Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  19 minutes reading time (3820 words)

  Політично досконалий Politically perfect

  Ми бачили в інших наших статтях, при різних нагодах і досить детально, як і протягом всієї історії людства, було багато людей, які з наміром контролювати і керувати нашою діяльністю і нашим життям. , вони завжди розділили нас: з мовами, культурами, релігіями, національністю, усіма різними і різноманітними. Давайте разом коротко розберемо, навіщо вони це зробили?

  Коли люди ще сиділи на деревах, полювали, у найсильніших завжди була найкраща частина їжі і найзручніша гілля для відпочинку. Природа така, хто сильніший, той має «право» на переваги та зручності, оскільки це забезпечує харчування, захист і безпеку групи. У природі також правильно, що керує найсильніший. Але завжди були, оскільки це частина природного інстинкту, заздрісники, які зробили б все, щоб стати лідером, головою групи, і використали б усі засоби, щоб отримати владу, престиж, але й контроль. і можливість приймати рішення за кожного.

  Як тільки ми вилізли з дерев, нашим предкам була потрібна людина, яка б керувала групою, ватажком, щоб слідувати, вирішувати, якою дорогою йти, і захищати групу. З часом найсильніший перетворився на наймогутнішого, а найбагатший, а згодом у найрозумнішого. Так народилися перші королі, імператори та вожді. Вже на всіх щойно описаних етапах були, однак, жадібні, заздрісні й егоїстичні люди, які нерідко хитрими, а часто й нелояльними методами намагалися зайняти місце «найсильнішого», чи могутнього моменту.

  Однак часто «сильні сили» вважали за краще залишатися прихованими і задовольнялися тим, щоб просто контролювати, хто має владу вирішувати, а хто командує. Щоб зрозуміти боротьбу за владу, просто проведіть дослідження про тривалість існування різних імператорів, королів, імператорів або римських лідерів і про те, як вони втратили життя (за різних обставин, але рідко вмирали природною смертю або старістю). Через короткий час після того, як вони стали королями, або імператорами, або лідерами, їм допомогли померти. Це називається боротьбою за владу, це неприродно і несправедливо. З часом, щоб розділити нас, могутні різних епох, вигадали ідеології, часто на користь соціальних класів: таких як комунізм, лібералізм, капіталізм, соціалізм, фашизм, нацизм та багато інших, які всі показали свої межі, і всі вони зазнали невдачі або ось-ось зазнають невдачі, часто завдаючи величезної шкоди людству.

  Після цього короткого вступу, щоб зрозуміти, що там було, давайте трохи поговоримо про політику.

  Наша улюблена пряма демократія вимагає, щоб люди, а отже, все населення мали всю владу. Гаразд, це нормально, що влада належить населенню, тому що вона представляє тих, хто живе, виробляє та експлуатує певну територію.

  Відкриємо дужки: кордони роз’єднують, і часто вони створені штучно, не враховуючи населення, яке проживало на певних територіях, часто депортуючи та змішуючи різні народи, релігії та культури. Навмисно, з метою створення розколів, претензій і можливих зіткнень, насильницькими діями штучно створені народи так само штучно розділялися між собою. Створюючи зони потенційних конфліктів і навіть братовбивчої боротьби, могутні кожного історичного періоду могли краще контролювати слабкі уми тих часів. Цього було достатньо, щоб викликати, навіть добровільно, можливість конфлікту. Історія сповнена подій, майже завжди спровокованих, у яких слабкі страждають і страждають, а могутні стають багатими, через що різні королі, імператори та лідери втрачають свою корону, а часто й голови.

  Старі аристократії передбачали, що людина, народжена в знатному стані, мала право отримати владу і багатство не на основі заслуг, а як народжена в «правильній» сім’ї. Навіть у цих випадках багаті й могутні знаходили спосіб зберегти контроль і свою владу приймати рішення.

  Давайте знову поговоримо про пряму демократію, першою задокументованою є Древня Греція. У різних містах-державах населення викликали на вулиці, запрошували покласти камінь в урну, щоб сказати «так», і в іншу урну, щоб сказати «ні». Все було вирішено разом, простою більшістю. Якщо так, то одну річ було зроблено, якщо ні, то не було зроблено. Зрештою, рішення, або пропозиція, або правильне, або неправильне, або корисне, або марне, або воно схвалено, або ні. Єдина справжня форма демократії проіснувала дуже короткий час, тому що з початком деяких війн, навіть між різними містами (можливо, викликаних тими, хто не контролював рішення), молодь була відправлена на війну. Вдома залишилися жінки, діти та старі. З цього моменту дуже довго, та й зараз у багатьох країнах, політичних представників завжди обирали з числа людей похилого віку. У ті часи було дуже корисно мати вищих політичних представників, тому що вони померли , і їх можна було змінити разом з іншими старійшинами відносно скоро. І якщо вони не померли в потрібний час, їм легко можна було б допомогти померти, оскільки вони були слабшими. Ми відразу даємо зрозуміти, що ми любимо людей похилого віку, їхній досвід дуже корисний, це безцінна цінність, але одна з наших цілей – також омолодити світовий політичний клас, зробити його інклюзивним та добре представленим жінками, сексуальними меншинами, якщо всі вони компетентні, чесні та обрані на основі заслуг. Тому ми віддаємо перевагу молодій політиці, з літніми в групах спеціалістів, щоб підтримати молодь. Бо несправедливо, що працівник, який виконує важку фізичну роботу, виходить на пенсію, пропрацювавши стільки років, а політик ніколи не йде на пенсію. Не кажучи вже про проблеми зі здоров’ям, політиків, які занадто старі. Ми знаходимо спосіб використати їх як підтримку та керівництво для багатьох бажаючих молодих людей. Омолоджуючи політику, за допомогою нашого інноваційного методу, досвід літніх людей не втрачається, але є робочі місця для багатьох молодих людей, які навчалися та мають спеціальність, і які без нас не мали б багато можливостей.

  З втратою прямої демократії від Стародавньої Греції ніколи не було моменту, коли населення мало реальну владу. До народження DirectDemocracyS могутні та багаті будь-якого історичного періоду могли легко підкупити небагатьох політичних представників, або кількох королів, чи королев, чи дворян, щоб виконувати свою роботу контролю та реального управління. влади..

  Насправді, якщо при прямій демократії, щоб мати владу вирішувати, їм довелося підкупити більше половини населення, щоб сприяти власній торгівлі людьми, за допомогою представницької політики, яка ніколи не була і ніколи не буде справжньою демократією, це було достатньо, що економічна влада корумпувала різних політичних представників, обраних для служіння інтересам народу, і які часто в кінцевому підсумку служили лише інтересам могутніх. Тож потрібно було менше вкладати грошей, щоб менше людей підкупити, а собі більше багатства. І якщо політичний представник не підкорився, то економічна влада, яка дуже винахідлива, знайшла спосіб замінити його підвладним, легко підданим. Є багато випадків, коли чесних, мужніх, новаторських політиків гинули через те, що вони не пішли на компроміс з економічною владою.

  Не дивуйтеся більше, читаючи ці рядки, простої історії людства, яку ніхто не заперечує, якщо перші 282 перевірених зареєстрованих користувача, які приєдналися до нас і задумали всі наші проекти, залишаться і назавжди залишаться анонімними? Якщо вам все ще цікаво дізнатися, хто стоїть за всім цим, ви також можете припинити читати інші наші статті. Тому що ви ніколи не дізнаєтеся, і тому що це означає, що ви не розумієте реального ризику для них і для їхніх сімей, якщо їхня особистість відома.

  Ми змінюємось, покращуємо світ, але насамперед усвідомлюємо фундаментальне повернення влади населенню.

  Ми єдині у світі, хто має схожий метод роботи, унікальний стиль, що робить нас фундаментальними для зміни світової політики. Оскільки кожне з наших правил створено для того, щоб передати всю політичну владу населенню, а враховуючи історичні прецеденти, ми обмежуємо себе наглядом і перевіркою того, щоб політичні представники, перш ніж прийняти будь-яке політичне рішення, завжди запитували обов’язкову думку. ., до тих, хто надав їм право представництва. Ми єдині у світі, хто надає своїм виборцям повну та абсолютну владу контролю як до, під час, так і особливо після виборів.

  Якщо в багатьох випадках, у старій політиці, після обрання та після отримання представницького мандата (який, до речі, навіть не діє), політичні представники своїми діями розчаровують своїх виборців, то з DirectDemocracyS контроль з боку виборця, над обраним, отже , суверенним народом, над слугою, є тотальним і на весь час мандату політичного представництва, що в нашому випадку є дійсним мандатом.

  Деякі досі дивуються, чому ми народилися, навіть якщо ми пояснювали це в довгих статтях, повторювати це ніколи не завадить.

  Ми народжені для того, щоб існувала справжня демократія, а не та брехня, яка керує світом. Вони просто насміхаються з нас, тому що наш голос абсолютно ні до чого. І тому, що після того, як наділили владу партії чи політичному представнику, з нинішньою політикою, багато років політики та партії роблять те, що хочуть.

  У нас же контроль тотальний, і ми використовуємо інноваційні, але дуже безпечні методи, щоб переконатися, що наші політичні представники не лише дотримуються своїх обіцянок, а й завжди просять обов’язкової думки своїх виборців. Але не прості виборці, а поінформовані виборці, повним, незалежним, компетентним, вільним, чесним способом, не віддаючи переваги нікому, якщо не колективним інтересам. З групами спеціалістів, які складаються з наших зареєстрованих користувачів, хто має вирішувати, і виборець, і політичний представник, зробить це без жодної помилки. З поінформованими виборцями ми ніколи не помилимося, тому що в нашому регламенті та в кожній нашій статті ми пояснюємо, що для нас мають значення лише інтереси всього населення, жодного разу не віддаючи переваги нікому із силовиків і класів. , або асоціація, тільки люди. І ми любимо всіх людей, а не тільки тих, хто голосує, за наших кандидатів.

  Багато хто буде звинувачувати нас у тому, що ми не зовсім і відразу ж є чистою прямою демократією. Тому що ми створимо політичну партію в кожній країні світу, і тому, що у нас є політичні представники, які будуть обиратися в інституціях. Насправді ми на початку є гібридною демократією. Внутрішня пряма демократія з абсолютним і повним контролем наших виборців над власними політичними представниками, представницька демократія для створення національної політичної партії та для виборів політичних представників. Ми робимо це тимчасово, тому що одна з наших основоположних цілей – усунути 99% політики, яку здійснюють політичні партії та політичні представники, щоб населення вирішувало безпосередньо. Щоб досягти цього амбітного результату і створити єдину справжню демократію (в якій ми всі вирішуємо все разом), ми повинні дотримуватися правил і законів, які передбачають представницький метод.

  Поки що нам достатньо зробити все правильно, внутрішньо і об’єднати з собою все населення світу. Як тільки цього буде досягнуто, ми зможемо змусити всіх людей вирішувати своє майбутнє.

  Попередження: усунувши стару представницьку політику та впровадивши нашу справедливу пряму демократію, політика не вмирає, а стає різноманітнішою, і завжди буде від кожного: правильні пропозиції, дебати, дискусії та голосування в групах географічний. Політика не вмирає, але вона належить кожному.

  Буде правильна політика, заснована на логіці, здоровому глузді та на повній свободі кожного висловлювати свої ідеї. Однак ті, хто приєднується до нас, повинні усунути менталітет розколу, відмовитися від старих ідеологій, які всі є невдалими та несправедливими, приєднатися до інновацій.

  Тепер подивимося, якою буде наша політика. Щоб трохи зрозуміти відмінності, давайте напишемо, що таке стара політика в даний час, і що ми є, і що ми робимо. На кожне запитання ми могли б написати цілі статті, і, можливо, колись ми це зробимо, але поки давайте підсумуємо різні відповіді в кілька рядків.

  Радимо все уважно прочитати, можливо, пару разів, щоб зрозуміти відмінності, а тому що від початку нашої історії ми визначали себе як політично досконалі.

  Хто за цим стоїть?

  Зараз у старій політиці є імена лідерів, але ніхто не має гарантії незалежності та свободи прийняття рішень у рамках старих партій. Тож ви не знаєте, хто за цим стоїть, партія чи політичний представник, за якого ви голосуєте.

  З нами ви ніколи не дізнаєтеся, хто за цим стоїть, але не важливо знати, хто є заслугою того, що все це створив, важливі наші правила, наші цінності та наші ідеали, весь здоровий глузд. За кожним нашим рішенням стоять наші перевірені зареєстровані користувачі, які є нашими виборцями.

  За чию партію ви зараз голосуєте?

  У старій політиці ніхто не є власником партії, яка належить усім і нікому.

  З нами вся політична організація, усі національні партії, усі наші веб-сайти та вся наша діяльність належать нашим перевіреним зареєстрованим користувачам.

  Хто голосує за лідерів, хто вирішує, хто командує?

  У старій політиці це вирішується різними способами. У багатьох політичних партіях за лідера голосує невелика частина членів партії, часто шляхом акламації. Іноді за нього голосують збори з кількох виборців.

  У нас немає лідерів, кожен з наших перевірених зареєстрованих користувачів є нашим лідером, і має повну силу приймати рішення. Ми повністю виключили: і боротьбу за внутрішню владу, і будь-який конфлікт інтересів. Фактично, політичні представники займаються лише представництвом громадян, які їх обрали, а не керують нашими партіями, якими керують наші офіційні представники, обрані серед наших зареєстрованих користувачів, тож боротьби за владу немає, завдяки нашому методу з зв'язаних ланцюгів, усі, від першого до останнього, мають однакові права та однакові повноваження. Ми також усуваємо конфлікт інтересів, тому що політичним представникам не доведеться надавати перевагу нашій партії, яка буде підтримувати їх, завжди лояльно, тому що партія належить усім нашим перевіреним зареєстрованим користувачам (виборцям), які в свою чергу обирають політичних представників, в різних установах.

  Відбір кандидатів. Як відбувається відбір кандидатів?

  Тепер, у старій політиці, відбір кандидатів здійснюють лідери партій або політичні партії. Рідко або частково населенням.

  З нами відбір кандидатів завжди і повністю здійснюється всіма нашими перевіреними зареєстрованими користувачами, які інформовано обирають найкращих кандидатів для кожної ролі, від місцевої до міжнародної.

  Оцінка кандидатів. Які політичні представники?

  Тепер їх часто обирають на основі економічного впливу, або на основі слави, чи кількості голосів, які вони можуть принести партії. Часто вони отримують ролі політичного представництва, людей без належної підготовки, або нездатних людей, а часто навіть зовсім невідповідних людей. І дуже часто люди без компетенції, без чесності керують цілими країнами або ухвалюють закони на теми, яких вони не знають.

  У нас вони є кандидатами, або вони можуть бути самокандидатами, і їх оцінюють групи професіоналів та групи спеціалістів (повністю складаються з наших зареєстрованих перевірених користувачів) із дуже жорстким відбором, і їх обирають: усі наші зареєстровані перевірені користувачі, які живуть у кожній географічній місцевості, точно знаючи всі результати тестів, а також перевірки компетентності та чесності кожного кандидата. Для кожної заявки потрібні певні навички, і кожна особа, яка висувається, обирається на основі компетентності, чесності, психічного та фізичного здоров’я, поведінки та на основі заслуг. Він ретельно контролюється до, під час та після виборів за допомогою інноваційного методу, який запобігає різним проблемам.

  Обіцянки перед виборами. Чи дотримані дані обіцянки?

  Стара політика та її політичні представники давали вам багато обіцянок, і вони не витримали їх усіх. Вони багато чого заявляли в своїй історії і не завжди дотримувалися всіх декларацій.

  Ми, нова політика, вирішуємо разом з нашими перевіреними зареєстрованими користувачами, які є нашими виборцями, кожну деталь виборчої програми. І ми втілюємо в життя кожну обіцянку, в шляхи та в обіцяні часи.

  Завжди знаходьте виправдання. Іноді, щоб вибачитися за невиконання передвиборних обіцянок, ви знаходите алібі?

  Стара політика має внутрішню і зовнішню боротьбу, навіть дуже важку, щоб утримати владу чи отримати її. Тому він завжди знаходить способи звинувачувати інших, зовні чи всередині, у своїх невдачах.

  Нам, інноваційним, ніколи не доведеться шукати виправдань, тому що єдині, кому ми повинні дати пояснення, це наші виборці, які разом з нами вирішують і виборчу програму, і реалізацію кожного пункту програми, способами і в точні часи. Якщо випадково є програмні моменти, чи невиконані обіцянки, і ми, і наші політичні представники, ми це визнаємо, і вибачимося за це, намагаючись знайти причини, не звинувачуючи інших.

  Чи будуть створені союзи та коаліції з іншими політичними силами?

  Стара політика часто об’єднується або розділяє в політичних і виборчих інтересах. В інших випадках закони приймаються для того, щоб одна сторона не могла керувати самостійно.

  Ми записали в своєму положенні, в нашому статуті і в багатьох статтях, що ми ніколи і без жодних причин не вступатимемо в союз чи коаліцію з іншими політичними силами. Це ми вирішили, тому що ми абсолютно несумісні з іншими політичними силами через наше новаторство. Якщо у нас є голоси, а отже, і довіра населення, достатні, щоб керувати поодинці, ми візьмемо на себе відповідальність зробити це найкращим чином, в інтересах усього населення.

  З іншого боку, якщо у нас не буде необхідних голосів, ми залишимося в опозиції, завжди з нашими правилами і з повним контролем наших виборців над нами. Ми будемо вносити пропозиції разом із нашими виборцями, які будуть керувати. І ми не будемо опозицією, яка всьому каже ні. Також на основі рішень наших виборців ми будемо голосувати за всі закони, які вважатимемо корисними для населення.

  Рішення не укладати альянси, а коаліції – це мати можливість працювати нашим інноваційним методом, на службі населення. Це рішення не заважає нам вести діалог та дискусію з іншими політичними силами. Але для нас наша єдність є основоположною, і наш стиль повністю відрізняється від старої політики.

  Народний мандат представництва. Чи законна світова політика?

  Стара політика, навіть західна, є фальшивою демократією. Влада ніколи не належить народу, а знаходиться в руках політичних партій і політичних представників, яких майже завжди обирають і призначають за голоси, які вони можуть принести, або для впливу та втручання різних «сильних сил», а не зрозуміло, і, очевидно, важко визначити. Політичних представників старої політики не обирають на основі заслуг, а виборці просто голосують або за партію, або за політика, не маючи, однак, прямого контролю над вибором, який зробить «незаконний політичний представник». .. під час його роботи в різних установах. В основному, люди, які мають утримувати владу, бути сувереном, по праву, у фальшивих демократіях, лише підраховують і вирішують лише під час виборів. Всі закони, які приймають «представники» цієї фальшивої демократії, створені незаконно, і всі вони будуть перероблені із залученням усього населення. Дуже часто закони надають перевагу лише частині суспільства або лише деяким соціальним класам. Економічні сили завжди віддають перевагу, тому що за представницької «демократії» ці «сильні сили» можуть легко контролювати й керувати всім вибором кількох політичних партій та їхніх «політичних представників». Які майже у всіх випадках представляють інтереси не населення загалом, а лише тих, хто сильніший. Не кажучи вже про те, як добре вони живуть, елегантні будівлі, подорожують світом і скільки грошей вони заробляють, щоб мати право і привілей вирішувати від нашого імені. Ми даємо їм не лише владу, а й гроші та багатство. Представницька демократія – це найбільша афера за всю історію людства. Це дозволяє політичним партіям та їх представникам вирішувати правила від імені народу. Вони — лялькарі, які рухають струни, а слуги — це ляльки, які виконують накази. Вони – диригент, який диктує темп і ноти, а ми – різні музиканти, які слідкують за партитурою, не маючи можливості вирішити абсолютно нічого. Отже, повторюємо, справжньої демократії не існує.

  У DirectDemocracyS ми повністю змінюємо ролі, люди суверенні, інформовані групами спеціалістів, тому вони є ляльковими, а наші політичні представники, яким допомагають групи спеціалістів, є маріонетками в руках людей. З нашою інноваційною політикою до, під час і, перш за все після виборів, «диригент», який вирішує музичну програму, диктує час і ноти, є тим, хто повинен мати всю владу, тобто суверенний народ, і наші політичні представники грають і співають, що накажуть. Це здається дивною річчю, якої ще ніхто не відчував, але вона має назву, яку тільки ми маємо право вимовляти, бо тільки ми втілюємо її в життя: це називається демократією. Наші політичні партії належать населенню, виборцям, а не «сильним силам», які втратять усі привілеї. Це, мабуть, наша головна прерогатива, втілити в життя єдину справжню демократію, надавши нашим «слугам», які є політичними представниками, справжній і справжній представницький мандат. Єдиний регулярний мандат, в якому перед тим, як все вирішити, перед тим, як вчинити будь-які дії від імені народу, завжди запитують обов’язкову думку у людей, які дали цей мандат. У нас є не тільки виборчі обіцянки, які вирішуються разом, а й повний і тотальний контроль над усією політичною діяльністю. Це називається демократія, вона майже ніколи не існувала, але вона прийде, і ми не дозволимо нікому її вкрасти, ніколи більше.

  Традиційні політичні партії та представники, які сваряться, з словесними зіткненнями, звинуваченнями, а часто і фізичними зіткненнями. DirectDemocracyS, ви спробуєте зробити те ж саме?

  Стара політика, яка свариться, яка прагне виборчого консенсусу за будь-яку ціну, яка не практикує справжню свободу та справжню демократію, або яка обіцяє і не виконує, — усе це причини, чому ми народилися.

  Наша інноваційна та нова політика ставить наших перевірених зареєстрованих користувачів у центр кожного рішення. Ми засновані на взаємній повазі всіх людей, тому ніколи не відповідатимемо на провокації. Ми точно не будемо витрачати час на суперечки, крики, знущання, але зосередимося лише на своїй роботі. Погану звичку жаліти нормальні, цивілізовані люди залишимо іншим. Так само, як ми точно не будемо витрачати дорогоцінний час на телевізійні програми, щоб радіти невдачам інших або хвалитися своїми досягненнями. Наші політичні представники зроблять все необхідне, щоб бути врівноваженими, ввічливими та поважними. Наш стиль завжди оцінять, адже він інноваційний, як і наш проект.

  Корупція. Люди часто спокушаються, як нам контролювати політиків?

  Стара політика в багатьох випадках контролює сама себе. Тобто, коли одні при владі, вони контролюють інших, і навпаки. Часто з заводним правосуддям, і з помстою всіх видів. Але часто з випадками корупції та етично неправильної поведінки.

  У нас, інноваційних, не буде жодних проблем. Наші групи безпеки, які повністю складаються з наших зареєстрованих користувачів, що спеціалізуються на всіх видах контролю, уникнуть будь-яких проблем з точки зору корупції та фаворитизму. Ми перші, хто контролює себе, тому ми також інноваційні в цьому.

  Дефекти поліса. Ми робимо висновок на недоліках старої політики та на нашій.

  Усі знають стару політику, тому давайте уникатимемо про неї. Ви всі добре знаєте, як вони, і що вони зробили в історії.

  Ми маємо лише один недолік, ми трохи самовпевнені, ми занадто часто говоримо, що ми досконалі, а досконалості не існує, або її неможливо досягти. Не для нас. Нам пощастило почати зараз, тож ніхто не може звинуватити нас у помилках чи помилках. Вони не можуть звинувачувати нас у тому, що ми не можемо протистояти, бо ми ще нічого не почали робити. Але у нас багато амбіцій, правил, цінностей та ідеалів здорового глузду, заснованих на логіці.

  Великим недоліком є те, що кожна людина, коли читає всі наші правила, завжди знаходить багато речей, які добре, але всі вони трохи безладні. Часто повторювані. Кожен виборець має всі підстави любити нашу міжнародну політичну організацію, а також любитиме кожну нашу політичну партію, кожну нашу діяльність.

  Інша вада полягає в тому, що ми не маємо переваги соціальних класів, лише ми віддаємо перевагу всьому населенню, тому деякі люди, з більш слабких соціальних класів, трохи намагаються знайти відповіді на свої законні запитання та запити.

  Ще одна вада – ми не ганяємось за виборцями, не обіцяємо неможливих речей і нікому нічого не даємо. Можливо, це реалістичне та меритократичне ставлення змусить нас програти деякі вибори, але ми впевнені, що в наших сподіваємось і бажаємо вам, довгої історії, таке ставлення буде винагороджено.

  Ще одна наша вада – це відмова від старих розколотних ідеалів, до ідеалу, заснованого на логіці, здоровому глузді та взаємній повазі до людей. Знову ж таки, час покаже, що ми праві. Але якщо, наприклад, ми бачимо партії робітничих класів у кожній країні світу, вони часто ухвалюють закони проти робітничих класів. Корпоративні вечірки часто підвищують податки. Релігійні партії часто ухвалюють закони, які порушують релігії. Натомість ми допомагаємо всім однаково, виходячи з пріоритетів, які зобов’язують нас завжди починати, з допомоги тим, хто опинився у скруті, нічого не відбираючи у тих, хто багатий заслугами, чи завдяки інноваціям. Ми ніколи не будемо звертатися до головорізів, виробників зброї і, можливо, до 1% поганих людей на землі. Але нас задовольнять решта 99%.

  Нарешті, наш великий недолік полягає в тому, що, особливо на початку, лише середня або дуже розумна людина відразу розуміє наш потенціал і негайно приєднується до нас. На наше щастя, більшість воліє почекати, щоб побачити, як воно піде. Однак, приєднавшись із запізненням, він втратить переваги та можливості, які правильно надати першому, хто нам довірить.

  Висновок цієї статті під назвою «Політично досконалий», безсумнівно, є політично справедливим, компетентним і чесним.

  Приєднуйтесь до нас зараз, не витрачайте час даремно і повідомте якомога більше людей про наше та ваше чудове нововведення.

  В іншому випадку просто зберігайте стару політику. Але спочатку перечитайте наші статті та наші правила. І вибирайте розумом, і серцем. З безмежною любов’ю, повагою, повагою, найкращими побажаннями та найкращими побажаннями.

  DirectDemocracyS, ваша політика, ваші проекти у всіх сенсах!

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Politycznie doskonały
  Politic perfect
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Wednesday, 22 May 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  For or against the death penalty?

  For or against the death penalty?
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  Icon loading polling
  Total Votes:
  First Vote:
  Last Vote:

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts