Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
8 minutes reading time (1632 words)

Nasıl kayıt olunur HTR

https://www.directdemocracys.org/social/registration

Tüm yeni kullanıcılar, tüm kurallarımıza ve web sitelerimizde yayınlanan tüm talimatlara uymakla yükümlüdür. Kaydolmadan önce, tüm bilgilerimizi dikkatlice, hatta birkaç kez okuyun. Faaliyetlerimize katılmak için kendinden emin, uyumlu ve formda olmanız gerekir.

Kayıt işlemini ve kişisel profilinizin oluşturulmasını kolaylaştırdık.

Nasıl kayıt olacağınızı anlatan makaledeki tüm talimatları takip etmeli ve aramıza katılmalısınız.

Kaydolabilmek için tek ihtiyacınız olan kişisel bir e-posta adresine sahip olmak, bir kullanıcı adı ve bir şifre seçmek. Erişim bilgilerinizi bir kağıda doğru bir şekilde yazmanızı ve kayıt işlemini tamamladıktan sonra güvenli bir yerde saklamanızı öneririz. Bazı aktiviteleri gerçekleştirmek için kayıt olduktan sonra bir akıllı telefona da sahip olmak faydalı olacaktır.

Bize katılmak, kaydolmak ve kişisel bir profil oluşturmak için, oturum açma formunda "Profil oluştur" seçeneğine tıklamanız ve bir sonraki ekranda biraz daha aşağıda, soldaki beyaz yazıya, mavi arka plan üzerine "Kayıt Ol" seçeneğine tıklamanız gerekir. Bugün ”veya doğrudan“ Kayıt ”konusundaki ana menüde. Akıllı telefon gibi cihazlardan ana menüyü görmek için logomuzun yanındaki üç yatay çizgiye tıklayın.

Dikkat: Kayıt aşamasında, başında yıldız işareti bulunan tüm bölümler zorunludur ve bunları doldurmazsanız, eksik veya yanlış bölümleri kırmızı ile gösteren bir açılır pencere görünecektir. Otomatik tercümanımızı kullanıyorsanız, tüm isimlerin ve yazıların iyi tercüme edilmesine çok dikkat edin. Kayıt formlarında ve yazdığınız herhangi bir içerikte veya bizimle iletişime geçmek için mevcut 100'den fazla dili kullanabilirsiniz.

Öncelikle, bildirildiği kısmın altındaki yıldız işaretinin yanındaki küçük kare kontrol edilmelidir:

"Kanunlar menüsünde yer alan tüm yönetmelik ve talimatları kabul ettiğimi, onayladığımı, bunlara uyacağımı ve sonsuza kadar uygulayacağımı beyan ederim."

Kayıt verilerimin ve kişisel verilerimin gizlilik mevzuatına uygun olarak sitenin ve siyasi teşkilatımızın idari ve güvenlik personeli tarafından kullanılmasını ve işlenmesini kabul ediyorum. Reşit değilsem, DirectDemocracyS'e katılma niyetimi aileme bildirdiğimi beyan ederim.

İlk ekran temel bilgileri içerir.

Adınızı, göbek adınızı (eğer sorun yoksa "Bende yok" yazın) ve soyadınızı yazın, gerçek verileriniz veya icat edilmiş adlarınız olabilir (anonim olmak ve anonim kalmak istiyorsanız).

Bir kullanıcı adı seçin, bu takma adınız veya uydurulmuş bir ad olabilir veya anonim kalmak istiyorsanız, ikamet ettiğiniz ülkenin (oy kullanma hakkınız olan) 2 veya 3 haneli ISO kodunu kullanabilirsiniz. , örneğin Amerika Birleşik Devletleri için ABD veya ABD, İtalya için IT veya ITA vb., ardından en az 6 ve en fazla 12 rastgele harf ve sayı (sembol kullanmayın). Dünya ülkelerinin ISO kodlarını bu bağlantıda bulabilirsiniz: https://en.wikipedia.org/wiki/ISO_3166-1 her zaman 2 veya 3 basamaklı tam kodu kullanmalısınız. Her zaman kullanıcı adının mevcut olup olmadığını veya web sitemizde daha önce kullanılmış olup olmadığını kontrol edin (bu durumda bir şeyi değiştirin).

En az 12 rakam, harf ve sembolden oluşan bir şifre. Tahmin etmesi zor olmalı ve her iki harfi (tercihen küçük ve büyük harf), sayıları (muhtemelen ardışık değil veya tam tersi) ve hatta bazı sembolleri içermelidir. Karmaşık ve öngörülemeyen bir parola hesabınızı korur ve profiliniz güvende olur. Şifrenizi sık sık değiştirmenizi öneririz.

İlkiyle aynı olduğundan emin olmak için parolayı yeniden onaylayın. Çeşitli web siteleri ve cihazlar için aynı şifreyi kullanmamanızı tavsiye ederiz. Aynı olmalılar!

Geçerli ve erişiminiz olan kişisel e-posta adresiniz.

Doğru olduklarından emin olmak için kişisel e-posta adresinizi yeniden onaylayın. Aynı olmalılar !

Saat diliminizi seçebilir veya bizimkinden ayrılabilirsiniz, bir an için bizimkinden ve Greenwich'ten ayrılmanızı tavsiye ederiz.

İkinci bölümde, sadece kısmen zorunlu, birinci bölümde cinsiyeti M veya F yazıyorsunuz, akışkansanız ne hissediyorsanız onu yazın, profilinizi oluştururken gerekirse değiştirdikten sonra değiştirebilirsiniz. yöneticinizden ve ilgili kişiden yetki istendi ve alındı.

Doğum tarihinizi, gününüzü, ayınızı, yılınızı yazın. Kesin olmalı.

Dilerseniz aşağıdaki forma kendi yazabileceğiniz ülke, eyalet, bölge, il, ilçe ve tam adres olarak adresinizi yazın veya kullanışlı bulucuyu kullanın. Evde değilseniz, izleyici sizi doğru bir şekilde bulamaz, bu nedenle bu durumda elle yazın. Kayıt aşamasında tam adresi yazmak zorunda değilsiniz, ancak yılda en az 6 ay ikamet ettiğiniz, ikamet ettiğiniz ülkenin adını yazmak zorunda olduğunuzu hatırlatırız.

En azından ülkeyi yazmayan, yöneticilerimiz tarafından asla etkinleştirilmeyecektir.

Yılda 6 aydan fazla zaman geçirdiğiniz ikamet ettiğiniz ülkeyi tekrar yazın.

İkamet ettiğiniz ülkede oy kullanma hakkına sahip olduğunuzu onaylamalı veya reddetmelisiniz. Evet ve hayır arasında seçim yapmalısın.

İkamet ettiğiniz ülkedeki seçimlerde aday olma hakkınız olduğunu onaylamalı veya reddetmelisiniz. Evet ve hayır arasında seçim yapmalısın.

Dilerseniz cep telefonu numaranızı, önce ülkenizin alan kodunu, ardından alan kodunu ve operatörünüzün alan kodunu yazın.

Kişisel bir web siteniz varsa, isterseniz yazabilirsiniz.

180 piksel x 180 piksel boyutunda bir kullanıcı fotoğrafının yanı sıra 940 piksel x 350 piksel boyutunda bir kapak yükleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafı yükleyemez ve daha sonra yapamazsınız. Önemli olan bu fotoğrafların müstehcen veya başka insanları tasvir eden (yazılı izni olmaksızın), hiçbir şekilde reklam yapmayan fotoğraflar olmamasıdır. Bu sizin bir fotoğrafınız olabilir, hatta sizi tasvir ediyor olabilir, her şey herhangi bir türde reklam sembolü olmadan olmalıdır, ancak aynı zamanda her zaman önceki özelliklere sahip bir manzara veya sevdiğiniz bir fotoğraf da olabilir.

İsterseniz sosyal ağlardaki kişilerinizi veya çeşitli mesajları yazabilirsiniz, ancak dikkatli olun, buna karar verirseniz, herkes, hatta ziyaretçilerimiz tarafından görülebilir, bu yüzden bunu yapmak zorunda değilsiniz. kayıt zamanı. WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram mevcut olanlardır, başkaları varsa daha sonra yazabilirsiniz.

Varsa, yılda 6 aydan daha az zaman geçirdiğiniz ikinci ikamet ettiğiniz ülkeyi yazın.

İkinci ikamet ettiğiniz ülkede oy kullanma hakkına sahip olduğunuzu onaylamalı veya reddetmelisiniz. Evet ve hayır arasında seçim yapmalısın.

İkinci ikamet ülkenizdeki seçimlerde aday olma hakkınız olduğunu onaylamalı veya reddetmelisiniz . Evet ve hayır arasında seçim yapmalısın.

Başka ülkelerde yaşıyorsanız, oy kullanma hakkınız varsa ve hatta adaysanız, bunu bir form aracılığıyla yöneticinize, girdikten sonra tanıyacağınız DirectDemocracyS'deki temsilcileriniz aracılığıyla iletebilirsiniz. sitemizde ilk kez.

