Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  23 minutes reading time (4548 words)

  פוליטיקה, כלכלה, פיננסים, ביחד PEFT

  המדיניות הישנה הוכיחה את עצמה לא פעם כשולטת על ידי כוחות כלכליים ואינה פועלת באוטונומיה מלאה. מפלגות פוליטיות תחילה, ונציגיהן הפוליטיים, לאחר שנבחרו, לא תמיד מחליטים, לטובת כלל האוכלוסייה, אלא לרוב עוזרים רק לחלק עשיר מאוד, לרעת האנשים הפחות אמידים, או על ידי העדפה בלבד קטגוריות מסוימות, מבלי לכבד את הקטגוריות האחרות. היו, ואפילו עכשיו, בכל העולם, שערוריות רבות, עם מקרי שחיתות, עסקים לא חוקיים, פעילויות מיניות, סחיטה, ועם הרבה פוליטיקאים, חשודים ולעיתים מורשעים.

  DirectDemocracyS, במאמרים רבים, הסביר לכולם, איך מתקבלות החלטות פוליטיות על ידנו, ואיך, עם הרבה חדשנות, היא תוציא את הדמוקרטיה האותנטית לפועל בפעם הראשונה בעולם.

  הכוח בידי העם הריבוני, שתמיד מחזיק בו: לפני, במהלך, ולראשונה בעולם, גם אחרי הבחירות. כי עצם מהות הדמוקרטיה מחייבת את העם להחליט, ואת הפוליטיקאים לבצע, על סמך רצון האוכלוסייה כולה. הדבר שמכעיס אותנו הוא שהם לקחו את הזכות להתבטא, לאפשר לכולם לעשות מה שהם רוצים. אם היו עושים עבודה טובה, גם המפלגות המסורתיות וגם נציגיהן ה"טובים" היו זוכים לשבחים שלנו, ולא היה צורך להתלונן. אבל המחזה המגונה, והתנאים שבהם הם צמצמו אותנו, את משפחותינו ואת הפלנטה שלנו, מחייבים לשנות ולשפר את הפוליטיקה העולמית, וכתוצאה מכך, לשנות ולשפר את חיינו.

  תמיד בפעם הראשונה בעולם, עם DirectDemocracyS, וכל הפרויקטים הקשורים שלנו, האזרחים מקבלים מידע מתמשך, על ידי קבוצות מוסמכות, עצמאיות, כנות של מומחים המציעות לבוחרים שלנו את הבחירות הטובות ביותר, ונותנות להן, לא רק את השלמות והמפורטות. מידע, אבל גם תחזית, של ההשלכות של כל בחירה.

  חברים יקרים, מצביעים מושכלים, זה אומר שיש לכם כוח מודע ושתמיד תבחרו את הדרכים הטובות ביותר ללכת, כולם ביחד. לא כוח חסר יכולת, שרק עוזר לחזקים. כולנו נהיה מעורבים בפוליטיקה, נעזור לכולם, אבל תמיד נתחיל מאנשים בקושי. זו לא רק הבטחה, אלא שבועה, הכתובה בכל אחד מהמאמרים שלנו, ובכל אחד מהתקנות, או התקנות שלנו.

  אם עד לאחרונה, לא מאוד בצדק, אנשים חולקו למעמד עשיר, מעמד ביניים ומעמד עני, כולם בקטגוריות שונות, בזמן האחרון המעמדות החברתיים הם רק 2. הסופר עשירים, והחזקים, שהם שולטים בכל, ומנהלים את חיים של כולם, ושל העניים העל, שנאבקים לחיות, ושאין להם סיכוי, ואין להם הזדמנות, לשנות ולשפר את חייהם, ושל משפחותיהם.

  כדי להימנע מ"מהומות", הם עשו, ועדיין, בצורה איטית, הדרגתית, אך בלתי נמנעת.

  תן לי להבהיר, אף אחד מאיתנו לא מקנא באלה שהתעשרו, בצורה אתית נכונה, בלי לנצל את העובדים שלהם, בלי להרוס את הפלנטה שלנו. אנחנו לא נכנסים, ואם יש כאלה, אנחנו מגרשים אותם משם, את מה שמכונה "שונאים סדרתיים" "אריות מקלדת", שאף פעם לא בסדר עם שום דבר, או כאלה שמקנאים בצורה חולנית במי שהם עשירים ומפורסמים. אנחנו לא, ולעולם לא נהיה, רובין הודס של הפוליטיקה, שלוקחים מהעשירים, כדי לתת לעניים. יש הרבה כוחות פוליטיים, שנולדו למחות ולהרוס, לצחוק על אנשים טיפשים, שבאמת מאמינים שעם עימות חזיתי, עם המערכת הפוליטית והכלכלית הנוכחית, יש לך הכי פחות סיכוי, לכונן מחדש "צדק חברתי".

  הדרך היחידה לקבל עולם צודק, וטוב יותר לכולם, היא לבנות, מבלי להתנגש חזיתית.

  לבעלי הכוח, במיוחד אלה שכבר כמה דורות, היה מספיק זמן להתארגן, לנהל ארגונים ותנועות מחאה.

  אנחנו ארגון הצעות, עם פרויקט פוליטי ללא תחרות, ושיטת עבודה מושלמת למעשה. וכל מי שהצטרף אלינו, או יצטרף אלינו בעתיד, יודע על מה אנחנו מדברים.

  במאמר זה אנחנו לא רוצים להסביר ולחזור על הפוטנציאל העצום של DirectDemocracyS ושל כל הפרויקטים הקשורים אליו, אבל אנחנו רוצים למנוע קצת ביקורת, מצד אנשים חסרי ידע ושטחיים. כי חזינו שיהיו, ואנחנו רוצים לצפות את המלעיזים שלנו על ידי הסבר כמה מושגים בסיסיים.

  אנחנו, שתמיד מדברים על כך שפוליטיקה צריכה להיות אוטונומית, ולא לסבול מכל התערבות מצד הכלכלה, הפיננסים, הבנקים ו"מעצמות חזקות" אחרות, יוצרים ביקום הגדול שלנו, בנוסף לגלקסיית הפוליטיקה החדשנית, פרויקט של כלכלה, פיננסים, מידע, תקשורת, רדיו, טלוויזיה, מולטימדיה, ספורט, אפילו הקמת בנק, וגם יצירת מטבע חדש לגמרי, * זמן *, ואפילו מטבע קריפטו, TimeCrypWS SWCT, לכן כל הפעילויות, עם רווחים ניכרים, והתפתחויות, בכל מגזרי הפעילות.

  רבים יטענו: האם אלה בדיוק כמו האחרים? האם גם הם מרשים לעצמם להשתלט על ידי פרויקטים כלכליים? אנחנו מבינים אותך, זה הגיוני לשאול את עצמנו, אבל אנחנו לא כמו האחרים, אנחנו חדשניים בכל דבר.

  כמו ב-DirectDemocracyS, שם הכל שייך לכולם, גם בפרויקטים מחוברים, הכל שייך למי שמשתתפים, ומצטרף אלינו.

  במאמר זה נסביר מה המניעים שלנו, אז למה אנחנו הולכים לעשות את זה, איך אנחנו הולכים לעשות את זה, ומי שיבין, שאנחנו באמת חדשניים, בכל מה שיצרנו. ומעל הכל תבינו, שלא רק פוליטיקה היא שקרית, ולא עובדת טוב בעולמנו, אלא יש הרבה מגזרים, שבהם צריך חדשנות אמיתית, שינוי ובעיקר שיפור. אז גם בכלכלה, בפיננסים ובכל המגזרים צריך משהו חדש, ובעיקר טוב יותר.

  לפני שנמשיך, יש לנו רק שתי שאלות בשבילך.

  הראשון הוא: אם לוקחים בחשבון שאנחנו חיים בעולם צודק, שבו לכולם יש סיכוי שווה, לקבל חיים טובים והגונים?

  השני הוא: אם מחשיבים שפרויקט פוליטי, אפילו יפה ושלם, כמו שלנו, ללא כוח כלכלי שיתמוך בו, לעולם לא יוכל להתפרסם, ולהתנגד, לאתגרים העצומים שיהיו, לא רק מצד כל הכוחות הפוליטיים האחרים, אלא גם כל "הכוחות החזקים", שאיתנו יאבדו כל אפשרות להתקיים, ואם נוכל "להילחם" עם הכלכלה, והפיננסים העולמיים, שאיתנו. , האם לשנות ולשפר את הכללים שלהם?

  אם התשובות שלך הן: לא, אנחנו לא חיים בעולם צודק, ולא, לעולם לא תוכל לשרוד, ולנצח בכל הקרבות, מול "הכוחות החזקים", אם אין לך את עצמך, כלכלי ו חוסן פיננסי, אתה מראה, כמו תמיד, שאתה מבין את האמת! כל הכבוד, היינו בטוחים, ומי שלא מבין את כל הסיבות יכול להפסיק לקרוא.

  עם זאת, אנחנו חייבים לחזור על זה: אנחנו לא נלחמים נגד אף אחד, אלא אנחנו יוצרים את הפוליטיקה שלנו, הכספים שלנו, המטבע שלנו, המידע שלנו, המולטימדיה, הרדיו בטלוויזיה, המידע שלנו, האירועים שלנו, הפעילויות הספורטיביות שלנו פעילויות משלו מכל הסוגים.

  ואתה יודע איך אנחנו עושים את זה? בטח לא על ידי השמדת מה שכבר קיים, אלא על ידי יצירת משהו חדש.

  בלי להפריע לאף אחד, ניצור את כל הפוטנציאל שנצטרך.

  ואתה יודע איך אנחנו הולכים לעשות את זה? עשיית חסר תועלת, מאות שנים, אלפי שנים, שבהן נוצרו פילוגים, שנאה, אפליה מכל הסוגים בצורה מלאכותית.

  אנחנו עושים, ונעשה הכל ברוגע, עם תשומת לב לכל פרט, יצירת פרויקטים משותפים, של כל האנשים הטובים עלי אדמות, המבוססים על אמון, וכבוד הדדי, ועל חוקים נוקשים מאוד, מכובד על ידי כולם, המבוססים על מריטוקרטיה, עם אידיאלים וערכים, כולם מבוססים על היגיון, הגינות ושכל ישר.

  במשפט הקודם, הסברנו לכם את המהות של כל אחד מהפרויקטים שלנו, ולמה אנחנו בטוחים, שלעולם לא נוכל להיכשל, או אפילו להשתבש. יש לנו עשרות אלפי מומחים, בכל המגזרים, שקודם כל בחינם, ואחר כך בפיצוי על שיתופי הפעולה שלהם, עוזרים לנו לא לעשות טעויות.

  לאורך ההיסטוריה, הם תמיד חילקו אותנו באופן מלאכותי, ואנחנו נתאחד מחדש, באופן טבעי.

  בפוליטיקה נהיה הכי טובים, וזה ברור לכולם, אבל אנחנו לא מכריחים אף אחד להצטרף אלינו, וגם לא מבקשים מהפוליטיקה הישנה לשנות, להשתפר, ולהפוך לדמוקרטית וחופשית יותר (כי היא אף פעם לא יכול לעשות עקב ניגודי עניינים עצומים). אלה שיש להם מינימום של אינטליגנציה יצטרפו אלינו, וגם אלה שפחות אינטליגנטים יבינו שאנחנו התקווה היחידה, עבור כולם, לחיות בעולם אחר, צודק וטוב יותר. אבל גם הטיפשים, ולמרבה הצער יש כל כך הרבה מהם, שנותנים לעצמם לעשות מניפולציות, ושנותנים לעצמם לצחוק על ידי הפוליטיקה הנוכחית, בראותם את העומק האינטלקטואלי, והאישים, אותם נציג כמועמדים, לא יוכלו להצביע בבחירות, מה שמבחינתנו. אל תאשימו אותנו באופטימיות מדי, אנחנו לא, ואל תאשימו אותנו בהיותנו יומרנים, הזמן כמו תמיד יוכיח שאנחנו צודקים. אנחנו פשוט ריאליסטים. בוודאי הבנתם את הפוטנציאל העצום שלנו, ורבים מצטערים שלא קיבלו את הרעיונות שלנו. גם אם היו להם, בלי השיטה שלנו, הם לעולם לא היו יכולים להעמיד פרויקט כזה. אבל כדי להיות בטוח, וכדי להבין על מה אנחנו מדברים, אנא קרא שוב, אפילו כמה פעמים, את כל המידע שלנו באתר שלנו:

  https://www.directdemocracys.org/

  ואם אתה עדיין מאמין שאנחנו מגזימים, אתה תבין שאנחנו, ותמיד נישאר, רק ריאליסטים.

  נוציא את אותו פרויקט חדשני לפועל, גם בכל הפרויקטים של כלכלה, פיננסים, מידע, תקשורת, רדיו, טלוויזיה, מולטימדיה, ספורט, אפילו הקמת בנק, ועם המטבע החדש לגמרי, *Time*, TimeCrypWS SWCT מטבע קריפטו, וכל שאר הנכסים, בכל מגזר עסקי.

  אנו חושפים סוד שרבים מהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו יודעים מזה זמן רב, אף אדם, שאינו המשתמש הרשום המאומת שלנו, באתר המדיניות הרשמי שלנו, לא יוכל להשתתף, בשלב הראשוני, וב השלב הבסיסי, לפרויקטים הכלכליים והפיננסיים שלנו.

  למעשה אנחנו יוצרים, כי אנחנו כבר עובדים בכל מגזר, כלכלה ופיננסים מקבילים לאלה שכבר קיימים, ששמור רק למי שנמצא איתנו. ולפני שמאשימים אותנו בכך שאנחנו סגורים מדי, ושלא מאפשרים לאף אחד, שלא חושב כמונו פוליטית, להצטרף אלינו, תקראו, ותבינו את כל המניעים שלנו.

  לעולם לא נוכל להיות תחרותיים בפיננסים ובכלכלה הנוכחיים, כי השוק הקיים, מתוך פחד גדול מתחרות, ינסה לחבל ולגרום לכל הפעילויות שלנו להיכשל בכל אמצעי אפשרי, חוקי או בלתי חוקי. הם ינסו את אותו הדבר, אבל עם המנגנונים שלנו, ועם האלגוריתמים שלנו, כבר חזינו הכל, ולא תהיה להם הזדמנות להפריע לנו, או להאט אותנו.

  הם לעולם לא יוכלו לעצור אותנו, כי אנחנו פועלים בחוקיות מוחלטת, מכבדים לחלוטין כל חוק בינלאומי, לאומי ומקומי. אנו נעשה רק פעילויות חוקיות, נכונות אתית, ידידותיות לסביבה, תוך טיפול והגנה של כל מי שישתף איתנו פעולה. חברים, לעולם לא יהיו, וללא סיבה, אנשים שיעבדו בשבילנו, אלא רק אנשים שעובדים איתנו, ולכן איתנו. זה נראה כמו פרויקט קומוניסטי, ולא היית מצפה לזה, מאנשים אנטי-קומוניסטים לגמרי כמונו. במקום זה כך, ותמיד יהיה, כי נכון שכל מי שמשתתף בהצלחת כל עסק יקבל תמורה הוגנת על עבודתו. כי עובדת העבודה המשותפת נותנת מושג טוב על אחדות, שיתוף פעולה וכבוד הדדי, אותם אנו מיישמים בכל אחד מהפרויקטים שלנו.

  אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד, זה לא סיסמה, שמזכירה את 3 המוסקטרים, עבורנו זה כלל יסוד, לגרום להכל לעבוד בצורה מושלמת.

  אז בואו ניצור כלכלה משלנו, המבוססת על יכולת, כנות ומריטוקרטיה.

  לפני שנמשיך, בואו נניח הנחה.

  בשנה של פעילות כמעט לא ידועה, קיבלנו מספר הודעות, מסוגים שונים. כמה איומים, וכמה ניסיונות לעצור אותנו, שמאשרים שאנחנו מעצבנים, ולכן אנחנו בדרך הנכונה, אבל גם הרבה הצעות למכור, לאנשים או לחברות, את כל הפרויקטים שלנו, ולהשיג עושר רב. , וכוח, תוך השתלטות על הכוח הנוכחי, בפעילות שלנו. אבל מכיוון שאנחנו לגמרי לא מתאימים לפוליטיקה הישנה, אפילו המעצמות הכלכליות, שרוצות "לקנות" אותנו, לא ידעו איך לנהל את הפרויקטים שלנו. הם אינם רגילים לדמוקרטיה, לחופש, ובעיקר לצדק חברתי, המבוסס על מריטוקרטיה ושוויון הזדמנויות.

  לכולם ענינו באותה צורה: אנחנו לא מפריעים לאף אחד, לא מפחדים מאף אחד, והולכים בדרך שלנו. אם לפני כן היינו 282 אנשים ממדינות שונות, עם עבודות שונות, דעות פוליטיות שונות ומגזרים חברתיים שונים, כעת, באמצע יולי 2022, אנחנו 109400 משתמשים רשומים מאומתים, ועם רבים, המבקשים להצטרף אלינו, ו אנו גדלים ברציפות.

  בהקשר זה, אנו רוצים להודות לך על ההערכה, האמון והכבוד שלך, אשר מוחזרים על ידי כולנו. אם לעצור את 282, זה היה מאוד קשה, כמעט בלתי אפשרי, עכשיו כדור השלג שלנו, שיורד מההר, הופך, למזלנו, למפולת שלגים ענקית, שתכריע את כל הרוע שיש עלי אדמות.

  אנו מתנצלים על ההשוואה שלנו, עם אלה שלמרבה הצער מתו, או איבדו קרובי משפחה, או חברים, במפולות שלגים טרגיות, עקב שינויי אקלים, שנגרמו בחלקם גם על ידי האדם. כדור השלג, שהופך למפולת שלגים, בלתי אפשרי לעצור, שיכריע את כל הרקוב בעולם, לנקות אותו מפשע, שחיתות, סחיטה, אלימות, הונאות ואנשים מרושעים (למרבה המזל, מעטים אך חזקים), שמשחקים עם גורלות של אנשים. שמנצלים, מרמים אנשים, ומשמידים את כדור הארץ.

  לאלו שרצו לקנות את הפרויקט שלנו, אמרנו שרק אם 100% מהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו יסכימו למכור, נעשה זאת בצער רב. ברור ש-282 המשתמשים הראשונים, למעלה מ-300 המנהלים שלנו, וכל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, אינם מעוניינים למכור, כי המשמעות היא כישלון, בכוונתנו לשנות ולשפר את העולם. עכשיו, בעלי ההון הגדולים יבקרו אותנו, ואת מומחי הכלכלה, שיסבירו לנו שזה לא כלכלי, לא למכור, אם ההיצע טוב. גם בזה אנחנו חדשניים, אין סכום כסף שיכול לקנות אותנו. בדיוק כפי שיש, ואנחנו חוזרים, איום שיכול להפחיד אותנו. תמיד נוכל להגיב לכולם, עם הרבה אינטליגנציה, נחישות, אחדות ומהירות.

  חוזרים לכלכלה שלנו, ולפיננסים שלנו, חדשניים ומוצלחים, אנו מביאים לכם כמה פרטים.

  ההשתתפות, כפי שכבר אמרנו, שמורה למשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, והיא על בסיס התנדבותי. יש סכום קבוע, להזין את הון המניות שלנו, שגדל בהתאם למספר המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, שיצטרפו אלינו. שימו לב, זו לא מזימת פונזי, וגם לא שוק רב רמות, שאנו רואים בו כלא הוגן, וכמעט תמיד בלתי מתאים מבחינה מוסרית, ואינו תואם את הרעיונות שלנו. כולנו משתתפים, עם אותן האפשרויות, ובאותם סכומים, או בהפרשים מינימליים, ואיננו מתגמלים את הראשונים, מה שגורם לשני להפסיד כסף.

  ישנם אלגוריתמים רבים, וכללים מאוד מפורטים, אשר עם זאת יש להם כמה מושגים חשובים בבסיס. הסבר מפורט, רק למעוניינים, נביא בכתבה עתידית, אך כולנו אומרים שמושקעים סכומי מינימום, הן בהון המניות והן בפרויקטים השונים שאנו מבצעים יחד.

  זְהִירוּת. לפני שנמשיך, אנו מזכירים לכולם שהשקעה, כסף, סחורות, שירותים והלוואות של עבודתו, בפעילויות פיננסיות ובפרויקטים כלכליים, קנייה ומכירה של מניות, השקעה במטבעות קריפטו, עלולות להיות מסוכנות ויכולות ללכת לאיבוד. נכסים וזמן יקר. לכן, ההזמנה שלנו היא לקרוא בעיון כל אחד מהפרויקטים שלנו ולהתייעץ עם מומחים לפני קבלת החלטה כלשהי. לעולם אל תשקיע הון, סחורות, שירותים וכלי עזר שלך, החיוניים להישרדותך ושל משפחתך. גם אם ננקוט בכל אמצעי כדי למנוע ולמנוע מאנשים בזבוז זמן, הון או סחורות מסוגים שונים, תמיד קיימת, ולו הקטנה ביותר, אפשרות לאבד, גם אם חלקית, את ההשקעות שבוצעו. יתר על כן, לא כל הפעילויות שלנו יתחילו באותו זמן, כך שתוכלו להתחייב לכסף שלכם, אפילו לתקופות ארוכות למדי, ללא הרבה אפשרויות משיכה. מכיוון שהפרויקטים שלנו, והפעילות שלנו, מנוהלים ונשלטים על ידי כל המשתמשים הרשומים שלנו, יש לך עוד ערבות אחת, שאף אחד לא בורח עם הכסף, ושאף אחד לא מארגן הונאות. הכל הוא, ותמיד יהיה, של כולם, כמובן על סמך ההשקעות שבוצעו, והמניות שבבעלותו, בכל עסק. הבחירה צריכה להיעשות על בסיס הידע שיש לו בכל מגזר. בחירה בקפידה אילו וכמה השקעות לבצע, ומתי לבצע אותן, היא אחת הנוסחאות האידיאליות להשגת הצלחה גדולה.

  איך עובדות הפעילויות הראשוניות?

  קודם כל, לכל אדם, משתמש רשום מאומת, באתר הפוליטי שלנו, יש זכות להשתתף, בפעולה אישית אחת, ובהשתתפות בודדת, בפרויקטים השונים בהם הוא בוחר להיכנס, על בסיס קוד ייחודי. אבטחה, לעסק הכללי שלנו. בהון המניות שיגייס כולם, יתבצעו השקעות מסוגים שונים, עם כללים שונים, אך בוודאות שכל האנשים יהיו מוגנים, וכל השקעה, שבין היתר תהיה שווה. על כל שקל שגויס, כהון מניות, תיעשה בקרה קפדנית, על אופן ההוצאה או על אופן ההשקעה.

  כספי ערבות ייווצרו תמיד כדי למנוע, ולהימנע, מכל סוג של בעיה, במיוחד חוסר נזילות. הרווחים הראשונים של כל פעילות ישמשו להחזרת, למי שירצה, את ההון הראשוני המושקע, ואת ההון של הפרויקטים השונים, אך גם חלק מהרווחים, ליצירת רווח. מי שירצה להמשיך בהשקעה, לעומת זאת, יוכל לעשות זאת, עם כללים מאוד פשוטים אך נוקשים, למנוע צבירת מניות, ולמנוע מאנשים לחשוף את עצמם כלכלית, בסכומים גבוהים מדי.

  הרווח האמיתי, לעומת זאת, לא יהיה בפעולות בודדות, אלא עם הזמן, ועבודתו של כל משתתף. כי במבט ראשון, עד עכשיו, זה אולי נראה פרויקט פשוט, והוגן מאוד, כמעט "קומוניסטי". אבל מכיוון שהקומוניזם אינו יוצר התפתחות, אינו נותן למשתתפים את המוטיבציות הנכונות ויוצר סטגנציה כלכלית, צפינו, לכל מי שמשתתף בנוסף להון החברתי והפרויקטי, ומשקיע מזמנו ועבודתו, לרשותו של פרויקט אחד או יותר, אפשרות להשיג רווחים נוספים, על בסיס ההכנסות שהניב כל אחד, עבור כל פרויקט, ועל בסיס כשרות, כשירות ויושר. זה אולי נראה קצת מסובך, אבל זה מאוד פשוט, אם יש לך את כל הפרטים, ואת כל הכללים שלנו. לכן, גם בפעילויות הללו, הטובים ביותר, ואלה שעובדים קשה, נכון שהם מרוויחים יותר, מאלה שעושים מעט או כלום. פרודוקטיביות מתוגמלת, וכל צורה של תרומה, להצלחת כל הפעילויות שלנו.

  יתרה מכך, לכל מי שנמצא ב"שוק המקביל" שלנו יהיו יתרונות ניכרים, והקלות רבות, כמו גם הנחות, ומבצעים מיוחדים, שעליהם לא תסבול ספקולציות.

  אנו מונעים ביקורת אפשרית נוספת, ומסבירים שלכל פעילות שאנו מבצעים, יש לנו כללים ברורים, שיכובדו על ידי כולם, באופן מלא. אז למי שחושב שאנחנו משקיעים, הכל באותה צורה, ושכולם שמים מניה בודדת, ואז מחלקים, אנחנו אומרים לכם שזה כך, רק באחוזים משתנה, מכל פעילות. אחוז נוסף מבוסס על השקעות, על בסיס המניות שבבעלותם, באופן משתנה, ממשתמש למשתמש, כמו בשוק הנוכחי, עם הרבה יותר הגנות. אחוז נוסף, לעומת זאת, מבוסס על עבודה בפועל ועל תרומות אישיות או קבוצתיות. הכל נעשה, לפי שיטה, עליה נסביר, במאמר אחר, רק למי שמצטרף אלינו.

  בחלק מהפעילויות, אנשים מחוץ לפרויקטים שלנו יוכלו להיכנס, בעתיד, ללא הרבה יתרונות, וללא הרבה מתקנים, אלא למען רווח טהור, ובאופן הדדי, לפי כללים ברורים, נוקשים ומאוד זהירים. , כדי למנוע בעיות.

  ועכשיו ההסבר שכולם מחכים לו, מה הקשר לפוליטיקה לכלכלה?

  כדאי לשאול תחילה את אותה שאלה, לפוליטיקה הנוכחית, שנשלטת כמעט כולה על ידי המעצמות הכלכליות, או שעושה כמעט תמיד טובות, לרוב בתשלום, למעמדות חברתיים מסוימים, לרוב מעדיפים מעטים, לרעת רבים. אבל יש גם כוחות פוליטיים, שמנצלים את הבורות הגדולה, את קלות המניפולציה של ההמונים ואת דיסאינפורמציה של חלק גדול מציבור הבוחרים. ולבסוף חלק, גדול יותר ומסוכן יותר, מנצל את השנאה, הקנאה, הזדון, של האנשים המתוסכלים הרבים, שגם בגלל בעיות אישיות כבר לא מאמינים בכלום, והולכים אחרי הראשון, שמעניק להם תקווה, לנקום בגורל, או באלה שהם עשירים, חזקים או מפורסמים. שנאה חברתית, הם יוצרים על ידי הטמעת כמה רעיונות שגויים, כדי להבהיר שהכל שקרי, שכל המידע עובר מניפולציות, ולגרום לאנשים להיות בלתי מסוגלים לבחור, בין טוב לרע, ולהבדיל בין מה שנכון. מה לא בסדר. הם עושים זאת על ידי הבטחה לכולם, מבלי לקיים שום הבטחה, או כמעט ללא הבטחות, להשיג צדק וחיים טובים יותר. יש מפלגות ונציגים פוליטיים, שמבטיחים הנחות והפחתות מס, או שנותנים כסף, כדי לא לעשות כלום, או אולי לעבוד בצורה לא חוקית. עם זאת, יצירת חובות עצומים, שישולמו על ידי כל ילדינו, נכדינו ודורות הבאים. הם עושים אותנו, ויעשו אותנו לעבדים, בחובות, כדי לשלם על חטאים שאינם שלנו, אלא של אבותינו. והם עושים את כל זה, עם הכסף של כולם. למעשה, אם אחרי פעולות הממשלה, שבהן לקחו 100, רגע לפני הבחירות, הם מחזירים לך 20, אתה ממשיך להצביע עבורם, כי בבחירות, אתה רואה רק את החלק האחרון, שבו הם מחזירים לך. את ה-20, ולא ה-80 שלקחו ממך, במהלך כל התקופה. אנחנו שונים, חדשניים, אנחנו לא מנצלים את האימבצילים, אבל אנחנו מנסים לגרום להם להיות מודעים למציאות, אפילו בדרכים קצת קשות, ובגוונים קשים, אבל בוודאות שאנחנו יכולים להסתכל להם בפנים, לפני, במהלך , ובעיקר אחרי כל הפעילות הפוליטית שלנו. מי שמחפש הבטחות שהופרו, ומילים יפות, אשליות, ממשיכים להצביע על המדיניות הישנה. מצד שני, מי שמחפש קונקרטיות ותוצאות לטווח בינוני וארוך שנשארות לאורך זמן ובאמת מכריעות, מצביעים גם עבורנו.

  אנו מיישמים את אותה הנמקה הלכה למעשה בכל הפעילויות הכלכליות והפיננסיות שלנו ובכל הפרויקטים שלנו.

  מי שחושב להרוויח כסף, ולהתעשר, במהירות, בלי צורך לעשות דבר, על ידי הסתכלות, יכול להמשיך להשקיע בבטחה בשיטות מסורתיות. והיא יכולה להמשיך להפסיד, ולהיכשל, עם האוצר הישן, והכלכלה הישנה.

  מי שמאמין שהוא יכול להתחיל פרויקטים, מבלי לחלוק את הרווחים, עם מי שמשקיע זמן, כסף ועבודה בפרויקט שלו, צריך לעשות זאת לבד, או בעזרת אמצעי מימון מסורתיים.

  אלה שמאמינים שהם יכולים לגנוב, אפילו סנט בודד מהמשתמשים האחרים שלנו, או ממסים, כדי להגדיל את הרווחים שלהם, יודעים שהם יכולים להמשיך לרמות, ולהתחמק ממיסים, בשיטות הכלכלה המסורתית, על ידי אי ישן בלילה, מחשש לאימות, ומבעיות. אנחנו, וכל מי שישקיע איתנו, נישן בשקט, בידיעה שאנו מצייתים, הן לחוקים והן למצפוננו. בעניין זה נשלם את כל המסים, לפי חוקי המדינה, או האזור הגיאוגרפי, בו נרוויח, ובו נעבוד.

  בשלב זה רבים ישאלו את עצמם, אם תעשה הכל כפי שצריך לעשות, איך תרוויח כסף, ואיך אתה הולך להרוויח כסף, מי יעבוד איתך?

  התשובה תיקח הרבה מאוד זמן, וייקח לנו זמן לכתוב ולכם זמן לקרוא. אבל במאמרים הבאים ניכנס לפרטים טכניים יותר, ותבינו בדיוק איך זה עובד, אבל על כל הפרטים, וכדי לראות איך הכל עובד, תצטרכו להצטרף אלינו. לעת עתה, רק תדעו, אנחנו כבר עובדים, כי הפעילות שלנו כבר התחילה, וההשקעות הראשונות הולכות טוב יותר ממה שציפינו.

  אנחנו רוצים לגלות לכם סוד קטן: אתם יכולים להרוויח הרבה כסף, אפילו בצורה כנה, ועם פעילויות לגיטימיות.

  לאלה שמאשימים אותנו, שאנחנו חושבים גם על לעשות עסקים, ולכן להרוויח, אנחנו מגיבים ואומרים שאנחנו מפרידים את החשבונות. הרווחים של הארגון הפוליטי שלנו: עם פעילויות פרסום, תרומות מרצון, החזרים בחירות, אחוזים על הרווחים, של הנציגים הפוליטיים שלנו (עבור השירותים הרבים שאנו מציעים להם), ינוהלו תמיד, על ידי המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, באמצעות קבוצות של מומחים , ובטחון, רק בפרויקט הפוליטי.

  הפעילות הכלכלית, הפיננסית שלנו וכל פעילות שאינה פוליטית תנוהל תמיד על ידי המשתמשים הרשומים שלנו מאומתים, באמצעות קבוצות של מומחים, ואבטחה, אך נפרדת לחלוטין מהחשבונות הפוליטיים. נעבוד על פרויקטים, ועם כללים, המאפשרים לכולם להרוויח על סמך יתרונות וכישורים.

  לאלה שאומרים לנו שכן, חשבונות נפרדים, אבל הם אותם אנשים, אנחנו עונים בשתי שאלות: האם אתה באמת בטוח, שהמפלגות הפוליטיות, והנציגים הפוליטיים, של הפוליטיקה הישנה, לא מבצעים שום סוג של פעילות כלכלית, אפילו בנפרד מאותה פוליטיקה? אם הם יכולים לעשות את זה, למה אנחנו לא יכולים? ואז, העובדה שהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, בזמנם הפנוי, או למי שרוצה בכך, ואין להם התחייבויות לייצוג פוליטי, במשרה מלאה, לבצע השקעות, ולהצטרף יחד כדי לשתף פעולה, אינה ולעולם לא תהיה אסורה לפי כל חוק.

  אחרי הכל, הפעילות הכלכלית שלנו היא רק של קבוצה עצומה של חברים מהימנים, שמתאחדים כדי ליצור חברה מסחרית, לעבוד בה, ולהשקיע יחד, בחלקים שווים, או לפי האינטרסים שלהם, והאפשרות שלהם. ויכולת. אז אף אחד במשפחה הענקית שלנו לא נאלץ לעשות שום דבר.

  במאמרים הבאים נסביר איך אתה משקיע, כמה אתה מוציא וכמה, ואיך אתה מרוויח הכל ביחד. אבל כדי לדעת את כל הפרטים, ולהבין היטב את כל המנגנון, אנחנו חוזרים ואומרים, שתצטרכו להצטרף אלינו, כי בהיותנו השקעה, בין כמה מאות אלפי חברים, אנחנו מעדיפים להודיע רק למי שיש לו הזדמנות להצטרף לָנוּ. דברים מסוימים מובנים טוב יותר מבפנים מאשר מבחוץ.

  ולמי שמאשים אותנו בכך שאנחנו סגורים מדי, ולא נותנים את כל הפרטים, יש רק הסבר אחד: הרי אם נגלה את כל הסודות שלנו, וההשקעות שלנו, מי שרוצה לעצור אותנו יידע לנסות לעשות זה, ויפעל בהתאם. גם אם אנחנו מאוד מוכנים, לענות לכולם, באותן שיטות.

  ואז, אם נתנו לך את כל הפרטים, כולם היו יכולים לגנוב את הרעיונות שלנו, גם אם הם ייכשלו כישלון חרוץ, כי אין להם את השיטות שלנו, וגם לא את קבוצות הבקרה שלנו, המורכבות מהמשתמשים המאומתים הרשומים שלנו, שעושים מושלם עבודה.

  יש דברים שהם ויישארו סודיים ביותר. עד לרגע הנכון, רק מעטים יידעו את כל הפרטים, כדי שיוכלו לגלות על מי אנחנו יכולים לסמוך, או לא.

  מסיבה זו, ההצטרפות לארגון הפוליטי שלנו היא מסובכת מאוד עבור חלקם. אחרי הכל, צריך קצת זמן, וקצת תשומת לב, ובעיקר להיות מוכנים לכבד את כל האידיאלים שלנו ואת כל הערכים שלנו. אבל ההצטרפות אלינו היא קשה, במיוחד למי שלא אוהב לעקוב אחר כללים מסוימים, כולם מבוססים על השכל הישר. לבצע בצורה הטובה ביותר, עם תוצאות חשובות ומובטחות, את הפעילות הכלכלית שלנו, שבה כל אחד שם מעט כסף, כדי להרוויח יותר, כניסה כחבר, היא עוד יותר מסובכת, וקשה, למנוע, ולהימנע מכל לחבל, או לנסות לעצור אותנו. בשני המקרים, אם אתה נכנס, אתה צריך להוכיח כל יום שמגיע לך להישאר שם. החומרה, נגד מי שלא מכבד את הכללים, היא הבסיס להצלחות שלנו.

  כמו תמיד, אחדות וכבוד מוחלט לכללים מאפשרים לנו, ויאפשרו לנו להצליח, גם בעסקים ובפיננסים.

  שמות הפרויקטים שלנו לעת עתה הם: חברה מסחרית NewOpo, חברה פיננסית, פעילויות כלכליות.

  MyWebMyBank, הבנק הבת שלנו, ומנוהל על ידי NewOpo.

  * זמן * המטבע שלנו, נשלט ומנוהל על ידי MyWebMyBank, ו-NewOpo.

  TimeCrypWS, קוד SWCT, מטבע הקריפטו שלנו, נשלט ומנוהל על ידי * Time *, MyWebMyBank ו- NewOpo.

  MyInfo, סוכנות החדשות, המידע והתרבות שלנו. זה מנהל את כל בתי הספר שלנו, ואת כל הקורסים שלנו. הוא עוסק גם בפעילויות מחקר, ושיתוף פעולה בינלאומי, של כל המומחים שלנו.

  MyWebMyRadio, עוסקת ברדיו, מוזיקה, קונצרטים, אירועים ותקשורת.

  MyWebMyTV, עוסקת בטלוויזיה, סרטים, תוכניות טלוויזיה, יצירות אודיו ווידאו, קונצרטים, אירועים ותקשורת.

  SportsAcademy, עוסקת בספורט, ניהול מתקני ספורט, הקמת אקדמיות ספורט, ניהול מועדוני ספורט קיימים וחדשים, סוכנות ייצוגית לספורטאים, מאמנים, כוח אדם ומועדוני ספורט.

  אנו מודיעים לכם שלאתר קבלת הפנים שלנו יש מרכיב, עם כל הצעות העבודה שלנו, בכל מגזרי הפעילות, ולכן אנו עונים, במשפט הזה, גם למי שמשוכנע, שאין טעם להחזיק 2 אתרי פוליטיקה. לכל אחד יש את המטרה שלו ואת היכולת שלו.

  DirectDemocracyS, באתר הרשמי, עושה רק פוליטיקה, ועושה זאת בצורה הטובה ביותר.

  שימו לב, לא כל האתרים שאנו מציגים בפניכם פעילים במלואם, ומעל לכל פונקציונליים, חלקם עם גישה מוגבלת, רק למנהלי מערכת, חברים בקבוצות של מנהלי מערכת, אבטחה, חוקיות, בקרה, מומחים ונציגים רשמיים, המאומתים שלנו משתמשים רשומים. אחרים, לעומת זאת, הם בעלי גישה מוגבלת, על מנת שכל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, ששילמו את התשלום השנתי, יוכלו לגשת אליו. אבל בקרוב, עבור כל אחד מהם חלקים ציבוריים קטנים, גלויים לכל, בהם נציג מידע קצר, וחלק מהתוצאות שלנו, בהתבסס על האופן שבו הם מחליטים, הבעלים שלנו, שהם כולנו, אומתו משתמשים רשומים , שהחליטו לעשות עסקים, ולהשקיע ביחד.

  חלק מהאתרים שלנו, שאינם פעילים עדיין, או בתהליך של יצירה, עשויים להפנות אותך לאתר הפוליטי שלנו, שהוא נקודת ההתחלה, הגלקסיה הראשונה שלנו, כדי להיות מסוגל לגשת ליקום העצום שלנו.

  לאתרים האחרים שלנו, לעומת זאת, יהיו מאמרים, טפסים ופריטי תפריט ראשיים, גלויים רק לאחר שנכנסת, עם שם המשתמש והסיסמה שבהם אתה משתמש, באתר הפוליטי הרשמי שלנו.

  ולבסוף גינוי אחרון, שאנו מקבלים מרבים מכם, נגדנו. רבים יאמרו: במסווה של עסקים, ירשמו הרבה אנשים באתר שלך, שעוסק בפוליטיקה.

  אנחנו גם מגיבים לאלה. פשוט, אבל ישירות, שוב עם שאלה מאיתנו. אבל באמת, עם פרויקט פוליטי כמו שלנו, אתה חושב שאנחנו צריכים להשתמש ב"פיתיון" של עסקים כדי למשוך אנשים? אתה אף פעם לא תשתנה. תמיד תעביר ביקורת, בלי לדעת כלום עלינו ומה אנחנו עושים. אנחנו לא צריכים שום פרסום, אנחנו רק צריכים מפה לאוזן מהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, כדי להגיע, תוך זמן קצר, למיליארדי משתמשים רשומים מאומתים.

  תודה על תשומת הלב, על סקרנותך ועל ההתעניינות שבה אתה עוקב אחרינו.

  בברכה, ואיחולים.

  המשפחה הענקית שלנו!

  אזהרה: כמעט כל האתרים הרשמיים שלנו הם רב לשוניים, או זמינים בשפות הראשיות.

  אתה רק צריך לבחור, במודול השפה, את השפה המועדפת עליך, במקום אנגלית, וכל החלקים באנגלית יתורגמו ליותר מ-100 שפות רשמיות.

  כל מי שרוצה לתרום לתרגום, לאחר שהפך למשתמש רשום מאומת, יוכל לעשות זאת.

  החלקים שכבר תורגמו על ידינו, לשפות אחרות, כמובן, לא יתורגמו, לכל שאר השפות, אלא רק את אלה של כל המאמרים, האפליקציות, הרכיבים והמודולים שלנו, שהם באנגלית.

  אנו מתנצלים על שגיאות קטנות בתרגומים השונים.

  אתר ברוכים הבאים.

  https://www.mypolitics.ml/site/

  MyPolitics, אתר קבלת הפנים שלך, הצעות העבודה שלך, באמת בכל מובן!

  אתר מדיניות חדשני.

  https://www.directdemocracys.org/

  DirectDemocracyS, המדיניות שלך, בכל מובן!

  אתר עסקי.

  https://www.newopo.tk/official/

  NewOpo, העסק שלך, באמת בכל מובן!

  אתר בנקאות והשקעות פיננסיות.

  https://www.mywebmybank.tk/

  MyWebMyBank, הבנק שלך, בכל מובן!

  אתר אינטרנט, למידע, תרבות, הפצה, תקשורת וחינוך.

  https://www.myinfo.tk/

  MyInfo, המידע שלך, בכל מובן!

  המטבע המסורתי שלנו, * זמן *, מקושר לפרויקטים שלנו.

  https://timeismoney.tk/

  * זמן *, המטבע שלך, באמת בכל מובן!

  מטבע הקריפטו החדשני שלנו, TimeCrypWS SWCT, מקושר לפרויקטים שלנו. אתר רשמי בלבד, כדי להיות מסוגל להשתמש בו. אזהרה: אין להירשם, ללא אישור, באתר הרשמי * זמן *.

  https://timeismoney.tk/wallet/

  TimeCrypWS, מטבע הקריפטו שלך, באמת בכל מובן!

  השקעות, ברדיו, מולטימדיה, מוזיקה, הפקה, קונצרטים, אמנים, אירועים ופעילויות נוספות.

  http://www.mywebmyradio.tk/

  MyWebMyRadio, הרדיו שלך, באמת בכל מובן!

  השקעות בטלוויזיה, מולטימדיה, וידאו, קולנוע, הפקה, אירועים, אמנים ופעילויות אחרות.

  http://www.mywebmytv.tk/

  MyWebMyTV, הטלוויזיה שלך, באמת בכל מובן!

  השקעות בספורט, ניהול וייצוג ספורט, אירועים, טורנירים, ניהול ויצירת מתקני ספורט.

  http://www.sportsacademy.tk/

  SportsAcademy, הספורט שלך, באמת בכל מובן!

  ועוד פרויקטים רבים, בכל מגזרי הפעילות. עבור כל הרשימות המלאות, תצטרך להיות משתמש רשום מאומת, בהתאם לכל הכללים שלנו.

  הקישור היחיד, למידע על אופן ההרשמה, הוא זה למטה.

  https://www.directdemocracys.org/info/registration-info

  הקישור היחיד, להרשמה, ויצירת הפרופיל האישי שלך, ולהצטרפות אלינו, הוא זה למטה.

  https://www.mypolitics.ml/site/register

  הקישור היחיד, לקבלת מידע מלא, להפוך למשתמש רשום מאומת, הוא הקישור למטה.

  https://www.directdemocracys.org/rules/users/rules-for-verifying-our-registered-users

  רק לאחר אישור, בהתבסס על עבודתך והתנהגותך באתר ברוכים הבאים, תוכל לגשת לאתר הפוליטי הרשמי שלנו, שבו תוכל להחליט אם להשתתף בכל הפרויקטים שלנו, כלכליים ופיננסיים, או רק לחלקם שלהם.

  יצירת פרופיל אישי יחיד תאפשר לך לגשת לכל הפרויקטים שלנו עם אותו שם משתמש וסיסמה. לא תאלץ, למעט במקרים מעטים מאוד, ליצור פרופיל אישי חדש.

  לכל המידע, יש רק דרך אחת ליצור איתנו קשר, באמצעות טפסי יצירת קשר, לפי הצרכים שלכם.

  הדרך היחידה לקבל מאיתנו מידע רשמי היא באמצעות הקישור למטה.

  https://www.directdemocracys.org/contacts

  יהיה עליך לבחור את הקטגוריה המדויקת, ולאחר מכן לבחור את טופס יצירת הקשר, בהתאם לצרכים שלך.

  אנו עונים רק על שאלות רלוונטיות, ולעולם, מכל סיבה שהיא, איננו מוסרים למבקרים שלנו פרטים נוספים, מלבד מה שמוצג, באזורים הציבוריים של אתרי האינטרנט שלנו.

  אנחנו לעולם וללא סיבה עונים על שאלות, שהתשובות עליהן כבר ניתנו במאמרים שפורסמו.

  למשתמשים הרשומים שלנו, ולמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, כמובן, יש תשובות לפי הצורך, ובאמצעים ישירים יותר, ומהירים יותר.

  רק האתרים הרשמיים שלנו, הם מכילים את המידע שלנו, וכל העבודה נעשית ומאורגנת, רק באתרים הרשמיים שלנו, ולאחר מכן בחיים האמיתיים.

  תודה לכולם, אנו מבטיחים לכם את כל ההערכה שלנו, והכבוד שלנו.

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Politika, ekonomia, financa, së bashku
  Politik, ekonomi, finans, tillsammans
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Thursday, 07 December 2023

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu