Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
19 minutes reading time (3798 words)

سیاست های جوانان YP

در برخی از مقالات قبلی، در مورد سازمان سیاسی خود و اینکه چقدر نوآور هستیم صحبت کردیم، در مقالات بعدی به جزئیات برنامه سیاسی بین‌المللی خود خواهیم پرداخت که باید مورد احترام و یکپارچگی همه قاره‌ها، ملی، ایالتی، سازمان ها، منطقه ای، استانی، منطقه ای و محلی.

دیکته کردن رهنمودها که باید رعایت شود و احترام گذاشته شود، ممکن است از نظر برخی روشی دیکتاتوری و متمرکز به نظر برسد، اما مانند همیشه، کسانی که ما را محکوم می کنند، باید نظر خود را تغییر دهند، زیرا قوانین اساسی، ارزش ها و آرمان های ما همه هستند. بر اساس منطق، عقل سلیم، احترام متقابل از جانب همه، اعتماد، و مهمتر از همه تضمین استقلال کامل محلی، در راهی که در آن همه مقررات خود را عملی کنیم.

در این مقاله ما در مورد 2 مشکل جدی در سراسر جهان صحبت خواهیم کرد که به هر حال مرتبط هستند. پرهیز گرایی و بی علاقگی جوانان به سیاست.

مثل همیشه، ایجاد مقدمات درست، و تجزیه و تحلیل مشکلات، و یافتن با هم، راه حل های ما.

در طول تاریخ بشر، همیشه افرادی، معمولاً قدرتمند و با منافع اقتصادی بزرگ، بوده اند که انتخاب های سیاسی را هدایت و تحت تأثیر قرار داده اند. این شخصیت ها که برخی به آنها «قدرت های قوی» و برخی دیگر «قدرت های غیبی» می گویند، ما معمولاً آنها را آدم های بد می نامیم.

آنها همیشه قدرت را در دست داشته اند، بین مردم تفرقه می اندازند، تنش اجتماعی، نفرت، ترس و تقریباً همه جنگ ها ایجاد می کنند. افراد تفرقه‌افتاده نمی‌توانند خیر خلق کنند، زیرا قدرت انجام آن را ندارند. با این حال، مردم خوب زمین، متحد شده اند، آنها واقعا می توانند تعیین کننده باشند تا دنیایی شگفت انگیز، عادلانه و پاک را خلق کنند.

برای افراد بد، کنترل همه تصمیمات سیاسی ضروری است.

آنها آن را به روشی بسیار هوشمندانه و مفید برای اهداف خود نگه داشته اند، و ما باید به آنها اعتبار بدهیم، آنها بسیار باهوش هستند، حتی اگر با یک شرارت، و یک بی تفاوتی، واقعاً شایسته نیست، از طرف انسان موجودات

ما در اینجا درس تاریخ نخواهیم داد، مثال های بسیار و بسیاری از حقایق، در مقالات قبلی کم و بیش با جزئیات صحبت کرده ایم، اما با هم جزئیات بسیار جالبی را تحلیل خواهیم کرد.

ما در مورد چگونگی حذف اولین اشکال دموکراسی مستقیم در یونان باستان برای ایجاد یک دموکراسی ساده برای کنترل و فاسدتر صحبت کردیم.

زمانی که انتخاب ها انجام شد، همه مردم تصمیم گرفتند، سنگی گذاشتند، در یک کوزه برای بله، و در دیگری برای نه، برای کنترل تصمیمات گرفته شده، افراد بد مجبور بودند بیش از نیمی از جمعیت را به فساد بکشانند.

با دموکراسی تقلبی و ناعادلانه نمایندگی، کافی بود به چند نماینده سیاسی رشوه داده شود تا تمام قدرت را داشته باشد.

جمله قبلی شاید به وضوح توضیح دهد که چرا آنچه در پروژه سیاسی ما وجود دارد واقعی، اصیل و دموکراسی کامل است، در حالی که سیاست کنونی جهان، در همه کشورهای جهان، صرفاً یک کلاهبرداری، یک دموکراسی جعلی و جزئی است.

هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند و چه کسی به شما خواهد گفت که نمایندگان رای می دهند، از طرف مردم تصمیم می گیرند، شما می پرسید: در کدام و چند نوبت نمایندگان من از من نظر می خواهند؟ و مهمتر از همه: در چه مناسبت‌ها و در چند مورد، آنها برای کل جمعیت جذب می‌شوند، بدون اینکه فقط تعداد کمی را مورد توجه قرار دهند؟

افرادی خواهند بود که ترجیح می دهند تصمیماتی را که همه جنبه های زندگی آنها را تعیین می کند به احزاب سیاسی، یا نمایندگان سیاسی، کم و بیش آماده، کم و بیش شایسته، کمابیش صادقانه بسپارند. . ما و کسانی که به ما خواهند پیوست، ترجیح می‌دهیم آگاهانه تصمیم بگیریم تا اینکه تصمیمات نه همیشه صحیح احزاب و نمایندگان سیاسی را که اغلب فاسد و تابع قدرتمندان یا افراد بد هستند، بگیریم.

پس دموکراسی نمایندگی، آیا اشتباه است، آیا ناعادلانه است، آیا شر است، و شما یک حزب سیاسی می سازید و نمایندگان سیاسی را انتخاب می کنید؟ بسیاری ما را متهم به عدم ثبات می کنند. اما حتی اگر ما کاملاً متفاوت باشیم، و قطعاً بهتر، نمی‌توانیم بدون جلب حمایت مردمی، و در نتیجه برنده شدن در انتخابات، مستقیماً جهان را تغییر دهیم و بهبود دهیم. ما باید از تمام قوانین و سنت های کشورهای مختلف پیروی کنیم و به آنها احترام بگذاریم، اما این کار را با احترام به قوانین خود انجام خواهیم داد، قوانینی که کنترل کامل را، هم قبل، هم در حین و به ویژه بعد از انتخابات، توسط مردم، بنابراین رای دهندگان ما، که کاربران ثبت شده تایید شده ما خواهند بود، در برابر نمایندگان سیاسی خود. برای ما مهم نیست که احزاب سیاسی دیگر چگونه سازماندهی می شوند، با چه قوانینی یا با چه روشی فعالیت های خود را انجام می دهند. با ما، همه چیز متعلق به همه کاربران ثبت نام شده تأیید شده ما است و برای همیشه خواهد بود.

ما می‌توانیم خود را یک دموکراسی ترکیبی با قوانین داخلی مبتنی بر آزادی، شایسته‌سالاری، شایستگی، صداقت، دموکراسی مستقیم واقعی تعریف کنیم، اما در هر قاره، ملت، ایالت، منطقه، ناحیه، استان، شهر، یک حزب سیاسی تأسیس می‌کند. معرفی و انتخاب نمایندگان سیاسی ما.

هدف نهایی ما این است که رای دهندگان آگاه را به وسیله گروه هایی از متخصصان، درباره هر تصمیمی که باید گرفته شود، مستقیماً، بدون هیچ حزبی یا بدون نمایندگان سیاسی، تصمیم گیری کنند، که، همانطور که در سیاست های قدیمی دیدیم، به راحتی می توان آنها را فاسد کرد. و تحت تأثیر کسانی که اقتصاد را کنترل می کنند.

بنابراین، در آینده ای نه چندان دور، ما 99 درصد از سیاست جهانی را حذف خواهیم کرد و مردم را وادار می کنیم در مورد بهترین انتخاب ها تصمیم بگیرند، تکرار می کنیم، کاملاً آگاهانه، صادقانه، مستقل و شایسته.

این روش ما خط مشی را حذف نمی کند، در واقع هر یک از کاربران تایید شده ثبت نام شده ما می توانند، و همیشه می توانند پروژه ها، موضوعات، فعالیت های سیاسی، مناظره ها را پیشنهاد دهند که پس از بحث های لازم و اصلاحات لازم، انجام می شود. به رای گیری داخلی در گروه های مختلف، که نماینده موضع رسمی سازمان سیاسی ما در هر موضوعی باشد.

بنابراین، ما جهانی بدون سیاست نخواهیم ساخت، ما فقط یک سیاست بهتر، آزادتر و بالاتر از همه واقعاً دموکراتیک ایجاد خواهیم کرد. ما فقط تمام ایدئولوژی های منسوخ شده را پاک می کنیم، همه آنها ورشکستگی هستند، تمام قسمت های منفی را حذف می کنیم، و از هر یک، اندک ایده های خوبی که آنها دارند، نگاه می داریم. این ایدئولوژی‌های قدیمی، که شکاف‌های مصنوعی ایجاد می‌کنند، و درگیری‌های بین مردم را ایجاد می‌کنند، که این همه آسیب به جهان می‌زند، با ایدئولوژی‌های همه مبتنی بر منطق و عقل سلیم جایگزین خواهد شد. احترام متقابل، اساس همه فعالیت های ما، به ما اجازه می دهد تا همه چیز را بدون هیچ اشتباهی انجام دهیم.

بیایید لحظه ای به موضوع مقاله خود بازگردیم، عدم مشارکت مردم در فعالیت های سیاسی، در نتیجه امتناع، به ویژه توسط جوانان.

در یونان باستان، قدرت‌های قوی آن دوران، با بهره‌گیری از این واقعیت که جوانان در حال جنگ بودند، تصمیم گرفتند که فعالیت‌های سیاسی را توسط افرادی که در شهرهای مختلف باقی مانده بودند انجام دهند: آنها فقط زن بودند و پیر. از آنجایی که همه زنان به بچه‌ها، کشاورزی، خانه‌داری و کارهای روزمره مشغول بودند، تنها پیران مانده بودند که سیاست بازی کنند. از آنجایی که افرادی شکننده بودند، بهترین استفاده از آنها برای افراد بد، برای اهداف، کنترل و فرمان خود بود. در واقع، از آنجایی که میانگین عمر در آن دوران کم بود، در مدت کوتاهی می‌توان افراد صادق و دلیرتر را با قدیمی‌ها، فاسدتر و مطیع‌تر جایگزین کرد. اگر از پیری نمی مردند، قدرتمندان دوره های مختلف مراقب بودند که آنها را از سر راه بردارند، اگر نمی خواستند از قوانین و دستوراتی که بر آنها تحمیل شده بود پیروی کنند.

از آن زمان تاکنون در طول تاریخ همواره از همین روش ها استفاده شده است.

با یک تفاوت کوچک که به مرور زمان نمایان شد و به شرط آن که اگر یک جوان مبتکر ایده خوبی داشته باشد به نفع کل مردم می توان آنها را با روش های مختلف حذف کرد تا سیاستمداران نوکر دیگر جای خود را بگیرند. معمولاً مسن تر، که به چند نفر از افراد قدرتمند کمک می کرد و نه به همه افراد. این یکی از دلایلی است که ما به ناشناس بودن و حریم خصوصی همه کاربران ثبت نام شده خود احترام می گذاریم.

در این مرحله، کسانی که این مقاله را می خوانند حتی بیشتر از شرکت در زندگی سیاسی بی میل خواهند شد.

اما خیر، دوستان عزیز، به ویژه جوانان، ما نوآوری و تغییر و بهبود شرایط را پیشنهاد می کنیم.

در واقع، در DirectDemocracyS، ما برای همیشه از مدیریت سیاست و در نتیجه زندگی خود توسط افراد بد جلوگیری خواهیم کرد.

و ما می توانیم آن را تنها با کمک، همکاری و مشارکت مستقیم همه جوانان جهان انجام دهیم.

سیاست قدیم، نسبت به جوانان، دهان را از کلمات زیبا پر می کند. همیشه می گویند: جوان ها آینده ما هستند، باید به جوان ها کمک کرد، جوان ها را باید تحریک کرد و اغلب به شما پول و پاداش و تسهیلات می دهند.

و حدس بزنید چه می کنند؟

درست است: آنها این کار را فقط برای ساکت نگه داشتن شما انجام می دهند و خوب است. از آنجایی که شما تنها کسانی هستید که واقعاً می توانید دنیا را تغییر دهید و بهبود بخشید، به شما هدیه می دهند، همه چیز را به شما قول می دهند، حتی در برخی کشورها، در خانه بمانید، با گرفتن پول کم، تا شما را متوجه یک چیز ضروری نکنند. .

مشارکت در زندگی سیاسی یک وظیفه مدنی است. فرار نکنید، ما به خوبی می دانیم که چقدر دوست دارید قوانین را رعایت کنید، به خصوص اگر آنها تحمیلی باشند. سیاست قدیمی، می‌داند چگونه به شما توهم بدهد، می‌داند چگونه شما را مسخره کند، هزاران سال است که این کار را انجام می‌دهند. از سوی دیگر، ما وظایفی را به شما می‌دهیم که باید انجام دهید، و اهدافی را که باید به آنها برسید.

ما به شما چیزی نمی دهیم و به شما قولی نمی دهیم، زیرا می دانیم که شما آنقدر باهوش هستید که نمی توانید رشوه بگیرید.

مشارکت در زندگی سیاسی مهم است، زیرا این سیاست است که قوانین را می نویسد، بنابراین قوانین زندگی ما را دیکته می کند.

کسی که این مقاله را می خواند، می پرسد که از چه سنی، در چه سنی جوان هستید؟ و بالاتر از همه، چرا اینقدر از جوانان حمایت می شود؟ و افراد مسن، باتجربه، شایسته و بالاتر از همه صادق چه نقشی دارند؟ سوالات بسیار درستی وجود دارد که به طور خلاصه به آنها پاسخ خواهیم داد.

مردم برای ما فقط به 2 دسته تقسیم می شوند. خوب، که می تواند به ما بپیوندد، و 99٪ از جمعیت جهان هستند، یا بد، که نمی توانند به ما بپیوندند، کسانی که 1٪ از جمعیت جهان هستند، کسانی که قدرت زیادی دارند، و دنیا را به مکانی بسیار ویران تبدیل کرده اند، و تقسیم کرد.

ما معتقدیم که سن مطمئناً راهی برای تبعیض یا انتخاب افراد نیست.

ما طرفدار کسی نیستیم، اما ترجیح می دهیم کل طبقه سیاسی جهان را جوان کنیم.

زیرا سیاست کنونی اغلب افراد بسیار مسن را در نقش های قدرت قرار می دهد، که هر چند با تجربه، اغلب مورد دستکاری قرار می گیرند، و از آنجایی که از نظر سلامتی، چه جسمی و چه بالاتر از همه روحی، ضعیف هستند، می توانند خطری واقعی برای کشورشان باشند. حتی برای بشریت

سياست فعال و حضور در نهادهاي مختلف به عنوان نمايندگان رسمي ما به نام تشكيلات سياسي ما بايد تضمين و تضمين شود، هميشه و تنها، بهترين و صادقانه‌ترين، تاييد شده ما. کاربران ثبت نام شده. .

حتی اگر موارد استثنایی وجود داشته باشد که در آن افراد مسن مدرن تر و مبتکرتر باشند و مطمئناً ما با همان صداقت و مهارت به این موارد توجه خواهیم کرد، همیشه کوچکترین را انتخاب خواهیم کرد، زیرا این امر به ما اجازه می دهد تا دقت بیشتری داشته باشیم. ، و نتایج بهتر. با خطر از دست دادن، حمایت و ثبت نام از جانب سالمندان، که آن را بر ما تحمیل خواهند کرد و احساس می کنند کمی مورد تبعیض قرار می گیرند، تکرار می کنیم، با ویژگی های فردی برابر، ما به عنوان نمایندگان سیاسی مورد لطف قرار خواهیم گرفت. ، همیشه جوان ترین هر چه مسن‌تر و با تجربه‌تر باشد، ترجیح می‌دهیم از گروه‌های کارشناسان یا به‌عنوان نمایندگان رسمی که نقش مدیریتی جدید گروه‌های جغرافیایی ما است، که منحصراً توسط سازمان سیاسی ما ایجاد شده است، توصیه‌های مفید و مفیدی ارائه کنند. برای نقش‌های پشتیبانی، متخصص یا نمایندگی رسمی، به جای افرادی که سنشان بالاست، در این مورد، به استثنای موارد، ترجیح می‌دهیم گروه‌های جغرافیایی سیاسی خود را مدیریت کنیم، به کسانی که عقل سلیم را نشان می‌دهند. و منطق ما اطمینان داریم که برای سالمندان، حمایت، کمک و مشاوره نمایندگان سیاسی جوان ما مهم و بالاتر از همه معقول تلقی خواهد شد.

بنابراین، به طور خلاصه، ما به نمایندگی از مردم، همیشه کسانی که توسط مردم انتخاب شده اند، سپس توسط کاربران ثبت نام شده ما تایید شده، بر اساس مهارت و صداقت، با "توصیه" خود، به نمایندگی از مردم خواهیم رفت، تا همیشه رای دهیم، برای جوانترین نامزدهای ما، با خصوصیات فردی برابر. ما تکرار می کنیم، ما همه چیز را انجام خواهیم داد، به استثنای موارد. بزرگترها وظیفه اخلاقی دارند که به جوانان کمک کنند و به آنها لطف کنند و با عشق و احترامی که فرد نسبت به نوه ها یا نوه های خود قائل است با آنها رفتار کند.

جوانان سیاست فعلی را دوست ندارند، زیرا آنها حتی آن را دوست ندارند، کسانی که برای رای دادن حاضر نمی شوند، زیرا آنها احساس نمی کنند که توسط هیچ حزب یا نماینده سیاسی سیاست قدیمی، که می توانیم آن را سنتی تعریف کنیم، نمایندگی می کنند. . ما فقط می توانیم با شما موافق باشیم، انتخاب سخت است، وقتی این همه فساد، این همه بی کفایتی، این همه شرارت می بینید. اما با رای ندادن، مطمئناً مشکل را حل نمی کنید، برعکس، به مردم معمولی که زندگی شما را جهنم کرده اند، لطف می کنید.

با چند دقیقه فعالیت مستقیم سیاسی در روز در وب سایت ما، که خانه عظیم ما است، همراه با ما، که یک خانواده بزرگ، متحد هستیم، می توانید واقعاً تغییر دهید و جهان را بهبود بخشید.

شما قادر خواهید بود با تأثیرگذاری مثبت بر تمامی انتخاب های افرادی که به آنها رای می دهید، به نمایندگی از خود در نهادهای مختلف، چه قبل، چه در حین و به ویژه پس از انتخابات، هدایت کنید.

سیاست نوآورانه ما دستور کار سیاسی را همراه با رای دهندگان آگاه خود خواهد ساخت.

جهانی که در آن احزاب و سیاستمداران آنها تصمیم می گیرند همه چیز برای همیشه پایان خواهد یافت. آنها در مورد برنامه سیاسی، در مورد مردمی که باید نامزد شوند و در مورد همه انتخاب هایی که باید انجام شوند، تصمیم می گیرند. رأی دهندگان ما با ما، مستقیماً در وب سایت رسمی ما، همه با هم تصمیم می گیرند.

ما به دروغ ها، وعده های شکسته، تقلب، فساد، خشونت و هرگونه تمسخر همه رای دهندگان پایان خواهیم داد.

ما به جوانان می گوییم: سعی کنید با ما رویاپردازی کنید و با ما بجنگید و همه برنامه های خود را عملی کنید و با رعایت هر قولی به طور ملموس اجرا کنید.

به سالمندان می گوییم: خود را مفید بسازید، به کوچکترها کمک کنید تا در زندگی خود را برآورده کنند. شما یک بدهی اخلاقی به آنها دارید. چون نتوانسته ای دنیای بی نقصی را برایشان بگذاری، اما با درماندگی و با انتخاب های بدت اجازه داده ای که به اینجا برسد. تا جایی که: سیاره زمین آلوده است، جایی که دولت ها بدهی های هنگفتی دارند، که در آن آینده صلح آمیز، قابل مقایسه با گذشته شما، برای جوانان امروز، قطعا امکان پذیر نخواهد بود. برای یک سیاست منسوخ، پر از ضایعات، از همه ثروت، که چه خوب و چه بد، نسل های قدیمی ایجاد کرده اند، اما بسیار بد از آن بهره برداری کرده اند. شما بدهی‌ها و انتخاب‌های بدی کردید، با این اطمینان که مطمئناً پرداخت نمی‌کنید.

در پایان، برای درک همگان، روش شناسی ما، هیچ نماینده سیاسی و هیچ نماینده رسمی، نمی تواند به عنوان نامزد در انتخابات آنلاین و در نتیجه در انتخابات واقعی شرکت کند، اگر در زمان انتخاب نامزدها، انتخابات آنلاین ما، قبلاً به سن 60 سالگی رسیده است.

2 شخصیت سیاسی ما که همیشه بر اساس شایستگی و بر اساس شایستگی، صداقت و ظرفیت سیاسی انتخاب می شوند، قوانین بسیار روشنی را رعایت خواهند کرد.

نمایندگان سیاسی که به نمایندگی از کاربران ثبت نام شده ما فعالیت های سیاسی انجام می دهند و پس از معرفی به عنوان نامزد یا پس از خود نامزدی و شرکت در انتخاب نامزدها و به صورت آنلاین در انتخابات واقعی کاندید خواهند شد. انتخابات، طبق قوانین بسیار دقیق، در انتخابات آنلاین توسط اعضای گروه های ما رای داده می شود، و در انتخابات واقعی توسط هر کسی که حق رای دارد، این سیاستمداران هستند که نماینده کاربران ما و انتخاب کنندگان آنها هستند.

نمایندگان رسمی کسانی هستند که سازمان سیاسی ما را از نظر جغرافیایی، عددی مدیریت می کنند و بر اساس شایستگی، مهارت، صداقت و مهارت، برای مدیریت تمامی احزاب سیاسی بین المللی، قاره ای، ملی، ایالتی، منطقه ای، استانی انتخاب می شوند. ، منطقه و محلی. آنها می توانند پس از پیشنهاد شدن نامزد شوند، یا خود نامزد شوند، یا از طریق رقابت انتخاب شوند.

ما تنها سازمان سیاسی در جهان هستیم که سیاست را جوان می‌کنیم، و به این کار افتخار می‌کنیم، زیرا اغلب افراد مسن، اغلب با مشکلات سلامتی، کل کشورها را اداره می‌کنند، یا نقش‌های مهمی را ایفا می‌کنند که نتایج اغلب فاجعه‌باری را به همراه دارد.

در این مرحله، افراد مسن، بالای 60 سال، از خود می‌پرسند که آیا آنها حذف شده‌اند یا برای پروژه ما مفید هستند. هیچ کس در پروژه های ما هرگز مستثنی نمی شود یا حتی مورد تبعیض قرار نمی گیرد، آنها نقش تعیین کننده ای در پروژه های ما خواهند داشت، اما در گروه های متخصص و در گروه های بسیار مهم ویژه برای کنترل یا انتخاب. از بهترین نامزدها، بلکه در نقش های اداری. آنها می توانند فعالیت سیاسی انجام دهند، اما بدون توانایی مدیریت، یا نمایندگی DirectDemocracyS و کاربران ما در موسسات. داشتن محدودیت سنی تبعیض نیست، اما رعایت عدالت است. افراد نزدیک به بازنشستگی نمی توانند با زمان در حال تغییر، مدرنیته و نوآوری همگام شوند. اغلب گفته می شود که جوانان نمی خواهند از سیاست بدانند. شاید سیاست قدیمی که هیچ نقشی برای آنها نداشت و به آنها احساس نمایندگی کافی نمی داد. خط مشی نوآورانه ما که سالمندان را به عنوان منبعی برای تجربه و حمایت می داند که باید به جوان ترین ها داده شود.

همانطور که اغلب می گوییم، در مقالات مختلف، با 2 شخصیت سیاسی متمایز (نمایندگان سیاسی و نمایندگان رسمی)، هم مبارزه داخلی برای "قدرت" و هم همه تضاد منافع را برای همیشه حذف خواهیم کرد. زیرا کسانی که با نمایندگی سیاسی سر و کار دارند، مشکل مدیریت حزبی که از آن آمده اند ندارند و هرگز مجبور نخواهند شد با افرادی از حزب خود مبارزه کنند که به آنها اجازه نمی دهند برای صلاح جامعه کار کنند. با روشی منحصر به فرد برای جلوگیری از منازعات داخلی، حتی نمایندگان رسمی ما نیز احزاب سیاسی ما را با آرامش مدیریت خواهند کرد و همیشه از نمایندگان سیاسی ما و همه کاربران ثبت نام شده ما کمک و حمایت می کنند.

علاوه بر گزارش مستقیم، راستی‌آزمایی و کنترل مستقیم، توسط کاربران ثبت‌شده تایید شده، نمایندگان سیاسی ما، قبل، حین و بعد از انتخابات، پشتیبانی، کنترل و راستی‌آزمایی نیز توسط نمایندگان رسمی ما تضمین می‌شود. این به این دلیل است که در تاریخ سیاست، سیاستمداران و احزاب اغلب این فرصت را داشته اند که فقط به منافع خود عمل کنند و داوطلبانه رای دهندگان خود را فراموش کنند، بنابراین بررسی مضاعف ضروری است.

برای کسانی که تا کنون نتوانسته اند یک حزب سیاسی یا نماینده سیاسی که بتواند آنها را نمایندگی کند، پیدا کنند، ما مطمئنا بهترین راه حل خواهیم بود. هر فرد افراد قابل اعتماد دیگری را پیدا می کند و در صورت تمایل می تواند شخصاً بر اساس قوانین بسیار روشن و ساده و بر اساس کیفیت، شایستگی، شایستگی و صداقت درخواست کند. پس رای ندهید، مطمئنا این راه حل نیست. راحت تر است و مهمتر از همه مسئولیتی بر عهده نمی گیرید. اما آیا مطمئن هستیم که راه حل این است که بگذاریم دیگران تصمیم بگیرند چه کسی باید نماینده ما باشد؟ دادن آینده خود به دیگران ایده خوبی نیست. و اگر از طرف دیگر، همه با هم سیاست کنیم، به نفع همه، برای همه بهتر نیست؟

یکی از مجازات‌هایی که به خاطر عدم شرکت در سیاست مستحق آن هستید، حکمرانی افراد فرودست است.» افلاطون چنین گفت. بنابراین ما بهترین ها را با هم انتخاب می کنیم، حتی در صورت لزوم خودمان را به کار می گیریم.

بنابراین ابتدا به کسانی می پردازیم که از سیاست فعلی راضی نیستند و به کسانی که رای نداده اند، زیرا نامزدهای مناسبی را پیدا نکرده اند.

حتی کسانی که احزاب یا نمایندگان تقریبا قابل قبولی یافته اند، اما می خواهند قهرمان واقعی باشند، می توانند به ما بپیوندند.

و در نهایت، هرکسی که به دیگران رای داده و به او خیانت شده، یا به او خیانت شده، اغلب به او دروغ گفته شده یا توسط سیاست قدیمی فریب خورده است، می تواند ثبت نام کند و به ما بپیوندد.

DirectDemocracyS، با فرشتگانش، پیر و جوان، همه متحد، مطمئناً هرگز نمی تواند بدتر از سیاست قدیمی، ورشکستگی، و فقط تا حدی دموکراتیک عمل کند.

ما همیشه جوان و نوآور خواهیم ماند، زیرا آن را در DNA خود و همچنین در قوانین خود داریم.

بنابراین از سیاست متنفر نباشید، بلکه آن را تغییر دهید و همراه با همه ما آن را بهبود بخشید.

برای خیر و صلاح همه، قهرمان‌های داستان باشید!

منتظر شما هستیم و اگر دوست داشتید با هر چه بیشتر مردم به اشتراک بگذارید.

با بی نهایت احترام، عشق، دوستی، و با یقین که معنی و هدف سازمان سیاسی ما را فهمیده اید.

DirectDemocracyS، سیاست شما، به تمام معنا!

PS اولین جلسه از طریق ویدئو کنفرانس اولین نمایندگان رسمی ما از تمام کشورهای جهان به همراه مدیران، نمایندگان رسمی و گروه های ویژه و بین المللی در روز دوشنبه 18 جولای 2022 با پیشنهادات، بحث و تبادل نظر برگزار شد. و تصمیمات، بسیار مهم است. برنامه کامل به همراه شرایط و قوانین شرکت قبلا ارسال شده است. اگر می خواهید نمایندگان رسمی ما در کشورهای خود شوید، فقط ثبت نام کنید و یک نمایه شخصی در وب سایت خوش آمدید ما ایجاد کنید. شما باید به وب سایت رسمی ما دسترسی داشته باشید و یک فرم درخواست ساده را پر کنید. بدیهی است که مثل همیشه بهترین ها از طریق آزمون های مختلف و با مسابقه طبق قوانین ما انتخاب خواهند شد.

همگی موفق باشید.

0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Kebijakan pemuda YP
نوجوانوں کی پالیسیاں YP
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Monday, 27 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Let's talk a little about money, with a brief introduction. Very often, the old politics has accustomed us to political...

Read More...

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu