Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  26 minutes reading time (5152 words)

  Політика, економіка, фінанси разом PEFT

  Стара політика часто виявляла себе контрольованою економічними силами і не діяла повністю автономно. Перш за все, політичні партії та їхні політичні представники, будучи обраними, не завжди приймають рішення на благо всього населення, а часто допомагають лише дуже багатій частині, на шкоду менш забезпеченим людям або лише віддаючи перевагу. деякі категорії, не поважаючи інші категорії. У всьому світі було і є зараз багато скандалів із випадками корупції, нелегального бізнесу, сексуальних дій, шантажу та з багатьма політиками, підозрюваними, а часто й засудженими.

  DirectDemocracyS у багатьох статтях пояснював усім, як ми приймаємо політичні рішення, і як, завдяки значній кількості інновацій, він вперше у світі запровадить справжню демократію на практиці.

  Влада в руках суверенного народу, який завжди її тримає: до, під час і вперше в світі навіть після виборів. Тому що сама суть демократії вимагає, щоб люди вирішували, а політики виконували, виходячи з волі всього населення. Нас обурює те, що вони забрали у нас право висловлюватись, дозволили всім робити те, що вони хочуть. Якби вони добре попрацювали, то і традиційні партії, і їхні «хороші» представники заслужено отримали б нашу похвалу, і нарікати було б не до чого. Але непристойне видовище та умови, в які вони поставили нас, наші родини та нашу планету, роблять абсолютно необхідним змінити та покращити світову політику, а отже, змінити та покращити наше життя.

  Завжди вперше у світі завдяки DirectDemocracyS та всім нашим пов’язаним проектам громадяни постійно отримують інформацію від компетентних, незалежних, чесних груп спеціалістів, які пропонують нашим виборцям найкращий вибір, надаючи їм не лише повну та детальну інформацію. інформація, а також прогноз наслідків кожного вибору.

  Шановні друзі, поінформовані виборці, це означає мати свідому владу і завжди обирати найкращі шляхи, усі разом. Не бездарна влада, яка тільки сильним допомагає. Ми всі будемо брати участь у політиці, допомагаючи всім, але завжди починаючи з людей у скруті. Це не просто обіцянка, а присяга, яка написана в кожній нашій статті, і в кожному нашому постанові чи статуті.

  Якщо донедавна, не дуже правильно, людей поділяли на багатий клас, середній клас і бідний клас, усі з різними категоріями, останнім часом соціальних класів стало лише 2. Надбагаті та могутні, які контролюють усе та керують життя кожного, а також супербідних, які борються за життя і не мають жодного шансу та можливості змінити та покращити своє життя та життя своїх сімей.

  Щоб уникнути «заворушень», вони це робили й досі роблять повільно, поступово, але невблаганно.

  Дозвольте мені сказати чітко: ніхто з нас не заздрить тим, хто став багатим етично правильним шляхом, не експлуатуючи своїх працівників, не руйнуючи нашу планету. Ми не входимо, а якщо є, то проганяємо, так званих «серійних ненависників», «клавішних левів», яким ніколи нічого не подобається, або тих, хто хворобливо заздрить багатим і знаменитим. Ми не є і ніколи не будемо політичними Робін Гудами, які забирають у багатих, щоб віддати бідним. Є багато політичних сил, народжених, щоб протестувати та руйнувати, висміювати дурних людей, які справді вірять, що при лобовій конфронтації, з нинішньою політичною та економічною системою, ви можете мати найменші шанси відновити «соціальну справедливість».

  Єдиний спосіб мати справедливий світ, кращий для всіх, — це будувати, ніколи не вступаючи в лобове зіткнення.

  Владні особи, особливо ті, які були на цьому місці протягом кількох поколінь, мали достатньо часу, щоб самоорганізуватися, керувати організаціями та протестними рухами.

  Ми – організація пропозицій, з неперевершеним політичним проектом і практично ідеальним методом роботи. І кожен, хто приєднався до нас або приєднається в майбутньому, знає, про що ми говоримо.

  У цій статті ми не хочемо пояснювати та повторювати величезний потенціал DirectDemocracyS та всіх пов’язаних проектів, але ми хочемо запобігти деякій критиці з боку необізнаних та поверхневих людей. Тому що ми передбачили, що вони будуть, і ми хочемо передбачити наших недоброзичливців, пояснюючи деякі основні поняття.

  Ми, які завжди говорять про те, що політика має бути автономною і не зазнавати жодного втручання з боку економіки, фінансів, банків та інших «сильних держав», створюємо у нашому великому всесвіті, на додаток до галактики інноваційної політики, проект економіка, фінанси, інформація, комунікація, радіо, телебачення, мультимедіа, спорт, навіть заснування банку, а також створення абсолютно нової валюти, * Time *, і навіть криптовалюти, TimeCrypWS SWCT, тому всі види діяльності, зі значними прибутками, та розробок у всіх сферах діяльності.

  Багато хто буде сперечатися: чи такі такі, як інші? Вони також дозволяють керувати собою економічними проектами? Ми вас розуміємо, логічно запитати себе, але ми не такі, як інші, ми інноватори у всьому.

  Як і в DirectDemocracyS, де все належить усім, навіть у підключених проектах все належить тим, хто бере участь і приєднується до нас.

  У цій статті ми пояснимо, яка наша мотивація, потім, чому ми збираємося це робити, як ми збираємося це робити, і хто зрозуміє, що ми справді інноваційні у всьому, що ми створили. І перш за все ви зрозумієте, що не тільки політика є фальшивою та погано працює в нашому світі, але є багато секторів, у яких потрібні справжні інновації, зміни та, перш за все, покращення. Тож навіть в економіці, фінансах і в усіх секторах потрібне щось нове, а головне краще.

  Перш ніж ми продовжимо, у нас є лише два запитання до вас.

  Перше: якщо врахувати, що ми живемо у справедливому світі, де всі мають рівні шанси на краще та гідне життя?

  Друге: якщо ви вважаєте, що політичний проект, навіть такий гарний і завершений, як наш, без економічної сили, яка б його підтримувала, ніколи не зможе заявити про себе та протистояти величезним викликам, які постануть, не тільки з боку всіх інших політичних сил, а й усіх «сильних держав», які з нами втратять будь-яку можливість існування, і якщо ми зможемо «боротися» з економікою, і світовими фінансами, які з нами , повинні змінити та вдосконалити свої правила?

  Якщо ваші відповіді такі: ні, ми не живемо в справедливому світі, і ні, ви ніколи не зможете вижити та виграти всі битви проти «сильних держав», якщо у вас немає себе, економічної та фінансова сила, ви, як завжди, показуєте, що розумієте правду! Молодці, ми були впевнені, а ті, хто не розуміє всіх причин, можуть припинити читати.

  Однак ми маємо повторити це: ми не боремося ні з ким, але ми створюємо нашу власну політику, наші власні фінанси, нашу власну валюту, нашу власну інформацію, мультимедіа, телебачення, радіо, нашу інформацію, наші події, наші спортивні заходи та наші власна діяльність усіх видів.

  А ви знаєте, як ми це робимо? Звичайно, не руйнуючи те, що вже існує, а створюючи щось нове.

  Не заважаючи нікому, ми створимо весь потенціал, який нам знадобиться.

  І знаєте, як ми це зробимо? Зробивши марними століття, тисячоліття, в яких штучно створювалися розділення, ненависть, дискримінація всіх видів.

  Ми робимо і будемо робити все спокійно, з увагою до кожної деталі, створюючи спільні проекти, усіх хороших людей на землі, засновані на довірі та взаємній повазі, на дуже жорстких правилах, які поважають усі, засновані на меритократії, з ідеалами та цінностями, які базуються на логіці, справедливості та здоровому глузді.

  У попередньому реченні ми пояснили вам суть кожного з наших проектів і чому ми впевнені, що ми ніколи не зазнаємо невдачі чи навіть помилки. У нас є десятки тисяч експертів у всіх галузях, які спочатку безкоштовно, а потім за винагороду за співпрацю допомагають нам не робити помилок.

  За всю історію нас завжди штучно розділяли, і ми, природно, знову об’єднаємось.

  У політиці ми будемо найкращі, і це всім зрозуміло, але ми нікого не примушуємо до нас і не просимо, стару політику змінити, удосконалити, стати демократичнішою, вільнішою (бо ніколи через величезний конфлікт інтересів). Ті, хто має мінімум розуму, приєднаються до нас, і навіть менш розумні зрозуміють, що ми єдина надія для кожного жити в іншому, справедливому та кращому світі. Але й дурні, а їх, на жаль, дуже багато, які дозволяють собою маніпулювати, і над якими теперішня політика висміює, бачачи інтелектуальну глибину, а особистості, яких ми будемо представляти як кандидатів, не будуть можливість голосувати на виборах, що для нас. Не звинувачуйте нас у надто оптимістичних настроях, ми не є такими, і не звинувачуйте нас у зухвалості, час, як завжди, доведе нашу правоту. Ми просто реалісти. Ви, напевно, зрозуміли наш величезний потенціал, і багато хто шкодує, що не мають наших ідей. Навіть якби вони були, без нашого методу вони ніколи не змогли б реалізувати такий проект. Але щоб переконатися і зрозуміти, про що ми говоримо, будь ласка, перечитайте, хоча б пару раз, всю нашу інформацію на нашому сайті:

  https://www.directdemocracys.org/

  і якщо ви все ще вважаєте, що ми перебільшуємо, ви зрозумієте, що ми є і завжди залишатимемося лише реалістами.

  Ми втілимо той самий інноваційний проект на практиці, а також у всіх проектах економіки, фінансів, інформації, комунікацій, радіо, телебачення, мультимедіа, спорту, навіть заснування банку, а також з новою валютою * Time *, TimeCrypWS SWCT криптовалюта та всі інші активи в кожному секторі бізнесу.

  Ми відкриваємо таємницю, яку багато хто з наших перевірених зареєстрованих користувачів знали протягом тривалого часу, жодна особа, яка не є нашим підтвердженим зареєстрованим користувачем, на нашому офіційному веб-сайті політики не зможе взяти участь на початковому етапі та в фундаментальний етап, до наших економічних і фінансових проектів.

  Насправді ми створюємо, тому що ми вже працюємо в кожному секторі економіки та фінансів, паралельних тим, які вже існують, які зарезервовані лише для тих, хто з нами. І перш ніж звинувачувати нас у тому, що ми занадто закриті і не допускаємо до нас нікого, хто політично не мислить так, як ми, читайте далі, і ви зрозумієте всі наші мотиви.

  Ми ніколи не зможемо бути конкурентоспроможними в нинішніх фінансах та економіці, тому що існуючий ринок, через великий страх перед конкуренцією, намагатиметься саботувати та звести нанівець усі наші дії з ладу будь-якими можливими засобами, законними чи незаконними. Вони спробують те ж саме, але з нашими механізмами, з нашими алгоритмами, ми вже все передбачили, і вони не матимуть жодного шансу нам перешкодити, чи сповільнити нас.

  Вони ніколи не зможуть нас зупинити, тому що ми діємо в повній законності, абсолютно поважаючи всі міжнародні, національні та місцеві закони. Ми будемо здійснювати лише законну, етично правильну та екологічно чисту діяльність з турботою та захистом усіх, хто з нами співпрацює. Друзі, ніколи і ні за що не буде людей, які працюватимуть на нас, а лише ті, які працюють з нами, отже, з нами. Здається, це трохи комуністичний проект, і ви не очікуєте цього від абсолютно антикомуністичних людей, таких як ми. Натомість це так і буде завжди, тому що це правильно, щоб кожен, хто бере участь в успіху будь-якого бізнесу, отримував справедливу винагороду за свою роботу. Тому що факт спільної роботи дає гарне уявлення про єдність, співпрацю та взаємоповагу, які ми реалізуємо на практиці в кожному нашому проекті.

  Один за всіх, всі за одного, це не гасло, що нагадує 3 мушкетерів, для нас це фундаментальне правило, щоб все працювало ідеально.

  Тож давайте створювати власну економіку, засновану на компетентності, чесності та меритократії.

  Перш ніж продовжити, давайте зробимо передумову.

  За рік майже невідомої діяльності ми отримали кілька повідомлень різного характеру. Деякі погрози та деякі спроби зупинити нас, які підтверджують, що ми дратуємо, і тому ми на правильному шляху, але також багато пропозицій продати людям або компаніям усі наші проекти та отримати багато багатства , і владу, поки перебрати нинішню владу, в нашій діяльності. Але оскільки ми абсолютно несумісні зі старою політикою, навіть економічні сили, які хочуть нас «купити», не знатимуть, як керувати нашими проектами. Вони не звикли до демократії, свободи і, перш за все, соціальної справедливості, заснованої на меритократії та рівних можливостях.

  Усім ми відповіли однаково: нікому не заважаємо, нікого не боїмося і йдемо своєю дорогою. Якщо раніше ми були 282 людьми з різних країн, з різними роботами, різними політичними поглядами та з різних соціальних секторів, то зараз, у середині липня 2022 року, ми 109400 перевірених зареєстрованих користувачів і багато тих, хто хоче приєднатися до нас, і ми постійно збільшуємо.

  У зв’язку з цим хочемо подякувати вам за шану, довіру та повагу, якими всі ми відповідаємо взаємністю. Якщо зупинити 282 було дуже важко, майже неможливо, то тепер наша сніжна куля, яка спускається з гори, стає, на наше щастя, величезною лавиною, яка засипле все зло, що є на землі.

  Просимо вибачення за наше порівняння з тими, хто, на жаль, загинув або втратив родичів чи друзів у трагічних лавинах через кліматичні зміни, частково спричинені людиною. Сніжна куля, яка стає лавиною, яку неможливо зупинити, яка затопить усе гниле у світі, щоб очистити його від злочинності, корупції, шантажу, насильства, шахрайства та злих людей (на щастя, небагато, але сильних), які граються з народні долі. Хто експлуатує, обманює людей і руйнує планету.

  Тим, хто хотів купити наш проект, ми сказали, що тільки якщо 100% наших перевірених зареєстрованих користувачів погодяться продати, ми це зробимо, з великим жалем. Очевидно, що 282 перші користувачі, понад 300 наших адміністраторів і всі наші перевірені зареєстровані користувачі не зацікавлені в продажу, тому що це означало б поразку в нашому намірі змінити та покращити світ. Тепер і великі капіталісти будуть нас критикувати, і економісти пояснюватимуть нам, що це неекономно, не продавати, якщо є пропозиція. Ми також інноваційні в цьому, немає грошей, які можуть купити нас. Так само, як існує, повторюємо, загроза, яка може нас налякати. Ми завжди зможемо відповісти кожному з великим розумом, рішучістю, єдністю та швидкістю.

  Повертаючись до нашої економіки та фінансів, інноваційних та успішних, ми надаємо вам деякі подробиці.

  Участь, як ми вже сказали, зарезервована для наших перевірених зареєстрованих користувачів і є добровільною. Існує фіксована сума для входу в наш статутний капітал, яка збільшується відповідно до кількості перевірених зареєстрованих користувачів, які приєднаються до нас. Увага, це не схема Понці і не багаторівневий ринок, який ми вважаємо несправедливим і майже завжди морально непридатним і несумісним з нашими ідеями. Ми всі беремо участь, маючи однакові можливості, з однаковими сумами або з мінімальними відмінностями, і ми не винагороджуємо перших, змушуючи других втрачати гроші.

  Існує багато алгоритмів і дуже детальних правил, які, однак, містять деякі важливі поняття в основі. Ми дамо детальне пояснення, лише зацікавленим, у наступній статті, але ми всі говоримо, що вкладаються мінімальні суми, як в статутний капітал, так і в різні проекти, які ми реалізуємо разом.

  Обережно. Перш ніж продовжити, ми нагадуємо всім, що інвестиції, гроші, товари, послуги та позичання своєї праці у фінансову діяльність та економічні проекти, купівля та продаж акцій, інвестиції в криптовалюти можуть бути ризикованими та можуть бути втрачені. гроші, активи та дорогоцінний час. Тому ми пропонуємо уважно прочитати кожен наш проект і проконсультуватися з фахівцями, перш ніж приймати будь-яке рішення. Ніколи не інвестуйте капітал, товари, послуги та свої комунальні послуги, які необхідні для виживання вас і вашої родини. Навіть якщо ми вживаємо всіх заходів, щоб запобігти та запобігти марнуванню часу, капіталу чи товарів різного роду, завжди існує, навіть найменша ймовірність втратити, хоча б частково, зроблені інвестиції. Крім того, не всі наші дії починаються одночасно, тож ви можете закріпити свої гроші навіть на досить тривалий період, не маючи багатьох можливостей вивести їх. Оскільки нашими проектами та нашою діяльністю керують і контролюють усі наші зареєстровані зареєстровані користувачі, ви маєте ще одну гарантію, що ніхто не втече з грошима та що ніхто не організовує шахрайства. Все є і завжди буде для кожного, очевидно, на основі зроблених інвестицій і акцій, якими володіє кожен бізнес. Вибір слід робити на основі знань, які людина має в кожній галузі. Ретельний вибір того, які і скільки інвестицій робити, а також коли їх робити, є однією з ідеальних формул для досягнення великого успіху.

  Як працюють початкові дії?

  Перш за все, кожна особа, перевірений зареєстрований користувач на нашому політичному веб-сайті, має право брати участь, за допомогою однієї особистої дії та одноразової участі в різних проектах, до яких вона вирішує брати участь, на основі унікального коду. безпеки для нашого загального бізнесу. Завдяки акціонерному капіталу, зібраному всіма, здійснюватимуться інвестиції різного роду за різними правилами, але з упевненістю, що всі люди будуть захищені, і всі інвестиції, які, серед іншого, будуть рівними. За кожну зібрану копійку як акціонерний капітал буде здійснюватися суворий контроль за тим, як вона буде витрачена або як вона буде інвестована.

  Гарантійні фонди завжди створюватимуться для запобігання та уникнення будь-яких проблем, особливо відсутності ліквідності. Перші прибутки від кожної діяльності будуть використані для повернення тим, хто бажає, початкового інвестованого капіталу та капіталу різних проектів, а також частини прибутку для створення прибутку. Ті, хто бажає продовжити інвестиції, з іншого боку, зможуть зробити це за дуже простими, але жорсткими правилами, щоб запобігти накопиченню акцій і запобігти людям від економічного ризику, використовуючи занадто великі суми.

  Але справжню вигоду отримають не окремі дії, а час і робота кожного учасника. Бо на перший погляд досі це могло здатися простим і дуже справедливим, майже «комуністичним» проектом. Але оскільки комунізм не створює розвитку, не дає тим, хто бере участь, правильних мотивацій і створює економічну стагнацію, ми передбачили, що для кожного, хто бере участь на додаток до соціального та проектного капіталу та вкладає свій час і свою роботу, у розпорядженні одного або кількох проектів можливість отримання додаткового прибутку на основі доходів, отриманих кожним, для кожного проекту, а також на основі заслуг, компетентності та чесності. Це може здатися трохи складним, але це дуже просто, якщо ви знаєте всі деталі та всі наші правила. Тому навіть у цих видах діяльності найкращі та ті, хто багато працює, правильно заробляють більше, ніж ті, хто мало чи нічого не робить. Продуктивність винагороджується, і будь-яка форма внеску в успіх усієї нашої діяльності.

  Крім того, будь-хто, хто перебуває на нашому «паралельному ринку», матиме значні переваги та численні полегшення, а також знижки та спеціальні пропозиції, на яких спекуляції не допускатимуться.

  Ми запобігаємо ще одній можливій критиці, пояснюючи, що для кожної діяльності, яку ми здійснюємо, у нас є чіткі правила, які будуть поважатися всіма в повній мірі. Тож для тих, хто думає, що ми інвестуємо, однаково, і що кожен ставить одну частку, а потім ділить, ми кажемо вам, що це так, лише для змінного відсотка кожної діяльності. Інший відсоток базується на інвестиціях, на основі акцій , що володіють різними способами, від користувача до користувача, як на поточному ринку, з набагато більшим захистом. Інший відсоток, з іншого боку, базується на фактичній роботі та на індивідуальних чи групових внесках. Все робиться за методом, який ми розповімо в іншій статті лише тим, хто приєднається до нас.

  У деяких видах діяльності люди, які не є нашими проектами, у майбутньому зможуть брати участь без особливих переваг і зручностей, але лише заради чистого прибутку та взаємовигідним способом, відповідно до чітких, жорстких і дуже обережних правил. , щоб запобігти проблемам.

  А тепер пояснення, якого всі чекають, яке відношення має політика до економіки?

  Ви повинні спочатку поставити те саме запитання поточній політиці, яка майже повністю контролюється економічною владою, або яка майже завжди робить послуги, часто за плату, певним соціальним класам, зазвичай віддаючи перевагу небагатьом, на шкоду багатьом. Але є також політичні сили, які використовують велике невігластво, легкість маніпулювання масами та дезінформацію значної частини електорату. І, нарешті, частина, щораз більша й небезпечніша, використовує ненависть, заздрість, злобу багатьох розчарованих людей, які також через особисті проблеми більше ні в що не вірять і йдуть за першим, що дає їм надія, помститися долі або тим, хто багатий, могутній чи відомий. Вони створюють соціальну ненависть, насаджуючи якісь неправильні ідеї, щоб дати зрозуміти, що все неправда, що вся інформація маніпулюється, і змушують людей вибирати між добром і злом і відрізняти правильне від що не так. Вони роблять це, обіцяючи всім, не дотримуючись жодних або майже жодних обіцянок, отримати справедливість і краще життя. Є політичні партії та представники, які обіцяють знижки та зниження податків, або віддають гроші, щоб нічого не робити, або, можливо, працювати нелегально. Проте створюючи величезні борги, які мають сплачувати всі наші діти, онуки та майбутні покоління. Вони роблять нас і будуть робити нас рабами боргів, щоб платити за гріхи не наші, а гріхи наших предків. І все це вони роблять, за гроші всіх. Насправді, якщо після дій влади, в яких вони забрали 100, перед виборами вони повертають тобі 20, ти продовжуєш голосувати за них, тому що на виборах ти бачиш лише фінальну частину, в якій вони тобі віддають 20, а не 80, які у вас забрали, за весь період. Ми інші, інноваційні, ми не експлуатуємо недоумків, але намагаємося зробити так, щоб вони усвідомлювали реальність, навіть дещо жорсткими способами та суворими тонами, але з упевненістю, що можемо дивитися їм в обличчя, перед, під час , і, перш за все, всю нашу політичну діяльність. Ті, хто шукає невиконаних обіцянок, красивих слів, ілюзій, продовжують голосувати за стару політику. З іншого боку, за нас голосують і ті, хто прагне конкретизації, середньо- та довгострокових результатів, які тривають у часі і є справді вирішальними.

  Ми застосовуємо ті самі аргументи на практиці в усіх наших економічно-фінансових діях і в усіх наших проектах.

  Ті, хто думають заробити гроші та стати багатими швидко, без жодних дій, дивлячись, можуть сміливо продовжувати інвестувати традиційними методами. І вона може продовжувати програвати та зазнавати краху зі старими фінансами та старою економікою.

  Ті, хто вірять, що можуть розпочинати проекти, не ділячись прибутками, разом із тими, хто вкладає в їхній проект час, гроші та роботу, повинні робити це самостійно або за допомогою традиційних засобів фінансування.

  Ті, хто вірять, що можуть вкрасти хоча б один цент у інших наших користувачів або від податків, щоб збільшити свої прибутки, знають, що вони можуть продовжувати обманювати й ухилятися від податків методами традиційної економіки, не спати ночами, через страх перевірки та проблем. Ми і всі, хто з нами інвестує, будемо спати спокійно, знаючи, що ми дотримуємося як законів, так і своєї совісті. У зв'язку з цим ми будемо сплачувати всі податки відповідно до законів країни або географічного регіону, в якому ми будемо заробляти і в якому ми будемо працювати.

  У цей момент багато хто запитає себе, якщо ви все зробите так, як потрібно, як ви будете заробляти гроші, і як ви збираєтеся заробляти гроші, хто буде з вами працювати?

  Відповідь займе дуже багато часу, і нам знадобиться час, щоб написати, і вам час, щоб прочитати. Але в наступних кількох статтях ми розглянемо додаткові технічні подробиці, і ви точно зрозумієте, як це працює, але щоб отримати всі деталі та побачити, як все працює, вам доведеться приєднатися до нас. Наразі, просто знайте, ми вже працюємо, тому що наша діяльність вже почалася, і перші інвестиції йдуть краще, ніж ми очікували.

  Ми хочемо відкрити вам маленький секрет: ви можете заробити багато грошей навіть чесним шляхом і законною діяльністю.

  Тим, хто звинувачує нас у тому, що ми також думаємо про ведення бізнесу, отже заробіток, ми відповідаємо, що ведемо бухгалтерію окремо. Прибутками нашої політичної організації: рекламною діяльністю, добровільними пожертвуваннями, виборчими відшкодуваннями, відсотками від доходів наших політичних представників (для багатьох послуг, які ми їм пропонуємо), завжди керуватимуть наші перевірені зареєстровані користувачі через групи спеціалістів , і безпека, тільки в політичному проекті.

  Нашою економічною, фінансовою та будь-якою діяльністю, яка не є політичною, завжди керуватимуть наші зареєстровані користувачі, перевірені за допомогою груп спеціалістів і безпеки, але повністю відокремлені від політичних облікових записів. Ми будемо працювати над проектами та правилами, які дозволяють кожному заробляти на основі заслуг і навичок.

  Тим, хто каже нам, що так, різні рахунки, але це ті самі люди, ми відповідаємо двома запитаннями: чи справді ви впевнені, що політичні партії та політичні представники старої політики не здійснюють жодної економічної діяльності, навіть окремо від політики? Якщо вони можуть це зробити, чому ми не можемо? Крім того, той факт, що наші перевірені зареєстровані користувачі у свій вільний час або для тих, хто цього хоче і не має політичних зобов’язань, повний робочий день, роблять інвестиції та об’єднуються для співпраці, не є і ніколи не буде заборонено. будь-яким законом.

  Зрештою, наша економічна діяльність полягає лише у величезній групі надійних друзів, які об’єднуються, щоб створити комерційну компанію, у якій працюватимуть, і інвестують разом, у рівних частинах, або відповідно до своїх інтересів та власних можливостей, і здатність. Тож у нашій величезній родині нікого ні до чого не примушують.

  У наступних кількох статтях ми пояснимо, як ви інвестуєте, скільки ви витрачаєте, і скільки, і як ви разом заробляєте. Але щоб знати всі деталі та добре розуміти весь механізм, ми повторюємо, що вам доведеться приєднатися до нас, тому що будучи інвестицією, серед кількох сотень тисяч друзів ми вважаємо за краще інформувати лише тих, хто має можливість приєднатися нас. Деякі речі краще зрозуміти зсередини, ніж ззовні.

  І для тих, хто звинувачує нас у тому, що ми занадто закриті й не надаємо всіх подробиць, є лише одне пояснення: врешті-решт, якщо ми розкриємо всі наші секрети та наші інвестиції, той, хто захоче нас зупинити, знатиме, як це зробити. і діятиме відповідно. Навіть якщо ми дуже готові, відповісти всім, однаковими методами.

  А потім, якби ми розповіли вам усі подробиці, кожен міг би вкрасти наші ідеї, навіть якщо вони зазнають цілковитої невдачі, тому що в них немає ні наших методів, ні наших контрольних груп, що складаються з наших зареєстрованих підтверджених користувачів, які роблять ідеальний робота.

  Деякі речі є та залишатимуться цілком таємними. До потрібного моменту лише кілька людей будуть знати всі подробиці, щоб вони могли дізнатися, кому ми можемо довіряти, а чи ні.

  З цієї причини приєднатися до нашої політичної організації для деяких дуже складно. Зрештою, потрібно трохи часу, трохи уваги, і, перш за все, бажання поважати всі наші ідеали та всі наші цінності. Але приєднатися до нас важко, особливо тим, хто не любить дотримуватися певних правил, які базуються на здоровому глузді. Здійснювати найкращим чином, з важливими та гарантованими результатами, нашу економічну діяльність, у яку кожен вкладає трохи грошей, щоб заробити більше, входження в якості члена є ще більш складним і важким, щоб запобігти та уникнути будь-яких саботаж або спроба зупинити нас. В обох випадках, якщо ви вступаєте, ви повинні щодня доводити, що ви заслуговуєте там залишитися. Суворість проти тих, хто не поважає правила, є основою нашого успіху.

  Як завжди, єдність і абсолютна повага до правил дозволяють нам і дозволять нам бути успішними навіть у бізнесі та фінансах.

  Назви наших проектів наразі: комерційна компанія NewOpo, фінансова компанія, господарська діяльність.

  MyWebMyBank, наш дочірній банк, яким керує NewOpo.

  * Час * наша валюта, контрольована та керована MyWebMyBank і NewOpo.

  TimeCrypWS, код SWCT, наша криптовалюта, яка контролюється та управляється * Time *, MyWebMyBank і NewOpo.

  MyInfo, наше агентство новин, інформації та культури. Він керує всіма нашими школами та всіма нашими курсами. Він також стосується дослідницької діяльності та міжнародної співпраці всіх наших експертів.

  MyWebMyRadio займається радіо, музикою, концертами, подіями та спілкуванням.

  MyWebMyTV займається телебаченням, фільмами, телевізійними програмами, аудіо- та відеотворами, концертами, подіями та спілкуванням.

  SportsAcademy займається спортом, управлінням спортивними спорудами, створенням спортивних академій, управлінням діючими та новими спортивними клубами, представництвом спортсменів, тренерів, персоналу та спортивних клубів.

  Повідомляємо вам, що на нашому вітальному веб-сайті є компонент з усіма нашими пропозиціями про роботу в усіх сферах діяльності, тому ми відповідаємо цим реченням навіть тим, хто переконаний, що марно мати 2 веб-сайти політики. У кожного своя мета, своя компетенція.

  DirectDemocracyS на офіційному сайті займається лише політикою, і робить це найкращим чином.

  Увага, не всі веб-сайти, які ми представляємо вам, є повністю активними, і, перш за все, функціональними, деякі з обмеженим доступом, лише для адміністраторів, членів груп адміністраторів, безпеки, законності, контролю, спеціалістів та офіційних представників, наших перевірених зареєстрованих користувачів. Інші, з іншого боку, мають обмежений доступ, щоб усі наші перевірені зареєстровані користувачі, які сплатили річну плату, мали доступ до них. Але незабаром для кожного з них ми представимо невеликі загальнодоступні частини, видимі для всіх, у яких ми представимо деяку коротку інформацію та деякі наші результати, засновані на тому, як вони вирішать, наші власники, якими є всі ми, перевірені зареєстровані користувачі , які вирішили вести бізнес та інвестувати разом.

  Деякі з наших веб-сайтів, які ще неактивні або знаходяться в процесі створення, можуть перенаправляти вас на наш політичний веб-сайт, який є відправною точкою, нашою першою галактикою, щоб отримати доступ до нашого величезного всесвіту.

  Інші наші веб-сайти, з іншого боку, матимуть статті, форми та пункти головного меню, видимі лише після того, як ви увійшли в систему за допомогою імені користувача та пароля, які ви використовуєте, на нашому офіційному політичному веб-сайті.

  І, нарешті, останнє засудження проти нас, яке ми отримуємо від багатьох із вас. Багато хто скаже: під виглядом бізнесу у вас на сайті зареєструється багато людей, які займаються політикою.

  Ми також реагуємо на них. Просто, але прямо, знову з нашим запитанням. Але справді, з таким політичним проектом, як наш, чи вважаєте ви, що нам потрібно використовувати «наживку» бізнесу, щоб залучити людей? Ти ніколи не змінишся. Завжди критикують, нічого не знаючи про нас і про те, що ми робимо. Нам не потрібна жодна реклама, нам потрібна лише інформація від наших перевірених зареєстрованих користувачів, щоб за короткий час охопити мільярди перевірених зареєстрованих користувачів.

  Дякуємо за вашу увагу, за вашу цікавість і за інтерес, з яким ви слідкуєте за нами.

  З повагою та найкращими побажаннями.

  Наша величезна родина!

  Попередження: майже всі наші офіційні веб-сайти багатомовні або доступні основними мовами.

  Вам просто потрібно вибрати в мовному модулі потрібну мову замість англійської, і всі частини англійською мовою будуть перекладені понад 100 офіційними мовами.

  Будь-хто, хто бажає долучитися до перекладу, після того, як стане перевіреним зареєстрованим користувачем, зможе це зробити.

  Уже перекладені нами частини іншими мовами, звичайно, не будуть перекладені всіма іншими мовами, а лише ті з усіх наших статей, програм, компонентів і модулів, які є англійською мовою.

  Просимо вибачення за невеликі помилки в різних перекладах.

  Ласкаво просимо на сайт.

  https://www.mypolitics.ml/site/

  MyPolitics, ваш вітальний веб-сайт, ваші пропозиції роботи, справді у всіх сенсах!

  Веб-сайт інноваційної політики.

  https://www.directdemocracys.org/

  DirectDemocracyS, ваша політика, у всіх сенсах!

  Бізнес-сайт.

  https://www.newopo.tk/official/

  NewOpo, ваш бізнес, справді у всіх сенсах!

  Веб-сайт банківських та фінансових інвестицій.

  https://www.mywebmybank.tk/

  MyWebMyBank, Ваш банк у всіх сенсах!

  Веб-сайт для інформації, культури, розповсюдження, спілкування та освіти.

  https://www.myinfo.tk/

  MyInfo, ваша інформація, у всіх сенсах!

  Наша традиційна валюта, * Час *, пов’язана з нашими проектами.

  https://timeismoney.tk/

  * Час *, ваша валюта, справді у всіх сенсах!

  Наша інноваційна криптовалюта TimeCrypWS SWCT, пов’язана з нашими проектами. Тільки офіційний веб-сайт, щоб мати можливість ним користуватися. Попередження: не реєструйтеся без авторизації на офіційному сайті *Time*.

  https://timeismoney.tk/wallet/

  TimeCrypWS, ваша криптовалюта, справді у всіх сенсах!

  Інвестиції в радіо, мультимедіа, музику, виробництво, концерти, артистів, події та інші види діяльності.

  http://www.mywebmyradio.tk/

  MyWebMyRadio, ваше радіо, дійсно у всіх сенсах!

  Інвестиції в телебачення, мультимедіа, відео, кіно, виробництво, події, артистів та інші види діяльності.

  http://www.mywebmytv.tk/

  MyWebMyTV, ваш телевізор, справді у всіх сенсах!

  Інвестиції в спорт, спортивний менеджмент та представництво, заходи, турніри, управління та створення спортивних споруд.

  http://www.sportsacademy.tk/

  SportsAcademy, ваш спорт, справді у всіх сенсах!

  І багато інших проектів, у всіх сферах діяльності. Для всіх повних списків вам потрібно буде бути перевіреним зареєстрованим користувачем відповідно до всіх наших правил.

  Єдине посилання для інформації про те, як зареєструватися, наведене нижче.

  https://www.directdemocracys.org/info/registration-info

  Єдине посилання, щоб зареєструватися, створити особистий профіль і приєднатися до нас, це посилання нижче.

  https://www.mypolitics.ml/site/register

  Єдине посилання, щоб отримати повну інформацію, щоб стати перевіреним зареєстрованим користувачем, це посилання нижче.

  https://www.directdemocracys.org/rules/users/rules-for-verifying-our-registered-users

  Лише після авторизації, на основі вашої роботи та вашої поведінки на вітальному веб-сайті, ви зможете отримати доступ до нашого офіційного політичного веб-сайту, де ви зможете вирішити, чи брати участь у всіх наших проектах, економічних і фінансових, чи лише в деяких їх.

  Створення єдиного особистого профілю дозволить вам отримати доступ до всіх наших проектів з однаковим логіном і паролем. Вам не доведеться створювати новий особистий профіль, за винятком дуже небагатьох випадків.

  Щоб отримати всю інформацію, є лише один спосіб зв’язатися з нами, через контактні форми, відповідно до ваших потреб.

  Єдиний спосіб отримати офіційну інформацію від нас – це посилання нижче.

  https://www.directdemocracys.org/contacts

  Вам потрібно буде вибрати точну категорію, а потім вибрати контактну форму відповідно до ваших потреб.

  Ми відповідаємо лише на релевантні запитання та ніколи, з будь-якої причини, не надаємо нашим відвідувачам жодної додаткової інформації, окрім тієї, що представлена в загальнодоступних розділах наших веб-сайтів.

  Ми ніколи і ні за що не відповідаємо на питання, відповіді на які вже були дані в наших опублікованих статтях.

  Наші зареєстровані користувачі та наші перевірені зареєстровані користувачі, звісно, мають відповіді за потреби, за допомогою більш прямих засобів і швидше.

  Тільки на наших офіційних веб-сайтах, вони містять нашу інформацію, і вся робота виконується та організовується лише на наших офіційних веб-сайтах, а потім і в реальному житті.

  Дякуємо всім, ми гарантуємо вам усю свою пошану та нашу повагу.

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Política, economia, finanças, juntos
  Политика, экономика, финансы вместе PEFT
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Thursday, 07 December 2023

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START