Zaten kayıt aşamasında, kişisel profilinizin başlığını yazabilirsiniz. Bize katılma nedeninizi kısaca yazarsanız daha iyi olur.

Dikkat: Kayıt aşamasında, başında yıldız işareti bulunan tüm bölümler zorunludur ve bunları doldurmazsanız, eksik veya yanlış bölümleri kırmızı ile gösteren bir açılır pencere görünecektir.

Sondan bir önceki göreviniz olarak bize kayıt olmak ve katılmak için robot değil insan olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek. Bunu yapmak için, robot değil insan olduğunuzu kanıtlamak için "Ben robot değilim"in yanındaki kareye tıklayın!

Her şeyi doğru ve samimi bir şekilde tamamladıktan ve her şeyi iki kez kontrol ettikten sonra, son olarak sağ alttaki "Abone Ol" düğmesine tıklayın.

Her şeyi gerektiği gibi yaptıysanız, sistemimiz size hemen iyi olduğunuzu ve her şeyin iyi yapıldığını söyleyecektir. Aferin!

Önceki kurallara göre tüm zorunlu ekranları doldurmanız ve gerekli tüm alanları doldurmanız gerekmektedir. Bazı kişisel verilerinizi diğer kullanıcılarla veya web sitemizi ziyaret edenlerle paylaşmak istemiyorsanız, "Cevap vermiyorum" yazmanız yeterlidir. Her zaman e-posta gelen kutunuzu SPAM klasöründe kontrol edin, çünkü sistemimiz yeni kullanıcılarımıza çok fazla mesaj gönderdiğinden, bazı e-posta sağlayıcıları mesajlarımızı istenmeyen mesajlar olarak kabul eder. Elbette mesajlarımız güvende ve önemsiz değil. Size e-postayı gönderdiğimiz e-posta adresinin @ disrectdemocracys.org ile bitip bitmediğini veya aynı zamanda finansal, ekonomik veya bilgi, iletişim, radyo, TV, spor web siteleri ve diğerlerinde bizim kullanıcılarımız olup olmadığını her zaman kontrol edin. ilgili sonları, örneğin @ newopo.tk, @ mywebmybank.tk vb.

Birkaç dakika ile bir gün arasında değişen kısa bir süre içerisinde, bizden kayıt olduğunuza ve yöneticilerimiz tarafından kişisel profilinizi etkinleştireceğine dair onay içeren bir e-posta mesajı alacaksınız ve sonuç olarak kısa sürede, Sitemize kayıt sırasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabileceksiniz.

Uyarı: Güvenlik nedeniyle, hiçbir mesajımızda şifrenizi değil, sadece o andan itibaren sistemimiz tarafından otomatik olarak bağlanan kullanıcı adınızı (sizin seçtiğiniz) kişisel e-posta adresinize gönderiyoruz. DirectDemocracyS ve ilgili tüm projelerimiz için, kullanıcı adınız yalnızca e-posta adresinize bağlı olarak geçerlidir. Bu, tesadüfen şifrenizi unutursanız, profilinizi kurtarabilmeniz için kullanışlıdır. Tam otomatik prosedür basit ve hızlıdır, ancak hatırlamayan veya şifresini kaybedenler tarafımızca yüzeysel kabul edilir ve bize ne kadar az ilgi gösterdiğinizi bize gösterir. Ve buna göre hareket edeceğiz. Kötü mü görünüyoruz? Biz haklıyız, sizler bizim için çok önemlisiniz ve bu duygunun karşılıklı olduğu doğru.

Bildiğiniz gibi çok seçiciyiz ve kullanıcılarımızı çok dikkatli seçiyoruz.

Kabul edilmek için yapmanız gereken ikinci adım, web sitemize Ana Menü, Yardımcı Programlar, Belgeler ve Dosyalar, aktivasyon formunda gitmektir. Formu kendi dilinizde, .doc veya .docx formatında indirin, bu sefer istenen her ayrıntıyla, gerçek ve eksiksiz verilerinizle doldurun. Kimlik belgenizin fotoğrafı (tercihen .pdf dosyası dönüştürülmüş) ile birlikte doldurulmuş formu (tercihen .pdf dosyası dönüştürülmüş) yükleyin ve elektronik imzanız varsa .pdf dosyasını kimlik belgeniz ve form ile elektronik olarak imzalayın kişisel verilerinizle.

Form ve kimlik belgesinin elektronik imzası ile yöneticilerimiz tarafından aktifleştirildiğinde kayıtlı kullanıcı değil, kayıtlı kayıtlı kullanıcı olursunuz ve Sosyal alanda kişisel profiliniz üzerinde mavi onay işareti alırsınız, web sitemizin . Ayrıca, kaydınızı takip eden 15 gün içinde belirli prosedürlerimiz aracılığıyla doğrulanmış bir kullanıcı olmak zorunda kalmayacaksınız. Çok zaman kazanacaksınız ve çok önemli rollerde ve faaliyetlerde çalışabileceksiniz.

İki belgeyi, yanıt olarak olması gereken bir e-posta mesajı ile ilk mesajımıza gönderin ve başka hiçbir şekilde göndermeyin.

Mesajınızı aldığımız ve verilerinizi kontrol ettiğimiz anda, bizden hem DirectDemocracyS'de hem de diğer tüm isteğe bağlı projelerimizde kişisel kimlik numaranızı ilettiğimiz bir mesaj alacaksınız.

Kayıt anından itibaren, kullanıcı adınız ile ilişkili kişisel numaranız ve tabii ki e-posta adresiniz olacaktır. Formu gerçek verilerle ve kimlik belgenizin fotoğrafını hem dijital olarak imzalı hem de imzasız olarak gönderdikten sonra, başka bir sorun yoksa, kişisel profiliniz yöneticilerimizden biri tarafından etkinleştirilecektir.

Profiliniz etkinleştirildiğinde, sistemimizden bir onay mesajı alacaksınız. Özel Güvenlik Grubu personelimiz başka ayrıntılara ihtiyaç duyarsa, size daha fazla açıklama talebinde bulunabileceklerdir. Bu durumda, sizinle bizim adımıza iletişim kuran e-postanın ilk yazısının güvenlik (İngilizce olarak yazılmıştır) ve @ directdemocracys.org ile bitip bitmediğini her zaman kontrol edin.

Daima unutmayın, hiçbir yöneticimiz veya resmi temsilcimiz sizden asla şifrenizi yazmanızı istemez ve sizden asla para veya banka bilgilerini istemez. Parolanızı ve özenle saklamanız gereken erişim kodlarınızı sizden başka kimse bilmeyecek. Kaybetmeniz durumunda, doğrudan siyasi web sitemizdeki çeşitli oturum açma formlarından otomatik işlem yoluyla yeni bir şifre sıfırlayarak erişimi yeniden kazanabilirsiniz. Sizinle iletişime geçen veya bizim adımıza konuşan kişiler hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, ana menüde bulabileceğiniz iletişim formu aracılığıyla Özel Güvenlik Grubumuza mümkün olduğunca detaylı bir mesaj göndermelisiniz. , Rehberde, Özel gruplar, Güvenlik Grupları, Güvenlik.

Özel Yöneticiler Grubumuz tarafından aktivasyon yapıldıktan sonra giriş formunda kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sitemize giriş yapabileceksiniz.

Ne yapmanız gerektiğini ve yapabileceğinizi bilmek için, girdikten sonra daha fazla bilgi ve tüm talimatları alacaksınız.

Bize katılın ve paylaşın.

İlginiz için teşekkürler. Saygılarımla.

DirectDemocracyS, yenilikçi politikanız, gerçekten her anlamda!

Kullanıcılarımızın kaydı ve aktivasyonu ile ilgili sorularınızın bir kısmını yakında yayınlayacağız, netlik ve samimiyetle cevaplayacağız.

https://www.directdemocracys.org/social/registration

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

어떻게 등록합니까 HTR
كيف تسجل HTR
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Sunday, 27 November 2022

Captcha Image

Main Menu

Latest News

Discover our Latest News

The human being, is a social animal. The basis of the company is made up of many families. For almost all of us, the fam...

Read More...

The State, or the public sector, have always been seen as enemies, or as strict controllers, of compliance with the Law....

Read More...

For us, the values of freedom and democracy, real and complete, are fundamental. We will never allow ourselves to judge...

Read More...

Many of the ills of the earth, are caused by selfishness, thirst for power, and greed, of a few bad people, they have ma...

Read More...

Truth is a fundamental value, because it allows us to know what is true and distinguish it from what is false. The sear...

Read More...

We have analyzed various aspects, and many details, about our political organization, we often say that DirectDemocrac...

Read More...

Personal number. The personal number is automatically assigned, during registration, to each registered user, is progre...

Read More...

On Wednesday 09 November 2022, at 20.00 (GMT), the first international meeting of the official representatives of all th...

Read More...
No More Articles