Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  22 minutes reading time (4312 words)

  تهاجم روسیه به اوکراین RIU

  با گذشت بیش از 100 روز از حمله روسیه به اوکراین، ما باید به بسیاری از بازدیدکنندگان که همچنان از ما می پرسند که موضع رسمی DirectDemocracyS در مورد این لحظه تاریخی وحشتناک چیست، پاسخ دهیم.

  DirectDemocracyS، و همه پروژه های مرتبط، و همه کاربران ثبت نام شده تایید شده ما، علیه هر نوع خشونت هستند و تا ابد خواهند بود. بنابراین در مواجهه با تهاجم بدون هیچ منطقی غیر از دلایل اقتصادی، از سوی روسیه، علیه اوکراین، علیه هر اقدام خشونت آمیز، حتی از سوی یک فرد، علیه دیگری، ما در کنار کسانی هستیم که از خود دفاع می کند و نمی توانیم به هر دلیلی در کنار مهاجم باشید. چیزهای زیادی برای تجزیه و تحلیل وجود دارد و ما آن را به طور خلاصه با هم انجام خواهیم داد، زیرا گروه های ویژه ما که با این موضوع سروکار دارند، اولین نتایج کار خود را ارائه می دهند.

  همانطور که قبلاً گفته شد، در ارتباطات مختلف ما، برای ما هر فرد مهم است، چه با ما باشد و چه علیه ما، هر جمعیتی دقیقاً به همان شکل مورد محبت و احترام ما قرار می گیرد. هر فرهنگ و هر دین، هر زبان و هر سنت، تا زمانی که تلاش نکنید هیچ یک از فعالیت‌های ما را متوقف کنید، و تا زمانی که مخالف آرمان‌های ما نباشد، برای همیشه مورد حمایت و اشتراک ما خواهد بود و خواهد بود. ارزش های ما و عقل سلیم ما حاکم است.

  مردم را فقط به خوب یا بد، باهوش یا احمق، شایسته یا نالایق، صادق یا ناصادق، با حسن نیت یا بد نیت تقسیم می کنیم.

  ما نه از تعمیم دادن خوشمان می آید و نه این که برخی از جمعیت ها نسبت به دیگران احساس برتری کنند، نه به خاطر خطر و حماقت کسانی که تعمیم می دهند، بلکه به این دلیل است که هیچ مردمی برتر نیست، هیچ دینی بهتر است، هیچ فرهنگی بزرگتر است، هیچ زبانی بهتر نیست. همه ما بخشی از خانواده بزرگ جهانی هستیم، بدون مردمانی که خدایان آنها را بیشتر دوست دارند، و بدون کسی که بهتر از دیگران در نظر گرفته شود. شاید خوش شانس تر، به دنیا آمدن در یک منطقه جغرافیایی خاص، اما این نیز یک عامل نسبی است. هیچ دین و فرهنگ و سنت و هیچ شخصی سعی نمی کند جلوی ما را بگیرد یا سرعت ما را کاهش دهد، زیرا ما متحد هستیم و مهمتر از همه، زیرا همه چیز را قبلاً پیش بینی و محاسبه کرده ایم و زمان حق ما را ثابت خواهد کرد. ما نمی دهیم و هرگز کسی را اذیت نمی کنیم، اما هیچکس حق دخالت در فعالیت های ما را ندارد. فقط کاربران ثبت‌شده تایید شده ما، که مالک هر یک از وب‌سایت‌های ما و همه فعالیت‌های ما هستند، می‌توانند بر کار مشترک ما تأثیر مثبت بگذارند.

  بنابراین ما آن را تکرار می کنیم، ما روس ها و اوکراینی ها را دوست داریم، همانطور که ما همه مردمان دیگر روی زمین را دوست داریم. ما ترجیحی نداشته ایم، نداشته ایم و هرگز نخواهیم داشت، ما نسبت به کسی تبعیض قائل نمی شویم، و مهمتر از همه، همیشه به همین ترتیب و با ثبات عمل می کنیم: هرکسی که اعمال خشونت آمیز انجام دهد، توسط ما محکوم خواهد شد. مطمئناً حذف و بلافاصله منزوی شده است. اما مراقب باشید، ما این کار را با کل جمعیت انجام نمی دهیم، بلکه فقط با کسانی که دستور، اجرا، یا تایید و حمایت از ابتکارات خشونت آمیز را انجام می دهند.

  پس از این پیش فرض، به تحلیل مختصر وضعیت می پردازیم و مواضع رسمی خود را کمی بهتر توضیح می دهیم.

  کسانی که به دنبال انگیزه ژئوپلیتیکی برای تهاجم روسیه به اوکراین هستند، هرگز آن را پیدا نخواهند کرد، زیرا وجود ندارد، هر چند که برخی تلاش کنند، با نتایجی که ما را متوجه حماقت آنها می کند، تا انگیزه انتخاب پوتین را با استدلال های مختلف و دیکتاتوری و دیکتاتوری او ایجاد کنند. رژیم الیگارشی، برای حمله به اوکراین. آنها به هر طریقی سعی می کنند با عبارات مزخرفی مانند: اگر اوکراین به ناتو ملحق شده بود، خطری برای امنیت روسیه بود. اما آیا کشوری با حدود 6000 کلاهک هسته ای و نیروهای مسلح مانند روسیه واقعاً از امنیت خود می ترسد؟ هرکس جملات مشابهی را بگوید به شعور خود و دیگران توهین می کند. سعی کنید افراد جدی باشید و در نهایت مطالعه کنید. اوکراین، مانند هر کشوری در جهان، باید از حاکمیت کامل و کامل، احترام به مرزها، آزادی تصمیم گیری مستقل، ورود یا خروج در کدام ائتلاف نظامی، یا بازارهای اقتصادی برخوردار باشد. هیچ کشوری اعم از بزرگ یا کوچک، ثروتمند یا فقیر، قدرتمند یا ضعیف حق تصمیم گیری در مورد سرنوشت یک جمعیت یا یک کشور را ندارد.

  یا برخی «تحلیل‌گران ناتوان» از این واقعیت انتقاد می‌کنند که درگیری‌ها در دونباس، پس از بیش از 8 سال، برای دفاع از جمعیت‌های اقلیت و در برخی موارد در مناطق اکثریت خاص، در برابر «قلدری دولت اوکراین» باید متوقف می‌شد. . درگیری ها در مناطق حامی روسیه متقابل بود و فقط از یک طرف به طرف دیگر نبود. حل تعارض با دیپلماسی و با سیاست زمانی که باید انجام شود، انجام می شود. اگر مذاکره و دیدارهای دوجانبه صورت نگیرد یعنی اربابان دنیا از قبل تصمیم گرفته اند و سرنوشت بر همه مهر شده است. هنگامی که اولین حمله وجود دارد، به جای مصالحه، به این معنی است که تجارت برای بسیاری از آن موجودات غیرانسانی که اقتصاد جهانی را پیش می برند، خوب خواهد بود. درگیری‌های قومی که اغلب به صورت مصنوعی ایجاد می‌شوند، برای ایجاد شرایط برای اقدام نظامی استفاده می‌شوند.

  از سوی دیگر، کسانی که به دنبال دلایل تاریخی یا فرهنگی هستند، اگر به طور کامل تحقیق کنند، فقط 2 کشور و 2 قوم برادر را پیدا می کنند که به قابیل و هابیل تبدیل شده اند تا تولید کنندگان اسلحه و شرکت های بازسازی را غنی کنند (چون 2 وجود دارد). بارها با درگیری ها)، بنابراین فقط برای طمع، و ظلم چند نفر، بسیاری از مردم رنج می برند. بنابراین، اگر بخواهیم دقیق باشیم، به علل، انقیاد کامل سیاست جهانی، به قدرت اقتصادی را بیفزاییم. اما مطمئناً اکنون شروع نشده است، این سیاست در خدمت قدرت های قوی است، تاریخ پر از چنین نمونه هایی است.

  پوتین و همکارانش، شاید داوطلبانه، زیرا بالاخره مدرنیزه کردن و تجدید زرادخانه های نظامی برای آنها راحت است، در دام غرب (که در سازماندهی درگیری ها به نفع چند جنایتکار استاد هستند) افتاده اند. آنها نیز، روس ها، در این درگیری سازمان یافته شریک جرم هستند. تأیید ما غیرقابل انکار است، زیرا کافی است نگاه کنیم که بخش اول درگیری چه نوع تسلیحات قدیمی رخ داده است.

  هنگامی که روسیه شروع به جمع آوری نیرو در مرز اوکراین کرد، رئیس جمهور ایالات متحده که شایسته این نقش باشد برای جلوگیری از فاجعه به مسکو پرواز می کند. اما نه، زیرا روسای جمهور هر دو ابرقدرت تقریباً در تمام تاریخ خود بوده اند، بوده اند و تا زمانی که در انتخابات هر دو کشور پیروز نشویم، برای همیشه برده اربابان خود خواهند بود که منافع دیگری دارند. برای کسی مناسب نبود که جلوی جنگ را بگیرد، زیرا اگر این کار را در اوکراین انجام نمی داد، کشورهای دیگری را برای محکوم کردن پیدا می کرد. ما چیزی در مورد اروپا یا بهتر است بگوییم اتحادیه اروپا نمی نویسیم، زیرا آنها در همه چیز آنقدر اختلاف نظر دارند که به راحتی می توانند نام خود را به اروپای تقسیم شده تغییر دهند، منطقی تر است. بنابراین، 2 رئیس جمهور 2 ابرقدرت نظامی، شخصاً ملاقات نکردند، اما حتی یک تماس ویدیویی، شاید به صورت زنده در سراسر جهان، ملاقات نکردند تا همه دلایل واقعی و منافع عظیم پشت این جنگ و سایر جنگ ها را بدانند. مردم جهان سزاوار این هستند که بدانند این 2 ناتوان چقدر بردگان قدرت اقتصادی هستند و چگونه لیاقت نمایندگی جمعیتی را ندارند که به آنها اعتماد کرده اند. 2 جمعیت روسی و آمریکایی از 99% افراد خوب تشکیل شده است، اما این 1% (بد و قدرتمند) است که رشته های این 2 عروسک خیمه شب بازی را به حرکت در می آورد که فقط به عنوان چهره ای برای کسانی عمل می کنند که سرنوشت آنها را رقم می زنند. سیاره. مردم جهان سزاوار دانستن حقیقت هستند، زیرا این ما مردم هستیم که باید تصمیم بگیریم و نه "نمایندگان" ما که پشت سر ما عمل می کنیم و توطئه می کنیم. این ما هستیم که وقتی تهدید به جنگ هسته ای می شود که بخش بزرگی از بشریت را از بین می برد، می ترسیم و این ما هستیم که باید خواستار توضیحات آنها، عذرخواهی آنها و مهمتر از همه استعفای آنها باشیم.

  چین که این امکان اقتصادی را دارد که همه چیز را متوقف کند، مطمئناً اگر این کار را نکند، دلایل خود را خواهد داشت. ما مطمئن هستیم که این هرج و مرج، این قیمت‌ها که همه را (به استثنای ثروتمندان) فقیرتر می‌کند، این افزایش مواد خام، سوخت، سوخت و در نتیجه انرژی و انواع محصولات، به‌ویژه کالاهای ضروری، باعث آن می‌شود. برای چینی ها راحت است با ورشکستگی هزاران شرکت و خرید آنها با قیمت های مضحک، دوستان چینی ما یا بهتر است بگوییم مافیای چینی، بدون هیچ تلاشی پول زیادی به دست خواهند آورد.

  متوجه هستید که اگر همه ما از جنگ احتمالی اتمی نترسیدیم، برای افزایش‌های مشابه همگی در کشورهای مختلف در خیابان‌ها بودیم و اعتراض می‌کردیم و از جنایتکارانی که در همه کشورها بر ما حکومت می‌کنند کمک می‌خواستیم. از جهان. بله دوستان عزیز نمیتوانیم آنها را به گونه ای دیگر تعریف کنیم چرا که به طور آشکار و ناگزیر قدرت خرید ما را کاهش می دهند. اما نگران نباشید، به محض اینکه انتخابات بعدی فرا می رسد، در کشورهای مختلف، و بعد از اینکه 100 را گرفتند، به ما 20 می دهند و ما مانند همیشه در دام می افتیم و به آنها قدرت نمایندگی می دهیم. ما در موسسات، و به جای ما تصمیم می گیرند.

  اما این، فقط شما، ما در DirectDemocracyS و تمام پروژه های مرتبط ما این کار را انجام خواهیم داد، ما روش های دیگری داریم. شما آنها را به خوبی می شناسید و می دانید که ما تنها در جهان هستیم، واقعاً آزاد، و تنها کسانی هستیم که کلمه دموکراسی را به کار می بریم. ما تنها کسانی هستیم که حق داریم خود را دموکراتیک بدانیم، دیگران باید بگویند که فقط تا حدی دموکراتیک باشیم. در غیر این صورت، اگر به شما بگویند که در یک دموکراسی زندگی می کنید، به شما دروغ می گویند و شما به آن دچار می شوید. در DirectDemocracyS، ما دیگر به آن علاقه نداریم، به جای رای دادن به هیچ حزب سیاسی، یا نماینده سیاسی، سیاست فعلی یا گذشته، ترجیح می دهیم در خانه بمانیم و شریک آن کسانی نباشیم که قدرت تصمیم گیری شما را می دزدند. ما افراد جدیدی می خواهیم، صادق و شایسته، که دقیقاً آنچه را که قول می دهند، انجام دهند و فقط آنچه را که ما و شما به آنها می گوییم انجام دهند.

  با این حال، پس از تهاجم، نسل بشر بدترین خود را داد، هم برای مرگ، خشونت، ترس، بلکه با تهدیدهای کم و بیش پنهان به استفاده از سلاح های هسته ای، و برای اینکه همه ما را در صورت مداخلات "غیر برنامه ریزی شده" سرخ کنند. این تهدید پوتین و یارانش، امیدواریم هیچ یک از ما فراموش نشود. در زمان مناسب، و مطمئناً زمان مناسب فرا خواهد رسید، که برای همه ظالمان فرا می رسد، آنها باید از کاشت کشته، زخمی و ترساندن میلیاردها انسان توبه کنند.

  منظورم این است که آیا واقعاً باید برای یک درصد از مردم عوضی روی زمین در ترس زندگی کنیم؟ ما مشتاقانه منتظر لحظه‌ای هستیم که ما و کسانی که به ما می‌پیوندند، تغییر کنیم و جهان را بهبود ببخشیم، همه با هم به همه چیزهایی که باید بدانیم روشن خواهیم کرد. ما قادر خواهیم بود همه مجرمان و همدستان آنها را پیدا، محاکمه و مجازات کنیم.

  نقشه شروع جنگ ها همیشه یکسان است، تحریکات از طرف های مختلف و سپس فعالیت های مختلف سرویس های مخفی، مشاوران سیاسی ناتوان و سپس شروع می شود. همه جهنم ها شکسته می شود و برای تغییر، کسانی که شکست می خورند همیشه افراد خوب هستند.

  کشوری تصادفی انتخاب می شود، بین اقوام مختلف تنش ایجاد می شود، نفرت، تعدادی زخمی و برخی مرده، برخی سیاستمداران که در جستجوی شهرت از آن سوء استفاده می کنند، مانند شغال یا کرکس، شهروندی که تشنه آن است. انتقام، برخی ناسیونالیست بازنده، و میدان جنگ آماده است.

  مذاکرات ساختگی بین روسیه و اوکراین، در ابتدای تهاجم، که هیچ کس آن را باور نمی کرد، تماس های تلفنی مختلف، سیاست جهانی به خوبی می تواند شغل را تغییر دهد و شروع به کار در دنیای سرگرمی کند. با تمام احترام، برای همه بازیگران بزرگ، اما هیچ بازیگری بهتر از این سیاستمداران، سیاست قدیمی و فعلی وجود ندارد.

  برخی از ما خواهند پرسید: اروپا چطور؟ اروپا وانمود می کند که متحد است. حتی اگر اینطور نباشد، تحریم هایی را اجرا می کند که به هیچ وجه به حساب نمی آیند و اول از همه به خود و شهروندانش آسیب می رسانند. تحریم‌ها فقط به پوتین و خدمتکارانش در کشورش کمک می‌کند.

  همه از دادن اسلحه و تحریم کردن صحبت می کنند. اما حتی به شکلی تراژیک، علیه فرهنگ و ورزش روسیه، که هیچ تقصیری ندارند، اگر توسط یک دیکتاتور ظالم رهبری می شوند، و کشورشان در دست الیگارشی های سرشناس است که بدون هیچ شایستگی به میل خود کنترل و مدیریت می کنند. ، تقریباً تمام ثروت های روسیه. اما ما مطمئناً ترجیح می‌دادیم که یک پاسخ از سوی غرب، نشستن بر سر یک میز و یافتن راه‌حل دیپلماتیک، پاسخی باشد. اما بگذریم، آیا کسی هست که معتقد باشد مبارزه مسلحانه رهبر فلان کشور را آزار می دهد؟ جنگ برای همه مناسب است، به جز برای مردم غیرنظامی، و برای سربازان بیچاره ای که فرستاده شده اند تا خود را بکشند، برای غرور چند جنایتکار، و برای ثروتمند کردن افرادی که لیاقت آن را ندارند.

  بسیاری خواهند گفت که باید به مردم اوکراین کمک کرد تا از خود دفاع کنند. و این کاملاً درست است، ما هرگز طرف جالوت نخواهیم بود، بلکه از طرف داوود خواهیم بود (و بنابراین فلاخن باید به داوود داده شود). ما نمی توانیم قلدر را تشویق کنیم، اما منطقاً باید قلدر را تشویق کنیم. ما را به عقل سلیم و عقل ملزم می کند. چگونه کسی را که از ایالات متحده یا هر کشور دیگری مورد حمله قرار می گیرد تشویق می کنیم.

  بنابراین، دوستان عزیز، برای کمک به اوکراین برای دفاع از خود، وظیفه اخلاقی هر کشور و هر شهروند زمین است که اسلحه و مردم بفرستد تا برای آزادی و استقلال کشوری که از آن رنج می برد بجنگد. تهاجم بله، ما همیشه در کنار کسانی هستیم که مورد حمله قرار می گیرند، دلیل قابل قبولی برای ایجاد قربانی و جراحت وجود ندارد. تحریکات وجود ندارند، یا بهتر است بگوییم با دقت فراوان برای توجیه جنگ ایجاد می شوند. مشروعیت بخشیدن به چیزی که هیچ عقل سلیمی نمی تواند آن را بپذیرد. خشونت، هر کسی که مرتکب آن شود باید محکوم شود.

  وقتی می بینیم و می خوانیم افرادی که افراد بد را تشویق می کنند، هیجان زده می شویم. افرادی هستند که حمله روسیه را به روش های اصلی، اما کاملاً بی معنی، توجیه می کنند. افرادی هستند که عباراتی از این قبیل می گویند: با ارسال اسلحه، جنگ طولانی تر می شود و قربانیان بیشتری خواهند داشت. و در عوض تنها گذاشتن اوکراین برای رنج بردن از تهاجم و از دست دادن آزادی، حاکمیت، استقلال خود، بدون هیچ کمکی، آیا این یک ژست عقل سلیم است؟ برای صحبت در مورد برخی چیزها، برای نوشتن مزخرفات، باید در پوست مردم اوکراین باشید. و در پوست همه اقوام متخاصم. مورد حمله، کشته شدن، مجروح شدن، تجاوز جنسی، با پناهندگان، و مردمی که روزها، هفته ها، ماه ها و شاید سال ها در وحشت زندگی می کنند. شما باید هر بار که زنگ خطر حمله هوایی به صدا در می آید، در ایستگاه های مترو، در پناهگاه ها، شلوغ، بدون برق، آب، توالت های فرسوده و ترس دائمی از افتادن زیر آوار فرار کنید. شما باید روی پوست خود، کمبود آب برای نوشیدن، غذا، سرما را تجربه کنید. شما هم باید کابوس می دیدید و باید سال ها برای شما و خانواده تان روانشناس هزینه کنید.

  و سپس، بیایید کمی نقش ها را برعکس کنیم: اگر کشور شما، هر چه که هست، مورد تهاجم قرار می گرفت، با آغوش باز از مهاجم استقبال می کردید، به مادربزرگ ها، مادربزرگ ها، مادران، زنان و دختران خود تجاوز می کردید. توسط ارتش متجاوز، تمام ثروت کشورتان را به بیگانگان می دادید، می ایستادید تا کشورتان را ویران و بمباران کنید، تا ببینید که اقوام و دوستانتان می میرند. آیا با گلی در دست منتظر پایان خود می‌مانید؟ یا از هر کشور همسایه می خواهید که به شما کمک کند تا برای آزادی خود و نسل های آینده مبارزه کنید؟ ببینید، اکنون متوجه شدید، ما به طور قطع امیدواریم، زیرا ارسال سلاح، برای دفاع از خود، و آزادی اوکراین، وظیفه هر کشور متمدن در جهان است.

  همانطور که اجباری خواهد بود، برای هر حمله، و برای هر شکل خشونت، هر کسی که آن را انجام دهد. و ما در DirectDemocracyS آن را تضمین خواهیم کرد و همیشه به هر کسی که در مشکل باشد کمک خواهیم کرد.

  بیایید امیدوار باشیم که پدربزرگ و مادربزرگ یا پدربزرگ و مادربزرگ یا پدربزرگ و مادربزرگ شما که برای آزادی و علیه نابودی کل نژادها و جنگ های تجاوزکارانه جنگیدند، در حال حاضر از فرزندان احمقی که دارند خجالت نکشند. در بسیاری از کشورها که در آن افراد بدون حداقل کرامت انسانی می گویند: بالاخره پوتین هم دلایل خود را دارد. مبارزه برای آزادی، برای استقلال، برای حاکمیت، حتی به قیمت جان خود، وظیفه اساسی همه ماست. همانطور که قبلاً گفتیم: اگر در آغاز سپتامبر 1939 همه کشورهای جهان به صورت متحد به لهستان مورد حمله آلمان، حتی از نظر نظامی، کمک و حمایت می کردند، از جنگ جهانی دوم جلوگیری می شد. اما با انجام ندادن فوری آن، همه با هم، به بلژیک، فرانسه رفتیم و همه می دانیم که چقدر طول کشید و چگونه به پایان رسید. با چند کشته و مجروح.

  با مداخله ایالات متحده که با حمله به غرب اروپا از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی (که توسط آلمان مورد تهاجم قرار گرفت و تقریباً شکست خورد) جلوگیری کرد، که توانست خود را سازماندهی کند و سپس ضد حمله کند و ابتدا وارد شود. و برلین

  ما همچنین تاریخ را می دانیم، اما همچنین می دانیم که چگونه کشورهای بلوک شوروی بدهی جنگ را به اتحاد جماهیر شوروی پرداخت کردند، در حالی که آمریکایی ها با طرح مارشال در بازسازی کمک کردند، کشورهای غربی با بیش از 13 میلیارد دلار در آن زمان. در حال حاضر بسیار بیشتر خواهد بود)، پولی که برای کمک به بهبودی کشورها تخصیص داده می شود. شوروی ها خود را به بهره برداری از هر ثروتی که سال ها از کشورهای «آزاد شده» (و دوباره به بردگی گرفته شده) محدود می شود، انجام فعالیت های نفرت انگیز، جنایات، تبعیدها، سلب نه تنها ثروت، بلکه حیثیت و آزادی کل مردم، و همچنین سلب حیثیت و آزادی کل مردم را محدود می کرد. از جمعیت خودش فراموش نکنیم که چگونه به هر کسی که «کمونیست» نبود حمله کردند و کشتند، چگونه با تانک علیه مردم غیرمسلح، که برای گرسنگی، سرما و نبود آزادی اعتراض کردند، مداخله کردند. دوستان عزیز آزادی مثل هواست اگر نباشد نمیتوانی زندگی کنی. و برای چند چیز ارزش مردن را دارد، آزادی شاید در وهله اول باشد.

  همانقدر نفرت انگیز که نازیسم با هیتلر مرده و رفته و فاشیسم با موسولینی مرده و رفته است. کمونیسم نیز به نوبه خود با سقوط دیکتاتوری ها مرده و مدفون شده است: شوروی و کشورهای شرقی. چین و دیگر کشورهای دیکتاتوری یا تک حزبی اندکی متفاوت هستند و اغلب تحت سلطه مافیاها و الیگارش ها یا حتی بسیاری از رهبران فاسد هستند. آنها دیکتاتوری هایی هستند که ابتدا و سپس باید به هر طریقی به مردم خود آزادی اعطا کنند.

  با این حال، دیدن مواضع در برابر ایالات متحده و ناتو، به عنوان شهروندانی بدون عقل سلیم، و با کمبود مزمن نورون‌های فعال، ناخوشایند است.

  یک دموکراسی جزئی (زیرا دموکراسی واقعی فقط توسط ما اعمال می شود) که در ایالات متحده و در کشورهای غربی وجود دارد، همیشه بهتر از یک دیکتاتوری مانند روسیه و سایر کشورهای مشابه است، اگر چه تحت اتحادی مانند ناتو باشد. با معایب و محدودیت هایش، بهتر است تحت نفوذ روسیه باشیم. کمی آزادی همیشه بهتر از بی آزادی است. اما هنوز هم هستند کسانی که شر کلی را به خیر جزئی ترجیح می دهند. از بین نفرت درونی و بی انگیزه از جامعه سرمایه داری، هرچند وحشی، و از ایالات متحده، چه چیزی را ترجیح دهیم؟ یک الیگارشی با انبوه شخصیت‌هایی که بدون هیچ شایستگی، تمام ثروت کل کشورها را کنترل، هدایت و استثمار می‌کنند، با جمعیتی بدحال، در شرایط رقت‌انگیز زندگی می‌کنند. من دوست دارم آنها را ببینم که این همه "اپوزیسیون" علیه رژیم هایی که از اینجا خیلی دوست دارند انجام می دهند و در آن کشورها زندگی می کنند. دوست دارم ببینم آیا آنها اینقدر شجاع هستند و علیه پوتین که در روسیه زندگی می کند می نویسند و تظاهرات می کنند. آنها این کار را نمی کنند، زیرا حتی اگر خیلی باهوش نباشند، برایشان مهم است که در زندان یا بدتر از آن کشته نشوند.

  می بینید دوستان عزیز، تفاوت بین کسانی که دوست دارید، توجیه می کنید و به آنها احترام می گذارید، پوتین و مردمش، و کسانی که از آنها متنفرید، ناتو، ایالات متحده و غرب است، زیرا ممکن است شما زندگی غمگینی داشته باشید و دارید. برای شکست های خود کسی را مقصر بدانید

  در غرب، اگر می خواهید در مورد بایدن و سیاستمداران کشورهای ناتو بد بنویسید تا ناراحتی خود را تخلیه کنید، یا اگر می خواهید مخالفت خود را به صورت مسالمت آمیز ابراز کنید، می توانید بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهید. اگر این کار را در روسیه یا در سایر دیکتاتوری‌ها انجام می‌دادید، شما را با تانک‌ها در هم می‌کوبیدند، به روش‌های بسیار مبتکرانه می‌کشتند یا دستگیرتان می‌کردند. شاید اکنون تفاوت و همچنین موضع ما را درک کرده باشید. هنوز هم کمونیست های قدیمی با رولکس هستند که معتقدند همه ما در حقوق برابر هستیم، اما در وظایف نه. و اینکه برای یک جامعه عادل، برای این کمونیست های نوستالژیک، باید تمام ثروت را از ثروتمندان (حتی از کسانی که به شایستگی خود ثروتمند و قدرتمند هستند) گرفت تا همه چیز دقیقاً بین همه تقسیم شود. این پایان رقابت، رقابت، و شایسته سالاری خواهد بود.

  ما این قسمت اول و امیدواریم آخرین بخش را در مورد داستان غم انگیز حمله روسیه به اوکراین به پایان می رسانیم و می گوییم که ما همیشه در کنار کسانی خواهیم بود که از خود دفاع می کنند و در برابر هر کسی که به آزادی، حاکمیت، استقلال و حمله می کند. یکپارچگی سرزمینی کشور دیگری ما بر خلاف بازنده ها که شما به آنها رای می دهید، هیچ گاه بر اساس منطق و عقل سلیم موضع خود را تغییر نمی دهیم. قوانین، ارزش‌ها و آرمان‌های ما توسط همه کسانی که به ما می‌پیوندند، تصمیم‌گیری، تأیید، احترام گذاشته شده، هستند، و برای همیشه خواهند بود. در مورد به اصطلاح: همه پرسی مردمی، جدا شدن از یک کشور، مستقل بودن یا پیوستن به کشور دیگر، ما همیشه طرفدار خودمختاری های محلی بوده ایم، اما بدون ایجاد درگیری و بدون تغییر مرز، برای جلوگیری از و از هرگونه خشونت پرهیز کنید. و ما همچنین موافق احترام کامل به قوانین فعلی هستیم که به وضوح بیان می کند که مرزها با اراده مردم تغییر نمی کنند. نمونه های مختلفی داریم مثل اسکاتلند و کاتالونیا و خیلی از کشورهای دیگر که حتی اگر تصمیم به جدایی می گرفتند باید دقیقا همان جایی که بودند می ماندند. همان چیزی که باید در کریمه اتفاق می افتاد، رفراندوم، نباید به معنای تهاجم روسیه، یا حتی جدایی باشد، بلکه صرفاً احترام بیشتر و حمایت بیشتر از جمعیت روسی الاصل توسط مقامات مرکزی اوکراین بود. معاهدات بین المللی، مانند قوانین ملی، همیشه به آنها احترام می گذاریم و اگر مردم جهان بخواهند آنها را تغییر دهند، همه با هم انجام می دهیم، زیرا همه ما همیشه در کنار مردم خواهیم بود. قوانینی که به مستعمرات سابق اجازه می دهد تا به کشورهای مستقل و مستقل تبدیل شوند، تغییر مرزها و تجزیه کشورها را پیش بینی نمی کند. اما ما مطمئناً طرفدار هرگونه خودمختاری محلی با رعایت قوانین بین المللی، ملی و محلی هستیم. همانطور که ما طرفدار احترام، آزادی و حمایت از هر اقلیت، زبانی، فرهنگی، مذهبی و جنسی هستیم.

  ما هرگز و بدون هیچ دلیلی طرفدار سیاست جنایتکارانه 2 یا بهتر بگوییم 3 ابرقدرت آمریکا، روسیه و شاید چین نخواهیم بود که باید در مورد سرنوشت جهان و سرنوشت کل کشورها تصمیم بگیرند. اما فقط برای جمعیت آنها. ما معتقدیم که سیاست و هر تصمیمی باید متعلق به مردمی باشد که از عواقب انتخاب خود مطلع باشند. و ما مطمئن هستیم که اگر از مردم روسیه می پرسیدند: آیا شما طرفدار حمله نظامی به اوکراین هستید؟ 99 درصد روس‌ها که انسان‌های خوبی هستند، آزاد، صادقانه و مستقل بودند، به هر اقدام نظامی نه می‌گفتند.

  با امید از صمیم قلب که همه معنی مقاله ما را درک کرده باشند و با تضمین اینکه قصد نداریم وقت خود را صرف توضیح چندین بار مواضع خود کنیم، امیدواریم صلح، امنیت، آرامش، آزادی، و دموکراسی واقعی که ما به جهان خواهیم آورد، ممکن است ذهنیت کسانی را که بدون استدلال صحبت می کنند یا می نویسند، تغییر دهد. ما امیدواریم که با ما، صلح در همه کشورهای جهان تضمین شود. ما می خواهیم و همه باید منتظر جهانی صلح و برادری بین همه مردم زمین باشیم. و این پروژه بلندپروازانه سیاسی ما تنها پروژه ای در جهان است که می تواند جهان ما را برای همیشه بهبود بخشد و تغییر دهد. همه ما سزاوار زندگی بهتر هستیم.

  به ما بپیوندید و مقاله ما را تا حد امکان با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید. همه ما باید فورا متحد شویم تا آینده بهتری را تضمین کنیم.

  با احترام و احترام و عشق بی پایان.

  DirectDemocracyS، سیاست شما، به تمام معنا!

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Invasi Rusia ke Ukraina
  یوکرین پر روسی حملہ RIU
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Wednesday, 24 April 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  For or against the death penalty?

  For or against the death penalty?
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  Icon loading polling
  Total Votes:
  First Vote:
  Last Vote:

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts