Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  33 minutes reading time (6640 words)

  Mūsu ideoloģija

  LETtonia rettangolareconnomesito

  Šis mūsu raksts īsi izskaidro mūsu dzimšanas iemeslus un mūsu pastāvēšanas būtību. DirectDemocracyS ir mūsu starptautiskā politiskā organizācija, kuras pamatā ir tiešā demokrātija, kas acīmredzot, kaut arī ar pareizām vietējām autonomijām, būs vienāda visās mūsu ģeogrāfiskajās, teritoriālajās, kontinentālajās, nacionālajās, valsts, reģionālajās, provincēs, apgabalos un vietējās teritorijās. Tie paši noteikumi, tās pašas vērtības, tie paši ideāli, tās pašas metodes, balstoties uz veselo saprātu un meritokrātiju.

  Mēs iesakām to visu izlasīt ļoti uzmanīgi, pat vairākas reizes, lai saprastu, par ko ir runa.

  Lai izlasītu visu rakstu, vienkārši noklikšķiniet uz virsraksta vai pēc šī īsā ievada noklikšķiniet uz: turpināt lasīt. Varat to komentēt arī angļu valodā, bet, lai komentētu galvenajās pasaules valodās, jums būs jāiet uz galveno izvēlni, kas tiem, kas mūs apmeklē no viedtālruņiem, tiek parādīta, noklikšķinot uz 3 horizontālās līnijas, vai lapas apakšā jūs atradīsiet pilnu galveno izvēlni , ar horizontālajiem izvēlnes vienumiem, nolaižamajā izvēlnē, utilīta izvēlnes vienībā, dodieties uz emuāru, emuāru kategorijās, izvēlieties kategorijās, valodas kategoriju , un savu valodu, un meklējiet rakstu ar nosaukumu: mūsu ideoloģija. Tas izklausās sarežģīti, bet tas ir ļoti vienkārši. Lūdzu, rūpīgi ievērojiet un ievērojiet visus mūsu norādījumus, lai mūsu vietni izmantotu vislabākajā veidā.

  Lai skatītu visas mūsu vietnes publiskās zonas daļas angļu valodā (un mūsu biedriem arī privāto zonu), vienkārši noklikšķiniet uz valodas moduļa katras mūsu vietnes lapas augšdaļā, uz raksta “ -English-“, un pēc tam nolaižamajā izvēlnē jums jānoklikšķina uz vēlamās valodas. Dažu sekunžu laikā jūs redzēsit visas daļas angļu valodā savā valodā. Vai arī mūsu tīmekļa lapas apakšā noklikšķiniet uz savas valodas karoga vai zem karodziņiem atlasiet savu valodu, noklikšķinot uz tās, atvērtajā nolaižamajā izvēlnē, vispirms noklikšķinot uz: atlasiet valodu . Dažu sekunžu laikā katra daļa tiks iztulkota jūsu izvēlētajā valodā. Uzmanību, mūsu automātiskie tulki pagaidām tulko tikai visas daļas angļu valodā vairāk nekā 100 valodās, nevis no vienas valodas uz citu.

  Demokrātija nozīmē varu cilvēkiem.

  Lietojot šo vārdu demokrātija, kam ir nozīme, spēks tautai, viņi mums nedarīja labu, bet gan, jo tas ir loģiski, normāli un pareizi, ka tā ir. Iedzīvotājiem ir jātur un vienmēr jāsaglabā visa vara, un viņiem ir jāpieņem noteikumi, tātad likumi, kas pēc tam ir jāīsteno praksē, un vienmēr jāievēro. Savukārt vecā politika ir pārņēmusi lemšanas varu un izmanto to, kā vēlas, daudzus gadus pēc katrām vēlēšanām, nevienam neko nevarot darīt lietas labā, nevienam vēlētājam neprasot, kurš lēmums ir labākais. DirectDemocracyS ir mūsu novatoriskā politika, un tā ir vienīgā, kas var ticami izrunāt divus vārdus, kas kopā ar citiem ir mūsu pastāvēšanas, brīvības un demokrātijas pamats.

  Tāpēc pamatkoncepcija, kas mūs radīja, sastāv no dažiem jautājumiem un ar tiem saistītām loģiskām atbildēm. Ja mēs jums jautāsim, demokrātijā kurš komandē, kurš lemj? Jūsu atbilde būs: tas, kuram ir vara, pavēl un lemj. Un, lai labāk saprastu, kāpēc mēs dzīvojam netaisnīgā pasaulē, mēs uzdodam jums jautājumu: kam pieder vara? Un šeit jums ir jāsaka, ka demokrātijā: iedzīvotājiem ir vara, bet viņi to patur un izmanto tikai tad, kad ir vēlēšanas. Pēc tam daudzus gadus visu varu turēja politiskās partijas un to politiskie pārstāvji. Neviens nekad nenoliegs šo mūsu koncepciju.

  Mēs uzdevām sev tos pašus jautājumus pirms daudziem gadiem un meklējām un atradām visus risinājumus, lai panāktu taisnīgumu ar mērķi radīt patiesu tiešo demokrātiju, vienlaikus uzsākot savu smago darbu kā hibrīddemokrātiju. Pagaidām mēs esam hibrīddemokrātija tādā ziņā, ka gandrīz visās pasaules valstīs bez diktatūrām, oligarhijām, atsevišķām partijām pastāv daļējas un nepilnīgas, reprezentatīvās, demokrātijas formas. Nevarot uzreiz mainīt demokrātijas ieviešanu, kas ir tikai daļēja, dažādās valstīs, mūsu politiskās organizācijas ietvaros, mēs nekavējoties ieviešam praksē vienīgo autentisko demokrātiju, tiešo, kurā mūsu vēlētāji, oficiālie biedri, pieder mūsu oficiālajai vietnei, un mums ir pilnīga, absolūta un bezgalīga kontrole pār visām mūsu darbībām. Absolūta brīvība un autentiska demokrātija ir vārdi, ar kuriem mēs sevi pasniedzam pasaulei.

  Tautai ir jābūt lemtspējīgai, taču ir tikai viens demokrātijas veids, kas patiešām dod varu tautai, un tā ir tiešā demokrātija. Vienmēr jautāt iedzīvotājiem, kāds ir labākais veids, kā izvēlēties, kādus likumus rakstīt, apspriest un apstiprināt, ir pienākums ikvienam, kas iesaistīts politikā. Tagadne un nākotne ir jāizlemj visiem cilvēkiem, nevis tikai politiskajām partijām un to politiskajiem pārstāvjiem. Ja senatnē tiešo demokrātiju praksē ieviesa tikai dažas pilsētas, tad Senajā Grieķijā, kur cilvēki balsoja par galvenajiem lēmumiem, kas jāpieņem, ieliekot akmeni urnā, lai pateiktu jā, vai citā urnā sakiet nē, pašlaik, izmantojot tehnoloģiju un esošos drošības pasākumus, jūs varat izlemt starptautiskā, kontinentālā, valsts, štata, reģionālā, provinces, rajona un vietējā, pilsētas, apkaimes un pat ceļu bloķēšanas līmenī kopā, par katru pieņemamo lēmumu. Tikai dažas minūtes dienā mūsu visu politiskās apņemšanās mainīt un uzlabot pasauli un pārliecināties, ka likumus pieņem tie, kam pēc tam ir pienākums tiem pakļauties. DirectDemocracyS īsteno arī propozitīvo tiešo demokrātiju, kas ļauj ikvienam, kas ir daļa no mūsu grupas, mūsu oficiālajā tīmekļa vietnē ierosināt, apspriest un balsot par savām iniciatīvām, idejām un projektiem. Mēs nelikvidējam politiku, bet palielinām to cilvēku skaitu, kuriem būs iespēja nodarboties ar politiku aktīvā veidā, esot galvenajam varonim.

  Ikviens, kurš tev saka, ka tu jau dzīvo autentiskā demokrātijā, tev melo, zinot, ka melo. Mēs, pat valstīs, kas pasludina sevi par demokrātiskām, dzīvojam vieni, daļējā demokrātijā, kurā tikai vēlēšanās, īsu laiku, lai izvēlētos un balsotu par politisko partiju vai izvēlētos politisko pārstāvi, mums ir spēks mūsu rokās. Mēs izlemjam, kam dot, varu, slavu, bagātību, privilēģijas, daudzus gadus, nespējot apturēt, mainīt vai ietekmēt pašreizējās vecās politikas izvēles un visus lēmumus. Viņi to dara, izmantojot ļaunākos melus: viņi jums pateiks, ka balsojot mēs izvēlamies, kurš ir jāizvēlas mūsu vietā. Ka ar savu balsojumu mēs deleģējam citiem pieņemt likumus, kas mums ir jāīsteno praksē un līdz ar to arī jāievēro.

  Viņi jums pateiks, ka reprezentatīvā demokrātija ir patiesa demokrātija, jo ar mūsu balsojumu politiskajām partijām un to politiskajiem pārstāvjiem, ko tās izraudzījušās, vienmēr ir viņu kandidāti, tiek dotas tiesības lemt mūsu vārdā, no vēlētājiem. Viņi arī pateiks, ka vēlēšanu uzvarētāji pārstāv iedzīvotāju vairākumu un ka demokrātijā lemj vairākums, bet mazākums to ievēro. Tehniski taču, ja, piemēram, kādai politiskajai partijai vai politisko partiju apvienībai, vai pat politiskajam pārstāvim ir 50% + viena balss, tā noteikti nepārstāv iedzīvotāju vairākumu, tā tikai pārstāv vairākumu. tie, kas ir aizgājuši balsot. Piemēram, daudzās valstīs pat ļoti liels procents vēlētāju, bieži no 10 līdz 40%, neiet balsot. Līdz ar to, ja nobalso tikai procents no visiem vēlētājiem, kurš uzvar, nepārstāv lielāko daļu vēlētāju, bet gan tikai lielāko daļu no tiem, kas fiziski pieteikušies balsojumam. Tie, kas nevēlas balsot, tie, kas atturas, to dara galvenokārt tāpēc, ka viņi neatpazīst sevi nevienā politiskajā partijā un nevienā kandidātu vēlēšanās. DirectDemocracyS, kurā ikviens var atpazīt sevi, ir derīga alternatīva vecajai politikai.

  Politiskās partijas un to politiskie pārstāvji no vecās un novecojušās politiskās šķiras padara sevi par leģitīmiem un likumīgiem ar balsojuma palīdzību, ar kuru mēs tām piešķiram pārstāvību.

  Ikviens no jums, kurš piekrīt šādai rīcībai, nekavējoties pārtrauc lasīt, dodieties prom un nekad vairs neredzēsiet šajās daļās. Vai mēs esam slikti? Mēs to nedarām, jūs, jā, jo jūs, jūs esat lielākās krāpšanas un lielākās zādzības līdzdalībnieki cilvēka vēsturē.

  Vecā politika ar tai piederīgajiem, ar reprezentatīvo demokrātiju nekad nebūs ne taisnīga, ne pat leģitīma (kā to likumi tehniski nav), jo katrs cilvēks ar savu balsi neatsakās no lemšanas varas, bet tas padara dažus politiķus par saviem pārstāvjiem iestādēs. Tiešā DemokrātijaS ar savu politisko pārstāvju pienākumu vienmēr pirms kaut ko izlemt pieprasīt saistošu atzinumu tiem, kas politiķiem ir piešķīruši pārstāvības tiesības, automātiski veido pārstāvības demokrātiju. Ik pa laikam, arī mūsdienās, tiek rīkoti tautas referendumi, nereti par nebūtiskiem jautājumiem un ik pa brīdim ar sarežģītiem jautājumiem, lai dotu tautai tiesības izteikties. Bet vai tu saproti? Viņi dod cilvēkiem to, ko nozīmē pats vārds — demokrātija, un tam vienmēr jābūt pilnīgam un nepārtrauktam laika gaitā. DirectDemocracyS paredz un ievieš praksē iekšēji un arī ārēji cer uz nepārtrauktu referendumu par katru tēmu, ieviešot autentisku demokrātiju praksē.

  Daudzos savos rakstos mēs izceļam un nosodām šo fundamentālo jēdzienu, šo demokrātijas zādzību, šo milzīgo krāpšanu, kas mums visiem rada izšķiršanās ilūziju, varas mirāžu. Tā vietā lemj tikai vecās politiskās partijas un to politiskie pārstāvji. Mums patīk lietas padarīt skaidras, likt visiem tās saprast, un tad katrs no jums izlems, vai mums ir taisnība, vai mēs kļūdāmies, un situācija pasaulē, tas ir labi.

  Reiz vienā no mūsu rakstiem mēs nonākam tieši pie sākuma daļas, pie svarīgas daļas.

  Mūsu galīgais mērķis ir ļaut visiem cilvēkiem, tātad visiem pasaules iedzīvotājiem, lemt, ierosināt, apspriest, balsot, rakstīt, īstenot un īstenot visus noteikumus (likumus), palīdzot, informēti godīgā, brīvā veidā, neatkarīgi un konkurē ar speciālistu grupām. Balstoties uz visiem mūsu noteikumiem, visām darbībām uz veselo saprātu, meritokrātiju, savstarpēju cieņu un likumību. Tādējādi mēs visi varam dzīvot patiesi brīvi un autentiskā demokrātijā. Tehnoloģija un drošības pasākumi, kas nodrošina visu mūsu darbību nevainojamu darbību, jau ir aktīvi un ir pieejami katrā mūsu vietnē. Katra no mūsu īpašajām grupām sastāv no visiem mūsu dalībniekiem, kuri garantē pilnīgu atbilstību visiem mūsu noteikumiem.

  Jau tas, ka politiskās partijas lemj, kuru kandidēt, un neprasa, izņemot retos gadījumos (ar priekšvēlēšanām), saviem atbalstītājiem, ir nožēlojams fakts. Primāro un izvēli, ko izvirzīt, patiesībā nekad neizlemj visi partijas biedri, bet primāros kandidātus izvēlas politisko partiju vadība, ko bieži ietekmē finanšu, ekonomikas un varas pilnvaras. Ja pamanījāt, iedod vārdu sarakstu, bet nezina, kā tika izvēlēti kandidāti, pēc kā ir jāuzticas vienam vai otram? Šeit, DirectDemocracyS, kandidātu atlase ir praktiski publiska, un tā ir uzticēta kandidātu atlases grupai, ko veido mūsu oficiālie dalībnieki. Ikviens var pieteikties vai kandidēt no dažādu ģeogrāfisko vai skaitlisko grupu locekļiem (kas ir mūsu lieliskais jauninājums). Priekšvēlēšanās tiek parādīta un apspriesta ar tiem, kuriem jābalso, balstoties uz katra kandidāta iegūtajiem rezultātiem par kandidātu atlasi, kandidātu atlases grupām, lai ļautu balsotājiem izvēlēties labākos kandidātus informētā veidā.

  Ikviens, kas pievienojas DirectDemocracyS, nav tikai mūsu biedrs vai atbalstītājs, bet arī visas mūsu politiskās organizācijas īpašnieks, kā arī katrs mūsu pārbaudītais reģistrētais lietotājs. Īpašumtiesības garantē pilnīgu un nepārtrauktu mūsu oficiālo dalībnieku kontroli pār katru mūsu veikto darbību. Katrs mūsu lietotājs, būdams īpašnieks, ir ieinteresēts, lai visas darbības tiktu veiktas saskaņā ar visiem mūsu noteikumiem.

  Tātad atšķirība starp mums (novatoriskā politika) un viņu (vecā politika) ir milzīga.

  Bet pats fakts, ka tiek uzskatīts par demokrātiju, pārstāvības demokrātiju, ir krāpniecība. Reprezentatīvā demokrātija ļauj politiskajām partijām un politiskajiem pārstāvjiem daudzus gadus, neprasot viedokli, par visu lemt tiem, kuri ar savu balsi deleģējuši lemšanas varu vecajai politikai.

  Lai uzzinātu, vai šī raksta lasītājs ir piemērots mums pievienoties, vienkārši ļoti uzmanīgi sekojiet tālāk sniegtajai argumentācijai par pārstāvības spēku, ko mēs sniedzam ar savu balsojumu.

  Ja ar savu balsojumu mēs dodam, pareizāk sakot, dodam tiem, kas mūs pārstāv, varu lemt mūsu vietā, tad nepievienojieties, jo jūs neesat savienojami ar mūsu inovatīvo politiku. Tas nozīmē, ka jūs piekrītat, piekāpjaties un līdz ar to atdodat vecajai politikai visas savas tiesības lemt.

  Ja ar savu balsojumu mēs dodam tikai pilnvaras pārstāvēt mūs institūcijās, mūsu lēmumus īstenot, rūpīgi izlasiet mūsu rakstus un pievienojieties mums, jo jūs esat saderīgi ar visām mūsu aktivitātēm. .

  Patiesībā ir svarīgi saprast, ja mēs vēlamies paši lemt par savu tagadni un nākotni, kopā būdami īstie varoņi, informēti un atjaunināti, vai arī mēs vēlamies darīt, tāpat kā pagātnē, un dot citiem uzdevums pieņemt lēmumu mūsu vietā. Vai arī, ja vēlamies, neuzņemamies nekādu atbildību un nevēlamies tērēt laiku, ierosināt, apspriest un balsot likumus, kas regulē mūsu dzīvi. Daudzi teiks: ja mēs maksājam politiskajām partijām un politiskajiem pārstāvjiem, lai viņi lemj un dara savu darbu, kāpēc mums jātērē dārgais laiks, pašiem jāizlemj, visiem kopā, viņu vietā? Atbilde ir vienkārša, un mēs jums atbildam uz dažiem mūsu jautājumiem ikvienam, kas lasa. Vai jūs uzticaties politiskajām partijām un politiskajiem pārstāvjiem, vecajai politikai? Vai esat pārliecināts, ka vecā politika pilda katru vēlēšanu kampaņas laikā doto solījumu? Vai politiskās partijas īsteno kādu savu politisko programmu daļu? Ja jūsu atbildes uz iepriekš minētajiem jautājumiem ir nē, nekavējoties pievienojieties mums un mainīsim un uzlabosim pasaules politiku visos līmeņos. Bet mums ir citi jautājumi jums. Vai esat dzirdējuši par politiskajām partijām vai politiskajiem pārstāvjiem, kuri ir bijuši korumpēti, melojuši, izmantojuši savu politisko varu personīgiem mērķiem, vai par draugiem, vai finanšu un ekonomikas iestādēm? Vai esat dzirdējuši par politiskajām partijām vai politiskajiem pārstāvjiem, kuri ar saviem lēmumiem ir iecienījuši tikai noteiktu sociālo slāni un nav pieņēmuši likumus visu pilsoņu interesēs? Vai, jūsuprāt, notiek cīņa par politisko varu gan ārējā, gan iekšējā? Vai jūs uzskatāt, ka šīs cīņas par varu un sava prestiža saglabāšanu ir kaitīgas un neļauj politiskajām partijām vai politiskajiem pārstāvjiem veikt savus reprezentācijas uzdevumus visiem lietderīgā veidā? Atkal, ja jūsu atbildes šoreiz ir jā, nekavējoties pievienojieties mums un mainīsim un uz visiem laikiem uzlabosim pasaules politiku visos līmeņos.

  DirectDemocracyS ir atradusi ļoti vienkāršu un efektīvu veidu, kā mainīt un uzlabot pasaules politiku un tādējādi mainīt un uzlabot visu cilvēku dzīvi. Ar mūsu noteikumiem, ar mūsu vērtībām, ar mūsu ideāliem, kas viss ir ieviests praksē, neatkarīgi no tā, kas mums pievienosies, mēs piespiedīsim savus politiskos pārstāvjus visā pasaulē, katrā ģeogrāfiskajā apgabalā un visos līmeņos lūgt saistošu viedokli, tie, kas viņiem piešķīra pārstāvības varu, tas ir, viņu vēlētāji, kas visi ir mūsu politiskās organizācijas biedri. Mēs nevaram nevienu piespiest mainīties un ieviest jauninājumus, un, protams, vecajai politikai nav ne intereses, ne spēka atteikties no savas varas par labu iedzīvotājiem. Iedzīvotāji pēc vecās politikas rēķinās tikai ar vēlēšanu dienu, un, kā jūs visi labi zināt, viņi darītu visu, lai panāktu vienprātību un līdz ar to saglabātu savas privilēģijas.

  Mums, pirmkārt, katrā lēmumā ir visas sabiedrības labums. Šķiet, ka tas ir pašsaprotams secinājums, taču ne visu politisko partiju nolikumā ir frāze: mēs veiksim visas darbības ar mērķi palīdzēt visiem cilvēkiem, vienmēr sākot ar tiem, kas nonākuši visvairāk grūtībās. Citos savos rakstos mēs analizēsim iepriekšējā teikuma pēdējo daļu. Bet pirms mums kāds pārmet labklājību un balsu prasīšanu no nabagiem, mēs jums sakām, ka mēs nevienam neko nedodam, bet nekad arī nepieļausim, ka grūtībās ir tikai viens cilvēks, tiešām, nesaņemot mūsu palīdzību. ., lai izveidotu pienācīgu dzīvi. Tas nav mūsu stilā un nekad nebūs, balsu "pirkšanas" fakts un vienprātība, neīstu lietu solīšana vai iedzīvotāju krāpšana, lai mūs piespiestu balsot. Atsevišķas valdības un noteiktas politiskās partijas pēc tam, kad tās ir pārvaldījušas un izņēmušas no 100 iedzīvotāju kabatām, pirms vēlēšanām vēlreiz apstiprina, sola palīdzību un labvēlības, lai atkal uzvarētu vēlēšanās. Tātad tieši pirms balsošanas viņi jums atdod 20, no 100, ko viņi jums bija "nozaguši". Un visi mazāk izcili prāti vēlreiz apstiprina tos, kas viņus "aplaupīja". Un vēsture atkārtojas bezgalīgi. Varbūt ar dažādiem varoņiem.

  Mums visi politiskie ideāli, no visas vecās politikas, ir bankrots, novecojis, neefektīvs un dažas veselā saprāta lietas, ka katram ideālam ir minimālos procentos, mēs tos "nozagam", apvienojot, lai radītu politiskais ideāls ideāls un moderns, balstoties uz veselo saprātu, uz meritokrātiju, uz cieņu pret visiem likumiem (visiem), uz savstarpēju cieņu pret visiem cilvēkiem, uz zināšanām, kā atšķirt labo no ļaunā, uz izglītību, uz pētniecību, uz " godīga un uzticama informācija par kultūru, cieņa pret visām tradīcijām, cieņa pret visām reliģijām, bet neļaujot mums pievienoties sliktiem cilvēkiem.

  Mums un ikvienam, kas mums pievienojas, komunisms, fašisms, nacisms, sociālisms, demokrāti, republikāņi, strādnieki vai konservatīvie, labējie vai kreisie, centra partijas, diktatūras, oligarhijas, atsevišķas partijas, etatisms, mežonīgais kapitālisms un visi, kas pārstāvēt viņus un atbalstīt viņus, visi ir atbildīgi un līdzdalībnieki par sūdu pasauli, kurā mēs dzīvojam. Tas pats attiecas uz visām pretsistēmiskām kustībām vai tiem, kas nodarbojas ar politiku pret kādu, kam nav politisko pretinieku, bet patiesi ienaidnieki, tie visi nav savienojami ar mūsu jauninājumiem. Mēs netaisām politiku, pret kādu, mēs neesam pret sistēmu, bet mēs darām politiku par labu visiem, un mēs veidojam un pārvaldām visi kopā, iekšēji, visus mūsu neskaitāmos projektus, jaunu sistēmu, politisko, finanšu, un ekonomiskais, kas nav ienaidnieks, bet gan alternatīva vecajām sistēmām.

  Daudzi mūs uzskata par pretpolitiku, pret sistēmu, jo mēs visiem norādām un kritizējam visas politikas, kā arī finanšu, ekonomikas un sociālās sistēmas milzīgas nepilnības. Bet tie ir virspusēji vērtējumi no to puses, kas mūs nepazīst. Turklāt mēs neaprobežojamies ar kritikas izteikšanu, mums ir risinājumi dažādām kritiskām problēmām. Un tad patiesību zina visi, un tikai tie, kas negrib redzēt, izliekas, ka milzīgo problēmu nav.

  Tā kā mēs esam tikko dzimuši, neviens nevar mums pārmest, ka esam teikuši, uzrakstījuši dažas lietas un pēc tam darījuši dažādas lietas, nepildām visus savus solījumus. Nekad nenotiks tā, ka mēs sakām vienu, bet darām citu. Neviens nevar apstrīdēt mūsu apgalvojumus un mūsu metodes, kas pētītas, izstrādātas un ieviestas praksē daudzu gadu smaga darba laikā. Tomēr mēs atņemam visiem mūsu atbalstītājiem tiesības kritizēt, mūsu politisko organizāciju un mūsu politiskos pārstāvjus, jo mēs darām un vienmēr darīsim to intereses, kas mūs atbalsta, izpildot un nekavējoties ieviešot katru " pasūtījums" saņemts no mūsu biedriem. Tātad, kritizējot mūsu pārstāvjus, viņi praktiski kritizēs paši sevi.

  Atšķirībā no vecās politikas, DirectDemocracyS lemj par programmām un dod vēlēšanu solījumus visos līmeņos darba grupās, kuras sastāv no visiem mūsu oficiālajiem, starptautiskajiem, kontinentālajiem, nacionālajiem un vietējiem locekļiem, izmantojot īpašas administrācijas grupas, drošību un galvotājiem, kā arī fundamentāli sadarbojoties speciālistu grupām, brīvām, neatkarīgām, kompetentām, kas sastāv no mūsu lietotājiem, kas ar savu darbu garantēs mums visus panākumus. Lemjot visiem kopā, pamatojoties uz atsevišķiem priekšlikumiem, ikviens varēs apspriest un pēc tam balsot par katru veselā saprāta ideju, kas ir noderīga visiem iedzīvotājiem.

  Mēs īstenojam īstu vietējo autonomiju visās ģeogrāfiskajās grupās, to nosaka visi kopā, balstoties uz visiem mūsu starptautiskās organizācijas noteikumiem, vērtībām, ideāliem un vienādām metodēm. Ierosināt, apspriest, lemt un balsot, mūsu locekļi ģeogrāfiskajās grupās dažādās teritoriālajās apakšvienībās, kas pilnībā sastāv no cilvēkiem, kuri dzīvo katrā ģeogrāfiskajā apgabalā.

  Tiešā DemokrātijaS nav nodoma piespiest veco politiku, veco finanšu, ekonomisko un sociālo sistēmu mainīties un kļūt līdzīgiem mums, jo mēs neesam ieinteresēti konfrontācijā pret viņiem un pret pašreizējām ideoloģijām. Bet, ja mums uzbrūk vai ja mēs mēģināsim piebremzēt, vai vēl ļaunāk, apstāties, mēs spēsim atbildēt saprātīgi, bet stingri.

  Mēs esam un vienmēr būsim pret visa veida vardarbību, pret jebkādu karu, pret visa veida terorismu, pret jebkādām noziedzīgām darbībām un pret ikvienu, kas nepraktizē un neievēro visus likumus. Miers, likumība, idejas un inovatīvas programmas katrā nozarē ļaus mums īsā laikā mainīt un uzlabot pasauli.

  Tomēr viss šis milzīgais un grūtais darbs tiks veikts mierīgi, rūpīgi aprēķinot un izvērtējot katru detaļu un ievērojot visus, visus mūsu noteikumus, bez izņēmuma un nekad nepiekāpjoties. Mēs to darīsim pa vienam lietotājam, atlasot ar lielu uzmanību, īpaši mūsu pirmos lietotājus. Mēs nevaram piedzīvot neveiksmi, jo mēs vienmēr ieliekam īstos cilvēkus pareizajās lomās, lai paustu savu potenciālu, gūstot vislabākos, abpusēji izdevīgos rezultātus.

  Mēs ļoti labi zinām, ka ir tikai viena lieta, kuru patiešām ir grūti mainīt un uzlabot visu zemes cilvēku mentalitāti. Tas nenozīmē atņemt cilvēkiem viņu idejas, nedz arī likvidēt politiku. Mums ir jāizstrādā labāka politika attiecībā uz saturu un ideāliem, kas koncentrējas uz visiem cilvēkiem, ar visām viņu vajadzībām un visām viņu vēlmēm. Nekad nevienam nedodot priekšroku, citiem kaut ko atņemot. Mēs esam pret jebkādu sociālo cīņu, jo mums parasti ir konkrēta, tūlītēja un efektīva palīdzība, vispirms no grūtībās nonākušajiem un pēc tam no visiem pārējiem. Tāpēc nav runas par izvēli, kuram palīdzēt pirmajam, proti, kuram ir vislielākās grūtības.

  Likvidējot vecās ideoloģijas un politisko "gavilēšanu", mēs visi varēsim koncentrēties uz fundamentālām lietām, kas jāpanāk visiem kopā. Mēs jau esam izveidojuši īstu "politisko laboratoriju", kurā vienmēr ir bijuši cilvēki no visdažādākajām politiskajām vidēm, bet kuri vēlējās atteikties no savām, novecojušām un bankrotējošām idejām, lai radītu politisko pilnību, kas ir mūsu ideāls.

  Papildus mentalitātei, mainīt un pilnveidoties, būs patiešām grūti, likt visiem saprast mūsu projektus, jo tie bieži vien ir grūti saprotami mūsu inovācijas dēļ.

  Bet ar laiku visi sapratīs, ka ir tikai viena cerība uz pārmaiņām un visu mūsu dzīves uzlabojumiem, un to sauc DirectDemocracyS, kurai ar politiku būs grūts uzdevums mainīties un uzlaboties. visi likumi, vienmēr visu iedzīvotāju interesēs, ir noteikums, ko mēs jums zvēram un kas nekad netiks pārkāpts. Katram likumam, katram noteikumam ir jābūt, lai palīdzētu visiem, kā vienmēr, sākot ar tiem, kuriem ir vislielākās grūtības. Mēs šajā rakstā to esam rakstījuši 4 reizes un atkārtojam un atkārtosim bieži, bet tas ir skaidrs visiem, mēs neesam kā vecā politika, mēs praktizējam un turam katru solījumu. Un, lai to izdarītu, mēs nemeklēsim savu vēlētāju piekrišanu, bet būsim pelnījuši visu cilvēku piekrišanu.

  Daudziem tā var šķist skaista utopija, taču DirectDemocracyS ir reāls un jau ilgu laiku darbojas bez pārāk lielas publicitātes. Daudzi mums saka, ka cilvēki ir viltīgi, dažreiz slikti un ka mums būs jāsaduras ar veco politiku, ar vecajām finansēm, ar veco ekonomiku, kas, neskatoties uz to, ka tā ir bankrota vai lemta neveiksmei, darīs visu, lai palēninātu. vai, vēl ļaunāk, aptur mūs. Kas attiecas uz gudriem vai sliktiem cilvēkiem, mēs varēsim novērst jebkāda veida darbības, kas ir pretrunā ar mūsu noteikumiem. Patiesībā mums ir ļoti sarežģīta sistēma, un tas ir ilgs laiks, lai kāds varētu mums pievienoties. Katra lietotāja darbība tiek rūpīgi izvērtēta, un nepiemērotie lietotāji tiek bloķēti vai likvidēti, padarot tos persona non grata. Kas attiecas uz veco politiku, vecajām finansēm, veco ekonomiku, viņi ir tik sliktā stāvoklī, un viņiem ir tik daudz problēmu, ka viņi netērēs laiku, cīnoties ar mums. Patiešām, mēs viņiem būsim noderīgi, lai dotu izeju, viņiem un viņu neveiksmīgajām idejām. Jo mēs nevienu neatraidām, un katram radām attīstības iespējas, acīmredzot ar savām metodēm un ar saviem noteikumiem. Neatkarīgi no tā, vai viņi spēs integrēties mūsu inovācijā, būs būtiski viņu "izdzīvošanai".

  Neuzskatiet mūs par pārāk ambicioziem vai pārāk lepniem, vai, vēl ļaunāk, pārdrošiem, iepriekš neizlasot visu mūsu informāciju, kas dažos gadījumos nedaudz atkārtojas, taču ir svarīgi atkārtot dažus pamatjēdzienus, lai tie būtu saprotami visiem.

  Bieži vien jūs atradīsiet nelielas atšķirības noteiktos nebūtiskos jēdzienos vai dažos noteikumos, kurus esam nedaudz mainījuši, padarot tos labākus. Nekad, attiecībā uz jēdzieniem un pamatnoteikumiem, parasti par dažām virspusējām lietām, starp veciem un jauniem pantiem, nevarētu būt minimālas neatbilstības, par kurām mēs atvainojamies, taču mēs apliecinām, ka tie visi ir izstrādāti ar mērķi uzlabot. Raksti, galīgie noteikumi un pat mūsu vietnes fiziognomija, kas varētu šķist nedaudz haotiska, tiek gatavota un balsota galīgajā variantā, un tas viss tiks publicēts pēc iespējas ātrāk. Tāpēc mēs nekavējamies runāt ar jums par dažiem mūsu trūkumiem, margināliem, bet būtiskas lietas vienmēr ir vienas un tās pašas.

  Mēs iesakām informēt sevi un padziļināt dažādas tēmas, izlasot visas publiskās daļas mūsu oficiālajā tīmekļa vietnē, un tad, ja jums patīk tas, ko mēs piedāvājam, un jūs jutīsieties saderīgi ar mūsu noteikumiem, mūsu vērtībām, mūsu ideālus un mūsu darba metodes, jūs varat pievienoties mums, reģistrējoties un izveidojot personīgo profilu, mūsu sveiciena vietnē, ievērojot visus mūsu noteikumus. Galu galā tas ir pavisam vienkārši, lai gan laiks, kad mums jāpievienojas, var atšķirties.

  Mēs esam jums izskaidrojuši iemeslus un, īsi sakot, savus apsvērumus un vēl īsāk mūsu metodes, lai mainītu un uzlabotu politiku ar mūsu jauninājumiem.

  Kā vienmēr, mēs atbildam uz dažiem jūsu jautājumiem savos dažādos rakstos, cik drīz vien iespējams, apkoposim tos jautājumu un atbilžu rakstā, kuru publicēsim ar iespēju viegli atrast atbildes uz jūsu pamatotajiem jautājumiem .

  1. jautājums. Daudzos rakstos DirectDemocracyS ir ļoti kritiska nostāja gandrīz visu valstu reliģijām. Vai jums ir reliģijas, kuras jūs uzskatāt par sev tuvākām, un citas, kuras ir attālākas?

  Atbilde 1. Nevienā no mūsu rakstiem mēs neesam bijuši kritiski, naidīgi vai rupji pret kādu dievību, jo neatkarīgi no tā, cik daudz zinātne ir uzlabojusies, tā nevar mums skaidri un galīgi pierādīt, ka nav Dieva vai vairāk Dievu. Mēs vienkārši esam paziņojuši, ka, mūsuprāt, un pēc daudzu zinātnieku domām, daudzas reliģijas, tāpat kā daudzas kultūras, valodas un tradīcijas, tika izdomātas, lai šķeltu cilvēkus. Vienmēr varas, finansiālu un ekonomisku iemeslu dēļ. Mēs cienām reliģiskos uzskatus vienādi un nekad neļausim sev sarindot tos, kuriem dodam priekšroku, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mūsu lietotāju vidū ir cilvēki no visām pasaules valstīm, no visām reliģijām un no visām kultūrām. , no visām tradīcijām un kuri runā visās valodās. Gandrīz visu reliģiju mērķis ir pievērst cilvēkus, ticot, ka viņi ir labākie, tuvākie dievībām, un tas laika gaitā ir radījis konfliktus un visa veida vardarbību (karus un terorismu). Bet mēs nekad neesam vainojuši reliģijas, bet gan cilvēkus, kuri izmantoja un joprojām izmanto reliģijas un dievības kā ieganstu, lai īstenotu visa veida vardarbību. Un vienmēr tādu iemeslu dēļ, kuriem nav nekā kopīga ar dieviem. Visas reliģijas, šķiet, ir pareizas, sludina mīlestību, taču tās visas ir novecojušas, un to vadītājiem un viņu ticīgajiem ir jālūdz viņu dievišķības ar jaunu mīlestības vēsti, arī atjaunošanas vēsts. Mēs arī mudinām viņus būt iecietīgiem un cienīt citu cilvēku idejām. Taču ar mums jebkuras reliģijas cilvēki var piekļūt mūsu darbībām, ja vien viņi nekad nemēģinās pārvērst citus lietotājus un nekad nejaukt reliģiju. Tiem, kas strādā ar mums, savstarpēja cieņa jāizvirza savu vērtību augšgalā. Pagaidām neviena reliģija nav nostājusies pret mums, un mēs ceram, ka visas reliģijas saprot mūsu darba nozīmi ikvienam, ka katrs mūsu noteikums ir visu cilvēku labā, bez jebkādas diskriminācijas. Tolerancei un cieņai jābūt abpusējai, starp mums un viņiem.

  2. jautājums. Un atsevišķu valstu tradīcijas, vai tās ir saistītas ar politiskajām sistēmām, kas, piemēram, paredz monarhijas, DirectDemocracyS, vai tas ir savienojams ar monarhiju?

  Atbilde 2. Tradīcijas, kultūras, reliģijas, valodas, bet arī māksla, kas nodrošina demokrātiju, brīvību un savstarpēju cieņu, ir savienojamas ar visām mūsu darbībām, un tās visas ir vienādi cienītas. Mums visas tradīcijas, kultūras, reliģijas, valodas, māksla tiek uzskatīta par dažādu iedzīvotāju bagātību un pārstāv nacionālo identitāti. Ja valstī ir monarhiska sistēma, mūsu uzdevums nav mainīt vai pārveidot šo sistēmu. Mēs esam lieliski saderīgi ar monarhijām, ja vien tās nav autoritāras un neveic darbības pret mums vai mūsu lietotājiem. Mēs neuzskatām, ka politisko spēku vajadzētu ietekmēt tam, kurš ir tautas simbols, piemēram, imperators, karalis, hercogs, ar to sieviešu variantiem utt. utt. Turklāt gandrīz visās valstīs pastāv konstitucionālas monarhijas ar parlamentiem un valdībām, kas ir neatkarīgas no suverēnām valstīm un kuras pilda tikai reprezentatīvas funkcijas. Tāpēc suverēni gandrīz nekad nepieņem tiešus politiskus lēmumus, bet politisko lomu spēlē valdības. Mēs nekad neatļausim brīvām iedzīvotājiem uzspiest tos valsts vai vietējos simbolus.

  3. jautājums. Esmu lasījis daudzus jūsu rakstus, bet bez kritikas par notiekošo, es neredzu daudz rakstu par vidi, jūsu politisko organizāciju, par to, kādus cilvēkus jūs meklējat, un vairāk visas programmas, kad domājat mums kaut ko pastāstīt?

  Atbilde 3. Mūsu nav tikai kritika, bet gan skumjš novērojums par realitāti, kurā dzīvojam. Kur plaisa starp bagātajiem un nabadzīgajiem ir ārkārtīgi palielinājusies. Tiešā DemokrātijaS nepiemīt un necieš nekāda veida sociālo naidu vai skaudību pret tiem, kam ir daudz bagātības, varas vai slavas, ja viņi tos ieguvuši ar nopelniem, godīgā, lojālā veidā, bez ekspluatējot savus darbiniekus un nepiesārņojot planētu. Bet mums šķiet netaisnīgi, ka grūtos laikos mums visiem bagātie kļūst daudz bagātāki, bet nabagie kļūst arvien nabagāki un cīnās, lai izdzīvotu pienācīgā veidā. Turklāt gandrīz visā pasaulē mēs esam liecinieki vidusšķiras izzušanai, kas bija patiesais ekonomikas struktūras "mugurkauls". Kas attiecas uz meklētajiem cilvēkiem, tiem jābūt: saprātīgiem cilvēkiem, ar veselo saprātu, ar absolūtu cieņu pret noteikumiem un likumiem, godīgiem, sirsnīgiem, uzticamiem, kuri atšķir, kas ir pareizi, kas nepareizi, taisnība, no nepatiesa un ka viņiem ir vismaz viena kompetence (ka viņi ir speciālisti) noteiktā darbībā. Mūsu politiskās programmas ir atrodamas visos mūsu rakstos, bet arī informatīvajos rakstos mūsu galvenās izvēlnes programmu sadaļā. Mēs esam koncentrējušies uz dažādiem mūsu programmu aspektiem, tostarp: ārpolitikai, ekonomikas politikai, jaunatnes politikai un daudziem citiem. Vienkārši meklējiet tos, un tie ir atrasti, tie nav detalizēti, bet tie ir pietiekami skaidri, pamatjēdzieni un mūsu jauninājumi. Acīmredzot tiks publicēta cita informācija par visām mūsu programmām, ne tikai starptautiskām, bet, ņemot vērā un iekļaujot katru mūsu starptautisko programmu, mūsu noteikumus, mūsu ideālus un mūsu vērtības, mūsu starptautisko organizāciju, kontinentālās programmas tiks veidotas, valsts, valsts, reģionālā, provinces, rajona un vietējā. Šīs politiskās programmas vienmēr ierosinās, apspriedīs un par tām balsos tie, kas dzīvo noteiktā teritorijā, un vienmēr būs tikai vietēja autonomija.

  4. jautājums. Esmu izlasījis dažus rakstus, kuros jūs definējat savus politiskos pārstāvjus, marionetes, leļļu rokās, kas ir jūsu pārbaudītie reģistrētie lietotāji, vai jūs nedomājat, ka jūs mazinat un padarāt nederīgu politiķu darbu ? Vai jūs neriskējat, ka jums būs maz kandidātu?

  Atbilde 4. Lelles un lelles piemērs sniedz ļoti labu priekšstatu par atšķirībām starp veco politiku, kurā politiskās partijas un to politiskie pārstāvji ir marionetes, kas bez konsultēšanās izlemj, ar ko viņu pārstāvības vara, un nabaga marionetes, kas ir vēlētāji, kuriem jāpilda katra pavēle, ievērojot savus noteikumus, likumus, nolemto un rakstīto, nekad neprasot tautai viedokli. DirectDemocracyS, pirmo reizi pasaulē maina lomas, iekšēji īstenojot autentisku demokrātiju un pilnīgu brīvību. Tas, kas mūs padara izcilus, ir tieši tas, ka mēs rīkojamies taisnīgi un kompensējam visas pasaules iedzīvotāju pārciestās pāridarījumus, no kuriem jebkura veida vara, ierosinājumi vai diskusijas to atdot politiskajām partijām, un viņu politiskie pārstāvji. Daudzus gadus pēc vēlēšanām vēlētāji neko nevar darīt un bezspēcīgi skatās uz lēmumiem, kas bieži vien tiek pieņemti tikai dažu privāto interešu dēļ, nevis visu iedzīvotāju labā. Politiskajiem pārstāvjiem, ievērojot visus mūsu noteikumus un mūsu metodi, ir viss laiks un paņēmieni, lai īstenotu politiku ar priekšlikumiem, diskusijām un lēmumiem, lai dalītos ar saviem vēlētājiem, kuriem būs, kā tas ir pareizi. ir demokrātijā, pēdējais un pēdējais vārds. Tāpēc mums pievienosies ikviens, kurš mīl patiesu demokrātiju, un mums būs daudz kandidātu, kuri būs pagodināti un lepni pārstāvēt savus vēlētājus institūcijās, vienmēr prasot saistošu atzinumu pirms jebkāda lēmuma pieņemšanas.

  5. jautājums. Es vēlētos kopā ar jums risināt filozofisku, ekonomisku jautājumu starptautiskā līmenī. Kam ir zeme bagātība? DirectDemocracyS īpašumtiesību veidi un ekonomiskais modelis. Kā jūs reaģējat?

  Atbilde 5. Lai jums atbildētu, mums būtu nepieciešami daudzi raksti, bet mēs varam mēģināt vienkāršot kopā. Zemes bagātība pieder visiem mūsu planētas iedzīvotājiem, kuri pēc tam, kad ir nodrošinājuši ikvienam zemes iedzīvotājam pienācīgu dzīves līmeni (ko mēs izskaidrojam daudzos savos rakstos), sadala milzīgo atlikušo daļu daļās. , proporcionāli katra iedzīvotāja meritokrātijai, godīgumam, atjautībai, inteliģencei un prasmēm, radot visiem vienādas iespējas un iespējas iegūt bagātību, varu un slavu. Katra ģeogrāfiskā apgabala bagātībai ir jāpieder cilvēkiem, kas dzīvo noteiktā teritorijā, no mazākā līdz lielākajam, un tā ir jāizmanto, radot labumu, pirmkārt, vietējiem iedzīvotājiem. Lai saprastu, kā tas tiek panākts, ir rūpīgi jāizlasa mūsu informācija par mūsu ekonomiskajām programmām. Kas attiecas uz īpašumu veidiem, tie parasti ir 3 — valsts, privātie un jauktie valsts privātie. Mūsu ekonomikas modelis, lai paredzētu sociāli kapitālistisku ekonomiku vai meritokrātisku sociālismu. Mums patīk sevi dēvēt par kapitālistiem ar cilvēcisku seju, vai etatiskomunistiem, meritokrātiem. Privātīpašums, kapitālisms, rada konkurenci, progresu, inovācijas, pētniecību un izaugsmi, ja tas nekļūs par mežonīgu kapitālismu un bez skaidriem noteikumiem, ko visi ievēro. Statisms un komunisms kopumā dod politiskajām partijām vai partijas biedriem tiesības likt cilvēkiem, bieži vien nekompetentiem (lai nezaudētu iegūto varu), korumpētus, zagļus pārvaldīt svarīgus ekonomiskos resursus, radot kaitējumu, gan ekonomisku. un sociālo. Valstij ir jāiejaucas ekonomikā tikai nopietnu grūtību brīžos vai korupcijas, nodokļu nemaksāšanas vai nepārprotamas vadības nespējas gadījumos, un šīm iejaukšanās darbībām jābūt ierobežotām laikā, bet efektīvām likuma piemērošanā. Mēs dažos gadījumos atbalstām vitāli svarīgu vai stratēģisku ekonomisku un finanšu aktīvu izmantošanu partnerībā ar valsti un privātpersonām. Gan kapitālisms, gan etatisms var novest pie oligarhijām, kas ļauj nepelnītiem cilvēkiem iegūt bagātību, uz kuru viņiem nav tiesību. Mēs uzskatām visus oligarhijas, dažādu valstu morāli veselo iedzīvotāju ienaidniekus, jo bagātības iegūšana bez tiesībām vai bez nopelniem nav ētiski pareizi, bet gan tiek saukta par zādzību. Būtiska lieta, uz kuras balstās mūsu ekonomikas modelis, ir īsto cilvēku nostādīšana īstajā vietā. Tikai ieliekot nozīmīgās lomās pelnītus cilvēkus, var iegūt svarīgus rezultātus.

  6. jautājums. Apsveicu ar visiem jūsu projektiem, bet es baidos, ka jūs nevarēsit tos īstenot praksē daudzu cilvēku ļaundarības, varas nepieciešamības un savtīguma dēļ. Nemaz nerunājot par veco politiku, finansēm un ekonomiku, tātad arī pašreizējo sistēmu, kas noteikti jūtas apdraudēta jūsu inovāciju dēļ. Man ir taisnība?

  Atbilde 6. Paldies par komplimentiem un par jūsu pamatotajām bažām. Cilvēkā vienmēr ir maza deva ļaunuma, savtīguma un visiem patīk vara, bet, par laimi, tikai nelielai daļai cilvēku ir ļoti lielas devas šo negatīvo, ja ne visai labi aplūkoto psiholoģijas aspektu. Tātad lielākā daļa cilvēku ir labi, un mēs to visu darām viņu labā. Kas attiecas uz pašreizējo sistēmu (politisko, ekonomisko un finansiālo), ar kuru mēs nedomājam cīnīties, bet gan pamest, kas pašiznīcinās, viena pati īsā laikā, mēs ļoti labi zinām, ka tā nekad neuzdrošināsies, vēloties cīnīties ar "karš" pret mums, ko viņi zaudētu jau no paša sākuma. Mēs esam veikuši visus piesardzības pasākumus, lai novērstu, novērstu un novērstu visa veida draudus mūsu lietotājiem un mūsu darbībām. Kas attiecas uz sliktiem cilvēkiem, reģistrācija, personīgā profila izveide, mūsu lietotāju pārbaude un pirmās darbības, kas noteikti nav fundamentālas un mums svarīgas, kas cilvēkiem ir jādara, lai pierādītu, ka esam pelnījuši pievienošanās mums kopā ar mūsu īpašajām drošības grupām pasargā mūs no jebkāda ļaunu cilvēku mēģinājuma iefiltrēties. Turklāt tas, ka ikvienam, kurš šeit sāk veikt noteiktas darbības, tas vispirms jādara bez maksas un bez daudzām priekšrocībām, daudzus nepiemērotus cilvēkus attur no mums pievienoties. Kamēr politiskās, ekonomiskās un finansiālās varas, kas veido pašreizējo sistēmu, būs pārāk aizņemtas, meklējot risinājumus savai sabrukumam. Pēc mūsu prognozēm viņi centīsies mainīties, līdzināties mums vairāk, lai nepakļautos. Jau tagad redzam, ka īpaši sociālajos tīklos līdzīgus projektus sāk veidot cilvēki, kuri cer, ka spēs mūs kopēt. Darbības sociālajos tīklos fakts traucēs viņiem būt brīviem un neatkarīgiem. Tiklīdz viņi publicēs kaut ko, ko kāds nepieņem, viņi tiks bloķēti vai atcelti, un viss viņu darbs tiks zaudēts, un viņu projektam nav nākotnes. Viņi uzskata, ka mūsu uzdevums ir tikai publicēt rakstus, informāciju un kritiku. Mūsu vietnes apmeklētāji redz tikai aisberga virsotni, kas ir maza, nenozīmīga daļa no mūsu milzīgā darba. Ne visi zina, ka kopš 2008. gada mēs ne tikai rakstām rakstus, mēs to darām kopš 2021. gada, bet galvenokārt mēs cenšamies atrast visas iespējamās problēmas, kas var parādīties politiskajos, ekonomiskajos un finanšu projektos, kurus esam iecerējuši. , tik sarežģīti. Kad problēmas ir atrastas, mēs atrodam arī visus risinājumus, lai tās novērstu un pārvarētu. Pirmajos mēnešos mēs bijām daži cilvēki, un mēs veidojām visus savus projektus, apvienojot visas mūsu idejas, un turpmākajos gados mēs atradām veidu, kā visu padarīt perfektu. Noslēdzot šo rakstu, mēs atklājam arī dažus "noslēpumus", kurus ne visi zina, piemēram, mūsu milzīgo infrastruktūru un to, kā pirmajā posmā visā pasaulē esam izvēlējušies savus pirmos aptuveni 100 000 lietotāju. Tādā veidā tie, kas gribēs mūs kopēt, ja būs minimāli inteliģenti, sapratīs, ka viņiem nav pat mazo iespēju līdzināties mums. Kad mēs sakām, ka mūsu spēks, bagātība un drošība ir visi mūsu oficiālie biedri, tā ir taisnība, bet ne visi zina, ka daudzu gadu garumā mēs esam izvēlējušies labākos prātus un izcilākos speciālistus visās nozarēs. darbību, un mēs esam viņus nostādījuši pareizajās lomās, lai paustu savu potenciālu. Daudzi izcili prāti, augstskolu profesori, zinātnieki, pētnieki, lieliski novatori, politiķi, finanšu, ekonomikas, politikas eksperti, žurnālisti, komunikācijas un informācijas eksperti, bet arī daži speciālisti ar neparastām idejām un projektiem. Daži šo kategoriju dalībnieki jutīsies aizvainoti, jo ar viņiem vēl nav sazinājušies, bet mums nebija svarīgi, lai katras kategorijas būtu pirmais numurs vai pirmais "rangā", jo viņi bieži tiek pakļauti strāvai. sistēma, un morāli kompromitēta, pat ja ļoti laba un ļoti kompetenta. Mēs dodam priekšroku vienlīdz labiem cilvēkiem, bieži vien pat labākiem, kuri tomēr neveselīgās cīņas par varu, bagātību un slavu dēļ, kas pastāv katrā biznesā, netika uzskatīti par 1. Un pat ne pirmos 10 skaitļus. Mūsu veiktā atlase ir likusi mums atrast brīnišķīgus, inteliģentus, kompetentus un godīgus cilvēkus, bet ar "veselīgu un autentisku" vēlmi mainīt un uzlabot pasauli. Pirmie vārdi, ar kuriem viņi sazinājās, pēc fotogrāfijas, kas izskaidro situāciju, bija: vai vēlies mainīties un uzlabot pasauli? Seko īss skaidrojums ar mūsu izvēles iemesliem. Atlase joprojām turpinās, un turpināsies mūžīgi, jo tam, kurš tiek ielikts noteiktā lomā, katru dienu jāapliecina, ka ir pelnījis savu "varas vietu", kas DirectDemocracyS un visos ar to saistītajos projektos nekad nav individuāla, bet gan kolektīva. Mūsu struktūra ir gigantiska, tik vienota un uzticama, ka nav jābaidās, ka dažu diversantu vai neuzticamu cilvēku ienākšana varētu mūs kaut mazākā mērā bremzēt. Turklāt ne tikai cilvēki, bet mūsu izpildes regula, mūsu vispārīgie noteikumi ir ļāvuši mums izveidot metodi, kas ne tikai darbojas, bet arī novērš cīņu par varu. Ar mūsu oficiālo dalībnieku īpašumtiesībām ikviens var pieteikties uz jebkuru lomu, ievērojot mūsu procedūras, kuru pamatā ir meritokrātija, godīgums, uzticamība un kolektīvas izvēles, nekad neizlemj viena persona, bet gan grupa vai vairākas cilvēku grupas. . Mūsu veids, kā savienot lietotājus, ko mēs saucam par "savienotām ķēdēm", paredz, ka katra persona ir atbildīga par savu izvēli un katra persona ir atbildīga arī par ar to saistīto lietotāju uzvedību un izvēli. Kandidātu izvirzīšana notiek arī kolektīvi, un tas, kurš balso par katru nomināciju, ir arī atbildīgs par jebkuru darbību, ko veic ieceltā persona. Bet šeit ir ļoti ilgi un sarežģīti izskaidrot, kā notiek katra mūsu darbība. Skaidra izvēle vispirms likt visus pamatus un tikai pēc tam panākt vienprātību, kas nepieciešama, lai uzvarētu politikā, ir padarījusi mūs praktiski perfektus un nekļūdīgus. Vai mēs esam optimistiski un pārgalvīgi? Protams, mums ir visi iemesli. Bet mēs dodam priekšroku sevi uzskatīt par reālistiem. Lietas ir jāmaina un jāuzlabo, jo iedzīvotāji to prasa. Daudzi mums jautās šo izcilo prātu vārdus, tāpat kā viņi jautās mums vārdus, to cilvēku vārdus, kuri to visu ir iecerējuši un piepildījuši. Bet, kā mēs bieži sakām, nosaukumiem nav nozīmes, bet gan aktivitātēm, ko veicam, un iegūtajiem rezultātiem ir nozīme. Mums privātums un iespēja vienmēr izmantot pilnīgi anonīmus un neizsekojamus lietotājus ir svarīgi, lai strādātu mierīgi un droši. Daudzi mūsu lietotāji mums ir pievienojušies tieši šai personas datu aizsardzībai, ko garantējam mēs visi, īpašas drošības grupas un visi mūsu administratori un oficiālie pārstāvji, kas, ja dažiem, mūs salīdzina ar septiņiem bīstamiem, citiem, tas sniedz drošību, ka tie ir aizsargāti vislabākajā veidā. Daudzi cilvēki, kas mums ir pievienojušies, ja citi zinātu, ka ir kopā ar mums, atsevišķos ārkārtējos gadījumos riskētu gan ar savu, gan savu radinieku un draugu drošību. Citi vienkārši riskētu zaudēt darbu un pret viņiem izturētos slikti. Saskaņā ar ekstrateritorialitātes likumu un mūsu noteikumiem mēs nekad un nekāda iemesla dēļ nevienam nesniegsim datus par mūsu darbībām vai mūsu lietotāju identitāti. Acīmredzot, kas attiecas uz kandidātiem vēlēšanās, vārdus un kvalifikāciju laikus zinās tie, kuriem būs jābalso. Tātad ar šiem un citiem pieņēmumiem mēs nebaidāmies no sliktu cilvēku uzvedības vai pašreizējās "sistēmas" izaicinājumiem, mēs domājam par sava darba veikšanu, lai mainītu un uzlabotu pasauli.

  Beidzot daži paziņojumi.

  1. Mēs esam gandarīti par jūsu ziņojumiem, jūsu pieprasījumiem pēc paskaidrojumiem, bet, ja mūsu publiskajās telpās mēs jau esam izskaidrojuši vai atbildējuši uz jūsu jautājumiem, izmantojot mūsu publicēto informāciju, jūs nesaņemsit nekādu atbildi. Mēs to nedarām aiz ļaunuma un saprotam, ka dažādu iemeslu dēļ nedaudz haotiskā mājaslapā nav viegli atrast atbildes uz saviem jautājumiem, taču mēs nevaram tērēt dārgo laiku, atkārtojot vienas un tās pašas atbildes. Turklāt mēs nekad nerakstiet informāciju, piemēram, vārdu vai izcelsmes valsti, kas ar mums sazinās, uzdodot jautājumus precizēšanai, bez atļaujas un personas, kas sazinās ar mums, pieprasījumu.

  2. Ja pēdējā teikumā saziņas veidlapā ierakstāt: varat publicēt manu vārdu, vai arī varat publicēt manu izcelsmes valsti, kas ir ... un ierakstāt savas valsts nosaukumu, kad mēs publiski atbildam uz jūsu jautājumiem. , mēs uzrakstīsim jūsu atļauto un pilnvaroto informāciju.

  3. Lūdzu, neierodieties klātienē mūsu birojos, lai pieprasītu sava personīgā profila aktivizēšanu pēc jūsu reģistrācijas mūsu sveiciena vietnē. Jūs tērējat tikai laiku un naudu, lai pārvietotos. Nevienam nav tiesību fiziski aktivizēt jūsu profilu, mūsu birojos aktivizēšanu veic tiešsaistē, mūsu īpašās pilnvaroto administratoru grupas, pēc mūsu īpašo drošības grupu pārbaudes un pēc dažām formalitātēm, kuras ļaus mums liegt piekļuvi ikviens, kas nav savienojams ar mūsu noteikumiem.

  4. Uzmanīgi, pat vairākas reizes, izlasiet visu mūsu informāciju, pirms reģistrējaties un izveidojat personīgo profilu, jums ir jābūt pārliecinātam, ka varat ievērot mūsu noteikumus un ka esat saderīgs ar mūsu ideāliem un vērtībām.

  5. Pat ja jūsu padomi, projekti un idejas, mēs esam gandarīti, un mēs esam pārliecināti, ka tos var integrēt mūsu projektos un mūsu aktivitātēs, ja tos uzskata par derīgiem, lūdzu, tos veic tikai oficiālie biedri, no mūsu oficiālās vietnes, tikai kopienas zonā un tikai ar ziņojumiem piemērotās kontaktu formās, ar oficiālajām veidlapām, kas atrodas izvēlnes vienībā, utilītprogrammās, veidlapās (redzamas mūsu oficiālajiem dalībniekiem) un tikai iekšējās grupās: padomi un ieteikumi , un projektiem.

  6. DirectDemocracyS un visi ar mums saistītie projekti, finanšu, ekonomikas, multivides, informācijas, sporta un citas darbības nozares, pieņem par oficiāliem biedriem ar reģistrāciju, aktivizēšanu un verifikāciju, vienkārši, ātri, droši, prioritāri cilvēki, kuri vēlas iegūt svarīgas lomas un ar iespēju veikt abpusēji izdevīgus uzdevumus visos mūsu projektos. Tiem jābūt speciālistiem no katras nozares un jebkura veida darbības, universitāšu profesoriem, pētniekiem, novatoriem, zinātniekiem, kas atzīti visā pasaulē, kontinentā, valsts un vietējā līmenī, cilvēkiem, kuri ir mācījušies un strādā, vai ir studējuši, vai strādājuši ar izciliem rezultāti, atzīti un novērtēti. Papildus iekļaušanai speciālistu grupās viņi varēs pārstāvēt mūs un visus mūsu lietotājus, mūsu politisko organizāciju un visus mūsu projektus dažādās ģeogrāfiskajās zonās kā mūsu oficiālie pārstāvji. Visa informācija, galvenās izvēlnes punktā, kontaktos izvēlieties noteikumu kategoriju, izvēlieties moduli, kuram vēlos pievienoties, izmantojot kontaktu formu, norādiet savu kvalifikāciju un specializācijas.

  Paldies.

  DirectDemocracyS, jūsu novatoriskā politika, jūsu inovatīvie projekti, patiesi katrā ziņā!

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Mūsų ideologija
  Meie ideoloogia
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 27 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts