Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  17 minutes reading time (3469 words)

  מושלם מבחינה פוליטית Politically perfect

  ראינו במאמרים האחרים שלנו, בהזדמנויות שונות, ובפירוט מספיק, כמו לאורך ההיסטוריה של האנושות, היו אנשים רבים, אשר מתוך כוונה לשלוט, ולכוון את הפעילות שלנו, ואת חיינו. , הם תמיד היו. חילק אותנו: עם שפות, תרבויות, דתות ולאומים, כולם שונים ומגוונים. בואו ננתח ביחד בקצרה, למה הם עשו את זה?

  כשבני האדם היו עדיין בין העצים, צדו, לחזקים ביותר היה תמיד החלק הטוב ביותר של האוכל, והענף הנוח ביותר למנוחה. הטבע הוא כזה, למי שחזק יותר יש "זכות" לקבל יתרונות ומתקנים, שכן הוא מבטיח את המזון, ההגנה והבטיחות של הקבוצה. בטבע זה גם נכון, שהחזק ביותר הוא האחראי. אבל תמיד היו, בגלל שזה חלק מהאינסטינקט הטבעי, אנשים קנאים, שהיו עושים הכל, להיות מנהיג, ראש הקבוצה, והיו משתמשים בכל האמצעים כדי להשיג כוח, יוקרה, אבל גם שליטה. והיכולת להחליט עבור כולם.

  ברגע שיצאנו מהעצים, אבותינו היו צריכים אדם שיוביל את הקבוצה, מנהיג שילך בעקבותיו, שיחליט באיזו דרך ללכת ויגן על הקבוצה. עם הזמן החזקים ביותר הפכו לחזקים ביותר, ולעשירים ביותר, ולאחר מכן לחכמים ביותר. כך נולדו המלכים, הקיסרים והמנהיגים הראשונים. כבר בכל השלבים שתוארו זה עתה, היו, עם זאת, אנשים חמדנים, קנאים ואנוכיים, שלעתים קרובות ניסו לתפוס את מקומם של ה"חזקים" או החזקים של הרגע, בשיטות ערמומיות, ולעיתים קרובות לא נאמנות.

  אולם לעתים קרובות, "הכוחות החזקים" העדיפו להישאר מוסתרים, והסתפקו בשליטה פשוט במי הבעלים של הכוח להחליט, ומי המפקד. כדי להבין את המאבק על השלטון, פשוט ערכו מחקר על משך הזמן של הקיסרים, המלכים, הקיסרים או המנהיגים הרומאים, וכיצד הם איבדו את חייהם (בנסיבות שונות אך לעתים נדירות מתו במוות טבעי או מזקנה). תוך זמן קצר לאחר שהפכו למלכים, או קיסרים, או מנהיגים, עזרו להם למות. זה נקרא מאבק על כוח, זה לא טבעי, וזה לא הוגן. עם הזמן, תמיד כדי לפלג אותנו, החזקים בתקופות השונות, המציאו אידיאולוגיות, לעתים קרובות כדי להעדיף מעמדות חברתיים: כמו קומוניזם, ליברליזם, קפיטליזם, סוציאליזם, פשיזם, נאציזם ועוד רבים אחרים, שכולם הראו את גבולותיהם, וכולם נכשלו, או עומדים להיכשל, ולעתים קרובות יוצרים נזק עצום לאנושות.

  אחרי ההקדמה הקצרה הזו, כדי להבין מה היה שם, בואו נדבר קצת על פוליטיקה.

  הדמוקרטיה הישירה האהובה שלנו דורשת שלעם, ולכן לכל האוכלוסייה, יהיה את כל הכוח. בסדר, זה נורמלי שהכוח שייך לאוכלוסייה, כי הוא מייצג את מי שחיים, מייצרים ומנצלים טריטוריה מסוימת.

  בואו נפתח סוגריים: גבולות מחלקים, ולעתים קרובות הם נוצרו באופן מלאכותי, מבלי לקחת בחשבון את האוכלוסייה שחיה בטריטוריות מסוימות, לעתים קרובות מגרשת ומערבבת בין עמים, דתות ותרבויות שונות. בדרך מכוונת, כדי ליצור פילוגים, טענות והתנגשויות אפשריות, בפעולות אלימות, נחלקו העמים, שנוצרו באופן מלאכותי, ביניהם בצורה מלאכותית לא פחות. על ידי יצירת אזורים של סכסוך פוטנציאלי, ואפילו מאבק אחים, החזקים של כל תקופה היסטורית יכלו לשלוט טוב יותר במוחות החלשים של אותם זמנים. זה היה מספיק כדי להפעיל, אפילו מרצון, אפשרות של עימות. ההיסטוריה מלאה באירועים, כמעט תמיד מעוררים, שבהם החלשים סובלים, וסובלים, והחזקים מתעשרים, ואף גורמים למלכים, הקיסרים והמנהיגים השונים לאבד את הכתר שלהם, ולרוב גם את הראשים.

  בני האצולה הישנים, שקבעו כי לאדם שנולד במעמד האציל הייתה הזכות להשיג כוח, ועושר, לא על בסיס הכשרון, אלא כפי שנולד במשפחה "הנכונה". גם באותם מקרים, העשירים והחזקים מצאו דרך לשמור על השליטה, ועל כוחם להחליט.

  בואו נדבר שוב על דמוקרטיה ישירה, המתועד הראשון הוא זה של יוון העתיקה. בעיר-מדינות שונות נקראה האוכלוסייה לרחובות, והוזמנה לשים אבן בכד כדי לומר כן, ובכד אחר לומר לא. הכל הוחלט ביחד, ברוב רגיל. אם כן, דבר אחד נעשה, אם לא, זה לא נעשה. אחרי הכל, החלטה, או הצעה, היא או נכונה, או שגויה, או מועילה, או חסרת תועלת, או שהיא מאושרת, או שהיא לא. הצורה האמיתית היחידה של דמוקרטיה התקיימה לזמן קצר מאוד, כי עם פרוץ מלחמות מסוימות, אפילו בין הערים השונות (אולי נגרמו ממי שלא הייתה להם שליטה על ההחלטות), נשלחו כולם למלחמה. נשים, ילדים וזקנים נשארו בבית. מאותו רגע, במשך זמן רב מאוד, ואפילו עכשיו במדינות רבות, תמיד נבחרו נציגים פוליטיים מקרב הקשישים. באותם ימים, היה מאוד שימושי להחזיק נציגים פוליטיים בכירים, כי הם מתו , וניתן היה לשנותם, עם זקנים אחרים, בקרוב יחסית. ואם לא מתו בזמן הנכון, אפשר היה לעזור להם בקלות למות, שכן היו חלשים יותר. אנחנו מיד מבהירים שאנחנו אוהבים קשישים, הניסיון שלהם מאוד שימושי, זה ערך שלא יסולא בפז, אבל אחת המטרות שלנו היא גם להצעיר את המעמד הפוליטי העולמי, להפוך אותו למכיל, ומיוצג היטב על ידי נשים, מיעוטים מיניים, כל עוד כולם מוכשרים, כנים ונבחרים על בסיס הכשרון. אז אנחנו מעדיפים מדיניות צעירה, עם קשישים בקבוצות מומחים, כדי לתמוך בצעירים. כי זה לא הוגן שעובד, שעושה עבודה פיזית מאומצת, פורש לאחר שעשה כל כך הרבה שנים של עבודה קשה, ופוליטיקאי לעולם לא פורש. שלא לדבר על בעיות בריאות, פוליטיקאים מבוגרים מדי. אנו מוצאים את הדרך להשתמש בהם, כתמיכה וכמדריך, של צעירים רבים ברצון. על ידי התחדשות הפוליטיקה, בשיטה החדשנית שלנו, הניסיון של הקשישים לא אובד, אבל יש מקומות עבודה לצעירים רבים שלמדו, ומתמחים, ושבלעדינו לא היו הרבה הזדמנויות.

  עם אובדן הדמוקרטיה הישירה, מיוון העתיקה, מעולם לא היה רגע שבו לאוכלוסייה היה כוח אמיתי. עד להולדת DirectDemocracyS, החזקים והעשירים, מכל תקופה היסטורית, יכלו בקלות לשחד, את הנציגים הפוליטיים המעטים, או כמה מלכים, או מלכות, או אצילים, כדי לעשות את עבודת השליטה שלהם וניהול אמיתי. של כוח. .

  למעשה, אם עם דמוקרטיה ישירה, כדי לקבל את הכוח להחליט, הם היו צריכים לשחד יותר ממחצית האוכלוסייה כדי להעדיף את הסחר שלהם, עם פוליטיקה ייצוגית, שמעולם לא הייתה ולעולם לא תהיה דמוקרטיה אמיתית, זה די בכך שהכוח הכלכלי השחית את הנציגים הפוליטיים השונים, שנבחרו לשרת את האינטרסים של העם, ולעתים קרובות בסופו של דבר שירתו רק את האינטרסים של החזקים. אז זה לקח פחות כסף שהושקע, כדי לשחד פחות אנשים, ויותר עושר עבור עצמך. ואם נציג פוליטי לא נכנע, המעצמה הכלכלית, שהיא מאוד יצירתית, מצאה דרך להחליף אותו בכפוף, וקל להשחית. יש הרבה מקרים של פוליטיקאים ישרים, אמיצים וחדשניים שנהרגו בגלל שלא התפשרו עם הכוח הכלכלי.

  אל תתפלאו עוד, בקריאת שורות אלו, מההיסטוריה הפשוטה של האנושות, שאיש אינו יכול לערער עליה, אם 282 המשתמשים הרשומים המאומתים הראשונים, שהצטרפו אלינו, והגו את כל הפרויקטים שלנו, יישארו ויישארו אנונימיים לנצח? אם אתה עדיין סקרן לדעת מי עומד מאחורי כל זה, אתה יכול גם להפסיק לקרוא את שאר המאמרים שלנו. כי לעולם לא תדע, ומשום שזה אומר, שאתה לא מבין את הסיכון האמיתי, עבורם ועבור משפחותיהם, אם זהותם ידועה.

  אנחנו משתנים, ומשפרים את העולם, אבל קודם כל, אנחנו מבינים את החזרת הכוח הבסיסית לאוכלוסייה.

  אנחנו היחידים בעולם, שיש להם שיטת עבודה דומה, סגנון ייחודי, שהופך אותנו לבסיס לשינוי הפוליטיקה העולמית. מכיוון שכל חוקים שלנו נועדו לתת את כל הכוח הפוליטי לאוכלוסייה, ובהתחשב בתקדימים ההיסטוריים, אנו מגבילים את עצמנו לפקח ולבדוק שהנציגים הפוליטיים, לפני קבלת כל החלטה מדינית, תמיד מבקשים חוות דעת מחייבת. לאלו שנתנו להם את כוח הייצוג. אנחנו היחידים בעולם, שנותנים לבוחריהם את כוח השליטה המוחלט והמוחלט, הן לפני הבחירות, במהלך ובעיקר אחרי הבחירות.

  אם במקרים רבים, בפוליטיקה הישנה, לאחר שנבחרו, ולאחר קבלת מנדט ייצוגי (שאגב, אפילו לא תקף), נציגים פוליטיים, במעשיהם, מאכזבים את הבוחרים שלהם, עם DirectDemocracyS, השליטה מצדם. של הבוחר, על הנבחר, לפיכך של העם הריבוני, על המשרת, הוא טוטאלי, ולאורך כל משך המנדט של הייצוג הפוליטי, שבמקרה שלנו הוא מנדט תקף.

  חלקם עדיין תוהים, למה נולדנו, גם אם הסברנו את זה במאמרים ארוכים, לחזור על זה אף פעם לא מזיק.

  נולדנו כדי לגרום לדמוקרטיה אותנטית להתקיים, ולא לשקר השולט בעולם. הם פשוט צוחקים עלינו, כי ההצבעה שלנו לא חשובה לחלוטין. ומכיוון שאחרי שנתנו כוח למפלגה, או לנציג פוליטי, עם הפוליטיקה הנוכחית, במשך שנים רבות, פוליטיקאים ומפלגות עושים מה שהם רוצים.

  אצלנו, לעומת זאת, השליטה היא מוחלטת, ואנו משתמשים בשיטות חדשניות, אך בטוחות מאוד, כדי לוודא שהנציגים הפוליטיים שלנו לא רק יקיימו את הבטחותיהם, אלא תמיד יבקשו חוות דעת מחייבת, מבוחריהם. אבל לא מצביעים פשוטים, אלא מצביעים מושכלים, בצורה שלמה, עצמאית, מוכשרת, חופשית, כנה, ובלי להעדיף אף אחד, אם לא האינטרס הקולקטיבי. עם קבוצות המומחים, המורכבות מהמשתמשים הרשומים שלנו, מי שצריך להחליט, גם אלקטור וגם נציג פוליטי, יעשה זאת ללא כל טעות. עם מצביעים מושכלים, לעולם לא נטעה, כי בתקנון שלנו, ובכל אחד מהמאמרים שלנו, אנו מסבירים כי עבורנו, רק האינטרס של כלל האוכלוסייה נחשב, מבלי להעדיף אף אחד מהחזקים התורנים, וכל מעמד , או עמותה, רק האנשים. ואנחנו אוהבים את כל האנשים, לא רק את אלה שמצביעים, עבור המועמדים שלנו.

  רבים יאשימו אותנו בכך שאיננו בדיוק, ומיד, דמוקרטיה ישירה טהורה. כי נקים מפלגה פוליטית, בכל מדינה בעולם, וכי יש לנו נציגים פוליטיים, שייבחרו במוסדות. למעשה, אנחנו בהתחלה דמוקרטיה היברידית. דמוקרטיה ישירה פנימית, עם שליטה מוחלטת ומוחלטת של בוחרינו על הנציגים הפוליטיים שלהם, דמוקרטיה ייצוגית להקמת המפלגה הפוליטית הלאומית ולבחירת נציגים פוליטיים. אנו עושים זאת, באופן זמני, כי אחת המטרות הבסיסיות שלנו היא לחסל 99% מהפוליטיקה שנעשתה על ידי מפלגות פוליטיות, ועל ידי נציגים פוליטיים, כדי לגרום לאוכלוסייה להחליט ישירות. כדי להשיג את התוצאה השאפתנית הזו, וליצור את הדמוקרטיה האותנטית היחידה (בה כולנו מחליטים על הכל ביחד), עם זאת, עלינו לפעול לפי הכללים, והחוקים הקובעים שיטה ייצוגית.

  לעת עתה, מספיק לנו לעשות דברים בצורה נכונה, פנימית, ולאחד את כל אוכלוסיית העולם איתנו. ברגע שזה יושג, נוכל לגרום לכל האנשים להחליט על עתידם.

  אזהרה: על ידי ביטול הפוליטיקה הישנה, הייצוגית, ויישום הדמוקרטיה הישירה הצודקת שלנו, הפוליטיקה לא מתה, אלא היא הופכת מגוונת יותר, ותמיד יהיו, מכולם: ההצעות, הדיונים, הדיונים וההצבעות הנכונות, בקבוצות גֵאוֹגרָפִי. הפוליטיקה לא מתה, אבל היא שייכת לכולם.

  תהיה מדיניות נכונה, המבוססת על היגיון, שכל ישר, ועל החופש המוחלט של כולם להביע את רעיונותיו. אולם מי שמצטרף אלינו חייב לבטל את המנטליות המפלגתית, להתנער מהאידיאולוגיות הישנות שכולן לא מוצלחות ולא צודקות, כדי להצטרף לחדשנות.

  עכשיו בואו נראה איך תהיה המדיניות שלנו. כדי להבין קצת את ההבדלים, בואו נכתוב מהי הפוליטיקה הישנה כיום, ומה אנחנו ומה אנחנו עושים. על כל שאלה נוכל לכתוב מאמרים שלמים ואולי יום אחד נכתוב, אבל לעת עתה נסכם את התשובות השונות בכמה שורות.

  אנו ממליצים לך לקרוא הכל בעיון, אולי כמה פעמים, כדי להבין את ההבדלים, ומכיוון שמתחילת ההיסטוריה שלנו, הגדרנו את עצמנו כמושלמים מבחינה פוליטית.

  מי עומד מאחורי זה?

  עכשיו, בפוליטיקה הישנה, יש שמות של מנהיגים, אבל לאף אחד אין ערובה לעצמאות, ולחופש לקבל החלטות, בתוך המפלגות הוותיקות. אז אתה לא יודע מי עומד מאחורי זה, המפלגה או הנציג הפוליטי שאתה מצביע עבורו.

  איתנו, לעולם לא תדעו מי עומד מאחורי זה, אבל לא חיוני לדעת למי יש את הכשרון שיצר את כל זה, הכללים שלנו, הערכים שלנו והאידיאלים שלנו, כולם של השכל הישר, חשובים. מאחורי כל החלטה שלנו, עומדים המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, שהם הבוחרים שלנו.

  למפלגה של מי אתה מצביע עכשיו?

  בפוליטיקה הישנה, אף אחד אינו הבעלים של המפלגה, ששייכת לכולם ולאף אחד.

  איתנו, כל הארגון הפוליטי, כל המפלגות הלאומיות, כל אתרי האינטרנט שלנו וכל הפעילויות שלנו בבעלות המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו.

  מי מצביע למנהיגים, מי מחליט מי מפקד?

  בפוליטיקה הישנה זה מוכרע בדרכים שונות. במפלגות פוליטיות רבות, המנהיג נבחר על ידי חלק קטן מחברי המפלגה, לעתים קרובות בקול ברכה. מדי פעם מצביעים בו אסיפה של כמה מצביעים.

  אצלנו אין מנהיגים, כל אחד מהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו הוא המנהיג שלנו, ויש לו את כל הכוח להחליט. חיסלנו לחלוטין: את המאבק על הכוח הפנימי, וכל ניגוד עניינים. למעשה, הנציגים הפוליטיים עוסקים רק בייצוג האזרחים שבחרו בהם, והם לא מנהלים את המפלגות שלנו, המנוהלות על ידי הנציגים הרשמיים שלנו שנבחרו מבין המשתמשים הרשומים שלנו, כך שאין מאבק על השלטון, הודות לשיטתנו עם לשרשראות מחוברות, לכולן, מהראשונה ועד האחרונה, אותן זכויות ואותן סמכויות. אנחנו גם מבטלים את ניגוד העניינים, כי הנציגים הפוליטיים לא יצטרכו להעדיף את המפלגה שלנו, שתתמוך בהם, תמיד בנאמנות, כי המפלגה שייכת לכל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו (הבוחרים), אשר בתורם בוחרים את הנציגים הפוליטיים, במוסדות השונים.

  בחירת מועמדים. כיצד מתבצעת בחירת המועמדים?

  כעת, בפוליטיקה הישנה, בחירת המועמדים נעשית על ידי ראשי מפלגות, או על ידי מפלגות פוליטיות. לעתים רחוקות, או חלקית, על ידי האוכלוסייה.

  אצלנו, בחירת המועמדים נעשית תמיד ומלאה על ידי כל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, הבוחרים את המועמדים הטובים ביותר בצורה מושכלת, לכל תפקיד, מהמקומי ועד לבינלאומי.

  הערכת מועמדים. איך הנציגים הפוליטיים?

  כעת, הם נבחרים לרוב על בסיס השפעות כלכליות, או על בסיס תהילה, או מספר הקולות שהם יכולים להביא למפלגה. לעתים קרובות הם מקבלים תפקידי ייצוג פוליטי, אנשים ללא הכנה מספקת, או אנשים חסרי יכולת, ולעתים קרובות אפילו אנשים בלתי מתאימים לחלוטין. ולעתים קרובות, אנשים חסרי יכולת, וללא יושר, מנהלים מדינות שלמות, או מחוקקים חוקים בנושאים שהם לא מכירים.

  אצלנו הם מועמדים, או שהם יכולים להיות מועמדים עצמיים, ומוערכים על ידי קבוצות של אנשי מקצוע, ועל ידי קבוצות של מומחים (המורכבות כולה מהמשתמשים המאומתים הרשומים שלנו), עם מבחר קשיח מאוד, והם נבחרים: על ידי כולם המשתמשים שלנו רשומים מאומתים, המתגוררים בכל אזור גיאוגרפי, יודעים בדיוק את כל תוצאות המבחנים, ואת האימותים לגבי הכשירות והיושר של כל מועמד. מיומנויות ספציפיות נדרשות לכל מועמדות, וכל אדם שמועמד נבחר על בסיס יכולת, כנות, בריאות נפשית ופיזית, התנהגות ועל בסיס הכשרון. זה מפוקח בקפידה, לפני, במהלך ואחרי הבחירות, בשיטה חדשנית, המונעת כל מיני בעיות.

  ההבטחות לפני הבחירות. ההבטחות שניתנו, האם הן מכבדות?

  הפוליטיקה הישנה, והנציגים הפוליטיים שלה, הבטיחו לך הרבה הבטחות, והם לא יקיימו את כולן. הם הכריזו דברים רבים בהיסטוריה שלהם ולא תמיד שמרו את כל ההצהרות.

  אנחנו, המדיניות החדשה, מחליטים יחד עם המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, שהם כל הבוחרים שלנו, על כל פרט בתוכנית הבחירות. ואנחנו מיישמים כל הבטחה, בדרכים ובזמנים המובטחים.

  תמיד תמצא תירוצים. לפעמים, כדי להתנצל על אי עמידה בהבטחות הבחירות, אתה מוצא אליביס?

  לפוליטיקה הישנה יש מאבקים פנימיים וחיצוניים, אפילו קשים מאוד, לשמור על השלטון או להשיג אותו. אז הוא תמיד מוצא דרכים להאשים אחרים, מבחוץ, או מבפנים, בכישלונותיו שלו.

  אנחנו, החדשניים, לעולם לא נצטרך למצוא תירוצים, כי היחידים להם עלינו לתת הסברים הם המצביעים שלנו, אשר יחד איתנו מחליטים הן את תוכנית הבחירות והן את מימוש כל נקודה בתוכנית, בדרכים והן. בזמנים המדויקים. אם במקרה יהיו נקודות תוכנית, או הבטחות מופרות, גם אנחנו וגם הנציגים הפוליטיים שלנו, נודה בזה, ונתנצל על כך, בניסיון למצוא את הסיבות, בלי להאשים אחרים.

  האם ייכרתו בריתות וקואליציות עם כוחות פוליטיים אחרים?

  הפוליטיקה הישנה לעתים קרובות מצטרפת, או מתפצלת, למען אינטרסים פוליטיים ואלקטורליים. במקרים אחרים, נקבעים חוקים כדי למנוע ממפלגה אחת למשול לבד.

  כתבנו בתקנה שלנו, בתקנון שלנו ובמאמרים רבים, שלעולם, וללא סיבה, נקים שום ברית או קואליציה עם כוחות פוליטיים אחרים. זה החלטנו, כי אנחנו לגמרי לא מתאימים לכוחות פוליטיים אחרים, בגלל החדשנות שלנו. אם יהיו לנו הקולות, ולפיכך אמון האוכלוסייה, מספיקים כדי למשול לבד, ניקח את האחריות לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, לטובת כלל האוכלוסייה.

  אם, לעומת זאת, אין לנו את הקולות הדרושים, נישאר באופוזיציה, תמיד עם הכללים שלנו, ועם שליטה מוחלטת של הבוחרים שלנו, עלינו. נציע הצעות יחד עם הבוחרים שלנו, מי ינהל. ולא נהיה אופוזיציה, שאומרת לא להכל. גם בהתבסס על החלטות בוחרינו, נצביע בעד כל החוקים, שנראה בהם שימושיים עבור האוכלוסייה.

  ההחלטה לא לעשות בריתות, וקואלציות, היא להיות מסוגלים לעבוד בשיטה החדשנית שלנו, לשירות האוכלוסייה. החלטה זו אינה מונעת מאיתנו לנהל דיאלוג ולדון עם כוחות פוליטיים אחרים. אבל עבורנו, האחדות שלנו היא יסודית, והסגנון שלנו שונה לחלוטין מהפוליטיקה הישנה.

  המנדט העממי של הייצוג. האם פוליטיקה עולמית חוקית?

  הפוליטיקה הישנה, אפילו המערבית, היא דמוקרטיה כוזבת. הכוח לעולם אינו שייך לעם, אלא נמצא בידי מפלגות פוליטיות, ונציגים פוליטיים, אשר כמעט תמיד נבחרים, ומתמנים, בשל הקולות שהם יכולים להביא, או בשל השפעות, והתערבות של "כוחות חזקים" שונים, לא. ברור, וברור שקשה לזהות. הנציגים הפוליטיים של הפוליטיקה הישנה אינם נבחרים על בסיס הכשרון, והבוחרים פשוט מצביעים, או למפלגה או לפוליטיקאי, מבלי שיש להם, עם זאת, שליטה ישירה על הבחירות ש"הנציג הפוליטי הלא חוקי" יעשה. במהלך כהונתו במוסדות השונים. בעצם, האנשים שצריכים להחזיק בשלטון, להיות הריבון, בזכות, בדמוקרטיות המזויפות, סופרים רק, ומחליטים רק, במהלך הבחירות. החוקים שנעשו על ידי ה"נציגים" של הדמוקרטיה המזוייפת הזו נעשו כולם באופן בלתי חוקי, וכולם ישוחזרו, תוך מעורבות של כלל האוכלוסייה. לעתים קרובות החוקים מעדיפים רק חלק מהחברה, או רק חלק מהמעמדות החברתיים. סמכויות כלכליות מועדפות תמיד, משום שעם "דמוקרטיה" ייצוגית, "הסמכויות החזקות" הללו יכולות בקלות לשלוט, ולכוון, בכל הבחירות של כמה מפלגות פוליטיות, ושל "נציגיהן הפוליטיים". אשר כמעט בכל המקרים, אינם מייצגים את האינטרס של האוכלוסיה בכלל, אלא רק של החזקים יותר. שלא לדבר על כמה טוב הם חיים, בניינים אלגנטיים, מסתובבים ברחבי העולם וכמה כסף הם מרוויחים, כדי לקבל את הזכות והפריבילגיה להחליט בשמנו. אנחנו לא רק נותנים להם כוח, אלא גם כסף ועושר. דמוקרטיה ייצוגית היא ההונאה הגדולה ביותר בכל ההיסטוריה של האנושות. היא מאפשרת למפלגות פוליטיות ולנציגיהן להחליט על הכללים, בשם העם. הם הבובנאים, שמניעים את המיתרים, ואנשי המשרתים הם הבובה, שמבצעים פקודות. הם המנצח, שמכתיב את הקצב והתווים, ואנחנו המוזיקאים השונים שעוקבים אחר הפרטיטורה, בלי יכולת להחליט כלום. אז, אנחנו חוזרים, דמוקרטיה אמיתית לא קיימת.

  ב-DirectDemocracyS, אנו הופכים לחלוטין את התפקידים, האנשים הם ריבונים, מודיעים על ידי קבוצות של מומחים, ולכן הם הבובנאים, והנציגים הפוליטיים שלנו, בסיוע קבוצות של מומחים, הם הבובות בידי האנשים. עם המדיניות החדשנית שלנו, לפני, במהלך ובעיקר אחרי הבחירות, ה"מנצח" שקובע את התוכנית המוזיקלית, ומכתיב את הזמנים והתווים, הוא זה שחייב להיות בעל כל הכוח, כלומר העם הריבוני, ו הנציגים הפוליטיים שלנו מנגנים ושרים את מה שנקבע. זה נראה דבר מוזר, שאיש לא חווה מעולם, אבל יש לו שם, שרק לנו יש את הזכות לבטא אותו, כי רק אנחנו מיישמים אותו: זה נקרא דמוקרטיה. המפלגות הפוליטיות שלנו הן בבעלות האוכלוסייה, של הבוחרים, ולא של "המעצמות החזקות", שיאבדו את כל הפריבילגיות. זו אולי זכותנו העיקרית, להוציא לפועל את הדמוקרטיה האמיתית היחידה, לתת ל"משרתים" שלנו, שהם הנציגים הפוליטיים, מנדט ייצוגי אותנטי ואמיתי. המנדט הקבוע היחיד, שבו לפני שמחליטים הכל, לפני נקיטת כל פעולה בשם העם, תמיד מבקשים חוות דעת מחייבת מהאנשים שנתנו את המנדט הזה. אצלנו יש לא רק הבטחות אלקטורליות, שכולן מוכרעות ביחד, אלא גם שליטה מלאה ומוחלטת בכל הפעילות הפוליטית. זה נקרא דמוקרטיה, זה כמעט לא היה קיים, אבל זה מגיע, ולא ניתן לאף אחד לגנוב את זה, לעולם לא.

  מפלגות ונציגים פוליטיים מסורתיים שמתקוטטים, עם התנגשויות מילוליות, האשמות ולעיתים קרובות התנגשויות פיזיות. DirectDemocracyS, האם תנסה לעשות את אותו הדבר?

  הפוליטיקה הישנה שמתקוטטת, שמחפשת קונצנזוס אלקטורלי בכל מחיר, שאינה נוהגת בחופש אמיתי ובדמוקרטיה אותנטית, או שמבטיחה ולא מקיימת, הן כולן הסיבות שבגללן נולדנו.

  המדיניות החדשנית והחדשה שלנו מציבה את המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו במרכז כל החלטה. אנו מבוססים על כבוד הדדי של כל האנשים, ולכן לעולם לא נגיב לפרובוקציות. בוודאי לא נבזבז זמן על ויכוחים, צרחות, בריונות, אלא נתמקד רק בעבודה שלנו. נשאיר את ההרגל הרע לאחרים של רחמים על אנשים נורמליים, אנשים מתורבתים. בדיוק כפי שבוודאי לא נבזבז זמן יקר, על תוכניות טלוויזיה, לשמוח בכישלונות של אחרים, או להתפאר בהישגים שלנו. הנציגים הפוליטיים שלנו יעשו מה שצריך כדי לשמור על עצמם מאוזנים, מנומסים ומכבדים. הסגנון שלנו תמיד יזכה להערכה, כי הוא חדשני, כמו הפרויקט שלנו.

  שְׁחִיתוּת. לעתים קרובות אנשים מתפתים, איך אנחנו שולטים בפוליטיקאים?

  הפוליטיקה הישנה, במקרים רבים, שולטת בעצמה. כלומר, כאשר חלקם בשלטון, הם שולטים באחרים, ולהיפך. לעתים קרובות עם צדק בשעון, ועם נקמה מכל הסוגים. אבל לעתים קרובות עם מקרים של שחיתות, והתנהגות שגויה מבחינה אתית.

  לנו, החדשניים, לא תהיה שום בעיה. קבוצות האבטחה שלנו, המורכבות כולה מהמשתמשים הרשומים שלנו, המתמחות בבקרות מכל הסוגים, ימנעו כל בעיה מנקודת מבט של שחיתות והעדפה. אנחנו הראשונים לשלוט בעצמנו, אז גם בזה אנחנו חדשניים.

  פגמים בפוליסה. אנחנו מסכמים עם הפגמים, של הפוליסה הישנה ועם שלנו.

  כולם מכירים את הפוליטיקה הישנה, אז בואו נמנע מלדבר עליה. כולכם יודעים היטב איך הם, ומה הם עשו בהיסטוריה.

  יש לנו רק פגם אחד, אנחנו קצת יומרנים, אנחנו אומרים לעתים קרובות מדי שאנחנו מושלמים, ושלמות לא קיימת, או שאי אפשר להשיג. לא בשבילנו. התמזל מזלנו להתחיל עכשיו, אז אף אחד לא יכול להאשים אותנו בטעויות או בטעויות. הם לא יכולים להאשים אותנו בכך שאנחנו לא יכולים להתנגד, כי עוד לא התחלנו לעשות כלום. אבל יש לנו הרבה שאפתנות, כללים, ערכים ואידיאלים של הגיון בריא, המבוססים על היגיון.

  פגם גדול הוא שכל אדם, כשהוא קורא את כל החוקים שלנו, תמיד מוצא הרבה דברים שהם בסדר, אבל כולם קצת מבולגנים. לעתים קרובות חוזר על עצמו. לכל בוחר יש את כל הסיבות לאהוב את הארגון הפוליטי הבינלאומי שלנו, והוא יאהב גם כל מפלגה פוליטית שלנו, וכל פעילות שלנו.

  פגם נוסף הוא שאין לנו מעמדות חברתיים מועדפים, רק העדפה שלנו לכל האוכלוסייה, ולכן יש אנשים, ממעמדות חברתיים חלשים יותר, שמתקשים מעט למצוא את התשובות לשאלות ובקשות הלגיטימיות שלהם.

  פגם נוסף הוא שאנחנו לא רודפים אחרי הבוחרים, לא מבטיחים דברים בלתי אפשריים ולא נותנים כלום לאף אחד. אולי הגישה הריאליסטית והמריטוקרטית הזו תגרום לנו להפסיד בכמה בחירות, אבל אנחנו בטוחים, שבשלנו אנו מקווים ומאחלים לכם, היסטוריה ארוכה, הגישה הזו תתוגמל.

  פגם נוסף שלנו הוא הוויתור על האידיאלים המפלגתיים הישנים, לאידיאל המבוסס על היגיון, שכל ישר וכבוד הדדי לאנשים. שוב, הזמן יוכיח שאנו צודקים. אבל אם, למשל, אנו רואים מפלגות למעמד הפועלים בכל מדינה בעולם, לעתים קרובות הם מחוקקים חוקים נגד מעמד הפועלים. לעתים קרובות מפלגות תאגידים מעלות מסים. מפלגות דתיות לרוב מחוקקות חוקים שמפריעים לדתות. במקום זאת, אנו עוזרים לכולם באותה צורה, בהתבסס על סדרי עדיפויות, המחייבים אותנו להתחיל תמיד, מעזרה למתקשים, מבלי לקחת דבר ממי שעשיר בכבוד, או בזכות חדשנות. לעולם לא נפנה לבריונים, ליצרני נשק, ואולי ל-1% מהאנשים על פני כדור הארץ שהם רעים. אבל נסתפק ב-99% הנותרים.

  לבסוף, הפגם הגדול שלנו הוא שבעיקר בהתחלה, רק אדם ממוצע עד אינטליגנטי מאוד מבין מיד את הפוטנציאל שלנו, ומצטרף אלינו מיד. למזלנו, הרוב מעדיפים לחכות לראות איך זה הולך. אולם בהצטרפות מאוחרת הוא יאבד את היתרונות והמתקנים, שנכון לתת לראשונים שיבטח בנו.

  המסקנה של מאמר זה, שכותרתו: פוליטיקלי מושלמת, היא ללא ספק צודקת פוליטית, מוכשרת וכנה.

  הצטרפו אלינו עכשיו, אל תבזבזו זמן והודיעו לכמה שיותר אנשים על החדשנות הגדולה שלנו ושלכם.

  אחרת, פשוט שמור על המדיניות הישנה. אבל תחילה קרא שוב את המאמרים שלנו, ואת הכללים שלנו. ובחר בשכלך ובלבבך. באהבה אינסופית, בכבוד, בהערכה, בברכה ובאיחולים.

  DirectDemocracyS, המדיניות שלך, הפרויקטים שלך, בכל מובן!

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Politiskt perfekt
  Politikailag tökéletes
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Friday, 08 December 2023

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START