Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
8 minutes reading time (1667 words)

Dziękuję Ci Ty

Po prawie roku działalności publicznej, nawet bez reklamy, bez organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń, bez reklamy w mediach, bez oficjalnych prezentacji, w gazetach, w radiu i telewizji, bez zbytniej reklamy na portalach społecznościowych, z wyjątkiem niektóre strony i grupy prezentacji, w jednej sieci społecznościowej, w około 30 językach, z różnymi zmianami na stronie internetowej i wieloma testami technicznymi, jesteśmy dumni i dumni, że możemy przedstawić pierwszy roczny raport dotyczący DirectDemocracyS i wszystkich powiązanych projektów .

W pierwszej kolejności chcemy podziękować wszystkim naszym sympatykom, którymi są praktycznie wszyscy nasi goście i nasi mile widziani goście, a także wszyscy nasi zweryfikowani zarejestrowani użytkownicy.

Dziękujemy naszym 282 twórcom, którzy w ciągu ponad 14 lat ciężkiej pracy, a także wspólnego zbudowania pięknego projektu, przestudiowali każdy szczegół, aby wszystko działało jak najlepiej.

Nasza oficjalna strona internetowa działa już od kilku miesięcy i pragniemy podziękować naszym ponad 300 administratorom, którzy w najbliższych dniach, dzięki licznym spotkaniom, staną się jeszcze liczniejsi, aby umożliwić nam zrobienie kolejnego kroku w naszej działalności i przygotować wszystko, aby powitać wszystkich dobrych ludzi, którzy dołączą do nas po oficjalnym otwarciu naszej działalności, na poziomie kontynentalnym, krajowym, a potem lokalnym.

Aby przygotować nas na przyjęcie tak wielu osób, naszych około 110 000 zweryfikowanych zarejestrowanych użytkowników, jeśli jeszcze tego nie zrobili, proszeni są o dołączenie do grup specjalistów, wpisując co najmniej jednego, w oparciu o ich kwalifikacje lub specjalizację zawodową oraz specjalne grup bezpieczeństwa oraz ubiegać się o zostanie naszymi oficjalnymi przedstawicielami i administratorami różnych działań. Prośby, a następnie wybory i nominacje będą dokonywane na naszej oficjalnej stronie internetowej, zgodnie z naszym regulaminem i przepisami wykonawczymi. Dla naszych zweryfikowanych zarejestrowanych użytkowników i tych, którzy zostaną zweryfikowani, szczególne podziękowania za zaufanie i entuzjazm, z jakim do nas dołączyliście, a przede wszystkim za szacunek dla wszystkich naszych zasad zdrowego rozsądku.

W ciągu prawie roku rejestracji tylko 2 zarejestrowanych użytkowników nie zostało zidentyfikowanych jako prawdziwe osoby, ale fałszywe profile, aby sprzedawać narkotyki w celu zwiększenia aktywności seksualnej. A mniej niż 20 zostało zawieszonych z powodu braku aktywności lub dlatego, że po rejestracji nie zostali zweryfikowanymi zarejestrowanymi użytkownikami. Tylko zarejestrowany użytkownik zażądał usunięcia swojego profilu osobistego, automatycznie stając się persona non grata w naszych projektach i działaniach, a na razie żaden z naszych zarejestrowanych zweryfikowanych użytkowników nie został zawieszony ani usunięty. Oczywiście przekazaliśmy wiele komunikatów ostrzegawczych, aby zapobiec małym wypadkom, które mogłyby spowolnić niektóre z naszych działań. Zawsze wolimy ostrzec przed zawieszeniem lub wykluczeniem kogoś. Z biegiem czasu zawsze będziemy ostrożni i trochę bardziej dotkliwie, nie ze złośliwości, ale aby zapobiec jakiemukolwiek problemowi, sabotażowi lub, co gorsza, próbie zatrzymania nas.

Jak już często mówiliśmy, wybierają nas nie tylko nasi użytkownicy, ale i my wybieramy naszych użytkowników z oczywistych powodów, które szczegółowo wyjaśnimy w kolejnym artykule.

Nie interesuje nas liczba, ale jakość tych, którzy do nas dołączają, nie interesuje nas wielu nieaktywnych użytkowników, ale w początkowej fazie preferujemy kilku użytkowników, którzy są zajęci, codziennie przez około 15-20 minut , aby współpracować z nami wszystkimi i ze sobą w oparciu o konkretne projekty.

Nawet jeśli nie interesują nas liczby, to od kilku miesięcy osiągnęliśmy rekord, co pozwoliło nam przejść do fazy nominacji, głosować nad 75% naszej oficjalnej regulacji i finalizujemy statut, w dniu które wszystkie nasze krajowe partie polityczne. Mamy zarejestrowanych użytkowników, dosłownie z każdego kraju na świecie, nawet jeśli z 3 zarejestrowanych użytkowników, w państwie watykańskim nie jesteśmy pewni, mogliby być w Rzymie i mieszkać w pobliżu Watykanu lub po prostu turyści, ale my dowiedz się, kiedy wszyscy zostaną zweryfikowanymi zarejestrowanymi użytkownikami.

Z grupami bezpieczeństwa robimy wszystkie kontrole, aby nie mieć na oficjalnej stronie internetowej żadnego „intruza” ani żadnej osoby niezgodnej z naszymi zasadami, naszymi wartościami i naszymi ideałami.

Wyznaczyliśmy już i działamy na naszych oficjalnych przedstawicieli w każdym kraju świata, którzy z kolei będą mieli za zadanie organizować nasze narodowe partie polityczne i dokonywać innych ważnych nominacji. W niektórych przypadkach ze względów bezpieczeństwa będziemy pracować w innych krajach, ponieważ nie wszystkie kraje z przyjemnością przyjmują naszą organizację polityczną. Nie wszystkie kraje chcą, aby ludność miała prawo decydować i móc proponować dowolne prawo.

Nie obchodzi nas, co zrobili, co zrobią ani co zrobią inne siły polityczne.

Nasza metoda pracy jest prosta, wszyscy nasi zarejestrowani użytkownicy zweryfikowani, którzy, miejmy nadzieję, będą również naszymi przyszłymi wyborcami, będą właścicielami wszystkich naszych firm i będą decydować swobodnie, ale poinformowani, o każdej decyzji podjętej przez nasze partie polityczne. w sposób totalny i ciągły każdy wybór i każdy głos naszych przedstawicieli politycznych, którzy po raz pierwszy na świecie będą w służbie tych, którzy dadzą im władzę do ich reprezentowania. Nasi przedstawiciele polityczni i nasze partie polityczne będą sługami ludu, a nie odwrotnie.

Z wyjątkiem jednego artykułu lub najwyżej 2 lub 3 artykułów krytykujących, być może konstruktywnych, dotyczących sytuacji politycznej każdego kraju, wolimy proponować, mówiąc, co i jak zrobimy, niż krytykować lub, co gorsza, dawać, obwiniać innych. Odkąd dopiero się urodziliśmy, jedyną winą, jaką mieliśmy jako wyborcy, było to, że głosowaliśmy i staraliśmy się przejąć władzę partiom i ludziom, którzy nie zasługiwali na nasze zaufanie.

Dla zainteresowanych tworzymy naszą niezależną stronę informacyjną, dziękujemy oprócz wszystkich naszych zweryfikowanych zarejestrowanych użytkowników, którzy informują nas o tym, co dzieje się na ich terytoriach, także wielu profesjonalnym dziennikarzom, którzy anonimowo pomagają nam tworzyć bezpłatne, kompletne, kompetentne i niezależne informacje.

Tworzymy również na naszych różnych stronach internetowych, różne możliwości biznesowe, bankowość, własne pieniądze, finanse, biznes, multimedia, sport, radio i TV oraz wiele innych ciekawych działań.

Tworzymy części publiczne, na wszystkich naszych stronach, widoczne dla wszystkich w różnych językach, na razie możliwe są tłumaczenia każdej części na język angielski, każdej z naszych stron internetowych, na ponad 100 języków, zmieniając język z wygodnej formy, z menu rozwijane, z języka angielskiego na jeden z obecnych języków. Oczywiście wszystko, co napisane w języku angielskim, będzie z czasem publikowane w każdym języku świata, aby umożliwić lepszą współpracę między naszymi zweryfikowanymi zarejestrowanymi użytkownikami. Dla 52 języków urzędowych mamy już strony prezentacji publicznych oraz kategorie blogów i dyskusji, dla ponad 30 języków mamy (zarezerwowane dla naszych zarejestrowanych użytkowników) grupy językowe z biurem informacyjnym, z pytaniami od naszych użytkowników i odpowiedziami od naszych administratorów.

Stworzyliśmy już na każdej z naszych stron internetowych, grup roboczych i stron prezentacyjnych, publicznych, prywatnych i tajnych, dla każdego kraju na świecie, i zaczynamy tworzenie grup lokalnych, dla lepszej i pełnej obecności na terytorium.

Stworzyliśmy już i działamy i funkcjonujemy wszystkie grupy specjalne, bezpieczeństwo, legalność, specjaliści, biznes i wykonujemy wiele innych ważnych działań.

Rozpoczęliśmy już wiele projektów, wszystkie innowacyjne, o których w odpowiednim momencie opowiemy na naszych stronach internetowych.

Wszystko dzieje się szybko, ale bardzo dbając o każdy szczegół, dlatego jesteśmy dumni z naszej pracy.

Jesteśmy już prawie gotowi do kolejnej fazy, oficjalnego otwarcia. Zaczniemy od prezentacji, wszelkimi możliwymi środkami, naszych działań oraz ogólnoświatowej informacji prasowej na poziomie międzynarodowym, krajowym i lokalnym. Jak zawsze przekażemy Ci zarówno treść treści komunikatu prasowego, jak i osoby i media, do których je wysłaliśmy. Powiemy Ci również, kto opublikował nasz materiał, a kto nie , dzięki czemu będziesz wiedział, kto informuje, a kto nie. Opowiemy też jak będziemy współpracować, z kim będziemy publikować nasze wiadomości, a przede wszystkim jak nigdy i z jakiegokolwiek powodu nie będziemy współpracować z tymi, którzy nas zignorują.

Kto opublikuje, będzie naszym partnerem medialnym, otrzymującym zgodnie z czasem publikacji, w wersji zapoznawczej, nasze informacje, które tego nie zrobią, otrzymają oficjalne ostrzeżenie od naszych prawników, w imieniu każdego z naszych zarejestrowanych zweryfikowanych użytkowników, z prośbą , którzy nigdy nie publikują, bez naszego oficjalnego upoważnienia, żadnych naszych informacji, niezależnie od tego, czy dotyczą one jednej z nich, ani żadnej z naszych działań.

Z małą pocztą pantoflową i kilkoma użytkownikami, którzy nam pomogą, wkrótce będziemy znani na całym świecie.

Z pewnością dołączy do nas wielu inteligentnych ludzi, bo chociaż jesteśmy otwarci na przyjęcie całej populacji świata, ważne jest, abyśmy starannie wybrali pierwszych zarejestrowanych użytkowników i umawiali się na odpowiednie spotkania.

Dziękujemy naszym ponad 100 000 przyjaciołom, którzy korzystają z naszej aplikacji na systemy Android, która działa dobrze i wkrótce zostanie opublikowana wraz z aplikacjami dla innych systemów operacyjnych w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

W tym artykule podziękowania musimy skierować szczególne podziękowania do naszych licznych darczyńców, którzy w tym trudnym okresie znaleźli małe i inne duże sumy, aby przekazać je naszej międzynarodowej organizacji politycznej. Przypominając o korzystaniu tylko i wyłącznie z formularza darowizny na naszej oficjalnej stronie internetowej, w oficjalnym menu, narzędziach, darowiznach, ponieważ jako jedyny dostaje do nas pieniądze, a nie o korzystaniu z innych metod, aby ich nie wyrzucić odrzucić swoje pieniądze lub strona zostanie oszukana przez osobę bez serca. Zapewniamy, że każda otrzymana kwota zostanie jak najlepiej wykorzystana na usprawnienie wszystkich naszych działań.

Na zakończenie dziękujemy wszystkim, którzy z nami współpracują. Na razie zrobiłeś to za darmo, w wolnym czasie, ale wkrótce przystąpimy do rekrutacji, na podstawie umów o pracę lub współpracy, dla pracowników, studentów lub emerytów, wielu naszych zweryfikowanych zarejestrowanych użytkowników, których widzieliśmy dobrą pracę i stają się użyteczni. Zgłoszenia będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej i zostaną dokładnie przeanalizowane, wybierając te najlepsze.

W kolejnym artykule opublikujemy kilka ważnych linków, dzięki którym odkryjesz naszą polityczną galaktykę i nasze uniwersum innowacyjnych projektów.

Dzięki Wam wszystkim, którzy przeczytają naszą wiadomość, jesteśmy pewni, że już zaczynacie być ciekawi, jak będzie dalej nasza wspaniała przygoda. Przewidzieliśmy wszystko, wiele rzeczy, pięknych i innych, na szczęście mało, mniej pięknych. Nie jest łatwo zmieniać i ulepszać świat, ale naszym obowiązkiem jest starać się, dla naszego dobra i dla przyszłych pokoleń, którym nie chcemy pozostawić świata zniewolonego przez politykę, która z kolei jest niewolnikiem gospodarka. Zostawimy im świat, w którym ludność decyduje, polityka realizuje, a gospodarka dostosowuje się. Świat sprawiedliwy, uczciwy, kompetentny i oparty na zasługach każdej osoby. Świata, w którym wszyscy będą mieli takie same szanse, ale który wynagrodzi tych, którzy pracują ciężej, nie pozostawiając nikogo w tyle.

Podziel się z jak największą liczbą osób, dołącz do nas jak najszybciej.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim naszym pracownikom.

DirectDemocracyS, Twoje projekty i Twoja polityka pod każdym względem!

PS Prosimy o dokładne przestrzeganie wszystkich naszych informacji, rejestrację i tworzenie osobistego profilu oraz przestrzeganie zasad weryfikacji tożsamości, aby nie ryzykować popełnienia błędów. Wszystko jest proste, szybkie, bezpieczne, bezpłatne i z wyłącznym zobowiązaniem z Twojej strony, aby nie być tylko widzami, ale protagonistami naszej i Twojej innowacyjnej polityki.

 

0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Köszönöm Ty
நன்றி Ty
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Monday, 27 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Let's talk a little about money, with a brief introduction. Very often, the old politics has accustomed us to political...

Read More...

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu