Accessibility Tools

terrosole
Category: Fundamental questions12 Dec 2022

Let's change and improve ...

terrosole

Do you want to change, and improve the world?

...

Power and then
Category: Fundamental questions13 Nov 2022

Power and then?

Power and then

We have analyzed various aspects, and many ...

informations
Category: Fundamental questions29 Nov 2022

Some information

informations

Anyone who registers and creates a personal ...

keep calm
Category: Fundamental questions02 Dec 2022

Stay calm be patient

keep calmRegistration, and creation of personal profiles.

...
Who believes all this
Category: Fundamental questions01 Oct 2022

Who believes all this?

Who believes all this

We have to do a short article, in this ...

Business Group
Category: Fundamental questions21 Jan 2023

Who finances you?

Business GroupWhen will you tell us, who had the idea, to ...

Whos in charge here
Category: Fundamental questions01 Oct 2022

Who's in charge here?

Whos in charge here

One of the key things for everyone who visits ...

Why were we born
Category: Fundamental questions01 Oct 2022

Why were we born?

Why were we born

In this article we will explain why we were ...

Work for others
Category: Fundamental questions02 Dec 2022

Work for others

Work for othersOne of our rules requires and obliges anyone who ...

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
32 minutes reading time(6362 words)

Mingi info

Igaüks, kes registreerib ja loob meie veebisaidil isikliku profiili ning seejärel meiega liitub, teeb seda üldiselt lihtsalt uudishimust, et näha, kas meie poliitiline organisatsioon on nii seest kui väljast. Selle asemel teevad need, kes otsustavad meiega mitte ühineda, arusaadava, kuid põhjendamatu usalduse puudumise tõttu.

Kahjuks on Internetis palju inimesi, rakendusi ja veebisaite, mis varjavad pettusi, viirusi, väljapressimist, kuritegevust ja paljusid ebaseaduslikke tegevusi.

Sageli traagiliste tagajärgedega, nagu võrgukiusamine, prostitutsioon, pedofiilia ja muud ebameeldivad ja antisotsiaalsed olukorrad. Samuti on palju inimesi, kes kaotavad raha ja vara. See juhtub inimeste või äriettevõtete tõttu, kes kasutavad Internetti kerge raha saamiseks, pettes häid inimesi.

Usaldus, mida palume kõigilt, kes meiega liituvad, on alati vastutulelik.

Kui noored või asjatundlikud inimesed teavad, kuidas veebilehe usaldusväärsust ja turvalisust ära tunda ja kontrollida, on paljudel vanematel või kogenematutel inimestel, kellel pole alust seaduslikku tegevust ebaseaduslikust ära tunda, usalduse pärast.

Teiste kasutajate hinnangutele või kuuldule tuginemine ei ole alati garantii. Sageli on paljud hinnangud valed, rikutud ja tendentslikud nii negatiivses kui positiivses mõttes.

Me ei karda mingit kontrollimist, oleme kindlad, et oleme nii Seaduste kui ka südametunnistusega korras. See ei hirmuta meid ka, pole arvustusi, eriti kui need on negatiivsed. Positiivsed ülevaated rõõmustavad meid, sest need näitavad tunnustust meie raske töö eest. Võime teile kinnitada, et selle kõige loomine pole olnud lihtne.

Meie vaba ja iseseisev töömeetod ei aita meil muuta end armastatuks ja hinnatud veebihiiglaste poolt, kes, teades kõigi meie poliitiliste projektide tohutut potentsiaali ja mitte ainult seda, püüavad, kui vähegi võimalik, aeglustada, sest siinkohal on peatumine võimatu. Mäelt veerenud lumepallist on saanud pidurdamatu laviin.

Veebi hiiglased ja otsingumootorid ei aita meid ka seetõttu, et oma poliitiliste projektide raames kavatseme neilt ära võtta kõik eelised ja privileegid, pannes nad maksma samu makse kui töötajad. pensionär või väike- või keskmise suurusega ettevõte. Ja me paneme nad maksma makse, kõik täpselt samades protsentides (rahvastikust ja kohalikest ettevõtetest) igas riigis, kus asuvad ettevõtted või kasutajad, kes neile veebihiiglastele tulu loovad. Selguse huvides kordame: nad peavad makse maksma täpselt samades riikides, kus nad kasumit teenivad. Ei mingit maksuparadiise ega maksuvähendusi, sest see ei ole eetiline raskustes olevate inimeste suhtes.

Meile ei aita ka see, et me eeldame kõigist riikidest kõigi sõjade likvideerimist, luues rahu, vendluse, mitmekesisuse ühtsuse ja vastastikuse austuse tuleviku kõigi maakera rahvaste vastu. Relvatootjatele ja -kaupmeestele ei meeldi näha end hävitatuna ja nende kasumi kaotamist inimkonna hüvanguks.

Me paneme end vihkama, isegi igasuguste kuritegude tõttu, sest kavatseme likvideerida kõik maffiad ja kõik ebaseaduslikud tegevused luureandmetega, pakkudes seaduslikke võimalusi, et kõik saaksid rikkaks. Seadus on hirmutavam kui ebaseaduslik. Kuid me ei piirdu ainult suurte maffiate või suurte illegaalsete äridega, me lõpetame ka igasuguse pisikuritegevuse ja antisotsiaalse käitumise, isegi nende poolt, kes usuvad, et käituvad seadustega kooskõlas ja astume neist üle, isegi väikeste asjadega.. Ilma igasuguse vägivallata, ilma diktatuurita, kuid luure ja reaalsete ja konkreetsete projektidega. Paneme iga vale mentaliteedi muutuma ja täiustama, lihtsalt alternatiive pakkudes, et ennast parandada, igast vaatenurgast. Tõeline revolutsioon kodaniku-, eetilisest ja moraalsest vaatenurgast.

Isegi meie võitlus igasuguse diktatuuri, üksikpartei, oligarhia, parteipoliitika ning vana ja praeguse poliitika võimu ja tõelise demokraatia varguse vastu tekitab meis automaatselt palju antipaatiaid. Peaaegu kõik erakonnad ja peaaegu kõik nende vana- ja praeguse poliitika poliitilised esindajad võtavad kogu otsustamisõiguse (mis peaks teoreetiliselt ja ka demokraatia nimel kuuluma elanikkonnale) ja järgivad seda. ise, ilma seda ära teenimata. Elanike käest ja meelest paljude aastate jooksul pärast valimisi (ja ilma igasuguse võimaluseta arvamust avaldada või valedele otsustele vastu seista) kogu võim. satub poliitiliste esindajate kätte ja sageli keerdunud mõtetesse, kindlasti mitte valitud, vaid sageli ainult erakondade poolt valitud, mõnikord finants- ja majandushuvide alusel. Nad õigustavad seda tõelise demokraatia vargust, kasutades uskumatut ettekäänet, et elanikkond annab häälega (koos valimistulemustega) erakondadele ja nende poliitilistele esindajatele otsustamisõiguse. Isegi kui esindusdemokraatias (ja jällegi, nimi seletab seda selgelt) antakse häälega oma valijate asemele esindusõigus ja kindlasti mitte otsustusõigus. Need on kaks täiesti erinevat mõistet, esindus ja õiguse loovutamine. Vanad erakonnad ja nende poliitilised esindajad, kes on sageli finants- ja majandussüsteemi teenijad, ei pea alati oma lubadusi, mitte alati, vaid järgivad kogu elanikkonna huve, reetes sageli valima minejate usaldust. Seega ei vääri nad kogu võimu, mille nad pettusega võtsid.

Seetõttu nad ei armasta meid, vastupidi, nad vihkavad meid ja kardavad meid, kõiki neid, kes on osa vanast poliitikast, vanast rahandusest (ebaõiglane ja väheste kontrolli all), vanast majandusest. , kus sageli on teeneteta inimesed väga rikkad ja väärivad inimesed on mõnel juhul väga vaesed. Sageli on inimesed ja äriettevõtted, kes ekspluateerivad töötajaid ja saastavad meie planeeti. Kuid on ka rikkaid inimesi, tänu spekulatsioonidele või petuskeemidele, millega nad on teeninud tohutuid summasid, ja rikkusi ebaeetilisel viisil.

Neile ei meeldi me, isegi mitte vabaühendused ja erinevad rahvusvahelised agentuurid (ÜRO, Euroopa Liit ja muud seotud institutsioonid), mida me tahaksime reformida ja läbipaistvaks muuta, rakendades ellu kõigi inimeste vastastikust austust. Samuti tahame välja selgitada ja avalikustada, mis saab kogu rahast, et vabatahtlikult annetavad ka need, kel endal ja perel ei jätku, lootuses raskustesse sattunute mured lahendada. Struktuurireformid, reaalne ja läbipaistvus.

Ta ei armasta meid, isegi mitte teavet, mida me tahame alati näha vaba ja sõltumatuna, kedagi eelistamata. Sageli annavad nad samu uudiseid, erinevate nüanssidega ja paljude muude eeldatavate uudistega, mis panevad meist igaüks leidma, kuulma, nägema, lugema just seda, mida ta loodab leida, kuulda, näha ja lugeda. Uudised tuleb esitada täpselt nii, nagu see juhtus, jättes igale kasutajale vabaduse aimu saada, ilma kommentaaridest ja vihjetest mõjutamata ning ennekõike ilma ajupesuta, mille tunnistajaks me sageli oleme. Nii paljude nüanssidega, samast tõest, tekitavad need sageli vihkamist ja sotsiaalseid pingeid ning õhutavad solvanguid ja ebaviisakust.

Samuti ei armasta meid erinevad salateenistused, sest paljud neist ei taha, et niipea, kui meie poliitilised esindajad sisenevad kõigi maailma riikide erinevatesse institutsioonidesse, avalikustaksid nad kogu teabe ja tõed, millest kodanikud on paljude jaoks puudust tundnud. aastaid, võib-olla aastatuhandeid. Kuid meie kohus on inimestele tõde teada anda, isegi kui see on ebameeldiv. Kodanikena on meil õigus kõike teada, iga institutsiooni kontrollida ja kontrollida. Sest need on meie institutsioonid, meie kõigi omand.

Seda, mida me teeme, ei nimetata anarhiaks, seda nimetatakse demokraatiaks ja vabaduseks, sõnad, mida inimajaloo suurima pettuse kaasosalised ei tohiks välja kuulutada, võltsdemokraatia, esindusdemokraatia, mis tekitab inimeste võimu varguse. rahvale, anda see poliitikale, erakondadele ja nende poliitilistele esindajatele. Sel põhjusel oleme otsustanud ellu viia ainsa autentse ja tõelise demokraatia, otsese. Uuendusliku sise- ja välistöö meetodiga, mis muudab elanikkonna poliitilised esindajad, teenijad, kes ainult DirectDemocracyS-iga naasevad armuke ja peategelane.

Me ei suhtu peaaegu ühelegi religiooni poole, sest austades neid kõiki täpselt samamoodi ja lubades oma kasutajatel uskuda ja palvetada ükskõik kelle eest, jätame meie, kõik religioonid, igaveseks nad kõigist oma poliitilistest, rahalistest ja majanduslik. Nad peavad teenima ainult oma Jumalusi ja kindlasti mitte dikteerima ega mõjutama seadusi ja meie ja meie kasutajate otsuseid.

Proovige teha lihtsat ja kasulikku vaimset harjutust. Mõelge sellele, kui palju inimesi, institutsioone, äriettevõtteid, finantsettevõtteid, kurjategijaid ning usulisi ja sotsiaalseid institutsioone, DirectDemocracyS ja kõik meie sellega seotud projektid tüütavad või tekitavad tohutuid probleeme lihtsa poliitilise tegevuse ja meie reeglitega. ja meie meetod.

Noh, me ei imesta, kas see juhtub. Kuid küsigem endalt, kõigilt, millal see juhtub.

Varsti sõltub see lihtsalt sellest, kui kiiresti me suureks kasvame ja kuidas me seda teeme.

Kõigi nende inimeste ja institutsioonide juures, kes meid ei talu ja kahtlemata püüavad meid peatada mis tahes seaduslike ja isegi mõnel juhul ebaseaduslike vahenditega, on ikka veel neid, kes on hämmastunud, et meie esimesed 282 liiget , kes on töötanud, üksi, üle 14 aasta ja loonud kõik meie projektid, ei tee oma nägu ega avalikusta oma päris- ja perekonnanimesid, vaid ainult krüpteeritud koode. Mitte niivõrd enda kaitsmiseks (kui nad oleksid kartlikud inimesed, poleks nad sellele kõigele mõelnud), vaid selleks, et kaitsta oma perekondi, kes pole selles süüdi.

Nüüd on meid väga palju ja ühtsed, seetõttu on peatumine praktiliselt võimatu, ehk suudavad nad meid veidi pidurdada ja täname neid selle eest. Aeg, mille jooksul nad üritavad tühistada teatud asju, teatud tõendeid, teatud dokumente, on meie jaoks väga kasulik aeg, et end paremini organiseerida ja omada kogu potentsiaali, luua teistsugune ja kindlasti parem. tee. Teatud asjade kustutamine pole lihtne ja varem või hiljem selgub tõde.

Kõigile, kes kahtlevad, kas meiega ühineda või mitte, esitagem lihtne küsimus: kas me kõik koos saame hakkama halvemini kui nemad, vana poliitika, vana rahandus ja vana majandus? Saame teile anda õige vastuse. Me ei saa kunagi teha hullemaid asju kui nemad, kui austame kõiki oma reegleid, mis põhinevad loogikal ja tervel mõistusel.

Kui alguses paljud kasutajad ei registreerunud, kuna nad ei mõistnud meie täit potentsiaali ja meie mõistame neid, siis nüüd ei registreeri paljud kasutajad end ennekõike seetõttu, et nad usuvad ebaõiglaselt, et meie projekt on väga keeruline, ja me ei saa neist aru. Kui me selgitame seda lihtsalt kõigile arusaadaval viisil, ei tohiks neil tekkida kahtlusi.

Esitlesime oma tohutust projektist vähe. Oleme paljastanud eelkõige probleemid ja ainult osa paljudest lahendustest, mille oleme aastatepikkuse töö jooksul leidnud, kõik koos. Leiame palju lahendusi, isegi praegu, kõik koos. Ja palju muid lahendusi, leiame need alati koos kõigiga, kes meiega liituvad, isegi tulevikus.

Artiklid, mis on meie veebisaidi erinevates reserveeritud osades nähtavad ainult neile, kes on otseselt seotud ja mis sisaldavad kogu meie uuenduslikku metoodikat, on palju pikemad ja sisaldavad palju täpsemat teavet. Isegi meie erinevate töörühmade reeglid, lisaks üldreeglitele, kõigile ühesugused, on kindlad reeglid ja meetodid, alati erinevad, lähtudes vajadustest ja kollektiivsetest otsustest, mille liikmed hääletavad otse erinevates rühmades.

Et kõike teada saada ja meie projekti kopeerida, mida paljud üritavad, peaks üksik inimene veetma kogu oma elu lugedes, hankides teavet, mõistma ja püüdma kogu meie tööd uuesti luua. Vaevalt leiaksid isegi tuhanded inimesed meie erinevatest gruppidest kogu vajalikku teavet, et meid kopeerida, sest teatud reeglid ja kindlad meetodid on reserveeritud väga vähestele usaldusväärsetele inimestele.

Samuti on esialgne investeering selle kõige loomiseks väga suur. Turvalise, ruumika, võimsa, kiire ja funktsionaalse veebilehe saamiseks oli lisaks inimestele vaja ka ideid, reegleid, raha ja vahendeid. Meil on õnnestunud hankida kõik vajalikud ressursid tänu paljudele tasuta ja vabatahtlikele annetustele, mille on teinud paljud meie kasutajad, aga ka paljud anonüümsed külastajad. Kuid sellest, kui palju see kõik meile maksab, räägime üksikasjalikus artiklis.

Lisaks projektile on meie ehk suurimaks rikkuseks kasutajad, eriti esimesed julged, kes meiega liitunud on. Inimesed, kes töötavad koos, koordineeritult, ühtsel viisil, täielikus vabaduses ja autonoomias.Ühtne, täielik autonoomia ja täielik vabadus, kas see tundub teile võimatu? Sisestage, kontrollige ja veendute, et seni peate usaldama meie sõna ja neid, kes on juba meiega. Võite ka usaldada neid, õnneks vähe, keda oleme sunnitud oma projektidest välja jätma. Ilmselgelt ei räägi nad meist head, kuid meil on kõik tõendid ja kõik põhjused, mis on sundinud meid neid välistama ja mõnel juhul persona non grataks kuulutama. Me ei viska midagi ära, et saaksime igale süüdistusele täielikult ja kiiresti vastata. Kuid me kirjutame artikli, ka turvameetmetest, ühe erinevatest sanktsioonidest ja ka ühe juhtumiuuringuga meie kõrvalejäetud kasutajatest ja erinevatest esilekerkinud probleemidest. Teiste vigadest õppimine, et samu vigu mitte korrata, muudab isegi negatiivsed asjad kasulikuks. Peaaegu alati olid nad kasutajad, kes, olles teinud vea, õnnestus meil ära saata, isegi kui mõnel neist oli hea potentsiaal.

Samuti oleme otsustanud alati, isegi regulaarsete kaebustega, pädevatele asutustele vastata kõikidele katsetele meid, meie tööd, projekte, tegevust ja iga kasutajat halvustada. Lisaks vastame täielikult kõikidele valeuudistele, mida jagatakse mis tahes viisil, nõudes moraalset ja mõnel juhul ka materiaalset kahju hüvitamist. Kasutame sama kahjutasu nõudmise meetodit kõigi jaoks, kes üritavad meie projekte kopeerida. Oleme algusest peale loonud ühistu tüüpi äriühingu, milles igal meie liikmel on registreerimisest alates ja senikaua, kuni nad meiega püsivad, üksikosa selles poliitilises ja majanduslikus ettevõttes. meie oma. Sel viisil vastutavad kõik, kes kopeerivad kas või osaliselt meie projekte ja ideid, mis on registreeritud kaubamärgid, kõlvatu konkurentsi ja autoriõiguste rikkumise eest. Alati kasutatakse sama meetodit nende vastu, kes püüavad meie projekte ära kasutada mitteregulatiivsete eeliste saamiseks ja volitamata eesmärkidel. Liikmete huvide kaitsmine on meie jaoks ülioluline, et saaksime tagada ainult neile, kellel on selleks õigus, eelised, mis sellisest projektide universumist paratamatult tulenevad. Seda teatud mõttes vastuolulist aspekti käsitleme ka tulevikus üksikasjalikult.

Kuigi esmapilgul tundub see väga keeruline, aeglane, raskesti teostatav, on kõik siiski väga lihtne, intuitiivne, kiire, turvaline ja kõigi minimaalse pingutusega, et saavutada parimad tulemused. kõigist.

Seetõttu soovitame kõigile küsida ainult meie veebisaidilt. Saate seda teha koos usaldusväärsete inimestega, kes saavad teile nõu anda ja vajadusel aidata. Eriti alaealised, ja neid on palju, palun: andke endast teada, alati koos oma vanemate või seaduslike eestkostjatega, ja hankige neilt meiega liitumise luba, mida seejärel hoolikalt ja eranditult kontrollitakse.

Eakad peaksid rääkima täiskasvanute või noortega, eeldusel, et nad on asjatundjad, et saada abi "keerulisemates" etappides, pöörates suurt tähelepanu enda turvalisusele ja vältides oma andmete jagamist nendega, kes neid aitavad.

Väikese tegevuse ja harjutamisega näete aja jooksul, et meiega on väga lihtne töötada, sest oleme püüdnud teha kõik lihtsaks, intuitiivseks ja vahetuks.

Seetõttu soovitame registreeruda, kui teile meeldib meie projekt ja tunnete end kõigi meie reeglitega kooskõlas. Kui teil aga tekib kasvõi üksainus kahtlus, lugege kogu meie info uuesti läbi ja kui kahtlus jääb püsima, võtke meiega otse ühendust ja me vastame hea meelega kõikidele küsimustele, mis meie artiklitest vastust ei leia. Vastame ja täpsustame kõik teie kahtlused, isegi kui olete lugenud kõike, mida avaldame.

Ärge vihastage meie peale, kui me teile ei vasta või vastame teile ainult lingiga artiklile, mis selgitab üksikasjalikult vastust igale teie küsimusele. Oleme kehtestanud endale selle reegli: selgitame erinevates artiklites võimalikult palju asju, et vältida liiga palju küsimusi. Eelistame ajaraiskamise vältimiseks avaldada kogu volitatud teabe, mis on kõigile nähtav. Suur osa teabest on nähtav ainult meie kontrollitud kasutajatele ja vastavalt juhtumitele ka ametlikele liikmetele, kuid need puudutavad seda tüüpi kasutajate sisereegleid ja spetsiifilisi töövõtteid. See konfidentsiaalne teave ei saa mingil viisil mõjutada teie otsust meiega liituda või mitte.

Kui me ei vasta kohe, isegi õigustatud küsimustele, on põhjuseks see, et vastame külastajatele pikema aja jooksul kui meie registreeritud kasutajatele. Need on väikesed eelised, mida me oma kasutajatele pakume, ning tunduvad meile loogilised ja normaalsed.

Lõppude lõpuks, et otsustada, kas teile meeldib või mitte, mida me teha tahame, peate lihtsalt lugema esimest artiklit meie ametlikul veebisaidil esilehel. Valik pole keeruline.

Kui teile meeldib, lugege lähemalt, kui te ei ole huvitatud või te pole 100% kindel, võite oodata ja liituda hiljem ja ainult siis, kui olete kindel, et soovite seda teha.

Otsustamatud inimesed või need, kes ei saa meiega aktiivselt koostööd teha, ei aita meid, eriti algstaadiumis, kus kõik peavad end hõivama.

Paljud küsivad meilt, milliseid töid ja tegevusi saab pärast registreerimist teha. Kõikide lõpmatute võimaluste paljastamiseks oleks vaja väga pikka, pühendunud ja üksikasjalikku artiklit. Piirdume peamiste töödega, mida igaüks, kes meiega liitub, on kohustatud tegema, kirjutades lühinimekirja koos mõningate selgitustega. Kellegi jaoks ei tohiks kohalolekukohustus olla koormaks ega liiga raskesti täidetavaks nõudeks. Maailma muutmiseks ja parandamiseks kulub umbes 20 minutit päevas või kokku vähemalt 2 tundi nädalas. Teeme nii palju kasutuid tegevusi ja raiskame nii palju olulist aega, et see, mida me palume, on kõigile täiesti vastuvõetav. Ilmselgelt korraldab igaüks oma tegevust ja aega meiega nii, nagu ise õigeks peab. Koos meiega saate veeta veelgi rohkem aega meie veebisaidil või meie tegemistes, kasvõi õues, ja teha rohkem tööd. Piirdume vaid mõne mainimisega, mis on kõigile meiega liitujatele kohustuslikud. Esimene asi, mida kõik peavad tegema, on aidata ja toetada teisi kasutajaid, toetades nii teatud reeglite selgitamist kui ka koostööd, mis põhineb meie uuenduslikul meetodil, mida nimetatakse "seotud ahelateks", kus iga inimene on teistega seotud. väga üksikasjalike reeglite alusel. Iga kinnitatud registreeritud kasutaja peab kuuluma vähemalt ühte või mitmesse spetsialistide gruppi (alguses soovitame kuuluda korraga maksimaalselt 3 rühma), lähtudes teie haridusest või teie töötegevus. Ekspertgruppides peab olema spetsialiseerunud, entusiaste ega lihtsaid uudishimulikke vastu ei võeta, kuid korraldame kursusi, et võimaldada kõigil, kes on kirglikud, õppida teatud teemasid või teatud teemasid ning pärast kursust ja eksamit, heade tulemuste korral võimaldame tal omandada veebipõhise erialadiplomi ja seejärel pääseda spetsialistide, teemade või teemade rühmadesse, mis teda kõige enam köidavad. Meil on kõik võimalused kõigile, sest tundub õige oma kirgi kasvatada ja võib-olla uusi huvisid arendada.

Iga meie ametlik liige peab kuuluma vähemalt ühte meie poliitilise organisatsiooni erirühma, milleks võivad olla haldus-, turva-, seadusandlus- ja muud tüüpi erijuhtimisrühmad.

Iga kinnitatud registreeritud kasutaja peab kuuluma vähemalt ühte poliitilise töö rühma, mis põhineb eelistustel ja oma võimetel.

Kõik meie ametlikud liikmed lisatakse automaatselt geograafilistesse rühmadesse nende elukoha alusel ühes või mitmes riigis, vastavalt juhtumitele või kõikidesse geograafilistesse rühmadesse (erinevatel territoriaalsetel alajaotustel) riigis, kus sünnist või geograafilistes rühmades kõigist riikidest, kus on hääleõigus ja vastavalt olukorrale kandideerimine. Kõik meie liikmed paigutatakse rahvusvahelistesse, kontinentaalsetesse, riiklikesse, osariikide, piirkondlikesse, provintsi-, ringkondade ja kohalikesse geograafilistesse töörühmadesse. Teatud juhtudel lisatakse need automaatselt ka geograafilistesse, naabrus- või tänavaplokkide rühma. Iga meie kontrollitud registreeritud kasutaja peab automaatselt kuuluma meie numbrigruppidesse, tuginedes isikukoodile, mille meie süsteem määrab juhuslikult igale uuele kasutajale registreerimise ajal. Igas rühmas leiab iga meie kasutaja palju tegevusi, millest mõned on kohustuslikud (nagu valimine ja hääletusel osalemine), teised vabatahtlikud, näiteks valimistel kandideerimine või oma huvidest ja eelistustest lähtuv töö. iga rühma tööalad.

Iga tegevus meie poliitilisel veebisaidil toimub alati esmalt vabatahtlikult, tasuta, kuid aja jooksul ja hiljem võime otsustada palgata alaliselt või isegi täiskohaga töölepinguga mõne meie parimad ametlikud liikmed. Pensionäridele ja üliõpilastele on meil palju töövõimalusi (auhindade alusel, sularahas, kaupade või teenustena), ilma et te kaotaksite pensioni või stipendiume, ka erinevate riikide seaduste alusel. ja individuaalsed eelistused.

Iga üksikut tegevust ja iga sooritatud toimingut jälgivad ja hindavad hoolikalt meie kasutajate jälgimis- ja hindamisrühmad. Koostatakse pingerida kõige aktiivsemate kasutajatega, hinnates individuaalseid tulemusi ja gruppe, kuhu kõik kuuluvad, et saaksime edendada ja alati premeerida individuaalseid ja kollektiivseid teeneid. Samuti analüüsime väga hoolikalt iga oma kasutaja käitumist.

Kas teile poliitikast ei piisa? Kas soovite ka teenida või investeerida, meil on palju projekte igas majandus- ja finantssektoris. Paljud projektid, kõik uuenduslikud, piiratud osalemisega ja vabatahtlikkuse alusel ning kõik on seotud DirectDemocracyS-iga. Iga meie liige saab välja pakkuda individuaalseid projekte ja me viime need kõik koos ellu, ilmselt pärast nende analüüsimist ja hindamist koos oma ekspertidega.

Kohustus kohal olla, meiega koos töötada ja hääletustel osaleda viitab ilmselgelt ainult poliitilisele tegevusele.

Kui liitute meiega, ärge häbenege.

Paljud, eriti alguses, kui palusime neil meie projekti teistele usaldusväärsetele inimestele, sugulastele, sõpradele ja kontaktidele teatavaks teha, seda ei teinud. Osaliselt kartusest teistele sarnasest projektist teada anda, lootes säilitada endistele reserveeritud eelised ja võimalused, mis meid ühendavad.

Teised ei räägi kellelegi, sest omandades olulisi rolle, loodavad nad siis oma kontakte edendada, autonoomseid gruppe luua, iseseisvalt juhtida ja kontrollida. Sellise käitumisega näitavad nad, et pole meie poliitilisest projektist midagi aru saanud.

Oleme kõik ühtsed ja see, kes püüab luua autonoomseid rühmitusi, ei sobi ühtsusega, mis on meie jaoks suurepäraste tulemuste saavutamiseks ülioluline. Kahju, paljudel neist oli potentsiaali ja nüüd on nad kaotanud igasuguse võimaluse meiega head tööd teha.

Teised aga peaaegu häbenevad või kardavad, et nende üle naerdakse, sest nad leidsid ja tegid meie veebisaidil profiili. Esitame teile otsese küsimuse: mida teil on häbi? Mis hirm sul on? Igaüks, kes hindab teid meiega liitumise pärast negatiivselt, ei tunne meid kindlasti. Aga kui ta uurib, kui ta sellesse süveneb, tänab ta teid, et olete talle sarnase potentsiaaliga poliitilisest projektist teadlikud.

Kõik need vähesed kriitikad, mida oleme hiljuti saanud ja mille oleme saanud lühikese aja jooksul pärast alustamist, et oma poliitilist organisatsiooni väga vähestele inimestele valikuliselt teatavaks teha, piirdub logo kritiseerimisega. või nimi või veebisait, mitte eriti tähelepanuväärne. Pealiskaudne ja ebaoluline kriitika. Inimestelt, kes hindavad raamatut selle kaane järgi. Konkreetsetes asjades, nagu meie poliitiline programm või meie töömeetod, ei leia nad süüd. Kui nad juhuslikult leiavad pisiasju, mis on ebaselged, või ebaolulisi detaile, niipea kui me need selgeks teeme ja oma põhjuseid selgitame, ei kahtle nad enam meie loodu tohutus väärtuses.

Samuti kritiseerivad nad meid otsese kõne-, kirjutamis- ja üldiselt suhtlemisviisi pärast või meie "uuendusliku" viisi pärast iseloomustada ja kritiseerida teatud käitumisviise ja inimesi, kelle tööd me ei jaga. Kas eelistate, et teile valetatakse ja narritakse ilusate sõnadega, või eelistate selle asemel teada tõde, pisut konarlikul, kuid siiral viisil? Kui valite teise võimaluse, lugege edasi. Vastasel juhul lõpetage siin, ärge lugege meie kohta rohkem midagi ja ärge liituge meiega, me võime teie tundlikkust solvata.

Nad on meid kritiseerinud selle eest, et oleme mõnesse artiklisse kirjutanud mõned sõimusõnad, mis nende sõnul meile au ei tee. Kui loed uuesti tähelepanelikult, siis mida me kirjutame, kritiseerime, eriti iseennast, ja me pole kunagi kedagi solvanud ega kritiseerinud hea käitumise pärast, vaid ainult tõsiste vigade tegemise eest.

Asjade, isegi ebameeldivate, selgelt ja inimestele näkku ütlemist näevad paljud solvanguna või ebaviisakusena. Vabandame, kuid eelistame jääda ausaks ja teha kõik selgeks, et mitte tekitada inimestes kahtlusi meie heausksuses.

Iga lause, iga sõna on hoolikalt hinnatud ja valitud suure hoolega, mitte kunagi olema tühine.

Te ei saa kunagi öelda reegliga silmitsi seistes või fait accompliga silmitsi seistes: ma ei teadnud seda või ma ei oodanud seda.

Kui aeg-ajalt teeme mõne väikese kirjavea, mõne tõlkevea või automaatse parandaja tõttu, siis vabandame ja hea meelega parandame vea, kui kes sellele tähelepanu juhib, teeb seda viisakalt ja sisu, ja selle tähendust parandus ei moonuta.

Nad ütlesid meile, et oleme ülemeelikud, et me usume, et oleme täiuslikud, et me arvame, et meil on kõik lahendused valmis, aga kui need inimesed loeksid ja teaksid kõike, mida me teeme, konkreetselt, mõistaksid nad, et meil on kõik põhjused. Oleme oma tööüle uhked ja peame seda hästi tehtud ning õnneks või tänu meile kinnitavad seda ka kõik meie uued kasutajad.

Oleme suutnud luua uue ideoloogia, võttes iga väikese positiivse osa ja kõrvaldades kõik negatiivsed osad, kõigist mineviku ideoloogiatest ja kogu vanast poliitikast. See ei olnud lihtne, kõike kokku pannes, kuid tänu sadadele inimestele, kes selle kallal töötasid ja kes siiani töötavad, oleme poliitiliselt täiuslikud.

See, mida näete ja mis on kõigile meie külastajatele avalikult nähtav, on vaid jäämäe tipp, poliitilise projekti, täis huvitavaid ja väga spetsiifilisi tegevusi. Seda tohutut tööd, mida me oleme teinud ja teeme , ei näe muud kui seestpoolt . Ja edaspidi tehtavad tööd küll suurenevad, aga sellise tempoga kasvades on seda lihtsam teha, sest jagame selle kasutajagruppide kaupa paljudeks väikesteks osadeks.

Meie juures töötame erinevates gruppides, erinevat laadi ja iga kasutaja teeb lisaks minimaalsetele kohustuslikele tegevustele ainult neid tegevusi, mida ta eelistab ja milles ta kõige kasulikum on. Kõik toimub korrapäraselt, organiseeritult ja täpselt.

Loomulikult avaldame ainult asju, mis on kindlad, lõplikud, välja pakutud, otsustatud, arutatud, hääletatud ja heaks kiidetud nii nende tegijate kui ka meie spetsiaalsete kontrollrühmade poolt. Iga meie artikkel, iga meie reegel, iga meie ettepanek on erinevate inimrühmade kollektiivse töö tulemus.

Meile ei meeldi avaldada asju ja siis vabandada, kuna oleme avaldanud asju, mis pole selged, ebatäpsed või, mis veelgi hullem, valed, kuid kui me seda teeme, siis vabandame juba ette ja garanteerime, et on esimene, kes vabandab avalikult ja parandab kõik vead või ebatäpsused. Kordame seda, millal ja kui see juhtub. Seni pole keegi kordagi kurtnud ja ebatäpsusi pole olnud.

Paljud asjad, mida avaldame, ärritavad paljusid inimesi ja institutsioone, kuid avaldame need vaid siis, kui oleme nende autentsuses kindlad. Igal juhul tehes kõik võimalikud kontrollid.

Keegi pole kunagi saanud meid süüdistada valetamises sel lihtsal põhjusel, et me kontrollime mitu korda hoolikalt, erapooletult, mitmekülgselt ja pidevalt kõiki oma allikaid.

Püüame avaldada ainult fakte, milles oleme kindlad, mitte teha mõttetuid oletusi, vältides avaldamast ainult neid osi, mis on meie jaoks kasulikud. Meie stiilis ei ole kasutada seaduslikke vahendeid, kuid mitte eetiliselt korrektne. Meile ei meeldi saada teenimatut tunnustust lihtsalt teiste ebaõnne ja eksimusi ära kasutades.

Avaldame alati iga kriitika, mis meid puudutab, mitte ohvrimeelselt, vaid sellepärast, et see tundub meile õige, andes alati iga selgituse, et muuta meie motiivid arusaadavaks. Selgitades asju, ka vähem meeldivaid või vähem mugavaid, väldime arusaamatusi ja kasutame kriitikat ära, isegi teatud detailide õigeks teavitamiseks, mida meie varasemates artiklites pole selgitatud.

Mõnikord oleme kordajad, kuid sel viisil, kordades mõnda olulist mõistet mitu korda, teab igaüks, kes meiega liitub, kuidas käituda ja meie kõigiga koostööd teha.

Meile see ei meeldi, sest inimeste ajupesu või ideede pealesurumine on ebaeetiline.

Me kehtestame reeglid ja meetodi, mida kõik austavad ja austavad alati.

Kedagi ei jäeta kunagi oma ideede tõttu välja, kui neid esitatakse viisil, ajal ja kohtades, mis on mõeldud nende eksponeerimiseks.

Kirjutame seda sageli, sest oleme selles kindlad, meie tugevus on ühtsuses, mitmekesisuses.

Seetõttu on teretulnud ideed või ettepanekud iga meie projekti täiustamiseks, moonutamata kunagi selle eesmärki, kasulikkust, stiili, meetodit, varasemaid reegleid ja tähendust.

Aga meile ei meeldi need, kes tulevad meile seletama, et "taevas on sinine", ega need, kes tulevad meile peale suruma oma meetodit või reegleid, muutes meie reegleid, ettepanekuid, juba otsustatud, arutatud ja hääletatud. , kõigi huvides.

Ja ennekõike on meil kahju inimestest, kes tulevad meie juurde selliste fraasidega: kas tehke nii, nagu ma ütlen, või ma lahkun. Lisaks enda ja oma intelligentsuse solvamisele osutub ta lapsikuks ja ebausaldusväärseks. Kui me ei saa loota igale oma kasutajale, siis me kõik hoolitseme selle eest, et need, kes nii käituvad, ei omaks kunagi olulist rolli meie vältimatus hierarhias ja ei saaks kunagi teha olulisi tegevusi. Kindlasti mitte pahatahtlikkusest või kättemaksust, aga meile meeldib, et saame loota kõigi meiega liituvate inimeste peale, usaldustunne on oluline ja alati vastutasu.

Kui me kirjutame obsessiivselt "meie", ei tule see mitte mitmuse maiestatis'e tõttu, vaid seetõttu, et me oleme paljud inimesed, isegi kui me seda artiklit kirjutame, ja iga meie projekt on meie omand, seega on meil palju inimesi, kes tulevad kokku kõiges, mida me teeme.

Üldjuhul ei pea me usaldusväärseks poliitikuid, kes olid osa vanast poliitikast, ja me ei luba koos teiste poliitiliste jõududega teatud rollidele kandideerijatel, olles osa vanast "süsteemist", uuesti kandideerida. meile, samadele rollidele. Siiski võivad nad kandideerida, end välja pakkuda või saada ettepanekuid muudeks poliitiliseks juhtimiseks, kuid võib-olla mitte poliitiliseks esindajaks.

Eelkõige ei meeldi ja me ei usalda väga inimesi, kes sageli vahetavad poolt, tunnistades samas, et meelemuutus võib mõnel juhul olla intelligentsuse sünonüüm, kuid sageli on see ka otsustamatuse sünonüüm. ebausaldusväärsus, oportunism ja isiklikud huvid, mis, kuigi legitiimsed, panevad meid suhtuma reservatsioonidesse nende suhtes, kes sageli parteid vahetavad, või nende suhtes, kes reedavad või hülgavad poliitilisi jõude seadusandliku ametiaja jooksul. Meile see väga ei meeldi, isegi neile, kes lahkuvad erakonnast, et asutada see oma näo ja sarnasuse järgi, eriti kui seda tehakse vahetult pärast hääletamist. Selline käitumine näitab austuse ja lugupidamise puudumist oma valijate vastu. Meie jaoks on kõik meie valijad pühad, sest nad on peaaegu kõik meie ametlikud liikmed, seega on nad kõik osa meie tohutust perekonnast.Üldiselt me vihkame inimesi, kes "taldrikule sülitavad". Ilmselgelt on erandeid ja motiveeritud muudatused ning seetõttu üldistamine on vale. Iga fakti, iga otsust ja iga inimest tuleb analüüsida nii üldises kui ka konkreetses kontekstis, enne kui teha rutakaid või valesid järeldusi.

Selle pika artikli, millega oleme kindlasti kaotanud palju potentsiaalseid kasutajaid, lõpetame mõne lausega, mis paneb meid kaotama isegi selle väikese, kuid olulise protsendi huvilistest, kes ehk oleks nüüd registreerunud.

Kui keegi meiega liitub, naudib ta kogu meie usaldust, lugupidamist ja austust. Iga uus kasutaja alustab samadest võimalustest, oluliste eesmärkideni jõudmiseks, nagu need, kes on meiega pikka aega olnud, isegi kui neil pole esialgu samad rollid. Erinevate etappide ületamine võtab palju aega, seega kannatlikkust ja rasket tööd, näidates alati, et tead, kuidas käituda viisil, mis on kooskõlas kõigi meie reeglitega.

Kui inimene teeb väikseid vigu, oskame olla mõistvad, aga kui neid korratakse sageli, siis me teame, kuidas teha otsuseid, karistada neid, kes kõiki meie reegleid ei austa.

Kui inimene teeb ränga vea, siis praktiliselt pole tal peaaegu mingit võimalust end lunastada, välja arvatud suure töö ja eeskujuliku käitumisega väga pikka aega tõestada, et ta on usaldusväärne. Meil on kahju, et oleme jäigad ja kontrollime pidevalt iga kasutajat, kuid paljud projektid, isegi ilusad, ebaõnnestuvad reeglite puudumise ja julguse puudumise tõttu nende üleastujate karistamisel.

Eelistame probleeme ennetada ja teame, et järeleandmatu olemine heidutab paljusid potentsiaalseid kasutajaid registreerumast ja meiega liitumast. Kuid kõigi hüvanguks peame olema väga ettevaatlikud ja hoiduma igasugusest potentsiaalselt ohtlikust tegevusest.

Esimeste kasutajate eelised ja võimalused, kes meid usaldavad ja meiega liituvad, saavad alguse hetkest, mil mõistame iga inimese võimeid, ausust, usaldusväärsust ja siirust. Sel hetkel otsustavad meie hindamisrühmad, meie kasutajad, rühmad, mis on kõik vabad, sõltumatud ja koosnevad meie kõige usaldusväärsematest liikmetest, "edendada" ja asetavad iga inimese õigesse kohta. Kuid usaldust ja oma rolli tuleb kinnitada iga päev oma töö kaudu, enda ja rühma tulemustega ning oma individuaalse käitumise ja oma rühmade omadega . Kui uuel kasutajal on suuremad oskused, saab teda edutada, isegi olulisemates rollides või samas rollis kasutajatega, kes on meie projektis kauem kohal olnud. Tegelikult ei ole sugugi haruldane, et samas rollis või töörühmade juhiks või koordinaatoriks leitakse veelgi rohkem inimesi. Terve, ausa, ausa ja kasuliku konkurentsi loomine erinevate kasutajate ja meie gruppide vahel on kasulik tegevus, mis konkurentsi kaudu võimaldab meil alati saavutada olulisi tulemusi. Me räägime konkurentsist, mis on hea, mitte võimuvõitlusest, mis tekitab ainult kahju. Tähtis on ühine tulemus, mitte üksikisikute kuulsus.

Nad ütlesid meile ka, et räägime ebaprofessionaalselt ja mitte kunagi liiga tehniliselt. Teame, et meie süüdistamine paljudes asjades ja isegi hukkamõistmine on varsti "spordiala", millega paljud hakkavad tegelema. Ent lolliks tegemine, et püüda oma tööd halvustada, ei ole kindlasti intelligentne käitumine. Seda, et me tsitaate liiga sageli ei kasuta (sellest oleme juba rääkinud), ja seda, et kirjutame lihtsalt ja kõigile arusaadavalt, võtame seda kui komplimenti. Liiga sageli kõnetavad poliitika, aga ka rahandus või majandus meid raskesti mõistetaval viisil. 2 lausega selgitavad nad 10 lihtsustatud ja mõnevõrra "lahjendatud" lausega vaid mõnele "siseringile", täpselt seda, mida meie seletame, kellelegi (ka väheharitud inimestele). Oleme uhked kõige üle, mida kirjutame, ja ka selle üle, kuidas seda kirjutame. Kui palju kordi teeb vana poliitika meie üle nalja, sest me usume, et teatud nende avaldused on õiged, kuid me ei mõista neid täielikult. Oleme uuendusmeelsed isegi selles ja mitte selleks, et saada vähem haritud inimeste hääli ja toetust. Teeme seda, sest peame oma kohuseks teha end alati arusaadavaks kõigile, kes meid loevad, kuulavad või meile otsa vaatavad. Me ei tee õigeid asju konsensuse saavutamiseks ja valimiste võitmiseks. Teeme ainult ja eranditult seda, millesse me tõeliselt usume.

Saame sõnumeid, milles isegi meiega liituvad inimesed anuvad meil mõisted kokku võtta ja osaliselt me seda ka teeme. Nad anuvad meid põlvili, et me artikleid lühendaksime ja me pingutame selle nimel. Võib-olla olete märganud, et meie veebisaidil on mõned artiklid, mis on väga lühikesed, kuigi üksikasjalikud. Loe lauseid, näiteks: sa pead tegema kokkuvõtte, pead kirjutama mõne rea kaupa kõik olulised punktid. Või: inimesed, neil ei ole aega raisata, neile ei meeldi süveneda. Aga ka: lugesin esimesed 20 rida ja siis jäin magama. Siin, hästi tehtud, olete meid avastanud, meil on tõsine viga, meil pole "sünteesi annet". Ja kuna on oht, et see kestab liiga kaua, selgitame ka seekord oma motivatsiooni.

Kui me kõik koos otsustasime ühtselt poliitikasse minna, tuli lisaks sellele, et pidime leidma lahendusi kõigile maakera tõsistele probleemidele, valima tööstiili ja oma ideede esitlemise.

Olles ühesõnaga leidnud lahenduse kõikidele maakera probleemidele, pidime leidma viisi, kuidas kõike koos hoida ja paljude väikeste kontseptsioonide tohutu mehhanismi tööle panna. Sest häid ideid võib tulla igaühele, kuid siis on nende toimima panemine ja ajapikku kestmine keerulisem.

Pidime kuid või mõnel juhul isegi terveid aastaid uurima kõiki võimalikke probleeme ja leidma kõik kasulikud lahendused, et neid ära hoida, mitte ainult lahendada.

Lõppkokkuvõttes oli meil kümneid tuhandeid lehekülgi võimalikke probleeme ja sadu tuhandeid lehekülgi lahendusi, et ennetada ja lahendada mis tahes "ettenägematuid sündmusi".

Me pole oma tööd üle 14 aasta avalikustanud, seda ka neil põhjustel.

Probleemid, ootamatud sündmused, ennetamine ja lahendused. DirectDemocracyS-is töötavad paljud sõnad ainult siis, kui need sisestatakse samasse lausesse, mõelge lihtsalt meie lõppeesmärgile: maailma muuta ja parandada. Tegusõnal muutuma ilma verbi parandamiseta ei oleks kogu maailma elanikkonna jaoks sama kasulikku.

Asjaolu, et sageli esitatakse üleliigseid üksikasju või mõnel juhul ei ole see kõigile arusaadav, ei eksisteeri.Ütleme täpselt seda, mida oleme plaaninud öelda, õigel ajal ja ettenähtud viisil, riskides sellega, et keegi hakkab ära tüütama või magama panema. Magamine ja uuesti abiellumine ei kahjusta kunagi kedagi, välja arvatud mõnel juhul , kui tegemist on patoloogiaga. Seega, kui meie pikad artiklid mõjuvad ka uinutavalt, on meil hea meel, kui see on teie tervisele kasulik. Me pöördume sageli kõigi nende mõistete juurde tagasi ja kirjutame tulevikus isegi väga pika artikli selle kohta, kuidas me seda kõike lõime. Meile tundub õige rääkida oma päritolust. Kui õige meile tundub selgitada kõiki oma motivatsioone.

Teine asi, mis praktiliselt kõiki häirib, on meie sageli kirjutatud lause, vana poliitika, mis peegeldab täpselt valijaid, kes valivad.

Keegi ei saa meile vastu vaielda, kui me kuulutame, et meie kõik (selles mõttes, meie, kes kirjutame, ja teie, kes loete), vanade valimiste valijad, oleme iga maa peal toimuva kurja peasüüdlased. Kas sa tead, miks? Sest me oleme seda kõike lubanud, tegutsemata, õigemini, reageerimata.

Oleme kõik saanud kurta kõige üle ja kommenteerida kõike, isegi kõige kasutumat, eriti sotsiaalvõrgustikes, et seejärel jätkata elu, ilma sõrme või neuronit tõstmata, tegutseda, muutuda ja täiustada. asju, mis ei tööta.

Kurtmine, kommenteerimine, vana poliitilise, finants- ja majandussüsteemi vastu olemine, rikaste ja kuulsate inimeste peale kadestamine.

Oleme kõik muutnud sotsiaalvõrgustikke kohast, kus leidsime jälile sugulastele ja sõpradele, kellega suhtlesime, tualetis, kus oksendasime, kogu oma mürki ja mille kaudu välja valada, kogu oma allasurutud viha ja kõik oma pettumused.

Huvitav on see, et vana poliitilist, finants- ja majandussüsteemi ei mõjuta meie "sotsiaalne viha" vähimalgi määral.

Kõik teie tegevused tervete tundide jooksul gruppide, lehtede, postituste ja kommentaaride loomiseks, mis on rohkem või vähem huvitavad, enam-vähem jagatavad, on kasutud, ei muuda ega muuda maailma paremaks.

Kuid praeguseks oleme kõik "sotsiaalmeedia sõltlased", nagu ka noored ja mitte nii noored videomängudest, nagu nad varsti on, kõik need, kes eelistavad elada lihtsal viisil virtuaalses maailmas. metasalm, selle asemel, et pingutada ja konkreetselt töötada, et muuta ja parandada meie tegelikku maailma. Nad annavad teile tasuta või väga väikese raha eest virtuaalse maailma, kus te kõik olete rikkad, kuulsad ja võimsad. Teil on mehi ja naisi, kellega seksida, teil on villad, luksusautod, golfiväljakud ja palju muud, mida nad teile kunagi ei anna.

Nad, normaalsed, võimsad inimesed, elavad tegelikkuses, pannes sind elama, unistuste maailmas.

Meil pole kristallkuuli, kuid vaatame realistlikult ja arukalt tulevikku. Sellega seoses on olevik juba see tulevik, millest me just rääkisime. Kas see on õige või vale, pole meie otsustada. Aga kuidas me peame valeks narkootikumide või alkoholi joomist, leidmaks julgust kuulutada end inimestele, kes meid huvitavad ja kuidas me peame valeks seksida, uimastite või alkoholi mõju all, sest see ei mäleta me noh, päev pärast, iga tunne, ja tõsiseid vigu võib teha, me leiame ka sügavalt vale, elame virtuaalses maailmas, meie päriselus.

Seega, ärgem eksigem ja me ei valeta, öeldes, et meie ja teie kõik oleme ainsad, kes on süüdi selles nõmedas maailmas, milles me elame. Vana ja sageli mädane süsteem on ainult selles, et kasutab kõiki meie nõrkusi enda kasuks.

Olles seda kõike ette näinud, otsustasime tegutseda.

Kindlasti mitte, laupkokkupõrkes, sest meil poleks võiduvõimalust, vastupidi, oleksime algusest peale kaotanud. Vanal poliitilisel, finants- ja majandussüsteemil oli sadu aastaid, kui mitte terveid aastatuhandeid, et end ületamatuks muuta.

Vaid mõne aastaga oleme leidnud teisi lahendusi.

Seetõttu on kõik need "kaotajad", kes sageli usuvad, et suudavad jagatavate ideede eest võidelda, juba kaotanud nii oma aja kui kõik oma lahingud.

Meie, kes oleme tõeliselt intelligentsed, oleme leidnud parema viisi, mis on ainus, mis töötab. Just selleks, et luua uusi teid reisimiseks, kõik koos. Mitte otsene vastasseis, vaid alternatiiv, usaldusväärne, kõigile kasulik, reeglite, väärtuste, ideaalide, põhimõtetega, mis kõik põhinevad loogikal, tervel mõistusel ja kõigi inimeste vastastikusel austusel.

Me ei võitle kellegi vastu, laseme kõigil inimestel valida, kas kasulik (seega meie) või valeinnovatsioon (nende oma) on parem.

Oleme vana süsteemi alternatiivid, mitte vaenlased. Ja kindel on see, et me kasvame aeglaselt, kuid pidevalt. Tänu rangetele reeglitele, mida kõik austavad, ja eksimatutele meetoditele ei saa me midagi valesti teha. Tänu raskele ja pikale tööle.

Nendel põhjustel, isegi kui on vaja kiiresti tegutseda, et vältida maailma elanikkonna edasisi kannatusi, tegutseme rahulikult, ettevaatlikult, pöörates tähelepanu igale pisiasjale.

Samal ajal kui jätkate kassipoegade fotode või uute soengute postitamist või protestimist, revolutsioonide tegemist ja projektide muutmist ning "süsteemi" vastu võitlemist, võrgus, otse nende kodus (sotsiaalvõrgustikud on nende kodu), raiskame väärtuslikku aega asjatutele asjadele, mis ei muuda midagi, meie, kes selle asemel töötame, ainult oma kodus (mis on meie veebisait), vabad ja sõltumatud, töötame kõik koos, et muuta ja parandada, tõelist maailmas.

Me ei muuda ja me täiustame ainult oma maailma, aga ka teie oma.

Me ei ole superkangelased, me oleme lihtsad inimesed, kes leiavad probleemidele lahendusi, just seda, mida üks eluterve ja uuendusmeelne poliitiline jõud tegema peaks.

Seega, tänan teid kõiki kasulike, kuid ilmsete nõuannete eest, teie kriitika, kui see on konstruktiivne, paneb meid kindlasti täiustama, kuid me ei raiska enam kunagi väärtuslikku aega, et vastata kõigile nendele teile olulistele üksikasjadele. niipea, kui selgitame teile oma motiive, muutuvad need ebaoluliseks. Täname teid vaeva eest, kuid me ei tee midagi, puhtjuhuslikult.

Me sündisime äsja täiesti juhuslikult, nagu teie kõik. Kuid niipea, kui silmad avasime, asusime tööle, mitte ainult enda, vaid ka kõigi teiste huvides.

Neile, kes soovivad lihtsat, kergesti mõistetavat projekti, vastame nende pikkade, selgete ja üksikasjalike artiklitega.

Maailma ei saa muuta ja täiustada lihtsalt ja kokkuvõtlikult, vaid iga detaili hoolikalt ja levitades. Kui teile meeldib, liituge meiega, vastasel juhul jätkake nutmist, kurtmist, nördimist, vihastamist, virtuaalsete projektide loomist ja nõuannete jagamist sotsiaalvõrgustikes, kus meie kohalolek on puhtalt sümboolne ja kus me peaaegu ei tegutse.

Meil ei ole ega tule aega raisata.

Pärast viimast kohtumist kõigi meie riikide esindajatega kõigist maailma riikidest otsustati, et me ei jaga kunagi oma kasutajaid, teiste poliitiliste jõudude ja teiste gruppidega, sotsiaalvõrgustikes ega muudel veebisaitidel. Lühidalt öeldes, need, kes meiega koos poliitikat teevad, teevad seda ainult meiega ja meie veebisaidil, mitte aga teiste poliitiliste jõududega, teistes rühmades ja muudel veebisaitidel või sotsiaalvõrgustikes.

Me ei sõlmi oma potentsiaalsete kasutajatega kunagi mingil põhjusel grupilepinguid, vaid ainult individuaalseid. Selle asemel saame delegeerida mõned oma ametlikud esindajad teiste potentsiaalsete kasutajatega kontaktide hoidmiseks, kuid alati, individuaalselt ja mitte kunagi teiste fraktsioonide sees.

Põhjused on ilmselged, me arutame neid edaspidi üksikasjalikult.

Ilmselgelt võite viibida, lõbutseda või suhelda sotsiaalvõrgustikes ja muudel veebisaitidel, kuid te ei pea tegema poliitilisi tegevusi ilma eelneva loata ja ainult teatud ajaliselt piiratud tegevuste jaoks. See ei tundu mõttetu palvena kõigile, kes soovivad meiega koostööd teha.

Näime oma projektis jäigad ja väga suletud, kuid see kõik on oluline aspekt, et kõik toimiks ja ei muutuks ebastabiilseks või mitte väga tõsiseks, nagu suur osa vanast poliitikast on.

Paljud peavad meid mitte eriti kaasavaks ja liiga valivaks, kuid õigel ajal saab meiega ühineda iga hea inimene maa peal.

Mitte kõik koos, vaid õiged inimesed, õigel ajal.

Seega saab meiega ühineda 99% maailma elanikkonnast. Sest ainult väike osa halbu inimesi ei sobi kunagi meie tegevusega kokku.

Teistes artiklites räägime oma sügavatest motivatsioonidest, mis kohustavad meid esimesi kasutajaid hoolikalt valima. Paljude meie valikute juures on palju tegureid, sealhulgas meie planeedi kaitsmine ja erinevad motivatsioonid, mis, nagu alati, üllatavad teid.

Kõik meie artiklites esitatud valikud on hoolikalt hinnatud ja väga kasulikud, isegi kui need paljudele ei meeldi. Meie jaoks on aga kollektiivne hüve alati olulisem kui mõni potentsiaalne üksikkasutaja, kadunud.

1
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Daža informācija
Nekaj ​​informacij
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Thursday, 02 February 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Let's get one thing straight right away. DirectDemocracyS loves, respects, protects, helps, and accepts good people, of...

Read More...

Everyone knows that to access our website, after registering, and creating your personal profile, after clicking on the ...

Read More...

THE "WILD LANDS" OF THE DONBAS Donbas has never been talked about as much as now. Yet many had never heard of this indu...

Read More...

All foreign policies are composed of various activities, involving relations, between various countries. For us at Dire...

Read More...

The "style" of our political organization is completely different from that of other political forces. We have often se...

Read More...

When will you tell us, who had the idea, to create DirectDemocracyS? When will you tell us exactly, and in the smallest ...

Read More...

Let's look at some data, on global GDP, for the year 2021. Population 7.888 billion ‎(2021) GDP Per Capita $12,234.80 ...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module

Chat Module

All menu