Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  24 minutes reading time (4848 words)

  از نظر سیاسی کامل است Politically perfect

  ما در مقالات دیگر خود به مناسبت های مختلف و با جزئیات کافی دیده ایم، همانطور که در طول تاریخ بشریت، افراد زیادی بوده اند که به قصد کنترل و هدایت فعالیت ها و زندگی ما، همیشه بوده اند. ما را تقسیم کرد: با زبان ها، فرهنگ ها، مذاهب و ملیت ها، همه متفاوت و متنوع. بیایید به طور خلاصه با هم تحلیل کنیم که چرا این کار را کردند؟

  وقتی انسان ها هنوز در درختان بودند و مشغول شکار بودند، قوی ترین ها همیشه بهترین قسمت غذا و راحت ترین شاخه ها را برای استراحت داشتند. طبیعت این گونه است، هرکس قوی تر باشد، "حق" داشتن مزایا و امکانات را دارد، زیرا غذا، حفاظت و ایمنی گروه را تضمین می کند. در طبیعت نیز این درست است که قوی ترین مسئول است. اما همیشه وجود داشتند، زیرا این بخشی از غریزه طبیعی است، افراد حسود که هر کاری انجام می دادند، رهبر، رئیس گروه می شدند و از همه ابزارها برای به دست آوردن قدرت، اعتبار و همچنین کنترل استفاده می کردند. و توانایی تصمیم گیری برای همه.

  به محض اینکه از درختان خارج شدیم، اجداد ما به شخصی نیاز داشتند که گروه را رهبری کند، رهبری را دنبال کند، تصمیم بگیرد که کدام راه را برویم و از گروه محافظت کند. با گذشت زمان قوی‌ترین‌ها به قدرتمندترین، و ثروتمندترین و متعاقباً به باهوش‌ترین تبدیل شدند. بدین ترتیب اولین پادشاهان، امپراتوران و رهبران متولد شدند. در تمام مراحلی که توضیح داده شد، اما افراد حریص، حسود و خودخواه وجود داشتند که اغلب سعی می کردند با حیله گری و اغلب با روش های غیر وفادار، جای «قوی ترین» یا قدرتمندترین لحظه را بگیرند.

  با این حال، اغلب «قدرت‌های قوی» ترجیح می‌دادند پنهان بمانند، و به سادگی کنترل می‌کردند که چه کسی قدرت تصمیم‌گیری و چه کسی را فرماندهی می‌کند. برای درک مبارزه برای قدرت، کافی است در مورد مدت زمان امپراطوران، پادشاهان، امپراطوران یا رهبران رومی مختلف و نحوه از دست دادن زندگی خود (در شرایط مختلف اما به ندرت به مرگ طبیعی یا پیری مرده اند) تحقیق کنید. در مدت کوتاهی پس از اینکه پادشاه، یا امپراتور یا رهبر شدند، به آنها کمک شد تا بمیرند. به این می گویند مبارزه برای قدرت، طبیعی نیست و عادلانه نیست. با گذشت زمان، همیشه برای تفرقه انداختن ما، قدرتمندان دوره های مختلف، ایدئولوژی هایی را اختراع کرده اند، که اغلب به نفع طبقات اجتماعی است: مانند کمونیسم، لیبرالیسم، سرمایه داری، سوسیالیسم، فاشیسم، نازیسم، و بسیاری دیگر، که همگی محدودیت های خود را نشان داده اند. و همه آنها شکست خورده اند، یا در شرف شکست هستند، که اغلب آسیب های عظیمی به بشریت وارد می کنند.

  بعد از این مقدمه کوتاه، برای اینکه بفهمیم چه چیزی در آنجا بود، کمی در مورد سیاست صحبت کنیم.

  دموکراسی مستقیم عزیز ما مستلزم آن است که مردم، بنابراین کل جمعیت، تمام قدرت را داشته باشند. بسیار خوب، طبیعی است که قدرت متعلق به جمعیت باشد، زیرا نماینده کسانی است که در یک قلمرو خاص زندگی می کنند، تولید می کنند و استثمار می کنند.

  بیایید یک پرانتز باز کنیم: مرزها تفرقه افکن هستند، و اغلب آنها به طور مصنوعی ایجاد می شوند، بدون در نظر گرفتن جمعیتی که در سرزمین های خاصی زندگی می کردند، اغلب مردم، مذاهب و فرهنگ های مختلف را تبعید و مخلوط می کنند. به شکلی عمدی، برای ایجاد تفرقه، ادعاها و درگیری‌های احتمالی، با اقدامات خشونت‌آمیز، مردمی که به‌طور مصنوعی ایجاد شده بودند، به همان اندازه تصنعی بین خود تقسیم شدند. قدرتمندان هر دوره تاریخی با ایجاد زمینه های درگیری بالقوه و حتی مبارزات برادرکشی بهتر می توانستند ذهن ضعیف آن دوران را کنترل کنند. کافی بود حتی به صورت داوطلبانه احتمال درگیری ایجاد شود. تاریخ مملو از رویدادهایی است که تقریباً همیشه تحریک شده است، که در آن ضعیف‌ها رنج می‌برند و رنج می‌برند، و قدرتمندان ثروتمند می‌شوند، حتی باعث می‌شوند پادشاهان، امپراتوران و رهبران مختلف تاج و تخت خود و اغلب سران خود را از دست بدهند.

  اشراف قدیم، که مقرر می کردند فردی که در طبقه اشراف متولد می شود، حق کسب قدرت و ثروت را دارد، نه بر اساس شایستگی، بلکه به عنوان متولد خانواده «درست». حتی در آن موارد، ثروتمندان و قدرتمندان راهی برای حفظ کنترل و قدرت تصمیم گیری خود پیدا کردند.

  بیایید دوباره در مورد دموکراسی مستقیم صحبت کنیم، اولین مستند مربوط به یونان باستان است. در شهرهای مختلف، مردم را به خیابان فرا می‌خواندند و از آن‌ها دعوت می‌کردند که سنگی را در کوزه‌ای بگذارند تا بگویند بله و در کوزه دیگری را نه بگویند. همه با هم و با اکثریت ساده تصمیم گیری شد. اگر بله، یک کار انجام شده، اگر نه، انجام نشده است. بالاخره یک تصمیم یا پیشنهاد یا درست است یا غلط یا مفید است یا بی فایده است یا تایید می شود یا نیست. تنها شکل واقعی دموکراسی برای مدت بسیار کوتاهی وجود داشت، زیرا با شروع برخی جنگ‌ها، حتی بین شهرهای مختلف (شاید ناشی از آنهایی که کنترلی بر تصمیم‌گیری‌ها نداشتند)، جوانان همه به جنگ فرستاده شده بودند. زنان و کودکان و سالمندان در خانه ماندند. از آن لحظه، برای مدت بسیار طولانی، و حتی اکنون در بسیاری از کشورها، نمایندگان سیاسی همیشه از میان افراد مسن انتخاب شده اند. در آن روزها، داشتن نمایندگان ارشد سیاسی بسیار مفید بود، زیرا آنها مردند ، و نسبتاً زود می‌توانستند با دیگر بزرگان تغییر کنند. و اگر آنها در زمان مناسب نمی مردند، به راحتی می توان به آنها کمک کرد تا بمیرند، زیرا آنها ضعیف تر بودند. ما فوراً روشن می کنیم که ما سالمندان را دوست داریم، تجربه آنها بسیار مفید است، این یک ارزش ارزشمند است، اما یکی از اهداف ما نیز جوان سازی طبقه سیاسی جهان، فراگیر کردن آن، و به خوبی نمایندگی توسط زنان، اقلیت های جنسی است. تا زمانی که همگی شایسته، صادق و بر اساس شایستگی انتخاب شده باشند. بنابراین ما یک سیاست جوان را ترجیح می دهیم که سالمندان در گروه های تخصصی از جوانان حمایت کنند. زیرا این انصاف نیست که کارگری که یک کار سخت بدنی انجام می‌دهد، پس از سال‌ها کار سخت بازنشسته شود و یک سیاستمدار هرگز بازنشسته نشود. ناگفته نماند مشکلات سلامتی، سیاستمدارانی که خیلی پیر شده اند. ما راه استفاده از آنها را به عنوان پشتیبان و راهنمایی بسیاری از جوانان مشتاق پیدا می کنیم. با جوان‌سازی سیاست، با روش ابداعی ما، تجربه سالمندان از بین نمی‌رود، اما برای بسیاری از جوانان تحصیل کرده و متخصص و بدون ما فرصت‌های زیادی وجود ندارد.

  با از دست دادن دموکراسی مستقیم، از یونان باستان، هرگز لحظه ای نبوده است که جمعیت قدرت واقعی داشته باشد. تا زمان تولد دایرکت دموکراسی، قدرتمندان و ثروتمندان در هر دوره تاریخی به راحتی می توانستند به معدود نمایندگان سیاسی، یا چند پادشاه، یا ملکه، یا اشراف رشوه بدهند تا کار کنترل و مدیریت واقعی خود را انجام دهند. از قدرت. .

  در واقع، اگر با دموکراسی مستقیم، برای داشتن قدرت تصمیم گیری، باید به بیش از نیمی از مردم رشوه می دادند تا به سود قاچاق خود، با سیاست نمایندگی، که هرگز دموکراسی واقعی نبوده و نخواهد بود، کافی بود که قدرت اقتصادی نمایندگان سیاسی مختلف را که برای خدمت به منافع مردم انتخاب شده بودند و اغلب فقط در خدمت منافع قدرتمندان بودند، به فساد کشاند. بنابراین برای رشوه دادن به افراد کمتر و ثروت بیشتر برای خود نیاز به سرمایه گذاری کمتری بود. و اگر یک نماینده سیاسی تسلیم نمی شد، قدرت اقتصادی که بسیار مبتکر است، راهی برای جایگزینی او با نماینده ای تابع و به راحتی فسادپذیر پیدا می کرد. موارد زیادی وجود دارد که سیاستمداران صادق، شجاع و مبتکر کشته شده اند، زیرا آنها با قدرت اقتصادی سازش نکرده اند.

  اگر اولین 282 کاربر ثبت نام شده تایید شده که به ما ملحق شده اند و همه پروژه های ما را طراحی کرده اند باقی بمانند و برای همیشه ناشناس خواهند ماند، با خواندن این سطور از تاریخ ساده بشریت که هیچ کس نمی تواند با آن مخالفت کند تعجب نکنید؟ اگر هنوز کنجکاو هستید که بدانید چه کسی پشت همه اینهاست، می‌توانید خواندن بقیه مقالات ما را نیز متوقف کنید. زیرا شما هرگز متوجه نخواهید شد و به این معنی است که اگر هویت آنها مشخص باشد، خطر واقعی را برای آنها و خانواده هایشان درک نمی کنید.

  ما تغییر می کنیم و جهان را بهبود می بخشیم، اما قبل از هر چیز، به بازگرداندن اساسی قدرت به مردم پی می بریم.

  ما تنها کسانی در جهان هستیم که روش کار مشابهی داریم، سبک منحصر به فردی که ما را برای تغییر سیاست جهانی اساسی می کند. از آنجا که هر یک از قوانین ما برای دادن تمام قدرت سیاسی به مردم وضع شده است و با توجه به سوابق تاریخی، ما خود را به نظارت و بررسی اینکه نمایندگان سیاسی قبل از اتخاذ هر تصمیم سیاسی، همیشه درخواست نظر الزام آور کنند اکتفا می کنیم. به کسانی که به آنها قدرت نمایندگی دادند. ما تنها کسانی در جهان هستیم که به رای دهندگان خود قدرت کنترل کامل و مطلق را چه قبل، چه در حین و به خصوص بعد از انتخابات می دهیم.

  اگر در بسیاری از موارد، در سیاست قدیم، پس از انتخاب شدن، و پس از دریافت مأموریت نمایندگی (که اتفاقاً حتی معتبر نیست)، نمایندگان سیاسی با عملکرد خود، رأی دهندگان خود را ناامید می کنند، با DirectDemocracyS، کنترل از جانب. انتخاب کننده، بر منتخب، بنابراین حاکمیت مردم، بر خادم، کلی است و برای تمام مدت مأموریت نمایندگی سیاسی، که در مورد ما یک مأموریت معتبر است.

  برخی هنوز تعجب می کنند که چرا ما به دنیا آمده ایم، حتی اگر در مقالات طولانی توضیح داده ایم، تکرار آن هرگز ضرری ندارد.

  ما به دنیا آمدیم تا دموکراسی اصیل وجود داشته باشد، نه آن دروغی که بر جهان حاکم است. آنها فقط ما را مسخره می کنند، زیرا رای ما مطلقاً هیچ ارزشی ندارد. و به این دلیل که سیاستمداران و احزاب پس از سپری کردن قدرت به یک حزب یا یک نماینده سیاسی، با سیاست فعلی، برای سالیان متمادی آنچه را که می خواهند انجام می دهند.

  با این حال، با ما کنترل کامل است و ما از روش‌های نوآورانه، اما بسیار مطمئن استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که نمایندگان سیاسی ما نه تنها به وعده‌های خود عمل می‌کنند، بلکه همیشه نظر الزام‌آور را از رای دهندگان خود می‌خواهند. اما نه رای دهندگان ساده، بلکه رای دهندگان آگاه، به شیوه ای کامل، مستقل، شایسته، آزاد، صادقانه و بدون طرفداری از کسی، اگر نگوییم منافع جمعی. با گروه‌های متخصص، متشکل از کاربران ثبت‌نام شده ما، هر کسی که باید تصمیم بگیرد، چه انتخاب‌کننده و چه نماینده سیاسی، بدون هیچ خطایی این کار را انجام می‌دهد. با رای دهندگان آگاه، ما هرگز اشتباه نخواهیم کرد، زیرا در آیین نامه و در هر یک از مواد خود توضیح می دهیم که برای ما فقط منافع کل جمعیت مهم است، بدون اینکه هرگز از هیچ یک از قدرتمندان وظیفه و هیچ طبقه ای طرفداری نکنیم. ، یا انجمن، فقط مردم. و ما همه مردم را دوست داریم، نه فقط کسانی که رای می دهند، به نامزدهایمان.

  بسیاری ما را متهم خواهند کرد که دقیقاً و بلافاصله، دموکراسی مستقیم خالص نیستیم. زیرا ما در هر کشور جهان یک حزب سیاسی ایجاد خواهیم کرد و نمایندگان سیاسی داریم که در نهادها انتخاب خواهند شد. در واقع، ما در ابتدا یک دموکراسی ترکیبی هستیم. دموکراسی مستقیم در داخل، با کنترل مطلق و کامل رای دهندگان ما بر نمایندگان سیاسی خود، دموکراسی نمایندگی برای ایجاد حزب سیاسی ملی و برای انتخاب نمایندگان سیاسی. ما این کار را موقتاً انجام می‌دهیم، زیرا یکی از اهداف اساسی ما حذف 99 درصد از سیاست‌های احزاب سیاسی و نمایندگان سیاسی است تا مردم را مستقیماً تصمیم بگیرند. برای دستیابی به این نتیجه بلندپروازانه، و ایجاد تنها دموکراسی معتبر (که در آن همه ما با هم در مورد همه چیز تصمیم می گیریم)، باید قوانین و قوانینی را دنبال کنیم که یک روش نمایندگی را ارائه می دهد.

  فعلاً کافی است که ما کارها را به روش درست و درونی انجام دهیم و کل جمعیت جهان را با خود متحد کنیم. هنگامی که این امر محقق شد، ما قادر خواهیم بود همه مردم را در مورد آینده خود تصمیم گیری کنیم.

  هشدار: با حذف سیاست های قدیمی و نمایندگی و اجرای دموکراسی مستقیم عادلانه ما، سیاست نمی میرد، بلکه متنوع تر می شود و همیشه از همه وجود خواهد داشت: پیشنهادها، بحث ها، بحث ها و رای های درست در گروه ها. جغرافیایی سیاست نمی میرد، بلکه متعلق به همه است.

  سیاست درستی مبتنی بر منطق، عقل سلیم و آزادی کامل همه برای بیان عقایدشان وجود خواهد داشت. اما کسانی که به ما می‌پیوندند باید ذهنیت تفرقه‌انگیز را از بین ببرند، باید از ایدئولوژی‌های قدیمی که همگی ناموفق و ناعادلانه هستند دست بکشند تا به نوآوری بپیوندند.

  حال ببینیم سیاست ما چگونه خواهد بود. برای درک کمی تفاوت ها، بیایید بنویسیم که سیاست قدیمی در حال حاضر چیست و ما چه هستیم و چه می کنیم. برای هر سوال، می‌توانیم مقالات کامل بنویسیم، و شاید روزی بنویسیم، اما فعلا اجازه دهید پاسخ‌های مختلف را در چند خط خلاصه کنیم.

  ما به شما توصیه می کنیم همه چیز را با دقت بخوانید، شاید یکی دو بار، تا تفاوت ها را درک کنید، و چون از ابتدای تاریخ خود، خود را از نظر سیاسی کامل تعریف کرده ایم.

  چه کسی پشت آن است؟

  اکنون در سیاست قدیم اسامی رهبران وجود دارد، اما هیچکس تضمین استقلال و آزادی تصمیم گیری در احزاب قدیمی را ندارد. بنابراین شما نمی دانید چه کسی پشت آن است، حزب یا نماینده سیاسی که به آن رای می دهید.

  با ما، هرگز نخواهید فهمید که چه کسی پشت آن است، اما ضروری نیست که بدانید چه کسی شایستگی خلق این همه را دارد، قوانین، ارزش‌های ما، و آرمان‌های ما، همه عقل سلیم، مهم هستند. پشت هر تصمیم ما، کاربران ثبت‌شده تأیید شده ما هستند که مؤلفه‌های ما هستند.

  الان به کدام حزب رای می دهید؟

  در سیاست قدیم، هیچکس صاحب حزبی نیست که متعلق به همه و هیچکس است.

  با ما، کل سازمان سیاسی، همه احزاب ملی، تمام وب سایت های ما و تمام فعالیت های ما متعلق به کاربران ثبت نام شده ما است.

  چه کسی به رهبران رأی می دهد، چه کسی تصمیم می گیرد چه کسی فرماندهی کند؟

  در سیاست قدیم به طرق مختلف تصمیم گیری می شود. در بسیاری از احزاب سیاسی، رهبر توسط بخش کوچکی از اعضای حزب و اغلب با تحسین رای داده می شود. گهگاه توسط مجمعی متشکل از چند رای دهنده به آن رأی داده می شود.

  با ما هیچ رهبر وجود ندارد، هر یک از کاربران ثبت نام شده ما رهبر ما هستند و تمام قدرت تصمیم گیری را دارند. مبارزه برای قدرت داخلی و هرگونه تضاد منافع را کاملاً حذف کرده ایم. در واقع، نمایندگان سیاسی فقط به نمایندگی از شهروندانی که آنها را انتخاب کرده اند سر و کار دارند و احزاب ما را که توسط نمایندگان رسمی ما که از بین کاربران ثبت نام شده ما انتخاب می شوند مدیریت نمی کنند، بنابراین به لطف روش ما با ما، مبارزه ای برای قدرت وجود ندارد. زنجیره های متصل، همه، از اول تا آخر، دارای حقوق و قدرت یکسان هستند. ما همچنین تضاد منافع را از بین می بریم، زیرا نمایندگان سیاسی مجبور نخواهند بود از حزب ما حمایت کنند، حزبی که همیشه وفادارانه از آنها حمایت می کند، زیرا حزب متعلق به همه کاربران ثبت نام شده (رای دهندگان) تایید شده ما است، که به نوبه خود نمایندگان سیاسی را انتخاب می کنند. در نهادهای مختلف

  انتخاب نامزدها. انتخاب نامزدها چگونه انجام می شود؟

  اکنون در سیاست قدیم، انتخاب نامزدها توسط رهبران احزاب و یا توسط احزاب سیاسی انجام می شود. به ندرت، یا تا حدی، توسط جمعیت.

  با ما، انتخاب نامزدها همیشه و به طور کامل توسط همه کاربران ثبت نام شده تایید شده ما انجام می شود، که بهترین نامزدها را به روشی آگاهانه، برای هر نقش، از محلی گرفته تا بین المللی انتخاب می کنند.

  ارزیابی نامزدها نمایندگان سیاسی چگونه هستند؟

  الان اغلب بر اساس تاثیرات اقتصادی یا بر اساس شهرت یا تعداد آرایی که می توانند به حزب بیاورند انتخاب می شوند. اغلب آنها نقش های نمایندگی سیاسی، افرادی بدون آمادگی کافی، یا افراد ناتوان و حتی اغلب افراد کاملاً نامناسب را دریافت می کنند. و اغلب، افراد بدون صلاحیت، و بدون صداقت، کل کشورها را اداره می کنند، یا در مورد موضوعاتی که نمی دانند قوانین وضع می کنند.

  با ما آنها نامزد هستند، یا می توانند خود کاندید شوند، و توسط گروه هایی از متخصصان، و توسط گروه هایی از متخصصان (که کاملاً از کاربران تأیید شده ثبت نام شده ما تشکیل شده اند)، با یک انتخاب بسیار سخت ارزیابی می شوند، و آنها انتخاب می شوند: توسط همه کاربران ما به صورت تایید شده ثبت نام کرده‌اند که در هر منطقه جغرافیایی زندگی می‌کنند و دقیقاً از تمام نتایج آزمون‌ها و تأییدیه‌های صلاحیت و صداقت هر داوطلب اطلاع دارند. برای هر درخواست مهارت های خاصی مورد نیاز است و هر فردی که نامزد می شود بر اساس شایستگی، صداقت، سلامت روانی و جسمی، رفتار و بر اساس شایستگی انتخاب می شود. قبل، حین و بعد از انتخابات با روشی بدیع به دقت رصد می شود که از انواع مشکلات جلوگیری می کند.

  وعده های قبل از انتخابات وعده های داده شده، آیا به آنها احترام گذاشته شده است؟

  سیاست قدیم و نمایندگان سیاسی آنها وعده های زیادی به شما داده اند و به همه آنها عمل نکرده اند. آنها در تاریخ خود چیزهای زیادی اعلام کرده اند و همیشه همه اعلامیه ها را حفظ نکرده اند.

  ما، خط مشی جدید، به همراه کاربران ثبت نام شده تأیید شده خود، که همه رأی دهندگان ما هستند، درباره جزئیات برنامه انتخاباتی تصمیم می گیریم. و هر قولی را در راهها و زمانهای موعود عملی می کنیم.

  همیشه بهانه پیدا کن گاهی برای عذرخواهی به خاطر عمل نکردن به وعده های انتخاباتی، آیا برای شما عذرخواهی می شود؟

  سیاست قدیمی برای حفظ قدرت یا به دست آوردن آن، مبارزات داخلی و خارجی، حتی بسیار سخت، دارد. بنابراین او همیشه راه هایی برای سرزنش دیگران، از بیرون یا درون، برای شکست های خود پیدا می کند.

  ما که مبتکر هستیم هرگز بهانه ای پیدا نخواهیم کرد، زیرا تنها کسانی که باید به آنها توضیح بدهیم رای دهندگان ما هستند که با ما تصمیم می گیرند هم برنامه انتخاباتی و هم تحقق هر یک از نکات برنامه را به روش ها در زمان های دقیق اگر اتفاقاً هم ما و هم نمایندگان سیاسی‌مان نکات برنامه‌ای یا وعده‌های ناقصی وجود داشته باشد، به آن اعتراف می‌کنیم و عذرخواهی می‌کنیم، بدون اینکه دیگران را مقصر بدانیم.

  آیا ائتلاف و ائتلاف با سایر نیروهای سیاسی انجام خواهد شد؟

  سیاست های قدیمی اغلب به خاطر منافع سیاسی و انتخاباتی به هم می پیوندند یا تقسیم می شوند. در موارد دیگر، قوانینی وضع می شود تا یک حزب به تنهایی نتواند حکومت کند.

  ما در آیین نامه، اساسنامه و در بسیاری از مواد نوشته ایم که هرگز و بی دلیل با سایر نیروهای سیاسی ائتلاف یا ائتلاف نخواهیم کرد. ما این تصمیم را گرفته ایم، زیرا به دلیل نوآوری خود با سایر نیروهای سیاسی کاملاً ناسازگار هستیم. اگر ما آراء و در نتیجه اعتماد مردم را داشته باشیم که به تنهایی حکومت کنیم، مسئولیت انجام آن را به بهترین شکل ممکن و به نفع کل مردم خواهیم داشت.

  از سوی دیگر، اگر آرای لازم را نداشته باشیم، همیشه با قوانین خود و با کنترل کامل رای دهندگان بر خود در اپوزیسیون می مانیم. ما همراه با رای دهندگان خود که حکومت خواهند کرد، پیشنهاداتی ارائه خواهیم کرد. و ما مخالفی نخواهیم بود که به همه چیز نه بگوید. همچنین بر اساس تصمیمات رای دهندگان خود، به همه قوانینی که برای مردم مفید می دانیم، رای مثبت خواهیم داد.

  تصمیم برای عدم ایجاد اتحاد و ائتلاف این است که بتوانیم با روش ابداعی خود در خدمت مردم باشیم. این تصمیم ما را از گفت و گو و گفت و گو با سایر نیروهای سیاسی باز نمی دارد. اما برای ما وحدت ما اساسی است و سبک ما با سیاست قدیمی کاملا متفاوت است.

  دستور مردمی نمایندگی. آیا سیاست جهانی قانونی است؟

  سیاست قدیمی، حتی سیاست غربی، یک دموکراسی کاذب است. قدرت هرگز متعلق به مردم نیست، بلکه در دست احزاب سیاسی و نمایندگان سیاسی است که تقریباً همیشه برای آرایی که می‌توانند بیاورند یا برای نفوذ و دخالت «قدرت‌های قوی» مختلف انتخاب و منصوب می‌شوند. واضح است و آشکارا تشخیص آن دشوار است. نمایندگان سیاسی سیاست قدیمی بر اساس شایستگی انتخاب نمی شوند و رأی دهندگان صرفاً به حزب یا سیاستمدار رأی می دهند، بدون اینکه کنترل مستقیمی بر انتخاب هایی که «نماینده سیاسی غیرقانونی» انجام می دهد داشته باشند. در دوران تصدی وی در نهادهای مختلف. اساساً افرادی که باید در دموکراسی های جعلی قدرت را در دست بگیرند، به حق حاکم باشند، فقط در جریان انتخابات حساب می کنند و تصمیم می گیرند. قوانینی که «نمایندگان» این دموکراسی جعلی وضع کرده‌اند، همگی غیرقانونی وضع شده‌اند، و همه با دخالت همه مردم، دوباره اصلاح خواهند شد . اغلب قوانین فقط به نفع بخشی از جامعه یا فقط برخی از طبقات اجتماعی هستند. قدرت‌های اقتصادی همیشه مورد پسند قرار می‌گیرند، زیرا با «دموکراسی» نمایندگی، این «قدرت‌های قوی» به راحتی می‌توانند همه انتخاب‌های چند حزب سیاسی و «نمایندگان سیاسی» آنها را کنترل و هدایت کنند. که تقریباً در همه موارد، منافع مردم را به طور کلی نشان نمی دهد، بلکه فقط منافع کسانی را نشان می دهد که قوی تر هستند. ناگفته نماند که آنها چقدر خوب زندگی می کنند، ساختمان های شیک، سفر به سراسر جهان، و چقدر پول در می آورند، تا حق و امتیاز تصمیم گیری از طرف ما را داشته باشند. ما نه تنها به آنها قدرت می دهیم، بلکه به آنها پول و ثروت نیز می دهیم. دموکراسی نمایندگی بزرگترین کلاهبرداری در کل تاریخ بشریت است. این به احزاب سیاسی و نمایندگان آنها اجازه می دهد تا قوانین را به نمایندگی از مردم تعیین کنند. آنها عروسک گردان هستند که سیم ها را به حرکت در می آورند و خدمتگزاران عروسک هایی هستند که دستورات را اجرا می کنند. آنها رهبر ارکستر هستند که سرعت و نت‌ها را دیکته می‌کنند، و ما نوازندگان مختلفی هستیم که موسیقی را دنبال می‌کنیم، بدون اینکه بتوانیم مطلقاً تصمیم بگیریم. بنابراین، تکرار می کنیم، دموکراسی واقعی وجود ندارد.

  در DirectDemocracyS، ما نقش‌ها را کاملاً معکوس می‌کنیم، مردم حاکمیت دارند، توسط گروه‌هایی از متخصصان مطلع می‌شوند، بنابراین آنها عروسک‌گردان هستند و نمایندگان سیاسی ما با کمک گروه‌های متخصص، عروسک‌هایی هستند که در دستان مردم هستند. با سیاست ابداعی ما، قبل، حین و بالاتر از همه بعد از انتخابات، «رهبری» که برنامه موسیقی را تعیین می‌کند و زمان‌ها و نت‌ها را دیکته می‌کند، کسی است که باید تمام قدرت را داشته باشد، یعنی مردم مقتدر. نمایندگان سیاسی ما می نوازند و می خوانند که دستور داده شده است. این چیز عجیبی به نظر می رسد که هیچ کس هرگز آن را تجربه نکرده است، اما نامی دارد که فقط ما حق تلفظ آن را داریم، زیرا فقط ما آن را عملی می کنیم: به آن دموکراسی می گویند. احزاب سیاسی ما در اختیار مردم، رای دهندگان، و نه "قدرت های قوی" هستند، که همه امتیازات را از دست خواهند داد. شاید این حق اصلی ما باشد که تنها دموکراسی واقعی را عملی کنیم و به "خادمان" خود که نمایندگان سیاسی هستند، یک نمایندگی واقعی و واقعی بدهیم. تنها مأموریت عادی که در آن قبل از تصمیم گیری در مورد همه چیز، قبل از هر اقدامی به نام مردم، همیشه از افرادی که این دستور را داده اند نظر لازم الاجرا بخواهید. با ما نه تنها وعده های انتخاباتی وجود دارد که همه با هم تصمیم گیری می شود، بلکه کنترل کامل و کامل بر تمام فعالیت های سیاسی نیز وجود دارد. این دموکراسی نامیده می شود، تقریباً هرگز وجود نداشته است، اما در حال آمدن است، و ما دیگر اجازه نخواهیم داد کسی آن را بدزدد.

  احزاب و نمایندگان سیاسی سنتی که دعوا می کنند، با درگیری لفظی، اتهام و اغلب درگیری فیزیکی. DirectDemocracyS، آیا سعی می کنید همین کار را انجام دهید؟

  سیاست‌های قدیمی که دعوا می‌کنند، به دنبال اجماع انتخاباتی به هر قیمتی هستند، آزادی واقعی و دموکراسی اصیل را اجرا نمی‌کنند، یا وعده می‌دهند و عمل نمی‌کنند، همه دلایلی هستند که چرا ما به دنیا آمدیم.

  خط مشی نوآورانه و جدید ما کاربران ثبت نام شده تایید شده ما را در مرکز هر تصمیم قرار می دهد. ما مبتنی بر احترام متقابل همه مردم هستیم، بنابراین هرگز به تحریکات پاسخ نخواهیم داد. ما مطمئناً وقت خود را برای بحث، جیغ زدن، قلدری تلف نخواهیم کرد، بلکه فقط روی کار خود تمرکز خواهیم کرد. ما عادت بد ترحم شدن توسط مردم عادی، افراد متمدن را به دیگران واگذار خواهیم کرد. همانطور که مطمئناً زمان گرانبهای خود را در برنامه های تلویزیونی، برای شادی از شکست های دیگران، یا به رخ کشیدن دستاوردهای خود تلف نمی کنیم. نمایندگان سیاسی ما هر کاری را که لازم است انجام خواهند داد تا تعادل، مودب و محترمانه خود را حفظ کنند. سبک ما همیشه مورد قدردانی قرار خواهد گرفت، زیرا مانند پروژه ما مبتکرانه است.

  فساد. مردم اغلب وسوسه می شوند، چگونه سیاستمداران را کنترل کنیم؟

  سیاست قدیمی، در بسیاری از موارد، خود را کنترل می کند. یعنی وقتی برخی در قدرت هستند، دیگران را کنترل می کنند و بالعکس. اغلب با عدالت ساعت و با هر نوع انتقام. اما اغلب با موارد فساد، و رفتار نادرست اخلاقی.

  ما که نوآور هستیم هیچ مشکلی نخواهیم داشت. گروه‌های امنیتی ما که کاملاً متشکل از کاربران ثبت‌نام‌شده ما هستند و متخصص در کنترل‌های مختلف هستند، از هر گونه مشکلی از نظر فساد و طرفداری جلوگیری می‌کنند. ما اولین کسانی هستیم که خود را کنترل می کنیم، بنابراین در این زمینه نیز مبتکر هستیم.

  نقص سیاست ما با ایرادات، خط مشی قدیمی و با ایرادات خود نتیجه می گیریم.

  همه سیاست های قدیمی را می دانند، پس بیایید از صحبت در مورد آن اجتناب کنیم. همه شما به خوبی می دانید که آنها چگونه هستند و در تاریخ چه کرده اند.

  ما فقط یک عیب داریم، کمی متکبر هستیم، خیلی وقت ها می گوییم که کامل هستیم و کمال وجود ندارد یا رسیدن به آن غیر ممکن است. برای ما نیست ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که اکنون شروع می کنیم، بنابراین هیچ کس نمی تواند ما را به اشتباه یا اشتباه متهم کند. آنها نمی توانند ما را متهم کنند که نمی توانیم مخالفت کنیم، زیرا ما هنوز کاری را شروع نکرده ایم. اما ما جاه طلبی ها، قوانین، ارزش ها و آرمان های عقل سلیم زیادی بر اساس منطق داریم.

  یک عیب بزرگ این است که هر فردی، وقتی همه قوانین ما را می خواند، همیشه چیزهای زیادی پیدا می کند که خوب هستند، اما همه آنها کمی نامرتب هستند. اغلب تکراری. هر رأی دهنده ای دلایل زیادی برای دوست داشتن سازمان سیاسی بین المللی ما دارد و همچنین هر حزب سیاسی ما و هر فعالیت ما را دوست خواهد داشت.

  عیب دیگر این است که ما طبقات اجتماعی ترجیحی نداریم، فقط ترجیح ما برای کل جمعیت است، بنابراین برخی از افراد از طبقات اجتماعی ضعیف تر، برای یافتن پاسخ سؤالات و درخواست های مشروع خود کمی تقلا می کنند.

  عیب دیگر این است که ما رای دهندگان را تعقیب نمی کنیم، چیزهای غیرممکن را وعده نمی دهیم و به کسی چیزی نمی دهیم. شاید این نگرش واقع گرایانه و شایسته سالارانه ما را در برخی انتخابات شکست دهد، اما مطمئنیم که در انتخابات ما امیدواریم و آرزو می کنیم که شما تاریخ طولانی این نگرش ثواب داشته باشد.

  یکی دیگر از عیب‌های ما این است که از آرمان‌های تفرقه‌انگیز قدیمی، برای آرمانی مبتنی بر منطق، عقل سلیم و احترام متقابل به مردم، دست برداریم. باز هم زمان حق ما را ثابت خواهد کرد. اما اگر مثلاً در هر کشوری شاهد احزاب برای طبقات کارگر باشیم، غالباً قوانینی علیه طبقات کارگر وضع می کنند. احزاب شرکتی اغلب مالیات ها را افزایش می دهند. احزاب مذهبی اغلب قوانینی را وضع می کنند که ادیان را مختل می کند. در عوض، بر اساس اولویت‌هایی که ما را ملزم می‌کند تا همیشه از کمک به کسانی که در مشکل هستند، شروع کنیم، بدون اینکه چیزی از کسانی که شایستگی دارند، یا به لطف نوآوری، چیزی را کم کنیم، به همه کمک می‌کنیم. ما هرگز به اراذل و اوباش، سازندگان اسلحه و شاید 1 درصد از مردم روی زمین که بد هستند، متوسل نمی شویم. اما ما به 99 درصد باقی مانده راضی خواهیم بود.

  در نهایت، عیب بزرگ ما این است که به خصوص در ابتدا، فقط یک فرد متوسط تا بسیار باهوش بلافاصله پتانسیل ما را درک می کند و بلافاصله به ما می پیوندد. خوشبختانه برای ما، اکثریت ترجیح می دهند منتظر بمانند تا ببینند چگونه پیش می رود. اما با دیر پیوستن او مزایا و امکاناتی را از دست می دهد که حق آن است به اولین کسی که به ما اعتماد می کند بدهد.

  نتیجه گیری این مقاله با عنوان: از نظر سیاسی کامل، بدون شک از نظر سیاسی عادلانه، شایسته و صادق است.

  اکنون به ما بپیوندید، زمان را هدر ندهید و به افراد زیادی در مورد نوآوری بزرگ ما و شما اطلاع دهید.

  در غیر این صورت، فقط سیاست قدیمی را حفظ کنید. اما ابتدا مقالات و قوانین ما را دوباره بخوانید. و با ذهنت و با قلبت انتخاب کن. با عشق بی نهایت، احترام، احترام، بهترین احترام ها، و بهترین آرزوها.

  DirectDemocracyS، سیاست شما، پروژه های شما، به تمام معنا!

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  سیاسی طور پر کامل Politically perfect
  Sempurna secara politik
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Monday, 22 April 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  For or against the death penalty?

  For or against the death penalty?
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  Icon loading polling
  Total Votes:
  First Vote:
  Last Vote:

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts