Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  7 minutes reading time (1482 words)

  Aitäh Ty

  Pärast peaaegu aastast avalikku tegevust, isegi ilma reklaamita, ilma igasuguseid üritusi korraldamata, ilma reklaamita meedias, ilma ametlike esitlusteta, ajalehtedes, raadios ja televisioonis, ilma liigse reklaamita sotsiaalvõrgustikes, välja arvatud Mõned lehed ja esitlusrühmad ühes sotsiaalvõrgustikus, umbes 30 keeles, erinevate veebisaidimuudatuste ja paljude tehniliste testidega, oleme uhked ja uhked, et esitleme DirectDemocracySi ja kõigi sellega seotud projektide esimest aastaaruannet. 

  Kõigepealt tahame tänada kõiki meie toetajaid, kelleks on praktiliselt kõik meie külastajad, ja meie oodatud külalisi ning kõiki meie kontrollitud registreeritud kasutajaid.

  Tahame tänada meie 282 loojat, kes üle 14 aasta kestnud raske töö ja koos kauni projekti koos üles ehitades on uurinud iga detaili, et kõik toimiks parimal viisil.

  Meie ametlik veebisait on olnud aktiivne paar kuud ja soovime tänada meie üle 300 administraatori, keda lähipäevil tänu paljudele kohtumistele veelgi rohkem on, et saaksime astuda järgmise sammu oma äris. , ja valmistage kõik ette, et tervitada kõiki häid inimesi, kes ühinevad meiega pärast meie tegevuse ametlikku avamist mandri, riiklikul ja seejärel kohalikul tasandil.

  Et meid nii paljude inimeste vastuvõtmiseks ette valmistada, palume meie ligikaudu 110 000 kontrollitud registreeritud kasutajal, kui nad pole seda veel teinud, liituma spetsialistide rühmadega, kuhu on sisestatud vähemalt üks, lähtudes oma kvalifikatsioonist või töö spetsialiseerumisest ja erisoovist. turvagruppe ning kandideerida meie ametlikeks esindajateks ja erinevate tegevuste administraatoriteks. Taotlused, hilisemad valikud ja kohtumised tehakse meie ametlikul veebisaidil vastavalt meie määrustele ja rakenduseeskirjadele. Meie kinnitatud registreeritud kasutajatele ja neile, kes saavad kontrollituks, tänan teid usalduse ja entusiasmi eest, millega olete meiega liitunud, ning eelkõige austuse eest meie terve mõistuse reeglite vastu.

  Peaaegu aasta jooksul pärast registreerimist ei tuvastatud ainult 2 registreeritud kasutajat kui tegelikke inimesi, vaid võltsprofiile, et müüa uimasteid seksuaaltegevuse tõhustamiseks. Vähem kui 20 kasutajat peatati tegevusetuse tõttu või seetõttu, et neist ei saanud pärast registreerimist kinnitatud registreeritud kasutajaid. Ainult registreeritud kasutaja on taotlenud oma isikliku profiili tühistamist, muutudes meie projektides ja tegevustes automaatselt persona non grataks ning praeguseks pole ühtegi meie registreeritud kinnitatud kasutajat peatatud ega välja saadetud. Ilmselgelt andsime palju hoiatussõnumeid, et vältida mõningaid väikesi õnnetusi, mis võivad meie tegevust aeglustada. Eelistame alati enne kellegi peatamist või välistamist hoiatada. Aja möödudes oleme alati ettevaatlikud ja veidi karmimad, mitte pahatahtlikkusest, vaid selleks, et vältida probleeme või sabotaaži või veel hullem katset meid peatada.

  Nagu oleme sageli öelnud, ei vali meid mitte ainult meie kasutajad, vaid ka meie valime oma kasutajad arusaadavatel põhjustel, mida kirjeldame üksikasjalikult tulevases artiklis.

  Meid ei huvita mitte arv, vaid meiega liitujate kvaliteet, meid ei huvita palju mitteaktiivseid kasutajaid, kuid algfaasis eelistame paar kasutajat, kes on hõivatud, iga päev umbes 15-20 minutit , teha koostööd meie kõigiga ja üksteisega, lähtudes konkreetsetest projektidest.

  Isegi kui meid ei huvita numbrid, oleme saavutanud mõne kuu rekordi, mis on võimaldanud liikuda edasi kandideerimise faasi ja hääletada 75% ametlikust määrusest ning vormistame statuuti, mida kõik meie riiklikud erakonnad. Meil on registreeritud kasutajaid sõna otseses mõttes kõigist maailma riikidest, isegi kui me ei ole kindlad kolmest registreeritud kasutajast Vatikani riigis, nad võivad olla Roomas ja elada Vatikani lähedal või lihtsalt turistid, kuid me teeme seda saate teada, millal neist kõigist saavad kinnitatud registreeritud kasutajad.

  Turvagruppidega teeme kõik kontrollid, et ametlikul veebisaidil ei oleks "sissetungijaid" ega isikuid, kes ei sobi kokku meie reeglite, väärtuste ja ideaalidega.

  Oleme juba määranud ja oleme aktiivsed oma ametlikud esindajad igas maailma riigis, kelle ülesandeks on omakorda korraldada meie rahvuslikke erakondi ja teha muid olulisi ametissenimetusi. Mõnel juhul töötame turvakaalutlustel teistes riikides, sest mitte kõik riigid ei võta meie poliitilist organisatsiooni hea meelega vastu. Mitte kõik riigid ei taha, et elanikkonnal oleks õigus otsustada ja et nad saaksid teha ettepanekuid mis tahes seaduse kohta.

  Meid ei huvita, mida nad on teinud, mida nad teevad või mida teised poliitilised jõud teevad.

  Meie töömeetod on lihtne, kontrollitud on kõik registreeritud kasutajad, kes on loodetavasti ka meie tulevased valijad, omavad kõiki meie ettevõtteid ning otsustavad vabalt, kuid informeeritult iga meie erakondade tehtud otsuse üle. täielik ja pidev iga meie poliitiliste esindajate valik ja iga hääl, kes esimest korda maailmas on nende teenistuses, kes annavad neile voli neid esindada. Meie poliitilised esindajad ja erakonnad on rahva teenijad, mitte vastupidi.

  Välja arvatud üks artikkel või maksimaalselt 2 või 3 kriitikat, mis võib olla konstruktiivne iga riigi poliitilise olukorra kohta, eelistame teha ettepaneku, öeldes, mida me teeme ja kuidas me seda teeme, kui kritiseerida või veel hullem anda, teisi süüdistada. Kuna me just sündisime, oli meie kui valijate ainus viga see, et me valisime ja sundisime võimule, erakondadele ja inimestele, kes ei väärinud meie usaldust.

  Huvilistele loome oma sõltumatu infoveebi, täname lisaks kõiki meie kontrollitud registreeritud kasutajaid, kes teavitavad meid oma territooriumil toimuvast, ka paljusid professionaalseid ajakirjanikke, kes anonüümselt aitavad meil luua tasuta, terviklikku, pädevat ja sõltumatut teavet.

  Samuti loome oma erinevatel veebisaitidel erinevaid ärivõimalusi, pangandust, oma raha, rahandust, äri, multimeediat, sporti, raadiot ja TV-d ning palju muid huvitavaid tegevusi.

  Loome kõigil oma veebisaitidel avalikke osi, mis on kõigile nähtavad erinevates keeltes, praegu on võimalik tõlked igast osast inglise keelde, iga meie veebisaidi kohta enam kui 100 keelde, muutes keelt mugavast vormist, rippmenüüst inglise keelest ühte olemasolevatest keeltest. Ilmselgelt avaldatakse kõik inglise keeles kirjutatu aja jooksul kõigis maailma keeltes, et võimaldada meie kinnitatud registreeritud kasutajate vahel paremat koostööd. 52 ametliku keele jaoks on meil juba avalikud esitluslehed ning ajaveebi ja arutelude kategooriad, enam kui 30 keele jaoks on meil (registreeritud kasutajatele reserveeritud) teabebürooga keelerühmad, kus on meie kasutajate küsimused ja vastused. meie administraatoritelt.

  Oleme juba loonud igal oma veebisaidil, töörühmal ja esitlusleheküljel, avaliku, privaatse ja salajase, iga maailma riigi jaoks ning alustame kohalike rühmade loomist, et olla parem ja täielik. territoorium..

  Oleme juba loonud, oleme aktiivsed ja toimivad kõik erigrupid, turvalisus, seaduslikkus, spetsialistid, äri ja teeme palju muid olulisi tegevusi.

  Oleme juba alustanud paljusid uuenduslikke projekte, millest räägime teile õigel hetkel oma veebisaitidel.

  Kõik toimub kiiresti, kuid iga detaili suhtes väga tähelepanelikult, seega oleme oma töö üle uhked.

  Oleme peaaegu valmis järgmiseks etapiks, ametlikuks avamiseks. Alustame kõigi võimalike vahenditega oma tegevuse tutvustamisega ja ülemaailmse pressiteatega rahvusvahelisel, riiklikul ja kohalikul tasandil. Edastame teile nagu alati nii pressiteate teksti sisu kui ka inimeste ja meedia, kellele oleme need saatnud. Samuti ütleme teile, kes on meie materjali avaldanud ja kes mitte , nii et saate aru, kes teavitab ja kes mitte. Samuti räägime teile, kuidas me koostööd teeme, kellega meie sõnumeid avaldab ja ennekõike kuidas me kunagi koostööd ei tee ja mingil põhjusel nendega, kes meid ignoreerivad.

  Kes avaldab, on meie meediapartner, kes saab vastavalt avaldamisajale eelvaates meie teabe, kes seda ei tee, saab meie juristidelt ametliku hoiatuse iga meie registreeritud kinnitatud kasutaja nimel, kus palutakse , kes ei avalda kunagi ilma meie ametliku loata meie teavet, olenemata sellest, kas see puudutab mõnda neist või meie tegevust.

  Väikese suust suhu ja mõne kasutajaga, kes meid aitavad, tunneme meid peagi üle kogu maailma.

  Kindlasti liitub meiega palju intelligentseid inimesi, sest kuigi oleme avatud vastu võtma kogu maailma elanikkonda, on meil oluline hoolikalt valida esimesed registreeritud kasutajad ja kokku leppida suhtelised kohtumised.

  Tänu meie enam kui 100 000 sõbrale, kes kasutavad meie Android-süsteemidele mõeldud rakendust, mis töötab hästi ja avaldatakse peagi koos teiste operatsioonisüsteemide rakendustega nende vastavates rakenduste poes.

  Selles tänukirjas peame tegema erilise tänu meie paljudele annetajatele, kes on sel raskel perioodil leidnud väikeseid ja muid suuri summasid, mida meie rahvusvahelisele poliitilisele organisatsioonile annetada. Tuletame meelde, et peaksite kasutama ainult ja eranditult meie ametlikul veebisaidil olevat annetusvormi, ametlikus menüüs, kommunaalteenustes, annetustes, sest see on ainus, kes meile raha saab, ja mitte kasutada muid meetodeid, et seda mitte visata. oma raha ära või leht satub südametu inimese pettusse. Kinnitame teile, et iga laekunud summat kasutatakse parimal viisil, et parandada kogu meie tegevust.

  Lõpetuseks täname kõiki, kes meiega koostööd teevad. Praegu olete teinud seda oma vabal ajal tasuta, kuid peagi hakkame tööle või koostöölepingutega värbama paljusid meie kinnitatud registreeritud kasutajaid, kes meie arvates teevad seda töö- või koostöölepingutega. head tööd ja teevad end kasulikuks. Taotlused on saadaval ametlikul veebisaidil ja neid hinnatakse hoolikalt, valides välja parimad.

  Järgmises artiklis avaldame mitu olulist linki, mis võimaldavad teil avastada meie poliitilist galaktikat ja uuenduslike projektide universumit.

  Aitäh kõigile, kes te meie sõnumit loete, oleme kindlad, et olete juba hakanud huvi tundma, kuidas meie suur seiklus jätkub. Oleme kõike ette näinud, palju ilusaid asju ja teisi, õnneks vähe, vähem ilusaid. Maailma pole lihtne muuta ja parandada, kuid meie kohustus on püüda nii enda kui ka tulevaste põlvkondade pärast, kellele me ei taha jätta poliitika orjastatud maailma, mis omakorda on poliitika ori. majandust. Jätame neile maailma, kus elanikkond otsustab, poliitika teostab ja majandus kohaneb. Maailm, mis on õiglane, aus, pädev ja põhineb iga inimese eelistel. Maailm, kus kõigil on samad võimalused, kuid mis premeerib neid, kes teevad rohkem tööd, jätmata kedagi maha.

  Jagage võimalikult paljude inimestega, liituge meiega esimesel võimalusel.

  Parimate soovidega ja parimate soovidega kogu meie töötajatelt.

  DirectDemocracyS, teie projektid ja poliitika igas mõttes!

  PS Palun jälgige tähelepanelikult kogu meie teavet nii registreerimisel kui ka isikliku profiili loomisel ning järgige identiteedi kontrollimise reegleid, et mitte riskida vigade tegemisega. Kõik on lihtne, kiire, turvaline, tasuta ja teie ainsa kohustusega olla mitte ainult pealtvaatajad, vaid meie ja teie uuendusliku poliitika peategelased.

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Go raibh maith agat Ty
  Hvala vam Ty
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 27 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts