Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
25 minutes reading time (5090 words)

Politika, ekonomika, financie, spolu

Stará politika sa často ukázala byť ovládaná ekonomickými silami a nekonala úplne autonómne. Politické strany ako prvé a ich politickí predstavitelia po zvolení nie vždy rozhodujú pre dobro celej populácie, ale často pomáhajú len veľmi bohatej časti na úkor menej majetných ľudí, alebo len zvýhodňovaním niektoré kategórie bez rešpektovania ostatných kategórií. Na celom svete bolo a je aj teraz veľa škandálov s prípadmi korupcie, nelegálneho podnikania, sexuálnych aktivít, vydierania a s mnohými politikmi, podozrivými a často aj odsúdenými.

DirectDemocracyS v mnohých článkoch vysvetľovala každému, ako robíme politické rozhodnutia a ako s množstvom inovácií uvedie autentickú demokraciu po prvý raz na svete do praxe.

Moc v rukách suverénneho ľudu, ktorý ju vždy drží: pred voľbami, počas nich a prvýkrát na svete, dokonca aj po voľbách. Pretože samotná podstata demokracie vyžaduje, aby ľudia rozhodovali a politici vykonávali na základe vôle celého obyvateľstva. To, čo nás hnevá, je, že nám vzali právo vyjadrovať sa, dovoliť všetkým robiť, čo chcú. Ak by odviedli dobrú prácu, tak tradičné strany, ako aj ich „dobrí“ predstavitelia by právom dostali našu pochvalu a nebolo by potrebné sa sťažovať. Ale nedôstojné predstavenie a podmienky, do ktorých nás, naše rodiny a našu planétu zredukovali, spôsobujú, že je absolútne nevyhnutné zmeniť a zlepšiť svetovú politiku a následne zmeniť a zlepšiť naše životy.

Vždy po prvýkrát na svete, s DirectDemocracyS a všetkými našimi súvisiacimi projektmi, sú občania neustále informovaní kompetentnými, nezávislými, čestnými skupinami špecialistov, ktorí našim voličom navrhujú tie najlepšie možnosti a dávajú im, nielen úplné a podrobné informácie, ale aj predpoveď o dôsledkoch každej voľby.

Milí priatelia, informovaní voliči, znamená to mať vedomú moc a že si vždy vyberáte tie najlepšie spôsoby, všetci spolu. Nie neschopná moc, ktorá pomáha len mocným. Všetci sa budeme angažovať v politike, pomáhať všetkým, ale vždy začneme s ľuďmi v ťažkostiach. Toto nie je len sľub, ale prísaha, ktorá je napísaná v každom našom článku a v každom našom nariadení alebo stanovách.

Ak sa donedávna, nie veľmi oprávnene, ľudia delili na bohatú triedu, strednú triedu a chudobnú triedu, všetky s rôznymi kategóriami, v poslednej dobe sú sociálne triedy len 2. Superbohatí a mocní, ktorí všetko ovládajú a riadia životy všetkých a super chudobných, ktorí sa snažia žiť a ktorí nemajú šancu a príležitosť zmeniť a zlepšiť životy svoje a svojich rodín.

Aby sa vyhli „nepokojom“, robili a stále sú pomalým, postupným, no neúprosným spôsobom.

Poviem to na rovinu, nikto z nás nezávidí tým, ktorí zbohatli eticky správnym spôsobom, bez vykorisťovania svojich pracovníkov, bez toho, aby zničili našu planétu. Nevstupujeme, a ak nejakí sú, vyháňame ich, takzvaných „sériových hejterov“, „klávesových levov“, ktorým nikdy nič nie je, alebo tých, ktorí chorobne závidia bohatým a slávnym. Nie sme a nikdy nebudeme politikmi Robin Hoods, ktorí bohatým berú, aby dávali chudobným. Existuje veľa politických síl, ktoré sa zrodili na protest a na ničenie, zosmiešňujúc hlúpych ľudí, ktorí skutočne veria, že pri čelnej konfrontácii so súčasným politickým a ekonomickým systémom máte najmenšiu šancu znovu nastoliť „sociálnu spravodlivosť“.

Jediný spôsob, ako mať svet spravodlivý a lepší pre všetkých, je stavať bez toho, aby ste sa dostali k čelnej zrážke.

Mocní, najmä tí, ktorí sú už niekoľko generácií, mali dostatok času na organizáciu, riadenie organizácií a protestných hnutí.

Sme návrhová organizácia s neprekonateľným politickým projektom a prakticky dokonalou pracovnou metódou. A každý, kto sa k nám pridal alebo v budúcnosti pridá, vie, o čom hovoríme.

V tomto článku nechceme vysvetľovať a opakovať obrovský potenciál DirectDemocracyS a všetkých súvisiacich projektov, ale chceme predísť niektorým kritikám zo strany neinformovaných a povrchných ľudí. Pretože sme predpovedali, že budú, a chceme predvídať našich odporcov vysvetlením niektorých základných pojmov.

My, ktorí vždy hovoríme o tom, že politika by mala byť autonómna a netrpieť žiadnymi zásahmi ekonomiky, financií, bánk a iných „silných mocností“, vytvárame v našom veľkom vesmíre okrem galaxie politiky inovatívny projekt tzv. ekonomika, financie, informácie, komunikácia, rádio, TV, multimédiá, šport, dokonca aj založenie banky a tiež vytvorenie úplne novej meny * Time * a dokonca aj kryptomeny TimeCrypWS SWCT, teda všetky aktivity so značnými ziskami, a vývoj vo všetkých sektoroch činnosti.

Mnohí budú namietať: sú presne ako ostatné? Nechajú sa ovládať aj ekonomickými projektmi? Rozumieme vám, je logické sa pýtať, ale nie sme ako ostatní, sme inovatívni vo všetkom.

Rovnako ako v DirectDemocracyS, kde všetko patrí všetkým, aj v prepojených projektoch, všetko patrí tým, ktorí sa zúčastňujú a pridajte sa k nám.

V tomto článku si vysvetlíme, aké sú naše motivácie, potom prečo to ideme robiť, ako to budeme robiť a kto pochopí, že sme skutočne inovatívni, vo všetkom, čo sme vytvorili. A predovšetkým pochopíte, že nielen politika je falošná a v našom svete nefunguje dobre, ale je veľa odvetví, v ktorých je potrebná skutočná inovácia, zmena a predovšetkým zlepšenie. Takže aj v ekonomike, financiách a vo všetkých odvetviach treba niečo nové a hlavne lepšie.

Než budeme pokračovať, máme pre vás len dve otázky.

Prvým je: ak si uvedomíte, že žijeme v spravodlivom svete, kde má každý rovnakú šancu získať lepší a slušný život?

Druhým je: ak si uvedomíte, že politický projekt, dokonca krásny a úplný, ako je ten náš, bez ekonomickej sily, ktorá by ho podporila, nikdy nebude schopný dať o sebe vedieť a odolať obrovským výzvam, ktoré tu budú, nielen zo strany všetkých ostatných politických síl, ale aj všetkých „silných veľmocí“, ktoré s nami stratia každú možnosť existencie, a ak dokážeme „bojovať“ s ekonomikou a svetovými financiami, ktoré s nami , mali by zmeniť a zlepšiť svoje pravidlá?

Ak sú vaše odpovede: nie, nežijeme v spravodlivom svete a nie, nikdy nebudete môcť prežiť a vyhrať všetky bitky proti „silným silám“, ak nebudete mať sami seba, ekonomický a finančná sila, ukazujete, ako vždy, že rozumiete pravde! Výborne, boli sme si istí, a kto nerozumie všetkým dôvodom, môže prestať čítať.

Musíme to však zopakovať: nebojujeme proti nikomu, ale vytvárame si vlastnú politiku, vlastné financie, vlastnú menu, vlastné informácie, multimédiá, televízne rádio, naše informácie, naše podujatia, naše športové aktivity a naše vlastné aktivity všetkého druhu.

A viete ako to robíme my? Určite nie zničením toho, čo už existuje, ale vytvorením niečoho nového.

Bez toho, aby sme niekoho rušili, vytvoríme všetok potenciál, ktorý budeme potrebovať.

A viete, ako to urobíme? Robiť zbytočné stáročia, tisícročia, v ktorých sa umelo vytvárali rozdelenia, nenávisť, diskriminácia všetkého druhu.

Robíme a budeme robiť všetko pokojne, s dôrazom na každý detail, vytvárajúc spoločné projekty všetkých dobrých ľudí na zemi, založené na dôvere a vzájomnom rešpekte a na veľmi pevných pravidlách, rešpektovaných všetkými, založených na zásluhovosti, s ideálmi a hodnotami, všetko založené na logike, spravodlivosti a zdravom rozume.

V predchádzajúcej vete sme vám vysvetlili podstatu každého nášho projektu a prečo sme si istí, že nikdy nemôžeme zlyhať, ba ani pokaziť. Máme desaťtisíce odborníkov vo všetkých odvetviach, ktorí nám najskôr zadarmo a potom aj s kompenzáciou za spoluprácu pomáhajú nerobiť chyby.

Počas histórie nás vždy umelo rozdeľovali a my sa, prirodzene, opäť spojíme.

V politike budeme najlepší, a to je každému jasné, ale nikoho nenútime, aby sa k nám pridal, ani nežiadame, aby sa stará politika zmenila, zlepšila a stala sa demokratickejšou a slobodnejšou (pretože nikdy kvôli obrovským konfliktom záujmov). Pridajú sa k nám tí, ktorí majú minimum inteligencie a aj tí menej inteligentní pochopia, že pre každého sme jedinou nádejou na život v inom, spravodlivom a lepšom svete. Ale aj tí hlúpi, a tých je bohužiaľ veľa, ktorí sa nechajú zmanipulovať a nechajú si zosmiešniť súčasnú politiku, vidiac intelektuálnu hĺbku, a osobnosti, ktoré predstavíme ako kandidátov, budú nebude môcť voliť vo voľbách, čo pre nás. Neobviňujte nás, že sme príliš optimistickí, nie sme, a neobviňujte nás z trúfalosti, čas nám ako vždy dá za pravdu. Sme len realisti. Určite ste pochopili náš obrovský potenciál a mnohí ľutujú, že nemajú naše nápady. Aj keby mali, bez našej metódy by takýto projekt nikdy nedokázali postaviť. Ale aby ste si boli istí a aby ste pochopili, o čom hovoríme, prečítajte si, hoci aj niekoľkokrát, všetky naše informácie na našej webovej stránke:

https://www.directdemocracys.org/

a ak stále veríte, že preháňame, uvedomíte si, že sme a vždy zostaneme len realistami.

Rovnaký inovatívny projekt uvedieme do praxe aj vo všetkých projektoch ekonomiky, financií, informácií, komunikácie, rádia, TV, multimédií, športu, dokonca aj pri založení banky a s úplne novou menou * Time *, TimeCrypWS SWCT kryptomena a všetky ostatné aktíva v každom odvetví podnikania.

Odhaľujeme tajomstvo, ktoré mnohí z našich overených registrovaných používateľov už dávno vedia, žiadna osoba, ktorá nie je naším overeným registrovaným používateľom, sa na našej oficiálnej webovej stránke politiky nebude môcť zúčastniť v počiatočnej fáze a základná fáza našich ekonomických a finančných projektov.

V skutočnosti vytvárame, pretože už pracujeme v každom sektore, hospodárstvo a financie paralelné s už existujúcimi, ktoré sú vyhradené len pre tých, ktorí sú s nami. A predtým, ako nás obviníte, že sme príliš uzavretí a že nedovolíme nikomu, kto nezmýšľa ako my politicky, aby sa k nám pridal, čítajte ďalej a pochopíte všetky naše motivácie.

V súčasných financiách a ekonomike by sme nikdy nemohli byť konkurencieschopní, pretože existujúci trh by sa z veľkého strachu z konkurencie pokúsil sabotovať a zlyhať všetky naše aktivity akýmikoľvek možnými prostriedkami, legálnymi alebo nelegálnymi. Pokúsia sa o to isté, ale s našimi mechanizmami a našimi algoritmami sme už všetko predvídali a nebudú mať najmenšiu šancu nám prekážať alebo nás brzdiť.

Nikdy nás nebudú môcť zastaviť, pretože konáme úplne legálne a absolútne rešpektujeme všetky medzinárodné, národné a miestne zákony. Budeme robiť len legálne, eticky korektné, ekologické aktivity, so starostlivosťou a ochranou každého, kto s nami spolupracuje. Priatelia, nikdy a bezdôvodne nebudú ľudia, ktorí budú pre nás pracovať, ale iba ľudia, ktorí budú pracovať s nami, teda s nami. Vyzerá to ako trochu komunistický projekt a nečakali by ste to od totálne antikomunistických ľudí, ako sme my. Namiesto toho je a vždy bude, pretože je správne, aby každý, kto sa podieľa na úspechu akéhokoľvek podnikania, dostal za svoju prácu spravodlivú odmenu. Pretože skutočnosť, že spolupracujeme, dáva dobrú predstavu o jednote, spolupráci a vzájomnom rešpekte, ktoré uvádzame do praxe v každom z našich projektov.

Jeden za všetkých, všetci za jedného, nie je slogan, pripomínajúci 3 mušketierov, pre nás je to zásadné pravidlo, aby všetko dokonale fungovalo.

Vytvorme si teda vlastnú ekonomiku založenú na kompetencii, čestnosti a zásluhovosti.

Skôr ako budeme pokračovať, urobme si predpoklad.

Za rok takmer neznámej činnosti sme dostali niekoľko správ, rôzneho druhu. Niektoré hrozby a pokusy zastaviť nás, ktoré potvrdzujú, že sme otravní, a preto sme na správnej ceste, ale aj množstvo návrhov, ako predať ľuďom, či firmám všetky naše projekty a získať veľa bohatstva. , a moc, a zároveň prevziať súčasnú moc, v našej činnosti. Ale keďže sme totálne nekompatibilní so starou politikou, naše projekty by nevedeli riadiť ani ekonomické mocnosti, ktoré si nás chcú „kúpiť“. Nie sú zvyknutí na demokraciu, slobodu a predovšetkým sociálnu spravodlivosť založenú na zásluhovosti a rovnosti príležitostí.

Všetkým sme odpovedali rovnako: nikoho nerušíme, nikoho sa nebojíme a ideme si svojou cestou. Ak nás predtým bolo 282 ľudí z rôznych krajín, s rôznymi zamestnaniami, rôznymi politickými názormi a z rôznych sociálnych sektorov, teraz, v polovici júla 2022, máme 109 400 overených registrovaných používateľov a mnohí, ktorí sa k nám chcú pripojiť, neustále zvyšujeme.

V tejto súvislosti sa Vám chceme poďakovať za Vašu úctu, dôveru a rešpekt, ktoré sú z nás všetkých opätované. Ak zastaviť 282, bolo to veľmi ťažké, takmer nemožné, teraz sa naša snehová guľa, ktorá schádza z hory, stáva, na naše šťastie, obrovskou lavínou, ktorá zavalí všetko zlo, ktoré je na zemi.

Ospravedlňujeme sa za naše porovnanie s tými, ktorí, žiaľ, zomreli, alebo stratili príbuzných či priateľov v tragických lavínach v dôsledku klimatických zmien, čiastočne spôsobených aj človekom. Snehová guľa, ktorá sa stáva lavínou, ktorú nemožno zastaviť, ktorá zavalí všetko prehnité na svete, očistí ho od zločinu, korupcie, vydierania, násilia, podvodov a zlých ľudí (našťastie málo, ale mocných), ktorí sa s nimi zahrávajú. osudy ľudí. Ktorí využívajú a podvádzajú ľudí a ničia planétu.

Tým, ktorí si chceli kúpiť náš projekt, sme povedali, že len ak 100% našich overených registrovaných užívateľov súhlasí s predajom, urobíme to, s veľkou ľútosťou. Je zrejmé, že 282 prvých používateľov, našich viac ako 300 správcov a všetci naši overení registrovaní používatelia nemajú záujem predávať, pretože by to znamenalo zlyhanie v našom zámere zmeniť a zlepšiť svet. Teraz nás budú kritizovať veľkokapitalisti a odborníci na ekonomiku, ktorí nám vysvetlia, že je neekonomické nepredávať, ak je ponuka dobrá. Aj v tomto sme inovatívni, neexistuje množstvo peňazí, ktoré by nás mohli kúpiť. Rovnako ako existuje, a opakujeme, hrozba, ktorá nás môže vystrašiť. Vždy budeme schopní odpovedať každému s veľkou dávkou inteligencie, odhodlania, jednoty a rýchlosti.

Keď sa vrátime k našej ekonomike a financiám, inovatívnym a úspešným, prinášame vám niekoľko podrobností.

Účasť, ako sme už povedali, je vyhradená pre našich overených registrovaných používateľov a je dobrovoľná. Na vstup do základného imania je stanovená pevná suma, ktorá sa zvyšuje podľa počtu našich overených registrovaných užívateľov, ktorí sa k nám pridajú. Pozor, nie je to Ponziho schéma, ani viacúrovňový trh, ktorý považujeme za nespravodlivý a takmer vždy morálne nevhodný a nezlučiteľný s našimi predstavami. Všetci sa zúčastňujeme s rovnakými možnosťami a s rovnakými čiastkami alebo s minimálnymi rozdielmi a neodmeňujeme prvých, čím druhí strácajú peniaze.

Existuje mnoho algoritmov a veľmi podrobných pravidiel, ktoré však majú v základe niekoľko dôležitých pojmov. Podrobné vysvetlenie, len pre záujemcov, poskytneme v budúcom článku, ale všetci hovoríme, že sa investujú minimálne sumy, tak do základného imania, ako aj do rôznych projektov, ktoré spolu realizujeme.

Pozor. Predtým, ako budeme pokračovať, všetkým pripomíname, že investovanie, peniaze, tovar, služby a požičiavanie práce, do finančných aktivít a do ekonomických projektov, nákup a predaj akcií, investovanie do kryptomien, môže byť riskantné a môže byť stratené. majetok a drahocenný čas. Preto je našou výzvou, aby ste si pred prijatím akéhokoľvek rozhodnutia pozorne prečítali každý z našich projektov a poradili sa s odborníkmi. Nikdy neinvestujte kapitál, tovar, služby a svoje služby, ktoré sú nevyhnutné pre prežitie vás a vašej rodiny. Aj keď prijmeme všetky opatrenia, aby sme ľuďom zabránili plytvať časom, kapitálom alebo tovarom rôzneho druhu a zabránili im, vždy existuje, aj tá najmenšia možnosť straty, hoci len čiastočnej, vynaložených investícií. Navyše, nie všetky naše aktivity sa začnú v rovnakom čase, takže svoje peniaze môžete viazať aj na dosť dlhé obdobia bez mnohých možností výberu. Keďže naše projekty a naše aktivity riadia a kontrolujú všetci naši registrovaní užívatelia, máte ešte jednu záruku, že nikto neutečie s peniazmi a že nikto neorganizuje podvody. Všetko je a vždy bude od každého, samozrejme, založené na investíciách a podieloch, ktoré človek vlastní v každom podniku. Výber by sa mal robiť na základe znalostí, ktoré má človek v každom sektore. Starostlivo si vybrať, aké a koľko investícií a kedy ich uskutočniť, je jedným z ideálnych vzorcov na dosiahnutie veľkého úspechu.

Ako fungujú počiatočné aktivity?

V prvom rade, každá osoba, overený registrovaný užívateľ, na našej politickej stránke, má právo zúčastniť sa jednou osobnou akciou a jednou účasťou na rôznych projektoch, do ktorých sa rozhodne vstúpiť na základe jedinečného kódu. bezpečnosť, do nášho všeobecného podnikania. So základným kapitálom, ktorý každý nazbiera, sa budú realizovať investície rôzneho druhu, s rôznymi pravidlami, ale s istotou, že budú chránení všetci ľudia a každá investícia, ktorá bude okrem iného rovnocenná. Za každý získaný cent ako základné imanie sa vykoná prísna kontrola, ako sa vynaloží alebo ako sa investuje.

Garančné fondy sa budú vždy vytvárať s cieľom predchádzať a predchádzať akémukoľvek druhu problému, najmä nedostatku likvidity. Prvý zárobok z každej činnosti sa použije na to, aby sa tým, ktorí si to želali, vrátil počiatočný investovaný kapitál a kapitál rôznych projektov, ale aj časť ziskov na vytvorenie zisku. Na druhej strane tí, ktorí chcú v investícii pokračovať, to budú môcť urobiť pomocou veľmi jednoduchých, ale pevných pravidiel, aby zabránili hromadeniu akcií a zabránili ľuďom ekonomicky sa vystavovať príliš vysokými sumami.

Skutočný zisk však nebude individuálnym konaním, ale časom a prácou každého účastníka. Pretože doteraz sa to na prvý pohľad môže zdať jednoduchý a veľmi férový, takmer „komunistický“ projekt. Ale keďže komunizmus nevytvára rozvoj, nedáva tým, ktorí sa zúčastňujú, správnu motiváciu a vytvára ekonomickú stagnáciu, predvídali sme pre každého, kto sa okrem sociálneho a projektového kapitálu zúčastňuje a venuje svoj čas a svoju prácu, disponovanie jedným alebo viacerými projektmi, možnosť získať dodatočné zárobky na základe výnosov vytvorených každým z každého projektu a na základe zásluh, kompetencií a čestnosti. Môže sa to zdať trochu komplikované, ale je to veľmi jednoduché, ak máte všetky podrobnosti a všetky naše pravidlá. Preto aj v týchto činnostiach, tí najlepší a tí, ktorí tvrdo pracujú, je správne, že zarábajú viac ako tí, ktorí nerobia nič alebo málo. Odmeňuje sa produktivita a každá forma príspevku k úspechu všetkých našich aktivít.

Okrem toho každý, kto je na našom „paralelnom trhu“, bude mať značné výhody a mnohé uľahčenia, ako aj zľavy a špeciálne ponuky, pri ktorých nebudú tolerované špekulácie.

Predchádzame ďalšej možnej kritike s vysvetlením, že pre každú činnosť, ktorú vykonávame, máme jasné pravidlá, ktoré budú všetci plne rešpektovať. Takže pre tých, ktorí si myslia, že investujeme všetko rovnakým spôsobom a že každý vloží jeden podiel a potom sa rozdelí, povieme vám, že je to tak, len pre premenlivé percento z každej činnosti. Ďalšie percento je založené na investíciách na základe vlastnených akcií, variabilným spôsobom, od užívateľa k užívateľovi, ako na súčasnom trhu, s mnohými ďalšími ochranami. Ďalšie percento je naopak založené na skutočnej práci a na individuálnych alebo skupinových príspevkoch. Všetko sa robí podľa metódy, ktorú vysvetlíme v inom článku len tým, ktorí sa k nám pridajú.

Do niektorých aktivít budú môcť ľudia mimo našich projektov v budúcnosti vstúpiť bez mnohých výhod a bez mnohých zariadení, ale pre čistý zisk a obojstranne výhodným spôsobom, podľa jasných, pevných a veľmi opatrných pravidiel. , aby sa predišlo problémom.

A teraz vysvetlenie, na ktoré všetci čakajú, čo má politika spoločné s ekonomikou?

Najprv by ste mali položiť tú istú otázku súčasnej politike, ktorá je takmer úplne kontrolovaná ekonomickými mocnosťami, alebo ktorá takmer vždy uprednostňuje, často za poplatok, určité spoločenské vrstvy, zvyčajne uprednostňuje niekoľko na úkor mnohých. Existujú však aj politické sily, ktoré využívajú veľkú nevedomosť, ľahkosť manipulácie masami a dezinformácie veľkej časti voličov. A napokon časť, stále väčšia a nebezpečnejšia, využíva nenávisť, závisť, zlobu mnohých frustrovaných ľudí, ktorí aj kvôli osobným problémom už ničomu neveria a idú za prvým, čo im dáva nádej, pomstiť sa osudu alebo tým, ktorí sú bohatí, mocní alebo slávni. Sociálnu nenávisť vytvárajú vštepovaním niektorých nesprávnych myšlienok, aby bolo jasné, že všetko je nepravdivé, že všetky informácie sú zmanipulované a ľudia sa stávajú neschopnými vybrať si medzi dobrom a zlom a rozlíšiť, čo je správne od čo je zle. Robia to tak, že každému bez toho, aby dodržali akékoľvek alebo takmer žiadne sľuby, sľúbili dosiahnuť spravodlivosť a lepší život. Sú politické strany a predstavitelia, ktorí sľubujú zľavy a krátenie daní, alebo rozdávajú peniaze, nič nerobia, prípadne pracujú načierno. Vytvárame však obrovské dlhy, ktoré zaplatia všetky naše deti, vnúčatá a budúce generácie. Robia z nás a urobia z nás otrokov v dlhoch, aby sme zaplatili za hriechy, ktoré nie sú naše, ale hriechy našich predkov. A toto všetko robia za peniaze všetkých. V skutočnosti, ak vám po vládnych akciách, v ktorých vám zobrali 100, tesne pred voľbami vrátia 20, budete ich voliť ďalej, pretože vo voľbách vidíte len záverečnú časť, v ktorej vám dajú tých 20 a nie 80, ktoré vám zobrali, počas celého obdobia. Sme iní, inovatívni, nezneužívame imbecilov, ale snažíme sa, aby si uvedomili realitu, aj keď trochu drsnými spôsobmi, s prísnymi tónmi, ale s istotou, že sa im budeme môcť pozrieť do tváre, predtým, počas a predovšetkým potom všetky naše politické aktivity. Tí, ktorí hľadajú nedodržané sľuby a krásne slová, ilúzie, naďalej hlasujú o starej politike. Na druhej strane, hlasujú za nás aj tí, ktorí hľadajú konkrétnosť a strednodobé a dlhodobé výsledky, ktoré trvajú a sú skutočne rozhodujúce.

Rovnaké úvahy uvádzame do praxe vo všetkých našich ekonomických a finančných aktivitách a vo všetkých našich projektoch.

Tí, ktorí myslia na to, že zarobia peniaze a zbohatnú rýchlo, bez toho, aby museli čokoľvek robiť, môžu pokojne pokračovať v investovaní do tradičných metód. A môže naďalej strácať a zlyhávať so starými financiami a starou ekonomikou.

Tí, ktorí veria, že môžu začať projekty bez delenia sa o zisk, s tými, ktorí do projektu vložili čas, peniaze a prácu, by to mali urobiť sami alebo s pomocou tradičných prostriedkov financovania.

Tí, ktorí veria, že môžu ukradnúť čo i len jediný cent od našich ostatných používateľov alebo z daní, aby zvýšili svoje zárobky, vedia, že môžu pokračovať v podvádzaní a vyhýbaní sa daniam metódami tradičnej ekonomiky, keď nebudú v noci spať, zo strachu z overovania a problémov. My a každý, kto s nami investuje, budeme pokojne spať s vedomím, že dodržiavame zákony aj naše svedomie. V tejto súvislosti budeme platiť všetky dane podľa zákonov krajiny, prípadne geografickej oblasti, v ktorej budeme zarábať a v ktorej budeme pracovať.

V tomto bode si mnohí položia otázku, ak robíte všetko tak, ako sa má, ako zarobíte peniaze a ako zarobíte, kto bude s vami spolupracovať?

Odpoveď by trvala veľmi dlho a nám zaberie čas na písanie a vám zaberie čas na prečítanie. Ale v niekoľkých nasledujúcich článkoch sa budeme venovať viac technickým detailom a presne pochopíte, ako to funguje, ale pre všetky podrobnosti a aby ste videli, ako to všetko funguje, sa k nám budete musieť pripojiť. Zatiaľ len vedzte, už pracujeme, pretože naše aktivity sa už rozbehli a prvé investície idú lepšie, ako sme predpokladali.

Chceme vám povedať malé tajomstvo: môžete zarobiť veľa peňazí, dokonca aj čestným spôsobom a legitímnymi aktivitami.

Na tých, ktorí nás obviňujú, že myslíme aj na podnikanie, teda zarábanie, odpovedáme, že vedieme účtovníctvo oddelene. Príjmy našej politickej organizácie: s reklamnými aktivitami, dobrovoľnými darmi, volebnými náhradami, percentami zo zárobkov našich politických predstaviteľov (za množstvo služieb, ktoré im ponúkame), budú vždy spravované našimi overenými registrovanými používateľmi prostredníctvom skupín špecialistov. a bezpečnosť len v politickom projekte.

Naša ekonomická, finančná a akákoľvek činnosť, ktorá nie je politická, bude vždy riadená našimi registrovanými používateľmi overenými, prostredníctvom skupín špecialistov a bezpečnosti, avšak úplne oddelene od politických účtov. Budeme pracovať na projektoch a s pravidlami, ktoré umožnia každému zarábať na základe zásluh a schopností.

Tým, ktorí nám hovoria, že áno, oddelené účty, ale sú to tí istí ľudia, odpovedáme dvoma otázkami: ste si naozaj istí, že politické strany a politickí predstavitelia starej politiky nevykonávajú žiadne aktivity? hospodárskej činnosti, dokonca oddelene od tejto politiky? Keď to dokážu oni, prečo nie my? A potom skutočnosť, že naši overení registrovaní užívatelia vo svojom voľnom čase alebo pre tých, ktorí to chcú a nemajú žiadne záväzky voči politickej reprezentácii, na plný úväzok investujú a spájajú sa, aby spolupracovali, nie je a nikdy nebude zakázané. podľa akéhokoľvek zákona.

Naše ekonomické aktivity sú predsa len o obrovskej skupine dôveryhodných priateľov, ktorí sa spoja, aby vytvorili obchodnú spoločnosť, v ktorej budú spoločne pracovať a investovať rovnakým dielom, alebo podľa svojich záujmov a vlastných možností, a schopnosti. Takže nikto z našej obrovskej rodiny nie je do ničoho nútený.

V niekoľkých nasledujúcich článkoch vám vysvetlíme, ako investujete, koľko míňate, koľko a ako zarábate. Aby sme však poznali všetky podrobnosti a dobre porozumeli celému mechanizmu, opakujeme, že sa k nám budete musieť pridať, pretože keďže ide o investíciu, spomedzi niekoľkých stoviek tisíc priateľov radšej informujeme len tých, ktorí majú možnosť sa pripojiť nás. Určité veci sa dajú lepšie pochopiť zvnútra ako zvonku.

A pre tých, ktorí nás obviňujú, že sme príliš uzavretí a neuvádzame všetky podrobnosti, existuje len jedno vysvetlenie: ak predsa odhalíme všetky naše tajomstvá a investície, kto nás bude chcieť zastaviť, bude vedieť, ako to urobiť a bude podľa toho konať. Aj keď sme veľmi pripravení odpovedať všetkým rovnakým spôsobom.

A potom, ak by sme vám poskytli všetky podrobnosti, každý by mohol ukradnúť naše nápady, aj keď by úplne zlyhali, pretože nemajú naše metódy, ani naše kontrolné skupiny, tvorené našimi registrovanými overenými používateľmi, ktorí robia perfektnú prácu.

Niektoré veci sú a zostanú prísne tajné. Až do správnej chvíle bude len málo ľudí poznať všetky podrobnosti, aby mohli zistiť, komu môžeme dôverovať alebo nie.

Z tohto dôvodu je vstup do našej politickej organizácie pre niektorých veľmi komplikovaný. Treba predsa trochu času a trochu pozornosti a predovšetkým ochotu rešpektovať všetky naše ideály a všetky naše hodnoty. Ale pridať sa k nám je ťažké, najmä pre tých, ktorí neradi dodržiavajú určité pravidlá, všetko založené na zdravom rozume. Uskutočňovať čo najlepšie, s dôležitými a zaručenými výsledkami, naše ekonomické aktivity, do ktorých každý vloží trochu peňazí, zarobiť viac, vstúpiť ako člen, je ešte komplikovanejšie a ťažšie zabrániť a vyhnúť sa akémukoľvek sabotáž alebo pokus nás zastaviť. V oboch prípadoch, ak vstúpite, musíte každý deň dokázať, že si tam zaslúžite zostať. Prísnosť voči tým, ktorí nerešpektujú pravidlá, je základom našich úspechov.

Ako vždy, jednota a absolútny rešpekt k pravidlám nám umožňujú a umožnia byť úspešnými aj v biznise a financiách.

Názvy našich projektov sú zatiaľ: NewOpo obchodná spoločnosť, finančná spoločnosť, ekonomické aktivity.

MyWebMyBank, naša dcérska banka, spravovaná spoločnosťou NewOpo.

* Čas * naša mena, kontrolovaná a riadená MyWebMyBank a NewOpo.

TimeCrypWS, SWCT kód, naša kryptomena, kontrolovaná a spravovaná * Time *, MyWebMyBank a NewOpo.

MyInfo, naša spravodajská, informačná a kultúrna agentúra. Prevádzkuje všetky naše školy a všetky naše kurzy. Zaoberá sa aj výskumnou činnosťou a medzinárodnou spoluprácou všetkých našich odborníkov.

MyWebMyRadio sa zaoberá rádiom, hudbou, koncertmi, podujatiami a komunikáciou.

MyWebMyTV sa zaoberá TV, filmami, televíznymi programami, audio a video tvorbou, koncertmi, podujatiami a komunikáciou.

SportsAcademy, zaoberá sa športom, správou športových zariadení, vytváraním športových akadémií, riadením existujúcich a nových športových klubov, zastupiteľskou agentúrou pre športovcov, trénerov, personálne a športové kluby.

Informujeme, že naša uvítacia stránka má súčasť, so všetkými našimi pracovnými ponukami, vo všetkých odvetviach činnosti, preto touto vetou odpovedáme aj tým, ktorí sú presvedčení, že je zbytočné mať 2 stránky politiky. Každý má svoj účel a svoje kompetencie.

DirectDemocracyS na oficiálnej stránke robí len politiku a robí to tým najlepším spôsobom.

Pozor, nie všetky weby, ktoré vám predstavujeme, sú plne aktívne a predovšetkým funkčné, niektoré sú s obmedzeným prístupom, len pre administrátorov, členov skupín administrátorov, bezpečnosť, zákonnosť, kontrolu, špecialistov a oficiálnych zástupcov, nami overené registrovaných užívateľov. Iné, na druhej strane, majú obmedzený prístup, aby k nim mali prístup všetci naši overení registrovaní používatelia, ktorí zaplatili ročný poplatok. Čoskoro však pre každú z nich sprístupníme malé verejné časti, viditeľné pre všetkých, v ktorých predstavíme niekoľko stručných informácií a niektoré z našich výsledkov, na základe toho, ako sa rozhodnú, naši majitelia, ktorými sme všetci, overení registrovaní užívatelia , ktorí sa rozhodli spoločne podnikať a investovať.

Niektoré z našich webových stránok, ktoré ešte nie sú aktívne alebo sú v procese vytvárania, vás môžu presmerovať na našu politickú webovú stránku, ktorá je východiskovým bodom, našou prvou galaxiou, aby ste mali prístup k nášmu obrovskému vesmíru.

Na druhej strane naše ďalšie webové stránky budú mať články, formuláre a položky hlavného menu, ktoré budú viditeľné iba po prihlásení pomocou používateľského mena a hesla, ktoré používate, na našej oficiálnej politickej webovej stránke.

A nakoniec posledné odsúdenie, ktoré od mnohých z vás dostávame proti nám. Mnohí si povedia: pod rúškom podnikania sa vám na webe, ktorý sa zaoberá politikou, zaregistruje veľa ľudí.

Aj na tieto reagujeme. Jednoducho, ale priamo, opäť s otázkou od nás. Ale naozaj, pri politickom projekte, ako je ten náš, si myslíte, že musíme použiť „návnadu“ biznisu, aby sme prilákali ľudí? Ty sa nikdy nezmeníš. Vždy kritizujte, nič o nás a o tom, čo robíme, neviete. Nepotrebujeme žiadnu reklamu, stačí nám ústne vyjadrenie od našich overených registrovaných užívateľov, aby sme v krátkom čase oslovili miliardy overených registrovaných užívateľov.

Ďakujeme za vašu pozornosť, za vašu zvedavosť a za záujem, s ktorým nás sledujete.

S pozdravom a prianím všetkého najlepšieho.

Naša veľká rodina!

Upozornenie: Takmer všetky naše oficiálne webové stránky sú viacjazyčné alebo dostupné v hlavných jazykoch.

Stačí si v jazykovom module vybrať preferovaný jazyk namiesto angličtiny a všetky časti v angličtine budú preložené do viac ako 100 úradných jazykov.

Každý, kto chce prispieť k prekladu, po tom, čo sa stane overeným registrovaným používateľom, bude môcť tak urobiť.

Nami už preložené časti do iných jazykov, samozrejme, nebudú preložené do všetkých ostatných jazykov, ale iba tie zo všetkých našich článkov, aplikácií, komponentov a modulov, ktoré sú v angličtine.

Ospravedlňujeme sa za malé chyby v rôznych prekladoch.

Vitajte na stránke.

https://www.mypolitics.ml/site/

MyPolitics, vaša uvítacia webová stránka, vaše pracovné ponuky, skutočne v každom zmysle!

Internetová stránka s inovatívnou politikou.

https://www.directdemocracys.org/

DirectDemocracyS, vaša politika, v každom zmysle!

Obchodný web.

https://www.newopo.tk/official/

NewOpo, vaša firma, naozaj v každom zmysle!

Webová stránka bankovníctva a finančného investovania.

https://www.mywebmybank.tk/

MyWebMyBank, vaša banka, v každom zmysle!

Webová stránka pre informácie, kultúru, šírenie, komunikáciu a vzdelávanie.

https://www.myinfo.tk/

MyInfo, vaše informácie, v každom zmysle!

Naša tradičná mena * Čas *, spojená s našimi projektmi.

https://timeismoney.tk/

* Čas *, vaša mena, skutočne v každom zmysle!

Naša inovatívna kryptomena, TimeCrypWS SWCT, prepojená s našimi projektmi. Iba oficiálna webová stránka, aby ste ju mohli používať. Upozornenie: neregistrujte sa bez povolenia na oficiálnej webovej stránke * Time *.

https://timeismoney.tk/wallet/

TimeCrypWS, vaša kryptomena, skutočne v každom zmysle!

Investície do rádia, multimédií, hudby, produkcie, koncertov, umelcov, podujatí a iných aktivít.

http://www.mywebmyradio.tk/

MyWebMyRadio, vaše rádio, skutočne v každom zmysle!

Investície do televízie, multimédií, videa, filmu, produkcie, podujatí, umelcov a iných aktivít.

http://www.mywebmytv.tk/

MyWebMyTV, váš televízor, skutočne v každom zmysle!

Investície do športu, športový manažment a reprezentácia, podujatia, turnaje, správa a tvorba športovísk.

http://www.sportsacademy.tk/

SportsAcademy, váš šport, naozaj v každom zmysle!

A mnoho ďalších projektov vo všetkých sektoroch činnosti. Pre všetky kompletné zoznamy budete musieť byť overeným registrovaným používateľom podľa všetkých našich pravidiel.

Jediný odkaz na informácie o tom, ako sa zaregistrovať, je uvedený nižšie.

https://www.directdemocracys.org/info/registration-info

Jediný odkaz na registráciu, vytvorenie osobného profilu a pripojenie sa k nám je nižšie.

https://www.mypolitics.ml/site/register

Jediným odkazom pre kompletné informácie, ako sa stať overeným registrovaným používateľom, je odkaz nižšie.

https://www.directdemocracys.org/rules/users/rules-for-verifying-our-registered-users

Až po autorizácii na základe vašej práce a vášho správania na uvítacej webovej stránke budete mať prístup k našej oficiálnej politickej webovej stránke, kde sa môžete rozhodnúť, či sa zapojíte do všetkých našich projektov, ekonomických a finančných, alebo len do niektorých z nich.

Vytvorenie jedného osobného profilu vám umožní prístup ku všetkým našim projektom s rovnakým užívateľským menom a heslom. Nebudete nútení, až na veľmi málo prípadov, vytvoriť si nový osobný profil.

Pre všetky informácie existuje len jeden spôsob, ako nás kontaktovať, prostredníctvom kontaktných formulárov, podľa vašich potrieb.

Jediným spôsobom, ako od nás získať oficiálne informácie, je odkaz nižšie.

https://www.directdemocracys.org/contacts

Budete si musieť vybrať presnú kategóriu a následne zvoliť kontaktný formulár podľa vašich potrieb.

Odpovedáme len na relevantné otázky a nikdy, z akéhokoľvek dôvodu, neposkytujeme našim návštevníkom žiadne ďalšie podrobnosti, okrem tých, ktoré sú prezentované vo verejných častiach našich webových stránok.

Nikdy a bezdôvodne neodpovedáme na otázky, na ktoré sme už odpovedali v našich publikovaných článkoch.

Naši registrovaní užívatelia a naši overení registrovaní užívatelia, samozrejme, majú odpovede podľa potreby, priamejšími prostriedkami a rýchlejšie.

Iba naše oficiálne webové stránky obsahujú naše informácie a všetka práca sa vykonáva a organizuje iba na našich oficiálnych webových stránkach a potom v reálnom živote.

Vďaka všetkým vám zaručujeme všetku našu úctu a rešpekt.

0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Politika, ekonomija, finance, skupaj
سیاست، اقتصاد، مالیه، یوځای PEFT
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Monday, 27 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Let's talk a little about money, with a brief introduction. Very often, the old politics has accustomed us to political...

Read More...

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu