Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  10 minutes reading time (2004 words)

  بیایید با هم دنیا را تغییر دهیم و بهبود دهیم CIWT

  https://www.directdemocracys.org/

  آیا می خواهید دنیا را تغییر دهید و بهبود دهید؟

  اگر پاسخ شما مثبت است و می خواهید آن را به طور مشخص انجام دهید، به شما توصیه می کنم این پیام را با دقت، بدون تعصب، بدون سطحی نگری و با دید باز بخوانید.

  تنها راه تغییر جهان از طریق سیاست، از طریق قوانینی است که به نفع کل مردم وضع شده است.

  تنها راه بهبود جهان با DirectDemocracyS، نوآوری سیاسی ما، جایگزینی برای آنچه قبل از ما وجود داشت، است.

  شما می توانید به تغییر احزاب سیاسی ادامه دهید، یا اغلب چهره های سیاسی مرجع خود را تغییر دهید، همچنین می توانید ایدئولوژی سیاسی خود را تغییر دهید، اما هرگز تغییر نخواهید کرد، و هرگز شاهد بهبود روش قدیمی انجام سیاست نخواهید بود. تنها روش، داشتن یک سیاست عادلانه است که در آن کلمه برابری همیشه به کلمه شایسته سالاری پیوند می خورد که در آن صداقت همیشه متحد است، به شایستگی که در آن وجود دارد: آزادی و دموکراسی اصیل. همه ما، حتی در کشورهای غربی، در یک دموکراسی کاذب زندگی می کنیم، دموکراسی نماینده، که در آن شما با رای خود، احزاب سیاسی و نمایندگان سیاسی آنها را مجبور به تصمیم گیری در مورد همه قوانین می کنید، که همه قوانین هستند، که خود شما، شما باید دنبال شود. شما به احزاب رای می دهید و آنها به جای شما تصمیم می گیرند. شما به آنها قدرت تصمیم گیری می دهید و برای چندین سال دیگر اهمیتی ندارید.

  از سوی دیگر، ما نقش‌ها را تغییر می‌دهیم و معکوس می‌کنیم، همچنین دموکراسی نمایندگی را به یک دموکراسی واقعی تبدیل می‌کنیم، از طریق اجرای روشی بدیع و جایگزین که به رای دهندگان ما اجازه می‌دهد تا از طریق قوانین بسیار دقیق، کنترل، تصمیم‌گیری، هدایت و نفوذ داشته باشند. هر فعالیت و هر تصمیم نمایندگان سیاسی آنها، قبل، حین، و برای اولین بار در جهان، حتی پس از انتخابات.

  سازمان سیاسی ما مردم را در موقعیت تصمیم گیری قرار می دهد و نمایندگان سیاسی ما هر درخواست رای دهندگان ما را اجرا و عملی می کنند. هرکس نماینده ما در نهادها باشد، خدمتگزار تنها ارباب یعنی مردم خواهد بود. یکی از ویژگی‌های ما این است که علاقه‌مندی کل جمعیت را افزایش دهیم و همیشه از مردم و مشاغلی شروع می‌کنیم که بیشترین مشکل را دارند. پس از آن به همه کمک کنیم، بدون اینکه هرگز چیزی از افراد ثروتمند و قدرتمند بگیریم، به روشی اخلاقی، قانونی، بدون دزدی، تقلب، بدون دروغگویی، بدون استثمار کارگرانشان، و بدون تخریب یا آلوده کردن سیاره ما. مبارزات طبقاتی، نفرت، جنگ، تفرقه، آنها را به سیاست قدیمی واگذار می کنیم، ما همیشه ترجیح می دهیم در تنوع متحد باشیم و حمایت کنیم.

  کنترل کامل اعضای ما، تا سیاست را وادار کنیم تا دقیقاً به نفع کل جمعیت عمل کند، از طریق دموکراسی مستقیم ما. به هر حال، با این کنترل انتخاب کنندگان بر منتخبان، ما کاری جز معنا بخشیدن و معنای واقعی به کلمه دموکراسی نمی کنیم، که قدرت را در دستان و در ذهن مردم قرار می دهد.

  بسیاری از آنها می پرسند، اگر مردم خوب انتخاب نکنند چه؟ حق با شماست، همه شهروندان در همه جور موضوعات متخصص نیستند. اما ما یک راه حل ساده، ایمن و بدون خطا داریم. ما سال‌هاست که با بسیاری از ذهن‌های درخشان و بدون سازش با سیستم‌های قدیمی سیاسی، اقتصادی و مالی تماس گرفته‌ایم، اکنون تماس گرفته‌ایم، و در آینده نیز دوباره با آنها تماس خواهیم گرفت. این ذهن های درخشان را به همراه سایر اعضای خود در گروه های متخصص، آزاد، مستقل، تایید شده، صادق، صادق، شایسته و قابل اعتماد قرار داده ایم. بنابراین، جمعیت در گروه‌های مختلف جغرافیایی و همچنین تک تک نمایندگان سیاسی ما کارشناسانی خواهند داشت که همواره آنها را به طور کامل در مورد مسائل مختلف با ارائه همه گزینه‌های ممکن و پیامدهای پیش‌بینی شده به آنها اطلاع می‌دهند. برای هر یک از احتمالات مختلف بدیهی است که همه اعضای ما در گروه های مختلف جغرافیایی همیشه تصمیم خواهند گرفت. علاوه بر این، ما از شما یک سوال می‌پرسیم: آیا واقعاً متقاعد شده‌اید که احزاب سیاسی سنتی و نمایندگان سیاسی آنها واقعاً آماده، با فرهنگ و راه‌حل برای همه مشکلات هستند؟ آیا سیاست قدیم شایسته، آزاد، مستقل از نظام اقتصادی و مالی است؟ آیا سیاست قدیمی به تمام وعده های خود عمل می کند؟ آیا سیاست قدیمی در واقع همه برنامه های خود را عملی می کند؟ آیا سیاست قدیمی در خدمت منافع همه است، یا فقط بخشی از آن، اغلب ثروتمند و قدرتمند؟

  هر یک از اعضای رسمی ما بر اساس آمادگی، تحصیلات و کارهایی که انجام می دهد در گروه های متخصص و همچنین در گروه های ویژه قرار می گیرند: اداره و مدیریت همه فعالیت های ما، در بخش های ویژه. گروه های امنیتی و کنترل و در هر گروه کاری. به این ترتیب، هر یک از اعضای ما در گروه هایی که در آن کار خواهند کرد، می توانند هرگونه نادرستی کوچک را بررسی، گزارش یا اصلاح کنند. هر کسی که همه چیز را کنترل می کند، با این همه ذهن درخشان، و با کار کم (مفید برای همه)، توسط همه، ما نمی توانیم شکست بخوریم.

  و گویی این کافی نیست، همه اعضای ما صاحبان انحصاری، با سهم واحد، فردی، غیر تجمعی و غیرقابل انتقال، از سازمان سیاسی ما، وب سایت ما، هر یک از اجزای ما، و همه ما هستند. فعالیت های . . باز هم، برای اولین بار در جهان، رای دهندگانی که به ما می پیوندند، مالکان، «سهامداران» هر چیزی که ما خلق می کنیم خواهند بود. به این ترتیب ما از تأثیرات مالی و اقتصادی در سیاست خود جلوگیری خواهیم کرد، همانطور که متأسفانه گاهی اوقات در سیاست سنتی اتفاق می افتد. علاوه بر این، از آنجایی که همه چیز متعلق به همه است، هرکسی علاقه مند است که سازمان سیاسی خود را به کار ببرد.

  با این حال، ما تصمیم گرفته‌ایم تا در هر بخش، نه تنها در سیاست، بلکه در اقتصاد، مالی، اطلاعات، آموزش، مطبوعات و هر نوع فعالیتی نوآوری کنیم، و در نهایت یک فضای آزاد، مستقل، منصفانه و با امکانات یکسان برای همه ایجاد کنیم. پاداش دادن به شایسته ترین هر کسی که یک ایده برنده و نوآورانه داشته باشد که مفید تلقی شود، می تواند آن را همراه با همه ما اجرا کند.

  ما مخالف سیاست، اقتصاد، علیه مالی و یا علیه نظام نیستیم و هرگز نخواهیم بود. به این دلیل ساده، این است که ما همیشه جایگزین، ناسازگار و کاملاً نوآور هستیم، با هر آنچه تاکنون وجود داشته است.

  با تولد ما بالاخره راهی جدید وجود دارد که همه با هم، با حقوق یکسان و با تکالیف، بدون هیچ تبعیضی پیش برویم.

  ما هرگز علیه کسی یا علیه چیزی سیاست نخواهیم کرد، بلکه همیشه به نفع همه است و بهترین فرصت را برای همه ایجاد می کنیم تا پتانسیل فردی و گروهی خود را بیان کنند.

  شما مطمئناً یک ایدئولوژی سیاسی دارید که آن را دوست دارید و از آن حمایت می کنید، تقریباً مانند یک طرفدار ورزش.

  اگر به شما بگوییم که در میان اعضای خود، برخی از بهترین سیاست گذاران در سطح جهانی از کشورهای بسیاری را داریم، چه؟ این کارشناسان هر بخش کوچک مثبت و مفیدی را از هر ایدئولوژی و نیروی سیاسی قدیمی که در طول تاریخ بشر وجود داشته است گرفته اند و هر بخش منفی، هر خطا و اغلب هر وحشتی را از بین برده اند. این کارشناسان ما، اعضای رسمی ما، ایدئولوژی سیاسی عملاً کامل ما را ایجاد کرده اند. هنگامی که شروع به کشف آنچه که ما به مدت بیش از 14 سال مخفیانه خلق کرده‌ایم، قبل از اینکه آن را به افراد بسیار کمی از افراد منتخب معرفی کنیم، شگفت‌زده خواهید شد.

  هر یک از پروژه‌های ما، هر یک از فعالیت‌های ما مبتنی بر منطق، عقل سلیم، ارزش‌ها، آرمان‌ها، اصول، روش‌ها و قواعد است که همه آن‌ها می‌توانند توسط هر کسی که به ما بپیوندند به اشتراک گذاشته، حمایت و مورد احترام قرار گیرند. هر یک از کاربران ما راه حل ما را برای تمام مشکلات جهان، که عبارت است از: احترام متقابل، برای همه مردم، در عمل به کار می برند.

  شاید برای درک پتانسیل عظیم آنچه که ما خلق کرده‌ایم و آنچه در حال ایجاد آن هستیم، تلاش کنید و امیدواریم که با شما به ایجاد و مدیریت ادامه دهیم. برای این کار، به شما توصیه می کنیم که هر گونه اطلاعات عمومی را که به صورت رایگان و بدون هیچ گونه تعهدی در وب سایت رسمی ما قابل مشاهده است، حتی چندین بار با دقت مطالعه کنید.

  وب سایت ما به زبان انگلیسی نوشته شده است، اما شما فقط باید زبان را تغییر دهید، در فرم ما، در کنار لوگوی ما، زبان دلخواه خود را انتخاب کنید، در منوی کشویی که باز می شود، روی انگلیسی کلیک کنید و در عرض چند ثانیه هر قسمت را انتخاب کنید. به زبان انگلیسی، و هر یک از صفحات ما به بیش از 120 زبان ترجمه شده در دسترس خواهد بود. ما همچنین یک وبلاگ، صفحات عمومی و گروه هایی به زبان های مختلف داریم که با کلیک بر روی دسته زبان خود و سپس روی عنوان هر مقاله (پست)، می توانید مطالب را مطالعه کنید. ما اطلاعات زیادی منتشر کرده‌ایم، اما آنچه در وب‌سایت ما می‌بینید، فقط نوک کوه یخ است. کار واقعی و عظیم در مناطق رزرو شده با تمام اقدامات ایمنی و آرامش انجام می شود تا بتوان به خوبی کار کرد. ما ترجیح می‌دهیم فقط مواردی را که در مناطق ممنوعه مورد بحث، رأی‌گیری و تصمیم‌گیری توسط افراد مستقیماً درگیر بوده است، عمومی کنیم.

  دوستان، برای مستقل بودن، آزاد بودن و اجتناب از سانسور، لغو، مسدود کردن یا اتلاف وقت، ما تمام فعالیت های خود را فقط و منحصراً در وب سایت رسمی خود انجام می دهیم و خود را به حضور حداقلی، فقط اطلاع رسانی، در شبکه های اجتماعی محدود می کنیم. شبکه و سایر وب سایت ها

  ما با یک بخش کوچک نتیجه می گیریم که خیلی ها آن را دوست ندارند. دنیا تغییر نمی کند و به خودی خود بهبود نمی یابد و ما از هر یک از کاربران خود یکی از مهمترین چیزهایی را که همه ما داریم انتظار داریم. بخش کوچکی از اوقات فراغت شما. آماردانان ما محاسبه کرده اند که برای دستیابی به نتایج مفید، هر فرد به حدود 20 دقیقه در روز و به طور متوسط حدود 2 ساعت در هفته نیاز دارد. این تنها چیزی است که از همه کاربران خود انتظار داریم.

  کارهایی که می توانید با ما در پروژه سیاسی انجام دهید متنوع است، مانند رای دادن به تصمیمات مختلف، مدیریت گروه های ما، کمک به سایر کاربران، و در دسترس قرار دادن دانش خود در اختیار دیگران.

  از آنجا که هر یک از ما، بنابراین شما نیز، می‌دانیم که چگونه یک کار خوب انجام دهیم، شما مهارت‌ها، علایق و "تخصص" خود را دارید.

  از این گذشته، همه ما زمان زیادی را صرف شکایت کردن، بیهوده، می کنیم و می گوییم که همه چیز بد پیش می رود، که 20 دقیقه در روز برای تغییر و بهبود آنها، به طور مشخص، به نفع همه به نظر نمی رسد. فداکاری بیش از حد

  اگر پیشنهاد ما را دوست دارید، پس از اطلاع، به ما بپیوندید و این پیام را تا حد امکان منتشر کنید، آرم های ما را قرار دهید (شما می توانید آنها را در شبکه های اجتماعی مختلف پیدا کنید)، در تصاویر جلد خود در شبکه های اجتماعی، در مورد ما صحبت کنید. با اقوام، دوستان و مخاطبین خود

  تقصیر، برای دنیایی مانند دنیایی که در آن زندگی می کنیم، بر گردن همه ماست، پس همه با هم، باید آن را تغییر دهیم و بهبود دهیم. ما وظیفه اخلاقی داریم که این کار را برای خودمان و برای نسل های آینده انجام دهیم. ما به انتقاد و اشاره به مشکلات بسنده نمی کنیم، بلکه به حل همه مشکلاتی که نتوانسته ایم از آنها دوری کنیم، بسنده می کنیم. ما شما را تمدید می کنیم، سوال ما. آیا می خواهید دنیا را تغییر دهید و بهبود دهید؟ به ما بپیوندید و ما را به دیگران معرفی کنید.

  با ارادت و احترام و با امید به اینکه صریح بوده ایم، بهترین آرزوها و درودها را برای شما ارسال می نماییم.

  DirectDemocracyS، سیاست بدیع و جایگزین شما، واقعاً به تمام معنا!

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Mari kita mengubah dan memperbaiki dunia bersama-s...
  آئیے مل کر دنیا کو بدلیں اور بہتر بنائیں CIWT
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 27 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts