Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
13 minutes reading time (2670 words)

מדיניות נוער YP

בכמה מאמרים קודמים, דיברנו על הארגון הפוליטי שלנו, ועד כמה אנחנו חדשניים, במאמרים הבאים ניכנס לפרטים, של התוכנית הפוליטית הבינלאומית שלנו, אותה יש לכבד, ולשלב, על ידי כל היבשת, הלאומית שלנו, מדינה, ארגונים. אזורי, פרובינציאלי, מחוז ומקומי.

הכתבת ההנחיות, שיש לפעול לפיהן ולכבד אותן, עשויה להיראות לחלק שיטה דיקטטורית וריכוזית, אבל כמו תמיד, מי שמגנה אותנו, יצטרך לשנות את דעתו, כי הכללים הבסיסיים שלנו, הערכים שלנו והאידיאלים שלנו הם כולם מבוסס על היגיון, שכל ישר, כבוד הדדי מצד כולם, אמון, ובעיקר הבטחת אוטונומיה מקומית מלאה, על הדרך ליישם את כל התקנות שלנו.

במאמר זה נדבר על 2 בעיות רציניות, ברחבי העולם, אשר עם זאת קשורות. הימנעות, וחוסר עניין של צעירים, כלפי פוליטיקה.

כמו תמיד, ליצור את הנחות היסוד הנכונות, ולנתח את הבעיות, ולמצוא יחד את הפתרונות שלנו.

לאורך ההיסטוריה האנושית, תמיד היו אנשים, בדרך כלל חזקים, ובעלי אינטרסים כלכליים גדולים, שהנחו והשפיעו על בחירות פוליטיות. דמויות אלו, שחלקן מכנות "כוחות חזקים", אחרות "כוחות נסתר", אנחנו בדרך כלל קוראים להן אנשים רעים.

הם תמיד החזיקו בכוח, חילקו אנשים, יצרו מתח חברתי, שנאה, פחד, וכמעט כל המלחמות. אנשים מפולגים אינם יכולים ליצור טוב, כי אין להם את הכוח לעשות זאת. אולם מאוחדים, האנשים הטובים של כדור הארץ, הם באמת יכולים להיות החלטיים, ליצור עולם נפלא, צודק ונקי.

עבור אנשים רעים, חיוני להישאר בשליטה על כל ההחלטות הפוליטיות.

הם שמרו את זה בצורה מאוד חכמה, ושימושית למטרותיהם, ועלינו לתת להם קרדיט על זה, הם מאוד אינטליגנטים, גם אם עם רשע, ואדישות, ממש לא ראויה, מצד האדם. יצורים.

לא נעשה כאן שיעורי היסטוריה, של דוגמאות רבות, והרבה עובדות, דיברנו, בפירוט פחות או יותר, במאמרים הקודמים שלנו, אבל ננתח יחד, כמה פרטים מאוד מעניינים.

דיברנו על איך הצורות הראשונות של דמוקרטיה ישירה חוסלו ביוון העתיקה כדי ליצור דמוקרטיה ייצוגית פשוטה יותר לשליטה ומושחתת.

כאשר הבחירות נעשו, לגרום לכל האנשים להחליט, לשים אבן, בכד אחד עבור כן, ובאחר עבור לא, כדי לשלוט בהחלטות שהתקבלו, אנשים רעים היו צריכים להשחית יותר ממחצית האוכלוסייה.

עם הדמוקרטיה הייצוגית המזויפת והבלתי צודקת, היה מספיק לשחד, כמה נציגים פוליטיים, כדי שיהיה להם את כל הכוח.

המשפט הקודם אולי מסביר בבירור מדוע זה הכלול בפרויקט הפוליטי שלנו הוא דמוקרטיה אמיתית, אותנטית, מוחלטת, בעוד שהפוליטיקה העולמית הנוכחית, בכל מדינות העולם, היא פשוט הונאה, מזויף ודמוקרטיה חלקית בלבד.

אף אחד לא יכול להכחיש, ומי יגיד לך, שהנציגים מצביעים, שהם מחליטים בשם העם, אתה שואל: באיזה, ובכמה הזדמנויות, נציגי מבקשים ממני חוות דעת? ומעל לכל: באילו הזדמנויות, ובכמה הזדמנויות, הם פונים לכלל האוכלוסייה, מבלי להעדיף רק מעטים?

יהיו אנשים שבאופן לא חכם במיוחד יעדיפו להפקיד בידי מפלגות פוליטיות, או לנציגים פוליטיים, פחות או יותר מוכנים, פחות או יותר מוכשרים, יותר או פחות ישרים, את ההחלטות שקובעות כל היבט בחייהם. . אנחנו, ואלו שיצטרפו אלינו, מעדיפים להחליט, בצורה מושכלת, במקום לעבור החלטות לא תמיד נכונות של מפלגות, ונציגים פוליטיים, לרוב מושחתים, וכפופים לחזקים, או לאנשים רעים.

אז דמוקרטיה ייצוגית, האם היא שגויה, האם היא לא צודקת, האם היא רעה, ואתה עושה מפלגה פוליטית, ואתה בוחר נציגים פוליטיים? רבים יאשימו אותנו בחוסר עקביות. אבל גם אם אנחנו שונים לגמרי, ובוודאי טובים יותר, אנחנו לא יכולים לשנות ישירות, ולשפר את העולם, מבלי להשיג תמיכה עממית, ולפיכך לנצח בבחירות. עלינו לעקוב ולכבד את כל החוקים והמסורות של המדינות השונות, אך נעשה זאת על ידי כיבוד הכללים שלנו, המספקים שליטה מוחלטת, הן לפני, במהלך, ובמיוחד לאחר הבחירות, על ידי האוכלוסייה, לפיכך של הבוחרים שלנו, שיהיו המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, נגד הנציגים הפוליטיים שלהם. לא אכפת לנו, איך מפלגות פוליטיות אחרות מתארגנות, לפי אילו כללים, או באיזו שיטה, הן מבצעות את פעילותן. אצלנו הכל נמצא, ויהיה לנצח, בבעלות כל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו.

אנו יכולים להגדיר את עצמנו כדמוקרטיה היברידית, עם כללים פנימיים המבוססים על חופש, מריטוקרטיה, כשירות, יושר, דמוקרטיה ישירה אותנטית, אך אשר תקים מפלגה פוליטית, בכל יבשת, אומה, מדינה, אזור, מחוז, מחוז, עיר, למנות ולבחור את הנציגים הפוליטיים שלנו.

המטרה הסופית שלנו היא לגרום לבוחרים מושכלים להחליט, על ידי קבוצות של מומחים, על כל החלטה שתתקבל, ישירות, בלי שום מפלגה או בלי נציגים פוליטיים, שכפי שראינו בפוליטיקה הישנה, אפשר בקלות להשחית, להכניע. , ומושפע ממי ששולטים בכלכלה.

אז, בעתיד הלא רחוק, נחסל 99% מהפוליטיקה העולמית, ונגרום לאנשים להחליט, אנו חוזרים, מושכלים, בכנות, באופן עצמאי ובמיומנות, על הבחירות הטובות ביותר לעשות.

שיטה זו שלנו לא תבטל את המדיניות, למעשה כל אחד מהמשתמשים המאומתים הרשומים שלנו יכול, ותמיד יוכל להציע פרויקטים, נושאים, פעילויות פוליטיות, דיונים, אשר לאחר הדיונים הנדרשים, והתיקונים הנדרשים, יהיו נתונים להצבעה פנימית בקבוצות השונות, שייצגו את העמדה הרשמית, של הארגון הפוליטי שלנו, בכל נושא.

לכן, לא ניצור עולם ללא פוליטיקה, רק ניצור פוליטיקה טובה יותר, חופשית יותר ובעיקר דמוקרטית באמת. אנחנו פשוט נמחק את כל האידיאולוגיות המיושנות, כולן פשיטת רגל, נבטל את כל החלקים השליליים, ונשמור מכל אחד על מעט הרעיונות הטובים שיש להם. האידיאולוגיות הישנות הללו, היוצרות חלוקות מלאכותיות, ומחוללות את המאבקים בין אנשים, הפוגעים כל כך בעולם, יוחלפו באידיאולוגיות של כולם, המבוססות על היגיון ושכל ישר. כבוד הדדי, הבסיס לכל פעילותנו, יאפשר לנו לעשות הכל, מבלי לעשות שום טעויות.

נחזור לרגע, לנושא המאמר שלנו, היעדר השתתפות של אנשים בפעילות פוליטית, ולכן הימנעות, במיוחד על ידי צעירים.

ביוון העתיקה, תוך ניצול העובדה שצעירים היו במלחמה, המעצמות החזקות של אותם זמנים, החליטו לקיים פעילות פוליטית על ידי האנשים שנשארו בערים השונות: הם היו רק נשים, והזקנים. מכיוון שכל הנשים היו עסוקות בילדים, בחקלאות, במשק הבית ובפעולות יומיומיות, נותרו רק הזקנים לשחק פוליטיקה. בהיותם אנשים שבריריים, עדיף היה להשתמש בהם, עבור אנשים רעים, למטרותיהם, לשליטה ולפיקוד שלהם. למעשה, מאחר שמשך החיים הממוצע באותם זמנים היה נמוך, תוך זמן קצר ניתן היה להחליף את הישרים והאמיצים יותר בישנים, יותר ויותר מושחתים וכנועים. אם לא מתו מזקנה, עוצמתי התקופות השונות דאגו לסלק אותם מהדרך, אם לא היו מוכנים, למלא אחר הכללים והפקודות שנכפו עליהם.

מאז, לאורך ההיסטוריה, תמיד נעשה שימוש באותן שיטות.

בהבדל קטן, שהופיע עם הזמן, שסיפק שאם לאיזה צעיר, חדשן, יהיה רעיון טוב, לטובת כלל האוכלוסייה, אפשר היה לחסל אותם, בשיטות שונות, כדי לגרום לפוליטיקאים עבדים אחרים לתפוס את המקום, בדרך כלל מבוגרים יותר, שהיו עוזרים לכמה אנשים חזקים, ולא לכל האנשים. זו אחת הסיבות מדוע אנו מכבדים את האנונימיות והפרטיות של כל המשתמשים הרשומים שלנו.

בשלב זה, מי שיקרא את המאמר הזה ירתיע עוד יותר מהשתתפות בחיים הפוליטיים.

אבל לא, חברים יקרים, בעיקר צעירים, אנחנו מציעים חדשנות, ושינוי, ושיפור המצב.

למעשה, ב-DirectDemocracyS, לנצח נמנע מאנשים רעים לנהל את הפוליטיקה, ולכן את חיינו.

ואנחנו יכולים לעשות את זה, רק בעזרת, שיתוף פעולה ומעורבות ישירה של כל צעירי העולם.

הפוליטיקה הישנה, כלפי צעירים, ממלאת את הפה במילים יפות. הם תמיד אומרים: צעירים הם העתיד שלנו, יש לעזור לצעירים, לעורר צעירים, ולעתים קרובות הם יתנו לכם כסף, בונוסים ומתקנים.

ונחשו מה הם עושים?

זה נכון: הם עושים את זה רק כדי לשתוק, וטוב. מכיוון שאתם היחידים שבאמת יכולים לשנות ולשפר את העולם, הם נותנים לכם מתנות, הם מבטיחים לכם הכל, אפילו, במדינות מסוימות, להישאר בבית, לקחת מעט כסף, כדי לא לגרום לכם להבין דבר מהותי .

השתתפות בחיים הפוליטיים היא חובה אזרחית. אל תברח, אנחנו יודעים היטב, כמה אתה אוהב לעקוב אחר הכללים, במיוחד אם הם נכפים. הפוליטיקה הישנה, יודעת לתת לך אשליות, יודעת לצחוק עליך, הם עושים את זה כבר אלפי שנים. אנחנו, לעומת זאת, נותנים לך משימות לביצוע, ומטרות להשיג, הכל ביחד.

אנחנו לא נותנים לך, ואנחנו לא מבטיחים לך כלום, כי אנחנו יודעים שאתה אינטליגנטי מכדי לשחד אותך.

השתתפות בחיים הפוליטיים חשובה, כי הפוליטיקה היא זו שכותבת את החוקים, ולכן היא שמכתיבה את כללי חיינו.

מי שקורא את המאמר הזה ישאל מאיזה גיל, באיזה גיל אתה צעיר? ומעל לכל, למה להעדיף כל כך צעירים? וקשישים, מנוסים, מוכשרים ובעיקר ישרים, איזה תפקיד יש להם? יש הרבה שאלות נכונות מאוד, עליהן נשיב בקצרה.

אנשים, עבורנו, מחולקים רק ל-2 קטגוריות. טובים, מי יכולים להצטרף אלינו, והם 99% מאוכלוסיית העולם, או רעים, שאינם יכולים להצטרף אלינו, שהם 1% מאוכלוסיית העולם, שיש להם כל כך הרבה כוח, ושהפכו את העולם למקום כה הרוס, ומחולק.

אנו מאמינים שגיל בהחלט אינו מייצג דרך להפלות, או לבחור אנשים.

אנחנו לא מעדיפים אף אחד, אבל אנחנו מעדיפים להצעיר את כל המעמד הפוליטי העולמי.

מכיוון שהפוליטיקה הנוכחית מעמידה לעתים קרובות אנשים מבוגרים מאוד בתפקידי כוח, אשר מנוסים ככל שיהיו, הם עוברים מניפולציות לעתים קרובות, ומכיוון שהם גרועים בבריאות, פיזית ומעל לכל נפשית, יכולים להוות סכנה ממשית. , עבור ארצם, ו אפילו לאנושות.

הפוליטיקה הפעילה, והנוכחות במוסדות השונים, כנציגינו הרשמיים, בשם הארגון הפוליטי שלנו, חייבות להיות מובטחות, ומובטחות, תמיד, ורק, לטובה והישר מכל המאומתים שלנו. משתמשים רשומים. .

גם אם יהיו מקרים חריגים, שבהם קשישים יותר מודרניים, וחדשניים יותר, ובוודאי ניקח בחשבון את המקרים הללו, באותה כנות וכישורים, תמיד נבחר את הצעיר ביותר, כי זה יאפשר לנו יותר חדות , ותוצאות טובות יותר. עם הסיכון לאבד, התמיכה והרישום, מצד הקשישים, שיוציאו את זה עלינו, וירגישו, מופלים מעט לרעה, אנו חוזרים ואומרים, עם תכונות אינדיבידואליות שוות, נהיה מועדפים, כנציגים פוליטיים , תמיד הצעיר ביותר. המבוגרים, המנוסים יותר, אנו מעדיפים שיתנו יד, ועצות מועילות, מקבוצות המומחים, או כנציגים רשמיים, שהם תפקיד ניהולי חדש של הקבוצות הגיאוגרפיות שלנו, שנוצרו אך ורק על ידי הארגון הפוליטי שלנו. לתפקידי תמיכה, מומחים או ייצוג רשמי, אנו מעדיפים במקום זאת, אנשים שגילם מבוגרים יותר, גם במקרה זה, למעט חריגים, אנו מעדיפים שהקבוצות הגיאוגרפיות הפוליטיות שלנו ינהלו, על פני אלה שמפגינים שכל ישר, והיגיון. אנו בטוחים כי עבור קשישים, ההגנה, העזרה והייעוץ של הנציגים הפוליטיים הצעירים שלנו תיחשב חשובה, ובעיקר הגיונית.

אז, בקיצור, נלך למוסדות, כדי לייצג את האנשים, תמיד את אלה שנבחרו על ידי האנשים, ואז על ידי המשתמשים הרשומים שלנו מאומתים, על בסיס כישורים, ויושר, עם ה"עצה" שלנו, להצביע תמיד, עבור המועמדים הצעירים ביותר שלנו, בעלי תכונות אינדיבידואליות שוות. אנו חוזרים ונעשה הכל, למעט החריגים המתבקשים. על המבוגרים מוטלת חובה מוסרית לעזור ולהעדיף את הצעירים, להתייחס אליהם באהבה ובכבוד שיש לנכדים או לנינים.

צעירים לא אוהבים את הפוליטיקה הנוכחית, מכיוון שהם אפילו לא אוהבים אותה, אלה שלא מגיעים להצביע, כי הם לא מרגישים מיוצגים על ידי אף מפלגה, או נציג פוליטי, של המדיניות הישנה, שאנו יכולים להגדיר כמסורתית. . אנחנו יכולים רק להסכים איתך, קשה לבחור, כשאתה רואה כל כך הרבה שחיתות, כל כך הרבה חוסר יכולת, כל כך הרבה רשעות. אבל בכך שלא תצביע, אתה בוודאי לא פותר את הבעיה, להיפך, לטובת האנשים הרגילים, שהפכו את חייך לגיהנום.

עם כמה דקות ביום של פעילות פוליטית ישירה באתר שלנו, שהוא הבית העצום שלנו, יחד איתנו, משפחה גדולה, מאוחדת, אתה באמת יכול לשנות ולשפר את העולם.

תוכל לכוון, על ידי השפעה חיובית, על כל הבחירות של האנשים שאתה מצביע עבורם, לייצג את עצמך במוסדות השונים, הן לפני, במהלך ובעיקר לאחר הבחירות.

המדיניות החדשנית שלנו תהפוך את האג'נדה הפוליטית, יחד עם מצביעיה המושכלים.

העולם שבו המפלגות והפוליטיקאים שלהן מחליטים שהכל יסתיים לנצח. הם מחליטים על התוכנית הפוליטית, על האנשים שיציעו, ועל כל הבחירות שיש לעשות. הבוחרים שלנו מחליטים איתנו, ישירות באתר הרשמי שלנו, כולם ביחד.

נסיים את השקרים, ההבטחות שהופרו, הרמאויות, השחיתות, האלימות וכל לעג לכל הבוחרים.

אנו אומרים לצעירים: נסו לחלום יחד איתנו, ולהילחם יחד איתנו, להוציא לפועל, וליישם באופן קונקרטי את כל התוכניות שלנו, תוך כיבוד כל הבטחה.

אנו אומרים לזקנים: עשו את עצמכם שימושיים, עזרו לצעירים, להגשים את עצמם בחיים. יש לך חוב מוסרי כלפיהם. כי לא הצלחת להשאיר להם עולם מושלם, אבל אפשרת, עם חוסר האונים שלך, ועם הבחירות הרעות שלך, שזה מגיע לנקודה הזו. עד לנקודה שבה: כדור הארץ מזוהם, שבו למדינות יש חובות אדירים, שבו עתיד שליו, השווה לעברכם, עבור הצעירים של היום, בהחלט לא יהיה אפשרי. לפוליטיקה מיושנת, מלאה בפסולת, בכל עושר, שלטוב ולרע, הדורות הישנים יצרו, אך ניצלו לרעה. עשית חובות, ובחירות גרועות, בוודאות שבוודאי לא תשלם.

לסיכום, כדי שכולם יבינו, המתודולוגיה שלנו, שום נציג פוליטי ושום נציג רשמי, לא תוכל לעמוד כמועמדים, בבחירות מקוונות, וכתוצאה מכך בבחירות אמיתיות, אם בזמן בחירת המועמדים, עבור הבחירות המקוונות שלנו, כבר הגיע לגיל 60.

2 הדמויות הפוליטיות שלנו, שנבחרות, תמיד על בסיס יתרונות, על בסיס יכולת, כנות ויכולת פוליטית, יכבדו כללים ברורים מאוד.

נציגים פוליטיים, המבצעים פעילויות פוליטיות המייצגות את המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, ואשר יהיו מועמדים בבחירות האמיתיות, לאחר מועמדות כמועמדים, או לאחר שיש להם מועמדים עצמיים, ולאחר שהשתתפו בבחירת המועמדים, ובאינטרנט בחירות, על פי כללים מאוד מפורטים, הם מצביעים, בבחירות מקוונות על ידי חברי הקבוצות שלנו, ובבחירות אמיתיות על ידי כל מי שיש לו זכות הצבעה, הפוליטיקאים הם שמייצגים את המשתמשים שלנו ואת בוחריהם.

הנציגים הרשמיים הם אלה שמנהלים את הארגון הפוליטי שלנו, גיאוגרפית, מספרית, ונבחרים על בסיס יתרונות, כישורים, יושר וכישורים, לנהל גם את כל המפלגות הבינלאומיות, היבשתיות, הפוליטיות שלנו. לאומית, מדינתית, אזורית, פרובינציאלית. , מחוז ומקומי. הם יכולים להיות מועמדים לאחר שהומלצו, או מועמדים עצמיים, או לבחור באמצעות תחרות.

אנחנו הארגון הפוליטי היחיד בעולם שמצעיר את הפוליטיקה, ואנו גאים לעשות זאת, כי לעתים קרובות מדי, קשישים, לעתים קרובות עם בעיות בריאות, מנהלים מדינות שלמות, או ממלאים תפקידים חשובים, עם תוצאות הרות אסון.

בשלב זה, אנשים מבוגרים, מעל גיל 60, יתהו אם הם לא נכללו, או שהם שימושיים עבור הפרויקט שלנו. אף אחד לעולם לא יוחרג, או אפילו יופלה לרעה, אנשים מעל גיל 60, הם יהיו בעלי תפקיד מכריע בפרויקטים שלנו, אלא בקבוצות המומחים, ובקבוצות מיוחדות חשובות מאוד, לשליטה או לבחירה מהמועמדים הטובים ביותר, אבל גם בתפקידים אדמיניסטרטיביים. הם יוכלו לעשות פעילות פוליטית, אך ללא יכולת לנהל, או לייצג את DirectDemocracyS, ואת המשתמשים שלנו במוסדות. הגבלת גיל אינה אפליה, אלא עשיית צדק. אנשים קרובים לפנסיה לא יכולים לעמוד בקצב של הזמנים המשתנים, עם המודרניות ועם החדשנות. הרבה פעמים אומרים שצעירים לא רוצים לדעת על פוליטיקה. אולי הפוליטיקה הישנה, שלא היה לה תפקיד, ושלא גרמה להם להרגיש מיוצגים מספיק. המדיניות החדשנית שלנו, הרואה בקשישים משאב, לניסיון ולתמיכה שניתן לתת לצעירים ביותר.

כפי שאנו אומרים לעתים קרובות, במאמרים שונים, עם 2 דמויות פוליטיות מובהקות (נציגים פוליטיים ונציגים רשמיים), נחסל לנצח הן את המאבק הפנימי על ה"כוח" והן את כל ניגודי העניינים. כי למי שמתעסק בייצוג פוליטי אין בעיה לנהל את המפלגה ממנה הם באים, והם לעולם לא יצטרכו להילחם באנשים מהמפלגה שלהם שלא מאפשרים להם לפעול לטובת הקהילה. עם שיטה ייחודית למניעת מאבקים פנימיים, אפילו הנציגים הרשמיים שלנו ינהלו את המפלגות הפוליטיות שלנו בשלווה, תמיד יעזרו ותומכים בנציגים הפוליטיים שלנו ובכל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו.

בנוסף לדיווח הישיר, האימות והשליטה הישירה, על ידי המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, על הנציגים הפוליטיים שלנו, לפני, במהלך ואחרי הבחירות, תמיכה, בקרה ואימות יובטחו גם על ידי הנציגים הרשמיים שלנו. הסיבה לכך היא שבתולדות הפוליטיקה, לפוליטיקאים ולמפלגות הייתה לעתים קרובות מדי הזדמנות לעשות רק את האינטרסים שלהם, תוך שוכחים מרצון את הבוחרים שלהם, ולכן בדיקה כפולה היא חיונית.

למי שעד כה לא הצליח למצוא מפלגה פוליטית, או נציג פוליטי שיכול לייצג אותם, אנחנו בטוחים להיות הפתרון הטוב ביותר. כל אדם ימצא אנשים אמינים אחרים, ואם הוא רוצה, הוא יכול להגיש בקשה אישית, על פי כללים מאוד ברורים ופשוטים, המבוססים על איכות, כשרון, כשירות ויושר. אז אל תצביעו, זה בהחלט לא הפתרון. זה יותר נוח, ומעל הכל אתה לא לוקח שום אחריות. אבל האם אנחנו בטוחים שלתת לאחרים להחליט, מי צריך לייצג אותנו, זה הפתרון? לתת את העתיד שלנו לאחרים זה לא רעיון טוב. ואם, מצד שני, אנחנו עושים פוליטיקה ביחד, לטובת כולם, לא עדיף לכולם?

"אחד העונשים שאתה זכאי להם על אי השתתפות בפוליטיקה הוא נשלטים על ידי נחותים". כך אמר אפלטון. אז אנחנו בוחרים את הטובים ביותר ביחד, אפילו על ידי יישום עצמי במידת הצורך.

אז אנחנו פונים קודם כל, למי שלא מרוצה מהמדיניות הנוכחית, ולמי שלא הצביע, כי לא מצא את המועמדים הנכונים.

גם מי שמצא מפלגות או נציגים כמעט מקובלים, אבל רוצה להיות הגיבור האמיתי, יכול להצטרף אלינו.

ולבסוף, מי שהצביע עבור אחרים, ונבגד, או נבגד, שיקר לו לעתים קרובות או רימה על ידי הפוליטיקה הישנה, יכול להירשם ולהצטרף אלינו.

Direct DemocracyS, עם המלאכים שלה, צעירים ומבוגרים, כולם מאוחדים, בהחלט לעולם לא יוכלו לעשות יותר גרוע מהפוליטיקה הישנה, פשיטת רגל ורק חלקית דמוקרטית.

תמיד נישאר צעירים וחדשניים, כי יש לנו את זה ב-DNA שלנו, כמו גם את זה בכללים שלנו.

אז אל תשנאו פוליטיקה, אלא שנה אותה, ושפר אותה, יחד עם כולנו.

היו אתם, הגיבורים, לטובת כולם!

אנחנו מחכים לכם, ואם תרצו שתפו עם כמה שיותר אנשים.

בכבוד אינסופי, באהבה, בידידות, ובוודאות, שהבנת את המשמעות, ואת המטרה, של הארגון הפוליטי שלנו.

DirectDemocracyS, המדיניות שלך, בכל מובן!

נ.ב. הפגישה הראשונה, באמצעות ועידת וידאו, של הנציגים הרשמיים הראשונים שלנו, מכל מדינות העולם, יחד עם המנהלים, הנציגים הרשמיים שלנו וקבוצות מיוחדות ובינלאומיות, התקיימה ביום שני ה-18 ביולי 2022, עם הצעות, דיונים, והחלטות, חשובות מאוד. התוכנית המלאה כבר נשלחה, בצירוף דרכי ההשתתפות והכללים. אם אתה רוצה להפוך לנציגים הרשמיים שלנו, במדינות שלך, פשוט הירשם וצור פרופיל אישי באתר הפתיחה שלנו. תצטרך לקבל גישה לאתר הרשמי שלנו ולמלא טופס בקשה פשוט. ברור שכמו תמיד, הטובים ביותר ייבחרו, גם באמצעות מבחנים שונים, ובתחרות, לפי הכללים שלנו.

בהצלחה לכולם.

0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Politikat rinore YP
Ungdomspolitik YP
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Monday, 27 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Let's talk a little about money, with a brief introduction. Very often, the old politics has accustomed us to political...

Read More...

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu