Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
14 minutes reading time (2822 words)

Jaunatnes politika YP

Dažos iepriekšējos rakstos mēs runājām par mūsu politisko organizāciju un to, cik novatoriski mēs esam, nākamajos rakstos mēs iedziļināsimies mūsu starptautiskās politiskās programmas detaļās, kas ir jārespektē un jāintegrē visiem mūsu kontinentālajiem, nacionālajiem, valsts, organizācijas. reģionālās, provinces, rajona un vietējās.

Pamatnostādņu diktēšana, kas jāievēro un jārespektē, dažiem var šķist diktatoriska un centralizēta metode, taču, kā vienmēr, tiem, kas mūs nosoda, būs jāmaina savas domas, jo mūsu pamatnoteikumi, vērtības un ideāli ir viss. Pamatojoties uz loģiku, veselo saprātu, savstarpēju cieņu no visu puses, uzticību un galvenokārt pilnīgas vietējās autonomijas garantēšanu, lai īstenotu visus mūsu noteikumus.

Šajā rakstā mēs runāsim par 2 nopietnām problēmām visā pasaulē, kas tomēr ir saistītas. Atturēšanās un jauniešu neieinteresētība pret politiku.

Kā vienmēr, izveidojot pareizās telpas, analizējot problēmas un kopīgi meklējot risinājumus.

Visā cilvēces vēsturē vienmēr ir bijuši cilvēki, parasti vareni un ar lielām ekonomiskajām interesēm, kuri ir virzījuši un ietekmējuši politiskās izvēles. Šos personāžus, kurus daži sauc par "spēcīgām spējām", citi par "okultiem spēkiem", mēs tos parasti saucam par sliktiem cilvēkiem.

Viņi vienmēr ir turējuši varu, šķeļot cilvēkus, radot sociālo spriedzi, naidu, bailes un gandrīz visus karus. Sadalīti cilvēki nevar radīt labu, jo viņiem nav spēka to darīt. Tomēr, vienoti zemes labie cilvēki, viņi patiešām var būt izlēmīgi, lai radītu brīnišķīgu, taisnīgu un tīru pasauli.

Sliktiem cilvēkiem ir svarīgi saglabāt visu politisko lēmumu kontroli.

Viņi to ir saglabājuši ļoti gudri un noderīgi saviem mērķiem, un mums par to viņi ir jāatzīst, viņi ir ļoti inteliģenti, pat ja ar ļaunumu un vienaldzību, patiešām necienīgi no cilvēka puses. būtnes.

Mēs šeit nedarīsim vēstures stundas, par daudziem piemēriem un daudziem faktiem, mēs esam vairāk vai mazāk detalizēti runājuši savos iepriekšējos rakstos, bet mēs kopā analizēsim dažas ļoti interesantas detaļas.

Mēs runājām par to, kā Senajā Grieķijā tika likvidētas pirmās tiešās demokrātijas formas, lai izveidotu vienkāršāku kontrolējamu un korumpētu pārstāvības demokrātiju.

Kad tika izdarītas izvēles, liekot izšķirties visiem cilvēkiem, ieliekot akmeni vienā urnā par jā, otrā par nē, lai kontrolētu pieņemtos lēmumus, ļaunajiem nācās samaitāt vairāk nekā pusi iedzīvotāju.

Ar viltotu un netaisnīgu pārstāvības demokrātiju pietika uzpirkt dažus politiskos pārstāvjus, lai viņiem būtu visa vara.

Iepriekšējais teikums, iespējams, skaidri izskaidro, kāpēc mūsu politiskajā projektā ietvertais ir īsta, autentiska, totāla demokrātija, savukārt pašreizējā pasaules politika visās pasaules valstīs ir vienkārši krāpniecība, viltota un tikai daļēja demokrātija.

Neviens nevar noliegt, un kas jums pateiks, ka pārstāvji balso, ka viņi lemj tautas vārdā, jūs jautājat: kādos gadījumos un cik reizes mani pārstāvji man prasa viedokli? Un galvenais: kādos gadījumos un cik reizes tie uzrunā visus iedzīvotājus, nedodot priekšroku tikai dažiem?

Būs cilvēki, kuri ne pārāk gudrā veidā labprātāk uzticēs politiskajām partijām vai politiskajiem pārstāvjiem, vairāk vai mazāk sagatavotiem, vairāk vai mazāk kompetentiem, vairāk vai mazāk godīgiem lēmumiem, kas nosaka katru viņu dzīves aspektu. . Mēs un tie, kas mums pievienosies, dodam priekšroku lemt apzināti, nevis pieņemt ne vienmēr pareizos partiju un politisko pārstāvju lēmumus, bieži vien korumpēti un pakļauti varenajiem vai sliktajiem cilvēkiem.

Tātad reprezentatīvā demokrātija, vai tā ir nepareizi, vai tā ir netaisnīga, vai tā ir ļauna, un jūs veidojat politisko partiju un ievēlat politiskos pārstāvjus? Daudzi mūs pārmetīs konsekvences neesamībai. Bet, pat ja mēs esam pilnīgi atšķirīgi un noteikti labāki, mēs nevaram tieši mainīt un uzlabot pasauli, neiegūstot tautas atbalstu un līdz ar to neuzvarot vēlēšanās. Mums ir jāievēro un jārespektē visi dažādu valstu likumi un tradīcijas, bet mēs to darīsim, ievērojot mūsu noteikumus, kas paredz pilnīgu iedzīvotāju kontroli gan pirms vēlēšanām, gan to laikā, gan īpaši pēc tām. mūsu vēlētāji, kas būs mūsu pārbaudītie reģistrētie lietotāji, pret saviem politiskajiem pārstāvjiem. Mums ir vienalga, kā citas politiskās partijas ir organizētas, pēc kādiem noteikumiem un ar kādu metodi tās veic savu darbību. Pie mums viss pieder un uz visiem laikiem piederēs visiem mūsu pārbaudītajiem reģistrētajiem lietotājiem.

Mēs varam sevi definēt kā hibrīddemokrātiju ar iekšējiem noteikumiem, kuru pamatā ir brīvība, meritokrātija, kompetence, godīgums, autentiska tiešā demokrātija, bet kura nodibinās politisko partiju katrā kontinentā, tautā, valstī, reģionā, rajonā, provincē, pilsētā, izvirzot un ievēlot mūsu politiskos pārstāvjus.

Mūsu galīgais mērķis ir likt informētiem vēlētājiem speciālistu grupās pieņemt lēmumu par katru pieņemto lēmumu tieši, bez nevienas partijas vai bez politiskajiem pārstāvjiem, ko, kā mēs redzējām vecajā politikā, var viegli sabojāt, pakļaut. , un to ietekmē tie, kas kontrolē ekonomiku.

Tātad, ne pārāk tālā nākotnē mēs likvidēsim 99% pasaules politikas, liekot cilvēkiem izlemt, mēs atkārtojam, pilnībā informētiem, godīgi, neatkarīgi un kompetenti par labāko izvēli.

Šī mūsu metode nelikvidēs politiku, faktiski katrs mūsu reģistrētais pārbaudītais lietotājs var un vienmēr varēs piedāvāt projektus, tēmas, politiskās aktivitātes, debates, kurām pēc nepieciešamajām diskusijām un nepieciešamajiem labojumiem tiks veiktas iekšējam balsojumam dažādās grupās, kas pārstāvēs mūsu politiskās organizācijas oficiālo nostāju par katru tēmu.

Tāpēc mēs neradīsim pasauli bez politikas, mēs radīsim tikai labāku, brīvāku un galvenokārt patiesi demokrātisku politiku. Mēs vienkārši izdzēsīsim visas novecojušās ideoloģijas, visas bankrotu, likvidēsim visas negatīvās daļas un paturēsim no katras dažas labās idejas. Šīs vecās ideoloģijas, kas rada mākslīgu šķelšanos un kas rada cīņas starp cilvēkiem, kas nodara tik lielu ļaunumu pasaulei, tiks aizstātas ar visu ideoloģijām, kas balstītas uz loģiku un veselo saprātu. Savstarpēja cieņa, visu mūsu darbību pamatā, ļaus mums izdarīt visu, nepieļaujot nekādas kļūdas.

Uz mirkli atgriezīsimies pie mūsu raksta tēmas, cilvēku nepiedalīšanās politiskajās aktivitātēs, tāpēc atturēšanās, īpaši jauniešu.

Senajā Grieķijā, izmantojot faktu, ka jaunieši karoja, tā laika spēcīgās varas, nolēma likt politiskajām aktivitātēm veikt dažādās pilsētās palikušos cilvēkus: viņi bija tikai sievietes un vecie. Tā kā visas sievietes bija aizņemtas ar bērniem, ar lauksaimniecību, mājsaimniecību un ikdienas darbiem, tikai vecās palika spēlēt politiku. Tā kā viņi ir trausli cilvēki, tos vislabāk bija izmantot ļaunajiem cilvēkiem saviem mērķiem, kontrolei un pavēlēm. Faktiski, tā kā tajos laikos vidējais dzīves ilgums bija mazs, īsā laikā godīgākos un drosmīgākos varēja aizstāt ar veciem, arvien samaitātākiem un padevīgākiem. Ja viņi nenomira no vecuma, dažādu laikmetu varenie parūpējās par to, lai viņus izvestu no ceļa, ja viņi nevēlējās ievērot noteikumus un pavēles, kas viņiem tika uzspiestas.

Kopš tā laika visā vēsturē vienmēr ir izmantotas vienas un tās pašas metodes.

Ar nelielu atšķirību, kas parādījās laika gaitā, kas paredzēja, ka, ja kādam jaunam, novatoram, ir kāda laba ideja, par labu visiem iedzīvotājiem, tos ar dažādām metodēm var likvidēt, lai liktu citiem kalpiem politiķiem ieņemt vietu. parasti vecāki, kas būtu palīdzējuši dažiem spēcīgiem cilvēkiem, nevis visiem cilvēkiem. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs cienām visu mūsu reģistrēto lietotāju anonimitāti un privātumu.

Šajā brīdī tie, kas lasīs šo rakstu, vēl vairāk nevēlēsies piedalīties politiskajā dzīvē.

Bet nē, dārgie draugi, īpaši jaunieši, mēs piedāvājam inovācijas, pārmaiņas un situācijas uzlabošanu.

Patiesībā DirectDemocracyS mēs uz visiem laikiem neļausim sliktiem cilvēkiem pārvaldīt politiku un līdz ar to arī mūsu dzīvi.

Un mēs to varam izdarīt tikai ar visu pasaules jauniešu palīdzību, sadarbību un tiešu iesaistīšanos.

Vecā politika, pret jauniešiem, piepilda muti ar skaistiem vārdiem. Viņi vienmēr saka: jaunieši ir mūsu nākotne, jauniešiem ir jāpalīdz, jaunieši ir jāstimulē, un bieži vien viņi jums piešķirs naudu, prēmijas un iespējas.

Un uzminiet, ko viņi dara?

Tieši tā: viņi to dara, lai jūs klusētu un būtu labi. Tā kā jūs esat vienīgie, kas patiešām var mainīt un uzlabot pasauli, viņi jums dod dāvanas, sola jums visu, pat dažās valstīs palikt mājās, paņemot maz naudas, lai jūs nesaprastu būtisku lietu. .

Līdzdalība politiskajā dzīvē ir pilsoņa pienākums. Nebēdziet, mēs ļoti labi zinām, cik ļoti jums patīk ievērot noteikumus, it īpaši, ja tie ir uzspiesti. Vecā politika, prot tev radīt ilūzijas, prot tevi izjokot, viņi to ir darījuši tūkstošiem gadu. No otras puses, mēs dodam jums uzdevumus, kas jāveic, un mērķus, kas jāsasniedz, visi kopā.

Mēs tev nedodam un neko nesolām, jo zinām, ka tu esi pārāk inteliģents, lai tevi uzpirktu.

Līdzdalība politiskajā dzīvē ir svarīga, jo tā ir politika, kas raksta likumus, tātad tā diktē mūsu dzīves noteikumus.

Kurš lasīs šo rakstu, jautās, no kāda vecuma, kurā vecumā tu esi jauns? Un galvenais, kāpēc tik ļoti dod priekšroku jauniešiem? Un kāda loma viņiem ir veciem, pieredzējušiem, kompetentiem un galvenokārt godīgiem? Ir daudzi ļoti pareizi jautājumi, uz kuriem mēs īsi atbildēsim.

Cilvēki mums ir iedalīti tikai 2 kategorijās. Labie, kas var mums pievienoties un ir 99% pasaules iedzīvotāju, vai sliktie, kuri nevar pievienoties mums, kuri ir 1% pasaules iedzīvotāju, kuriem ir tik daudz spēka un kuri ir padarījuši pasauli par tik iznīcinātu vietu, un sadalīts.

Mēs uzskatām, ka vecums noteikti nav veids, kā diskriminēt vai izvēlēties cilvēkus.

Mēs neatbalstām nevienu, bet mēs dodam priekšroku visas pasaules politiskās klases atjaunošanai.

Tā kā pašreizējā politika varas lomās bieži nostāda ļoti vecāka gadagājuma cilvēkus, kuri, lai arī cik pieredzējuši, bieži tiek manipulēti un, tā kā viņiem ir slikta veselība, gan fiziska, gan galvenokārt garīga, var radīt reālus draudus savai valstij. pat cilvēcei.

Aktīvā politika un klātbūtne dažādās institūcijās, kā mūsu oficiālie pārstāvji, mūsu politiskās organizācijas vārdā ir jānodrošina un jāgarantē vienmēr un tikai labākajam un godīgākajam no visiem mūsu pārbaudītajiem. reģistrēti lietotāji..

Pat ja ir izņēmuma gadījumi, kad vecāka gadagājuma cilvēki ir modernāki un inovatīvāki, un noteikti mēs šos gadījumus ņemsim vērā, ar tādu pašu godīgumu un prasmēm, mēs vienmēr izvēlēsimies jaunāko, jo tas ļaus mums būt vērīgākiem. , un labākus rezultātus. Ar risku zaudēt, atbalstu un reģistrāciju no veco ļaužu puses, kuri to izņems uz mums un jutīsies, nedaudz diskriminēti, atkārtojam, ar vienādām individuālajām īpašībām mēs tiksim labvēlīgi kā politiskie pārstāvji. , vienmēr jaunākais. Jo vecāki, pieredzējušāki, mēs dodam priekšroku tam, lai viņi sniegtu roku un noderīgus padomus no ekspertu grupām vai kā oficiāli pārstāvji, kas ir mūsu ģeogrāfisko grupu jauna vadības loma, ko izveidojusi tikai mūsu politiskā organizācija. Atbalsta, speciālistu vai oficiālās pārstāvniecības lomās mēs dodam priekšroku gados vecākiem cilvēkiem, arī šajā gadījumā ar izņēmumiem mēs dodam priekšroku mūsu politisko ģeogrāfisko grupu vadībai, nevis tiem, kas demonstrē veselo saprātu, un loģika. Mēs esam pārliecināti, ka veciem cilvēkiem mūsu jauno politisko pārstāvju aizsardzība, palīdzība un padomi tiks uzskatīti par svarīgu un galvenokārt saprātīgu.

Tātad, īsi sakot, mēs dosimies uz institūcijām, lai pārstāvētu cilvēkus, vienmēr tos, kurus izvēlējusies tauta, pēc tam mūsu reģistrēto lietotāju pārbaudīti, pamatojoties uz prasmēm un godīgumu, ar mūsu "padomu", vienmēr balsot, mūsu jaunākajiem kandidātiem ar līdzvērtīgām individuālajām īpašībām. Mēs atkārtojam, mēs darīsim visu, ar izņēmumiem. Vecākiem ir morāls pienākums palīdzēt un dot priekšroku jauniešiem, izturoties pret viņiem ar mīlestību un cieņu, kāda ir pret saviem mazbērniem vai mazmazbērniem.

Jauniešiem nepatīk pašreizējā politika, jo viņi to pat nemīl, tie, kas neierodas balsot, jo viņi nejūtas pārstāvēti no nevienas partijas vai politiskās pārstāves no vecās politikas, ko varam definēt kā tradicionālu. . Varam tikai piekrist, grūti izvēlēties, kad redzi tik daudz korupcijas, tik daudz nekompetences, tik daudz nelietības. Bet, nebalsojot, jūs noteikti neatrisināt problēmu, gluži pretēji, dodat priekšroku parastajiem cilvēkiem, kuri ir padarījuši jūsu dzīvi par elli.

Ar dažām minūtēm dienā tiešas politiskās aktivitātes mūsu vietnē, kas ir mūsu milzīgās mājas, kopā ar mums, kas esam liela ģimene, vienoti, jūs varat patiesi mainīt un uzlabot pasauli.

Varēsi virzīt, pozitīvi ietekmējot visas to cilvēku izvēles, par kuriem balsosi, pārstāvēt sevi dažādās institūcijās gan pirms vēlēšanām, gan to laikā, gan īpaši pēc tām.

Mūsu novatoriskā politika kopā ar informētiem vēlētājiem tiks iekļauta politiskajā darba kārtībā.

Pasaule, kurā partijas un to politiķi visu izlemj, beigsies uz visiem laikiem. Viņi lemj par politisko programmu, par cilvēkiem, kurus izvirza, un par visām izvēlēm, kas jāizdara. Mūsu vēlētāji izlemj kopā ar mums, tieši mūsu oficiālajā tīmekļa vietnē, visi kopā.

Mēs izbeigsim melus, nepildītos solījumus, krāpšanos, korupciju, vardarbību un visu vēlētāju ņirgāšanos.

Mēs sakām jauniešiem: mēģiniet sapņot kopā ar mums un cīnīties kopā ar mums, īstenot un konkrēti īstenot visas mūsu programmas, ievērojot katru solījumu.

Veciem ļaudīm sakām: esiet noderīgi, palīdziet mazākajiem, lai dzīvē sevi piepildītu. Jums ir morāls parāds viņiem. Jo jūs neesat spējuši atstāt viņiem ideālu pasauli, bet esat pieļāvuši, ka ar savu bezpalīdzību un sliktajām izvēlēm tas nonāk līdz šim punktam. Līdz vietai, kur: planēta ir piesārņota, kur valstīm ir milzīgi parādi, kur mierīga nākotne, kas ir salīdzināma ar jūsu pagātni, mūsdienu jauniešiem noteikti nebūs iespējama. Par novecojušu politiku, pilnu ar izšķērdību, ar visām bagātībām, kuras labā vai ļaunā ir radījušas vecās paaudzes, bet ļoti slikti ekspluatētas. Jūs izdarījāt parādus un sliktu izvēli, būdami pārliecināti, ka noteikti nemaksāsit.

Nobeigumā, lai visi saprastu, mūsu metodika, neviens politiskais pārstāvis un neviens oficiālais pārstāvis nevarēs kandidēt tiešsaistes vēlēšanās un līdz ar to arī reālajās vēlēšanās, ja kandidātu atlases brīdī mūsu tiešsaistes vēlēšanas , jau ir sasniedzis 60 gadu vecumu.

Mūsu 2 politiskās figūras, kuras tiek izvēlētas, vienmēr pamatojoties uz nopelniem, pamatojoties uz kompetenci, godīgumu un politisko kapacitāti, ievēros ļoti skaidrus noteikumus.

Politiskie pārstāvji, kuri veic politiskās darbības, pārstāvot mūsu pārbaudītos reģistrētos lietotājus un kuri kandidēs reālajās vēlēšanās, pēc izvirzīšanas par kandidātiem vai pēc paškandidātiem un pēc piedalīšanās kandidātu atlasē, un tiešsaistē vēlēšanas, saskaņā ar ļoti detalizētiem noteikumiem, par tiem balso mūsu grupu locekļi, tiešsaistes vēlēšanās un īstās vēlēšanās ikviens, kam ir balsstiesības, mūsu lietotājus un viņu vēlētājus pārstāv politiķi.

Oficiālie pārstāvji ir tie, kas pārvalda mūsu politisko organizāciju ģeogrāfiski, skaitliski un tiek izvēlēti, pamatojoties uz nopelniem, prasmēm, godīgumu un prasmēm, lai vadītu arī visas mūsu starptautiskās, kontinentālās, politiskās partijas. valsts, valsts, reģionālā, provinces , rajons un vietējais. Viņus var izvirzīt pēc ieteikuma, paši izvirzīti vai atlasīti konkursa kārtībā.

Mēs esam vienīgā politiskā organizācija pasaulē, kas atjauno politiku, un mēs ar lepnumu to darām, jo pārāk bieži vecāka gadagājuma cilvēki, kuriem bieži ir veselības problēmas, vada veselas valstis vai ieņem svarīgu lomu, un bieži vien ar katastrofāliem rezultātiem.

Šajā brīdī vecāki cilvēki, kas vecāki par 60 gadiem, domās, vai viņi ir izslēgti, vai arī viņi ir noderīgi mūsu projektam. Neviens nekad netiks atstumts vai pat diskriminēts no 60 gadu vecuma, viņiem būs izšķiroša loma mūsu projektos, bet gan speciālistu grupās, gan ļoti nozīmīgās īpašās grupās, kontrolei vai atlasei. labākajiem kandidātiem, bet arī administratīvās lomās. Viņi varēs veikt politiskas aktivitātes, bet bez iespējas pārvaldīt vai pārstāvēt DirectDemocracyS un mūsu lietotājus iestādēs. Vecuma ierobežojums nav diskriminācija, bet gan taisnīguma ievērošana. Cilvēki tuvu pensijai nevar sekot līdzi mainīgajam laikam, modernitātei un inovācijām. Mēdz teikt, ka jaunieši nevēlas zināt par politiku. Varbūt vecā politika, kurai viņiem nebija nekādas nozīmes un kas nelika viņiem justies pietiekami pārstāvētiem. Mūsu novatoriskā politika, kas uzskata, ka vecāka gadagājuma cilvēki ir resurss, pieredze un atbalsts, kas jāsniedz jaunākajiem.

Kā mēdzam teikt, dažādos rakstos ar 2 izteiktām politiskajām figūrām (politiskajiem pārstāvjiem un oficiālajiem pārstāvjiem) uz visiem laikiem novērsīsim gan iekšējo cīņu par "varu", gan visus interešu konfliktus. Jo tiem, kas nodarbojas ar politisko pārstāvniecību, nav problēmu vadīt partiju, no kuras viņi nāk, un viņiem nekad nebūs jācīnās pret cilvēkiem no savas partijas, kas neļauj strādāt sabiedrības labā. Izmantojot unikālu iekšējo cīņu novēršanas metodi, pat mūsu oficiālie pārstāvji mierīgi vadīs mūsu politiskās partijas, vienmēr palīdzot un atbalstot mūsu politiskos pārstāvjus un visus mūsu pārbaudītos reģistrētos lietotājus.

Papildus mūsu politisko pārstāvju tiešajai ziņošanai, pārbaudei un tiešai kontrolei, ko veic mūsu pārbaudītie reģistrētie lietotāji, pirms vēlēšanām, to laikā un pēc tām, atbalstu, kontroli un pārbaudi garantēs arī mūsu oficiālie pārstāvji. Tas ir tāpēc, ka politikas vēsturē politiķiem un partijām pārāk bieži ir bijusi iespēja darīt tikai savas intereses, brīvprātīgi aizmirstot savus vēlētājus, tāpēc dubultpārbaude ir būtiska.

Tiem, kuri līdz šim nevarēja atrast politisko partiju vai politisko pārstāvi, kas tos varētu pārstāvēt, mēs noteikti būsim labākais risinājums. Katrs cilvēks atradīs citus uzticamus cilvēkus, un, ja vēlas, var pieteikties personīgi, pēc ļoti skaidriem, vienkāršiem noteikumiem, pamatojoties uz kvalitāti, nopelniem, kompetenci un godīgumu. Tāpēc nebalsojiet, tas noteikti nav risinājums. Tā ir ērtāk, un, galvenais, jūs neuzņematies nekādu atbildību. Bet vai esam pārliecināti, ka risinājums ir ļaut citiem izlemt, kam mūs pārstāvēt? Atdot savu nākotni citiem nav laba doma. Un, no otras puses, mēs politiku darām visi kopā, visu labā, vai tas nav labāk visiem?

"Viens no sodiem, kas jums pienākas par nepiedalīšanos politikā, ir nepilnvērtīgu cilvēku valdīšana." Platons tā teica. Tāpēc labākos izvēlamies kopā, pat vajadzības gadījumā piesakoties paši.

Tāpēc vispirms vēršamies pie tiem, kuri nav apmierināti ar pašreizējo politiku, un pie tiem, kuri nebalsoja, jo neatrada īstos kandidātus.

Mums var pievienoties pat tie, kuriem partijas vai pārstāvji ir šķituši gandrīz pieņemami, bet vēlas būt patiesie varoni.

Un visbeidzot, tas, kurš ir balsojis par citiem un ir nodots vai ir nodots, bieži melojis vai vecās politikas piekrāpts, var reģistrēties un pievienoties mums.

Tiešā DemokrātijaS ar saviem eņģeļiem, jauniem un veciem, visi vienoti, noteikti nekad nevar darīt sliktāk par veco, bankrotu un tikai daļēji demokrātisku politiku.

Mēs vienmēr paliksim jauni un inovatīvi, jo tas ir iekļauts mūsu DNS, kā arī mūsu noteikumos.

Tāpēc neienīst politiku, bet maini to un uzlabo to kopā ar mums visiem.

Esiet jūs, galvenie varoņi, par labu visiem!

Gaidām jūs un, ja vēlaties, dalieties ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem.

Ar bezgalīgu cieņu, mīlestību, draudzību un pārliecību, ka esat sapratis mūsu politiskās organizācijas nozīmi un mērķi.

DirectDemocracyS, jūsu politika, visādā ziņā!

PS Pirmdien, 2022. gada 18. jūlijā, notika mūsu pirmo oficiālo pārstāvju no visām pasaules valstīm pirmā tikšanās ar videokonferences starpniecību, ar mūsu administratoriem, oficiālajiem pārstāvjiem un īpašām un starptautiskām grupām, ar priekšlikumiem, diskusijām, un lēmumi, ļoti svarīgi. Pilna programma kopā ar dalības nosacījumiem un noteikumiem jau ir nosūtīta. Ja vēlaties kļūt par mūsu oficiālajiem pārstāvjiem savās valstīs, vienkārši reģistrējieties un izveidojiet personīgo profilu mūsu sveiciena vietnē. Jums būs jāpiekļūst mūsu oficiālajai vietnei un jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa. Acīmredzot, kā vienmēr, labākie tiks izvēlēti, arī caur dažādiem testiem, un ar konkursu, pēc mūsu noteikumiem.

Veiksmi visiem.

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Jaunimo politika YP
Noortepoliitika YP
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Monday, 27 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Let's talk a little about money, with a brief introduction. Very often, the old politics has accustomed us to political...

Read More...

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu