Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
24 minutes reading time (4729 words)

שלום עם כניעה PWS

מאילו סיבות, האם נהיה מוכנים להילחם, תוך סיכון למות?

אין ספק, כולם, למעט כמה יוצאי דופן, של אנשים חולים, היינו נלחמים, והיינו נותנים את חיינו, כדי להגן על האנשים שאנחנו אוהבים. סיבה נוספת יכולה להיות, להגן על הבית שלנו, ועל הנכסים שלנו, שעלו לנו בעמל ובעבודה קשה. האחרון, אבל אולי הפחות מוכר, על ידי כמה פחדנים, הוא המאבק לחופש, שלנו, של קרובי משפחה, ידידינו, מכרים ואחיותינו, ולמען הריבונות של ארצו. כל מי ששירת בצבא יודע שאדם נשבע להגן על ארצו, על הדגל, על ריבונותו ועל חופש האוכלוסייה. גם המאבק לחירותו, נוסף על החובה האתית והאזרחית, מונע מרבים לעבור על החוק, כדי לא להגיע לכלא, ולפיכך לשלול את חירותם.

כבר ניתחנו, בכמה מאמרים, את הפלישה הטרגית והאלימה לרוסיה באוקראינה.

עמדתנו, ושל כל מי שיש לו שכל ישר, היא שכל פעולה אלימה, מצד כל אחד, צריכה להיות מוקנית, תמיד.

בכתבה הקודמת דיברנו על מי מרוויח ומי מפסיד מהסכסוך הצבאי הזה, ואמרנו שלדברינו, ועל פי המומחים שלנו, קבוצות שונות של מומחים, על סמך מסמכים ומידע שיש לנו, יש, ויהיו אנשים, שמייצרים או מוכרים נשק, שמתעשרים, ושיתעשרו גם בעתיד. לאנשים רעים, זה לא משנה אם העושר שלהם יגדל, עם הרבה מקרי מוות, פציעות, אונס, קברי אחים, פליטים, כאב ויצירת כל כך הרבה פחד באנשים. המעשים הנתעבים האלה הם תוצאה של תאוות בצע, אנוכיות ולב האבן, של כמה אנשים חזקים מאוד וחסרי מצפון. כנ"ל לגבי אלה שיצטרכו לבנות מחדש מדינה הרוסה, ולכן מהנדסים, אדריכלים, חברות לייצור חומרי בניין, חברות בנייה ובעליהן בהתאמה. כי עם פעולות צבאיות, מלחמות, טרור, גם אנשים רבים מרוויחים, שלא אכפת להם אם, כדי להתעשר עוד יותר, הרבה חפים מפשע מתו, נפצעו, אנסו, נבהלו, ויצטרכו לברוח מאלימות, מה שגרם לאירוע חדש. ספירלה של שנאה, והחיפוש אחר נקמה.

הסברנו כיצד מלחמה לא נמנעה (ואפשר היה לעשות זאת) על ידי גישות שמנהיגים רבים של מדינות שונות יצטרכו יום אחד להסביר לנו. די היה להשתמש בדיפלומטיה כדי למנוע את כל הרוע שאנו רואים, וידענו, לאורך ההיסטוריה האנושית. די היה להשתמש בהיגיון, בשכל הישר ובכבוד ההדדי של כל האנשים.

השיטה הרגילה, שכבר הייתה בשימוש בעבר, מורכבת מבחירת מדינה, יצירת מתחים, התקפות ופעולות טרור, או מלחמת גרילה, ואז לגרום ל-2 המעצמות להתנגש בשדה "נייטרלי", כדי לצרוך נשק, בדרך כלל מיושן. , כדי להחזיר את הארסנל הצבאי שלהם. ראינו את זה בסוריה, ובמדינות רבות, זה סיפור שחוזר על עצמו, ואף מומחה לעולם לא יוכל לערער על הצהרותינו. המאמר הקודם שלנו גרם לחלק להאמין שאנחנו, עם מה שכתבנו, רצינו בדרך כלשהי לנסות להצדיק את נשיא רוסיה פוטין ויועציו, שלא חישבו היטב את ההשלכות של מעשיהם הטרגיים ואת ההחלטות הרעות שלהם.

שיהיה ברור לכולם שהעמדה שלנו הייתה, היא ותמיד תהיה, לטובת אלה שמגנים על עצמם, ולעולם לא של אלה שתוקפים. ואנחנו אומרים את זה ללא ספק, כל מי שתוקף יישפט על ידינו כפושע. אל תשאלו אותנו, איפה היינו כשהייתה ארה"ב, תקפנו מדינות אחרות, כי לא היינו קיימים, או שעדיין לא התפרסמנו. זה יהיה כמו להאשים את האזרחים הגרמנים הנוכחיים בפרוץ מלחמת העולם השנייה, שנגרמה גם בגלל החשש של האוכלוסייה הגרמנית למרוד נגד דיקטטור צמא דם. אבל נדבר על הנאציזם במאמר ייעודי.

אין סיבות להתערבות צבאית, אוכלוסיות המדינות השונות הן שצריכות לאכוף ולהגן על האינטרסים שלהן ללא אלימות, אלא בהסכמים ומשא ומתן שבהם אחד הערכים המרכזיים שלנו: כבוד הדדי, של כל האנשים. עבור DirectDemocracyS, רק אוכלוסיות מקומיות, ולא סנקציות, והתערבויות חיצוניות, כדי לערער את היציבות, וליצור הפיכות, צריכות להחליט מי צריך להוביל כל מדינה. אנו בטוחים שרק הפרויקט הפוליטי שלנו יכול להבטיח שלום, צדק, דמוקרטיה אותנטית (ולא שקרית וחלקית), ואת רווחת אוכלוסיית העולם כולה.

DirectDemocracyS, וכל הפרויקטים הקשורים, יחד עם כל המשתמשים שלנו, אנחנו אוהבים בדיוק באותו אופן, את כל האוכלוסיות של כדור הארץ, לכן, גם את האוכלוסייה האוקראינית וגם הרוסית. לעולם איננו מכלילים, לעולם איננו מאשימים ילדים במעשים השגויים של אבותיהם, סבים, סבא וסבתא רבא או אבותיהם הקדמונים. אנו מסתכלים על אסונות ההיסטוריה, מנסים להימנע מלחזור על כל פרקי האלימות השונים אליהם הורגלנו. כמעט בכל מדינה בעולם, וכמעט לכל אוכלוסייה מגוונת, יש הרבה דברים שהם מתביישים בהם, ודברים שעליהם להתנצל בפני אחרים. ההיסטוריה מלאה, ונראה שלא מתאים להכין רשימה במאמר זה. אבל נעשה זאת בעתיד.

נתחיל עם כמה נתונים היסטוריים, מכיוון שחלק מהאנשים מקבלים מידע, רק היכן מספרים להם, מה הם אוהבים ומי שאוהב להגיב על ההיסטוריה, אבל הם מדלגים, או מסתירים, ולעיתים קרובות נמנעים, מהחלקים, מה שיגרום להם לבורים , ובחוסר תום לב.

מזכר בודפשט.

התזכיר על ערבויות ביטחוניות ביחס להצטרפות אוקראינה לאמנה על אי הפצת נשק גרעיני, הידוע יותר בשם תזכיר בודפשט על שם בירת הונגריה שבה הוא נחתם, הוא הסכם שראשיתו ב-5 בדצמבר 1994 ונרשמה ב-2 באוקטובר 2014, בין רוסיה, ארצות הברית, בריטניה ואוקראינה, שאיתה האחרונה, תוך דבקות בהסכם אי הפצת נשק גרעיני, קבעה את הוויתור על נשק גרעיני שברשותה לאחר פירוק ברית המועצות. .

בתמורה למסירת 1,900 ראשי נפץ גרעיניים לרוסיה, שהתחייבה לנטרל אותם לחלוטין במהלך השנתיים הקרובות, עם ערבויות של ארצות הברית ובריטניה, אוקראינה השיגה הבטחות משאר החותמים על ביטחונה, עצמאותה ושלמותה הטריטוריאלית.

למרות הוקעה של ממשלת קייב את ההפרה של מוסקבה את התזכיר מאז הפלישה הרוסית לקרים ב-2014, אין הסכמה לגבי מהות ההשלכות של הפרה זו, שכן ארצות הברית לא הבטיחה במפורש תמיכה בלתי מוגבלת או ערבויות להתערבות ישירה, וגם לא. האם האמינה הממלכה המאוחדת שיש תנאים לקאזוס פודריס.

ניתוח ראשון.

אם לאוקראינה, לפני הפלישה הרוסית, היו 1900 ראשי הנפץ הגרעיניים שלה, אף מדינה לא הייתה מרשה לעצמה לחצות את גבולותיה, או להפציץ אותה. לכן, מעתה ואילך, מה שקרה הוא לא אשמתה של אוקראינה, אלא של אחיה הרוסים, ובמידה מסוימת, אפילו מדינות המערב שלנו.

אבל אם נרצה לחזור עוד קצת אחורה, בהיסטוריה המיוסרת בין רוסים לאוקראינים, נוכל להגיע לעורמה עבורם, אך חסרת רחמים עבור אוכלוסיות אחרות, בחירת הרוסים לגרש אלפים, ובמקרים מסוימים מאות אלפים. של אזרחים משלהם, מהאזורים הנידחים ביותר בארצם העצומה, לערבב אותם, ולחבר אותם במגע, עם האוקראינים, עם המולדבים, עם הלטבים, הליטאים, האסטונים ורבים אחרים. בחירות של גירוש, החל מהאימפריה הרוסית, עם כמה מאות אלפים, ולאחר מכן להגיע למיליוני אנשים (מהמשטר הקומוניסטי הסובייטי), כולם נלקחו מאדמותיהם (בהן חיו בתנאים אומללים), והתיישבו ליד עמים , שבאופן מעשי, הם היו רגועים, הגמוניים בשטחיהם, ושהם התחשבו ברוסים, במגיניהם, ובמקרים מסוימים בעמים. שימו לב, אנחנו מדברים על גירושים המוניים, ולא על הגירה מרצון וטבעית של חלקים מאוכלוסיות מסוימות, מטריטוריה אחת לאחרת.

הסיבות לגירוש ברורות לכולם, אבל יש אנשים, שעליהם נדבר עוד מעט, זקוקים להסברים נוספים. בכל התחומים הללו נדרשו מובלעות בעלות נוכחות רוסית חזקה, שגורשו בכוח, בסחיטה או בהבטחות לחיים טובים יותר, במדינות אחרות, כדי ליצור אזורי מתח, שיהיו להם, עם הזמן, סיבות שונות, לתקוף ולכבוש צבאית מדינות קטנות יותר, חזקות פחות, מוחלשות בקלות, על ידי שנים, לרוב עשרות שנים, של פעולות טרור, מלחמת גרילה ואלימות מצד מי שגורשו לשם.

מכיוון שיש כל כך הרבה מוחות מופחתים בסביבה, אנו מסבירים זאת שוב, החזקים של הצאר והאצולה (לפני כן), והמנהיגים הקומוניסטים (אחרי המהפכה הרוסית, והשלב האחרון שנקרא מהפכת אוקטובר), היו צריכים סיבות כדי לגרש אנשים, ולהזיז את האוכלוסיות העניות של כמעט כל ארצם, די היה להעלות, אפילו מעט מאוד, את רמת החיים שלהם, שהייתה בעבר מתחת לסף ההישרדות, ויצרה להם חיים קצת יותר טובים, ב- שטחים חדשים. אלה שאין להם כמעט כלום, בגלל כמה הבטחות, שלעתים קרובות לא קיימו, יהיו מוכנים לעזוב את אדמותיהם.

הצארים תחילה, ואחר כך המנהיגים הקומוניסטים הפושעים, רק יצרו בעיות לאוכלוסייה, או ליתר דיוק, לאוכלוסיות, שאותן הם עצמם איחדו, בצורה מלאכותית, ועם מטרות ברורות של כיבוש ושליטה נוספת.

תמיד עבור הרגילים, שחושבים שהם יודעים הכל (מעמידים פנים שהם מעודכנים, ומעמידים פנים שהם כנים), אנחנו מסבירים הכל טוב יותר. גם לאלה שיש להם אינטרסים כלכליים ברורים (שממומנים על ידי המעצמות הפוליטיות הפיננסיות והכלכליות השונות), מניעים פוליטיים (כדי לכבוש איזה מוח חולה הם היו מוכרים את אמהותיהם), תסכולים (אלו שלא השיגו דבר בחיים מעל הכל בגלל של חוסר היכולת שלהם עצמם חייבים למצוא אשם), שנאה כלפי המערב (עדיף לשנוא את מי שלא מגיב אם שונאים אותם מאשר לשנוא את החזקים), הצורך להכניס רעיונות מטופשים לראשיהם של אנשים בקושי (אומר רק חלק מהעובדות, זה שמועיל למטרות שלו, משאיר את החלקים הלא נוחים בחוץ), ליצור שנאה חברתית (זה פשוט לכעוס אנשים מתוסכלים, פשוט לגרום להם להיכנע לשקרים הגרועים ביותר ולהאשים אחרים), ולעתים קרובות מאוחדים על ידי בורות מוחלטת (לעיתים קרובות אלה שמאמינים כי אינטלקטואל פוליטיזציה עד קיצוניות, ואינו מכיר במציאות, ואינו מסתכל על ההיסטוריה בראש פתוח), אנו, אנו מסבירים זאת שוב, גירוש כמעט תמיד יוצרים כאוס, מהומות, מהומות וכן, אלימות, התקפות טרור, כיבושים, פצועים, מוות וכאב, לא רק באוכלוסיות שבוזו על ידי רבים כל כך, אלא גם במשפחות של הרוסים המגורשים, שהפכו מרעב וסבל, בשטחים שלהם, לאלימות. , ועד מוות, באזורים הגיאוגרפיים החדשים שבהם הם נאלצו לחיות. עם הספירלה הרגילה של שנאה, ונקמה, שמזינה את כל הפעולות האלימות, הופכת אנשים נתעבים לעשירים, גורמת לאנשים חפים מפשע לסבול.

אנחנו כותבים את כל זה, אפילו כמה פעמים, כדי להדגים ולהבהיר, אפילו לחנונים, שכותבים, מדברים או עושים סרטונים, שבהם הם בצד של הרוע, במקרים מסוימים, מתוך פחד של הרוע עצמו, במקרים אחרים, בשילוב עם שטיפת מוח אמיתית וראויה על ידי אנשים שמתיימרים להיות אינטליגנטים, אך יוצרים תקוות (לנקמה חברתית), אצל אנשים שאינם מסוגלים "לנמק את עצמם", גם אם הם מתפארים בכך. . ההגיון החלש רק עם מוחם של אחרים, מתוך אמונה שהם חושבים עם דעתם.

עם תום הצארים גברו הגירושים, עם הגעתה של אחת האידיאולוגיות הכוזבות, הבזויות והבלתי צודקות, שיצרה יותר סבל, אלימות, כאב, פצועים, ובעיקר מקרי מוות, בהיסטוריה האנושית. קומוניזם, מורכב של סטטיזם קיצוני. לאזרחים הרוסים היו תחילה הצארים, שניצלו, יחד עם האצולה שלהם, את כל העושר, שהיה שייך לעם, אחר כך הקומוניסטים, שהיו התקווה (לאלפביתים רבים), והאפשרות לצדק חברתי (שלא יושם מעולם. מנהיגי המפלגה היו נערצים, עשירים, חזקים, בוודאי לא כמו העם), אבל הם נתנו את העושר של רוסיה, לחברי המפלגה, ולכמה מועדפים, כמעט תמיד עשו יותר נזק, ועוול, מאשר אלה שגרמו את מוֹנַרכִיָה. כאילו לא די בכך, הקומוניזם הפך מדינה חקלאית למדינה מתועשת כוזבת (עם מכונות מיושנות לעתים קרובות), והרס את החקלאות, שניצלה, תחילה על ידי הקומוניזם, על ידי כמה אצילים משכילים, אך לעתים קרובות, גם על ידי משפחות רבות המתמחות, במשך מאות שנים של היסטוריה, לתת אותו לידיים, עם קומוניזם, של אנשים ללא לימודים, ללא שום איכות, אם לא זו של השתייכות, למפלגה הבודדת.

עם סיומו, בהתפרצות, של המשטר הקומוניסטי הכושל, הגיעה לרוסים דיקטטורה ואוליגרכיה, שהפקידה את כל עושרה של רוסיה בידי כמה אוליגרכים, שנבחרו בקפידה על ידי פוטין. מעטים האנשים (האוליגרכים), אשר ללא כל הכשרון, וללא כל כשירות, מנהלים את כל העושר, שצריך להיות שייך ולמנוצל על ידי עם שלם.

אז לסיכום, העושר של האוכלוסייה הרוסית עבר מאנשים אצילים רבים, ועם תרבות ולימוד (גם בגלל שרק העשירים, באותם ימים, יכלו ללמוד), לכמה מנהיגים קומוניסטים, ללא לימודים, אידיאולוגיים, ניתנים למניפולציה, שהיו כפופים להם, אנשים עם השכלה נמוכה עוד יותר (עם שטיפת מוח אידיאולוגית, בבתי ספר מפלגתיים, שאינם חינוך, ותרבות, אלא רק תעמולה), ובעלי מניפולציות ונשלטו על ידי מנהיגי המפלגה הבודדת (בגלל הקומוניזם אינו מאפשר התנגדות). מנהיגי המפלגה הקומוניסטית לא יכלו לאפשר לאנשים אינטליגנטיים או מיומנים פוליטיים, או אפילו משכילים, או לא אידיאולוגיים תפקידים חשובים, כדי לא להסתכן בהשגת תוצאות חיוביות, ולכן, כדי לא להיות עוקפים במפלגת ההיררכיות. . ברגע שזה קרה, עם הנשיא גורבצ'וב, המשטר הקומוניסטי הסתיים לנצח ברוסיה, וברחבי ברית המועצות.

איך אפשר שלא לחוש חמלה, וסולידריות כנה, אפילו כלפי העם הרוסי, שבכל חלק של ההיסטוריה הקרובה תמיד עבר ממשטר נצלני, לא צודק למשטר אחר, ואחד שהוא תמיד יותר גרוע מהקודם. העושר שלהם מעולם לא היה שייך להם, אלא לאצילים רבים, כמה מנהיגי מפלגות, ולבסוף, למעט מאוד אוליגרכים של פוטין, שהוצבו שם כדמויות, מבלי שיש להם כל כשירות, כל זכות וכל זכות לנצל את ההנאה שלו, העושר של העם הרוסי.

ואז, פוטין הגיע (לאחר ההיסטוריה הקצרה של הנשיא "המעבר" בוריס ניקולאביץ' ילצין, עליה נדון אולי במאמר אחר).

הנשיא הרוסי הנוכחי מגלם את הקומוניסט המתוסכל (למי שאהוב כל כך, אפילו על ידי רבים מתוסכלים במערב), אבל גם את זה האידיאולוגי, ללא רוח ביקורתית, ועם תרבות והשכלה בינוניים באמת, אשר לאור בורותו, חוסר היכולת שלו. , הלאומיות המזוייפת שלו, והאנטי-נאציזם המזויף שלו (שהייתה הדרך היחידה לעורר מחדש את הקומוניסטים הישנים), מאיימים להרוס יותר ממחצית העולם.

עם התפוררות ברית המועצות, מדינות רבות הפכו למדינות עצמאיות, אך מצאו את עצמן, עם חלקים מהשטחים ה"עתיקים" שלהן, מלאות ברוסים (קודם לכן גורשו), שמוצאים את העזרה, לא חסרי עניין, ממוצא ארץ מולדתם (ה הרפובליקה הפדרלית החדשה של רוסיה), תמיד יצרו אלימות, אי סדר ודרשו עצמאות. לאחר מכן, מבקש להשתלב, בניגוד לכל החוק הבינלאומי, ברוסיה.

תחילה עם משאלי העם, שאינם מוכרים על ידי אף אחד, לעתים קרובות עם הונאה ואלימות מכל הסוגים, אחר כך עם הסיפוח הצבאי של רוסיה, של חצי האי קרים (חצי אי שגם הוא נתבע, לא ישירות, על ידי טורקיה), ואז עם משאלי העם הבאים, וכן אלימות בדונבאס, כלומר באזורי דונייצק, לוהנסק וחארקוב.

כאן, האנשים הבינוניים, הבורים, המתוסכלים, חסרי יכולת היגיון, מתחילים את חלק הסיפור שלהם, שוב מחצי האי קרים, ומ-2014 ואילך. מעל הכל, בזכות שטיפת המוח והשנאה החוזרות ונשנות, שיזמו המרוויחים הרגילים, לאמינות עממית, מבחינתם, הכל התחיל בהתקפות הדדיות, מאז 2014. שבהן, תמיד לטענתם, בטח לא על סמך מסמכים, האוקראינים, "היו משמידים את הרוסים". מה שלא נכון, המתים שווים, לפי כל המסמכים, מוכר פה אחד. זה מדגים שאנשים אידיאולוגיים, שבמשך רוב חייהם האמינו באידיאל פוליטי, כמו קומוניזם (שעל פי ההערכות גרם לכ-95 מיליון מקרי מוות, בהיסטוריה העצובה שלו), "יפים מבחוץ ורקובים מבפנים". , הם בקושי מזהים שהם טעו. ואז, מי שתומך בפוליטיקה, כמו תומכי ספורט, גם אם ההיסטוריה מגנה את הפוליטיקה שאנחנו כל כך אוהבים, בקושי יודו שהם היו, כמעט כל חייהם, בצד הלא נכון של ההיסטוריה. אבל נדבר על קומוניזם, נאציזם, פאשיזם, במאמרים שיוקדשו לאסונות האמיתיים הללו עבור האנושות.

האלימות, משנת 2014 ואילך, הייתה הדדית, וגרמה לקורבנות, כמעט שווים במספרם, באוכלוסיית רוסיה, אוקראינה, הטטרים ומיעוטים נוספים. לפיכך, אין מנצחים, או מפסידים, או אוכלוסיות טובות יותר או גרועות יותר. כולם נותחו, ואולי ניצור מאמר שיוקדש לאלימות הזו בעתיד. אנו מסכמים, שהרוסים תקפו לעתים קרובות ראשונים, והאוקראינים הגנו על ריבונותם ושלמותם הטריטוריאלית. לצערי, כאמור, עם הרבה אלימות הדדית, במשך שנים רבות, מבלי שאף אחד כמעט, במדינות אחרות, ביקש הסברים, או חיפש פתרונות בדרכי שלום.

פתרון אחד יכול היה להיות הבטחה לאוטונומיה מקומית צודקת ואמיתית, כפי שנקבע על ידי הכללים שלנו לפוליטיקה בינלאומית, הבטחת שלמות וריבונות טריטוריאלית של כל מדינה, תוך כיבוד כל האוכלוסיות, וזכויות המיעוט.

אבל בואו ניקח דוגמה, שנותנת מושג על מה שקרה.

יש לך בית, עם כמה חדרים, ואתה המשפחה האוקראינית, אומרים לך, להתאחד עם בית גדול יותר, להפוך אותו לבית ענק (ברית המועצות), יחד עם כל השכנים שלך, כולל אלה שנקראים רוסיה , שהם משפחה גדולה, ושיש להם בית, הרבה יותר גדול משלך. אתה מקבל, אתה יוצר בית ענק (ברית המועצות), ועם הזמן, השכנים שלך אומרים שהם רוצים להשתמש בחלק מהחדרים שלך, שבו אתה, יש לך כמה מבני משפחתך שגרים שם, יש הרהיטים שלך, ורבים מהאוצרות שלך. הם אומרים לך שהם יתאחדו, באותם חדרים, כדי לעזור לך לנצל אותם יחד, עם בני המשפחה שלך. קבל, כי אתה שתי משפחות מאוחדות, שרבים מקרוביך יצרו בהן משפחות, עם שכניך. בשלב מסוים מחליטים שהם אינם מאוחדים יותר, ועל כל משפחה לספק את צרכיה באופן עצמאי. אתם, המשפחה האוקראינית, שיש להם נשק הגנה, שיכול להבטיח את ביטחונכם, מחליטים לוותר על החזקת נשק בבית, עם אחריות להיות תמיד מוגן על ידי שכניכם, משפחת רוסיה. תן להם, לרוסים, את כל הנשק החזק ביותר שלך, עם ערבות להגנה, עם ערבויות, גם של שכניך, בריטניה, אירופה וארה"ב. לאחר זמן מה, כשראה שמשפחת רוסיה לקחה, בכוח ובאלימות רבה, חדרים רבים בבית משפחת צ'צ'ניה, והציבה את אחד מקרוביהם כראש המשפחה. ואז, משפחת רוסיה, שוב בכוח, השתלטה על רבע מהבית בג'ורג'יה השכנה, ומשתפת פעולה עם משפחת בלארוס, ותובעת חדרים, אפילו בביתכם האוקראיני. בשלב זה אתה מתחיל לפחד, ואתה מבין, שעשית טעות גדולה, במתן הנשק החזק ביותר, דווקא לשכניך המסוכנים ביותר, שבין השאר כבר יש להם חלק מקרובי משפחה שלהם בחלקם. מהחדרים שלך. קרובי משפחה רוסים אלו, המוזמים על ידי המשפחה הרוסית שלהם, הורסים את החדרים השונים, מלכלכים את הקירות, ואינם צובעים, הם אינם שומרים על ניקיון וסדר, הם גם מסכנים את שלומם של קרוביכם האוקראינים, המתגוררים באותם חדרים עם אוֹתָם. הם גם שמו את אחד מקרובי משפחתם כראש כל המשפחה שלך, והם כועסים כשהמשפחה שלך "נופלת" אותו, לשים ראש משפחה של המשפחה שלך. בשלב זה, הרוסים המתגוררים בחדריכם (תחילה חדר קרים), מחליטים בצורה אלימה, להיות, תחילה יותר אוטונומיים, ואחר כך עצמאיים, ולהצטרף למשפחת רוסיה הגדולה, שאינה מהססת, לכבוש , בכוח, את החדר שלך, גם אם כמעט כל השכנים יגידו שזה לא נכון, וחוקי, לקחת ככה את החדרים מבתים של אחרים. בשלב זה, אתה מחליט להתאחד, עם משפחות אירופה, בריטניה וארצות הברית, כדי לקבל עזרה, כי משפחת רוסיה לא עמדה בהבטחתה (להגן עליך, ולהבטיח את שלמותך הטריטוריאלית ואת ריבונותך), ולא היסס, לקחת, לתקוף אותך, את אחד מחדריך. ברגע שמשפחת רוסיה למדה על כך, היא תקפה אותך, תוך שימוש כסיבה, בעובדה שהם לא רוצים משפחות חופשיות, דמוקרטיות חלקית (נאט"ו, אירופה) כבעלי ברית של שכניהם. ואז, הוא מפציץ אותך, אנס את קרובי משפחתך, הורג אותך ופצע אותך, מכריח כל כך הרבה מקרובי משפחתך לברוח מהבית שלך, בניסיון לברוח מהמוות והאלימות. רוסיה לוקחת ממך עוד 2 או 3 חדרים, באלימות שלא נשמעה, כלפי קרוביך. השכנות אירופה, בריטניה וארצות הברית, שהבטיחו לך, יחד עם משפחת רוסיה, את בטחונך, היו חלשות, מול הכיבוש, של החדר הראשון שלך (קרים), הפעם הם עוזרים לך , להגן על הריבונות, ושלמות ביתך השברירי. מסתכן, אם כן, לפוצץ את כל השכונה, ואת כל השכונה. עם האיום הגרעיני של כמה קרובי משפחה של רוסיה.

כאן, אם הייתם, המשפחה האוקראינית, עם הבית ההרוס למחצה, עם רבים מקרובי משפחתכם מתים, אנסו, פצועים, מבוהלים, וברחו מהבית, כדי לא להסתכן במות, מה הייתם חושבים על חסרי לב. אנשים שהולכים לכיכר, לא כדי לצעוק לשלום, אלא כדי למחות נגד אלה שעוזרים לך, כדי להגן עליך.

חברים יקרים, אי אפשר להשיג שלום פשוט על ידי אמירת המילה בלי סוף, עד שהיא מאבדת כל משמעות. אם זה היה מספיק פשוט לבטא מילה, או ביטוי כדי לגרום לזה לקרות, ודי היה לומר כמה פעמים, ביטויים ומילים, כדי להפוך אותם למציאות, כולנו היינו בריאים, עשירים, מאושרים, אהובים, ורק. במקום זאת, החיים הרבה יותר מסובכים, ולעתים קרובות לא הוגנים, ואתה חייב תמיד להילחם ולעבוד כדי להשיג את הדברים הטובים ביותר, תוך כבוד הדדי.

אם אנחנו מחפשים מילה לפתור את כל הבעיות, לשנות ולשפר את העולם, היחידה שעולה לנו בראש היא DirectDemocracyS, כי אנחנו מבססים את כל הפעילויות שלנו על היגיון, שכל ישר וכבוד הדדי של כל האנשים. אנו מסתמכים על המחקר, העובדות, האמת, המדע, המחקר, המומחיות, של כל המומחים שלנו, של קבוצות המומחים האמיתיים שלנו. איננו מעוניינים בהון האלקטורלי, איננו מעוניינים לשכנע אף אחד, איננו מעוניינים בהסכמה של חלק מהמצביעים, אשר נכבשים ומתמרנים בקלות. אנחנו מעוניינים לומר את האמת, שהיא לא האמת שלנו, כי רק עבור טיפשים, האמת נמצאת בצד אחד, או בצד השני. האמת היא אחת, בכל נושא, והיסטוריה (הפקת הלקחים הנכונים), יש ללמוד ב-360°, לא רק בחלקים הנוחים לנו. לכן, גם אם נדבר בדרכים שלא תמיד מוערכים על ידי כולם, אף אדם שפוי לא יוכל לעולם להכחיש אחד מהמאמרים שלנו, בגלל העובדה הפשוטה שאנחנו לא מפחדים לכתוב את האמת, מסתכנים לכעוס מישהו. מצפה שנכתוב דברים אחרים. להיות ישירים, לומר דברים פנים אל פנים, בכנות ובנאמנות כלפי האמת, בהתחלה, יגרום לנו לאבד מצביעים רבים ותומכים רבים. אבל אנחנו לא מזוכיסטים, אנחנו יודעים היטב שכדי לשנות ולשפר את העולם, תידרש הסכמה של 99% מאנשי כדור הארץ, הטובים, שייאלצו להילחם בכנות ובנאמנות, אבל באומץ ובנחישות, הרעים והחזקים 1% מאוכלוסיית כדור הארץ. יהיה לנו קל יותר להישאר עם החזקים, להשיג עבורנו כמה "פירורים" מכוחם ומעושרם, אבל אנחנו מעוניינים בכל "חתיכת הלחם", לחלוק אותה עם כלל האוכלוסייה בעולם, גם על בסיס מריטוקרטיה. סליחה על ההתפרצות, אבל זה חלק מהדרך שלנו להתבטא, ואנו בטוחים שתוך זמן קצר מאוד כולם יצטרפו אלינו, כעניין של אמון, ובזכות העבודה שלנו. עם הזמן השיטה שלנו, ה"טקטיקה" שלנו, תתגמל את מאמצינו, בטח לא בהענקת עושר, שבכל מקרה אם ישנו, נחלוק אותו, על סמך יתרונות אישיים וקבוצתיים, עם כל מי שיצטרף אלינו.

ההסבר של עמדותינו יש לקוות ברור מספיק על הטרגדיה האכזרית של הפלישה הרוסית לאוקראינה, שמשפיעה על אנשים רבים שסובלים באמת ואינם יכולים לעמוד בכיכר להפגין למען השלום, כדי לא להסתכן במות תחת פצצות, בצד של אוקראינה, ומתוך חשש להיהרג, לכלוא או מכות, בצד רוסיה, אם ימרדו בפוטין.

לנו המערביים החופשיים בחלקם ובחלקם הדמוקרטיים, קל להתלונן על מחיר החשמל, מחיר הגז והדלק, שכולם ביחד מייקרים את כל המזון והצרכים הבסיסיים. מה שהופך את כולם לעניים, במיוחד את אלה שנמצאים בקושי. רבים אומרים: אם האוקראינים היו נכנעים, אחרי כמה ימים, הכל היה מסתיים (חלקית זה אולי נכון). אבל אלה שאומרים, או כותבים את הדברים האלה, בנוסף להיותם אנוכיים, האנשים שחושבים כך, הם לא צודקים מאוד, וההיסטוריה הוכחה שהם טועים. אם כל מדינות העולם היו מורדות יחד, והיו נלחמות מיד (בעזרה למדינה הפולשת), בצורה מאוחדת ואמיצה, נגד היטלר וגרמניה שלו, שפלשו לפולין בספטמבר 1939, הייתה יכולה למנוע את מלחמת העולם השנייה. אבל הפוליטיקאים של מדינות אחרות היו אנוכיים ולא הוגנים, הם אמרו: זו רק פולין, זו לא בעיה. אחר כך באו מדינות רבות אחרות, ואף אחד לא הצליח לעצור את ספירלת האלימות (חוץ מהתערבותה של ארצות הברית, שאפשרה גם לברית המועצות להתנגד ולהשיב מלחמה). אפילו עכשיו, עבור הרבה אימבצילים: זו רק אוקראינה, לא הבעיה שלנו. אבל אם לא היינו עוזרים להם, מולדובה הייתה בעקבותיה (עם טרנסניסטריה, מובלעת רוסית נוספת), אחר כך מדינות רבות אחרות, ברצף מהיר. לאלה החוששים, כמו כולנו, מלוחמה אטומית, אבל אנחנו מזכירים לכולם שלפי ההיגיון הזה, מהפחד, תהיה לרוסיה, לארצות הברית ולמעצמות האטום השונות אפשרות לעשות מה שהם רוצים. העולם, עם כל מדינה, באמצעות האיום האטומי? עולם הפחדנים גרוע יותר מהעולם העני. העניים תמיד יכולים להיות עסוקים, ולעבוד כדי להתעשר. הפחדן תמיד יישאר ידוע לשמצה, מה שהוא יעשה בחיים.

אחרים אנוכיים, שאומרים כי משלוח נשק לאוקראינה כדי להגן על עצמו עולה מיליארדי דולרים רבים בכסף, וטוענים שהם לא מוכנים לממן פעולות מלחמה במסים שלהם. אנו עונים בבירור, שהם לא רק אנוכיים, אלא גם טיפשים. אם נסתכל על העלמות מס, בכל העולם, אנחנו מדברים על לפחות 10 טריליון דולר בשנה, שיחד עם הפשע המאורגן העולמי, אנחנו מדברים על עוד 1000 מיליארד דולר בשנה לפחות, אבל אולי הרבה יותר, ו הרבה מראות אחרים של כספי ציבור, כסף לנשק, להגנה על האוכלוסייה האוקראינית, הם הוצאה מינימלית. אבל לאנוכיים, חמדנים ופחדנים אלה, אנחנו שואלים רק שאלה אחת: אם ארצכם הייתה במקום אוקראינה המוכה, האם הייתם נותנים להם להרוג אתכם, את משפחותיכם, לאנוס את ילדיכם, נשותיכם, אחיותיכם, האמהות שלכם, שפגע ברבים מקרובי משפחתך, חבריך ומכריך, הרס את ארצך, וגרם לאנשים רבים לברוח מבתיהם, כדי לא למות, האם תעמוד מנגד ותסתכל? האם היית רוצה לחיות במדינה, ללא מזון, מים, חשמל, חימום, ללא תברואה, ללא תחבורה לברוח, ללא תרופות וללא טיפול רפואי, בה יורדות פצצות מהשמיים מדי יום? נסו להכניס את עצמכם למצב בו נמצאים האוקראינים האמיצים ליום אחד בלבד, ותבינו. הנה, עכשיו חשבו, שהם חיים בתנאים האלה כבר חודשים רבים, ועדיין אין הרבה זיקוקים של שלום אמיתי. האם היית רוצה לאבד את הבתים שלך, את המפעלים שלך, את העבודה שלך, ואת כל העושר שלך להפצצות? האם היית רוצה לחיות שעות, או ימים, כלוא בבונקרים צפופים, ללא מזון, מים, תברואה, עם הפחד המתמיד שלעולם לא תעזוב את המקומות האלה שלמים, או בחיים, שוב? האם היית רוצה שאחרים יכבשו את ביתך, ויפקדו עליך, מבלי לתת לך אפילו את הזכות למחות, תוך ביטול כל חופש וכל ריבונות? הייתם רוצים לראות את המדינה היפה שלכם מופחתת לערמת הריסות? האם היית רוצה שיבגדו אותך, על ידי שכניך, ועל ידי אלה שהתחייבו להגן עליך ולהבטיח את שלמותך הטריטוריאלית, את הריבונות שלך ואת חירותך? האם היית רוצה שמדינות אחרות יסתובבו ויתנו לך לפלוש, להרוג, להיפצע, לאנוס ולפחד? ואיך תרגיש אם כמה אנשים היו אומרים לך: תוותר, הם חזקים יותר, ואנחנו לא עוזרים לך, יש לנו בעיות ענק משלנו. לבעיות הענק שלנו יש פתרונות פשוטים, והן בעיות קטנות בהשוואה לבעיות הענק שלהן.

הנה, אם אתה לא רואה, או לא מבין, את ההבדלים בין טוב לרע, בין מה נכון או לא נכון, לפני שתמשיך לקרוא את המאמר הזה, חזור לשורות הראשונות של המאמר הזה, קרא אותם שוב, והיה מתבייש .

רבים מאשימים אותנו, שלמרות שפעילות צבאית מתנהלת באוקראינה, מכיוון שאין הכרזת מלחמה רשמית, אנו קוראים לזה פלישה אכזרית, של בריון, דיקטטור, פושע ואפילו שקרן פוטין, נגד ריבון מדינה, אשר רוסיה הייתה צריכה להגן, על בסיס אמנות בינלאומיות ברורות. בתמורה לוויתור על הארסנל הגרעיני שלה, באמצעות אמנות שנחתמו, כערבות, גם על ידי ארצות הברית ובריטניה.

תן ללקח להיות: לעולם אל תוותר על הארסנל הגרעיני שלך? או, לעולם אל תסמוך על הרוסים? או לעולם לא לסמוך על התערבות מערבית? לדברי המומחים שלנו, ההצהרות הקודמות אינן נכונות.

אנחנו אומרים בצורה מאוד ברורה: כל הנשק הגרעיני, מכל המדינות, צריך להפוך את כולם לאנרגיה לפיתוח הפלנטה שלנו. אבל בשביל זה אנחנו צריכים לנצח בבחירות, בכל המדינות, שבהן יש נשק גרעיני, ובמדינות רבות אחרות. למנוע ממי שבבעלותם יוכלו לסחוט את העולם באמצעות איום בשימוש בהם. ארצות הברית אינן קדושות, מכיוון שהשתמשה בהן, רק בהן בהיסטוריה, לביצוע התקפות גרעיניות (על האוכלוסייה חסרת ההגנה), ובצורך בפועל להרוס 2 ערים יפניות, יש לנו ספקות עזים (ואנחנו נגד פעולות כאלה, פשעי מלחמה אמיתיים, מי שמבצע אותם). הם אומרים שהם רצו לעצור את המלחמה, ולהימנע ממקרי מוות נוספים. עם זאת, יצירת קטסטרופה, ודף שחור, של ההיסטוריה שלהם ושל האנושות כולה. ההסבר שלהם, לא השתכנענו, הוא, סליחה על ההשוואה, זה כמו להיפטר מההנגאובר על ידי שתיית אלכוהול אחר למחרת. אבל נדבר על הזוועות הללו, ואחרות, שבוצעו על ידי כולם, במאמרים הבאים שלנו.

לעת עתה, אנו מזכירים לכם שכל אדם נורמלי, שניחן באנושות, צריך לתמוך באוקראינה, בכיבוש מחדש של שטחיה, וברוסיה, כדי להיפטר לנצח מעריצים, דיקטטורים, במקרה זה פוטין, והאוליגרכים שלו, ו יורשים אפשריים. שלום לא מושג על ידי הסתובבות, אלא על ידי כל הקרבת קורבנות, כדי לעזור למי שמגן על עצמו, באשר הם. לאפשר, באמצעות סולידריות בינלאומית, לכל מי שמותקף, להגן על אדמתו, מהתוקפן, באשר הוא.

פוטין סיים פוליטית, ובמוקדם או במאוחר העם הרוסי הגאה ישמיע שוב את קולו. אבל לא על ידי מסירת עושרם למערב, אלא על ידי ניצולם, לטובת כל אזרחיהם. לשם כך אנו קוראים לכולם לפרסם את DirectDemocracyS, אשר הודות לכללים שלה, על חופש, דמוקרטיה וקניין, עם כל האוטונומיות הבסיסיות והצודקות המקומיות, מאפשרת למי שחי ועובד בטריטוריה נתונה להיות האדון, ו בעלים, בצורה משותפת, של כל העושר.

זה נעשה רק על ידי שמירה על כל הכללים הבינלאומיים, שלכל חובבי משאל העם: על אוטונומיות ועל עצמאות, נעשו כדי למנוע עימותים ואלימות. למעשה, כל משאל עם חייב קודם כל להיות מורשה ומוכר על ידי המדינה או המדינה שבה נמצא השטח המבקש אוטונומיה או עצמאות. כללים בינלאומיים נועדו לאפשר למושבות לשעבר להיות מסוגלות לבקש עצמאות בדרך שלווה. אך הם אינם מוכרים, אם אינם מבוצעים, בהסכמת המדינה, בה נמצא האזור הגיאוגרפי, המחייב עצמאות, או אוטונומיה. יתרה מזאת, כדי לעבור ממדינה אחת לאחרת באזור גיאוגרפי נתון, יש צורך בהסכם משתי המדינות (ומכל בעלי העניין), ואין די במשאל עם וקבלה של המדינה שאליו אנו רוצים להצטרף. לפשטות, אם המשפחה שלנו תחליט לערוך משאל עם, להתנתק מהמדינה בה אנו נמצאים, תמיד נצטרך את האישור וההכרה של המדינה שלנו במשאל העם עצמו.

הפתרונות שלנו הם: הפסקת אש מיידית, נסיגה מיידית של הצבא הרוסי מכל אוקראינה (כולל קרים), והתערבות מיידית של הקסדות הכחולות של האו"ם, המסייעת, כמו תמיד, חסרת אונים, לאסונות, שלא תרמה להם. למנוע, בכל דרך שהיא (הודות לזכות הווטו הלא צודקת של המדינות המנצחות במלחמת העולם האחרונה, להתבטל לאלתר, המלחמה השנייה הסתיימה מזמן, מספיק יתרונות למנצחים).

מצד אוקראינה, ערבות בכל האזורים הגיאוגרפיים, ברוב רוסי, לאוטונומיה צודקת והגנה על זכויות וחובות מיעוטים, בכל רחבי המדינה. הרוב הרוסי צריך לעשות את אותו הדבר גם עם מיעוטים, בשטחים שבהם הרוסים הם הרוב. הכל תוך כבוד לשלמות הטריטוריאלית ולריבונות של אוקראינה כולה (כולל קרים).

הסרה מיידית של כל הסנקציות על רוסיה והחזרת נכסים וחשבונות בנק רוסיים חסומים, מניעת נזקי מלחמה.

תשלום של רוסיה, בעזרת כל מדינות העולם (עם 100% מיסוי של הרווחים מייצור, ומכירת נשק), של נזקי מלחמה, כדי לבנות מחדש את כל אוקראינה.

ועוד אמצעים ספציפיים שיש ליישם בכל תחום של עימות או מלחמה ברחבי כדור הארץ.

הפתרון הזה שלנו, בנקודות שונות, לא יחזיר את המתים לחיים, לא ירפא את הפצועים ולא ירפא נזקים פסיכולוגיים וטראומה, אבל הוא יוכל למנוע המשך, או הרחבה של הסכסוך. .

הכל יכול להיעשות בכמה שעות (למעט שיקום ופיוס, זה ייקח שנים), כל מה שצריך זה רצון פוליטי ולחץ מכל אוכלוסיית העולם.

בתקווה שגרמנו לכולם להבין, אחת ולתמיד, את עמדתנו, ואת כל המידע ב-360°, אנו מבטיחים לכם, שמאמר זה, כמו כל המידע, או הכללים שלנו, מבוסס על היגיון, על שכל ישר , על כבוד הדדי, של כל האנשים. כל משפט, כל מילה בודדת, הוצע, הוחלט, נבחר, נדון והצבעה על ידי קבוצות שונות של מומחים מפוליטיקה בינלאומית, אסטרטגיה פוליטית, מומחים צבאיים, כלכלנים, מומחים למימון, היסטוריה, תרבות, פסיכולוגיה ועוד רבים אחרים קבוצות, אשר בעבודתן מציגות בפניכם מאמר שלא מושרש לאף אחד, ולא מפחד לומר את הדברים האמיתיים, אפילו ישירות. מטבע הדברים, אין בכוונתנו לשנות את דעתו של אף אחד, אך אינכם יכולים לחלוק על כך שהאירועים התרחשו בדיוק, כפי שאנו אומרים.

בדברים מסוימים, אין גרסאות אחרות, או פרשנויות אחרות, לעובדה הפשוטה שכל מי שנמצא בצד של פוטין, שכלואים את יריביו, ולעתים קרובות אינו מהסס, להרוג את יריביו, שכולא אנשים בכלא. על שהשמיעו את המילה מלחמה, אבל משרד ההגנה שלהם, בימים אלה, הודה שזו מלחמה, ולא רק מבצע צבאי מיוחד. אנו ממשיכים לקרוא לזה פלישה פחדנית, שאותה יש לגנות על ידי הקהילה הבינלאומית כולה ועל ידי כל האנשים בהיגיון, שכל ישר וכבוד הדדי. רבים מחבבים את האיש החזק בפיקוד, הם אוהבים להכפיף אותם, ולמצוות אותם, ואז הם רואים, במי שנלחם נגד ערכי המערב, שלמרות פגמים רבים, מאפשרים חירויות רבות, ודמוקרטיה חלקית, אשר הם, ותמיד יהיו טובים יותר, מאשר: אין חופש, ודיקטטורה חסרת רחמים. זיהוי טוב, גם אם חלקי, מרוע מוחלט, היא אחת התכונות שאנו דורשים מכל מי שמצטרף אלינו.

זכויות יוצרים © DirectDemocracyS, פרויקטים.

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Paqe me dorëzim PWS
Fred med kapitulation PWS
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Sunday, 27 November 2022

Captcha Image

Main Menu

Latest News

Discover our Latest News

The human being, is a social animal. The basis of the company is made up of many families. For almost all of us, the fam...

Read More...

The State, or the public sector, have always been seen as enemies, or as strict controllers, of compliance with the Law....

Read More...

For us, the values of freedom and democracy, real and complete, are fundamental. We will never allow ourselves to judge...

Read More...

Many of the ills of the earth, are caused by selfishness, thirst for power, and greed, of a few bad people, they have ma...

Read More...

Truth is a fundamental value, because it allows us to know what is true and distinguish it from what is false. The sear...

Read More...

We have analyzed various aspects, and many details, about our political organization, we often say that DirectDemocrac...

Read More...

Personal number. The personal number is automatically assigned, during registration, to each registered user, is progre...

Read More...

On Wednesday 09 November 2022, at 20.00 (GMT), the first international meeting of the official representatives of all th...

Read More...
No More Articles