Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  8 minutes reading time (1664 words)

  Дякую Ty

  Після майже року публічної діяльності, навіть без жодної реклами, без організації будь-яких заходів, без реклами в ЗМІ, без офіційних презентацій, у газетах, на радіо та телебаченні, без зайвої реклами в соціальних мережах, за винятком деякі сторінки та групи презентацій в одній соціальній мережі, приблизно 30 мовами, з різними змінами на веб-сайті та з багатьма технічними тестами, ми пишаємося тим, що представляємо перший річний звіт DirectDemocracyS та всіх пов’язаних проектів .

  Спочатку ми хочемо подякувати всім нашим прихильникам, які є практично всіма нашими відвідувачами, і нашими бажаними гостями, а також усім нашим перевіреним зареєстрованим користувачам.

  Ми хочемо подякувати нашим 282 творцям, які за понад 14 років наполегливої роботи, а також разом створивши прекрасний проект, вивчили кожну деталь, щоб усе працювало якнайкраще.

  Наш офіційний веб-сайт працює кілька місяців, і ми хочемо подякувати нашим понад 300 адміністраторам, яких у найближчі дні, завдяки численним зустрічам, стане ще більше, щоб дозволити нам зробити наступний крок у нашому бізнесі , і підготувати все, щоб вітати всіх добрих людей, які приєднаються до нас після офіційного відкриття нашої діяльності на континентальному, національному, а потім і місцевому рівні.

  Щоб підготувати нас до прийому такої кількості людей, наших приблизно 110 000 перевірених зареєстрованих користувачів, якщо вони ще цього не зробили, просять приєднатися до груп спеціалістів, ввівши принаймні одну, на основі їхньої кваліфікації чи спеціалізації та спеціальної груп безпеки, а також подати заявку на те, щоб стати нашими офіційними представниками та адміністраторами різноманітних заходів. Запити, а також подальший відбір та призначення будуть здійснюватися на нашому офіційному веб-сайті відповідно до наших правил та правил впровадження. Для наших перевірених зареєстрованих користувачів і для тих, хто стане перевіреним, окрема подяка за вашу довіру та за ентузіазм, з яким ви приєдналися до нас, і, перш за все, за вашу повагу до всіх наших правил здорового глузду.

  Майже за рік реєстрації лише 2 зареєстрованих користувача були ідентифіковані не як реальні люди, а як фейкові профілі, щоб продавати наркотики для посилення сексуальної активності. І менше 20 було призупинено за бездіяльність або через те, що вони не стали перевіреними зареєстрованими користувачами після реєстрації. Лише зареєстрований користувач подав запит на скасування свого особистого профілю, автоматично став персоною нон грата в наших проектах і діяльності, і наразі жоден з наших зареєстрованих перевірених користувачів не був призупинений або виключений. Очевидно, ми давали багато попереджувальних повідомлень, щоб запобігти деяким дрібним нещасним випадкам, які могли б уповільнити нашу діяльність. Ми завжди вважаємо за краще попереджати, перш ніж призупинити або виключити когось. З плином часу ми завжди будемо обережні, і трохи суворіші, не зі злоби, а щоб запобігти будь-якій проблемі, чи саботажу, чи, ще гірше, спробі нас зупинити.

  Як ми часто говорили, не лише наші користувачі вибирають нас, але й ми вибираємо наших користувачів із зрозумілих причин, які ми детально пояснимо в наступній статті.

  Нас цікавить не кількість, а якість тих, хто до нас приєднується, нас не цікавить багато неактивних користувачів, але на початковому етапі ми віддаємо перевагу кільком користувачам, які зайняті, кожен день приблизно на 15-20 хвилин , щоб співпрацювати з усіма нами та один з одним на основі конкретних проектів.

  Навіть якщо нас не цікавлять цифри, ми досягли рекорду за кілька місяців, що дозволило нам перейти до фази висунення кандидатур і проголосувати за 75% нашого офіційного положення, і ми доопрацьовуємо статут, на які всі наші національні політичні партії. У нас є зареєстровані користувачі, буквально з усіх країн світу, навіть якщо з 3 зареєстрованих користувачів у державі Ватикан ми не впевнені, вони можуть бути в Римі і жити поблизу Ватикану, або просто туристи, але ми дізнайтеся, коли всі вони стануть перевіреними зареєстрованими користувачами. .

  З групами безпеки ми проводимо всі перевірки, щоб на офіційному сайті не було жодного «зловмисника» чи будь-якої особи, несумісної з нашими правилами, нашими цінностями та нашими ідеалами.

  У кожній країні світу ми вже призначили та діємо своїх офіційних представників, які в свою чергу матимуть завдання організовувати наші національні політичні партії та виконувати інші важливі призначення. У деяких випадках, з міркувань безпеки, ми будемо працювати в інших країнах, тому що не всі країни із задоволенням вітають нашу політичну організацію. Не всі країни хочуть, щоб населення мало право вирішувати і мати можливість пропонувати будь-який закон.

  Нам байдуже, що вони зробили, що вони роблять і що зроблять інші політичні сили.

  Наш метод роботи простий, усі наші зареєстровані користувачі перевірені, які, сподіваємось, також будуть нашими майбутніми виборцями, будуть володіти всім нашим бізнесом і прийматимуть рішення вільно, але інформовані про кожне рішення, прийняте нашими політичними партіями. , і будуть керувати в повним і безперервним шляхом кожен вибір і кожен голос наших політичних представників, які вперше у світі будуть на службі тих, хто дає їм повноваження представляти їх. Наші політичні представники, наші політичні партії будуть слугами народу, а не навпаки.

  За винятком однієї статті або щонайбільше 2-3 статей з критикою, можливо конструктивної, політичної ситуації в кожній країні, ми вважаємо за краще пропонувати, кажучи, що ми будемо робити і як ми це зробимо, ніж критикувати, або ще гірше, звинувачувати інших. Оскільки ми щойно народилися, єдина провина, яку ми, як виборці, мали те, що проголосували і змусили взяти владу, партіям і людям, які не заслуговували нашої довіри.

  Для зацікавлених ми створюємо свій незалежний інформаційний веб-сайт, дякуємо окрім усіх наших перевірених зареєстрованих користувачів, які інформують нас про те, що відбувається на їхній території, також багатьом професійним журналістам, які анонімно допомагають нам створювати безкоштовні, повні, компетентні та незалежної інформації.

  Ми також створюємо на наших різноманітних веб-сайтах, різноманітні можливості для бізнесу, банківську справу, власні гроші, фінанси, бізнес, мультимедіа, спорт, радіо та телебачення та багато інших цікавих заходів.

  Ми створюємо загальнодоступні частини на всіх наших веб-сайтах, видимі для всіх різними мовами, наразі можливі переклади кожної частини англійською, кожного з наших веб-сайтів більш ніж 100 мовами, змінюючи мову зі зручної форми, з спадне меню з англійської на одну з наявних мов. Очевидно, що все, що написано англійською, з часом буде опубліковано всіма мовами світу, щоб забезпечити кращу співпрацю між нашими перевіреними зареєстрованими користувачами. Для 52 офіційних мов ми вже маємо сторінки публічних презентацій, категорії блогів та дискусій, для понад 30 мов у нас є (зарезервовані для наших зареєстрованих користувачів) мовні групи з інформаційним офісом, із запитаннями наших користувачів та відповідями від наших адміністраторів.

  Ми вже створили на кожному з наших веб-сайтів робочі групи та презентаційні сторінки, відкриті, приватні та секретні, для кожної країни світу, і ми починаємо створення місцевих груп для кращої та повної присутності на територія..

  Ми вже створили, діють і функціонують усі спецгрупи, безпека, законність, спеціалісти, бізнес, ведемо багато інших важливих заходів.

  Ми вже розпочали багато проектів, усі інноваційні, про які ми розповімо вам на наших сайтах, у потрібний момент.

  Все відбувається швидко, але дуже уважно до кожної деталі, тому ми пишаємося своєю роботою.

  Ми майже готові до наступного етапу, офіційного відкриття. Ми почнемо з презентації, всіма можливими способами, нашої діяльності та зі світового прес-релізу на міжнародному, національному та місцевому рівнях. Ми як завжди повідомимо вам як зміст тексту прес-релізу, так і людей та ЗМІ, яким ми їх надіслали. Ми також розповімо вам, хто опублікував наш матеріал, а хто ні , щоб ви зрозуміли, хто інформує, а хто ні. Ми також розповімо вам, як ми будемо співпрацювати, з ким публікуватиме наші повідомлення, і, перш за все, як ми ніколи не будемо співпрацювати і з будь-якої причини з тими, хто буде нас ігнорувати.

  Хто буде публікувати, буде нашим медіа-партнером, одержуючи відповідно до часу публікації, в попередньому перегляді нашу інформацію, хто цього не зробить, отримає офіційне попередження від наших юристів на ім’я кожного з наших зареєстрованих перевірених користувачів із запитом , які ніколи не публікують без нашого офіційного дозволу будь-яку нашу інформацію, незалежно від того, чи стосується вона одного з них чи будь-якої нашої діяльності.

  Завдяки невеликому передачі інформації та деяким користувачам, які нам допоможуть, незабаром ми станемо відомими в усьому світі.

  Напевно, багато розумних людей приєднається до нас, тому що, хоча ми відкриті для прийому всього населення світу, нам важливо ретельно вибирати перших зареєстрованих користувачів і проводити відповідні зустрічі.

  Дякуємо нашим понад 100 000 друзям, які користуються нашим додатком для систем Android, який добре працює, і незабаром буде опублікований разом із програмами для інших операційних систем у відповідних магазинах додатків.

  У цій статті подяки ми маємо зробити особливу, нашим численним донорам, які в цей важкий період знайшли якісь невеликі, а інші великі суми, щоб пожертвувати нашій міжнародній політичній організації. Нагадуємо використовувати тільки і виключно форму пожертвування на нашому офіційному сайті, в офіційному меню, комунальні послуги, пожертвування, тому що вона єдина отримує гроші до нас, а не використовувати інші способи, щоб не викинути їх заберіть свої гроші, або сторінку обдурить бездушна людина. Ми запевняємо вас, що кожна отримана сума буде використана найкращим чином для покращення нашої діяльності.

  На завершення ми дякуємо всім, хто з нами співпрацює. Наразі ви зробили це безкоштовно у вільний час, але незабаром ми приступимо до найму, за контрактами на роботу або співпрацю, для працівників, студентів або пенсіонерів, багатьох наших перевірених зареєстрованих користувачів, які, як ми бачили, вони роблять гарну роботу, і зробити себе корисними. Запити будуть доступні на офіційному сайті та будуть ретельно оцінені, вибравши найкращі.

  У наступній статті ми опублікуємо кілька важливих посилань, щоб ви дізналися про нашу політичну галактику та наш всесвіт інноваційних проектів.

  Дякуємо всім вам, хто прочитає наше повідомлення, ми впевнені, що ви вже починаєте цікавитися, як продовжуватиметься наша велика пригода. Ми передбачили все, багато речей, красивих, а інші, на щастя, небагато, менш красиві. Змінити та покращити світ нелегко, але наш обов’язок — намагатися заради нас і для майбутніх поколінь, яким ми не хочемо залишити світ, поневолений політикою, яка, у свою чергу, є рабом економіка. Ми залишимо їм світ, де населення вирішує, політика виконує, а економіка підлаштовується. Світ справедливий, чесний, компетентний і заснований на заслугах кожної людини. Світ, у якому всі будуть мати однакові шанси, але який винагородить тих, хто працює більше, не залишаючи нікого позаду.

  Поділіться з якомога більшою кількістю людей, приєднайтеся до нас якомога швидше.

  З найкращими побажаннями від усього нашого персоналу.

  DirectDemocracyS, ваші проекти та ваша політика у всіх сенсах!

  PS Будь ласка, уважно стежте за всією нашою інформацією, як для реєстрації, так і для створення особистого профілю, а також дотримуйтесь правил підтвердження особи, щоб не ризикувати помилитися. Все просто, швидко, безпечно, безкоштовно і з єдиним зобов’язанням з вашого боку бути не просто глядачами, а дійовими особами нашої та вашої інноваційної політики.

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Хвала вам Ty
  Köszönöm Ty
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Monday, 26 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts