Accessibility Tools

Translate

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
45 minutes reading time (9023 words)

Домашня сторінка UA

home UcrainaЛаскаво просимо на офіційний сайт DirectDemocracyS.

Відкрийте свій розум для справжніх інновацій, не тільки політичних, але економічних та соціальних.

Не починайте читати, якщо ви не впевнені, що можете почекати, перш ніж почати критикувати.

Будь ласка, не бійтеся довжини наших статей, тому що для вас і для вашого майбутнього краще бути поінформованим, ніж не поінформованим, а ще гірше, неінформованим.

Ми повинні чітко записати речі, щоб у вас була наша сторона історії.

Ми будемо змінювати та покращувати світ повільно, але невблаганно.

Ми будемо робити це розумно, один користувач за раз.

Ми не створимо світ таким, яким нам подобається, але він буде безпечним, чистим, чесним і гідним місцем для життя для всіх нас і вас, а не лише для тих, хто приєднається до нас, щоб зробити свій внесок у зміни.

Читаючи цю нашу першу сторінку, яка є остаточною, навіть якщо в майбутньому, до заключної частини, ми додамо кілька нових частин, ви зрозумієте, що наші ідеї та концепції, викладені тут, є не теоріями, а фактами.

Посилання також будуть додані до наших повних статей, опублікованих у пунктах меню, інформації, правилах та новинах.

Це єдині пункти меню і єдині позиції, які офіційно представляють наші проекти.

Усі частини обговорень та блогів, які ви бачите, є роботою наших зареєстрованих користувачів, але не всі вони представляють нашу офіційну позицію.

Тим, хто відразу звинувачує нас у тому, що дебатів немає, що все вже вирішено, давайте дамо лише одну відповідь, щоб одразу все прояснити. Ми просто здійснили наш міжнародний політичний проект, з настановами, правилами, які повинні поважати всі, хто до нас приєднається, і хто буде це робити в майбутньому. Політичні програми всіх наших національних та місцевих політичних партій мають бути сумісні з цими основними правилами та інтегровані в них. Завжди враховуючи всі наші цінності та ідеали. Все вирішується і завжди буде вирішуватися разом з усіма нашими перевіреними зареєстрованими користувачами.

У наших проектах видимі області різноманітні.

Публічне, видиме кожному, хто інформує, загалом, про нашу діяльність.

Зарезервовано, видимий лише для наших зареєстрованих користувачів. Хто переглядає частини та статті, більш детально, і беруть участь у деяких заходах, просто щоб побачити, як працює наш робочий метод і як він структурований.

Конфіденційно та секретно, доступне для наших перевірених зареєстрованих користувачів. Що є основною частиною всієї нашої діяльності.

Ці наші проекти дуже вибіркові. Ви можете вирішити, читати чи не читати, ви можете вирішити, приєднатися до нас чи ні. Ви можете вирішувати, голосувати за наших політичних кандидатів чи ні.

Але ми також маємо право вибирати, вітати вас чи ні, у нашому великому домі, яким є наш веб-сайт.

Після того, як ви вступите, у вас буде випробувальний період, протягом якого, виходячи з вашої діяльності, ми зрозуміємо, і у нас це добре виходить, чи підходите ви, чи ні, для нашого проекту.

Якщо ви будете виконувати всі наші інструкції, і ми запевняємо вас, що ви отримаєте справді інноваційну допомогу, ви можете вирішити стати перевіреним зареєстрованим користувачем, зробивши необхідні запити та документацію.

Якщо ваші запити будуть прийняті, і у вас хороша репутація, ви почнете співпрацювати з нами в офіційний спосіб.

Ви можете балотуватися і бути обраним на онлайн-виборах. Якщо ви переможете, ви можете бути нашими політичними представниками, кандидатами на королівських виборах.

Ви також отримаєте право голосу на наших онлайн-виборах. Ви можете пропонувати теми, ідеї, проекти та багато інших заходів.

Згодом, якщо наші кандидати переможуть на виборах, ви можете вирішити, як їм голосувати, які ініціативи та які заходи вони мають проводити.

Так, тому що наше нововведення полягає в тому, що наші політики завжди вимагатимуть обов’язкової думки від своїх виборців, які мають їх як кандидати. Все за географічним принципом, з робочими групами, в яких відбуваються всі заходи.

Зараз ми втратили близько 90% наших читачів.

Багато хто відмовиться від цієї прекрасної пригоди.

Ти знаєш чому? Просто, ми витрачаємо своє життя на скарги на політичні партії та політичних представників.

Бо вони часто роблять, що хочуть, і не виконують обіцянок перед виборами.

Якщо наші інноваційні політики завжди роблять те, що хочуть їхні виборці (і вирішують і пропонують), на кого ми можемо скаржитися, якщо все йде не так.

І наші виборці, і наші політичні представники завжди будуть повністю інформовані з різних тем незалежними групами спеціалістів.

Завдяки цьому методу ми завжди будемо робити найкращий вибір в інтересах усієї спільноти.

Так, ви можете сказати. Ми вітаємо ваші компліменти.

За кого він каже, хто гарантує мені, що ти так зробиш? Ти будеш рівним іншим.

Хто кого призначає? Завжди будуть невеликі групи або інтереси.

У вас є 2 можливості. Читайте далі, і ви зрозумієте, або підіть. Якщо ви йдете, візьміть із собою свою поверховість, свою недовіру та песимізм.

Як подати заявку, як перевірити, як проголосувати онлайн, у нас є багато детальних статей і багато правил.

Досить сказати, що кандидатами будуть лише найкращі.

Як і ким вони будуть оцінюватися, ми завжди пояснюємо це в наших положеннях.

Отже, зараз ви бачите лише верхівку айсберга.

І правильно, ми повідомляємо вам всю необхідну інформацію, щоб мати можливість вирішити, приєднуватися до нас чи ні.

У будь-якому випадку знайте, що ми цінуємо вас і що ми не проти, якщо ви вирішите не приєднатися до нас.

Це проект не для всіх, він дуже складний, і, перш за все, він вимагає від кожного трохи прихильності.

Ми повинні всі разом змінювати світ, не думайте, що все зробимо самі.

Перед тим, як ти втікаєш звідси, мовляв, я не маю часу витрачати, щоб змінити світ, і тоді у світі все добре, як зараз.

Ми підрахували, що якщо кожна людина, яка зареєструється та приєднається до нас, буде приділяти нашому проекту 15-20 хвилин на день, світ зміниться, і він стане краще, набагато швидше.

Нам це здається недовгим. Виконавши тут свій «громадянський обов’язок», ви зможете повернутися до улюблених справ і хобі.

Ми серйозно ставимося до своєї роботи. Вам теж доведеться це робити завжди.

Нам не потрібні користувачі, які є лише глядачами, але всі вони мають виступати з пропозиціями, ідеями, проектами, у всіх сферах.

Одне, що робить нас унікальними у світі, це те, що в жодному з наших проектів немає одягу.

Немає лідерів чи груп людей, які відповідають. Однак у нас є група, яка контролює повагу до правил, цінностей та ідеалів. Такий проект не обходиться без контролю.

У нас є 2 типи перевірених зареєстрованих користувачів, які мають однакові обов’язки та права.

Але з причин, які ми пояснимо в спеціальній статті, ми відокремили політику від керівництва організації.

Коротше кажучи, можна сказати, що багато політичних ініціатив зазнають невдачі через особисті амбіції, жагу до влади, часто корупційні, але й незаконні, іноді кардинальні засоби знищення супротивника.

Щоб уникнути внутрішньої боротьби, розколів, розколів, які не в загальних, а в особистих інтересах, ми просимо всіх проявити лояльність не до нас, а до проекту.

Проект – це люди, бо він є власністю всіх, хто його робить, і буде його частиною.

Тут діє девіз: один за всіх, усі за одного.

Хто нападає на одного з нас, той нападає на всіх нас, хто ображає одного з нас, ображає всіх нас.

Утопія? Ні, клятва, договір і зобов’язання від кожного. Чіткі, детальні правила, які завжди дотримуються всіма.

Багато втечуть і скажуть нам: ви масонська, диверсійна, терористична організація, ви диктатори. Нам також сказали, що ми нелегальні. Тому що влада належить партіям, або політикам, які є представниками народу. Ми ж віддаємо владу в руки народу, який не лише голосує за наших політичних представників, а й контролює їх, щоб вони завжди діяли в інтересах усього населення.

Ми справді диктатори і небезпечні. Не законно передавати всю владу інформованим людям у повний і незалежний спосіб, краще, якби вся влада була в руках політичних партій і діячів, як зараз у всіх країнах.

Ті, хто так думає, точно за нас не проголосують. Зберігайте також всю поточну світову, національну, державну та місцеву політику. Який є ідеальним, вільним, чесним кандидатом (з кандидатами, що завжди вибираються з найкращих елементів) і обраним «демократичним» способом частиною народу (бо у всьому світі також є утриманці). Світ ідеальний такий. Це нормально так. Ідеально, тоді ми ні до чого.

Як ми вже писали вище, і далі будемо часто повторювати, розумні виборці також потрібні.

Лише частково в нинішній поганій ситуації винні так звані «сильні сили». Майже вся провина лежить на тих, хто голосує, не знаючи, що вони лише підтримують і дають легітимність людям і організаціям, партіям, рухам, які часто висувають непрезентабельних кандидатів.

Ви справді вірите, що це правильно?

Деякі вже зробили це, на щастя, люди, які звинувачували нас, були розчаровані, поверхневі та дійсно погано поінформовані про нас. Прочитавши все це, вони також відчують себе нерозумними.

Ми знаємо, що те, що ми пропонуємо, важко зрозуміти.

Тому ми пишемо таку довгу публічну статтю. Тому кожен отримує свою ідею.

Кожна людина завжди знатиме, як вони працюють для нас.

Бо все, що ми пишемо, ми зберігаємо і втілюємо в життя.

Ми ніколи не брешемо, але з міркувань безпеки ми будемо зберігати деяку невелику інформацію, включно з деталями про те, хто стоїть за всім цим, для себе.

Крім того, будучи дуже складним проектом гігантських розмірів, ми намагалися узагальнити в кількох рядках, правилах і дуже довгих правилах експлуатації.

Спокійно ми будемо публікувати деталі, все більш конкретні, і ви побачите, що це не брехня, не блеф, стверджувати, що створили найкращий політичний проект у світі.

І відкриваємо маленький секрет: у нас все готово, і все заплановано, але деякі ідеї, не порушуючи нашої роботи, ми додаємо їх зараз, а інші додамо в майбутньому, завдяки вирішальному внеску всіх добрих людей. розумні, чесні та обізнані, хто приєднається до нас.

Світ, і навіть розумні люди вище середнього, будуть намагатися зрозуміти величезний потенціал усіх наших проектів.

Далі в цій статті ми також пояснимо чому, ми ніколи не скажемо вам, хто все це придумав, і ви ніколи не дізнаєтеся.

Ми знаємо, що цікавість велика, багатьом із вас, можливо, захочеться зробити їм компліменти, але інші можуть захотіти вбити їх, розірвати на частини та підпалити.

Наразі ми просто кажемо вам, що якщо проект красивий, справедливий і перш за все безкоштовний, чи дійсно так важливо знати, хто його створив?

Ми вже знаємо, що будуть всілякі реакції, наклеп, бойкот, погрози, насильство та багато інших більш-менш законних заходів, щоб спробувати нас зупинити.

Ми впевнені, що скоро ЗМІ почнуть брехати, інтерпретувати, підозрювати, гадати, хто за всім цим стоїть, навіщо ми все це робимо.

Теорії змови швидко почнуть поширюватися і почнуть нас усіляко критикувати.

Про одне, що вони скажуть, і що, мабуть, найсерйозніше з усіх, ми хочемо, щоб ви відповіли першим.

Вони скажуть вам, що ми диктатори, небезпечні, тому що ми передаємо всю владу (100%, але нижче ми пояснимо, як і чому) в руки наших перевірених зареєстрованих користувачів, які наразі є невеликою кількістю людей. Що ми є міжнародною політичною організацією, яка створить політичну партію в кожній країні світу. Тож давайте передаємо владу в руки кількох.

Наша відповідь: так, вони абсолютно праві!

А ви, навпаки, коли голосуєте за політичні партії, чи за політичного представника, представляли себе на виборах, кому ви віддаєте владу? Завжди в невеликій групі людей, завжди в політичних партіях, більш-менш великих, які мають більш-менш хороших політичних представників.

Тож ми, нові і починаємо з 0, не праві, а ті, хто гірше, і багато років так.

Ідеально, тримайте правильні партії та представницьких політиків.

А якби до нашого проекту приєдналася більшість виборців з усіх країн світу? А якби 51% населення приєдналося до нас і тримало б всю владу? Вони сказали б, що ми більшість, і ми пригнічуємо право меншості вирішувати, і що ми небезпечні. Усе вирішує більшість, бо так було завжди, хто виграє, той керує, хто програє, той проти. З однією різницею, ми не боремося за владу, ми дбаємо лише про добро людей.

У всіх наших проектах ніхто ніколи не буде викинутий за свої ідеї, якщо вони сумісні з нашими правилами, нашими ідеалами та нашими цінностями, які базуються на здоровому глузді, свободі та інтересах всього населення ...

Можуть бути внутрішні дебати, дискусії, навіть дуже жваві. Це називається займатися політикою.

З іншого боку, ніколи і з будь-яких причин не буде жодної боротьби за владу. Не буде корупції, конфлікту інтересів і, перш за все, не буде зради загальних інтересів всього населення.

Як ми зможемо це гарантувати?

З чіткими правилами, інноваційним методом, заснованим на справедливості, на повазі до навичок.

Якщо ви дитячі люди, які, якщо у них є ідея, чи пропозиція, і ми разом вирішимо, що це не правильно, чи корисно, вони йдуть геть, не приєднуйтесь до нас. Не витрачайте час на читання решти цієї статті.

А якщо до нас приєднається 99% всього населення світу? Нинішня політична, економічна, банківська «система», яка контролює світ, буде скаржитися і боротися проти нас. Вони б організувалися, щоб ліквідувати нас усіх, тому що ми хочемо дати владу тим, хто має право її тримати. Це для всіх добрих людей у світі. Можливо, хтось зрозуміє, чому ми не хочемо називати і ніколи не надамо імена та подробиці тих, хто придумав весь цей проект.

Ми не боягузи, ми не боїмося за нас, але у нас є сім’ї, які невинні, і ми не хочемо марних ризиків.

Цей факт, наведений вище, є одним із багатьох способів, яким вони намагатимуться нас очорнити.

Але якби ми боялися, нас би тут не було. Якби ми не були впевнені в тому, що ми пропонуємо, ми б не витрачали час на пояснення вам, тому що кожна людина, яка має хоча б середній чи високий інтелект і здатність розуміти, зрозуміє, що ми пропонуємо, і одразу приєднається до нас.

Наша порада, остерігайтеся тих, хто підсумовує все в кілька рядків, будь-який проект, а не тільки політичний, тому що вони можуть приховати від вас важливі деталі, щоб просто залучити вас.

Також остерігайтеся тих, хто обіцяє вам отримати переваги або головні ролі легко і без особливої праці. Тут у нас все, що ви отримуєте, призначення, гроші, представницька влада, ви повинні це заробляти своєю працею. І коли вони у вас є, щоб зберегти їх, вам завжди доведеться працювати, правильно.

Також остерігайтеся організацій, рухів, партій, народжених лише на знак протесту (оскільки вони тривають дуже коротко), чи то проти вакцин, чи проти обмежень, бо рано чи пізно ця пандемія закінчиться, як і багато інших.

Не приєднуйтесь до мішені, просто боріться з «системою». З системою не можна боротися безпосередньо, її можна змінити лише терпінням, але твердістю, добре вивченою та продуманою стратегією.

Не приєднуйтесь до тих, хто каже, що найкращі результати досягаються за допомогою насильства, бойкоту та публічних демонстрацій, найкращі результати досягаються з використанням розвідки, організовано.

Перш ніж прочитати нашу інформацію, яку ви знайдете в головному меню, над цією вітальною статтею, ми повинні коротко пояснити деякі основні поняття.

Прочитавши цю статтю, ми вважаємо, що багато хто продовжуватиме інформувати себе, але багато людей вирішать піти в інше місце.

Знайте, що ми вас цінуємо та поважаємо в обох випадках. Ми також будемо працювати для вашого блага.

Ми запевняємо вас, що нам подобається грати з відкритими картами, тому, ризикуючи втратити консенсус, ми завжди будемо говорити так, як вони є. Ми ніколи не будемо давати неправдивих обіцянок, лише з метою виборів.

Наша мета – завжди ставити на перше місце благополуччя, гідність і свободу всіх добрих людей у світі.

Ми завжди почнемо допомагати людям, які опинилися у скруті, нічого не відбираючи у тих, хто заробив гроші, владу, державні ролі та престиж, чесним, етичним шляхом, не експлуатуючи працівників, не забруднюючи планету, нікого не обманюючи, не підкупуючи. , і без конфлікту інтересів.

Те, що ми пишемо, неймовірно, і це також для вас, хто читає, але це правда.

Відразу відкриємо ще один маленький секрет: ми зацікавлені у виборі, навіть наших прихильників, і всіх наших зареєстрованих користувачів. Нам не потрібні пасивні люди, які безпорадно стежать за подіями, не вносячи власного внеску, щоб змінити та покращити світ. Але вони повинні наполегливо попрацювати, щоб прийняти рішення якнайкраще. У вас завжди буде співпраця та підтримка груп спеціалістів у всіх галузях з усіх країн світу.

Наша зброя, щоб створити справедливий світ і життя, яке варте життя, — це поінформовані виборці.

Тому що нинішня політика в усьому світі точно відображає людей, які голосують, з надією в серці, вірячи, що вони мають значення, можуть змінити та покращити щось.

Ми говоримо вам це з повагою та прихильністю, не бажаючи нікого образити, але якщо ви дійсно думаєте, що можете покращити ситуацію, при всій нинішній політиці, ви просто обманюєтеся. Ти ні за що не рахуєшся, і ти не маєш сили. Вони цінують і люблять вас лише в день, коли ви за них проголосуєте.

Ми жодним чином не виправдовуємо тих, хто не голосує, тому що вони не визнають себе ні в одній політичній партії, ні в жодному політичному представникі. Ми знаємо, що до цього часу вибору було мало, але від сьогодні ми теж там.

Незалежно від того, берете ви участь у голосуванні, висловлюєте свої переваги чи ні, ми поважаємо вашу думку. Хіба що ті, хто голосує, можуть сказати: я намагався. Якщо ви тоді проголосуєте за наших політичних представників, знайте, що ви зробите найкращий вибір. І ви переконаєтеся в цьому з часом, і продовживши читати наші пропозиції.

Тільки з нашим інноваційним проектом ваш голос і кожне ваше рішення будуть мати значення.

Ваш інтелект, ваші численні якості будуть розвинені, і ви матимете всі можливості для самовираження.

Тому, будь ласка, не ображайтеся, якщо ми скажемо вам щось в обличчя, якщо ми вас критикуємо, якщо ви почуваєтеся ображеними. Ми говоримо вам це, але знайте, що ми також включаємо себе в критику, яку робимо. Тому що досі ми нічого не зробили або зробили занадто мало, щоб змінити та покращити світ.

Але ми щось робимо, створюємо і даруємо світові цей інноваційний політичний проект.

Усім іншим політичним силам і всім політичним діячам ми чітко говоримо, що ви всі зазнали невдачі, ви розчарували всіх своїх виборців, і ніхто з вас не сказав, що ми були добре чи краще.

Будь ласка, не кидайте читати все, тільки тому, що наші статті дуже довгі, або якщо ви не знаходите відразу, те, що шукаєте, і деякі речі вам незрозумілі, або ви їх не розумієте.

У світі багато проблем, які ми повинні вирішити разом, перші дві є фундаментальними для розуміння поточної ситуації.

Егоїзм і жадібність завжди мучили людей і створюють «систему», яка сьогодні керує світом і керує світом від доісторичних часів до сьогодні.

В історії людства не чесні люди зі своїми правами та обов’язками, не політики, не партії, не ідеології, не релігії, а економічні інтереси перемагали і панували на землі.

Тому не критикуйте нас, якщо ми передбачили, хоча й відокремлені від нашої політичної діяльності, та на інших наших веб-сайтах економічну, інформаційну, мультимедійну та соціальну діяльність усіх видів. Політика сама по собі, без економічної діяльності не може працювати.

Ми антисистемна політична організація чи ні?

Ми не проти ні до чого, але ми є і завжди будемо за добрих людей світу.

Ми не змінюємось, і світ покращується лише за допомогою красивих ідей, а реальних проектів, які необхідно реалізувати якнайшвидше.

Вся інша діяльність дозволить тим, хто займається політикою, робити це в мирі, в безпеці, без будь-якого конфлікту інтересів, без будь-якої корупції, без будь-якої брехні чи фальшивих обіцянок, лише мати «владу» та згоду. Тому що він буде знати, що наприкінці свого мандату політичного представництва він матиме економічну діяльність, у якій продовжуватиме працювати, і не буде змушений залишатися прив’язаним до своїх місць.

Вони не будуть думати про накопичення багатства, а думатимуть лише про добро народу.

У нас не конкуренція з нинішньою «системою», а інновація.

Це не заміна того, що є зараз, чимось подібним. Але змінити нинішню систему, додавши щось правильне і етично правильне.

Наші проекти в порядку, розроблені великими особистостями в різних секторах, з різних країн, щоб також бути безпечними та поважати всі закони.

Їх заставили працювати, навіть одразу.

Є люди, які роками займаються проектуванням, але так і не вдасться реалізувати.

Важка робота, ми її вже зробили за вас.

Ми змінимося , і ми вдосконалюємо «систему», з усім, що є всередині (політика, економіка, інформація, релігія), і лише тим, хто не адаптується до інновацій, судилося зникнути.

Ми сказали, що найгірші вади людини - це жадібність і егоїзм. Вони роблять це гіршим за диких звірів, яких вони вбивають лише для того, щоб вижити та прогодувати. Людина робить все, в тому числі вбиває невинних, щоб отримати те, чого хоче.

Але є і те, що робить ситуацію можливою. Що є абсолютно співучасником. Засоби масової інформації та інформація часто не лише повідомляють новини, а й часто промивають мізки та часто ставлять слабких і беззахисних у боротьбу один з одним, створюючи та посилюючи відмінності будь-якого роду, територіальні, релігійні, культурні, мовні та міжнародні. багато винаходів, щоб розділити людей, існують політичні ідеології.

Ми хочемо, щоб ЗМІ та справедлива інформація, незалежно від влади, були на службі всього населення.

Оскільки вільних і незалежних ЗМІ не існує або їх занадто мало та слабкі, ми створимо їх разом із тими, хто до нас приєднається.

Наша політична організація народилася з людей з усіх політичних сфер і завжди буде вітати людей усіх ідеологій, з однією умовою: забудьте їх усіх і почніть працювати разом на загальне благо. Наша ідеологія — це здоровий глузд і логіка.

Наш політичний ідеал — це не комунізм, тому що в політиці та в усіх наших різноманітних проектах ми покладаємося на меритократію, тому хто кращий, розумніший, справедливіший, етичніший, той справедливо зароблятиме більше, не користуючись несправедливими засобами. , і йти на компроміси, щоб виявити свої якості.

Ідея не стоїть на місці взяти всі багатства землі і розділити їх на всіх людей землі, бо це неправильно.

Було б непогано, але це утопія, яка з часом призводить до стагнації інновацій і планування, а також призводить до краху економіки. Це також руйнує свідомість людей, які зрозуміли, що не всі добрі та розумні однаково. У комуністичних країнах завжди була корупція, зрада, люди, які робили все, щоб бути трохи вище середнього за владою та багатством.

Права, обов’язки, свободи, справедливість, закони однакові для всіх, здоров’я, основні послуги, вода, їжа, гідність, освіта, гідність і мирне життя мають бути гарантовані всім на більш ніж достатньому рівні.

Але багатство, гроші та розкішне життя треба заслужити, спираючись на свій розум, свої здібності, свої ідеї, свої проекти.

Наш проект – це етичний капіталізм, заснований на майстерності, заслугах, компетентності та чесності.

Але завжди починають допомагати вставати на ноги тим, хто хоче зайнятися суспільством. Суспільству можна допомагати різними способами, щоб стати не тягарем, а ресурсом.

Так, друзі, ви правильно прочитали, ми не даруємо подарунки нікому, хто претендує на отримання, не даючи нічого натомість, виходячи з їх здібностей і можливостей.

Ми прагнемо завжди допомагати першими тим, хто голодний і спраглий, тим, хто не має здоров’я та ліків, тим, хто не має освіти та можливості самореалізації, найслабшим, беззахисним, тим, хто страждає, тим, кого переслідують, тих, хто хворіє, тих, кого дискримінують і знущаються, обмовляють, звинувачують і несправедливо покарають, тих, кого ображають і погано поводяться.

Багато хто скаже, що все красиво і правильно, але це утопія. Тому що люди погані, тому що всього цього не можна робити.

Коротка відповідь: прочитайте все, що ми пропонуємо, можливо, пару разів, намагаючись зрозуміти, адже ми не утопія, а реальність.

Наш проект був задуманий, аргументований і прорахований, щоб вистояти. І ми гарантуємо, що це працює.

Це займе деякий час, але якщо ми не почнемо якнайшвидше, всі разом, об’єднано, і відкидаючи упередження чи хибне перше враження, доклавши трохи зусиль, час буде ставати все довшим.

Ми можемо зробити все це разом, використовуючи одну з найцінніших речей, які у нас є, а це наш час. Для цього не потрібно багато, якщо ми всі використовуємо це якнайкраще, і якщо кожен з нас потроху працює для інших, у галузі та в діяльності, яку знаємо найкраще. Кожен з нас повинен займатися тією діяльністю, в якій він є фахівцем, не забувайте це слово.

Також пам’ятайте ці слова, тому що ми завжди вставляємо їх у речення разом: змінювати та покращувати, чесність та компетентність, розум і гідність, етика та інновації, взаємоповага, законність та мужність.

Друзі, ми не піднесені, але добре знаємо, що пропонуємо, бо ми це задумали і прорахували.

Разом ми дійсно можемо змінити та покращити світ. Якщо ви продовжите читати, ми також пояснимо, як. І ви зрозумієте, чому ми впевнені, що маємо найкращу політичну пропозицію, яка коли-небудь була створена.

Сподіваємося, що ще знайдуться допитливі, знати, як ми це будемо робити, зберегти все те хороше, що ми написали досі.

Ось зараз ми починаємо нашу передумову.

Приміщення.

Те, що написано в наших статтях, і в цій зокрема, не має на меті бути трактатом з політології чи навіть есе з філософії, ми написали кілька коротких міркувань, загального характеру, які ніхто не може заперечити, коротко представити наш політичний проект, і ось, нарешті, як і перш за все чому він працюватиме.

Щоб дізнатися більше про кожен аспект, ми пропонуємо вам ознайомитися з усіма нашими статтями в нашому головному меню, над цією статтею, в розділі інформації (із загальною інформацією), правилами (з усіма нашими основними правилами), новинами (з останніми новини).

Вони є офіційними розділами всіх наших проектів, і разом вони представляють нашу «ідеологію».

Це дуже довгі статті, але важливо бути чіткими, перш за все скрупульозними та уважними до всіх деталей.

Інтерес до будь-якого веб-сайту, проекту, політичної організації чи будь-якої діяльності полягає в тому, щоб залучити людей, досягти консенсусу та стати сильнішою та щиро мати багато людей, які постійно приєднуються до нас, що змушує нас пишатися нашою наполегливою працею.

Ми не релігія. Ми не зацікавлені в тому, щоб когось навернути або навіть переконати змінити свої ідеї, свої переконання, щоб мати можливість приєднатися до нас.

Щоб приєднатися до нас, не потрібен зелений пропуск або документ, що підтверджує ваше здоров’я, і ми бажаємо, щоб у вас завжди було добре. Але ви повинні довести, що ви маєте інтелект, вам не потрібно це заявляти чи вірити. Через певний період часу, залежно від вашої діяльності з нами, ми зрозуміємо, чи підходите ви, щоб залишитися в нашому великому будинку.

Так, тому що це наш дім, у якому ми живемо з нашою величезною родиною. Перед входом ви повинні запам’ятати і зрозуміти, що все, що ми публікуємо, і кожне слово, яке ми пишемо, важливі.

Щоб приєднатися до нас, вакцина не потрібна, тому що наш великий будинок віртуальний, а не реальний, тому в нього не можна занести жодних вірусів, якщо виключити комп’ютерні та невіглаські. Для нас обох ми маємо найкращий захист. Насправді, жоден поважаючий себе вчений-комп’ютерник ніколи б не намагався атакувати етично правильний, а насамперед справедливий та інклюзивний проект, як наш.

І жодна неосвічена чи погана людина, яка проникне до нас, не проживе довго в нашій родині.

Багато людей з усього світу живуть і працюють з нами в цьому будинку.

Ми вітаємо майже всіх членів нашої родини. Ми написали майже всі, тому що дискримінуємо, ділимо людей лише на 2 категорії, стать та раси.

Добрі люди, які з повагою ставляться до правил, цінностей та ідеалів, до всього здорового глузду, які ми тут маємо.

Або погані, з ненавистю в серці, обурені, расистські, ксенофобські, грубі, неповажні, гомофобні, які ненавидять або експлуатують бідних.

Ми також не хочемо людей, які заздрять багатим, відомим, могутнім лише тому, що вони живуть скромним життям, у труднощах, і замість того, щоб звинувачувати себе, виганяють це на інших.

Нам не потрібні ті, хто звинувачує інших, тому що навіть якщо це дає тимчасове полегшення, ненависть, гнів не вирішує наших проблем.

Хороші люди можуть увійти, погані, якщо вони не можуть змінитися, і повністю вдосконалити, не витрачайте час, щоб приєднатися до нас.

Тому що для реєстрації та створення особистого профілю тут потрібен час, терпіння, точність. Для нас вигнати когось і зробити когось персоною нон грата дуже просто, і ми робимо це за частку секунди.

Якщо ви зайшли так далеко, ви терпляча, середнього розуму чи навіть дуже розумна людина, і у вас з нами буде прекрасне майбутнє.

Ми впевнені, що з кожним реченням, а також з кожним написаним нами словом ми втрачаємо певні категорії людей, але для нас важливо відразу дати всім зрозуміти.

Для нас це ризик, на який ми з радістю йдемо. Бо нам ніхто й ніколи не скаже: якби я знав, що тут так роблять, я б ніколи не зареєструвався.

Ми дякуємо всім за терпіння, необхідне для того, щоб прочитати все, і, будь ласка, не лякайтеся, якщо наша інформація і наші правила здаються довгими і часто важкодоступними для розуміння в одному читанні.

Наш політичний проект – це аж ніяк не спроба перевірити, чи працює він.

Наші перші зареєстровані користувачі працювали над ним понад 14 років.

Кілька місяців пішло на те, щоб все вирішити і написати.

Однак нам знадобилося багато часу та багато кропіткої роботи, щоб усе запрацювало, передбачити будь-які проблеми, які можуть виникнути, і зробити це функціональним, безпечним та швидким.

Багато хто подумає, що це звичайна група людей, які вірять у мрії.

На початку було так.

У мріях немає нічого поганого, особливо якщо ви сподіваєтеся змінити та покращити світ.

Той, хто вважає, що це утопія, повинен уважно прочитати пару разів, а може й тричі, всю нашу публічну інформацію, усі наші правила, усі наші новини, усі різноманітні інформаційні статті. Якщо ви наділені мінімумом інтелекту, ви відразу усвідомите величезний потенціал нашого політичного проекту.

Наша перша молитва за вас: не реєструйтеся і не створюйте особистий профіль, приєднуйтесь до нас, якщо ви не на 100% впевнені, що підходите для такого проекту.

Ми знаємо, що вам це здається дивним. Ми, хто має бути першим, хто запросить вас увійти в наш великий дім і привітати вас у нашу велику родину, ми рекомендуємо вам не поспішати.

Ми представляємо вам найкращу інновацію в історії людства, першу і єдину міжнародну політичну організацію, засновану на автентичній демократії, гібридній демократії.

Так, ви правильно зрозуміли, ми чиста пряма демократія, з нашими перевіреними зареєстрованими користувачами, які вирішують все, і безперервно. Це тому, що політика в усіх країнах світу, протягом історії і сьогодні, завжди крала вашу демократію і вводила вас в оману, що ваш голос дійсно має значення. У наших статтях ми докладно пояснюємо, як вони висміюють вас.

Ми коротко пояснюємо, як працює політика у світі, ви ведете виборчу кампанію, голосуєте за партію чи за її політичних представників відповідно до різних виборчих законів.

Після голосування, вірячи обіцянкам цих партій та їхніх представників, вони вільні робити те, що хочуть, майже ніколи не запитуючи думки людей, які за них голосували.

У деяких країнах роблять вигляд, що роблять пряму демократію, проводять якісь народні референдуми, але лише з кількох питань, і не за все, а потім міцно повертають собі владу. Ще одна ілюзія, яку вони дають, щоб щось розраховувати. Ви вирішуєте, а вони потім переслідують свої інтереси.

Тож ми сказали, що час від часу, щоб показати, що ви щось поважаєте, вони дають вам відчути пряму демократію, за допомогою деяких референдумів, часто з питань, які не є вирішальними для вашого життя.

У нас це завжди безперервний референдум, на якому люди завжди вирішують кожен вибір свідомо, спеціалізованими, незалежними та вільними професіоналами.

Вони обманюють вас і крадуть вашу свободу вирішувати. І вас не влаштовує, на наступних виборах ви голосуєте за іншу партію чи політичного діяча, вважаючи, що своїми марними голосами ви можете щось змінити.

І знову обіцянки часто не виконуються, декларації не супроводжуються фактами.

І ти відчуваєш себе безсиллям перед усім цим, і чекаєш наступних виборів з надією, що змінивши партію чи політика, ти покращиш ситуацію.

Якщо від диктатур та від окремих партій, які очолюють країну, із законами, що обмежують свободу, можна очікувати чогось подібного, повідомляємо, що в жодній країні світу свободи не існує.

Навіть у великих і малих «демократіях» немає свободи і справедливості. З виборчим законодавством, створеним навмисно, щоб ніколи не втратити контроль над політичною системою.

Ми безпосередньо відповідаємо на проблему свободи. За дуже жорсткими правилами спочатку будуть висуватися кандидатури, потім онлайн-вибори, робота в географічних групах.

Кожен користувач має право подати заявку, але лише після перевірки нашими спеціальними контрольними групами ( фахівцями з питань безпеки та законності охорони здоров’я та адміністраторами), які є незалежними та нейтральними, які оцінюють усі якості та дозволяють найкращим брати участь в онлайн вибори.

Тож після короткої виборчої кампанії ми голосуємо.

Якщо кандидат набирає 50% + один голос у першому турі, він безпосередньо оголошується переможцем.

Якщо в першому турі ніхто не набере 50% + один голос, після чергової короткої виборчої кампанії відбувається голосування серед 2 найкращих.

Після голосування кандидат, який оголосив переможця, зможе брати участь у королівських виборах як наш політичний представник.

З зобов’язанням мати у своєму штабі обох заступників, які зайняли друге місце (щоб дати голос і тим, хто програв), але він матиме в своєму штабі офіційного представника DirectDemocracyS, який не матиме будь-які політичні обов’язки, але це допоможе нашим політичним представникам виконувати всі обіцянки, виконувати всі зобов’язання, поважати всі наші правила, наші ідеали та наші цінності.

Над усім працюють у спільноті, на наших веб-сайтах, які бачать лише наші зареєстровані користувачі, які можуть бачити, як усе працює, і після періоду, протягом якого вони повинні довести, що вони підходять для нашого проекту, вони отримують авторизація , або вони роблять запит, щоб стати перевіреними зареєстрованими користувачами, що дозволить їм голосувати та бути проголосованими, а також дасть їм багато інформації та доступ до приватних груп, зарезервованих для них.

Наші зареєстровані користувачі можуть отримувати курси з демократії та необхідну інформацію для здійснення політичної діяльності.

З іншого боку, наші перевірені зареєстровані користувачі будуть постійно інформуватись групами незалежних і нейтральних спеціалістів, щоб завжди мати можливість прийняти рішення, знаючи всі деталі та всі різні можливості, шляхом голосування. зроблено. Маючи повністю поінформованих виборців, ми ніколи, з будь-якої причини, не ризикнемо прийняти погані рішення.

Після обрання наші політичні представники перед прийняттям будь-якого рішення завжди будуть запитувати, безперервно, протягом усього періоду своєї діяльності, обов’язкову думку, від групи чи груп, якими вони були обрані, до онлайн-виборів. .

Таким чином, навіть отримавши владу, він завжди повинен буде робити добро всьому населенню, протистояти своїм виборцям і групі спеціалістів.

Ми єдина політична організація, яка має ці методи, які ставлять людей у центр, єдині, хто дає владу в руках і розумах, тих, хто повинен тримати всю владу в будь-якій демократії.

Однією з наших прерогатив є те, що досі населення було і залишається маріонеткою, а політичний клас — ляльководом.

З DirectDemocracyS населення стає ляльководом, а політика — маріонеткою, виконуючи дії на замовлення своїх виборців.

Тим, хто звинувачує нас у ліквідації політичного протистояння, ми кажемо читати все ще раз, щоб побачити, хто має владу, хто все вирішує, на повній свободі.

Демократія означає владу народу, а не владу політичним партіям і політичним представникам, і навіть не те, що політики мають робити те, що хочуть, ні в кого нічого не вимагаючи.

Але ми також є представницькою демократією, тому що ми створимо політичну партію в кожній країні світу.

Забезпечуючи досконалу і справедливу місцеву автономію, дотримуючись усіх законів.

Отже, на міжнародному рівні ми маємо ідеали та цінності, які можна поділити, і чіткі, детальні правила, які кожен повинен поважати, але всі вони є здоровим глуздом.

Тоді з абсолютною повагою до різних культур, звичок, релігій, але не дозволяючи, ніколи і ні з яких причин нікому не втручатися в нашу і вашу політичну діяльність. Насправді наші проекти вільні від усіляких видів ненависті.

Вся наша діяльність заснована на взаємній повазі всіх людей.

Тим, хто звинувачує нас у тому, що ми не лише робимо пряму демократію, ми говоримо щось нове.

Щоб змінити та покращити систему, ми повинні увійти через закони, які зараз діють майже в усіх країнах світу.

Але як світова прем’єра ми гарантуємо, що наша кінцева мета – скоротити кількість політиків у кожній країні на 99,99%. І перейти, з часом, обережно, до чистої прямої демократії.

Не маючи можливості цього зробити, ззовні ми увійдемо в «систему», щоб внести необхідні зміни.

На гроші, заощаджені від витрат на політику, ми будемо займатися нашими супутніми проектами, інвестиціями та продуктивними інноваціями, щоб також знайти чесну роботу для політиків, після того як вони зробили домашнє завдання.

Разом можна буде робити великі інновації і в інших сферах, окрім політики.

Єдина річ, яка знову робить нас унікальними, — це те, що жодна людина, яка вже займалася політикою, ніколи не зможе балотуватися та бути проголосована на наших виборах.

Ще раз, хто не зрозумів, перечитайте попереднє речення.

DirectDemocracyS створить абсолютно новий політичний клас, який складатиметься лише з чесних людей, обраних виключно на основі їхніх навичок та меритократичним шляхом.

Недостатньо бути чесними та добрими людьми, ви повинні мати честь представляти наших перевірених зареєстрованих користувачів. Меритократія є обов’язковою у всій нашій діяльності.

Поки що все прекрасно, ідеальний, неперевершений, неповторний проект, який можемо зробити тільки ми разом з нашими користувачами.

А ось ще одне нововведення, яке залишить безмовним усіх. Можливо, хтось буде розчарований, але те, що буде далі, важливо, щоб бути непогрішим.

Щоб все добре працювало, ми розділили «потужність» на 2 частини.

У порівнянні з економікою, ми віддаємо 50% повноважень нашим перевіреним зареєстрованим користувачам, які голосують за своїх політичних кандидатів, і 50% влади в руках наших офіційних представників (завжди обираються з найкращих перевірених зареєстрованих користувачів ), який не буде займатися жодною політичною діяльністю, а лише контролюватиме те, щоб усе виконувалося з абсолютним дотриманням усіх наших правил, усіх наших цінностей та ідеалів.

Так, ви правильно зрозуміли, ми настільки довіряємо людям, що хочемо мати контролера, який ніколи не вплине на рішення населення.

Ось велике звинувачення з боку деяких поверхневих людей.

DirectDemocracyS абсолютно не демократичні, це диктатори, які хочуть контролювати світ, вони хочуть глобальної політики, як у науково-фантастичних фільмах.

Цим людям ми відповідаємо, що у нас є 2 типи представників, політичні представники, вільно обрані народом, і офіційні представники, призначені, завжди на основі чесності та компетентності, завжди з меритократією, які контролюють, що вся наша проект продовжує стояти.

Ми ставимо критикам просте запитання: що ми отримуємо таким чином? Перш за все, давайте повністю усунути одну з трагедій політики, конфлікт інтересів, тому що наші політики будуть думати тільки про політику. Наші офіційні представники опікуватимуться керівництвом політичної партії та всією контрольною діяльністю. Ті, хто критикує, завжди скажуть: у ваших офіційних представників є влада контролю, яка не приписується народом.

І ми вас запитуємо: наші офіційні представники, серед яких вони обрані? Завжди на основі переваг ми завжди вибираємо серед наших перевірених зареєстрованих користувачів, хто є людьми. Вони не машини, це хороші люди, які не займаються політикою, а здійснюють допоміжну службу та контроль за політикою.

Тому завжди народ перевіряє представників народу.

Якщо офіційні представники хочуть балотуватися, вони повинні спочатку відмовитися від займаної посади, а потім вони можуть це зробити, не маючи жодних переваг, крім досвіду.

Те ж саме стосується політичних представників, які в майбутньому можуть стати офіційними представниками після завершення своєї ролі політичного представника.

Таким чином, вони перетворяться з контрольованих на контролерів.

З цивільно-правовими договорами, з умовами та дуже суворими покараннями наші політики ніколи і ні за що не змінять партію, до якої вони належать. Зраджувати довіру своїх виборців неетично і несправедливо.

Ми нікого не прив’язуємо, але кожен з наших політиків отримає всі гроші на банківський рахунок на ім’я нашої партії, яка щомісяця буде відправляти рівно 25% своєї зарплати на банківський рахунок політичного представника.

Після кожного року, якщо він виконає свій обов'язок, він отримає ще 25% своїх грошей.

Після закінчення мандату політичного представництва він отримає, якщо його виборці проголосують у групах, до яких вони належать, які задоволені його роботою, премію у розмірі 25% від його ще не отриманої зарплати.

З рештою 25% будуть розроблені програми розвитку, щоб утримати DirectDemocracyS на ногах, а також нагородити нашим офіційним представникам, знову ж таки, на основі заслуг та проведеної роботи підтримки та контролю.

Ми так мало віримо в політику загалом, що одержимо й безперервно перевіряємо навіть своїх політичних представників, обраних за заслугами.

Тут, для тих, хто дочитав до цього моменту, ми впевнені, що вони трохи втратили нитку дискусії.

Але ми ще не закінчили. Наші проекти не завершені, інновації тривають.

Усі наші офіційні представники пов’язані, як дуже довгий ланцюжок, що складається з людей. Кожна людина є ланкою ланцюга, відповідальною за всю поведінку тих, хто попереду, а й позаду, але навіть праворуч, навіть ліворуч, але не тільки, також зверху, а також знизу. .

Цей величезний ланцюг, пов’язаний з іншими ланцюгами, підтримує всю нашу структуру.

Якщо кільце одного з наших численних ланцюжків, пов’язаних один з одним, розривається, тому що ми також знаємо, що люди не всі добрі, ми просто змінюємо людину, яка представляє це кільце, але вся структура залишається на місці. підтримується всіма нашими перевіреними зареєстрованими користувачами.

Маючи цю інформацію, навіть менш розумні люди зрозуміють, що наші проекти практично ідеальні. Ми не можемо підвести, тому що все пов’язано єдиним чином.

Ви думали, що все закінчилося, але це не так, вперше в світі той, хто зареєструється на сайті і приєднається до проекту, стає власником.

Так, ви правильно зрозуміли, весь веб-сайт, вся політична організація, вся наша діяльність належать усім нашим перевіреним зареєстрованим користувачам.

Очевидно, і тут повноваження розділені, 50% належить усім нашим зареєстрованим користувачам, а нашим політичним представникам, 50% належить DirectDemocracyS та всім її офіційним представникам.

Для тих, хто хоче звинуватити нас, що 50% – це не 100%, ми повинні ще раз нагадати, що всі наші офіційні представники – реальні люди, тому мають право голосу, і їх завжди обирають з наших перевірених зареєстрованих користувачів.

Тож я знову запитую вас, кому належить 100% DirectDemocracyS? Ваша відповідь логічна з усіх наших перевірених зареєстрованих користувачів.

DirectDemocracyS не має ні лідера, ні малих груп лідерів, у нього є лише зареєстровані користувачі, які задумали та створили проект. Крім того, є користувачі, які з часом приєдналися, що зробило його кращим проектом.

Нарешті, є користувачі, які додані зараз, і багато інших, які будуть додані в майбутньому, які своїм розумом і своєю роботою втілюватимуть в життя всі наші політичні пропозиції та всі різноманітні заходи всіх наших проектів.

Хоча всі наші проекти засновані на меритократії, ми вирішили нагородити наших перших перевірених зареєстрованих користувачів деякими перевагами та можливостями.

Це тому, що легко приєднатися до проекту, коли він відомий і з мільйонами користувачів.

З іншого боку, у тих, хто вірить у нас і в нашу роботу, коли проект ще не відомий, має бути можливість, щоб їм трішки допомагали і трохи прихильно.

Краще спочатку зареєструватися, не стільки на зустрічі, які тимчасові й обмежені в часі, скільки для того, щоб краще, а перш за інших, дізнатися, як усе працює.

За простий факт, що ми знаємо, що величезні проекти мимоволі втрачають прямий контакт зі своїми користувачами, коли вони раптово збільшуються.

Обіцяємо, що всім вам завжди будуть допомагати і підтримувати, а ми намагатимемося бути поруч з усіма вами.

Як ми вже сказали, є відвідувачі і гості, потім є наші зареєстровані користувачі, а потім наші перевірені зареєстровані користувачі.

Кожен, хто задається питанням, чому ми перевіряємо наших користувачів, повинен знати, що для голосування в будь-якій країні світу необхідно спочатку перевірити особу кожного виборця.

Те ж саме стосується і наших користувачів. Ми повинні бути впевнені, що немає людей з підробленими профілями.

Щоб зареєструватися та приєднатися до нас, існують дуже конкретні правила, що все просто, швидко, безпечно, абсолютно безкоштовно і без жодних зобов’язань.

Ми періодично перевіряємо діяльність та наявність наших зареєстрованих користувачів.

Якщо хтось відвідує нас рідко або не здійснює ніякої діяльності, він не виключається і не видаляється, але його профіль може бути призупинено через неактивність.

Якщо протягом тривалого часу, навіть отримавши повідомлення електронною поштою, він не заходить до нас і не здійснює ніякої діяльності, ми назавжди видалимо зареєстрованого користувача з усіх наших проектів.

Усі ваші дії на веб-сайті будуть скасовані, а в деяких випадках скасовані.

Ви назавжди втратите всі переваги та можливості, зарезервовані для наших перших користувачів.

Як ви думаєте, це закінчено? Зовсім ні, ми повинні коротко пояснити вам, як ми працюємо на нашій великій території спільноти, яку бачать лише ті, хто реєструється, створюючи особистий профіль.

Розрізняють робочі, адміністративні, спеціальні, географічні, числові, тематичні, публічні, приватні та секретні групи.

Політично всі вони важливі, і щоб дізнатися, як вони працюють, ви можете ознайомитися з нашими офіційними правилами.

Усі рішення, політична діяльність кожної групи будуть представлені та опубліковані лише після всіх обговорень та всіх необхідних перевірок. Перш ніж щось публікувати, учасники кожної групи голосують, чи варто що-небудь публікувати.

Кожна робоча група працює в секретних групах, тобто невидима для інших користувачів.

Частина робіт буде передана приватним групам.

Навіть після всіх голосувань лише затверджені рішення будуть опубліковані в публічній групі, а також доступні для наших зареєстрованих користувачів, які не входять до певної групи.

Цей метод роботи необхідний як для безпеки наших користувачів, так і для того, щоб уникнути поганого враження.

Все має вирішуватися за правилами, і оприлюднюються лише остаточні рішення.

Для кожної групи також є сторінки презентацій, вони також будуть, як і групи: секретні, приватні та публічні.

Усі заходи пропонуються, обговорюються, ухвалюються та голосуються в робочих групах, завжди і тільки на наших веб-сайтах. З різних причин, особливо для безпеки, незалежності та свободи роботи, без цензури, з боку третіх осіб.

Тому ми не працюємо і не займаємося політикою, в соціальних мережах чи на інших сайтах.

Після публікації в нашій спільноті частина інформації, вирішеної в групах, буде опублікована у видимій частині нашого сайту.

Через певний період частина інформації, вирішеної в групах, буде опублікована в соціальних мережах або на інших сайтах.

Вся робота проходить організовано, завжди тримаючи всю нашу діяльність в чистоті та чіткості.

Голосується майже за все, кричущим методом.

На це також скаржиться багато.

Не будемо витрачати час на пояснення зайвих подробиць, але ми задамо вам питання: якщо людина не соромиться того, у що він вірить, чому він повинен приховувати свою думку?

Вони також дозволять нашим групам безпеки перевірити, чи має особа, яка голосує, інші незрозумілі інтереси, чи не є диверсантом.

Насправді, як би дивно це не здавалося, ми ніколи не караємо за ідеї з будь-якої причини, лише за неправильну діяльність.

У деяких виняткових випадках і лише для забезпечення безпеки наших користувачів таємне голосування буде затверджено.

Ми зробимо обов’язкове відкрите голосування в усіх установах, де є політичні представники.

Тому що нам здається правильним, що ті, хто отримує представницький мандат від людей, які їх обирають, не тільки працюють за правилами, дотримуються домовленостей, але показують, що вони завжди виконують вказівки людей, яких представляють.

А якщо хтось думає інакше? Він повинен думати так, як вирішують люди, які його обрали, інакше він йде у відставку.

Ми суворі? Так, але правильно.

Скільки разів політики чи партії обіцяють одне, а роблять інше?

У нас цього не роблять, бо це значить брехати, бути неблагонадійними людьми, висміювати добрі наміри населення.

І це несправедливо, не етично. Усіх людей треба завжди поважати.

Важливою особливістю є те, що вся наша діяльність здійснюється спочатку абсолютно добровільно, у вільний від роботи час найкращі перевірені зареєстровані користувачі можуть бути найнятими на неповний робочий день, на певний термін або повний робочий день з працевлаштуванням контракт, на тимчасовій основі.не визначено.

Будучи проектом, який базується на меритократії, наші найкращі користувачі можуть отримувати як призи у вигляді товарів, послуг або грошей, так і відсотки від будь-якого заробітку.

Ми завершуємо цей короткий запис, і, перш за все, сподіваємося на чітку презентацію, уточнюючи якості, яких ми вимагаємо від тих, хто приєднається до нас.

Ми ділимо людей лише на 2 типи. Добрий чи поганий.

Ті, хто належить до другої категорії, не витрачають час на реєстрацію на нашому сайті.

Щоб зареєструватися, ви витратите багато часу, а є чіткі правила, прописані в наших положеннях і статтях. Для вашої зручності ми також публікуємо їх під цією презентацією.

Нам потрібна частка секунди, щоб усунути вас, якщо ви погана людина або якщо ви не поважаєте всі наші правила та інструкції.

Нам не потрібні люди, які йдуть з нами лише для того, щоб критикувати, або сперечатися, і щоб захотіти змінити наші правила, наші ідеали та цінності, усі вони є здоровим глуздом і всіма можна поділитися.

Тому уникайте просити нас про зміни чи компроміси.

Ми їх не виготовляємо з однієї простої причини, ми над ними працювали багато років, і вони практично ідеальні. Вони саме такими, якими вони повинні бути, щоб утримати такий важливий бізнес на ногах.

Нам не потрібні люди нерозумні, які ненавидять інших людей, фанатики чи не знають, що це таке, взаємна повага всіх людей.

Ми не терпимо тих, хто висловлюється насильницьким, вульгарним, або хто пише некоректно, або пише зі скороченнями, або жаргоном.

Офіційною мовою нашого веб-порталу та всіх наших проектів є англійська, але в нашому головному меню є автоматичний перекладач, який перекладає кожну частину наших веб-сайтів усіма мовами світу.

Просто виберіть прапор вашої країни або мову, якою ви хочете переглянути кожну частину нашого веб-сайту, написану англійською мовою.

Для частин, написаних у географічних групах, де ви пишете, очевидно, місцевою мовою або мовами, ви будете змушені скопіювати та вставити різні публікації, які вас цікавлять, і самостійно перекладати їх своєю мовою.

У разі крайньої необхідності ви можете попросити когось із відповідної групи допомогти вам з перекладом.

Ми віримо, що кожна мова дуже важлива, її потрібно захищати та поважати.

Нас запитали, чи готові ми у разі виборів вступати до політичних коаліцій.

Наша відповідь проста: категорично ні, ми ніколи ні з ким не вступимо в коаліції.

Ми ніколи не будемо укладати виборчі пакти чи політичні союзи, щоб керувати.

Коаліції, або союзи, нав’язують компроміси.

Ми не будемо робити жодної з цих дій, тому що у нас є зареєстровані користувачі, які разом із групою спеціалістів створюватимуть найкращі політичні програми, в інтересах усього населення.

Якщо партія, рух, інша політична організація чи її члени хочуть приєднатися до нас, з нашими правилами, нашими ідеалами, нашими цінностями, вони можуть приєднатися до нас.

Завжди з зобов’язанням, яке ми ніколи не змінимо, що жоден політик, який активно займався політикою, обраний представляти громадян, ніколи не зможе балотуватися за нас з будь-якої причини, навіть на онлайн-виборах.

Так багато злиться і скаже, що є й чесні політики, що треба вирішувати в кожному конкретному випадку. Наша відповідь: так, ви абсолютно праві, не всі політики корумповані, не всі політики брехуни, є й чесні політики.

Точнісінько, чи є також чесні та компетентні політики? Так, звісно.

Тоді вони можуть приєднатися до нас, стати офіційними представниками, які контролюють діяльність, і змушують працювати всі наші партії і всю політичну організацію.

Але вони завжди будуть перевірені та перевірені, тому що ми б ніколи не хотіли, щоб стерегти овець, тільки вовка.

Ми не хочемо, щоб колишні політики були політичними представниками, тому що ми більше ніколи не будемо надійними.

Скажімо, ми хочемо оновити політику, з тими ж обличчями? Ми занадто уважні до того, що говоримо, і звикли виконувати обіцянки.

Прочитати ці речення здасться неможливим, але щоб переконатися, ходіть з нами, переконайтеся самі, як все працює.

Але ми маємо попросити всіх про послугу: наберіться терпіння, у нас багато запитів на реєстрацію.

Так багато, що, коли зареєстровані користувачі після 3 екранів форми реєстрації переходять на свою електронну адресу, вони знаходять повідомлення з посиланням для активації, яке потрібно натиснути або скопіювати та вставити у браузері, часто в папці спаму.

Це відбувається не тому, що наше посилання не захищене, ми використовуємо найкращі системи безпеки, а тому, що комп’ютерні системи часто викликають справедливу підозру через величезну кількість повідомлень, які ми надсилаємо всім нашим користувачам, які просять приєднатися до нас.

Якщо натиснути посилання для активації зі своєї адреси електронної пошти або скопіювати та вставити його у браузер і надіслати, може з’явитися повідомлення про помилку.

Знайте, що все в порядку, повідомлення про помилку пов’язане з нашою системою безпеки, яка схвалює вашу самоактивацію та передає ваші дані нашим адміністраторам, щоб ви схвалили активацію нашими адміністраторами, відповідальними за активацію.

Якщо у вас виникли сумніви, ви можете спробувати посилання ще раз, вдруге, але наша система повідомить вам, що воно вже використано, і ви повинні набратися терпіння.

У наших правилах вам сказано, що ми намагатимемося активувати всіх, якщо немає сумнівів щодо вашої особистості чи ваших мотивів.

Ми говоримо про кілька годин. На жаль для вас (вам доведеться запастися терпінням) або на наше щастя (у нас багато запитів), час активації може тривати кілька днів, а в деяких випадках навіть близько тижня.

Наша молитва полягає в тому, щоб не надсилати електронного листа негайно з проханням працювати швидко.

Нам шкода, що ми зробили таку складну і довгу систему реєстрації.

Але це не соціальна мережа, конкретні заходи проводяться впорядковано і організовано.

Після активації одним з наших адміністраторів ви потрапите в групу привітання з детальними інструкціями, що ви повинні і можете робити, основними мовами.

Ви також отримаєте допомогу від наших авторизованих адміністраторів і матимете доступні групи підтримки всіма основними мовами світу.

Якщо ваша мова не входить до інформаційних груп, ви можете надіслати письмовий запит у приватне повідомлення до адміністратора, і через короткий час ваша група підтримки стане активною та функціонує.

Ніколи не робіть і ніколи не приймайте випадкові запити в друзі з будь-якої причини, приймайте лише запити від нашого уповноваженого персоналу.

Не запитуйте та не приймайте запити чи запрошення до груп чи сторінок без авторизації, наша система автоматично вставить вас у потрібний час у географічні групи на основі вашого проживання.

Не завантажуйте фотографії (крім фотографії профілю згідно з нашими правилами), відео, не створюйте групи чи сторінки, не створюйте події чи опитування, не авторизовано.

Як тільки ви звикнете до роботи, у вас з’явиться час, усі необхідні свободи для виконання кожної вашої роботи, кожної вашої ідеї.

Ми завжди гарантуємо вам максимальну допомогу та розуміння, якщо ви поважаєтеся.

Щоб усе працювало ідеально, потрібно всім співпрацювати.

У надії на те, що ми були зрозумілими та проінформували вас у повній формі, ми залишаємось у вашому розпорядженні, за допомогою контактної форми в головному меню, для інших деталей або для додаткових роз’яснень.

Якщо вам подобається те, що ми пропонуємо, приєднуйтесь до нас і допоможіть нам представити всі наші проекти якомога більшій кількості людей.

Ми дякуємо за ваше терпіння та за інтерес.

З великою повагою та повагою передаємо всім найкращі побажання та найкращі вітання.

Обійми всім.

DirectDemocracyS, ваші проекти у всіх сенсах!

Ми отримали певну критику цього проекту, представленого світу кілька місяців тому, потроху, не поспішаючи.

Деякі з них ми публікуємо з деякими нашими коментарями, і, звичайно, ви вільні, прочитавши цю коротку презентацію, думати як хочете.

Багато з цих питань задавалися до публікації цього досить детального повідомлення.

Критика 1. Хто все це задумав, той боягуз, він міг би накласти на це обличчя, мати сміливість на свої дії.

Відповідь 1. Хто все це задумав, той не боягуз, він не вкладається в це, тому що вони почали з 5 облич, а за короткий час стали 282 обличчями. Майже вся робота з оформлення всього цього тривала кілька місяців між ними дебатів. Але на створення ідеальних умов для роботи знадобилося багато років. Особливо, щоб запобігти всім проблемам, які можуть виникнути. Показати своє обличчя не означає мати сміливість на свої дії. Тоді, оскільки немає ні начальника, ні керівника, і навіть не групи, яка вирішує, а лише спеціалізований персонал, доручений перевіряти, чи все виконується за правилами, ідеалами та цінностями здорового глузду, яке значення має щоб побачити, хто все це створив. Абсолютно нічого не змінюється. Так що це не принципово.

Критика 2. Чи бачу я багато зареєстрованих користувачів із дивними іменами?

Відповідь 2. Відповідно до своїх налаштувань конфіденційності, кожен перевірений зареєстрований користувач може вирішити, чи і як його ідентифікувати інші зареєстровані користувачі.

Після того як ми підтвердимо їх особу, вони можуть використовувати різні коди, щоб залишатися анонімними.

Ми лише зобов’язуємо їх використовувати ідентифікатор на свій вибір, починаючи з коду ISO їх основної країни проживання (на вибір з 2 або 3 цифр).

Якщо ви живете в певних небезпечних, не вільних країнах, завжди радимо залишатися анонімними.

Для кандидатур та онлайн-виборів для кожного кандидата будуть створені профілі зі справжнім іменем та прізвищем, щоб учасники груп, в яких ви голосуєте, знати, за кого вони голосують.

Критика 3. Мені незрозуміло, якщо я маю 2 чи більше громадянства, в яких географічних групах я можу зареєструватися?

Відповідь 3. Перевірений зареєстрований користувач може зареєструватися в усіх географічних групах, у районах яких він має право голосувати на реальних виборах.

Таким чином, перевірений зареєстрований користувач, який має кілька громадянств, може зареєструватися в усіх національних та місцевих групах, в яких він може голосувати.

Проте ми завжди рекомендуємо, але це не є обов’язковим, подавати заяву в країні, де ви проживаєте.

Якщо він не може балотуватися як кандидат у країні проживання, але виборче законодавство його країни, громадянство якої він має, дозволяє йому балотуватися як кандидат, навіть якщо він проживає за кордоном, він може це зробити легко.

У цих випадках наші правила не є обмежуючими, ті, хто має кілька громадянств, вільні робити так, як вважають за потрібне.

Технічно та юридично для нас, якщо людина має 2 чи більше громадянства, вона може подати заявку в будь-якій кількості країн, скільки забажає. Поки це дозволяє виборче законодавство різних країн.

Увага: у цій статті незабаром будуть вставлені інші запитання та відповіді, а також конструктивна критика, щоб допомогти вам краще зрозуміти.

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

ホームページ JP
דף הבית HE
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Wednesday, 22 March 2023

Captcha Image

Discover our Latest News

Albert Paine said: "What we do for ourselves dies with us, what we do for others and for the world remains and is immort...

Read More...

Select your preferred language, and click on the audio file you want to listen to. Happy listening! If you want to crea...

Read More...

To all women. Best wishes, and all the love and respect, not just March 8th. DirectDemocracyS

Read More...

https://www.directdemocracys.org/ Global Forum, on Modern Direct Democracy, Mexico City 2023. Official message from Di...

Read More...

Since February 24, 2022, the world is no longer the same. A year of pain, for the whole world. What was supposed to be,...

Read More...

There are 2 types of possibilities to join us: free, in which anyone can join us, based on detailed rules, or, on the ba...

Read More...

DirectDemocracyS, in the first periods of its existence, can be compared to an elevator. If too many people get on it, ...

Read More...
No More Articles

Our mailing subscription form

Welcome Module


Chat Module

Polls Categories

Blog - Categories Module

All menu