Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  10 minutes reading time (1996 words)

  Як зареєструватися HTR

  https://www.directdemocracys.org/social/registration

  Усі нові користувачі зобов’язані поважати всі наші правила та всі інструкції, опубліковані на наших веб-сайтах. Перед реєстрацією уважно, навіть кілька разів, прочитайте всю нашу інформацію. Щоб брати участь у наших заходах, ви повинні бути впевненими, сумісними та фізично підготовленими.

  Ми спростили реєстрацію та створення особистого профілю.

  Ви повинні дотримуватися всіх інструкцій у статті, яка інформує вас про те, як зареєструватися, і приєднатися до нас.

  Все, що вам потрібно, щоб мати можливість зареєструватися, це мати особисту адресу електронної пошти, вибрати ім'я користувача та пароль. Ми рекомендуємо вам правильно записати свої дані доступу на аркуші паперу та після завершення реєстрації зберігати їх у надійному місці. Для здійснення певної діяльності після реєстрації було б корисно мати ще й смартфон.

  Щоб приєднатися до нас, зареєструватися та створити особистий профіль, ви повинні натиснути у формі входу на «Створити профіль» і на наступному екрані трохи нижче ліворуч клацнути на білому написі на синьому фоні «Реєстрація». Сьогодні», або прямо в головному меню на «Реєстрація». Щоб побачити головне меню з таких пристроїв, як смартфони, натисніть на три горизонтальні лінії поруч із нашим логотипом.

  Увага: усі частини, перед якими стоїть зірочка, на етапі реєстрації є обов’язковими, і якщо ви їх не заповните, з’явиться спливаюче вікно, у якому червоним кольором будуть позначені відсутні або неправильні частини. Якщо ви користуєтеся нашим автоматичним перекладачем, будьте дуже обережні, щоб усі імена та написання були добре перекладені. У реєстраційних формах і будь-якому вмісті, який ви пишете, або для зв’язку з нами ви можете використовувати будь-яку мову з понад 100 доступних.

  Перш за все, маленький квадратик біля зірочки необхідно перевірити під частиною, де вона оголошена:

  «Я заявляю, що приймаю, схвалюю, дотримуюся та виконую назавжди всі положення та інструкції, представлені в пункті меню Закон».

  Я погоджуюся з тим, що мої реєстраційні дані та особисті дані, відповідно до законодавства про конфіденційність, використовуються та обробляються адміністративним персоналом і персоналом безпеки сайту та нашої політичної організації. Якщо я неповнолітній, я заявляю, що повідомив батьків про свій намір приєднатися до DirectDemocracyS.

  Перший екран містить основну інформацію.

  Напишіть своє ім'я, по батькові (якщо у вас немає проблем - напишіть «у мене немає») і прізвище, це можуть бути ваші справжні дані або вигадані імена (якщо ви хочете бути і залишатися анонімними).

  Виберіть ім’я користувача, це може бути ваш псевдонім або вигадане ім’я, або, якщо ви хочете залишитися анонімним, ви можете використати код ISO країни вашого постійного проживання (де ви маєте право голосу), що складається з 2 або 3 цифр. , наприклад US або USA для Сполучених Штатів Америки, IT або ITA для Італії тощо, за якими слідують принаймні 6 і не більше 12 випадкових літер і цифр (не використовуйте символи). ISO-коди країн світу, ви можете знайти їх за цим посиланням: https://en.wikipedia.org/wiki/ISO_3166-1 завжди потрібно використовувати точний код із 2 або 3 цифр. Завжди перевіряйте, чи доступне ім’я користувача чи воно вже використовувалося на нашому веб-сайті (у цьому випадку щось змініть).

  Пароль із принаймні 12 цифр, літер і символів. Він повинен бути складним для вгадування і повинен містити як літери (бажано малі, так і великі), цифри (можна не поспіль або навпаки) і навіть деякі символи. Складний і непередбачуваний пароль захищає ваш обліковий запис, і ваш профіль буде в безпеці. Рекомендуємо часто змінювати пароль.

  Ще раз підтвердьте пароль, щоб переконатися, що він ідентичний першому. Радимо не використовувати один і той самий пароль для різних веб-сайтів і пристроїв. Вони повинні бути однаковими!

  Ваша особиста адреса електронної пошти, яка є дійсною та до якої ви маєте доступ.

  Ще раз підтвердьте свою особисту електронну адресу, щоб переконатися, що вона правильна. Вони повинні бути ідентичними !

  Ви можете вибрати свій часовий пояс або залишити наш, на мить радимо вам залишити наш та Грінвіч.

  У другій частині, лише частково обов’язковій, у першому розділі ви пишете стать M або F, якщо ви плинні, напишіть, ким ви себе відчуваєте, коли ви створюєте свій профіль, ви можете змінити його, якщо потрібно, після запитав і отримав дозвіл від вашого адміністратора та контактної особи.

  Запишіть дату свого народження, число, місяць, рік. Воно повинно бути точним.

  Якщо бажаєте, напишіть свою адресу як країну, штат, регіон, провінцію, район і повну адресу, яку ви можете вписати самостійно, у форму нижче або скористайтеся зручним локатором. Якщо вас немає вдома, трекер не зможе правильно вас визначити, тому в цьому випадку пишіть від руки. Ви не зобов'язані писати повну адресу на етапі реєстрації, але ми нагадуємо вам, що ви зобов'язані вказати назву країни постійного проживання, в якій ви проживаєте принаймні 6 місяців на рік.

  Хто не напише хоча б країну, ніколи не буде активований нашими адміністраторами.

  Напишіть ще раз свою країну проживання, де ви проводите більше 6 місяців на рік.

  Ви повинні підтвердити або спростувати своє право голосу в країні проживання. Ви повинні вибрати між так і ні.

  Ви повинні підтвердити або спростувати, що ви маєте право бути кандидатом на виборах у країні вашого проживання. Ви повинні вибрати між так і ні.

  Якщо бажаєте, запишіть номер свого мобільного телефону, перед яким вкажіть код регіону вашої країни, а потім код міста та оператора.

  Якщо у вас є особистий сайт, ви можете написати його, якщо хочете.

  Ви можете завантажити фотографію користувача розміром 180 px x 180 px, а також обкладинку розміром 940 px x 350 px. Ви також можете не завантажувати фото, а зробити це пізніше. Важливо, щоб вони не були непристойними фотографіями або фотографіями інших людей (без письмового дозволу), які не являли собою жодної реклами. Це може бути ваша фотографія, навіть з вашим зображенням, все повинно бути без будь-якої рекламної символіки, але це також може бути пейзаж, або фотографія, яка вам подобається, завжди з попередніми характеристиками.

  Ви можете написати, якщо хочете, свої контакти в соціальних мережах або різні повідомлення, але будьте обережні, якщо ви вирішите це зробити, вони будуть видимі всім, навіть нашим відвідувачам, тому ви не зобов'язані це робити на час реєстрації. WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram доступні, якщо у вас є інші, ви можете написати їх пізніше.

  Запишіть, якщо у вас є, вашу другу країну проживання, де ви проводите менше 6 місяців на рік.

  Ви повинні підтвердити або спростувати своє право голосу у своїй другій країні проживання. Ви повинні вибрати між так і ні.

  Ви повинні підтвердити або спростувати, що маєте право бути кандидатом на виборах у своїй другій країні проживання. Ви повинні вибрати між так і ні.

  Якщо ви живете, або маєте право голосу, або навіть є кандидатом, в інших країнах, ви можете повідомити про це через форму своєму адміністратору, через своїх представників у DirectDemocracyS, про яких ви дізнаєтесь після входу, для вперше на нашому сайті.

  Ви можете написати, вже на етапі реєстрації, шапку свого особистого профілю. Було б корисно, якби ви коротко написали причину, чому ви приєдналися до нас.

  Увага: усі частини, перед якими стоїть зірочка, на етапі реєстрації є обов’язковими, і якщо ви їх не заповните, з’явиться спливаюче вікно, у якому червоним кольором будуть позначені відсутні або неправильні частини.

  Як передостаннє завдання, щоб зареєструватися та приєднатися до нас, вам потрібно буде довести, що ви людина, а не робот. Для цього натисніть на квадрат навпроти «Я не робот», щоб довести, що ви людина, а не робот!

  Заповнивши все, правильно і щиро, і ще раз перевіривши все, нарешті натисніть «Підписатися» внизу праворуч.

  Якщо ви все зробили так, як потрібно, наша система негайно повідомить вам, що ви були хороші, і все було зроблено добре. молодець!

  Ви повинні заповнити всі обов’язкові екрани та заповнити всі обов’язкові поля відповідно до попередніх правил. Якщо якісь особисті дані ви не бажаєте ділитися з іншими користувачами або відвідувачами нашого сайту, ви можете просто написати «Не відповідаю». Завжди перевіряйте свою електронну поштову скриньку в папці СПАМ, оскільки наша система надсилає багато повідомлень нашим новим користувачам, деякі постачальники послуг електронної пошти вважають наші повідомлення небажаними. Звичайно, наші повідомлення безпечні, і вони не є сміттям. Завжди перевіряйте, чи адреса електронної пошти, з якої ми надсилаємо вам електронні листи, має закінчення @ disrectdemocracys.org, або якщо ви також є нашими користувачами наших фінансових, економічних, інформаційних, комунікаційних, радіо-, телевізійних, спортивних веб-сайтів тощо, завжди маєте їхні відповідні закінчення, наприклад @ newopo.tk, @ mywebmybank.tk тощо.

  Через короткий час, від кількох хвилин до доби, ви отримаєте від нас електронного листа з підтвердженням того, що ви зареєструвалися та що наші адміністратори активують ваш особистий профіль, і, отже, за короткий час ви матиме доступ до нашого веб-сайту за допомогою імені користувача та пароля, які ви вибрали під час реєстрації.

  Попередження: з міркувань безпеки ми не надсилаємо ваш пароль із жодним із наших повідомлень, а лише ваше ім’я користувача (вибране вами), яке з цього моменту автоматично зв’язується нашою системою з вашою особистою електронною адресою. Для DirectDemocracyS і для всіх наших пов’язаних проектів ваше ім’я користувача є дійсним, лише пов’язаним із вашою електронною адресою. Це корисно, щоб мати можливість відновити свій профіль, якщо випадково ви забудете свій пароль. Процедура, повністю автоматизована, проста й миттєва, але тих, хто не пам’ятає або втрачає свій пароль, ми вважаємо поверхневими, і виявляєте нам невелику увагу, яку ви маєте до нас. І ми будемо діяти відповідно. Ми погано виглядаємо? Ми якраз правильні, ти для нас дуже важливий, і це правильно, що почуття взаємне.

  Як ви знаєте, ми дуже вибіркові й ретельно обираємо наших користувачів.

  Другим кроком, який вам потрібно буде зробити, щоб бути прийнятим, є перехід на наш веб-сайт, у Головному меню, Утиліти, Документи та файли, форма активації. Завантажте форму, на вашій мові, у форматі: .doc або .docx, заповніть її, цього разу з усіма необхідними деталями, з вашими реальними та повними даними. Разом із фотографією вашого документа, що посвідчує особу (бажано конвертований файл .pdf), завантажте заповнену форму (бажано конвертований файл .pdf) і, якщо у вас є електронний підпис, електронно підпишіть файл .pdf своїм документом, що посвідчує особу, і формою з вашими особистими даними.

  З вашим електронним підписом форми та документа, що посвідчує особу, коли ви активуєтесь нашими адміністраторами, ви станете не зареєстрованим користувачем, а перевіреним зареєстрованим користувачем, і у вас буде синя галочка у вашому особистому профілі, у соціальній області, нашого сайту. Ви також уникнете необхідності ставати перевіреним користувачем за допомогою наших спеціальних процедур протягом 15 днів після реєстрації. Ви заощадите багато часу, і ви зможете працювати в дуже важливих ролях і видах діяльності.

  Надішліть два документи з повідомленням електронної пошти, яке має бути відповіддю, на наше перше повідомлення, і ніяк інакше.

  Щойно ми отримаємо ваше повідомлення та перевіримо ваші дані, ви отримаєте від нас повідомлення, у якому ми повідомляємо ваш персональний ідентифікаційний номер як у DirectDemocracyS, так і в усіх інших наших додаткових проектах.

  З моменту реєстрації ви матимете свій персональний номер, пов'язаний з вашим іменем користувача, і, звичайно, вашу електронну адресу. Після надсилання форми з реальними даними та фотографії документа, що посвідчує особу, як з цифровим підписом, так і без підпису, якщо немає інших проблем, ваш особистий профіль буде активовано одним із наших адміністраторів.

  Коли ваш профіль буде активовано, ви отримаєте повідомлення з підтвердженням від нашої системи. Якщо нашим співробітникам спеціальної групи безпеки знадобляться інші деталі, вони зможуть надіслати вам додаткові запити на роз’яснення. У цьому випадку завжди перевіряйте, щоб електронна адреса, яка зв’язується з вами від нашого імені, мала початковий запис: security (написано англійською мовою) і закінчення @ directdemocracys.org, завжди перевіряйте.

  Завжди пам’ятайте, що жоден із наших адміністраторів чи офіційних представників ніколи не проситиме вас написати свій пароль, а також ніколи не запитуватиме у вас гроші чи банківські реквізити. Ніхто, крім вас самих, не знатиме ваш пароль і ваші коди доступу, які ви повинні ретельно зберігати. У разі втрати ви можете відновити доступ, скинувши новий пароль за допомогою автоматичного процесу безпосередньо з різних форм входу на нашому політичному веб-сайті. Якщо у вас є будь-які сумніви щодо людей, які зв’язуються з вами або говорять від нашого імені, ви повинні надіслати повідомлення з якомога більшою кількістю деталей нашій спеціальній групі безпеки безпосередньо через контактну форму, яку можна знайти в головному меню , у Контакти, Спеціальні групи, Групи безпеки, Безпека.

  Після активації нашою спеціальною групою адміністраторів ви зможете отримати доступ до нашого веб-сайту, ввівши своє ім’я користувача та пароль у формі входу.

  Щоб знати, що вам потрібно робити і що ви можете робити, після входу ви отримаєте додаткову інформацію та всі інструкції.

  Приєднуйтесь до нас і поділіться.

  Дякую за увагу. З найкращими побажаннями.

  DirectDemocracyS, ваша інноваційна політика, справді у всіх сенсах!

  Незабаром ми опублікуємо деякі ваші запитання щодо реєстрації та активації наших користувачів, на які відповімо чітко та щиро.

  https://www.directdemocracys.org/social/registration

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  आप कैसे रजिस्टर करते हैं HTR
  Cum te înregistrezi
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Thursday, 07 December 2023

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START