Accessibility Tools

Breadcrumbs is yous position

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
11 minutes reading time (2199 words)

متشکرم Ty

پس از تقریبا یک سال فعالیت عمومی، حتی بدون تبلیغات، بدون برگزاری هر نوع رویداد، بدون تبلیغات در رسانه ها، بدون ارائه رسمی، در روزنامه ها، رادیو و تلویزیون، بدون تبلیغات بیش از حد در شبکه های اجتماعی، به استثنای برخی از صفحات و گروه های ارائه، در یک شبکه اجتماعی، به حدود 30 زبان، با تغییرات مختلف وب سایت، و با تست های فنی فراوان، مفتخریم که اولین گزارش سالانه DirectDemocracyS و کلیه پروژه های مرتبط را ارائه دهیم. 
ابتدا می‌خواهیم از همه حامیان خود، که عملاً همه بازدیدکنندگان ما هستند، و مهمانان خوش‌آمدمان، به همراه همه کاربران ثبت‌شده تأیید شده‌مان تشکر کنیم.
ما می خواهیم از 282 خالق خود تشکر کنیم که در بیش از 14 سال کار سخت و همچنین ساخت یک پروژه زیبا با هم، تمام جزئیات را مطالعه کرده اند تا همه چیز به بهترین شکل انجام شود.
وب سایت رسمی ما چند ماهی است که فعال است و ما می خواهیم از بیش از 300 مدیر خود تشکر کنیم که در روزهای آینده به لطف قرارهای ملاقات بسیار زیادتر خواهند شد تا به ما اجازه دهند قدم بعدی را در تجارت خود برداریم. و همه چیز را آماده کنیم تا از همه مردم خوبی که پس از افتتاح رسمی فعالیت های ما در سطح قاره ای، ملی و سپس محلی به ما خواهند پیوست، استقبال کنیم.
برای اینکه ما را برای استقبال از تعداد زیادی از افراد آماده کنیم، از حدود 110000 کاربر ثبت نام شده تایید شده ما، در صورتی که هنوز این کار را انجام نداده اند، درخواست می شود که به گروه های متخصص بپیوندند، حداقل یک نفر را بر اساس صلاحیت یا تخصص شغلی و خاص خود وارد کنند. گروه های امنیتی، و برای تبدیل شدن به نمایندگان رسمی ما، و مدیران فعالیت های مختلف درخواست دهید. درخواست‌ها و انتخاب‌ها و قرارهای بعدی طبق مقررات ما و قوانین اجرایی در وب‌سایت رسمی ما انجام خواهد شد. برای کاربران ثبت‌شده تأیید شده ما، و برای کسانی که تأیید خواهند شد، از اعتماد شما، و برای اشتیاقی که به ما پیوستید، و مهم‌تر از همه برای احترام شما به همه قوانین عقل سلیم ما سپاسگزاریم.
در تقریبا یک سال ثبت نام، تنها 2 کاربر ثبت نام شده به عنوان افراد واقعی شناسایی نشدند، بلکه پروفایل های جعلی بودند تا مواد مخدر برای تقویت فعالیت های جنسی بفروشند. و کمتر از 20 نفر به دلیل عدم فعالیت، یا به دلیل اینکه پس از ثبت نام به کاربران ثبت‌شده تأیید شده تبدیل نشدند، به حالت تعلیق درآمدند. فقط یک کاربر ثبت نام شده درخواست لغو نمایه شخصی خود را داده است و به طور خودکار در پروژه ها و فعالیت های ما به صورت غیر ارادی تبدیل می شود و در حال حاضر هیچ یک از کاربران تایید شده ثبت نام شده ما تعلیق یا اخراج نشده اند. بدیهی است که ما پیام های هشدار دهنده زیادی داده ایم تا از بروز برخی حوادث کوچک جلوگیری کنیم که می تواند برخی از فعالیت های ما را کند کند. ما همیشه ترجیح می‌دهیم قبل از تعلیق یا حذف کسی هشدار دهیم. با گذشت زمان، ما همیشه مراقب و کمی شدیدتر خواهیم بود، نه از روی بدخواهی، بلکه برای جلوگیری از هرگونه مشکل، یا خرابکاری، یا بدتر از آن، تلاش برای متوقف کردن ما.
همانطور که بارها گفته ایم این تنها کاربران ما نیستند که ما را انتخاب می کنند، بلکه کاربران خود را نیز با دلایل واضح انتخاب می کنیم که در مقاله بعدی به تفصیل توضیح خواهیم داد.
ما به تعداد علاقه ای نداریم، اما به کیفیت کسانی که به ما ملحق می شوند، علاقه ای به داشتن تعداد زیادی کاربر غیرفعال نداریم، اما در مرحله اولیه ما چند کاربر را ترجیح می دهیم که هر روز حدود 15-20 دقیقه مشغول هستند. ، برای همکاری با همه ما و با یکدیگر بر اساس پروژه های ملموس.
حتی اگر علاقه ای به اعداد و ارقام نداشته باشیم، چند ماهه به رکوردی رسیده ایم که به ما اجازه داده تا وارد مرحله نامزدی شویم و 75 درصد آیین نامه رسمی خود را رای دهیم و در حال نهایی کردن اساسنامه هستیم. که همه احزاب سیاسی ملی ما. ما کاربران ثبت نام کرده ایم، به معنای واقعی کلمه از هر کشوری در جهان، حتی اگر از 3 کاربر ثبت شده، در ایالت واتیکان مطمئن نباشیم، آنها می توانند در رم باشند و در نزدیکی واتیکان زندگی کنند یا فقط گردشگران باشند، اما ما این کار را خواهیم کرد. متوجه شوید که چه زمانی همه آنها کاربران ثبت نام شده تأیید شده می شوند.
با گروه‌های امنیتی، ما همه بررسی‌ها را انجام می‌دهیم، نه اینکه در وب‌سایت رسمی، هیچ «مزاحمی» یا هیچ فردی ناسازگار با قوانین، ارزش‌ها و آرمان‌های ما نباشد.
ما قبلاً نمایندگان رسمی خود را در هر کشور جهان منصوب کرده ایم و فعال هستیم که به نوبه خود وظیفه سازماندهی احزاب سیاسی ملی ما و انتصابات مهم دیگر را خواهند داشت. در برخی موارد به دلایل امنیتی در کشورهای دیگر کار خواهیم کرد، زیرا همه کشورها با کمال میل از سازمان سیاسی ما استقبال نمی کنند. همه کشورها نمی خواهند که مردم قدرت تصمیم گیری داشته باشند و بتوانند هر قانونی را پیشنهاد کنند.
برای ما مهم نیست که آنها چه کرده اند، چه می کنند، یا سایر نیروهای سیاسی چه خواهند کرد.
روش کار ما ساده است، همه کاربران ثبت نام شده ما تایید شده اند، که امیدواریم رای دهندگان آینده ما نیز باشند، مالک همه مشاغل ما خواهند بود و آزادانه، اما آگاهانه، در مورد هر تصمیمی که توسط احزاب سیاسی ما گرفته می شود، تصمیم خواهند گرفت. راه کلی و مستمر هر انتخاب و هر رأی نمایندگان سیاسی ما که برای اولین بار در جهان در خدمت کسانی خواهند بود که به آنها قدرت نمایندگی می دهند. نمایندگان سیاسی ما و احزاب سیاسی ما خدمتگزار مردم خواهند بود و نه برعکس.
به استثنای یک مقاله، یا حداکثر 2 یا 3 مقاله انتقادی، احتمالاً سازنده، از وضعیت سیاسی هر کشور، ترجیح می دهیم با گفتن اینکه چه خواهیم کرد و چگونه آن را انجام خواهیم داد، پیشنهاد کنیم. انتقاد کردن، یا بدتر، دادن، سرزنش دیگران. از آنجایی که ما تازه متولد شده بودیم، تنها تقصیر ما، به عنوان رای دهنده، این بود که رای دادیم و قدرت را به دست گرفتیم، به احزاب و افرادی که لایق اعتماد ما نبودند.
برای علاقه مندان، ما در حال ایجاد وب سایت اطلاعاتی مستقل خود هستیم، علاوه بر همه کاربران ثبت نام شده تأیید شده خود، که به ما در مورد آنچه در قلمرو آنها اتفاق می افتد اطلاع می دهند، همچنین از بسیاری از روزنامه نگاران حرفه ای که به طور ناشناس به ما کمک می کنند تا رایگان، کامل و شایسته ایجاد کنیم، تشکر می کنیم. و اطلاعات مستقل
ما همچنین در وب سایت های مختلف خود، فرصت های تجاری مختلف، بانکداری، پول شخصی، امور مالی، تجارت، چند رسانه ای، ورزش، رادیو و تلویزیون و بسیاری فعالیت های جالب دیگر ایجاد می کنیم.
ما در حال ایجاد بخش‌های عمومی در همه وب‌سایت‌های خود هستیم که برای همه به زبان‌های مختلف قابل مشاهده است، در حال حاضر ترجمه هر بخش به زبان انگلیسی، هر یک از وب‌سایت‌های ما، به بیش از 100 زبان، امکان‌پذیر است، تغییر زبان از یک فرم مناسب، با منوی کشویی، از انگلیسی، به یکی از زبان های موجود. بدیهی است که هر چیزی که به زبان انگلیسی نوشته شده است به مرور زمان، به هر زبان دنیا منتشر می شود تا امکان همکاری بهتر بین کاربران ثبت نام شده ما فراهم شود. برای 52 زبان رسمی ما قبلاً صفحات ارائه عمومی و دسته بندی وبلاگ ها و بحث ها را داریم، برای بیش از 30 زبان گروه های زبانی را با دفتر اطلاعات (برای کاربران ثبت نام شده خود رزرو کرده ایم) با سؤالات کاربران و پاسخ ها. از مدیران ما
ما قبلاً در هر یک از وب سایت های خود، گروه های کاری و صفحات ارائه عمومی، خصوصی و مخفی برای هر کشوری در جهان ایجاد کرده ایم و شروع به ایجاد گروه های محلی برای حضور بهتر و کامل می کنیم. قلمرو . .
ما قبلاً همه گروه‌های ویژه، امنیتی، قانونی، متخصصان، تجارت را ایجاد کرده‌ایم و فعال و فعال هستیم و بسیاری از فعالیت‌های مهم دیگر را انجام می‌دهیم.
ما قبلاً پروژه‌های زیادی را شروع کرده‌ایم که همگی نوآورانه هستند و در زمان مناسب در مورد آنها در وب‌سایت خود به شما خواهیم گفت.
همه چیز به سرعت اتفاق می افتد، اما به تمام جزئیات بسیار توجه می کنیم، بنابراین ما به کار خود افتخار می کنیم.
ما تقریبا آماده هستیم، برای فاز بعدی، افتتاحیه رسمی. ما با ارائه، با تمام ابزارهای ممکن، فعالیت های خود، و با یک بیانیه مطبوعاتی در سراسر جهان، در سطح بین المللی، ملی و محلی آغاز خواهیم کرد. ما مثل همیشه محتوای متن بیانیه مطبوعاتی و افراد و رسانه هایی را که برایشان ارسال کرده ایم به اطلاع شما خواهیم رساند. ما همچنین به شما خواهیم گفت چه کسی مطالب ما را منتشر کرده است و چه کسی منتشر نکرده است ، بنابراین شما متوجه خواهید شد که چه کسی اطلاع رسانی می کند و چه کسی اطلاع رسانی نمی کند. ما همچنین به شما خواهیم گفت که چگونه همکاری خواهیم کرد، با چه کسی پیام های ما را منتشر می کند، و مهمتر از همه اینکه چگونه هرگز همکاری نخواهیم کرد، و به هر دلیلی، با کسانی که ما را نادیده می گیرند.
چه کسی منتشر خواهد کرد، شریک رسانه ای ما خواهد بود، با توجه به زمان انتشار، در پیش نمایش، اطلاعات ما را دریافت می کند، کسانی که این کار را انجام نمی دهند، اخطار رسمی را از وکلای ما، به نام هر یک از کاربران تأیید شده ثبت نام شده دریافت می کنند، و درخواست می کنند ، که هرگز، بدون مجوز رسمی ما، هیچ یک از اطلاعات ما را منتشر نمی کنند، خواه مربوط به یکی از آنها یا هر یک از فعالیت های ما باشد.
 
با کمی صحبت و با چند کاربر که به ما کمک خواهند کرد، به زودی در سراسر جهان شناخته خواهیم شد.
مطمئناً بسیاری از افراد باهوش به ما خواهند پیوست، زیرا اگرچه ما پذیرای کل جمعیت جهان هستیم، اما ضروری است که اولین کاربران ثبت نام شده را با دقت انتخاب کنیم و قرارهای نسبی را انجام دهیم.
با تشکر از بیش از 100000 دوستمان که از برنامه ما برای سیستم های Android استفاده می کنند، که به خوبی کار می کند، و به زودی همراه با سایر سیستم عامل ها در فروشگاه های App مربوطه خود منتشر خواهد شد.
در این سپاسگزاری، باید به اهداکنندگان بسیارمان که در این دوران سخت، مبالغ ناچیز و هنگفتی را برای کمک به سازمان سیاسی بین‌المللی ما پیدا کرده‌اند، تشکر ویژه‌ای داشته باشیم. به شما یادآوری می کنیم که فقط و به طور انحصاری از فرم کمک مالی در وب سایت رسمی ما، در منوی رسمی، خدمات شهری، کمک های مالی استفاده کنید، زیرا این تنها فرمی است که پول را به دست ما می رساند و از روش های دیگر استفاده نکنید تا آن را پرتاب نکنید. پول خود را دور کنید، یا صفحه توسط یک فرد بی‌قلب کلاهبرداری شود. این اطمینان را به شما می دهیم که هر مبلغ دریافتی به بهترین نحو برای بهبود تمامی فعالیت های ما استفاده خواهد شد.
در پایان از همه کسانی که با ما همکاری می کنند تشکر می کنیم. در حال حاضر شما این کار را به صورت رایگان در اوقات فراغت خود انجام داده اید، اما ما به زودی برای بسیاری از کاربران ثبت نام شده تایید شده خود، با قراردادهای استخدامی یا همکاری، برای کارگران، دانشجویان یا بازنشستگان استخدام خواهیم کرد. یک کار خوب است و خود را مفید می سازند. درخواست ها در وب سایت رسمی موجود خواهد بود و با دقت مورد ارزیابی قرار می گیرند و بهترین ها را انتخاب می کنند.
در مقاله بعدی، چندین پیوند مهم را منتشر خواهیم کرد تا به شما اجازه دهیم کهکشان سیاسی ما و جهان پروژه های نوآورانه ما را کشف کنید.
با تشکر از همه شما که پیام ما را می خوانید، ما مطمئن هستیم که در حال حاضر شروع به کنجکاوی در مورد چگونگی ادامه ماجراجویی بزرگ ما کرده اید. ما همه چیز را پیش بینی کرده ایم، خیلی چیزها، زیبا، و چیزهای دیگر، خوشبختانه اندک، کمتر زیبا. تغییر و بهبود جهان آسان نیست، اما این وظیفه ماست که به خاطر خودمان و برای نسل‌های آینده تلاش کنیم، که نمی‌خواهیم دنیایی را که برده‌ی سیاست است رها کنیم. اقتصاد ما دنیایی را برای آنها باقی می گذاریم که در آن جمعیت تصمیم می گیرد، سیاست اجرا می کند و اقتصاد تعدیل می کند. دنیایی عادلانه، صادق، شایسته و بر اساس شایستگی های هر فرد. دنیایی که در آن همه شانس‌های یکسانی خواهند داشت، اما به کسانی که سخت‌تر کار می‌کنند، پاداش می‌دهد و هیچ‌کس را پشت سر نمی‌گذارند.
تا حد امکان با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید، در اسرع وقت به ما بپیوندید.
با آرزوی بهترین ها و بهترین آرزوها برای همه کارکنان ما.
DirectDemocracyS، پروژه های شما، و سیاست شما، به تمام معنا!
PS لطفاً تمام اطلاعات ما را برای ثبت نام و ایجاد نمایه شخصی خود به دقت دنبال کنید و از قوانین تأیید هویت پیروی کنید تا در خطر اشتباه نباشید. همه چیز ساده، سریع، ایمن، رایگان است و تنها با تعهد شما که صرفاً تماشاگر نباشید، بلکه قهرمانان خط مشی نوآورانه ما و شما باشید.
 
 
0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Russian invasion of Ukraine
Hvala vam Ty
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Tuesday, 26 September 2023

Captcha Image

Donation PayPal in USD

Blog Welcome Module


Discuss Welcome

Donation PayPal in EURO

Mailing subscription form

Blog - Categories Module

Chat Module

Offcanvas menu

Cron Job Starts