Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  6 minutes reading time (1287 words)

  Ainult kutsed ja kasulikud lingid

  Meiega liitumiseks on 2 tüüpi võimalusi: tasuta, millega saab liituda igaüks, täpsemate reeglite alusel või isiklike kutsete alusel individuaalne.

  Tähelepanu.

  Tasuta registreerimiste blokeerimise ajal, st kui proovite registreeruda ja luua isiklikku profiili, et meiega liituda, ja registreerimisvorm ei tööta või kuvatakse teade: registreerimised on peatatud, suunatakse teid selle artikli juurde. Soovitame teil see hoolikalt läbi lugeda.

  Praegu on registreerimine ja isikliku profiili loomine lubatud ainult kutsete alusel.

  Registreerimise üksikasjade vaatamiseks soovitame lugeda allolevaid linke hoolikalt, isegi mitu korda, täielikult ja järjekorras, et saada kogu üldteave:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/general-registration-rules

  parima kasutajanime valimiseks:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/best-username

  registreerimisreeglid:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/how-to-register

  aktiveerimise kohta teabe saamiseks:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/to-be-activated

  Üldine teave kutsepõhise registreerimise kohta:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/special-invitations

  ja lõpuks lugege hoolikalt läbi selle artikli jätk.

  Registreerumisfaasis on kutsete alusel meiega liitumiseks vaid 3 võimalust.

  Esimene on mõeldud kõigile ning see on lihtne, kiire, turvaline ja täiesti tasuta.

  Seda tuleb kasutada ainult üks kord (ärge olge peale, vastame kõigile, õigel ajal), ainult kontaktivormi kaudu, mille leiate sellelt lingilt (muud vormid või otsekontaktid ei saa vastust ).

  https://www.directdemocracys.org/contacts/info-contacts/i-want-to-be-invited

  Peate kirjutama oma täis- ja perekonnanime (koos tegelike andmetega), oma e-posti aadressi, kui "teema" lihtsalt kirjutage: kutsetaotlus. Kirjutage sõnumisse lühidalt esitlus, mis sisaldab tegelikke andmeid ja vähemalt ühte põhjust nii oma kutsetaotluse kui ka vähemalt ühe põhjuse jaoks, miks DirectDemocracyS teid kutsus. Soovitame teha linnuke lahtrisse: Saatke koopia endale (selleks, et teil oleks tõend ja esildise koopia ja kinnitus, et olete vormi õigesti saatnud). Kirja all: sisestage captcha turvakood (sisestage nähtavad märgid, et tõestada, et te pole robot). Märkige alati ruut: Privaatsuspoliitika (ilma milleta ei saa te vastust, sest me ei saa teie poolt volitatud isikuandmeid hallata). Lõpuks klõpsake nuppu: Saada meil (kõigepealt kontrollige kõike kiiresti). Saate meie vastuse koos kõigi juhiste ja kõigi võimalike päringutega üsna kiiresti. Ärge saatke mitut taotlust, sest sel juhul ei kutsuta teid kunagi. Valede või valede isikuandmete kirjutamine Sind ei aita, sest me kontrollime igaühe isikut.

  Teine meetod on meie poolt otsene kutse.

  Ametliku kutse otsustab kutsegrupp. Iga valitud inimene saab otse meilt, meie reeglite alusel ja koos kõigi vajalike turvameetmetega, igas faasis teate koos kõigi juhistega.

  Kõigil juhtudel on igal inimesel pärast isikukoodi ja juhiste saamist aega 48 tundi kutse vastuvõtmiseks, järgides iga saadud juhiseid.

  48 tunni pärast tühistatakse kutse automaatselt ja kutsutud isik ei saa taotleda kutset ega kutsuta enam kunagi DirectDemocracyS-iga liituma.

  Ilmselgelt saavad meie poolt otse kutsutud isiku poolt tagasilükatud kutsed või need, keda ei kutsuta (teie soovi alusel), liituda DirectDemocracyS-iga, registreerudes ja luues traditsioonilisel meetodil isikliku profiili kohe. nagu ja kui, siis lubatakse uuesti. Soovitame teil alati meie kutsed nõutud aja jooksul vastu võtta, sest traditsioonilised registreerimismeetodid nõuavad sageli väga pikki aegu, mõnel juhul isegi mitu kuud, samas kui kutsete puhul mõne tunni või mõne päeva pärast. meie registreeritud ja aktiveeritud kasutajad. Kutsed on ainult isiklikud, individuaalsed ja neid ei saa teistele edasi anda. Mõnel juhul võidakse mõnele meie väärilisele kasutajale, olenevalt rollidest ja rühmadest, kuhu nad kuuluvad, anda loa kutsuda kutserühma kaudu alati ja ainult ametlikult teisi inimesi.

  Isiku tuvastamine on kohustuslik isegi kõigile kutsutud inimestele.

  Kõik kutsutud inimesed peavad oma isikut tõendama, erandeid igal juhul pole.

  Aastamaksu tasumine.

  Liikmemaks neile, kes soovivad või on valitud ametlikuks liikmeks, kutsutud inimestele makstakse täpselt nagu igale teisele meie kinnitatud kasutajale. Ilmselgelt on rahaliste probleemidega inimestele ette nähtud rahalised vahendid, mis on ette nähtud ainult seda väärt inimeste abistamiseks, kes aga rahapuuduse tõttu ei jaksa aastamaksu maksta. Kogutud vahendeid kasutatakse meie tegevuse arendamiseks ning see võimaldab meil töötada vabalt ja iseseisvalt ilma rahaliste probleemideta.

  Tähelepanu: kutsefaas on alati kehtiv, ka tavalisel registreerimisfaasil ja isikliku profiili loomisel.

  Teatud juhtudel, kui kutse taotlemise vormile juurdepääsu link, kutse taotlemine ei ole juurdepääsetav, tähendab see, et meil on liiga palju taotlusi. Sel juhul peate ootama, kuni vorm on uuesti saadaval ja veebis juurdepääsetav. Nendel juhtudel on saatmine võimalik ainult ja eranditult juhul, kui kutsegrupp teid valib ja kutsub.

  Kolmas ja viimane meetod hõlmab liitumist (tasu eest, praegu 12 eurot aastas), mille kaudu meie e-posti aadressi loomise rühm loob isikupärastatud e-posti aadressi lõpuga @directdemocracys .org, mis võimaldab omanikel saada ametlik liige, kiirem ja lihtsam. Samuti on võimalik liituda (tasu eest, praegu 24 eurot ja hiljem, aasta pärast 12 eurot aastas), luues meie e-posti aadressi loomise grupis isikupärastatud e-posti aadressi, mis lõpeb @directdemocracys.org ning teie isikliku profiili registreerimine ja loomine meie isikliku profiili loomise grupi poolt, mis võimaldab isikupärastatud meiliaadressi ja meie loodud isikliku profiili omanikel saada ametlikuks liikmeks kiiremini ja lihtsamalt. Tavaliselt ooteaegu ei eksisteeri või on see vaid mõni tund. Tähelepanu: ka see meiega liitumise viis võib vastavalt meie vajadustele teatud perioodideks katkeda. Ärge mõistke meid hukka, kui teatud tegevuste eest küsime väikest ja põhjendatud tasu. Saadud teenused, eelised ja neile, kes otsustavad meie tasulisi pakkumisi kasutada, reserveeritud mugavused ületavad tunduvalt väikseid nõutavaid summasid, kuid need aitavad meil jääda vabaks, sõltumatuks ja ise rahastada. Me ei küsi kunagi midagi, ilma vastutasuta, mida saame, intressiga. Me räägime sellest spetsiaalsetes artiklites. Kuid kõigi meie tasuliste teenuste kohta lisateabe saamiseks võite sellel lingil lugeda erinevaid pakkumisi, valides endale sobivaima:

  https://www.directdemocracys.org/register/membership

  Puuduvad rühmameetodid registreerimiseks ja kollektiivsete isiklike profiilide loomiseks ning rühmakutsed puuduvad. Registreerute ja loote isikliku profiili isiklikul ja individuaalsel viisil.

  Kõikidel juhtudel teavitatakse kasutajaid alati üksikasjalikult kõigist erinevatest võimalustest ja vajalikest ettenähtud aegadest.

  Kõik meie reeglid, kõik meie metoodikad tagavad DirectDemocracySile ja kõigile, kes meiega liituvad, kogu rahu, turvalisuse ja kogu vajaliku potentsiaali.

  Kas need näevad keerulised välja?

  Need on väga lihtsad, turvalised ja selged ning igaüks, kes on neid proovinud, võib teile garanteerida, et need on täpselt funktsionaalsed ja kasulikud kõigile.

  Ükskõik, kuidas otsustate meiega liituda, täname teid usalduse eest, mis on vastutulelik.

  Pärast meiega liitumist ja pärast meie perega liitumist on kõik väga lihtne ja näete, et see on seda väärt.

  Poliitilised jõud, kes aktsepteerivad kõiki, ilma piiranguteta ja ilma õigete valikuteta, on vaid näiliselt lihtsamad ja ainult võltsvabad. Meie juures pole keegi välistatud selle pärast, mida ta ütleb, mõtleb, kirjutab või näitab (video kaudu). Kui ta teeb seda õigel viisil, õigel ajal ja kohas, austades kõiki meie reegleid.

  Vana poliitika on vale, illusoorne demokraatia ja osaline vabadus.

  DirectDemocracyS nende jaoks, kes seda teavad, on autentne demokraatia ja täielik vabadus.

  Hoiatus: ajaraiskamise ja igasuguste pettuste vältimiseks kontrollige alati, et igal saabuval kutsel peab olema kordumatu kood. Selleks kasutage ainult ja ainult meie eriturberühma kontaktvormi, mis asub sellel lingil:

  https://www.directdemocracys.org/contacts/specials-groups/securities-groups/4-security

  Peate kirjutama oma täis- ja perekonnanime (koos tegelike andmetega), oma e-posti aadressi, kui "teema" lihtsalt kirjutage: kinnita kutse. Kirjutage sõnumisse lühidalt esitlus tegelike andmete ja põhjusega nii oma kutsetaotluse kui ka DirectDemocracyS-i kutsumise jaoks. Esitage saadud kutse kohta kõik üksikasjad, et meie administraatorid saaksid seda kiiresti ja täielikult kontrollida. Soovitame teha linnuke lahtrisse: Saatke koopia endale (selleks, et teil oleks tõend ja esildise koopia ja kinnitus, et olete vormi õigesti saatnud). Kirja all: sisestage captcha turvakood (sisestage nähtavad märgid, et tõestada, et te pole robot). Märkige alati ruut: Privaatsuspoliitika (ilma milleta ei saa te vastust, sest me ei saa teie isikuandmeid hallata). Lõpuks klõpsake nuppu: Saada meil (enne saatmist kontrollige kõike kiiresti). Saate meie vastuse koos kõigi juhiste ja kõigi võimalike päringutega üsna kiiresti. Ärge saatke mitut sama tüüpi päringut, sest sel juhul ei kutsuta teid kunagi ja te ei saa ka vastust. Valede või valede isikuandmete kirjutamine Sind ei aita, sest me kontrollime igaühe isikut.

  Samuti kontrollige nende inimeste identiteeti, kes teiega meie nimel kõnelevad või teiega ühendust võtavad, nii meie poliitilises organisatsioonis kui ka väljaspool ning nii meie veebisaidil kui ka väljaspool, järgides neid lihtsaid ohutusreegleid:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/security-measures/always-check-who-speaks-on-our-behalf

  Peame olema ühtsed, et kaitsta kõiki võimalike pettuste eest ja inimeste eest, kes räägivad meie nimel, kellel pole õigust. Enne nende inimestega rääkimist soovitame teil alati oodata meie eriturberühma vastust.

  Nende valikute põhjuste ja erinevate registreerimisvõimaluste väljaselgitamiseks lugege see artikkel hoolikalt, täielikult, isegi mitu korda läbi:

  https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/various-possibilities-to-register

  Esimeses osas selgitame kõigi nende valikute põhjuseid ja kasulikke tagajärgi.

  Lisateabe saamiseks lugege pärast registreerimist hoolikalt järgmist linki: https://www.directdemocracys.org/law/instructions/for-registration/message-after-registration

  sisaldab kasulikke linke iga uue kasutaja jaoks.

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Tikai ielūgumi un noderīgas saites
  Samo vabila in koristne povezave
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Monday, 24 June 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  For or against the death penalty?

  For or against the death penalty?
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  Icon loading polling
  Total Votes:
  First Vote:
  Last Vote:

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts