Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
31 minutes reading time (6258 words)

האידיאולוגיה שלנו OI

israel rettangolareconddrd

מאמר זה שלנו, מסביר בקצרה את הסיבות ללידה שלנו, ואת מהות קיומנו. DirectDemocracyS, הוא הארגון הפוליטי הבינלאומי שלנו, המבוסס על דמוקרטיה ישירה, שכמובן, אם כי עם האוטונומיות המקומיות הנכונות, יהיה זהה, בכל הגיאוגרפיים, הטריטוריאליים, היבשתיים, הלאומיים, הממלכתיים, האזוריים, הפרובינציאליים, המחוזיים והמקומיים שלנו. אותם כללים, אותם ערכים, אותם אידיאלים, אותן שיטות, המבוססות על שכל ישר, ועל מריטוקרטיה.

אנו ממליצים לך לקרוא הכל, בזהירות רבה, אפילו כמה פעמים, כדי להבין במה מדובר.

לקריאת המאמר כולו, פשוט לחץ על הכותרת, או, לאחר הקדמה קצרה זו, לחץ על: המשך קריאה. אתה יכול גם להגיב עליו, באנגלית, אבל כדי להגיב עליו בשפות הראשיות בעולם, תצטרך לעבור לתפריט הראשי, שלמי שמבקר אותנו מהסמארטפונים, מוצג בלחיצה על 3 קווים אופקיים, או בתחתית העמוד תמצאו את התפריט הראשי המלא, עם פריטי התפריט האופקיים, נפתח, בפריט תפריט השירות, עבור לבלוג, בקטגוריות בלוג, בחר בקטגוריות, את קטגוריית השפה , והשפה שלך, וחפש את המאמר שכותרתו: האידיאולוגיה שלנו. זה נשמע מסובך, אבל זה סופר פשוט. אנא פעל בקפידה, וכבד, את כל ההנחיות שלנו, על מנת להשתמש באתר שלנו בצורה הטובה ביותר.

כדי לראות את כל החלקים באנגלית, של האזור הציבורי של האתר שלנו (ולחברינו גם האזור הפרטי), פשוט לחץ על מודול השפה, בחלק העליון, של כל עמוד באתר שלנו, על הכתובת " -אנגלית-“, ולאחר מכן בתפריט הנפתח, עליך ללחוץ על השפה המועדפת. תוך שניות תראה את כל החלקים באנגלית, בשפה שלך. לחלופין, בתחתית דף האינטרנט שלנו, לחץ על הדגל של השפה שלך, או, מתחת לדגלים, בחר את השפה שלך, על ידי לחיצה עליה, מהתפריט הנפתח שנפתח, על ידי לחיצה ראשונה על: בחר את השפה . תוך שניות, כל חלק באנגלית יתורגם לשפה המועדפת עליך. שימו לב, המתרגמים האוטומטיים שלנו, לעת עתה, מתרגמים רק את כל החלקים באנגלית, בלמעלה מ-100 שפות, ולא משפה אחת לאחרת.

דמוקרטיה פירושה כוח לעם.

כשהם משתמשים במילה הזו, דמוקרטיה, שיש לה משמעות, כוח לעם, הם לא עשו לנו טובה, אבל כן, כי זה הגיוני, נורמלי ונכון, שזה כך. האוכלוסייה חייבת להחזיק, ולשמור תמיד, על כל הכוח, ועליה להחליט על הכללים, לפיכך על החוקים, שאותם היא נדרשת ליישם, ולכבד תמיד. הפוליטיקה הישנה, לעומת זאת, לקחה את הכוח להחליט, ומשתמשת בו כרצונה, במשך שנים רבות, לאחר כל בחירות, מבלי שאף אחד יוכל לעשות דבר בנידון, מבלי לשאול אף מצביע, איזו החלטה היא הטוב ביותר. DirectDemocracyS, היא המדיניות החדשנית שלנו, והיא היחידה שיכולה לבטא באופן אמין את שתי המילים, שהן, יחד עם אחרות, הבסיס לקיומנו, לחירותנו ולדמוקרטיה שלנו.

לכן, המושג הבסיסי, שהוליד אותנו, מורכב מכמה שאלות ותשובות הגיוניות קשורות. אם נשאל אתכם, בדמוקרטיה, מי מפקד, מי מחליט? תשובתך תהיה: מי שמחזיק בכוח, פוקד ומחליט. וכדי להבין טוב יותר מדוע אנו חיים בעולם לא צודק, אנו שואלים אתכם שאלה: מי מחזיק בכוח? והנה, אתה מחויב לומר, שבדמוקרטיה: לאוכלוסייה יש כוח, אבל שהיא מחזיקה בו, ומפעילה אותו, רק כשיש בחירות. ואז, במשך שנים רבות, המפלגות הפוליטיות, ונציגיהן הפוליטיים, מחזיקים בהן, בכל הכוח. אף אחד לעולם לא יתכחש לקונספט הזה שלנו.

שאלנו את עצמנו את אותן שאלות, לפני שנים רבות, וחיפשנו, ומצאנו, את כל הפתרונות, לעשות צדק, במטרה ליצור דמוקרטיה ישירה אמיתית, תוך התחלת העבודה הקשה שלנו, כדמוקרטיה היברידית. לעת עתה, אנחנו דמוקרטיה היברידית, במובן זה שכמעט בכל מדינות העולם, בנוסף לדיקטטורות, אוליגרכיות, מפלגות בודדות, יש צורות של דמוקרטיה חלקית ולא מושלמת, הייצוגית. לא נוכל לשנות מיד את יישום הדמוקרטיה, שהיא חלקית בלבד, במדינות השונות, בתוך הארגון הפוליטי שלנו, אנו מיישמים מיד את הדמוקרטיה האותנטית היחידה, הישירה, שבה, הבוחרים שלנו, החברים הרשמיים, של האתר הרשמי שלנו, הבעלים של כל הפעילויות שלנו ויש לו שליטה מוחלטת, מוחלטת ואינסופית. חופש מוחלט ודמוקרטיה אותנטית הן המילים שבהן אנו מציגים את עצמנו לעולם.

לעם חייב להיות הכוח להחליט, אבל יש רק סוג אחד של דמוקרטיה, שבאמת נותן כוח לעם, והיא דמוקרטיה ישירה. תמיד לשאול את האוכלוסייה, מהי הדרך הטובה ביותר ללכת, לכל בחירה לעשות, אילו חוקים לכתוב, לדון ולאשר, זו חובה לכל מי שעוסק בפוליטיקה. ההווה והעתיד חייבים להיות מוכרעים על ידי כל האנשים, ולא רק על ידי מפלגות פוליטיות ונציגיהן הפוליטיים. אם בימי קדם, דמוקרטיה ישירה יושמה בפועל, רק על ידי ערים בודדות, ביוון העתיקה, שבה אנשים הצביעו, על ההחלטות העיקריות שיש לקבל, על ידי הנחת אבן בתוך כד כדי לומר כן, או בכד אחר. תגיד לא, נכון לעכשיו, עם הטכנולוגיה, ואמצעי האבטחה הקיימים, אתה יכול להחליט, ברמה הבינלאומית, היבשתית, הלאומית, הממלכתית, האזורית, המחוזית, המחוזית, המקומית, העיר, השכונתית ואפילו חסימות דרכים, כולם ביחד, על כל החלטה שתתקבל. רק כמה דקות ביום, של מחויבות פוליטית, מצד כולנו, לשנות ולשפר את העולם, ולוודא שהחוקים יוכרעו על ידי מי שאחר כך מחוייב להיכנע להם. DirectDemocracyS גם מיישמת דמוקרטיה ישירה פרופוזיטיבית, המאפשרת לכל מי שהוא חלק מאחת הקבוצות שלנו, באתר הרשמי שלנו, להציע, לדון ולהצביע על היוזמות, הרעיונות והפרויקטים שלו. אנחנו לא מבטלים את הפוליטיקה, אבל אנחנו מגדילים את מספר האנשים, שתהיה להם הזדמנות לעשות פוליטיקה, בצורה אקטיבית, בהיותם גיבורים.

כל מי שאומר לך שאתה כבר חי, בדמוקרטיה אותנטית, משקר לך בידיעה שהוא משקר. אנחנו, גם במדינות המכריזות על עצמן כדמוקרטיות, חיים לבד, בדמוקרטיה חלקית, שבה, רק בבחירות, לזמן הקצר לבחור ולהצביע למפלגה פוליטית או לבחור נציג פוליטי, יש לנו את הכוח בידיים שלנו. אנו מחליטים למי לתת, כוח, תהילה, עושר, זכויות יתר, במשך שנים רבות, מבלי שנוכל לעצור, לשנות או להשפיע, על הבחירות, ועל כל ההחלטות, של המדיניות הישנה הנוכחית. הם עושים את זה, תוך שימוש בשקר הגרוע ביותר: הם יגידו לך, שבאמצעות ההצבעה, אנחנו בוחרים, מי צריך לבחור עבורנו. שבאמצעות הצבעתנו אנו מאצילים לאחרים את המשימה לחוקק את החוקים, אותם אנו מחויבים ליישם בפועל, וכתוצאה מכך לכבד.

הם יגידו לך, שדמוקרטיה ייצוגית היא דמוקרטיה אמיתית, כי בהצבעה שלנו, למפלגות הפוליטיות ולנציגיהן הפוליטיים, שנבחרו על ידם, למועמדים תמיד על ידם, ניתנת הכוח להחליט, בשמנו, על הבוחרים. הם גם יגידו לך שהזוכים בבחירות מייצגים את רוב האוכלוסייה, ובדמוקרטיה הרוב מחליט והמיעוט מציית. אבל מבחינה טכנית, אם, למשל, מפלגה פוליטית, או קואליציה של מפלגות פוליטיות, או אפילו נציג פוליטי, לוקחת 50% + קול אחד, היא בהחלט לא מייצגת את רוב האוכלוסייה, היא מייצגת רק את רוב אלה שהלכו להצביע. לדוגמה, במדינות רבות, אפילו אחוזים גדולים מאוד של מצביעים, לרוב בין 10 ל-40%, אינם הולכים להצביע. לכן, אם רק אחוז מכלל המצביעים מצביע, מי שמנצח לא מייצג את רוב המצביעים, אלא רק את רוב אלו שהתייצבו פיזית להצבעה. מי שלא נראה מצביע, מי שנמנע, עושה זאת מעל הכל, כי הם לא מכירים את עצמם בשום מפלגה, ובשום מועמד בבחירות. DirectDemocracyS, שבה כל אחד יכול לזהות את עצמו, היא אלטרנטיבה תקפה לפוליטיקה הישנה.

מפלגות פוליטיות, ונציגיהן הפוליטיים, מהמעמד הפוליטי הישן והמיושן, הופכים את עצמם ללגיטימיים, וחוקיים, באמצעות ההצבעה, שבאמצעותה אנו נותנים להם ייצוג.

כל מי מכם שמאשר את ההתנהגות הזו, הפסיק לקרוא מיד, עזוב, ולעולם לא נראה שוב באזורים אלה. אנחנו רעים? אנחנו לא, אתם כן, כי אתם, אתם השותפים, של ההונאה הגדולה ביותר, ושל הגניבה הגדולה ביותר, בתולדות האדם.

הפוליטיקה הישנה, עם מי ששייך אליה, עם דמוקרטיה ייצוגית, לעולם לא תהיה צודקת, ואפילו לא לגיטימית (כפי שהחוקים שלה מבחינה טכנית אינם), כי כל אדם, עם הקול שלו, לא מוותר על הכוח להחליט, אבל זה הופך חלק מהפוליטיקאים לנציגים שלהם במוסדות. DirectDemocracyS, עם חובת הנציגים הפוליטיים שלה, לבקש תמיד, לפני שמחליטים משהו, חוות דעת מחייבת, למי שנתנו לפוליטיקאים את כוח הייצוג, הופכת את הייצוגית אוטומטית לדמוקרטיה. מדי פעם, גם היום, מאורגנים משאלי עם עממיים, לרוב בנושאים לא יסודיים, ומדי פעם בשאלות מסובכות, כדי לתת לעם את הזכות להתבטא. אבל אתה מבין? הם נותנים לאנשים את המשמעות של המילה עצמה, דמוקרטיה, והיא צריכה להיות תמיד שלמה ומתמשכת לאורך זמן. דמוקרטיה ישירה, חוזה ומוציאה לפועל בפנים, וגם מקווה כלפי חוץ, משאל עם מתמשך, על כל נושא, תוך יישום דמוקרטיה אותנטית.

ברבים מהמאמרים שלנו, אנו מדגישים ומוקיעים את התפיסה הבסיסית הזו, גניבת הדמוקרטיה הזו, ההונאה העצומה הזו, שמעניקה לכולנו את האשליה של החלטה, את תעתוע הכוח. במקום זאת, רק המפלגות הוותיקות ונציגיהן הפוליטיים הם שמחליטים. אנחנו אוהבים להבהיר דברים, לגרום לכולם להבין אותם, ואז כל אחד מכם יחליט אם אנחנו צודקים, או אם אנחנו טועים, והמצב בעולם, זה בסדר.

פעם אחת, באחד המאמרים שלנו, אנחנו מגיעים ישירות לחלק הראשוני, לחלק החשוב.

המטרה הסופית שלנו היא לאפשר לכל האנשים, ולכן לכל אוכלוסיית העולם, להחליט, להציע, לדון, להצביע, לכתוב, ליישם, ולאכוף, את כל הכללים (החוקים), סייעו, מיודעים בצורה ישרה, חופשית, עצמאיים ומתחרים בקבוצות מומחים. ביסוס כל הכללים שלנו, כל הפעילויות שלנו, על השכל הישר, מריטוקרטיה, כבוד הדדי וחוקיות. אז בדרך זו, כולנו יכולים לחיות, חופשיים באמת, ובדמוקרטיה אותנטית. הטכנולוגיה ואמצעי האבטחה, כדי להבטיח את התפקוד המושלם של כל הפעילויות שלנו, כבר פעילים, ונמצאים בכל אחד מאתרי האינטרנט שלנו. כל אחת מהקבוצות המיוחדות שלנו מורכבת מכל החברים שלנו, המבטיחים ציות מוחלט לכל הכללים שלנו.

כבר העובדה שמפלגות פוליטיות מחליטות את מי להציע, ולא שואלות, אלא במקרים נדירים (עם הבחירות המקדימות), את תומכיהן, היא עובדה מופרכת. הפריימריז, והבחירות למי למנות, אף פעם לא באמת נקבעות על ידי כל חברי המפלגה, אבל מועמדים ראשוניים נבחרים על ידי הנהגת מפלגות פוליטיות, המושפעות לרוב מסמכויות פיננסיות, כלכליות וכוחניות. אם שמתם לב, הם נותנים לכם רשימת שמות, אבל הם לא מודיעים לכם, איך נבחרו המועמדים, על סמך מה, האם עלינו לסמוך על אחד, או על השני? כאן, ב-DirectDemocracyS, בחירת המועמדים היא למעשה פומבית, והיא מופקדת על קבוצת בחירה של מועמדים, המורכבת מהחברים הרשמיים שלנו. כל אחד יכול להגיש מועמדות, או יכול להיות מועמד, מחברי הקבוצות הגיאוגרפיות או המספריות השונות (שהם החידוש הגדול שלנו). בבחירות המקדימות מוצג דירוג, ומתייעץ עם מי שצריך להצביע, על סמך התוצאות שהושגו, על ידי כל מועמד, על בחירת המועמדים, על ידי קבוצות בחירת המועמדים, כדי לאפשר למי שמצביע, לבחור את המועמדים הטובים ביותר בצורה מושכלת.

כל מי שמצטרף ל-DirectDemocracyS אינו רק חבר או תומך שלנו, אלא הוא הבעלים, יחד עם כל אחד מהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, של כל הארגון הפוליטי שלנו. בעלות מבטיחה שליטה מוחלטת ורציפה של חברינו הרשמיים על כל פעילות שאנו מבצעים. בהיותו הבעלים, לכל אחד מהמשתמשים שלנו יש אינטרס שכל הפעילויות יבוצעו בהתאם לכל הכללים שלנו.

לכן, ההבדל בינינו (הפוליטיקה החדשנית), לשלהם (הפוליטיקה הישנה), הוא עצום.

אבל עצם ההתחשבות בדמוקרטיה, דמוקרטיה ייצוגית, היא הונאה. הדמוקרטיה הייצוגית מאפשרת למפלגות הפוליטיות, ולנציגים הפוליטיים, להחליט על הכל, במשך שנים רבות, מבלי לשאול כל דעה, למי שהאציל בהצבעה את הסמכות להחליט לפוליטיקה הישנה.

כדי לדעת אם הקורא של מאמר זה מתאים להצטרף אלינו, פשוט עקבו, בזהירות רבה, אחר ההיגיון שלאחר מכן, על כוח הייצוג, שאנו נותנים בהצבעתנו.

אם בהצבעה שלנו, אנחנו נותנים, או יותר נכון, אנחנו נותנים למי שמייצג אותנו, את הכוח להחליט במקומנו, אז אל תצטרפו אלינו, כי אתם לא עולים בקנה אחד עם המדיניות החדשנית שלנו. זה אומר שאתה מסכים, לוותר, ולכן לתת, לפוליטיקה הישנה, את כל הכוח שלך להחליט.

אם בהצבעתנו, אנו נותנים, למי שמייצג אותנו, רק את הכוח לייצג אותנו, במוסדות, להוציא את החלטותינו לפועל, קראו היטב את המאמרים שלנו, והצטרפו אלינו, כי אתם מתאימים, לכל הפעילויות שלנו. .

למעשה, חיוני להבין, אם אנחנו רוצים להחליט בעצמנו, על ההווה שלנו ועל העתיד שלנו, להיות כולם ביחד הגיבורים האמיתיים, מעודכנים ומעודכנים, או שאנחנו רוצים לעשות, כמו בעבר, ולתת אחרים את המשימה להחליט עבורנו. או, אם נעדיף, אל תיקח אחריות, ואיננו רוצים לבזבז זמן, להציע, לדון ולהצביע, את החוקים השולטים בחיינו. רבים יאמרו: אם אנחנו משלמים למפלגות הפוליטיות, ולנציגים הפוליטיים, כדי להחליט, ולעשות את עבודתם, למה שנבזבז זמן יקר, להחליט בעצמנו, כולם ביחד, במקומם? התשובה פשוטה, ואנו עונים לכם, עם כמה מהשאלות שלנו, לכל מי שקורא. האם אתה סומך על המפלגות, ועל הנציגים הפוליטיים, על הפוליטיקה הישנה? האם אתה בטוח שהמדיניות הישנה מקיימת כל הבטחה שניתנה במהלך מערכת הבחירות? האם מפלגות מבצעות חלק מהתוכניות הפוליטיות שלהן? אם תשובותיכם לשאלות הנ"ל אינן, הצטרפו אלינו מיד, ובואו נשנה, ונשפר, את הפוליטיקה העולמית בכל רמה. אבל יש לנו שאלות אחרות בשבילך. האם שמעת על מפלגות פוליטיות, או נציגים פוליטיים, שהיו מושחתים, שיקרו, שהשתמשו בכוחם הפוליטי למטרות אישיות, או על חברים, או מוסדות פיננסיים וכלכליים? האם שמעת על מפלגות פוליטיות, או נציגים פוליטיים, שהעדיפו בהחלטותיהם רק מעמד חברתי מסוים, ושלא קבעו את החוקים, לטובת כלל האזרחים? האם לדעתך יש מאבק, גם חיצוני וגם פנימי, על כוח פוליטי? האם אתה מאמין שמאבקי השלטון ושמירה על יוקרתם מזיקים ומונעים ממפלגות פוליטיות או נציגים פוליטיים לבצע את משימותיהם הייצוגיות בצורה מועילה לכולם? שוב, אם התשובות שלכם כן הפעם, הצטרפו אלינו מיד, ובואו נשנה, ונשפר לנצח, את הפוליטיקה העולמית, בכל רמה.

DirectDemocracyS, מצאה דרך פשוטה ויעילה מאוד לשנות ולשפר את הפוליטיקה העולמית, ולכן, לשנות ולשפר את חייהם של כל האנשים. עם הכללים שלנו, עם הערכים שלנו, עם האידיאלים שלנו, כולם מיושמים, של מי שיצטרף אלינו, נאלץ את הנציגים הפוליטיים שלנו, בכל העולם, בכל אזור גיאוגרפי, בכל הרמות, לבקש חוות דעת מחייבת, אלה שהעניקו להם את כוח הייצוג, כלומר לבוחריהם, שכולם חברים בארגון הפוליטי שלנו. אנחנו לא יכולים להכריח אף אחד לשנות ולחדש, ובוודאי שאין למדיניות הישנה את האינטרס, והכוח, לוותר על כוחו לטובת האוכלוסייה. העם, למדיניות הישנה, סופר רק ביום הבחירות, וכפי שכולכם יודעים היטב, הם היו עושים הכל כדי להשיג את הקונצנזוס, וכתוצאה מכך, לשמור על הפריבילגיות שלהם.

מבחינתנו, מלכתחילה, בכל החלטה, יש את טובת הקהילה כולה. זה נראה מובן מאליו, אבל לא בכל המפלגות יש בתקנון את הביטוי: אנחנו נעשה כל פעילות, במטרה לעזור לכל האנשים, תמיד מתחילים באלו בקושי. ננתח, במאמרים האחרים שלנו, את החלק האחרון של המשפט הקודם. אבל לפני שמישהו יאשים אותנו ברווחה, ובבקשה מהעניים קולות, אנחנו אומרים לכם, שאנחנו לא נותנים כלום לאף אחד, אבל לעולם לא נאפשר, שיש רק אדם אחד בקושי, באמת, בלי לקבל את עזרתנו. . , כדי ליצור חיים הגונים. זה לא בסגנון שלנו, ולעולם לא יהיה, העובדה של "קניית" ההצבעה, והקונצנזוס, הבטחת דברים לא אמיתיים, או מרמה של האוכלוסייה, כדי לגרום לנו להצביע. ממשלות מסוימות ומפלגות פוליטיות מסוימות, לאחר שלטו, ונלקחו מכיסם של 100 האוכלוסייה, יש לאשר מחדש, לפני הבחירות, מבטיחות סיוע וטובות הנאה, כדי לנצח שוב בבחירות. אז רגע לפני ההצבעה, הם מחזירים לך 20, מתוך ה-100 ש"גנבו" לך. וכל המוחות הפחות מבריקים מאשרים מחדש את אלו ש"שדדו" אותם. וההיסטוריה חוזרת על עצמה ללא הגבלת זמן. אולי עם גיבורים שונים.

עבורנו, כל האידיאלים הפוליטיים, של כל הפוליטיקה הישנה, הם פשיטת רגל, מיושנים, לא יעילים, והדברים המעטים של השכל הישר, שלכל אידיאל יש, באחוזים מינימליים, אנחנו "גונבים" אותם, מאחדים אותם, כדי ליצור את אידיאל פוליטי מושלם ומודרני, המבוסס על השכל הישר, על מריטוקרטיה, על כיבוד כל החוקים (על ידי כולם), על כבוד הדדי, של כל האנשים, על הידיעה להבדיל בין טוב לרע, על חינוך, על מחקר, על ' מידע הוגן ואמין על תרבות, כבוד לכל המסורות, כבוד לכל הדתות, אך מבלי לאפשר לאנשים רעים להצטרף אלינו.

עבורנו, ועבור כל מי שמצטרף אלינו, קומוניזם, פשיזם, נאציזם, סוציאליזם, דמוקרטים, רפובליקנים, פועלים או שמרנים, ימין או שמאל, מפלגות מרכז, דיקטטורות, אוליגרכיות, מפלגות בודדות, סטטיזם, קפיטליזם פראי, וכל אלו אשר מייצגים אותם ותומכים בהם, כולם אחראים, ושותפים, לעולם החרא שבו אנו חיים. הדבר נכון לגבי כל התנועות האנטי-מערכתיות, או אלו שעוסקות בפוליטיקה נגד מישהו, שאין להם יריבים פוליטיים, אלא אויבים אמיתיים, כולם אינם עולים בקנה אחד עם החדשנות שלנו. אנחנו לא עושים פוליטיקה, נגד מישהו, אנחנו לא אנטי-מערכתיים, אבל אנחנו עושים פוליטיקה לטובת כולם, ואנחנו יוצרים ומנהלים הכל ביחד, פנימית, מכל אינספור הפרויקטים שלנו, מערכת חדשה, פוליטית, פיננסית, וכלכלי, שאינו אויב, אלא אלטרנטיבה למערכות הישנות.

רבים מחשיבים אותנו אנטי-פוליטיים, אנטי-מערכתיים, כי אנחנו מציינים לכולם, ומבקרים, את הפגמים העצומים של כל הפוליטיקה ושל המערכת הפיננסית, הכלכלית והחברתית. אבל אלו הערכות שטחיות, מצד מי שלא מכיר אותנו. יתר על כן, איננו מגבילים את עצמנו לביקורת, יש לנו את הפתרונות לסוגיות הקריטיות השונות. ואז, האמת ידועה לכולם, ורק מי שלא רוצה לראות מעמיד פנים שהבעיות העצומות אינן קיימות.

מכיוון שאנחנו זה עתה נולדנו, אף אחד לא יכול להאשים אותנו בכך שאמרנו, כתבנו, כמה דברים, ואז עשינו דברים שונים, לא עמדנו בכל ההבטחות שלנו. לעולם לא יקרה שנגיד דבר אחד ונעשה דבר אחר. אף אדם לא יכול לערער על ההצהרות שלנו, ועל השיטות שלנו, שנלמדו, תוכננו ויישמו, תוך שנים רבות של עבודה קשה. עם זאת, אנו נוטלים מכל תומכינו את הכוח לבקר, את הארגון הפוליטי שלנו ואת הנציגים הפוליטיים שלנו, כי אנחנו עושים ונעשה תמיד את האינטרסים של התומכים בנו, מבצעים ומיישמים מיד כל " הזמנה" התקבלה מהחברים שלנו. אז על ידי ביקורת על הנציגים שלנו, הם למעשה יבקרו את עצמם.

בניגוד לפוליטיקה הישנה, DirectDemocracyS, מחליטה על התוכניות, ומבטיחה את ההבטחות האלקטורליות, בכל הרמות, בקבוצות עבודה, המורכבות מכל חברינו הרשמיים, הבינלאומיים, היבשתיים, הלאומיים והמקומיים, בעזרת קבוצות מינהל מיוחדות, אבטחה, וערבים, ובשיתוף פעולה בסיסי, של קבוצות מומחים, חופשיות, עצמאיות, מוכשרות, המורכבות מהמשתמשים שלנו, שיבטיחו לנו, בעבודתם, הצלחה רבה. על ידי החלטה ביחד, על בסיס הצעות אינדיבידואליות, כולם יוכלו לדון, ולאחר מכן להצביע, בכל רעיון של שכל ישר, ושימושי, עבור כלל האוכלוסייה.

אנחנו מיישמים בפועל, אוטונומיה מקומית אמיתית, בכל הקבוצות הגיאוגרפיות, זה נקבע ביחד, כשבבסיס, כל הכללים, כל הערכים, כל האידיאלים, ואותן השיטות, של הארגון הבינלאומי שלנו. להציע, לדון, להחליט ולהצביע, יהיו חברינו, בקבוצות הגיאוגרפיות, של תת-החלוקות הטריטוריאליות השונות, המורכבות כולה מאנשים המתגוררים בכל אזור גיאוגרפי.

ל-DirectDemocracyS, אין כל כוונה, לאלץ את הפוליטיקה הישנה, את המערכת הפיננסית, הכלכלית והחברתית הישנה, להשתנות ולהיות כמונו, מכיוון שאיננו מעוניינים בעימות, נגדם ונגד האידיאולוגיות הנוכחיות. אבל אם נתקף, או אם ננסה להאט את הקצב, או גרוע מכך, לעצור, נוכל להגיב בצורה חכמה, אך בתקיפות.

אנחנו, ותמיד נהיה, נגד כל צורות האלימות, נגד כל מלחמה, נגד כל צורות הטרור, נגד כל פעילות פלילית, ונגד כל מי שלא נוהג ולא מכבד את כל החוקים. שלום, חוקיות, רעיונות ותכניות חדשניות, בכל מגזר, יאפשרו לנו, תוך זמן קצר, לשנות ולשפר את העולם.

עם זאת, כל העבודה העצומה והקשה הזו תיעשה ברוגע, תוך חישוב קפדני, והערכת כל פרט, ותכבד את כל הכללים שלנו, ללא כל יוצא מן הכלל, וללא פשרות. אנו נעשה זאת משתמש אחד בכל פעם, ונבחר בקשב רב, במיוחד את המשתמשים הראשונים שלנו. אנחנו לא יכולים להיכשל, כי אנחנו תמיד שמים את האנשים הנכונים בתפקידים הנכונים כדי לבטא את הפוטנציאל שלהם, להשיג את התוצאות הטובות ביותר, המועילות הדדית.

אנחנו יודעים היטב, שיש רק דבר אחד, שהוא באמת קשה, לשנות ולשפר את המנטליות של כל אנשי כדור הארץ. זה לא אומר לקחת את הרעיונות שלהם מאנשים, וגם לא לחסל את הפוליטיקה. עלינו ליצור מדיניות טובה יותר, על תוכן ועל אידיאלים, המתמקדים בכל האנשים, עם כל הצרכים שלהם, וכל שאיפותיהם. בלי להעדיף מישהו, לקחת משהו מאחרים. אנחנו נגד כל מאבק חברתי, כי יש לנו ככלל עזרה, קונקרטית, מיידית ויעילה, קודם כל מהמתקשים, ואחר כך מכל האחרים. אז אין שאלה של בחירה למי לעזור קודם, כלומר למי הכי קשה.

על ידי ביטול האידיאולוגיות הישנות, וה"רידוד" הפוליטי, נוכל כולנו להתרכז בדברים היסודיים, שיש להשיג את כולם ביחד. כבר יצרנו "מעבדה פוליטית" אמיתית, שתמיד היו בתוכה אנשים מכל הרקע הפוליטי, אבל שרצו לוותר על הרעיונות שלהם, מיושנים ופושט רגל, כדי ליצור שלמות פוליטית, שהיא האידיאל שלנו.

בנוסף למנטליות, לשנות ולשפר, זה יהיה ממש קשה, לגרום לכולם להבין את הפרויקטים שלנו, כי הם לרוב קשים להבנה, בגלל החדשנות שלנו.

אבל עם הזמן, כולם יבינו, שיש רק תקווה אחת, לשינוי ולשיפור, של כל חיינו, והיא נקראת DirectDemocracyS, שעם הפוליטיקה תהיה לה את המשימה הקשה לשנות ולשפר. כל החוקים, תמיד לטובת כלל האוכלוסייה, הם כלל שאנו נשבעים לכם, שלעולם לא יעברו עליו. כל חוק, כל כלל, חייב להיות, לעזור לכולם, כמו תמיד, החל באלה שהכי קשה להם. כתבנו את זה 4 פעמים במאמר זה, ואנחנו חוזרים על זה, ונחזור על זה לעתים קרובות, אבל זה חייב להיות ברור לכולם, אנחנו לא כמו המדיניות הישנה, אנחנו נוהגים, ומקיימים כל הבטחה. ולשם כך, לא נבקש את הסכמת בוחרינו, אלא נזכה להסכמת כל האנשים.

לרבים, זה אולי נראה כמו אוטופיה יפה, אבל DirectDemocracyS, היא אמיתית, וכבר עובדת, די הרבה זמן, בלי יותר מדי פרסום. רבים אומרים לנו, שאנשים ערמומיים, לפעמים רעים, ושנצטרך להתנגש עם הפוליטיקה הישנה, עם האוצר הישן, עם הכלכלה הישנה, שלמרות שהיא כולה פשיטת רגל, או נידונה לכישלון, תעשה הכל כדי להאט. אותנו למטה., או גרוע מכך לעצור אותנו. לגבי אנשים חכמים, או אנשים רעים, נוכל למנוע כל סוג של פעילות, המנוגדת לכללים שלנו. למעשה, יש לנו מערכת מאוד מסובכת, והרבה זמן, לאפשר למישהו להצטרף אלינו. כל פעילות, של כל משתמש, מוערכת בקפידה, ומשתמשים לא מתאימים נחסמים או מבוטלים, מה שהופך אותם לפרסונאי נון-grata. לגבי הפוליטיקה הישנה, האוצר הישנה, הכלכלה הישנה, הם במצב כל כך גרוע, ויש להם כל כך הרבה בעיות, שהם לא יבזבזו זמן להילחם בנו. ואכן, עבורם נהיה שימושיים, לתת מוצא, עבורם, ועבור הרעיונות הכושלים שלהם. כי אנחנו לא דוחים אף אחד, ואנחנו יוצרים הזדמנויות פיתוח לכולם, כמובן עם השיטות שלנו, ועם הכללים שלנו. בין אם הם יוכלו להשתלב בחדשנות שלנו או לא, יהיה חיוני ל"הישרדותם".

אל תחשיב אותנו שאפתניים מדי, או גאים מדי, או גרוע מכך, יומרנים, מבלי שקראנו קודם את כל המידע שלנו, שבמקרים מסוימים קצת חוזר על עצמו, אבל חיוני לחזור על כמה מושגים בסיסיים, כדי שכולם יבינו אותם.

לעתים קרובות, תמצאו כמה הבדלים זעירים, במושגים מסוימים שאינם חיוניים, או בכמה כללים, ששינינו מעט, מה שהופך אותם לטובים יותר. לעולם, על מושגים, ותקנות בסיסיות, בדרך כלל על כמה דברים שטחיים, בין מאמרים ישנים וחדשים, יתכנו אי-התאמות מינימליות, שעליהן אנו מתנצלים, אך אנו מבטיחים לכם שכולם נוצרו במטרה לשפר. המאמרים, הכללים הסופיים ואפילו הפיזיונומיה של האתר שלנו, שעלול להיראות קצת כאוטי, מתכוננים, ומצביעים, בגרסה הסופית, וכולם יפורסמו בהקדם האפשרי. לכן, אנחנו לא מהססים לדבר איתך על חלק מהפגמים שלנו, שוליים, אבל הדברים המהותיים תמיד זהים.

אנו מייעצים לך, ליידע את עצמך, ולהעמיק, את הנושאים השונים, לקרוא את כל החלקים הציבוריים, באתר הרשמי שלנו, ואז, אם אתה אוהב את מה שאנו מציעים, ותרגיש תואם, עם הכללים שלנו, הערכים שלנו, האידיאלים שלנו, ושיטות העבודה שלנו, אתה יכול להצטרף אלינו, להירשם וליצור פרופיל אישי, באתר הפתיחה שלנו, בהתאם לכל כלל שלנו. אחרי הכל, זה די פשוט, אם כי הזמנים להצטרף אלינו יכולים להשתנות.

הסברנו לכם את הסיבות, ובקיצור את השיקולים שלנו, ועוד יותר בקצרה את השיטות שלנו, לשנות ולשפר את הפוליטיקה, עם החדשנות שלנו.

כמו תמיד, אנו עונים על חלק משאלותיך במאמרים השונים שלנו, בהקדם האפשרי נאסוף אותן במאמר, של שאלות ותשובות, אותם נפרסם, עם אפשרות למצוא בקלות את התשובות, לשאלות הלגיטימיות שלך. .

שאלה 1. ל- DirectDemocracyS, במאמרים רבים, יש עמדה ביקורתית מאוד, כלפי הדתות, של כמעט כל המדינות. האם יש לך דתות שאתה מחשיב קרובות יותר אליך, ואחרות מרוחקות יותר?

תשובה 1. באף אחד מהמאמרים שלנו, לא היינו ביקורתיים, עוינים או גסים כלפי אלוהות, כי לא משנה כמה המדע השתפר, הוא לא יכול להוכיח לנו בצורה ברורה ומוחלטת שאין אלוהים, או יותר אלים. פשוט הצהרנו, שלדעתנו, ולפי חוקרים רבים, דתות רבות, כמו תרבויות, שפות ומסורות רבות, הומצאו כדי לפלג אנשים. תמיד מסיבות של כוח, פיננסי וכלכלי. אנו מכבדים אמונות דתיות, הכל באותו אופן, ולעולם לא נאפשר לעצמנו לדרג את אלו שאנו מעדיפים, מהסיבה הפשוטה שבין המשתמשים שלנו, יש לנו אנשים מכל מדינות העולם, מכל הדתות, מכל התרבויות , מכל המסורות, ושדוברים את כל השפות. כמעט לכל הדתות יש מטרה להמיר אנשים, להאמין שהם הכי טובים, הכי קרובים לאלוהות, וזה יצר עם הזמן קונפליקטים ואלימות מכל הסוגים (מלחמות וטרור). אבל מעולם לא האשמנו את הדתות, אלא את האנשים, שהשתמשו, ועדיין משתמשים, בדתות ובאלוהויות, כעילה, כדי לבצע כל מיני אלימות. ותמיד מסיבות, שאין להן שום דבר במשותף עם האלים. כל הדתות, נראות נכונות, מטיפים לאהבה, אבל כולן מיושנות, ומנהיגיהן, ומאמיניהן, צריכים לבקש מהאלוהויות שלהם, עם מסר חדש של אהבה, גם מסר של התחדשות. כמו כן, אנו מעודדים אותם להיות סובלניים ומכבדים לרעיונות של אנשים אחרים. עם זאת, אצלנו אנשים מכל דת יכולים לגשת, כל עוד הם לעולם לא מנסים, להמיר משתמשים אחרים, ולעולם לא לערבב דת, בפעילויות שלנו. מי שעובד איתנו חייב לשים כבוד הדדי בראש ערכיו. לעת עתה, אף דת לא עמדה נגדנו, ואנו מקווים שכל הדתות מבינות את החשיבות, עבור כולם, של עבודתנו, שכל כלל שלנו הוא לטובת כל האנשים, ללא כל אפליה. סובלנות וכבוד חייבים להיות הדדיים, בינינו לבינם.

שאלה 2. ומסורות של מדינות מסוימות, האם הן קשורות למערכות פוליטיות, המספקות למשל מונרכיות, DirectDemocracyS, האם זה תואם מונרכיה?

תשובה 2. מסורות, תרבויות, דתות, שפות, אבל גם אמנות, המספקים דמוקרטיה, חופש וכבוד הדדי, כולם תואמים את כל הפעילויות שלנו, ומכובדים כולם על ידנו באותו אופן. עבורנו, כל המסורות, התרבויות, הדתות, השפות, האמנות נחשבות לעושר עבור האוכלוסיות השונות, ומייצגות זהות לאומית. אם למדינה יש מערכת מונרכית, אין זה מתפקידנו לשנות, או לשנות, את המערכת הזו. אנו מתאימים לחלוטין, עם המונרכיות, כל עוד הן אינן אוטוריטריות, ואינן מבצעות פעילויות, נגדנו או נגד המשתמשים שלנו. אנחנו לא מאמינים שכוח פוליטי צריך להיות מושפע ממי שהוא סמלו של עם, כמו קיסר, מלך, דוכס, עם הווריאציות הנשיות שלהם וכו'. וכו ' יתר על כן, כמעט בכל המדינות קיימות מונרכיות חוקתיות, עם פרלמנטים וממשלות, בלתי תלויים בריבונים, הממלאים רק תפקידים ייצוגיים. לכן, ריבונים כמעט אף פעם לא מקבלים החלטות פוליטיות ישירות, אלא הממשלות הן אלו שממלאות את התפקיד הפוליטי. לעולם לא נאפשר לעצמנו לכפות על אוכלוסיות חופשיות איזה סמלים לאומיים או מקומיים יש להן.

שאלה 3. קראתי הרבה מהמאמרים שלך, אבל חוץ מהביקורת, נכון, על מה שקורה, אני לא רואה הרבה מאמרים על המסגרת, על הארגון הפוליטי שלך, על איזה סוג של אנשים אתה מחפש ומעלה הכל בתוכניות, כשאתה חושב לספר לנו משהו?

תשובה 3. שלנו היא לא רק ביקורת, אלא ההתבוננות העצובה במציאות בה אנו חיים. איפה הפער בין עשירים לעניים גדל מאוד. ל-DirectDemocracyS, אין, ואינו סובל, כל סוג של שנאה חברתית, או קנאה, כלפי אלה שיש להם הרבה עושר, כוח או תהילה, אם הם השיגו אותם בכבוד, בצורה כנה, נאמנה, ללא מנצלים את העובדים שלהם, ומבלי לזהם את כדור הארץ. אבל אנחנו מוצאים את זה לא הוגן, שבזמנים קשים, עבור כולנו, מי שעשיר, הופך לעשיר הרבה יותר, ואילו העניים הופך עני יותר ויותר, ונאבק כדי לשרוד בצורה הגונה. יתרה מכך, כמעט בכל העולם אנו עדים להיעלמותו של מעמד הביניים, שהיה "עמוד השדרה" האמיתי של המרקם הכלכלי. באשר לסוג האנשים שאנו מחפשים, הם חייבים להיות: אנשים אינטליגנטים, בעלי שכל ישר, עם כבוד מוחלט לכללים ולחוקים, ישרים, כנים, אמינים, שמבחינים מה נכון, מה לא נכון, נכון, משקר, ושיש להם לפחות יכולת אחת (שהם מומחים), לפחות, בפעילות מסוימת. התוכניות הפוליטיות שלנו מופיעות בכל המאמרים שלנו, אבל גם, במאמרים אינפורמטיביים, בחלק התוכניות, בתפריט הראשי שלנו. התרכזנו בהיבטים שונים של התוכניות שלנו, כולל: מדיניות חוץ, מדיניות כלכלית, מדיניות הנוער שלנו ועוד רבים אחרים. רק חפשו אותם, והם נמצאו, הם לא מפורטים, אבל הם מספיק ברורים, המושגים היסודיים והחידושים שלנו. ברור שמידע אחר יפורסם, על כל התוכניות שלנו, לא רק בינלאומיות, אלא תוך התחשבות והכנסת כל אחת מהתוכניות הבינלאומיות שלנו, הכללים שלנו, האידיאלים שלנו והערכים שלנו, הארגון הבינלאומי שלנו, תוכניות יבשתיות ייעשו, לאומי, ממלכתי, אזורי, פרובינציאלי, מחוז ומקומי. תוכניות פוליטיות אלו תמיד יוצעו, ידונו ויצביעו על ידי מי שחיים בטריטוריה מסוימת, ותמיד עם אוטונומיה מקומית בלבד.

שאלה 4. קראתי כמה מאמרים, שבהם אתה מגדיר את הנציגים הפוליטיים שלך, בובות, בידי הבובנאים, שהם המשתמשים הרשומים המאומתים שלך, אתה לא חושב שאתה מפחית, והופך לחסר תועלת, את עבודתם של פוליטיקאים ? אתה לא מסתכן שיהיו לך מעט מועמדים?

תשובה 4. הדוגמה של הבובה, והבובה, נותנת מושג טוב מאוד על ההבדלים בין פוליטיקה ישנה, שבה המפלגות הפוליטיות, ונציגיהן הפוליטיים, הם הבובנאים, שמחליטים, ללא התייעצות, עם מי. כוח הייצוג שלהם, והבובות המסכנות, שהם הבוחרים, שחייבים לבצע כל פקודה, לכבד את הכללים, החוקים, המוכרעים והכתובים שלהם, מבלי לבקש מהעם דעה. DirectDemocracyS, הופכת את התפקידים, בפעם הראשונה בעולם, תוך מימוש פנימי של דמוקרטיה אותנטית וחופש מוחלט. הדבר שעושה אותנו מבריקים הוא בדיוק זה, אנחנו עושים צדק ומתקנים את העוולות שסבלו אוכלוסיות העולם כולו, שממנה כל צורה של כוח, והצעה, או דיון, לתת את זה למפלגות פוליטיות, ו הנציגים הפוליטיים שלהם. שנים רבות, לאחר הבחירות, הבוחרים אינם יכולים לעשות דבר בנידון, והם צופים בחוסר אונים, בהחלטות, שלעיתים מתקבלות רק לאינטרסים פרטיים, של מעטים, ולא לטובת כלל האוכלוסייה. לנציגים פוליטיים, תוך כיבוד כל הכללים שלנו, והשיטה שלנו, יש את כל הזמן והדרכים לעשות פוליטיקה, עם הצעות, דיונים והחלטות, לשתף, עם בוחריהם, שיזכו, כפי שנכון. היא בדמוקרטיה, המילה האחרונה והאחרונה. לכן, כל מי שאוהב דמוקרטיה אמיתית יצטרף אלינו, ויהיו לנו מועמדים רבים, שיהיו בכבוד, וגאים, לייצג את בוחריהם במוסדות, תמיד לבקש חוות דעת מחייבת, לפני קבלת כל החלטה.

שאלה 5. ברצוני להתייחס איתך לסוגיה פילוסופית, כלכלית ברמה בינלאומית. העושר של מי כדור הארץ? סוגי בעלות, ומודל כלכלי, של DirectDemocracyS. איך אתה מגיב?

תשובה 5. כדי לענות לך, נצטרך מאמרים רבים, אבל נוכל לנסות לפשט ביחד. עושר כדור הארץ שייך לכל אוכלוסיית הפלנטה שלנו, אשר לאחר שהבטיחה, לכל תושב כדור הארץ, רמת חיים ראויה (שאותה אנו מסבירים ברבים ממאמרינו), מחלקת את החלק העצום הנותר, לחלקים. , בפרופורציה, של מריטוקרטיה, כנות, כושר המצאה, אינטליגנציה וכישורים, של כל תושב, יוצר עבור כולם את אותן הזדמנויות, ואותן האפשרויות, להשיג עושר, כוח ותהילה. העושר של כל אזור גיאוגרפי חייב להיות שייך לאנשים שגרים באזור מסוים, מהקטן ועד הגדול ביותר, ויש לנצלו, תוך יצירת תועלת, קודם כל לאוכלוסייה המקומית. כדי להבין איך זה מושג, יש צורך לקרוא בעיון את המידע שלנו על התוכניות הכלכליות שלנו. באשר לסוגי הנכסים, הם בדרך כלל 3, ציבוריים, פרטיים ופרטיים ציבוריים מעורבים. המודל הכלכלי שלנו, לחזות כלכלה קפיטליסטית חברתית, או סוציאליזם מריטוקרטי. אנחנו אוהבים לקרוא לעצמנו קפיטליסטים עם פנים אנושיות, או קומוניסטים סטטיסטיים, מריטוקרטים. רכוש פרטי, קפיטליזם, יוצר תחרות, קידמה, חדשנות, מחקר וצמיחה, אם הוא לא יהפוך לקפיטליזם פרוע, וללא כללים ברורים, מכובד על ידי כולם. סטטיזם, וקומוניזם, באופן כללי, נותנים למפלגות פוליטיות, או לחברי מפלגה, את הכוח להעמיד אנשים, לרוב חסרי יכולת (כדי לא לאבד את כוחם הנרכש), מושחתים, גנבים, לנהל משאבים כלכליים חשובים, ליצור נזק, גם כלכלי. וחברתית. המדינה חייבת להתערב במשק, רק ברגעי קושי חמורים, או במקרים של שחיתות, העלמות מס או חוסר יכולת ניהולית ברורה, והתערבויות אלו חייבות להיות מוגבלות בזמן, אך אפקטיביות ביישום החוק. אנו בעד, במקרים מסוימים, בנכסים כלכליים ופיננסיים בעלי חשיבות חיונית, או אסטרטגית, בשותפויות עם המדינה ועם אנשים פרטיים. גם קפיטליזם וגם סטטיזם יכולים להוביל לאוליגרכיות המאפשרות לאנשים לא ראויים להשיג עושר שאין להם זכות עליו. אנו מחשיבים את כל האוליגרכיות, אויביה של האוכלוסייה הבריאה מבחינה מוסרית של המדינות השונות, כי השגת עושר, ללא זכות, או ללא יתרונות, אינה נכונה מבחינה אתית, אלא נקראת גניבה. דבר מהותי, שעליו מבוסס המודל הכלכלי שלנו, הוא לשים את האנשים הנכונים במקום הנכון. רק על ידי הכנסת אנשים ראויים לתפקידים חשובים ניתן להשיג תוצאות חשובות.

שאלה 6. כל הכבוד על כל הפרויקטים שלכם, אבל החשש שלי הוא שלא תצליחו ליישם אותם, בגלל הרשעות, הצורך בכוח והאנוכיות של גברים רבים. שלא לדבר על הפוליטיקה, הפיננסים והכלכלה הישנה, ומכאן המערכת הנוכחית, שבוודאי מרגישה מאוימת מהחידושים שלך. אני צודק?

תשובה 6. תודה על המחמאות, ועל הדאגות הלגיטימיות שלך. לבן אדם יש תמיד מנה קטנה של רשעות, אנוכיות, וכולם אוהבים כוח, אבל למרבה המזל, רק לאחוז קטן של אנשים יש מינונים גדולים מאוד של ההיבטים השליליים הללו, אם לא מטופלים היטב, של הפסיכולוגיה. אז רוב האנשים טובים, ועבורם אנחנו עושים את כל זה. באשר למערכת הנוכחית (פוליטית, כלכלית ופיננסית), שאנו לא מתכוונים להילחם בה, אלא לעזוב, אשר משמידה את עצמה, לבד תוך זמן קצר, אנו יודעים היטב שהיא לעולם לא תעז, לרצות להילחם ב "מלחמה" נגדנו, שתאבד על ידם מלכתחילה. נקטנו בכל אמצעי הזהירות כדי למנוע, להתמודד ולחסל כל מיני איומים על המשתמשים שלנו ועל הפעילויות שלנו. לגבי אנשים רעים, הרישום, יצירת פרופיל אישי, אימות המשתמשים שלנו והפעולות הראשונות, בוודאי לא בסיסיות וחיוניות עבורנו, שאנשים מחויבים לעשות, כדי להוכיח שמגיע לנו להיות מסוגלים להצטרף אלינו, יחד עם קבוצות האבטחה המיוחדות שלנו, מגן עלינו מכל ניסיון חדירה של אנשים רעים. יתרה מכך, העובדה שמי שמתחיל לעשות כאן פעילויות מסוימות חייב לעשות זאת קודם בחינם, וללא הרבה יתרונות, מרתיעה אנשים לא מתאימים להצטרף אלינו. בעוד שהכוחות הפוליטיים, הכלכליים והפיננסיים המרכיבים את המערכת הנוכחית יהיו עסוקים מדי בחיפוש אחר פתרונות לקריסה של עצמם. מהתחזיות שלנו הם ינסו לשנות, להיראות יותר כמונו, כדי לא להיכנע. אנחנו כבר רואים שבעיקר ברשתות החברתיות מתחילים להיווצר פרויקטים דומים לשלנו על ידי אנשים שמקווים שיוכלו להעתיק אותנו. עובדת העבודה ברשתות חברתיות תמנע מהם להיות חופשיים ועצמאיים. ברגע שהם יפרסמו משהו שלא מתקבל על ידי מישהו, הם ייחסמו, או יבוטלו, וכל העבודה שלהם תאבד, ולפרויקט שלהם אין עתיד. הם מאמינים שהתפקיד שלנו הוא רק לפרסם מאמרים, מידע וביקורות. המבקרים באתר שלנו רואים רק את קצה הקרחון, חלק קטן וחסר חשיבות מהעבודה העצומה שלנו. לא כולם יודעים, שמאז 2008, לא רק כתבנו מאמרים, אנחנו עושים את זה מאז 2021, אלא מעל הכל אנחנו מנסים למצוא את כל הבעיות האפשריות שיכולות להופיע, בפרויקטים פוליטיים, כלכליים ופיננסיים, אותם הגינו. , כל כך מורכב. לאחר שנמצאו הבעיות, אנחנו גם מוצאים את כל הפתרונות, כדי למנוע אותן ולהתגבר עליהן. בחודשים הראשונים היינו כמה אנשים, ויצרנו את כל הפרויקטים שלנו, חיברנו את כל הרעיונות שלנו, ובשנים שלאחר מכן, מצאנו דרך לגרום להכל לעבוד בצורה מושלמת. לסיום מאמר זה, אנו חושפים גם כמה "סודות", שלא כולם יודעים, כמו התשתית העצומה שלנו, וכיצד בחרנו, ברחבי העולם, בשלב הראשון, כ-100,000 המשתמשים הראשונים שלנו. בדרך זו, מי שרוצה להעתיק אותנו, אם הוא אינטליגנטי מינימלי, יבינו שאין לו אפילו סיכוי קטן להיות כמונו. כשאנחנו אומרים, שהכוח שלנו, העושר שלנו והביטחון שלנו הם כולם החברים הרשמיים שלנו, זה נכון, אבל לא כולם יודעים, שבמשך שנים רבות, בחרנו את המוחות הטובים ביותר, והמומחים הגדולים ביותר. , בכל המגזרים של פעילות, ושמנו אותם, בתפקידים הנכונים, כדי לבטא את הפוטנציאל שלהם. הרבה מוחות מבריקים, פרופסורים באוניברסיטאות, מדענים, חוקרים, חדשנים גדולים, פוליטיקאים, מומחים בפיננסים, כלכלה, פוליטיקה, עיתונאים, מומחי תקשורת ומידע, אבל גם כמה מומחים עם רעיונות ופרויקטים יוצאי דופן. חלק מחברי הקטגוריות הללו ירגישו נעלבים, על שעדיין לא פנו אליהם, אבל לנו, לא היה חשוב לקבל את המספר הראשון, או את ה"ראשון בדירוג" של כל קטגוריה, מכיוון שהם נתונים לרוב מערכת, ומתפשרת מבחינה מוסרית, גם אם טובה מאוד, ומוכשרת מאוד. העדפנו אנשים טובים לא פחות, לרוב אפילו טובים יותר, שעם זאת, בשל המאבק הלא בריא על כוח, עושר ותהילה, שקיים בכל עסק, לא נחשבו למספר 1. ואפילו לא 10 המספרים הראשונים. הבחירה שעשינו גרמה לנו למצוא אנשים נפלאים, אינטליגנטים, מוכשרים וישרים, אך עם רצון "בריא ואותנטי" לשנות ולשפר את העולם. המילים הראשונות, איתם יצרו קשר, לאחר צילום, שמסביר את המצב, היו: האם אתה רוצה לשנות, ולשפר את העולם? לאחר מכן הסבר קצר, עם הסיבות לבחירה שלנו. הסלקציה עדיין נמשכת, ותימשך לנצח, כי מי ששובץ לתפקיד מסוים חייב לאשר בכל יום שהוא ראוי למקום ה"כוח" שלו, שב-DirectDemocracyS, ובכל הפרויקטים הקשורים אליו, אינו אינדיבידואלי, אלא קולקטיבי. המבנה שלנו ענקי, כל כך מאוחד ואמין, עד שאין חשש שכניסתם של כמה חבלנים, או אנשים לא אמינים, עלולה להאט אותנו ולו במעט. יתר על כן, לא רק אנשים, אלא הרגולציה המיישמת שלנו, של הכללים הכלליים שלנו, אפשרה לנו שיטה, שלא רק עובדת, אלא גם מבטלת את המאבק על השלטון. עם הבעלות של החברים הרשמיים שלנו, כל אחד יכול להגיש מועמדות, לכל תפקיד, לפי הנהלים שלנו, המבוססים על מריטוקרטיה, כנות, אמינות ובחירות קולקטיביות, לעולם לא מחליטים על אדם בודד, אלא קבוצה, או יותר קבוצות של אנשים. . הדרך שלנו לחבר בין משתמשים, שאנו מכנים "שרשרות מחוברות יחד", מחייבת שכל אדם יהיה אחראי לבחירותיו, ושכל אדם אחראי גם להתנהגות ולבחירות של המשתמשים הקשורים אליו. גם מועמדויות מבוצעות באופן קולקטיבי, ומי שמצביע לכל מועמדות אחראי גם, לכל פעילות המתבצעת, על ידי מי שמתמנה. אבל זה מאוד ארוך, ומסובך, להסביר כאן איך כל פעילות שלנו עובדת. על ידי בחירה ברורה להניח תחילה את כל היסודות, ורק אחר כך להשיג את הקונצנזוס, הדרוש כדי לנצח בפוליטיקה, הפכה אותנו למעשה למושלמים, וחסרי טעות. האם אנחנו אופטימיים ויומרנים? אין ספק, יש לנו את כל הסיבות. אבל אנחנו מעדיפים לראות את עצמנו ריאליים. דברים חייבים להשתנות, ולהשתפר, כי האוכלוסייה דורשת זאת. רבים ישאלו אותנו את השמות, של המוחות המבריקים האלה, כפי שהם מבקשים מאיתנו את השמות, של אלה שהרות, והגשימו את זה, כל זה. אבל כפי שאנו אומרים לעתים קרובות, השמות אינם נחשבים, אך הפעילויות שאנו מבצעים, והתוצאות המתקבלות, חשובות. עבורנו, פרטיות, והאפשרות להחזיק תמיד משתמשים אנונימיים לחלוטין ובלתי ניתנים לאיתור, חיונית לעבודה שלווה ובטוחה. רבים מהמשתמשים שלנו הצטרפו אלינו, בדיוק בשביל ההגנה הזו על נתונים אישיים, המובטחת על ידי כולנו, על ידי קבוצות אבטחה מיוחדות, ועל ידי כל המנהלים שלנו, והנציגים הרשמיים שלנו, שאם לחלקם, גורם לנו להשוות לשבעה מסוכנים, אחרים, זה נותן את הביטחון שהם מוגנים, בצורה הטובה ביותר. אנשים רבים, שהצטרפו אלינו, אם אנשים אחרים ידעו, שהם איתנו, במקרים קיצוניים מסוימים, היו מסכנים את שלומם, ואת קרוביהם, וחברים. אחרים פשוט יסתכנו באובדן מקום עבודתם ויזכו ליחס רע. בגין חוק החוץ-טריטוריאליות, ולגבי הכללים שלנו, לעולם, ומכל סיבה שהיא, לא נמסור לאף אחד נתונים על הפעילויות שלנו או על זהות המשתמשים שלנו. ברור שלגבי המועמדים בבחירות, השמות והכישורים יידעו, בשעה טובה, למי שיצטרכו להצביע. לכן, עם הנחות אלו ואחרות, אנחנו לא חוששים מהתנהגותם של אנשים רעים, או מהאתגרים של ה"מערכת" הנוכחית, אנחנו חושבים לעשות את העבודה שלנו, לשנות ולשפר את העולם.

סוף סוף כמה הכרזות.

1. אנו שמחים על הודעותיכם, מבקשותיכם להסברים, אך אם בשטחים הציבוריים שלנו, כבר הסברנו, או ענינו על שאלותיכם, באמצעות מה שפרסמנו, לא תקבלו כל תגובה. אנחנו לא עושים את זה מתוך זדון, ומבינים את העובדה שמסיבות שונות, לא קל למצוא את התשובות לשאלות שלך באתר קצת כאוטי, אבל אנחנו לא יכולים לבזבז זמן יקר, לחזור על אותן תשובות. יתרה מכך, לעולם איננו כותבים את הפרטים, כגון שם, או ארץ המוצא, של מי שפונה אלינו, עם שאלות להבהרה, ללא אישור, ובקשה, של מי שפונה אלינו.

2. אם כמשפט אחרון, בטופס יצירת הקשר אתה כותב: אתה יכול לפרסם את שמי, או שאתה יכול לפרסם את ארץ המוצא שלי, כלומר ... ואתה כותב את שם המדינה שלך, כאשר אנו עונים בפומבי על שאלותיך , נכתוב את הפרטים, המותרים על ידך ומאושרים.

3. אנא אל תציג את עצמך באופן אישי, במשרדינו, כדי לבקש את הפעלת הפרופיל האישי שלך, לאחר הרשמתך, באתר הפתיחה שלנו. אתה רק מבזבז זמן וכסף כדי לעבור. לאף אחד אין את הזכות להפעיל פיזית את הפרופיל שלך, במשרדים שלנו, ההפעלה מתבצעת באופן מקוון, על ידי קבוצות המנהלים המיוחדות שלנו, לאחר בדיקה על ידי קבוצות האבטחה המיוחדות שלנו, ולאחר כמה פורמליות, שהם יאפשרו לנו למנוע גישה אליהם כל מי שאינו תואם את הכללים שלנו.

4. קרא בעיון, אפילו כמה פעמים, את כל המידע שלנו, לפני ההרשמה, ויצירת פרופיל אישי, עליך להיות בטוח, שאתה יכול לכבד את הכללים שלנו, ושאתה תואם, לאידיאלים שלנו ולערכים שלנו.

5. גם אם העצות שלך, הפרויקטים שלך והרעיונות שלך, אנחנו מרוצים, ובטוחים שהם יכולים להשתלב, אם נחשבים תקפים, בפרויקטים שלנו, ובפעילויות שלנו, אנא בצע אותם, רק על ידי חברים רשמיים, של האתר הרשמי שלנו, רק באזור הקהילה, ורק עם הודעות בטפסי יצירת קשר מתאימים, עם טפסים רשמיים, הנמצאים בפריט התפריט, כלי שירות, טפסים (גלויים לחברים הרשמיים שלנו), ורק בקבוצות פנימיות: עצות והצעות , ופרויקטים.

6. DirectDemocracyS, וכל הפרויקטים הקשורים שלנו, פיננסיים, כלכליים, מולטימדיה, מידע, ספורט ומגזרי פעילות אחרים, מקבלים כחברים רשמיים, עם הרשמה, הפעלה ואימות, פשוט, מהיר, מאובטח, עדיפות, אנשים שרוצים להשיג תפקידים חשובים, ועם אפשרות לבצע משימות עם יתרון הדדי בכל הפרויקטים שלנו. הם חייבים להיות מומחים, מכל מגזר, ומכל סוג של פעילות, פרופסורים באוניברסיטאות, חוקרים, חדשנים, חוקרים מוכרים ברחבי העולם, יבשתיים, לאומיים ומקומיים, אנשים שלמדו, ועובדים, או למדו, או עבדו, עם מצוינים תוצאות, מוכרות ומוערכות. בנוסף להכללה, בקבוצות המומחים, הם יוכלו לייצג אותנו, ואת כל המשתמשים שלנו, את הארגון הפוליטי שלנו וכל הפרויקטים שלנו, באזורים הגיאוגרפיים השונים, כנציגינו הרשמיים. כל המידע, בפריט התפריט הראשי, באנשי קשר, בחר את קטגוריית הכללים, בחר את המודול שארצה להצטרף אליך, דרך טופס יצירת הקשר, ציין את הכישורים שלך ואת ההתמחויות שלך.

תודה.

DirectDemocracyS, המדיניות החדשנית שלך, הפרויקטים החדשניים שלך, באמת בכל מובן!

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Ideologjia jonë
Vår ideologi
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Wednesday, 22 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...

DirectDemocracyS, in the first periods of its existence, can be compared to an elevator. If too many people get on it, ...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu