Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  8 minutes reading time (1685 words)

  Ďakujem Ty

  Po takmer roku verejnej činnosti aj bez akejkoľvek reklamy, bez organizovania akéhokoľvek typu podujatia, bez reklamy v médiách, bez oficiálnych prezentácií, v novinách, v rádiu a TV, bez prílišnej reklamy na sociálnych sieťach, s výnimkou tzv. niektoré stránky a prezentačné skupiny na jednej sociálnej sieti, v približne 30 jazykoch, s rôznymi zmenami webových stránok a s mnohými technickými testami, s hrdosťou a hrdosťou predstavujeme prvú výročnú správu DirectDemocracyS a všetkých súvisiacich projektov. 

  V prvom rade sa chceme poďakovať všetkým našim podporovateľom, ktorými sú prakticky všetci naši návštevníci a vítaní hostia, ako aj všetkým našim overeným registrovaným užívateľom.

  Chceme sa poďakovať našim 282 tvorcom, ktorí za viac ako 14 rokov tvrdej práce, ako aj za to, že spoločne vybudovali krásny projekt, preštudovali každý detail, aby všetko fungovalo čo najlepšie.

  Naša oficiálna stránka je aktívna už niekoľko mesiacov a chceme sa poďakovať našim viac ako 300 administrátorom, ktorých sa v najbližších dňoch vďaka mnohým stretnutiam ešte viac rozrastie, aby sme mohli urobiť ďalší krok v našom podnikaní. , a všetko pripraviť, aby sme privítali všetkých dobrých ľudí, ktorí sa k nám pridajú po oficiálnom otvorení našich aktivít na kontinentálnej, národnej a následne lokálnej úrovni.

  Aby sme sa pripravili na privítanie toľkých ľudí, našich približne 110 000 overených registrovaných užívateľov, ak tak ešte neurobili, žiadame, aby sa pripojili k skupinám špecialistov, pričom aspoň jedného zadali na základe ich kvalifikácie alebo pracovného zamerania a špeciálne bezpečnostných skupín a uchádzať sa o to, aby sme sa stali našimi oficiálnymi zástupcami a správcami rôznych aktivít. Žiadosti a následný výber a schôdzky sa uskutočnia na našej oficiálnej webovej stránke v súlade s našimi predpismi a vykonávacími predpismi. Pre našich overených registrovaných užívateľov a pre tých, ktorí sa overenými stanú, patrí špeciálne ďakujeme, za prejavenú dôveru a za nadšenie, s ktorým ste sa k nám pridali, a predovšetkým za rešpektovanie všetkých našich pravidiel zdravého rozumu.

  Za takmer rok registrácie len 2 registrovaní používatelia neboli identifikovaní ako skutoční ľudia, ale falošné profily, aby predávali drogy na zlepšenie sexuálnych aktivít. A menej ako 20 bolo pozastavených pre nečinnosť alebo preto, že sa po registrácii nestali overenými registrovanými používateľmi. Iba registrovaný užívateľ požiadal o zrušenie svojho osobného profilu, čím sa automaticky stáva persona non grata v našich projektoch a aktivitách a zatiaľ žiadny z našich registrovaných overených užívateľov nebol pozastavený ani vylúčený. Samozrejme sme rozdávali veľa varovných správ, aby sme predišli malým nehodám, ktoré by mohli spomaliť niektoré naše aktivity. Vždy dávame prednosť varovaniu pred pozastavením alebo vylúčením niekoho. S odstupom času budeme vždy opatrní a trochu prísnejšie, nie zo zlomyseľnosti, ale preto, aby sme predišli akémukoľvek problému, sabotáži, alebo ešte horšiemu pokusu nás zastaviť.

  Ako sme už často hovorili, nie sú to len naši užívatelia, ktorí si nás vyberajú, ale aj my si vyberáme našich užívateľov, a to z pochopiteľných dôvodov, ktoré si podrobne vysvetlíme v budúcom článku.

  Nezaujíma nás počet, ale kvalita tých, ktorí sa k nám pridajú, nemáme záujem mať veľa neaktívnych používateľov, ale v počiatočnej fáze uprednostňujeme niekoľko používateľov, ktorí sú zaneprázdnení, každý deň na cca 15-20 minút , spolupracovať s nami všetkými a medzi sebou navzájom na základe konkrétnych projektov.

  Aj keď nás nezaujímajú čísla, dosiahli sme rekord za niekoľko mesiacov, čo nám umožnilo postúpiť do nominačnej fázy a odhlasovať 75% nášho oficiálneho nariadenia a dokončujeme štatút, dňa ktoré všetky naše národné politické strany. Máme registrovaných užívateľov doslova z každej krajiny na svete, aj keď z 3 registrovaných užívateľov si nie sme istí vo Vatikánskom štáte, mohli by byť v Ríme a bývať blízko Vatikánu, alebo len turisti, ale budeme zistite, kedy sa všetci stanú overenými registrovanými používateľmi.

  S bezpečnostnými skupinami robíme všetky kontroly, aby sme na oficiálnej webovej stránke nemali žiadneho „votrelca“ alebo osobu nezlučiteľnú s našimi pravidlami, našimi hodnotami a našimi ideálmi.

  Už sme vymenovali a sme aktívni v každej krajine sveta našich oficiálnych zástupcov, ktorí budú mať zase za úlohu organizovať naše národné politické strany a vykonávať ďalšie dôležité menovania. V niektorých prípadoch z bezpečnostných dôvodov budeme pracovať v iných krajinách, pretože nie všetky krajiny vítajú našu politickú organizáciu s radosťou. Nie všetky krajiny chcú, aby obyvateľstvo malo právomoc rozhodovať a aby mohlo navrhovať akýkoľvek zákon.

  Nezaujíma nás, čo urobili, čo robia alebo čo urobia iné politické sily.

  Naša pracovná metóda je jednoduchá, overení všetci naši registrovaní používatelia, ktorí, dúfajme, budú aj našimi budúcimi voličmi, budú vlastniť všetky naše podniky a budú rozhodovať slobodne, no informovane o každom rozhodnutí našich politických strán. totálnym a nepretržitým spôsobom každá voľba a každý hlas našich politických predstaviteľov, ktorí budú po prvý raz na svete v službách tých, ktorí im dajú právomoc ich zastupovať. Naši politickí predstavitelia a naše politické strany budú služobníkmi ľudu a nie naopak.

  S výnimkou jediného článku alebo maximálne 2 alebo 3 článkov kritizujúcich, prípadne konštruktívnych, politickej situácie každej krajiny, radšej navrhujeme tým, že povieme, čo urobíme a ako to urobíme, ako kritizovať, v horšom prípade dávať, obviňovať iných. Keďže sme sa práve narodili, jedinou chybou, ktorú sme ako voliči mali, bolo to, že sme volili a prinútili prevziať moc stranám a ľuďom, ktorí si nezaslúžili našu dôveru.

  Pre záujemcov vytvárame našu nezávislú informačnú stránku, ďakujeme okrem všetkých našich overených registrovaných užívateľov, ktorí nás informujú o dianí na ich územiach, aj mnohým profesionálnym novinárom, ktorí nám anonymne pomáhajú vytvárať bezplatné, kompletné, kompetentné a nezávislé informácie.

  Tvoríme aj na našich webových stránkach, rôznych obchodných príležitostiach, bankovníctve, vlastných peniazoch, financiách, obchode, multimédiách, športe, rádiu a TV a mnoho ďalších zaujímavých aktivít.

  Vytvárame verejné časti na všetkých našich webových stránkach, viditeľné pre všetkých v rôznych jazykoch, zatiaľ sú možné preklady každej časti v angličtine, každej z našich webových stránok vo viac ako 100 jazykoch, pričom jazyk sa mení z pohodlnej formy pomocou z rozbaľovacej ponuky z angličtiny do jedného zo súčasných jazykov. Je zrejmé, že všetko napísané v angličtine bude časom zverejnené v každom jazyku sveta, aby sme umožnili lepšiu spoluprácu medzi našimi overenými registrovanými používateľmi. Pre 52 oficiálnych jazykov už máme verejné prezentačné stránky a kategórie blogov a diskusií, pre viac ako 30 jazykov máme (vyhradené pre našich registrovaných používateľov) jazykové skupiny s informačnou kanceláriou, s otázkami od našich používateľov a odpoveďami od našich administrátorov.

  Na každej z našich webových stránok, pracovných skupín a prezentačných stránok, verejných, súkromných a tajných, sme už vytvorili pre každú krajinu na svete a začíname s vytváraním miestnych skupín pre lepšiu a úplnú prítomnosť na územie..

  Máme už vytvorené, aktívne a fungujúce všetky špeciálne skupiny, bezpečnosť, legalitu, špecialistov, biznis a robíme mnoho ďalších dôležitých aktivít.

  Spustili sme už veľa projektov, všetky inovatívne, o ktorých vám povieme na našich stránkach, v správnom momente.

  Všetko prebieha rýchlo, no veľmi pozorne ku každému detailu, takže sme na našu prácu hrdí.

  Sme takmer pripravení na ďalšiu fázu, oficiálne otvorenie. Začneme prezentáciou, všetkými možnými prostriedkami, našich aktivít a celosvetovou tlačovou správou na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni. Budeme vám ako vždy komunikovať ako obsah textu tlačovej správy, tak aj ľudí a médiá, ktorým sme ich zaslali. Tiež vám povieme, kto náš materiál zverejnil a kto nie , takže si uvedomíte, kto informuje a kto nie. Povieme vám aj to, ako budeme spolupracovať, s kým bude naše posolstvo zverejňovať, a predovšetkým, ako nikdy a z akéhokoľvek dôvodu nebudeme spolupracovať s tými, ktorí nás budú ignorovať.

  Kto bude publikovať, bude náš mediálny partner, ktorý dostane podľa času zverejnenia, v náhľade, naše informácie, kto tak neurobí, dostane od našich právnikov oficiálne varovanie, v mene každého z našich registrovaných overených užívateľov, žiadajúc , ktorí bez nášho oficiálneho povolenia nikdy nezverejňujú žiadne naše informácie, či už sa to týka jednej z nich alebo akejkoľvek našej činnosti.

  S malým slovom a s niektorými používateľmi, ktorí nám pomôžu, budeme čoskoro známi po celom svete.

  Určite sa k nám pridá veľa inteligentných ľudí, pretože aj keď sme otvorení prijímaniu celej svetovej populácie, je pre nás nevyhnutné starostlivo vyberať prvých registrovaných používateľov a robiť si relatívne stretnutia.

  Vďaka našim viac ako 100 000 priateľom, ktorí používajú našu aplikáciu pre systémy Android, ktorá funguje dobre a čoskoro bude zverejnená spolu s aplikáciami pre iné operačné systémy v ich príslušných obchodoch s aplikáciami.

  V tomto ďakovnom článku musíme urobiť jeden špeciálny, pre mnohých našich darcov, ktorí v tomto ťažkom období našli malé a iné veľké sumy, ktoré môžu venovať našej medzinárodnej politickej organizácii. Pripomíname vám, aby ste používali iba a výlučne formulár na darovanie na našej oficiálnej webovej stránke, v oficiálnom menu, nástroje, dary, pretože len ten k nám dostáva peniaze a nepoužívajte iné spôsoby, aby ste ich nevyhodili preč svoje peniaze, alebo stránku podvedie bezcitný človek. Uisťujeme vás, že každá prijatá suma bude použitá najlepším spôsobom na zlepšenie všetkých našich aktivít.

  Na záver ďakujeme všetkým, ktorí s nami spolupracujú. Zatiaľ ste to robili zadarmo, vo svojom voľnom čase, ale čoskoro pristúpime k náboru, s pracovnými zmluvami alebo zmluvami o spolupráci, pre pracovníkov, študentov alebo dôchodcov z mnohých našich overených registrovaných užívateľov, o ktorých sme videli, že robia dobrú prácu a sú užitoční. Žiadosti budú dostupné na oficiálnej webovej stránke a budú starostlivo vyhodnotené, pričom sa vyberú tie najlepšie.

  V nasledujúcom článku zverejníme niekoľko dôležitých odkazov, ktoré vám umožnia objaviť našu politickú galaxiu a náš vesmír inovatívnych projektov.

  Vďaka vám všetkým, ktorí si prečítate našu správu, sme si istí, že už teraz začínate byť zvedaví, ako bude naše veľké dobrodružstvo pokračovať. Predvídali sme všetko, veľa vecí, krásne a iné, našťastie málo, menej pekné. Nie je ľahké zmeniť a zlepšiť svet, ale je našou povinnosťou snažiť sa pre nás a pre budúce generácie, ktorým nechceme zanechať svet zotročený politikou, ktorá je zase otrokom hospodárstva. Zanecháme im svet, kde obyvateľstvo rozhoduje, politika vykonáva a ekonomika sa prispôsobuje. Svet, ktorý je spravodlivý, čestný, kompetentný a založený na zásluhách každého človeka. Svet, v ktorom budú mať všetci rovnaké šance, no ktorý odmení tých, ktorí tvrdšie pracujú, a nikoho nenechá za sebou.

  Zdieľajte s čo najväčším počtom ľudí, pridajte sa k nám čo najskôr.

  S pozdravom a prianím všetkého najlepšieho od všetkých našich zamestnancov.

  DirectDemocracyS, vaše projekty a vaša politika v každom zmysle!

  PS Prosíme, aby ste pozorne sledovali všetky naše informácie pri registrácii a vytvorení osobného profilu a dodržiavali pravidlá overovania identity, aby ste neriskovali omyly. Všetko je jednoduché, rýchle, bezpečné, bezplatné a s jediným záväzkom z vašej strany nebyť len divákmi, ale protagonistami našej a vašej inovatívnej politiky.

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Баярлалаа Ty
  Хвала вам Ty
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 27 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts