Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  17 minutes reading time (3401 words)

  Rosyjska inwazja na Ukrainę

  Ponad 100 dni po inwazji Rosji na Ukrainę, musimy udzielić odpowiedzi wielu odwiedzającym, którzy wciąż pytają nas, jakie jest oficjalne stanowisko DirectDemocracyS w odniesieniu do tego strasznego historycznego momentu.

  DirectDemocracyS i wszystkie powiązane projekty oraz wszyscy nasi zweryfikowani zarejestrowani użytkownicy są i zawsze będą przeciwni wszelkim rodzajom przemocy. Tak więc w obliczu inwazji bez żadnej logiki innej niż ekonomiczne, przez Rosję na Ukrainę, przeciwko jakimkolwiek aktom przemocy, nawet jednej osoby przeciwko drugiej, jesteśmy po stronie tych, których się broni i nie możemy być z jakiegokolwiek powodu po stronie napastnika. Jest wiele rzeczy do przeanalizowania i zrobimy to krótko wspólnie, gdyż nasze specjalne grupy zajmujące się tym tematem prezentują pierwsze efekty swojej pracy.

  Jak już powiedziano, w różnych naszych komunikatach dla nas każda osoba jest ważna, czy jest z nami, czy przeciwko nam, każda populacja jest przez nas kochana i szanowana dokładnie w ten sam sposób. Każda kultura i każda religia, każdy język i każda tradycja jest i zawsze będzie przez nas chroniona i dzielona, o ile nie próbujesz powstrzymać żadnej z naszych działań i dopóki nie jest to sprzeczne z naszymi ideałami, nasze wartości i nasze zasady zdrowego rozsądku.

  Ludzi dzielimy tylko na dobrych lub złych, inteligentnych lub głupich, kompetentnych lub niekompetentnych, uczciwych lub nieuczciwych, w dobrej lub złej wierze.

  Nie lubimy uogólniać ani tego, że niektóre populacje czują się lepsze od innych, nie z powodu niebezpieczeństwa i głupoty tych, którzy uogólniają, ale dlatego, że żaden lud nie jest lepszy, żadna religia nie jest lepsza, żadna kultura nie jest lepsza, żaden język nie jest lepszy. Wszyscy jesteśmy częścią wielkiej światowej rodziny, bez ludzi bardziej kochanych przez bóstwa i bez nikogo, kogo można uznać za lepszego od innych. Być może szczęście urodzić się w określonym obszarze geograficznym, ale to też jest czynnik względny. Żadna religia, kultura, tradycja ani osoba nie próbują nas powstrzymać, ani spowolnić, bo jesteśmy zjednoczeni, a przede wszystkim dlatego, że wszystko już przewidzieliśmy i obliczyliśmy, a czas pokaże nam rację. Nie dajemy i nigdy nikomu nie będziemy przeszkadzać, ale nikt nie ma prawa ingerować w nasze działania. Tylko nasi zweryfikowani zarejestrowani użytkownicy, którzy są właścicielami każdego z naszych serwisów i wszystkich naszych działań, będą mogli pozytywnie wpłynąć na naszą wspólną pracę.

  Więc powtarzamy, kochamy Rosjan i Ukraińców, tak jak kochamy wszystkie inne narody ziemi. Nie mieliśmy, nie mamy i nigdy nie będziemy mieć żadnych preferencji, nikogo nie dyskryminujemy, a przede wszystkim zawsze postępujemy w ten sam sposób, konsekwentnie: każdy, kto stosuje przemoc, zostanie przez nas potępiony, z pewnością wykluczone i natychmiast odizolowane. Ale bądź ostrożny, nie robimy tego z całą populacją, ale tylko z tymi, którzy nakazują, wykonują lub zatwierdzają i wspierają brutalne inicjatywy.

  Po tym założeniu przejdźmy do krótkiej analizy sytuacji i nieco lepszego wyjaśnienia naszych oficjalnych stanowisk.

  Ci, którzy szukają geopolitycznej motywacji dla rosyjskiej inwazji na Ukrainę, nigdy jej nie znajdą, ponieważ nie istnieje, jakkolwiek by nie próbowano, z wynikami, które pozwalają zrozumieć ich głupotę, uzasadniać wybór Putina różnymi argumentami, a także jego dyktatorskiej i reżimu oligarchicznego, by zaatakować Ukrainę. Próbują na wszelkie sposoby, używając bezsensownych zwrotów, takich jak: jeśli Ukraina przystąpiła do NATO, stanowiłoby to zagrożenie dla bezpieczeństwa Rosji. Ale czy kraj z około 6 tysiącami głowic nuklearnych i siłami zbrojnymi takimi jak Rosjanie naprawdę obawia się o własne bezpieczeństwo? Ktokolwiek wypowiada podobne zwroty, obraża inteligencję własną i innych. Staraj się być poważnymi ludźmi i ostatecznie uczyć się. Ukraina, jak każdy kraj na świecie, musi cieszyć się pełną i całkowitą suwerennością, poszanowaniem granic, wolnością samodzielnego decydowania, w których sojuszach wojskowych lub na których rynkach gospodarczych wchodzić lub wychodzić. Żaden kraj, duży czy mały, bogaty czy biedny, silny czy słaby, nie ma prawa decydować o losie ludności lub kraju.

  Albo niektórzy „niezdolni analitycy” krytykują fakt, że starcia w Donbasie, po ponad 8 latach, musiały zostać przerwane, aby bronić mniejszości, a w niektórych przypadkach w niektórych obszarach większości, przed „zastraszaniem rządu ukraińskiego”. . Starcia na obszarach prorosyjskich miały charakter wzajemny i to nie tylko z jednej strony na drugą. Rozstrzyganie konfliktów dokonuje się za pomocą dyplomacji i polityki, kiedy trzeba to zrobić. Jeśli nie ma negocjacji i spotkań dwustronnych, oznacza to, że władcy świata już zdecydowali i że los jest przypieczętowany dla wszystkich. Kiedy następuje pierwszy atak, zamiast kompromisu, oznacza to, że dla wielu z tych nieludzkich istot, które napędzają światową gospodarkę, biznes będzie dobrze prosperował. Starcia etniczne, często sztucznie wywoływane, służą do stworzenia warunków do działań militarnych.

  Z drugiej strony, ci, którzy szukają powodów historycznych lub kulturowych, jeśli dokładnie zbadają, znajdą tylko 2 kraje i 2 bratnie narody, które przemieniły się w Kaina i Abla, aby wzbogacić producentów broni i firmy rekonstrukcyjne (ponieważ jest 2 czasy z konfliktami), więc tylko z powodu chciwości i okrucieństwa kilku osób cierpi wielu. Dlatego jeśli chcemy być precyzyjni, dodajmy do przyczyn całkowite podporządkowanie polityki światowej władzy ekonomicznej. Ale na pewno nie zaczęła się teraz, ta polityka służy silnym siłom, historia jest pełna takich przykładów.

  Putin i jego współpracownicy, być może dobrowolnie, bo przecież jest im wygodnie modernizować i odnawiać arsenały wojskowe, wpadli w pułapkę Zachodu (który jest mistrzem w organizowaniu konfliktów na korzyść kilku przestępców) lub są oni też, Rosjanie, są wspólnikami tego zorganizowanego konfliktu. Nasza afirmacja jest niezaprzeczalna, bo wystarczy przyjrzeć się, jakie rodzaje przestarzałego uzbrojenia miały miejsce w pierwszej części konfliktu.

  Gdy Rosja zaczęła gromadzić wojska na granicy z Ukrainą, godny tej roli prezydent Stanów Zjednoczonych leciał do Moskwy, aby zapobiec katastrofie. Ale nie, ponieważ prezydenci obu supermocarstw, w prawie całej swojej historii, byli, byli i dopóki nie wygramy wyborów w obu krajach, na zawsze będą niewolnikami swoich panów, którzy mają inne interesy. Nie wypadało nikomu zatrzymać i zapobiec wojnie, bo gdyby nie zrobili tego na Ukrainie, znaleźliby inne kraje do potępienia. Nie piszemy nic o Europie, a raczej Unii Europejskiej, bo są oni we wszystkim tak podzieleni, że spokojnie mogliby zmienić nazwę na Podzielona Europa, to miałoby sens. Więc dwóch prezydentów dwóch supermocarstw wojskowych nie spotkało się osobiście, ale nawet nie odbyło się wideorozmowy, być może na żywo na całym świecie, aby ujawnić wszystkie prawdziwe powody i ogromne interesy stojące za tą i innymi wojnami. Światowa populacja zasługuje na to, aby wiedzieć, jak bardzo ci 2 niezdolni są niewolnikami władzy ekonomicznej i jak nie zasługują na reprezentowanie populacji, które im zaufały. 2 populacje, rosyjska i amerykańska, składająca się z 99% dobrych ludzi, ale to 1% (tych złych i potężnych) porusza sznurkami tych 2 marionetek, które działają jedynie jako figurant dla tych, którzy decydują o losie planeta. Ludność świata zasługuje na poznanie prawdy, ponieważ to my powinniśmy decydować, a nie nasi „przedstawiciele”, którzy działamy i spiskują za naszymi plecami. To my jesteśmy przestraszeni, gdy grozi wojna nuklearna, która zniszczy dużą część ludzkości, i to my musimy domagać się ich wyjaśnień, przeprosin, a przede wszystkim rezygnacji.

  Chiny, które miałyby ekonomiczną możliwość powstrzymania wszystkiego, jeśli tego nie zrobią, z pewnością będą miały swoje powody. Jesteśmy pewni, że ten chaos, te ceny, które wszystkich biedują (z wyjątkiem bogatych), te wzrosty surowców, paliw, paliw, a co za tym idzie energii i wszelkiego rodzaju produktów, zwłaszcza towarów pierwszej potrzeby, sprawiają, że wygodne dla Chińczyków. Przy tysiącach bankrutujących firm, które można kupić po śmiesznych cenach, nasi chińscy przyjaciele, a raczej chińska mafia, bez żadnego wysiłku zarobią dużo pieniędzy.

  Zdajesz sobie sprawę, że gdybyśmy nie byli przerażeni możliwą wojną atomową, dla podobnych wzrostów bylibyśmy już wszyscy na ulicach w różnych krajach, protestując i prosząc o sprawiedliwą pomoc przestępców, którzy rządzą nami we wszystkich krajach na świecie. Tak, drodzy przyjaciele, nie możemy ich inaczej definiować, bo w oczywisty i nieunikniony sposób zmniejszają naszą siłę nabywczą. Ale nie martw się, jak tylko nadejdą kolejne wybory w różnych krajach, a po odebraniu 100 dadzą nam 20, a my, jak zawsze, wpadniemy w pułapkę, dając im prawo do reprezentowania nas w instytucjach i decydować za nas.

  Ale to tylko Ty, my w DirectDemocracyS i wszystkie powiązane projekty to zrobimy, mamy inne metody. Znasz ich dobrze i wiesz, że jesteśmy jedynymi na świecie, naprawdę wolnymi i jedynymi, którzy praktykują słowo demokracja. Jako jedyni mamy prawo uważać się za demokratów, muszą powiedzieć inni, że jesteśmy tylko częściowo demokratyczni. W przeciwnym razie, jeśli powiedzą ci, że żyjesz w demokracji, okłamują cię i dajesz się nabrać. W DirectDemocracyS już się na to nie nabieramy, zamiast głosować na jakąkolwiek partię polityczną lub przedstawiciela politycznego obecnej lub przeszłej polityki, wolimy zostać w domu i nie być wspólnikami tych, którzy kradną ci władzę decydowania. Chcemy nowych ludzi, uczciwych i kompetentnych, którzy robią dokładnie to, co obiecują i tylko to, co my i Ty im każemy.

  Jednak po inwazji rasa ludzka dała z siebie wszystko, zarówno za śmierć, przemoc, strach, jak i mniej lub bardziej zawoalowane groźby użycia broni nuklearnej i rozpalenia nas wszystkich w przypadku „nieplanowanych” interwencji. Ta groźba ze strony Putina i jego sług, miejmy nadzieję, nie zostanie zapomniana przez żadnego z nas. We właściwym czasie, a na pewno nadejdzie odpowiedni czas, który nadejdzie dla wszystkich tyranów, będą musieli żałować siania martwych, rannych i przerażających miliardów ludzi.

  Chodzi mi o to, czy naprawdę musimy żyć w strachu przed 1% zdziczałych ludzi na ziemi? Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy my i ci, którzy do nas dołączą, zmienimy i ulepszymy świat, rzucimy światło na wszystko, co jest do poznania. Będziemy mogli znaleźć, spróbować i ukarać wszystkich winnych i ich wspólników.

  Spisek rozpoczęcia wojny jest zawsze ten sam, prowokacje z różnych stron, potem różne działania tajnych służb, nieudolnych doradców politycznych, a potem się zaczyna. Rozpętuje się piekło, a dla odmiany ci, którzy przegrywają, to zawsze dobrzy ludzie.

  Państwo wybierane jest losowo, powstają napięcia między różnymi grupami etnicznymi, nienawiść, niektórzy ranni, niektórzy zabici, niektórzy politycy, którzy w poszukiwaniu sławy wykorzystują ją, jak szakal czy sęp, niektórzy obywatele spragnieni zemsta, jakiś przegrany nacjonalista, a pole bitwy jest gotowe.

  Fałszywe negocjacje między Rosją a Ukrainą na początku inwazji, w które nikt nie wierzył, różne telefony, światowa polityka mogły bardzo dobrze zmienić pracę i rozpocząć pracę w świecie rozrywki. Z całym szacunkiem dla wszystkich wielkich aktorów, ale nie ma lepszych aktorów niż ci politycy, stara i obecna polityka.

  Niektórzy zapytają nas: a co z Europą? Europa udaje zjednoczoną. Nawet jeśli tak nie jest, to jednak wprowadza nieważne sankcje, wyrządzając krzywdę przede wszystkim sobie i swoim obywatelom. Sankcje służą jedynie schwytaniu Putina i jego sług we własnym kraju.

  Wszyscy mówią o dawaniu broni i nakładaniu sankcji. Ale nawet w tragiczny sposób, wbrew rosyjskiej kulturze i sportowi, które nie mają winy, jeśli są kierowane przez tyrana dyktatora, a ich kraj jest w rękach marionetkowych oligarchów, którzy kontrolują i zarządzają do woli, bez żadnej zasługi. , prawie wszystkie bogactwa Rosji. Ale z pewnością wolelibyśmy odpowiedź Zachodu, usiąść przy stole i znaleźć dyplomatyczne rozwiązanie. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, czy jest ktoś, kto uważa, że walka zbrojna irytuje jakiegoś przywódcę jakiegoś kraju? Wojna jest odpowiednia dla wszystkich, z wyjątkiem ludności cywilnej i biednych żołnierzy, wysłanych, by się zabić, dla dumy nielicznych przestępców i dla wzbogacenia ludzi, którzy na nią nie zasługują.

  Wielu powie, że narodowi ukraińskiemu trzeba pomóc w obronie. I jest całkiem słusznie, nigdy nie będziemy po stronie Goliata, ale po stronie Dawida (a zatem procę trzeba oddać Dawidowi). Nie możemy kibicować łobuzowi, ale logicznie rzecz biorąc, musimy kibicować łobuzowi. Zobowiązuje nas w zdrowym rozsądku i rozsądku. Jak moglibyśmy kibicować każdemu, kto został zaatakowany ze Stanów Zjednoczonych lub innego kraju.

  Tak więc, drodzy przyjaciele, aby pomóc Ukrainie się bronić, moralnym obowiązkiem każdego kraju i każdego obywatela ziemi jest wysłanie broni i ludzi, aby walczyli o wolność i niepodległość kraju, którego cierpi Inwazja. Tak, zawsze stajemy po stronie tych, którzy są atakowani, nie ma akceptowalnego powodu, aby powodować ofiary i obrażenia. Prowokacje nie istnieją, a raczej są tworzone z wielką starannością, aby usprawiedliwić wojny. Zalegalizować coś, czego nie może zaakceptować żaden zdrowy rozsądek. Przemoc, każdy, kto ją popełnia, musi zostać potępiony.

  Kiedy widzimy i czytamy o ludziach kibicujących złoczyńcom, jesteśmy zachwyceni. Są ludzie, którzy w oryginalny, ale bezsensowny sposób usprawiedliwiają rosyjski atak. Są ludzie, którzy wypowiadają zwroty typu: wysyłając broń, wojna potrwa dłużej, a ofiar będzie więcej. I zamiast pozostawić Ukrainę samą, by cierpieć inwazję i utracić wolność, suwerenność, niezależność, bez żadnej pomocy, czy jest to gest zdrowego rozsądku? Mówić o pewnych rzeczach, pisać bzdury, trzeba być w skórze narodu ukraińskiego. I w skórze wszystkich wojujących narodów. Napadnięty, zabity, ranny, zgwałcony, z uchodźcami i ludźmi, którzy przeżywają dni, tygodnie, miesiące, a może lata terroru. Należy uciekać za każdym razem, gdy włączy się alarm przeciwlotniczy, na stacjach metra, w schronach, przepełnionych, bez prądu, wody, zniszczonych toalet i ciągłego strachu przed wpadnięciem pod gruzy. Powinieneś doświadczyć na skórze braku wody do picia, jedzenia, zimna. Powinnaś też mieć koszmary i płacić latami, psychologami za siebie i za swoją rodzinę.

  A potem odwróćmy nieco role: gdyby najechali na wasz kraj, cokolwiek by to było, powitalibyście najeźdźcę z otwartymi ramionami, oddalibyście swoje prababcie, babcie, matki, żony i córki na zgwałcenie przez inwazyjne wojsko, oddałbyś wszystkie bogactwa swojego kraju obcokrajowcom, stałbyś nieruchomo, aby zobaczyć, jak twój kraj jest niszczony i bombardowany, aby widzieć, jak umierają twoi krewni i przyjaciele. Czy czekałbyś na swój koniec z kwiatem w dłoni? A może poprosiłbyś każdy sąsiedni kraj o pomoc w walce o wolność Twoją i przyszłych pokoleń? Widzisz, teraz rozumiesz, mamy definitywną nadzieję, ponieważ wysłanie broni w obronie i wyzwolenie Ukrainy jest obowiązkiem każdego cywilizowanego kraju na świecie.

  Ponieważ będzie to obowiązkowe w przypadku każdego ataku i jakiejkolwiek formy przemocy, niezależnie od tego, kto ją zastosuje. A my w DirectDemocracyS zagwarantujemy to i zawsze pomożemy każdemu w trudnej sytuacji.

  Miejmy tylko nadzieję, że twoi dziadkowie lub pradziadkowie lub prapradziadkowie, którzy walczyli o wolność i przeciwko zagładzie całych ras i wojnom agresji, nie wstydzą się zbytnio tego, jakimi głupimi potomkami mają teraz , w wielu krajach, w których ludzie bez minimum godności ludzkiej mówią: przecież Putin też ma swoje racje. Walka o wolność, niezależność, suwerenność, nawet kosztem własnego życia, jest podstawowym obowiązkiem nas wszystkich. Jak już powiedzieliśmy: gdyby na początku września 1939 r. wszystkie kraje świata w zjednoczony sposób pomogły i poparły, nawet militarnie, Polskę zaatakowaną przez Niemcy, uniknięto by II wojny światowej. Ale nie robiąc tego od razu, wszyscy razem przenieśliśmy się do Belgii, Francji i wszyscy wiemy, jak długo to trwało i jak się skończyło. Ilu zabitych i rannych.

  Zakończyło się interwencją Stanów Zjednoczonych, które atakując zachód Europy uniknęły rozpadu Związku Sowieckiego (najechanego i prawie pokonanego przez Niemcy), który zdołał się zreorganizować, a następnie kontratakować i przybyć jako pierwszy. i Berlinie.

  Znamy też historię, ale znamy też sposób, w jaki kraje bloku sowieckiego spłaciły dług wojenny wobec Związku Radzieckiego, podczas gdy Amerykanie z Planem Marshalla pomogli w odbudowie, kraje zachodnie z ponad 13 miliardami dolarów wówczas ( obecnie byłoby to znacznie więcej), pieniądze rozdawane na pomoc krajom w odbudowie. Sowieci ograniczyli się do eksploatowania przez lata każdego bogactwa krajów „wyzwolonych” (a potem znowu zniewolonych), robienia nikczemnych działań, zbrodni, deportacji, odbierania nie tylko bogactwa, ale także godności i wolności całych społeczeństw, a także własnej populacji. Nie zapominajmy, jak najeżdżali i zabijali każdego, kto nie był „komunistą”, jak interweniowali czołgami przeciwko nieuzbrojonym ludziom, którzy protestowali z powodu głodu, zimna i braku wolności. Drodzy przyjaciele, wolność jest jak powietrze, jeśli jej nie ma, nie możecie żyć. A za kilka rzeczy, za które warto umrzeć, wolność jest chyba na pierwszym miejscu.

  Tak nikczemny jak nazizm jest martwy i odszedł wraz z Hitlerem, a faszyzm umarł i odszedł z Mussolinim. Z kolei komunizm jest martwy i pogrzebany wraz z upadkiem dyktatur: sowieckiego i wschodniego. Chiny i inne kraje dyktatorskie lub jednopartyjne są nieco inne, często zdominowane przez mafie i oligarchów, a nawet wielu skorumpowanych przywódców. Są dyktaturami, które najpierw, a potem będą musiały w taki czy inny sposób przyznać wolność swoim narodom.

  Jednak widzenie stanowisk przeciwko Stanom Zjednoczonym i NATO, jako obywatelom pozbawionym zdrowego rozsądku, z chronicznym brakiem sprawnych neuronów, jest do bani, podobnie jak czułość.

  Demokracja częściowa (bo prawdziwa demokracja jest praktykowana tylko przez nas), obecna w Stanach Zjednoczonych i krajach zachodnich, zawsze będzie lepsza niż dyktatura jak w Rosji i innych podobnych krajach, być w sojuszu takim jak NATO, aczkolwiek z jego wadami i ograniczeniami lepiej być pod wpływem Rosji. Odrobina wolności jest zawsze lepsza niż brak wolności. Ale wciąż są tacy, którzy wolą całkowite zło od choćby częściowego dobra. Z instynktownej i pozbawionej motywacji nienawiści do społeczeństwa kapitalistycznego, choć dzikiego, i do USA, co preferować? Oligarchia, z bandą figurantów, którzy bez żadnej zasługi kontrolują, kierują i eksploatują całe bogactwo całych krajów, z populacją w złym stanie, żyjącą w opłakanych warunkach. Chciałabym ich zobaczyć, robiąc całą tę „opozycja”, przeciwko reżimom, które stąd tak bardzo kochają, żyjąc w tych krajach. Chciałbym zobaczyć, czy byliby tak odważni i pisaliby i demonstrowali przeciwko Putinowi mieszkając w Rosji. Nie zrobiliby tego, bo nawet jeśli nie są zbyt inteligentni, to dbają o to, żeby nie trafić do więzienia, albo co gorsza, żeby nie zostać zabitym.

  Widzicie drodzy przyjaciele, oto jest różnica między tym, kogo kochacie, usprawiedliwiacie i szanujecie, Putina i jego ludzi, a kogo nienawidzicie, NATO, Stany Zjednoczone i Zachód, ponieważ może żyjecie smutne życie i macie obwiniać kogoś za swoje niepowodzenia.

  Na Zachodzie, jeśli chcecie pisać źle o Bidenie i politykach państw NATO, żeby dać upust swoim frustracjom, lub jeśli chcecie wyrazić sprzeciw w sposób pokojowy, możecie to zrobić bez problemu. Jeśli zrobiłeś to w Rosji lub w innych dyktaturach, zmiażdżą cię czołgami, zabiją w bardzo pomysłowy sposób lub aresztują. Być może teraz rozumiesz różnicę, a także nasze stanowisko. Wciąż są starzy komuniści, z Rolexem, którzy wierzą, że wszyscy jesteśmy równi w prawach, ale nie w obowiązkach. I że dla sprawiedliwego społeczeństwa, dla tych nostalgicznych komunistów, całe bogactwo musi zostać odebrane bogatym (nawet tym, którzy są bogaci i potężni na podstawie własnych zasług), aby podzielić wszystko dokładnie między wszystkich. Byłby to koniec konkurencji, konkurencyjności i merytokracji.

  Kończymy tę pierwszą i miejmy nadzieję ostatnią część, dotyczącą tragicznej historii rosyjskiej inwazji na Ukrainę, mówiąc, że zawsze będziemy stać po stronie tych, którzy się bronią, i przeciwko każdemu, kto atakuje wolność, suwerenność, niezależność i integralność terytorialna innego kraju. My, w przeciwieństwie do przegranych, na których głosujesz, nigdy nie zmieniamy swojego stanowiska, kierując się logiką i zdrowym rozsądkiem. Nasze zasady, nasze wartości i nasze ideały były, są i zawsze będą decydowane, akceptowane, szanowane przez wszystkich, którzy do nas dołączają. W przypadku tzw. referendów ludowych, za oderwaniem się od kraju, za niepodległością, za przyłączeniem się do innego kraju, zawsze opowiadaliśmy się za lokalnymi autonomiami, ale bez tworzenia konfliktów i bez zmiany granic, aby zapobiegać, i unikaj wszelkiej przemocy. Opowiadamy się też za całkowitym poszanowaniem obowiązującego prawa, które jasno stwierdza, że granice nie zmieniają się zgodnie z wolą ludu. Mamy różne przykłady, takie jak Szkocja, Katalonia i wiele innych krajów, które nawet jeśli zdecydowały się na separację, musiały pozostać dokładnie tam, gdzie były. To samo, co musiało nastąpić na Krymie, referendum nie musiało oznaczać rosyjskiej inwazji czy nawet secesji, ale po prostu większego szacunku i większej ochrony ludności pochodzenia rosyjskiego przez centralne władze ukraińskie. Traktaty międzynarodowe, podobnie jak prawo krajowe, zawsze będziemy je szanować, a jeśli narody świata będą chciały je zmienić, zrobimy to wszystko razem, ponieważ wszyscy zawsze będziemy po stronie ludzi. Prawa, stworzone także po to, by dawne kolonie stały się suwerennymi i niezależnymi państwami, nie przewidują zmiany granic i dezintegracji państw. Ale z pewnością opowiadamy się za jakąkolwiek lokalną autonomią, zgodnie z prawem międzynarodowym, krajowym i lokalnym. Tak jak jesteśmy za szacunkiem, wolnością i ochroną każdej mniejszości językowej, kulturowej, religijnej i seksualnej.

  Nigdy i bez powodu nie będziemy opowiadać się za zbrodniczą polityką 2, a raczej 3 supermocarstw Stanów Zjednoczonych, Rosji i być może Chin, które muszą decydować o losach świata i całych krajach, ale tylko dla ich populacji. Wierzymy, że polityka i każda decyzja musi należeć do ludzi, którzy są poinformowani o konsekwencjach swojego wyboru. I jesteśmy pewni, że gdyby zapytali ludność rosyjską: jesteś za militarnym atakiem na Ukrainę? Będąc wolnymi, uczciwie poinformowanymi i niezależnymi, 99% Rosjan, którzy są dobrymi ludźmi, odmówiłoby jakiejkolwiek akcji militarnej.

  Mając z głębi serca nadzieję, że wszyscy zrozumieli sens naszego artykułu, i z gwarancją, że nie zamierzamy spędzać czasu na kilkukrotnym wyjaśnianiu naszych stanowisk, mamy nadzieję, że pokój, bezpieczeństwo, spokój, wolność i prawdziwa demokracja, które wprowadzimy na świat, mogą również zmienić mentalność tych, którzy mówią lub piszą bez rozumowania. Mamy nadzieję, że z nami zapewniony jest pokój w każdym kraju świata. Chcemy i wszyscy musimy oczekiwać świata pokoju, braterstwa między wszystkimi narodami ziemi. A ten nasz ambitny projekt polityczny jest jedynym na świecie, który może ulepszyć i zmienić nasz świat na zawsze. Wszyscy zasługujemy na lepsze życie.

  Dołącz do nas i podziel się naszym artykułem z jak największą liczbą osób. Wszyscy musimy natychmiast się zjednoczyć, aby zapewnić lepszą przyszłość.

  Z szacunkiem, szacunkiem i nieskończoną miłością.

  DirectDemocracyS, Twoja polityka pod każdym względem!

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Russische invasie van Oekraïne
  Invasi Rusia ke Ukraina
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 27 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts