Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  30 minutes reading time (6008 words)

  Ideolojimiz OI

  turkie rettangolareconddrd

  Bu yazımız kısaca doğum sebeplerimizi ve varoluşumuzun özünü anlatmaktadır. DirectDemocracyS, doğru yerel özerkliklerle de olsa, tüm coğrafi, bölgesel, kıtasal, ulusal, eyalet, bölge, il, ilçe ve yerel olarak aynı olacağı açık olan doğrudan demokrasiye dayalı uluslararası siyasi örgütümüzdür. Aynı kurallar, aynı değerler, aynı idealler, aynı yöntemler, sağduyu ve meritokrasi üzerine kurulu.

  Ne hakkında olduğunu anlamak için hepsini, çok dikkatli bir şekilde, hatta birkaç kez okumanızı tavsiye ederiz.

  Makalenin tamamını okumak için başlığa tıklayın veya bu kısa girişten sonra: okumaya devam et seçeneğine tıklayın. Ayrıca İngilizce olarak da yorum yapabilirsiniz, ancak dünyanın ana dillerinde yorum yapmak için, bizi akıllı telefonlardan ziyaret edenler için görüntülenen ana menüye gitmeniz gerekir. 3 yatay çizgi veya sayfanın alt kısmında, yatay menü öğeleriyle birlikte tam ana menüyü bulacaksınız, açılır menü, yardımcı program menü öğesinde, blog'a gidin, blog kategorilerinde, kategorilerde, dil kategorisini seçin , ve dilinizi seçin ve ideolojimiz başlıklı makaleyi arayın. Kulağa karmaşık geliyor, ama çok basit. Web sitemizi en iyi şekilde kullanmak için lütfen tüm talimatlarımızı dikkatlice izleyin ve saygı gösterin.

  Web sitemizin genel alanının (ve üyelerimiz için ayrıca özel alanın) tüm bölümlerini İngilizce olarak görmek için, web sitemizin her sayfasının üst kısmındaki dil modülüne tıklamanız yeterlidir, “ -English-“ ve ardından açılır menüde tercih ettiğiniz dile tıklamanız gerekir. Saniyeler içinde tüm bölümleri kendi dilinizde İngilizce olarak göreceksiniz. Veya, web sayfamızın alt kısmında, dilinizin bayrağına tıklayın veya bayrakların altında, üzerine tıklayarak dilinizi seçin, açılan menüden önce şuna tıklayarak: dili seçin . Saniyeler içinde, her bölüm İngilizce olarak tercih ettiğiniz dile çevrilmiş olacak. Dikkat, otomatik tercümanlarımız şimdilik sadece İngilizce olan tüm bölümleri 100'den fazla dilde çeviriyor, bir dilden diğerine değil.

  Demokrasi, halk için güç demektir.

  Halk için güç, anlam anlamına gelen demokrasi kelimesini kullanarak bize bir iyilik yapmadılar, ama yaptılar, çünkü mantıklı, normal ve doğru, öyle. Nüfus tüm gücü elinde tutmalı ve her zaman elinde tutmalı ve daha sonra uygulamaya koyması gereken kurallara, dolayısıyla yasalara karar vermeli ve her zaman saygı göstermelidir. Eski siyaset ise uzun yıllar boyunca, her seçimden sonra, bu konuda kimse bir şey yapamadan, seçmene sormadan, karar verme gücünü eline almış ve istediği gibi kullanmıştır. en iyi. DirectDemocracyS, yenilikçi politikamızdır ve diğerleriyle birlikte varlığımızın temeli, özgürlük ve demokrasi olan iki kelimeyi inandırıcı bir şekilde telaffuz edebilen tek politikadır.

  Bu nedenle bizi doğuran temel kavram bazı sorulardan ve buna bağlı mantıksal cevaplardan oluşmaktadır. Size sorsak, demokraside kim emrediyor, kim karar veriyor? Cevabınız şu olacaktır: gücü elinde tutan, emreden ve karar veren. Ve neden adaletsiz bir dünyada yaşadığımızı daha iyi anlamak için size bir soru soruyoruz: Güç kimde? Ve burada, demokraside şunu söylemek zorundasınız: nüfus iktidara sahiptir, ancak onu elinde tutar ve sadece seçimler olduğunda kullanır. Sonra uzun yıllar siyasi partiler ve onların siyasi temsilcileri tüm gücü elinde tutuyor. Bu anlayışımızı kimse inkar etmeyecektir.

  Aynı soruları yıllar önce kendimize sormuştuk ve hakiki bir doğrudan demokrasi yaratmak amacıyla adaleti yerine getirmek için tüm çözümleri bir melez demokrasi olarak yoğun çalışmalarımıza başlarken aradık ve bulduk. . Şimdilik, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde, diktatörlüklere, oligarşilere, tek partilere ek olarak, kısmi ve kusurlu, temsili demokrasi biçimlerinin olması anlamında melez bir demokrasiyiz. Çeşitli ülkelerde, siyasi örgütlenmemizde kısmi olan demokrasi uygulamasını hemen değiştiremediğimiz için, seçmenlerimizin, resmi üyelerimizin, seçmenlerimizin, resmi üyelerimizin, doğrudan doğruya olan tek gerçek demokrasiyi derhal uygulamaya koyduk . resmi web sitemiz, tüm faaliyetlerimiz üzerinde tam, mutlak ve sınırsız kontrole sahiptir. Mutlak özgürlük ve otantik demokrasi, kendimizi dünyaya sunduğumuz kelimelerdir.

  Halkın karar verme gücü olmalıdır, ancak gerçekten halka güç veren tek bir demokrasi türü vardır, o da doğrudan demokrasidir. Her zaman nüfusa, gidilecek en iyi yolun ne olduğunu, yapılacak herhangi bir seçim için, hangi yasaların yazılacağını, tartışılacağını ve onaylanacağını sormak siyasetle uğraşan herkes için bir zorunluluktur. Şimdi ve gelecek, sadece siyasi partiler ve onların siyasi temsilcileri tarafından değil, tüm insanlar tarafından kararlaştırılmalıdır. Antik çağda, doğrudan demokrasi, sadece birkaç şehir tarafından, insanların oy kullandığı antik Yunanistan'da, alınacak ana kararlarda, evet demek için bir kavanozun içine bir taş koyarak veya başka bir kavanozda bir taş koyarak uygulamaya konduysa. hayır deyin, şu anda, teknoloji ve mevcut güvenlik önlemleri ile uluslararası, kıtasal, ulusal, eyalet, bölge, il, ilçe ve yerel, il, mahalle düzeyinde ve hatta yol bloklarında hep birlikte karar verebilirsiniz, Verilecek her kararda. Günde sadece birkaç dakika, hepimizin siyasi taahhüdü, dünyayı değiştirmek ve iyileştirmek ve yasalara daha sonra onlara boyun eğmek zorunda olanlar tarafından karar verilmesini sağlamak. DirectDemocracyS ayrıca, gruplarımızdan birinin parçası olan herkesin resmi web sitemizde teklif vermesine, tartışmasına ve inisiyatiflerini, fikirlerini ve projelerini oylamasına izin veren önermeli doğrudan demokrasiyi uygulamaya koyar. . Siyaseti yok etmiyoruz, aktif bir şekilde siyaset yapma imkanı bulacak, başrol oyuncusu olacak insan sayısını artırıyoruz.

  Size, gerçek demokraside zaten yaşadığınızı söyleyen herkes, yalan söylediğini bilerek size yalan söyler. Bizler, kendilerini demokratik ilan eden ülkelerde bile, yalnız, kısmi bir demokraside yaşıyoruz; bu demokrasilerde, yalnızca seçimlerde, kısa süreli seçim ve oy kullanma, bir siyasi partiyi seçme veya siyasi temsilci seçme hakkımız vardır. güç bizim elimizde. Mevcut eski politikanın seçimlerini ve tüm kararlarını durduramadan, değiştiremeden veya etkileyemeden yıllarca kime vereceğimize, güç, şöhret, zenginlik, ayrıcalıklara biz karar veririz. Bunu en kötü yalanı kullanarak yapıyorlar: size, oylama yoluyla bizim yerimize kimin seçeceğini seçeceğimizi söyleyecekler. Uygulamak zorunda olduğumuz yasaları yapma ve dolayısıyla saygı gösterme görevini oyumuzla başkalarına devrediyoruz.

  Size temsili demokrasinin gerçek demokrasi olduğunu söyleyecekler, çünkü bizim oyumuzla, siyasi partilere ve onlar tarafından seçilen siyasi temsilcilerine, adaylara her zaman onlar tarafından seçmenlerin karar verme yetkisi verilmiştir. . Ayrıca size seçimlerin kazananlarının nüfusun çoğunluğunu temsil ettiğini ve bir demokraside çoğunluğun karar verdiğini ve azınlığın buna uyduğunu söyleyecekler. Ancak teknik olarak, örneğin bir siyasi parti veya siyasi partiler koalisyonu veya hatta bir siyasi temsilci %50 + bir oy alırsa, kesinlikle nüfusun çoğunluğunu temsil etmez, yalnızca çoğunluğu temsil eder. oy vermeye gidenler. Örneğin, birçok ülkede, çoğu zaman %10 ile %40 arasında değişen çok büyük seçmen yüzdeleri bile oy kullanmaya gitmiyor. Bu nedenle, toplam seçmenlerin yalnızca bir yüzdesi oy verirse, kazanan seçmenlerin çoğunluğunu temsil etmez, yalnızca kendilerini oylamaya fiziksel olarak sunanların çoğunluğunu temsil eder. Oy veriyor görünmeyenler, çekimser olanlar, her şeyden önce, kendilerini hiçbir siyasi partide ve seçimlerde hiçbir adayda tanımadıkları için yapıyorlar. Herkesin kendini tanıyabileceği DirectDemocracyS, eski siyasete geçerli bir alternatiftir.

  Eski ve modası geçmiş siyasi sınıftan siyasi partiler ve onların siyasi temsilcileri, kendilerine temsil hakkı verdiğimiz oylar aracılığıyla kendilerini meşru ve yasal hale getirirler.

  Bu davranışı onaylayan herhangi biriniz, hemen okumayı bırakın, gidin ve bir daha asla bu kısımlarda görülmeyin. kötü müyüz Yapmıyoruz, evet, çünkü sizler, insanlık tarihinin en büyük sahtekarlığının ve en büyük hırsızlığının suç ortağısınız.

  Eski siyaset, kendisine ait olanlarla, temsili demokrasiyle, asla adil ve hatta meşru olmayacak (yasaları teknik olarak olmadığı gibi), çünkü her kişi kendi oyu ile karar verme gücünden vazgeçmez, ama bazı politikacıları kurumlarda kendi temsilcileri haline getiriyor. DirectDemocracyS, siyasi temsilcilerinin, bir şeye karar vermeden önce, politikacılara temsil yetkisi vermiş olanlardan her zaman bağlayıcı bir görüş talep etme yükümlülüğü ile otomatik olarak temsili demokrasiyi yapar. Sık sık, hatta bugün bile, çoğu zaman temel olmayan konularda ve ara sıra karmaşık sorularla halka kendilerini ifade etme hakkı vermek için popüler referandumlar düzenleniyor. Ama anladın mı? İnsanlara demokrasi kelimesinin ne anlama geldiğini verirler ve her zaman tam ve zaman içinde sürekli olmalıdır. DirectDemocracyS, içeride öngörür ve uygulamaya koyar ve ayrıca dışarıda, her konuda gerçek demokrasiyi uygulamaya koyan sürekli bir referandum olmasını umar.

  Makalelerimizin çoğunda, bu temel kavramı, bu demokrasi hırsızlığını, hepimize karar verme yanılsamasını, iktidar serapını veren bu muazzam sahtekarlığı vurguluyor ve kınıyoruz. Bunun yerine sadece eski siyasi partiler ve onların siyasi temsilcileri karar verir. Her şeyi netleştirmeyi, herkesin anlamasını sağlamayı seviyoruz ve sonra her biriniz bizim haklı olup olmadığımıza ya da haksız olup olmadığımıza ve dünyanın durumuna karar vereceksiniz, sorun değil.

  Bir kez olsun, makalelerimizden birinde doğrudan ilk kısma, önemli kısma geçiyoruz.

  Nihai amacımız, tüm insanların, dolayısıyla tüm dünya nüfusunun, tüm kuralları (kanunları) karar vermesine, önermesine, tartışmasına, oy vermesine, yazmasına, uygulamasına ve uygulamasına izin vermek, yardım etmek, dürüst, özgür bir şekilde bilgilenmek, bağımsızdır ve uzman gruplarla rekabet eder. Tüm kurallarımızı, tüm faaliyetlerimizi sağduyu, meritokrasi, karşılıklı saygı ve yasallığa dayandırmak. Dolayısıyla bu şekilde hepimiz gerçekten özgür ve gerçek bir demokrasi içinde yaşayabiliriz. Tüm faaliyetlerimizin kusursuz işlemesini sağlayacak teknoloji ve güvenlik önlemleri halihazırda aktiftir ve her bir web sitemizde mevcuttur. Özel gruplarımızın her biri, tüm kurallarımıza tam uyumu garanti eden tüm üyelerimizden oluşur.

  Zaten siyasi partilerin kimi aday göstereceklerine karar vermeleri ve ender durumlar dışında (ön seçimlerle birlikte) yandaşlarına sormamaları bile acıklı bir gerçektir. Birincil ve kimin aday gösterileceğine ilişkin seçimler, hiçbir zaman tüm parti üyeleri tarafından kararlaştırılmaz, ancak birincil adaylar, genellikle finansal, ekonomik ve güç güçlerinden etkilenen siyasi partilerin liderliği tarafından seçilir. Fark ettiyseniz, size bir isim listesi veriyorlar, ancak adayların nasıl seçildiğini, neye göre seçildiğini size bildirmiyorlar, birine mi yoksa diğerine mi güvenelim? Burada, DirectDemocracyS'de adayların seçimi neredeyse herkese açıktır ve resmi üyelerimizden oluşan bir seçim aday grubuna emanet edilir. Çeşitli coğrafi veya sayısal grupların üyelerinden herkes başvurabilir veya aday olabilir (ki bunlar bizim büyük yeniliğimizdir). Ön seçimlerde, her adayın elde ettiği sonuçlara göre, aday seçimine göre, aday seçme gruplarına göre, oy verenlerin seçim yapmasına izin vermek için oy kullanmak zorunda olanlara bir sıralama gösterilir ve istişare edilir. bilgili bir şekilde en iyi adaylar.

  DirectDemocracyS'e katılan herkes sadece bizim üyemiz veya destekçimiz değil, aynı zamanda doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımızın her biri ile birlikte tüm siyasi organizasyonumuzun sahibidir. Mülkiyet, yürüttüğümüz her faaliyet üzerinde resmi üyelerimizin tam ve sürekli kontrolünü garanti eder. Sahibi olarak, her bir kullanıcımız, tüm faaliyetlerin tüm kurallarımıza uygun olarak gerçekleştirilmesi menfaatine sahiptir.

  Dolayısıyla, bizimle (yenilikçi siyaset) ve onlarınki (eski siyaset) arasındaki fark çok büyük.

  Ancak demokrasiyi, temsili demokrasiyi düşünme gerçeği bir aldatmacadır. Temsili demokrasi, siyasi partilere ve siyasi temsilcilere, oylarıyla karar verme yetkisini eski siyasete devredenlere, uzun yıllar boyunca, herhangi bir fikir sormadan her şeye karar vermelerine izin verir.

  Bu makalenin okuyucusunun bize katılmaya uygun olup olmadığını bilmek için, oylarımızla verdiğimiz temsil yetkisine ilişkin aşağıdaki mantığı çok dikkatli bir şekilde takip edin.

  Bizim oyumuzla, bizi temsil edenlere bizim yerimize karar verme yetkisini verirsek, daha doğrusu verirsek, bize katılmayın, çünkü siz yenilikçi politikamızla bağdaşmıyorsunuz. Bu, tüm karar verme gücünüzü eski siyasete teslim etmek, vermek ve dolayısıyla vermek konusunda hemfikir olduğunuz anlamına gelir.

  Oylarımızla bizi temsil edenlere, kurumlarda sadece bizi temsil etme, kararlarımızı uygulamaya koyma, makalelerimizi dikkatle okuma ve tüm faaliyetlerimizle uyumlu olduğunuz için aramıza katılma yetkisi verirsek. .

  Aslında, kendimize, bugünümüze ve geleceğimize karar vermek istiyorsak, hep birlikte gerçek kahramanlar, bilgili ve güncel olmak istiyorsak veya geçmişte olduğu gibi yapmak istiyorsak ve vermek istiyorsak, anlamak önemlidir. diğerleri bizim için karar verme görevi. Ya da dilersek sorumluluk almayız, hayatımızı yöneten kanunları önermek, tartışmak, oy kullanmakla vakit kaybetmek istemiyoruz. Pek çoğu şöyle diyecek: Siyasi partilere ve siyasi temsilcilere karar vermeleri ve işlerini yapmaları için para ödüyorsak, neden onların yerine hep birlikte kendimize karar vermek için değerli zamanımızı boşa harcayalım? Cevap basit ve okuyan herkes için bazı sorularımızla size cevap veriyoruz. Siyasi partilere, siyasi temsilcilere, eski siyasete güveniyor musunuz? Eski politikanın seçim kampanyası sırasında verilen her sözü tuttuğundan emin misiniz? Siyasi partiler siyasi programlarının herhangi bir bölümünü yürütüyor mu? Yukarıdaki sorulara cevabınız hayır ise hemen bize katılın ve dünya siyasetini her düzeyde değiştirelim ve iyileştirelim. Ama size başka sorularımız var. Yolsuzluk yapan, yalan söyleyen, siyasi güçlerini kişisel amaçlar için kullanan siyasi partileri veya siyasi temsilcileri veya arkadaşlar veya finansal ve ekonomik kurumları duydunuz mu? Kararlarıyla yalnızca belirli bir sosyal sınıfı kayıran ve tüm yurttaşların çıkarına yasaları yapmayan siyasi partileri veya siyasi temsilcileri duydunuz mu? Siyasi iktidar için hem içeride hem de dışarıda bir mücadele olduğunu düşünüyor musunuz? İktidar ve itibarlarını korumak için verilen bu mücadelelerin zararlı olduğuna ve siyasi partilerin veya siyasi temsilcilerin temsil görevlerini herkes için faydalı bir şekilde yerine getirmelerine engel olduğuna inanıyor musunuz? Yine, bu sefer yanıtlarınız evet ise, hemen bize katılın ve dünya siyasetini her düzeyde değiştirelim ve sonsuza dek iyileştirelim.

  DirectDemocracyS, dünya siyasetini değiştirmenin ve iyileştirmenin ve dolayısıyla tüm insanların hayatlarını değiştirmenin ve iyileştirmenin çok basit ve etkili bir yolunu buldu. Kurallarımızla, değerlerimizle, hayata geçirilen ideallerimizle, aramıza kim katılırsa katılsın, dünyanın her yerindeki, her coğrafi alanda, her düzeydeki siyasi temsilcilerimizi bağlayıcı bir görüş sormaya, onlara temsil gücü verenler, yani hepsi siyasi örgütümüzün üyeleri olan seçmenleri. Kimseyi değişmeye ve yenilik yapmaya zorlayamayız ve kesinlikle eski politikanın gücünden nüfus lehine vazgeçmek için çıkarı ve gücü yoktur. Halk, eski politikaya göre sadece seçim gününe güveniyor ve hepinizin iyi bildiği gibi, uzlaşma sağlamak ve dolayısıyla ayrıcalıklarını korumak için her şeyi yapacaklardı.

  Bizim için öncelikle her kararda tüm toplumun iyiliği vardır. Bu kaçınılmaz bir sonuç gibi görünüyor, ancak tüm siyasi partilerin düzenlemelerinde şu ifade yer almıyor: Her faaliyeti, her zaman en zorda olanlardan başlayarak, tüm insanlara yardım etmek amacıyla yapacağız. Bir önceki cümlenin son kısmını diğer yazılarımızda inceleyeceğiz. Ama birileri bizi refahla ve yoksullardan oy istemekle suçlamadan önce, size diyoruz ki, kimseye bir şey vermiyoruz, ama asla izin vermeyeceğiz, gerçekten, yardımımızı almadan zorda olan tek bir kişi var. . , insana yakışır bir yaşam yaratmak için. Oyları "satın almak" ve oybirliği, gerçek olmayan şeyler vaat etmek ya da halkı kandırmak bizim tarzımızda değil ve asla olmayacak. Bazı hükümetler ve bazı siyasi partiler, iktidara geldikten ve halkın cebinden 100 alındıktan sonra, seçimlerden önce yeniden tasdik edilmek üzere , seçimleri tekrar kazanmak için yardım ve iltimas sözü verirler. Oylamadan hemen önce, sizden "çaldıkları" 100 kişiden 20'sini size geri veriyorlar. Ve daha az parlak beyinler, onları "soyan"ları yeniden doğrular. Ve tarih kendini süresiz olarak tekrar eder. Belki farklı kahramanlarla.

  Bizim için, tüm eski siyasetin tüm siyasi idealleri iflastır, eskimiş, verimsizdir ve her idealin asgari yüzdelerde sahip olduğu birkaç sağduyulu şeydir, onları “çalırız”, onları birleştiririz. siyasi ideal mükemmel ve modern, sağduyuya, meritokrasi'ye, tüm yasalara saygıya (herkes tarafından), karşılıklı saygıya, tüm insanlara, iyinin kötüden nasıl ayırt edileceğini bilmeye, eğitime, araştırmaya, ' kültür hakkında adil ve güvenilir bilgiler, tüm geleneklere saygı, tüm dinlere saygı, ancak kötü insanların bize katılmasına izin vermeden.

  Bizim için ve bize katılan herkes için komünizm, faşizm, Nazizm, sosyalizm, demokratlar, cumhuriyetçiler, işçi veya muhafazakarlar, sağ veya sol, merkez partiler, diktatörlükler, oligarşiler, tek partiler, devletçilik, vahşi kapitalizm ve tüm Onları temsil eden ve destekleyenlerin hepsi içinde yaşadığımız boktan dünyanın sorumluları ve suç ortaklarıdır. Aynısı, tüm sistem karşıtı hareketler veya siyasi rakipleri olmayan ama gerçek düşmanları olan birine karşı siyaset yapanlar için de geçerlidir, hepsi bizim yeniliğimizle bağdaşmaz. Kimseye karşı siyaset yapmıyoruz, sistem karşıtı değiliz ama herkesin lehine siyaset yapıyoruz ve tüm sayısız projemizi kendi içimizde birlikte, siyasi, finansal, yeni bir sistem yaratıyor ve yönetiyoruz. ve ekonomik, düşman değil, eski sistemlere bir alternatif.

  Birçokları bizi siyaset karşıtı, sistem karşıtı olarak görüyor, çünkü herkese tüm siyasetin, mali, ekonomik ve sosyal sistemin muazzam kusurlarını işaret ediyor ve eleştiriyoruz. Ama bunlar bizi tanımayanların yüzeysel değerlendirmeleridir. Üstelik eleştiri yapmakla da sınırlı kalmıyoruz, çeşitli kritik konulara çözümlerimiz var. Ve sonra, gerçek herkes tarafından bilinir ve sadece görmek istemeyenler devasa problemler yokmuş gibi davranırlar.

  Yeni doğduğumuz için kimse bizi bir şeyler söylemekle, yazmakla, sonra farklı şeyler yapmakla, verdiğimiz sözleri tutmamakla suçlayamaz. Bir şey söyleyip başka bir şey yapmamız asla olmayacak. Hiç kimse, uzun yıllar süren yoğun çalışmalarda bizim beyanlarımıza ve incelenen, tasarlanan ve uygulamaya konan yöntemlerimize itiraz edemez. Ancak tüm destekçilerimizden, siyasi örgütümüzü, siyasi temsilcilerimizi, eleştiri gücümüzü elimizden alıyoruz, çünkü bizi destekleyenlerin çıkarlarını yapıyoruz ve her zaman yapacağız, her şeyi yürütüyor ve hemen uygulamaya koyuyoruz. Üyelerimizden "sipariş" alındı. Yani temsilcilerimizi eleştirerek pratikte kendilerini eleştireceklerdir.

  DirectDemocracyS, eski siyasetten farklı olarak, tüm resmi, uluslararası, kıtasal, ulusal ve yerel üyelerimizden oluşan çalışma gruplarında, özel yönetim gruplarının yardımıyla her düzeyde programları kararlaştırır ve seçim vaatlerini yapar, güvenlik ve garantörler ve temel işbirliği ile, çalışmaları ile bize her başarıyı garanti edecek kullanıcılarımızdan oluşan, özgür, bağımsız, yetkin uzman gruplarından oluşan. Bireysel öneriler temelinde hep birlikte karar vererek, herkes tüm nüfus için sağduyulu ve faydalı her fikri tartışabilecek ve daha sonra oylayabilecektir.

  Tüm coğrafi gruplarda, uluslararası örgütümüzün tüm kurallarını, tüm değerlerini, tüm ideallerini ve aynı yöntemlerini temel alarak, hep birlikte kararlaştırılan gerçek yerel özerkliği uygulamaya koyduk. Teklif etmek, tartışmak, karar vermek ve oy kullanmak, tamamen her coğrafi bölgede yaşayan insanlardan oluşan çeşitli bölgesel alt bölümlerin coğrafi gruplarındaki üyelerimiz olacaktır.

  DirectDemocracyS'nin, eski siyaseti, eski mali, ekonomik ve sosyal sistemi değiştirmeye ve bizim gibi olmaya zorlama niyeti yoktur, çünkü mevcut ideolojilere karşı, onlara karşı ve karşı bir yüzleşmeyle ilgilenmiyoruz. Ancak saldırıya uğrarsak ya da yavaşlamaya çalışırsak ya da daha kötüsü durursak, akıllıca ama kararlı bir şekilde karşılık verebileceğiz.

  Şiddetin her türüne, her savaşa, terörün her türüne, tüm suç faaliyetlerine ve tüm yasaları uygulamayan ve bunlara saygı duymayan herkese karşıyız ve her zaman karşı olacağız. Her sektörde barış, yasallık, fikirler ve yenilikçi programlar, kısa sürede dünyayı değiştirmemize ve iyileştirmemize olanak sağlayacaktır.

  Ancak tüm bu muazzam ve zor iş, sakince, dikkatlice hesaplanarak, her ayrıntıyı değerlendirerek ve tüm kurallarımıza saygı duyarak, istisnasız ve asla taviz vermeden yapılacaktır. Özellikle ilk kullanıcılarımızı büyük bir dikkatle seçerek, her seferinde bir kullanıcı yapacağız. Başarısız olamayız, çünkü her zaman doğru insanları potansiyellerini ifade etmeleri için doğru rollere koyarız, en iyi, karşılıklı yarar sağlayan sonuçları elde ederiz.

  Çok iyi biliyoruz ki, dünyadaki tüm insanların zihniyetini değiştirmek ve iyileştirmek gerçekten zor olan tek bir şey var. Bu, insanların fikirlerini almak veya siyaseti ortadan kaldırmak anlamına gelmez. Tüm insanlara, tüm ihtiyaçlarına ve tüm özlemlerine odaklanan, içerik ve idealler konusunda daha iyi bir politika oluşturacağız. Hiç birini kayırmadan, başkalarından bir şeyler alarak. Her türlü toplumsal mücadeleye karşıyız, çünkü bir kural olarak, önce zor durumda olanlardan, sonra da diğerlerinden, somut, acil ve etkili bir yardıma sahibiz. Bu nedenle, önce kime yardım edeceğinizi, yani en çok kimin zor durumda olduğunu seçmek söz konusu değildir.

  Eski ideolojileri ve politik "neşeleri" ortadan kaldırarak, hep birlikte başarılması gereken temel şeylere konsantre olabileceğiz. Biz zaten her zaman içinde her zaman bulunan gerçek bir "siyasi laboratuvar" yarattık, her siyasi geçmişe sahip, ancak bizim idealimiz olan siyasi mükemmelliği yaratmak için eski ve iflas etmiş fikirlerinden vazgeçmek isteyen insanlar.

  Zihniyete ek olarak, değişmek ve gelişmek, projelerimizi herkesin anlamasını sağlamak gerçekten zor olacak, çünkü yenilikçiliğimiz nedeniyle genellikle anlaşılması zor.

  Ancak zamanla herkes, tüm yaşamlarımızda bir değişim ve gelişme için tek bir umut olduğunu anlayacak ve buna DirectDemocracyS deniyor ve siyasetle birlikte değişmek ve gelişmek zor olacak. her zaman tüm nüfusun çıkarına olan tüm yasalar, size yemin ettiğimiz ve asla ihlal edilmeyecek bir kuraldır. Her yasa, her kural, her zaman olduğu gibi, en zor durumda olanlardan başlayarak herkese yardım etmek için olmalıdır. Bu yazıda 4 defa yazdık, tekrarlıyoruz ve sık sık tekrarlayacağız ama herkes için net olmalı, biz eski politika gibi değiliz, uyguluyoruz ve her sözümüzü tutuyoruz. Ve bunu yapmak için seçmenlerimizin rızasını aramayacağız, ancak tüm insanların rızasını hak edeceğiz.

  Birçokları için güzel bir ütopya gibi görünebilir, ancak DirectDemocracyS gerçektir ve zaten uzun süredir çok fazla tanıtım yapmadan çalışıyor. Birçoğu bize, insanların kurnaz, bazen kötü olduğunu ve eski siyasetle, eski finansla, tamamen iflasa veya başarısızlığa mahkum olmasına rağmen, yavaşlatmak için her şeyi yapacak olan eski ekonomi ile çatışmak zorunda kalacağımızı söylüyor. ya da daha kötüsü bizi durdur. Akıllı insanlara ya da kötü insanlara gelince, kurallarımıza aykırı her türlü faaliyeti engelleyebileceğiz. Aslında, birinin bize katılmasına izin vermek için çok karmaşık bir sistemimiz ve uzun bir süremiz var. Her kullanıcının her etkinliği dikkatle değerlendirilir ve uygun olmayan kullanıcılar engellenir veya ortadan kaldırılarak istenmeyen kişiler haline getirilir. Eski siyasete, eski finansa, eski ekonomiye gelince, o kadar kötü durumdalar ve o kadar çok sorunları var ki bizimle savaşmak için zaman kaybetmeyecekler. Doğrusu biz onlara ve onların başarısız fikirlerine bir çıkış yolu vermek için faydalı olacağız. Çünkü kimseyi reddetmiyoruz ve tabii ki yöntemlerimiz ve kurallarımız ile herkes için gelişim fırsatları yaratıyoruz. İnovasyonumuza entegre olup olamayacakları, "hayatta kalmaları" için çok önemli olacaktır.

  İlk önce tüm bilgilerimizi okumadan, bizi çok hırslı, çok gururlu ya da daha kötüsü, küstah olarak düşünmeyin, ki bu bazı durumlarda biraz tekrardır, ancak bazı temel kavramları herkesin anlaması için tekrarlamak önemlidir.

  Çoğu zaman, bazı temel olmayan kavramlarda veya onları daha iyi hale getirmek için biraz değiştirdiğimiz bazı kurallarda bazı küçük farklılıklar bulacaksınız. Asla, kavramlarda ve temel düzenlemelerde, genellikle bazı yüzeysel şeylerde, eski ve yeni makaleler arasında asgari tutarsızlıklar olabilir, bunlardan özür dileriz, ancak sizi temin ederim ki bunların hepsi iyileştirme amacıyla yapılmıştır. Web sitemizin makaleleri, kesin kuralları ve hatta biraz kaotik görünebilecek fizyonomisi, kesin varyantı ile hazırlanmakta ve oylanmakta olup, en kısa sürede yayınlanacaktır. Bu nedenle, marjinal bazı kusurlarımız hakkında sizinle konuşmaktan çekinmiyoruz, ancak temel şeyler her zaman aynıdır.

  Size tavsiyemiz, kendinizi bilgilendirmenizi ve çeşitli konuları derinleştirmenizi, resmi web sitemizdeki tüm halka açık bölümleri okumanızı ve daha sonra sunduklarımızı beğenirseniz ve kurallarımız, değerlerimizle uyumlu hissedeceksiniz. ideallerimiz ve çalışma yöntemlerimiz, her kuralımızı takip ederek hoş geldiniz web sitemizde kayıt olabilir ve kişisel bir profil oluşturarak bize katılabilirsiniz. Sonuçta, bize katılma zamanları değişebilse de, oldukça basit.

  Yenilikçiliğimizle siyaseti değiştirmenin ve iyileştirmenin nedenlerini, kısacası düşüncelerimizi ve daha da kısaca yöntemlerimizi sizlere açıkladık.

  Her zaman olduğu gibi çeşitli yazılarımızda sorularınızın bir kısmını cevaplıyoruz, en kısa sürede soru cevap yazımızda toplayacağız ve bu soruları cevaplarını kolayca bulma imkanı ile yayınlayacağımız meşru sorularınıza cevap bulacağız. .

  Soru 1. DirectDemocracyS, pek çok makalesinde, hemen hemen tüm ülkelerdeki dinlere karşı çok kritik bir konuma sahiptir. Size daha yakın olduğunu düşündüğünüz ve daha uzak olduğunu düşündüğünüz dinler var mı?

  Cevap 1. Hiçbir yazımızda bir tanrıya karşı eleştirel, düşmanca ya da kaba olmadık, çünkü bilim ne kadar gelişmiş olursa olsun, bize Tanrı'nın ya da daha fazla Tanrı'nın olmadığını açık ve kesin olarak kanıtlayamaz. Basitçe belirttik ki, bize göre ve birçok bilim adamına göre birçok din, birçok kültür, dil ve gelenek gibi insanları bölmek için icat edilmiştir. Her zaman güç, mali ve ekonomik nedenlerle. Dini inançlara aynı şekilde saygı duyuyoruz ve kullanıcılarımız arasında dünyanın tüm ülkelerinden, tüm dinlerden, tüm kültürlerden insanların olması basit bir nedenden dolayı tercih ettiklerimizi sıralamamıza asla izin vermeyeceğiz. , tüm geleneklerden ve tüm dilleri konuşan. Hemen hemen tüm dinlerin amacı insanları dönüştürmek, kendilerini en iyi, tanrılara en yakın kılmaktır ve bu zamanla her türlü çatışmayı ve şiddeti (savaşlar ve terörizm) doğurmuştur. Ama biz hiçbir zaman dinleri suçlamadık, her türlü şiddeti uygulamak için dinleri ve tanrıları bahane olarak kullanan ve kullanmaya devam eden insanları suçladık. Ve her zaman, tanrılarla hiçbir ortak yanı olmayan nedenlerle. Bütün dinler, doğru görünüyor, sevgiyi vaaz ediyor, ama hepsinin modası geçmiş durumda ve liderleri ve onların müminleri, tanrılarından yeni bir sevgi mesajı ve aynı zamanda bir yenilenme mesajı istemelidir. Ayrıca, onları diğer insanların fikirlerine karşı hoşgörülü ve saygılı olmaya teşvik ediyoruz. Bununla birlikte, bizde, herhangi bir dinden insanlar, asla diğer kullanıcıları dönüştürmeye çalışmadıkları ve asla dini asla faaliyetlerimize karıştırmadıkları sürece erişebilirler. Bizimle çalışanlar, değerlerinin en üstüne karşılıklı saygıyı koymalıdır. Şimdilik hiçbir din bize karşı taraf tutmadı ve tüm dinlerin, çalışmalarımızın herkes için önemini, her kuralımızın hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm insanların iyiliği için olduğunu anlamasını umuyoruz. Hoşgörü ve saygı, bizimle onlar arasında karşılıklı olmalıdır.

  Soru 2. Ve belirli ülkelerin gelenekleri, örneğin monarşileri sağlayan siyasi sistemlerle bağlantılı mı, DirectDemocracyS, bir monarşi ile uyumlu mu?

  Cevap 2. Demokrasi, özgürlük ve karşılıklı saygıyı sağlayan gelenekler, kültürler, dinler, diller ve aynı zamanda sanat, tüm faaliyetlerimizle uyumludur ve bizim tarafımızdan aynı şekilde saygı görür. Bizim için tüm gelenekler, kültürler, dinler, diller, sanat, çeşitli topluluklar için bir zenginlik olarak kabul edilir ve ulusal kimliği temsil eder. Bir ülkenin monarşik bir sistemi varsa, bu sistemi değiştirmek veya değiştirmek bizim işimiz değil. Otoriter olmadıkları ve bize veya kullanıcılarımıza karşı faaliyetlerde bulunmadıkları sürece monarşilerle tamamen uyumluyuz. Siyasi bir gücün, bir halkın sembolü olan imparator, kral, dük, kadın varyantları vb.'den etkilenmesi gerektiğine inanmıyoruz. vb. Ayrıca, hemen hemen tüm ülkelerde, yalnızca temsili rolleri yerine getiren, egemenlerden bağımsız, parlamentoları ve hükümetleri olan anayasal monarşiler vardır. Bu nedenle, egemenler neredeyse hiçbir zaman doğrudan siyasi kararlar almazlar, ancak siyasi rolü oynayanlar hükümetlerdir. Sahip oldukları ulusal veya yerel sembolleri özgür nüfuslara dayatmamıza asla izin vermeyeceğiz.

  Soru 3. Makalelerinizin birçoğunu okudum, ancak olanlarla ilgili eleştirilerin yanı sıra, ortam, siyasi organizasyonunuz, ne tür insanlar aradığınız ve daha fazlası hakkında çok fazla makale göremiyorum. Tüm programlarda, bize bir şey söylemeyi düşündüğünüzde?

  Cevap 3. Bizimkisi sadece bir eleştiri değil, içinde yaşadığımız gerçekliğin üzücü bir gözlemidir. Zengin ve fakir arasındaki uçurumun muazzam bir şekilde arttığı yer. DirectDemocracyS, çok fazla servete, güce veya şöhrete sahip olanlara, eğer bunları liyakatle, dürüst, sadık bir şekilde, hiçbir şey yapmadan elde etmişlerse, onlara karşı herhangi bir toplumsal nefrete veya kıskançlığa sahip değildir ve buna müsamaha göstermez. çalışanlarını sömürmek ve gezegeni kirletmeden. Ancak, zor zamanlarda hepimiz için zenginlerin çok daha zengin olurken, fakirlerin daha da fakirleşmesini ve iyi bir şekilde hayatta kalma mücadelesini haksız buluyoruz. Üstelik hemen hemen tüm dünyada ekonomik dokunun gerçek “omurgası” olan orta sınıfın ortadan kalktığına tanık oluyoruz. Aradığımız insan tipi ise şöyle olmalıdır: Zeki, sağduyulu, kurallara ve yasalara mutlak saygı duyan, dürüst, samimi, güvenilir, doğruyu, yanlışı, yanlışı ayırt edebilen insanlar. doğru, yanlıştan ve en azından belirli bir faaliyette en az bir yeterliliğe (uzman olduklarına) sahip olmaları. Siyasi programlarımız tüm yazılarımızda yer almakla birlikte ana menümüzün programlar bölümünde bilgilendirici yazılarda da yer almaktadır. Dış politika, ekonomi politikası, gençlik politikalarımız ve diğerleri dahil olmak üzere programlarımızın çeşitli yönlerine odaklandık. Sadece onları arayın ve bulundular, ayrıntılı değiller, ancak yeterince açıklar, temel kavramlar ve yeniliklerimiz. Açıkça başka bilgiler de yayınlanacak, tüm programlarımızda sadece uluslararası değil, uluslararası programlarımıza da yer verilerek, kurallarımız, ideallerimiz ve değerlerimiz, uluslararası organizasyonumuz, kıtasal programlarımız yapılacak, ulusal, eyalet, bölgesel, il, ilçe ve yerel. Bu siyasi programlar her zaman belirli bir bölgede yaşayanlar tarafından ve her zaman sadece yerel özerklikle önerilecek, tartışılacak ve oylanacaktır.

  Soru 4. Doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarınız olan kuklacıların elindeki siyasi temsilcilerinizi, kuklalarınızı tanımladığınız bazı makaleler okudum, politikacıların işini küçülttüğünüzü ve yararsızlaştırdığınızı düşünmüyor musunuz? ? Birkaç adayınızın olması riskini almıyor musunuz?

  Cevap 4. Kukla ve kuklacı örneği, siyasi partilerin ve onların siyasi temsilcilerinin kuklacılar olduğu eski siyaset arasındaki farklar hakkında çok iyi bir fikir verir, kime danışmadan karar verir. temsil güçleri ve seçmen olan zavallı kuklalar, her emri yerine getirmesi gereken, kurallarına, kanunlarına, kararlarına, yazdıklarına saygı duyarak, halka hiç fikir sormadan. DirectDemocracyS, dünyada ilk kez rolleri tersine çevirerek, içsel olarak, otantik demokrasiyi ve tam özgürlüğü uygulamaya koyuyor. Bizi parlak yapan şey tam olarak budur, adaleti sağlarız ve tüm dünya halklarının uğradığı yanlışları gideririz, her türlü iktidarın ve teklifin veya tartışmanın siyasi partilere verilmesini ve onların siyasi temsilcileri. Seçimlerden sonra uzun yıllar boyunca seçmenler bu konuda hiçbir şey yapamazlar ve çoğu zaman tüm nüfusun iyiliği için değil, yalnızca birkaç kişinin özel çıkarları için verilen kararlarda çaresizce izlerler. Siyasi temsilciler, tüm kurallarımıza ve yöntemimize saygı duymakla birlikte, teklifleri, tartışmaları ve kararlarıyla siyaset yapmak için her zaman ve yollara sahiptir; son söz demokrasidedir. Bu nedenle, gerçek demokrasiyi seven herkes bize katılacak ve herhangi bir karar vermeden önce seçmenlerini kurumlarda temsil etmekten onur ve gurur duyacak, her zaman bağlayıcı bir görüş isteyen birçok adayımız olacak.

  Soru 5. Sizinle uluslararası düzeyde felsefi, ekonomik bir konuyu ele almak istiyorum. Toprak kimin zenginliği? DirectDemocracyS'nin mülkiyet türleri ve ekonomik modeli. Nasıl cevap verirsin?

  Cevap 5. Size cevap vermek için birçok makaleye ihtiyacımız var, ancak birlikte basitleştirmeye çalışabiliriz. Yeryüzünün zenginliği gezegenimizin tüm nüfusuna aittir; bu, yeryüzünün her sakinine iyi bir yaşam standardı sağladıktan sonra (ki bunu birçok makalemizde açıklıyoruz), geriye kalan muazzam kısmı parçalara böler. zenginlik, güç ve şöhret elde etmek için herkes için aynı fırsatları ve aynı olasılıkları yaratan liyakat, dürüstlük, yaratıcılık, zeka ve becerilerle orantılı olarak. Her coğrafi bölgenin zenginliği, en küçüğünden en büyüğüne kadar belirli bir bölgede yaşayan insanlara ait olmalı ve her şeyden önce yerel nüfus için fayda yaratarak sömürülmelidir. Bunun nasıl başarıldığını anlamak için ekonomik programlarımız hakkındaki bilgilerimizi dikkatli bir şekilde okumak gerekiyor. Mülk türleri ise genel olarak kamu, özel ve karma kamu özel olmak üzere 3'tür. Ekonomik modelimiz, sosyal kapitalist bir ekonomi veya meritokratik bir sosyalizm tasavvur etmek. Kendimize insan yüzlü kapitalistler ya da devletçi komünistler, meritokratlar demeyi seviyoruz. Özel mülkiyet, kapitalizm, vahşi kapitalizme dönüşmezse ve herkes tarafından saygı duyulan açık kurallar olmadan rekabet, ilerleme, yenilik, araştırma ve büyüme yaratır. Devletçilik ve genel olarak komünizm, siyasi partilere veya parti üyelerine, insanları genellikle yetersiz (kazanılmış güçlerini kaybetmemek için), yolsuzluğa, hırsızlara, önemli ekonomik kaynakları yönetme, hem ekonomik hem de zarar yaratma gücü verir. ve sosyal. Devlet ekonomiye ancak ciddi sıkıntılı durumlarda veya yolsuzluk, vergi kaçakçılığı veya açık yönetsel yetersizlik durumlarında müdahale etmeli ve bu müdahaleler zamanla sınırlı olmalı, ancak kanunun uygulanmasında etkili olmalıdır. Devletle ve özel şahıslarla ortaklıklar içinde, hayati öneme sahip veya stratejik ekonomik ve finansal varlıklarda, bazı durumlarda taraf oluyoruz. Hem kapitalizm hem de devletçilik, hak etmeyen insanların hiçbir hakları olmayan zenginlikleri elde etmelerine izin veren oligarşilere yol açabilir. Çeşitli ülkelerin ahlaki açıdan sağlıklı nüfusunun düşmanları olan tüm oligarşileri görüyoruz, çünkü hak sahibi olmadan veya liyakat olmadan zenginlik elde etmek etik olarak doğru değil, hırsızlık olarak adlandırılıyor. Ekonomik modelimizin dayandığı temel şey, doğru insanları doğru yere koymaktır. Ancak önemli rollere hak eden kişileri dahil ederek önemli sonuçlar elde edilebilir.

  Soru 6. Tüm projeleriniz için tebrikler, ama benim korkum şu ki, kötülük, güç ihtiyacı ve birçok insanın bencilliği nedeniyle onları uygulamaya geçiremeyeceksiniz. Eski politika, finans ve ekonomiden bahsetmiyorum bile, yenilikleriniz tarafından kesinlikle tehdit edildiğini hisseden mevcut sistem. Haklıyım?

  Cevap 6. İltifatlarınız ve haklı endişeleriniz için teşekkür ederiz. İnsanoğlunun her zaman küçük bir dozda kötülük, bencillik vardır ve herkes gücü sever, ama neyse ki, insanların yalnızca küçük bir yüzdesi, psikolojinin bu olumsuz, eğer iyi ele alınmamışsa, çok yüksek dozlarına sahiptir. Yani çoğu insan iyidir ve biz tüm bunları onlar için yapıyoruz. Savaşmaya değil, terk etmeye niyetli olduğumuz, kısa sürede kendi kendini yok eden mevcut sisteme (siyasi, ekonomik ve mali) gelince, hiçbir zaman cesaret edemeyeceğini çok iyi biliyoruz. bize karşı en başından kaybedecekleri bir "savaş". Kullanıcılarımıza ve faaliyetlerimize yönelik her türlü tehdidi önlemek, bunlarla yüzleşmek ve ortadan kaldırmak için tüm ihtiyati tedbirleri aldık. Kötü insanlara gelince, kayıt olma, kişisel bir profil oluşturma, kullanıcılarımızın doğrulanması ve bizim için kesinlikle temel olmayan ve bizim için hayati önem taşıyan, bunları hak ettiğimizi kanıtlamak için insanların yapmak zorunda olduğu ilk faaliyetler. Özel güvenlik gruplarımızla birlikte bize katılmanız, bizi kötü insanların sızma girişimlerine karşı korur. Ayrıca, burada belirli faaliyetlere başlayan herkesin bunu önce ücretsiz olarak ve birçok avantaj olmadan yapması gerektiği gerçeği, pek çok uygunsuz insanı bize katılmaktan caydırıyor. Mevcut sistemi oluşturan siyasi, ekonomik ve mali güçler ise kendi çöküşlerine çözüm aramakla meşgul olacaklardır. Tahminlerimize göre, yenilmemek için değişmeye, bize daha çok benzemeye çalışacaklar. Özellikle sosyal ağlarda, bizi kopyalamayı uman insanlar tarafından bizimkine benzer projelerin üretilmeye başlandığını şimdiden görüyoruz. Sosyal ağlar üzerinde çalışıyor olmaları onların özgür ve bağımsız olmalarını engelleyecektir. Birileri tarafından kabul edilmeyen bir şey yayınladıkları anda engellenecekler veya iptal edilecekler ve tüm çalışmaları kaybolacak ve projelerinin geleceği yok. İşimizin sadece makaleler, bilgiler ve eleştiriler yayınlamak olduğuna inanıyorlar. Web sitemizi ziyaret edenler buzdağının sadece görünen kısmını, muazzam çalışmalarımızın küçük, önemsiz bir parçasını görüyor. 2008'den beri sadece yazılar yazmakla kalmadığımızı, 2021'den beri bunu yaptığımızı herkes bilmiyor, her şeyden önce tasarladığımız siyasi, ekonomik ve finansal projelerde ortaya çıkabilecek tüm olası sorunları bulmaya çalışıyoruz. , çok karmaşık. Sorunlar bir kez bulunduktan sonra, onları önlemek ve üstesinden gelmek için tüm çözümleri de buluruz. İlk aylarda birkaç kişiydik ve tüm projelerimizi, tüm fikirlerimizi bir araya getirerek oluşturduk ve sonraki yıllarda her şeyin mükemmel çalışmasının bir yolunu bulduk. Bu makaleyi bitirirken, devasa altyapımız ve dünya çapında ilk aşamada ilk yaklaşık 100.000 kullanıcımızı nasıl seçtiğimiz gibi herkesin bilmediği bazı "sırları" da ortaya koyuyoruz. Bu sayede bizi taklit etmek isteyenler, eğer minimal düzeyde zekiyseler, bizim gibi olmak için küçük bir şanslarının bile olmadığını anlayacaklardır. Gücümüzün, zenginliğimizin ve güvenliğimizin tamamının resmi üyelerimiz olduğunu söylediğimizde, doğrudur, ancak herkes bilmiyor ki, uzun yıllardır tüm sektörlerde en iyi beyinleri ve en büyük uzmanları seçtik. ve potansiyellerini ifade etmeleri için onları doğru rollere yerleştirdik. Pek çok parlak beyinler, üniversite profesörleri, bilim adamları, araştırmacılar, büyük yenilikçiler, politikacılar, finans, ekonomi, siyaset, gazeteciler, iletişim ve bilgi uzmanları ve aynı zamanda olağanüstü fikir ve projelere sahip bazı uzmanlar. Bu kategorilerin bazı üyeleri, henüz iletişime geçilmediği için rahatsız hissedeceklerdir, ancak bizim için, her kategoride bir numara veya birinci "sıralamada" olmak önemli değildi, çünkü çoğu zaman mevcut duruma maruz kalıyorlar. çok iyi ve çok yetkin olsa bile, ahlaki olarak taviz vermiştir. Her işte var olan sağlıksız güç, zenginlik ve şöhret mücadelesi nedeniyle 1 numara olarak kabul edilmeyen eşit derecede iyi, çoğu zaman daha da iyi insanları tercih ettik. Yaptığımız seçim, harika, zeki, yetkin ve dürüst, ancak dünyayı değiştirme ve iyileştirme arzusuyla "sağlıklı ve otantik" insanlar bulmamızı sağladı. Durumu açıklayan bir fotoğraftan sonra ilk iletişime geçtikleri kelimeler şunlar oldu: Dünyayı değiştirmek ve iyileştirmek istiyor musunuz? Seçimimizin nedenleriyle birlikte kısa bir açıklama ile devam ediyor. Seçim hala devam ediyor ve sonsuza kadar devam edecek, çünkü belirli bir role giren her kimse, DirectDemocracyS'de ve ilgili tüm projelerde asla bireysel değil, kolektif olan "iktidar" yerini hak ettiğini her gün doğrulamalıdır. Yapımız devasa, o kadar birleşik ve güvenilirdir ki, bazı sabotajcıların veya güvenilmez insanların girmesinin bizi en ufak bir şekilde yavaşlatacağından korkmayın. Ayrıca, sadece insanlar değil, aynı zamanda genel kurallarımızın uygulama tüzüğü de sadece işe yarayan değil, iktidar mücadelesini de ortadan kaldıran bir yönteme sahip olmamızı sağladı. Resmi üyelerimizin mülkiyeti ile herkes, herhangi bir görev için, liyakat, dürüstlük, güvenilirlik ve toplu seçimlere dayanan prosedürlerimizi takip ederek, tek bir kişiye değil, bir gruba veya daha fazla insan grubuna karar verebilir. . "Birbirine bağlı zincirler" olarak adlandırdığımız kullanıcıları birbirine bağlama yöntemimiz, herkesin kendi seçimlerinden sorumlu olmasını ve her kişinin kendisine bağlı kullanıcıların davranış ve seçimlerinden de sorumlu olmasını gerektirir. Adaylıklar da toplu olarak gerçekleştirilir ve her adaylığa oy veren kişi, atanan kişi tarafından gerçekleştirilen herhangi bir faaliyetten de sorumludur. Ancak burada faaliyetlerimizin her birinin nasıl çalıştığını açıklamak çok uzun ve karmaşık. Öncelikle tüm temelleri atmayı ve ancak o zaman siyasette kazanmak için gerekli olan fikir birliğini elde etmeyi açıkça seçmek, bizi pratik olarak mükemmel ve yanılmaz yaptı. İyimser ve küstah mıyız? Elbette tüm sebeplerimiz var. Ama kendimizi gerçekçi görmeyi tercih ediyoruz. İşler değişmeli ve gelişmeli, çünkü nüfus bunu gerektiriyor. Birçoğu bizden, bu parlak beyinlerin isimlerini soracak, bizden isimlerini istedikleri gibi, gebe kalanların ve gerçekleştirenlerin, tüm bunları. Ama sık sık söylediğimiz gibi isimler sayılmaz ama yaptığımız faaliyetler ve elde ettiğimiz sonuçlar önemli. Bizim için gizlilik ve her zaman tamamen anonim ve izlenemez kullanıcılara sahip olma olasılığı, barışçıl ve güvenli bir şekilde çalışmak için esastır. Kullanıcılarımızın çoğu, tam olarak hepimiz tarafından, özel güvenlik grupları tarafından ve tüm yöneticilerimiz ve resmi temsilcilerimiz tarafından garanti edilen kişisel verilerin korunması için bize katıldı, ki bu bazılarına göre bizi yedi tehlikeli ile karşılaştırıyor. diğerlerine ise en iyi şekilde korunmalarının güvencesini verir. Bize katılan birçok insan, eğer başkaları bizimle olduklarını bilseydi, bazı aşırı durumlarda güvenliklerini, akrabalarını ve arkadaşlarını riske atardı. Diğerleri ise işlerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacak ve onlara kötü davranılacaktır. Sınır ötesi yasa ve kurallarımız için, faaliyetlerimiz veya kullanıcılarımızın kimliği hakkında hiçbir zaman ve herhangi bir nedenle kimseye bilgi vermeyeceğiz. Belli ki, seçimlerdeki adaylara gelince, isimler ve nitelikler, oy kullanacak olanlar tarafından zamanında bilinecektir. Bu ve diğer varsayımlarla, kötü insanların davranışlarından veya mevcut "sistemin" zorluklarından korkmuyoruz, işimizi yapmayı, dünyayı değiştirmeyi ve iyileştirmeyi düşünüyoruz.

  Sonunda bazı duyurular.

  1. Mesajlarınızdan, açıklama isteklerinizden memnunuz, ancak ortak alanlarımızda zaten açıkladık veya yayınladıklarımız aracılığıyla sorularınızı yanıtladıysak, herhangi bir yanıt alamazsınız. Bunu kötü niyetle yapmıyoruz ve biraz kaotik bir web sitesinde çeşitli nedenlerle sorularınızın cevaplarını bulmanın kolay olmadığını anlıyoruz, ancak değerli zamanımızı aynı cevapları tekrarlayarak harcayamayız. Ayrıca, bizimle iletişime geçen kişinin adı veya menşe ülkesi gibi ayrıntıları açıklama amaçlı sorularla birlikte, bizimle iletişime geçen kişinin izni ve talebi olmadan asla yazmayız.

  2. Son cümle olarak, iletişim formuna şunu yazarsanız: adımı yayınlayabilirsiniz veya menşe ülkemi yayınlayabilirsiniz, yani ... ve sorularınızı herkese açık olarak yanıtladığımızda ülkenizin adını yazarsanız , sizin tarafınızdan izin verilen ve yetkilendirilen ayrıntıları yazacağız.

  3. Lütfen kayıt olduktan sonra hoş geldiniz web sitemizde kişisel profilinizin etkinleştirilmesini talep etmek için ofislerimizde şahsen bulunmayınız. Sadece hareket etmek için zaman ve para harcarsınız. Hiç kimsenin profilinizi fiziksel olarak aktifleştirmeye hakkı yoktur, ofislerimizde aktivasyon online olarak, özel yetkili admin gruplarımız tarafından, özel güvenlik gruplarımız tarafından kontrol edildikten ve erişimi engellememize izin verecekleri bazı formalitelerden sonra yapılır. kurallarımıza uymayan herkes.

  4. Kaydolmadan ve kişisel bir profil oluşturmadan önce tüm bilgilerimizi dikkatlice, hatta birkaç kez okuyun, kurallarımıza saygı duyabileceğinizden ve ideallerimiz ve değerlerimizle uyumlu olduğunuzdan emin olmalısınız.

  5. Tavsiyeleriniz, projeleriniz ve fikirleriniz bizleri memnun etse dahi, bizler için geçerli olduğu takdirde bunların projelerimize ve faaliyetlerimize entegre edilebileceğinden eminiz, lütfen sadece resmi üyeler tarafından yapılsın, resmi web sitemizin yalnızca topluluk alanında ve yalnızca uygun iletişim formlarındaki mesajlarla, menü öğesinde bulunan resmi formlarla, araçlarla, formlarla (resmi üyelerimiz tarafından görülebilir) ve yalnızca dahili gruplarda: tavsiye ve öneriler , ve projeler.

  6. DirectDemocracyS ve ilgili tüm projelerimiz, finans, ekonomi, multimedya, bilgi, spor ve diğer faaliyet sektörleri, resmi üye olarak kabul eder, kayıt, aktivasyon ve doğrulama ile, basit, hızlı, güvenli, öncelikli, isteyen kişiler önemli roller üstlenmek ve tüm projelerimizde karşılıklı yarar sağlayan görevleri yerine getirme imkanı ile. Her sektörden ve her türden faaliyetten uzmanlar, üniversite profesörleri, araştırmacılar, yenilikçiler, dünya çapında tanınan, kıtasal, ulusal ve yerel akademisyenler, okumuş ve çalışmış, çalışmış veya çalışmış veya çalışmış kişiler olmalıdır. sonuçlar, tanınan ve takdir. Uzman gruplarına dahil olmanın yanı sıra, bizi ve tüm kullanıcılarımızı, siyasi organizasyonumuzu ve tüm projelerimizi çeşitli coğrafi alanlarda resmi temsilcilerimiz olarak temsil edebilecekler. Tüm bilgiler, ana menü öğesinde, iletişim bölümünde, kurallar kategorisini seçin, size katılmak istediğim modülü seçin, iletişim formu aracılığıyla niteliklerinizi ve uzmanlıklarınızı belirtin.

  Teşekkürler.

  DirectDemocracyS, yenilikçi politikanız, yenilikçi projeleriniz, gerçekten her anlamda!

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  우리의 이념 OI
  私たちの理念 OI
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Thursday, 07 December 2023

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START