Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
12 minutes reading time (2387 words)

ما و آنها UT

کشورهایی هستند که یک دیکتاتور به نام همه مردم تصمیم می گیرد و سپس قوانینی را پیشنهاد می کند، تصویب می کند و وضع می کند که قوانین نامیده می شود و همه باید از آن پیروی کنند. آنها دیکتاتوری هایی هستند که در برخی موارد به الیگارشی تبدیل می شوند.

بنابراین کشورهایی وجود دارند که در آنها یک حزب واحد به نام همه مردم تصمیم می گیرد و سپس قوانینی را پیشنهاد می کند، تصویب می کند و وضع می کند که قوانین نامیده می شود و همه باید از آنها پیروی کنند. آنها کشورهای تک حزبی هستند که در برخی موارد به الیگارشی تبدیل می شوند.

الیگارشی ها کشورهایی هستند که در آن مردم، بدون هیچ گونه شایستگی، از جمعیت و ثروت کل یک کشور استثمار می کنند، بسیار ثروتمند، بسیار قدرتمند می شوند و اغلب به عنوان یک «پیکر» برای دیکتاتورها، خانواده های مهم یا احزاب عمل می کنند.

در نهایت، کشورهایی وجود دارند که تا حدی دموکراتیک هستند، که همه کشورهای باقیمانده جهان هستند که در آنها رای می دهید و تصمیم می گیرید که چه کسی باید منافع مردم را برای سالیان متمادی نمایندگی کند. با رای آنها، انتخاب کننده یک حزب یا نماینده سیاسی را انتخاب می کند که به او اعتماد می کند و وظیفه اساسی را به او محول می کند: نوشتن قوانین، که ما آن را قانون می نامیم.

همه باید به قوانین احترام بگذارند. قانون برای همه یکسان است. هیچ چیز فراتر از قانون نیست.

دیکتاتورها معمولاً قوانینی را به نفع خود و حلقه قدرت خود (الیگارشی ها) وضع می کنند.

احزاب «تفرد» معمولاً به نفع خود و دایره قدرت خود (الیگارشی ها) قوانین وضع می کنند.

در کشورهای نیمه دموکراتیک، احزاب سیاسی و نمایندگان سیاسی آنها معمولا قوانینی را وضع می کنند تا به نفع خود و حلقه قدرت خود، قدرت های اقتصادی، امور مالی بزرگ یا چند دسته اجتماعی باشند. آنها به ندرت قوانینی را وضع می کنند که برای همه مردم مفید باشد، زیرا آنها بیش از حد مشغول هستند، در جنگ قدرت داخلی و خارجی، یا برای تعقیب اجماع، اغلب فقط در دسته بندی های اجتماعی خاص.

تا زمان تولد DirectDemocracyS، هیچ کس دموکراسی واقعی، اصیل و کامل را اعمال نکرده بود.

جملات اول این مقاله ما شاید باعث عصبانیت کسی شود اما امیدواریم در عوض خیلی ها را به فکر وادار کند.

ما آن را «کلاهبرداری بزرگ» سیاست نمایندگی می نامیم که مردم را فریب می دهد تا واقعاً اهمیت داشته باشند، قدرت تصمیم گیری داشته باشند و کنترل کامل داشته باشند.

"توهم بزرگ" که با رای شخص، قوانین، بنابراین قوانینی که همه ما باید از آنها پیروی کنیم، و به آنها احترام بگذاریم، واقعاً به نفع مردم ساخته شده است.

ما آن را "سیاست قدیمی" نیز می نامیم که در آن رای دهندگان، شمارش می کنند، مهم هستند و تنها و منحصراً روزی که رای می دهند "قدرت" دارند. متعاقباً، برای تمام سال‌ها، تنها «نمایندگان» تصمیم می‌گیرند که احزاب و سیاستمدارانی هستند که بیشترین آرا را در انتخابات به دست می‌آورند.

برای درک دقیق آنچه به شما می گوییم، باید تصمیم بگیرید که آیا رای، و در نتیجه دموکراسی، عبارتند از: انتقال قدرت تصمیم گیری، یا الزام به نمایندگی.

اگر هنگام رای دادن، قدرت تصمیم گیری خود را به احزاب و سیاستمداران بسپاریم، پس سیاست قدیمی درست است و همه چیز خوب است.

از سوی دیگر، اگر با رای خود، فقط به آنها این قدرت را بدهیم که به نام ما عمل کنند و در نتیجه ما را نمایندگی کنند و به نفع انحصاری و کلی خود عمل کنند، اوضاع کمی پیچیده می شود. چون در این مورد حق با ماست و آنها فقط ما را فریب می دهند.

DirectDemocracyS اولین و تنها سازمان سیاسی بین المللی است که حق دارد خود را دموکراتیک تعریف کند و از کلمه دموکراسی استفاده کند.

بسیاری از "قهرمانان" سیاست قدیمی به شما خواهند گفت که ما "آرمان شهر" هستیم، که به شما دروغ می گوییم، که رای دادن و "دموکراسی نمایندگی" بهترین شکل حکومت است. ما در DirectDemocracyS که همیشه سیاست جدید، مبتکر و دموکراتیک هستیم و خواهیم بود، برخلاف آنها، شما را فریب نمی دهیم، به شما دروغ نمی گوییم، شما را مسخره نمی کنیم و مهمتر از همه سوء استفاده نمی کنیم. "جهل" عمومی رای دهندگان متوسط.

DirectDemocracyS اجازه می دهد و برای همیشه به مؤسسات خود اجازه می دهد تا هر فعالیت کل سازمان ما و همه نمایندگان سیاسی ما، چه قبل، چه در حین و به ویژه پس از انتخابات، تصمیم گیری، تأیید و کنترل کنند. بنابراین رای دهندگان ما قدرت تصمیم گیری دارند، حتی بین یک انتخابات و انتخابات دیگر. برای همیشه. ما همچنین این کار را با دادن مالکیت تمام فعالیت‌هایمان و هر چیزی که سازمان سیاسی ما را تشکیل می‌دهد، به کسانی که به ما می‌پیوندند، انجام می‌دهیم. ما رای دهندگان خود هستیم و در مورد همه چیز، همه با هم، همیشه تصمیم می گیریم.

دموکراسی به معنای قدرت برای مردم است و قطعاً قدرت برای احزاب و سیاستمداران نیست.

بنابراین، هرکسی که روش ما را نداشته باشد، یک «دزد» دموکراسی یا به عبارت زیباتر، یک دموکرات قلابی است.

کسانی که با ما مخالفت می کنند به شما خواهند گفت که صرف این واقعیت که به مردم قدرت کلی برای تصمیم گیری می دهیم تضمینی برای ما نیست که همیشه بهترین انتخاب ها انجام می شود. آنها به شما خواهند گفت که جمعیت همه مفاهیم اساسی و خاص را ندارند تا در مورد هر موضوعی به بهترین نحو تصمیم بگیرند.

با این حال، بر خلاف آنها، ما یک ویژگی منحصر به فرد دیگر داریم، گروه هایی از متخصصان، صالح، صادق، آزاد، مستقل و بی طرف، که وظیفه ارائه اطلاعات جامع در مورد هر انتخابی را دارند. آنها نتایج مورد انتظار را برای هر انتخابی که باید انجام شود با شورای خود مطابق با صلاحیت های خود به رای دهندگان ما ارائه خواهند داد. با رای دهندگان آگاه، شایسته، صادق، آزاد، مستقل و بی طرف و با نمایندگان سیاسی مان که هر دستوری را که از مردمی که افتخار نمایندگی و خدمت را دارند اجرا خواهند کرد، ما معصوم خواهیم بود. و عملا عالی

کسانی که از ما انتقاد می کنند به شما خواهند گفت که هیچ تضمینی وجود ندارد که گروه های تخصصی ما همگی شایسته، صادق، آزاد، مستقل و بی طرف باشند.

با این حال، ما تضمین می کنیم که تنها افرادی که در یک بخش خاص یا با جوایز مهم در هر موضوعی تحصیل کرده و انجام داده اند یا انجام داده اند، می توانند بخشی از گروه متخصصان ما باشند. به طور مداوم توسط گروه های امنیتی ویژه نظارت شود. هم گروه‌های متخصصان و هم گروه‌های امنیتی که آنها را کنترل می‌کنند، کاملاً از کاربران ثبت‌شده تأیید شده ما تشکیل می‌شوند. بنابراین کنترل مستمر خواهد بود و به راحتی توسط هر یک از کاربران ما قابل تأیید است.

ایجاد یک نیروی سیاسی مبتکر مبتنی بر عقل و منطق ساده نبود. DirectDemocracyS، فعالیت های خود را بر اساس احترام متقابل همه مردم، بر اساس دموکراسی یگانه و اصیل، دموکراسی مستقیم، بر اساس آزادی کامل استوار می کند و بسیاری از ما می پرسند که آرمان های ما چیست.

ما همیشه طرفدار همه مردم هستیم و خواهیم بود و همیشه شروع به کمک به کسانی می کنیم که در مشکل هستند. همیشه نیکی کردن به مردم و هیچ گاه درگیر سیاست علیه کسی و یا هیچ چیز، ویژگی ماست.

شایسته سالاری، شایستگی، قابلیت اطمینان، هوش، مهارت، صداقت و صداقت، تنها سیستمی است که سازمان سیاسی ما را در طول زمان نوآور نگه می دارد و در طول زمان بهترین ذهن های روی زمین را برای تغییر و بهبود زندگی همه انتخاب می کند.

آرمان سیاسی ما، و برنامه های ما در همه سطوح، همیشه قوانین سختگیرانه اما منصفانه ای را در نظر می گیرد که هرکس به ما بپیوندد همیشه به آن احترام می گذارد.

روش کار ما که در جهان منحصر به فرد است، نتایج استثنایی را در طول زمان تضمین می کند.

زیرا همه ما با هم باید مطمئن شویم که هیچ کس به خود اجازه ندهد در آینده کل جمعیت جهان، قدرت تصمیم گیری را در مورد همه چیز همیشه (و نه فقط در زمان انتخابات) بدزدد. قدرت کنترل، هدایت و تأثیرگذاری قاطعانه بر انتخاب های نمایندگان سیاسی خود و سازمان سیاسی، بین المللی، قاره ای، ملی و محلی خود. DirectDemocracyS، همین است، اجماع را دنبال نمی کند، زیرا می داند که همه افراد باهوش، و متعاقباً، حتی افراد باهوش کمتر، به ما خواهند پیوست، و در آنجا خواهند ماند، زیرا پتانسیل عظیم آن را درک خواهند کرد.

برنامه‌های سیاسی ما در گروه‌های جغرافیایی و عددی (نوآوری دیگر) پیشنهاد، بحث و رأی‌گیری می‌شود، با این امکان که هر کسی به صورت مثبت قهرمان شود و در عمل به اجرا در می‌آید.

به جای هدر دادن زمان زیاد، با چیزهای بیهوده، که در آنها تعیین کننده نیستید، مقداری از وقت خود را به نفع عمومی بشریت، بلکه برای کشور، منطقه جغرافیایی، دوستان، خانواده خود، اهدا کنید. از خودتان، همکاری با همه ما، به شیوه ای وفادار و صادقانه، یک تعهد اخلاقی برای همه شهروندان زمین است.

ما به شما امکان واقعی تغییر و بهبود جهان را با هوش و حوصله ارائه می دهیم، اما چیزی را از شما می گیریم که برای بسیاری تبدیل به یک وسواس شده است. دیگر هرگز نخواهید توانست از نمایندگان سیاسی خود و احزاب مربوطه شکایت کنید. زیرا با DirectDemocracyS، رای دهندگان تصمیم می گیرند، نه احزاب، یا سیاستمداران. سازمان سیاسی ما، و نمایندگان سیاسی ما و شما، تنها موظف هستند که هر تصمیمی را که توسط اربابان انحصاری ما، کاربران ثبت‌شده تأیید شده ما گرفته می‌شود، عملی کنند.

با گذشت زمان، افراد و احزاب زیادی را خواهید یافت که تا حدی یا حتی تقریباً به طور کامل روش، برنامه‌ها و ایده‌های ما را کپی می‌کنند. اعتماد نکنید، اصل کار می کند، زیرا یک مکانیسم و یک الگوریتم کامل است، جعلی، نه تنها شکست می خورد، بلکه زمان و شاید حتی پول شما را تلف می کند.

برای خاتمه، این ارائه ما که به زودی در سراسر جهان پخش خواهد شد، در راه ها و زمان هایی که به شما خواهیم گفت، ما نیز به شما می گوییم که ما تنها نیروی سیاسی هستیم که مبارزه را حذف می کنیم. قدرت و درگیری سیاسی با دیگر نیروهای سیاسی. ما اهمیتی نمی دهیم که دیگران چه کرده اند، چه می کنند یا چه خواهند کرد، ما فقط اهمیت می دهیم و منحصراً چه کاری انجام می دهیم و خواهیم کرد.

ما مبارزه برای قدرت داخلی را کاملاً حذف کرده ایم، با روش منحصر به فرد مدیریت فعالیت ها، با زنجیره های مرتبط، که به سازمان ما اجازه می دهد تا به خوبی عمل کند و افراد مناسب را در نقش درست قرار دهد. با قهرمانان، همیشه و فقط، همه کاربران ثبت نام شده تایید شده ما.

ما همچنین تضاد منافع، تقسیم مدیریت سازمان سیاسی، که به نمایندگان رسمی ما سپرده شده است، که بر اساس شایستگی در بین بهترین کاربران ما منصوب شده اند، از فعالیت نمایندگی نمایندگان سیاسی خود، که بر اساس شایستگی انتخاب شده اند، حذف کرده ایم. اساس در میان بهترین کاربران ما. از این طریق، DirectDemocracyS تنها وظیفه پشتیبانی، کمک، همکاری و بررسی عملی شدن آنچه را که تشکیل دهندگان ما سفارش می دهند، دارد. و نمایندگان سیاسی وظیفه دارند در خدمت منافع کل مردم باشند و هر دستوری را که در هر زمان توسط رای دهندگان دریافت می کنند را اجرا کنند.

ما این را اغلب تکرار می کنیم، اما منحصر به فرد هستیم و مطمئناً منحصر به فرد خواهیم ماند. چون همه می‌خواهند قدرت داشته باشند، همه می‌خواهند فرماندهی کنند، تصمیم بگیرند، اما فقط ما تصمیم می‌گیریم، همیشه، به طور مداوم در طول زمان، چه کسی مهم است و باید حساب کند، آن رای دهندگان هستند.

آیا به نظر شما عجیب است یا واضح است؟ نه، اسمش دموکراسی و آزادی است. آن دو کلمه ای که خیلی ها بدون داشتن حقی می گویند. آن دو کلمه ضروری که اگر در زندگی ما نباشد آن را بیهوده می کند. سیاست قدیمی هیچ شانسی برای رقابت عادلانه با ما ندارد، بنابراین برای مدتی به شما رشوه می دهد و به شما لطف می کند و وعده هایی را می دهد که کوتاه مدت و بدون نتیجه آشکار خواهد بود. اما به محض اینکه زمان مناسب باشد، متوجه خواهید شد که فقط توسط سیستم سیاسی قدیمی، اغلب برده قدرت اقتصادی، که تقریباً هرگز آنچه را که وعده می دهد انجام نمی دهد، فریب خورده، ناامید، فریب و استثمار شده اید. و در نهایت شما یک به یک در یک سازمان سیاسی متحد خواهید شد که مردم را در مرکز قرار می دهد و به منافع همه خدمت می کند.

همیشه بهترین ها را برای خود و افرادی که دوستشان دارید انتخاب کنید.

با احترام و ارادت بی نهایت، با سلام و احترام.

یک آغوش برای همه شما

DirectDemocracyS، سیاست شما، به تمام معنا!

PS وب سایت ما به زبان انگلیسی نوشته شده است، اما ما یک ماژول ترجمه مفید داریم که هر قسمت نوشته شده به زبان انگلیسی را به بیش از 100 زبان ترجمه می کند، فقط روی "-English-" کلیک کنید، و در منوی کشویی که باز می شود، را انتخاب کنید. زبان یا پرچم کشور شما بنابراین تمام قسمت های انگلیسی قابل مشاهده و قابل استفاده در تمام زبان های جهان خواهد بود.

همچنین، در آیتم منوی ابزار اصلی، یک وبلاگ، با دسته بندی ها به بیش از 53 زبان اصلی. ما در حال کار هستیم و از شما کمک می خواهیم تا تمام سایت خود را به تمام زبان های دنیا ترجمه کنیم.

مقوله زبان ما با چند مقاله مهم که قبلاً ترجمه شده است عبارتند از:

برای خواندن کل مقاله کافیست روی هر عنوان کلیک کنید. از خواندن لذت ببرید.

منطقه عمومی برای همه قابل مشاهده است، حتی بدون اینکه کاربر ثبت نام شده باشد، اما برای دسترسی به مناطق کاری، و امکان انجام کلیه فعالیت های سیاسی مختلف، باید ثبت نام کنید و قوانین ما را دنبال کنید، که به طور مفصل در قسمت ارائه خواهد شد. مقالات بعدی

DirectDemocracyS به همه یادآوری می کند که ما هیچ گونه فعالیت سیاسی در شبکه های اجتماعی انجام نمی دهیم، بلکه فقط و منحصراً در وب سایت رسمی خود کار می کنیم. در شبکه های اجتماعی به شما اطلاع می دهیم و تصمیمات گرفته شده را به اطلاع شما می رسانیم. اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم دوست داریم آزاد، مستقل، بی طرف و بدون سانسور و محاصره باشیم. و هیچ کس نمی تواند انکار کند که ما همیشه فقط حقیقت را می گوییم.

متشکرم.

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Kita dan mereka UT
ہم اور وہ UT
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Monday, 05 December 2022

Captcha Image

Main Menu

Latest News

Discover our Latest News

Official Rules. Registration and creation of personal profile. Anonmity. DirectDemocracyS, and all related projects, ...

Read More...

Based on the rules, of DirectDemocracyS, the Regulation Group was formed. Amendment proposals. Your own modifications ...

Read More...

Regulation group. The Official Rules of DirectDemocracyS, and all related projects, have been created, by various group...

Read More...

Registration, and creation of personal profiles. We receive many messages, and we need to clarify some very important c...

Read More...

One of our rules requires and obliges anyone who joins us to work, together with all of us, for about 20 minutes a day, ...

Read More...

Anyone who registers and creates a personal profile on our website, and then joins us, generally does so out of simple...

Read More...

The human being, is a social animal. The basis of the company is made up of many families. For almost all of us, the fam...

Read More...

The State, or the public sector, have always been seen as enemies, or as strict controllers, of compliance with the Law....

Read More...
No More Articles