Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  9 minutes reading time (1798 words)

  איך נרשמים HEB

  https://www.directdemocracys.org/social/registration

  כל המשתמשים החדשים מחויבים לכבד את כל הכללים שלנו, ואת כל ההנחיות המתפרסמות באתרים שלנו. לפני ההרשמה, קרא בעיון, אפילו כמה פעמים, את כל המידע שלנו. אתה צריך להיות בטוח, תואם וכשיר כדי להשתתף בפעילויות שלנו.

  הקלנו על ההרשמה ויצירת הפרופיל האישי שלך.

  עליך לעקוב אחר כל ההנחיות, במאמר המודיע לך כיצד להירשם, ולהצטרף אלינו.

  כל מה שאתה צריך, כדי שתוכל להירשם, הוא שתהיה לך כתובת אימייל אישית, בחר שם משתמש וסיסמה. אנו ממליצים לכתוב את נתוני הגישה שלך בצורה נכונה על דף נייר ולאחר שתסיים להירשם, אחסן אותם במקום בטוח. כדי לבצע פעילויות מסוימות, לאחר ההרשמה, יהיה שימושי שיהיה לך גם סמארטפון.

  להצטרפות אלינו, הרשמה ויצירת פרופיל אישי יש ללחוץ בטופס ההתחברות על "צור פרופיל" ובמסך הבא קצת למטה, משמאל ללחוץ על הכתובת הלבנה, על רקע כחול "הרשמה היום ", או ישירות בתפריט הראשי ב" הרשמה ". כדי לראות את התפריט הראשי ממכשירים כמו סמארטפונים, לחץ על שלושת הקווים האופקיים לצד הלוגו שלנו.

  שימו לב: כל החלקים שלפניהם כוכבית, בשלב הרישום, הינם בגדר חובה, ובמידה ולא תמלאו יופיע חלון מוקפץ שיציין באדום את החלקים החסרים או השגויים. אם אתה משתמש במתרגם האוטומטי שלנו, היזהר מאוד שכל השמות והכתבים יתורגמו היטב. בטפסי ההרשמה ובכל תוכן שתכתבו, או ליצירת קשר, תוכלו להשתמש בכל שפה, מתוך יותר מ-100 הקיימות.

  קודם כל, יש לסמן את הריבוע הקטן שליד הכוכבית מתחת לחלק שבו היא מוצהרת:

  "אני מצהיר שאני מקבל, מאשר, מקיים ומיישם לנצח את כל התקנות וההנחיות, המופיעות בפריט תפריט חוק".

  אני מסכים שנתוני הרישום שלי, והנתונים האישיים שלי, בהתאם לחקיקת הפרטיות, משמשים ומעובדים על ידי הצוות האדמיניסטרטיבי והביטחוני של האתר ושל הארגון הפוליטי שלנו. אם אני קטין, אני מצהיר שהודעתי להורי על כוונתי להצטרף ל-DirectDemocracyS.

  המסך הראשון מכיל מידע בסיסי.

  כתוב את שמך, שם אמצעי (אם אין לך בעיה כתוב "אין לי"), ואת שם המשפחה שלך, הם יכולים להיות הנתונים האמיתיים שלך, או שמות מומצאים (אם אתה רוצה להיות ולהישאר אנונימי).

  בחר שם משתמש, זה יכול להיות הכינוי שלך, או שם מומצא, או אם אתה רוצה להישאר אנונימי, אתה יכול להשתמש בקוד ISO של מדינת המגורים הרגילה שלך (בה יש לך זכות הצבעה), בן 2 או 3 ספרות , למשל ארה"ב או ארה"ב עבור ארצות הברית של אמריקה, IT או ITA עבור איטליה וכן הלאה, ואחריהן לפחות 6 ולכל היותר 12 אותיות ומספרים אקראיים (אין להשתמש בסמלים). קודי ה-ISO של מדינות העולם, תוכלו למצוא אותם בקישור הזה: https://en.wikipedia.org/wiki/ISO_3166-1 עליכם להשתמש תמיד בקוד המדויק, בן 2 או 3 ספרות. בדוק תמיד אם שם המשתמש זמין, או שכבר נעשה בו שימוש באתר שלנו (במקרה זה שנה משהו).

  סיסמה של לפחות 12 ספרות, אותיות וסמלים. זה חייב להיות קשה לניחוש, ועליו להכיל גם אותיות (רצוי קטנות ורישיות), מספרים (אולי לא עוקבים או להיפך), ואפילו כמה סמלים. סיסמה מסובכת ובלתי צפויה מגנה על החשבון שלך, והפרופיל שלך יהיה בטוח. אנו ממליצים לשנות את הסיסמה לעתים קרובות.

  אשר מחדש את הסיסמה כדי לוודא שהיא זהה לזו הראשונה. אנו ממליצים לך לא להשתמש באותה סיסמה עבור אתרים ומכשירים שונים. הם חייבים להיות זהים!

  כתובת הדוא"ל האישית שלך, שהיא תקפה, ושיש לך גישה אליה.

  אשר מחדש את כתובת הדוא"ל האישית שלך כדי לוודא שהן נכונות. הם חייבים להיות זהים !

  אתה יכול לבחור את אזור הזמן שלך, או לעזוב את שלנו, לרגע אנו ממליצים לך לעזוב את שלנו ושל גריניץ'.

  בחלק השני, חובה חלקית בלבד, בסעיף הראשון, אתה כותב את המין M או F, אם אתה נזיל, כתוב מה שאתה מרגיש שאתה, כאשר אתה יוצר את הפרופיל שלך, אתה יכול לשנות אותו, במידת הצורך, לאחר שיש לך ביקש וקיבל אישור מהמנהל ומאיש הקשר שלך.

  רשום את תאריך הלידה שלך, יום, חודש, שנה. זה חייב להיות מדויק.

  אם תרצה, כתוב את כתובתך כמדינה, מדינה, אזור, מחוז, מחוז וכתובת מלאה, אותה תוכל לכתוב בעצמך, בטופס למטה, או השתמש באיתור השימושי. אם אתה לא בבית, הגשש לא יאתר אותך נכון, אז כתוב ביד במקרה זה. אינך חייב לרשום את הכתובת המלאה, בשלב הרישום, אך אנו מזכירים לך, כי אתה מחויב לרשום את שם מדינת המגורים הרגילים בה אתה מתגורר לפחות 6 חודשים בשנה.

  מי שלא כותב לפחות את הארץ, לעולם לא יופעל על ידי המנהלים שלנו.

  כתוב שוב, ארץ המגורים שלך, שבה אתה מבלה יותר מ-6 חודשים בשנה.

  עליך לאשר או להכחיש שיש לך זכות הצבעה במדינת המגורים שלך. אתה צריך לבחור בין כן ולא.

  עליך לאשר או להכחיש שיש לך את הזכות להיות מועמד בבחירות בארץ מגוריך. אתה צריך לבחור בין כן ולא.

  אם תרצה, רשום את מספר הטלפון הנייד שלך, לפניו את אזור החיוג של המדינה שלך, ואחריו את אזור החיוג ואת המפעיל שלך.

  אם יש לך אתר אישי, אתה יכול לכתוב אותו אם אתה רוצה.

  אתה יכול להעלות תמונת משתמש של 180 פיקסלים על 180 פיקסלים, כמו גם כריכה בגודל 940 פיקסלים על 350 פיקסלים. אתה גם לא יכול להעלות את התמונה, ולעשות זאת מאוחר יותר. הדבר החשוב הוא שלא מדובר בתמונות מגונות, או שמציגות אנשים אחרים (ללא אישור בכתב), שאינם מפרסמים מכל סוג שהוא. זה יכול להיות תמונה שלך, אפילו מצייר אותך, הכל חייב להיות בלי סמלים פרסומיים מכל סוג שהוא, אבל זה יכול להיות גם נוף, או תמונה שאתה אוהב, תמיד עם המאפיינים הקודמים.

  אתה יכול לכתוב, אם תרצה, את אנשי הקשר שלך ברשתות חברתיות, או הודעות שונות, אך היזהר, אם תחליט לעשות זאת, הם יהיו גלויים לכולם, גם למבקרים שלנו, כך שאינך מחויב לעשות זאת ב- זמן הרישום. WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram, הם אלה הזמינים, אם יש לך אחרים תוכל לכתוב אותם מאוחר יותר.

  רשום, אם יש לך כזו, את מדינת המגורים השנייה שלך, שבה אתה מבלה פחות מ-6 חודשים בשנה.

  עליך לאשר או להכחיש שיש לך זכות הצבעה במדינת המגורים השנייה שלך. אתה צריך לבחור בין כן ולא.

  עליך לאשר או להכחיש שיש לך את הזכות להיות מועמד בבחירות במדינת המגורים השנייה שלך. אתה צריך לבחור בין כן ולא.

  אם אתה גר, או בעל זכות הצבעה, או אפילו מועמד, במדינות אחרות, אתה יכול להעביר זאת באמצעות טופס, למנהל המערכת שלך, דרך הנציגים שלך ב-DirectDemocracyS, אותו תדע לאחר הכניסה, עבור פעם ראשונה באתר שלנו.

  אתה יכול לכתוב, כבר בשלב ההרשמה, את כותרת הפרופיל האישי שלך. זה יעזור אם תכתוב, בקצרה, את הסיבה שבגללה אתה מצטרף אלינו.

  שימו לב: כל החלקים שלפניהם כוכבית, בשלב הרישום, הינם בגדר חובה, ובמידה ולא תמלאו יופיע חלון מוקפץ שיציין באדום את החלקים החסרים או השגויים.

  בתור המשימה הלפני אחרונה שיש לך, כדי להירשם ולהצטרף אלינו, תצטרך להוכיח שאתה אנושי, ולא רובוט. לשם כך, לחץ על הריבוע ליד "אני לא רובוט" כדי להוכיח שאתה אנושי ולא רובוט!

  לאחר שסיימתם הכל, נכון ובכנות, ובדקתם הכל, סוף סוף לחצו על "הירשם" בפינה השמאלית התחתונה.

  אם עשית הכל, בדיוק כנדרש, המערכת שלנו תגיד לך מיד, שהיה לך טוב, והכל נעשה כמו שצריך. כל הכבוד!

  יש למלא את כל מסכי החובה, ולמלא את כל השדות הנדרשים, לפי הכללים הקודמים. אם נתונים אישיים מסוימים, אינך רוצה לשתף עם משתמשים אחרים, או מבקרים באתר שלנו, אתה יכול פשוט לכתוב "אני לא עונה". בדוק תמיד את תיבת הדואר הנכנס שלך, בתיקיית SPAM, מכיוון שהמערכת שלנו שולחת הרבה הודעות למשתמשים החדשים שלנו, חלק מספקי הדואר האלקטרוני מחשיבים את ההודעות שלנו כהודעות לא רצויות. כמובן, ההודעות שלנו בטוחות, והן אינן זבל. בדוק תמיד שלכתובת האימייל שממנה אנו שולחים לך את האימייל יש את הסיומת @ disrectdemocracys.org, או אם אתה גם המשתמש שלנו באתרי האינטרנט הפיננסיים, הכלכליים או המידע, התקשורת, הרדיו, הטלוויזיה, הספורט ואחרים, תמיד יש לנו הסיומות שלהם, למשל @ newopo.tk, @ mywebmybank.tk, וכן הלאה.

  תוך זמן קצר, הנע בין מספר דקות ליום, תקבל מאיתנו הודעת דוא"ל, עם האישור שנרשמת, ושהמנהלים שלנו יפעילו את הפרופיל האישי שלך, וכתוצאה מכך, תוך זמן קצר. תוכל לגשת לאתר שלנו, עם שם המשתמש והסיסמה שלך שבחרת, במהלך ההרשמה.

  אזהרה: מטעמי אבטחה, איננו שולחים את הסיסמה שלך, עם אף אחת מההודעות שלנו, אלא רק את שם המשתמש שלך (שנבחר על ידך), שמאותו רגע מחובר על ידי המערכת שלנו, באופן אוטומטי, לכתובת המייל האישית שלך. עבור DirectDemocracyS, ועבור כל הפרויקטים הקשורים שלנו, שם המשתמש שלך תקף רק המקושר לכתובת הדוא"ל שלך. זה שימושי כדי להיות מסוגל לשחזר את הפרופיל שלך, אם במקרה תשכח את הסיסמה שלך. ההליך, האוטומטי לחלוטין, פשוט ומיידי, אך מי שלא זוכר, או מאבד את הסיסמה שלו, נחשב בעינינו לשטחי, ומראה לנו את מעט ההתחשבות שיש לך בנו. ונפעל בהתאם. האם אנחנו נראים רע? אנחנו בדיוק צודקים, אתם מאוד חשובים לנו, ונכון שהתחושה היא הדדית.

  כפי שאתה יודע, אנחנו מאוד סלקטיביים, ואנחנו בוחרים את המשתמשים שלנו בקפידה רבה.

  השלב השני, שתצטרכו לעשות, על מנת להתקבל, הוא להיכנס לאתר שלנו, בתפריט הראשי, כלי עזר, מסמכים וקבצים, טופס ההפעלה. הורד את הטופס, בשפה שלך, בפורמט: .doc או .docx, מלא אותו, הפעם עם כל פרט מבוקש, עם הנתונים האמיתיים והמלאים שלך. יחד עם תמונת תעודת הזהות שלך (רצוי קובץ ה-pdf שהומר), העלה את הטופס המלא (עדיף את קובץ ה-pdf שהומר) ואם יש לך חתימה אלקטרונית, חתום אלקטרונית על קובץ ה-pdf עם תעודת הזהות שלך והטופס עם הנתונים האישיים שלך.

  עם החתימה האלקטרונית שלך על הטופס ומסמך הזהות, כאשר אתה מופעל על ידי המנהלים שלנו, לא תהפוך למשתמש רשום, אלא למשתמש רשום מאומת, ותהיה לך סימון כחול בפרופיל האישי שלך, באזור החברתי, של האתר שלנו. כמו כן, תימנע מהצורך להפוך למשתמש מאומת, באמצעות הנהלים הספציפיים שלנו, תוך 15 ימים מהרשמתך. תחסכו זמן רב, ותוכלו לעבוד בתפקידים ופעילויות חשובות מאוד.

  שלח את שני המסמכים, עם הודעת דואר אלקטרוני, שחייבת להיות בתגובה, להודעה הראשונה שלנו, ולא בשום דרך אחרת.

  ברגע שקיבלנו את הודעתך, ובדקנו את הנתונים שלך, תקבל מאיתנו הודעה, בה אנו מעבירים את מספר הזיהוי האישי שלך, הן ב-DirectDemocracyS, והן בכל הפרויקטים האופציונליים האחרים שלנו.

  מרגע ההרשמה, יהיה לך את המספר האישי שלך, המשויך לשם המשתמש שלך, וכמובן כתובת המייל שלך. לאחר שליחת הטופס עם הנתונים האמיתיים, ותמונת תעודת הזהות שלך, חתומה דיגיטלית וגם לא חתומה, אם לא יהיו בעיות אחרות, הפרופיל האישי שלך יופעל על ידי אחד מהמנהלים שלנו.

  כאשר הפרופיל שלך מופעל, תקבל הודעת אישור מהמערכת שלנו. במידה והצוות שלנו, מקבוצת האבטחה המיוחדת, יזדקק לפרטים נוספים, הם יוכלו לשלוח אליך בקשות נוספות לבירור. במקרה זה, בדקו תמיד שבמייל הפונה אליכם בשמנו יש את הכתובת הראשונית: security (כתוב באנגלית) ובסוף @ directdemocracys.org, בדקו תמיד.

  זכור תמיד, אף אחד מהמנהלים שלנו, או נציגים רשמיים שלנו, לא יבקש ממך לכתוב את הסיסמה שלך, ולעולם לא יבקש ממך כסף או פרטי בנק. אף אחד, חוץ מעצמך, לא יידע את הסיסמה שלך ואת קודי הגישה שלך, אותם עליך לשמור בזהירות. במקרה של אובדן, אתה יכול לקבל גישה מחדש על ידי איפוס סיסמה חדשה, בתהליך האוטומטי, ישירות מטפסי הכניסה השונים באתר הפוליטי שלנו. אם יש לך ספק לגבי אנשים שפונים אליך, או מדברים בשמנו, עליך לשלוח הודעה, בפירוט רב ככל האפשר, לקבוצת האבטחה המיוחדת שלנו, ישירות דרך טופס יצירת הקשר, אותו תוכל למצוא בתפריט הראשי , באנשי קשר, קבוצות מיוחדות, קבוצות אבטחה, אבטחה.

  לאחר ההפעלה על ידי קבוצת המנהלים המיוחדים שלנו, תוכל לגשת לאתר שלנו על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמה שלך בטופס הכניסה.

  כדי לדעת מה אתה צריך לעשות, ואתה יכול לעשות, ברגע שאתה נכנס, תקבל מידע נוסף, ואת כל ההנחיות.

  הצטרפו אלינו ושתפו.

  תודה על תשומת לבך. כל טוב.

  DirectDemocracyS, המדיניות החדשנית שלך, באמת בכל מובן!

  בקרוב נפרסם כמה משאלותיך לגבי רישום והפעלת המשתמשים שלנו, עליהן נענה בבהירות ובכנות.

  https://www.directdemocracys.org/social/registration

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Si regjistroheni
  Hur registrerar du dig
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Thursday, 07 December 2023

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START