Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  7 minutes reading time (1457 words)

  תודה Ty

  לאחר כמעט שנה של פעילות ציבורית, גם ללא כל פרסום, ללא ארגון כל סוג של אירוע, ללא פרסום בתקשורת, ללא מצגות רשמיות, בעיתונים, ברדיו ובטלוויזיה, ללא יותר מדי פרסום ברשתות החברתיות, למעט כמה דפים, וקבוצות מצגות, ברשת חברתית אחת, בכ-30 שפות, עם שינויים שונים באתר, ועם בדיקות טכניות רבות, אנו גאים וגאים להציג את הדוח השנתי הראשון של DirectDemocracyS ושל כל הפרויקטים הקשורים אליו. 

  ראשית אנו רוצים להודות לכל התומכים שלנו, שהם כמעט כל המבקרים שלנו, ולאורחים המבורכים שלנו, יחד עם כל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו.

  אנחנו רוצים להודות ל-282 היוצרים שלנו, שבמעל 14 שנים של עבודה קשה, כמו גם שבנו יחד פרויקט יפהפה, למדו כל פרט ופרט, כדי שהכל יעבוד בצורה הטובה ביותר.

  האתר הרשמי שלנו פעיל כבר כמה חודשים, ואנו רוצים להודות ללמעלה מ-300 המנהלים שלנו, שבימים הקרובים, בזכות מינויים רבים, יגדלו עוד יותר, כדי לאפשר לנו לעשות את הצעד הבא, בעסק שלנו , ולהכין הכל, לקבל את פני כל האנשים הטובים, שיצטרפו אלינו, לאחר הפתיחה הרשמית של הפעילות שלנו, ברמה יבשתית, ארצית ולאחר מכן מקומית.

  כדי להכין אותנו לקבל בברכה כל כך הרבה אנשים, כ-110,000 המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, אם עדיין לא עשו זאת, מתבקשים להצטרף לקבוצות המומחים, להזין לפחות אחד, על סמך כישוריהם, או התמחותם בעבודה, ומיוחד קבוצות אבטחה, ולהגיש בקשה להפוך לנציגים הרשמיים שלנו ולמנהלי הפעילויות השונות. הבקשות, והבחירות הבאות, והמינויים, יתבצעו באתר הרשמי שלנו, בהתאם לתקנות שלנו ולכללי היישום. למשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, ולמי שיהפכו למאומתים, תודה מיוחדת, על האמון שלך, ועל ההתלהבות שבה הצטרפת אלינו, ובעיקר על הכבוד שלך, לכל כללי השכל הישר שלנו.

  כמעט שנה של רישום, רק 2 משתמשים רשומים לא זוהו כאנשים אמיתיים אלא כפרופילים מזויפים, כדי למכור סמים כדי לשפר את הפעילויות המיניות. ופחות מ-20 הושעו בגלל חוסר פעילות, או בגלל שלא הפכו למשתמשים רשומים מאומתים לאחר ההרשמה. רק משתמש רשום, ביקש לבטל את הפרופיל האישי שלו, והפך אוטומטית לפרסונה נון-grata בפרויקטים ובפעילויות שלנו, ולעת עתה אף אחד מהמשתמשים המאומתים הרשומים שלנו לא הושעה או הודח. ברור שנתנו הרבה הודעות אזהרה, כדי למנוע כמה תאונות קטנות, שעלולות להאט חלק מהפעילויות שלנו. אנחנו תמיד מעדיפים להזהיר לפני השעיה או אי הכללה של מישהו. עם חלוף הזמן, תמיד נקפיד, וקצת יותר חמורים, לא מתוך זדון, אלא כדי למנוע כל בעיה, או חבלה, או גרוע מכך, ניסיון לעצור אותנו.

  כפי שאמרנו לא פעם, לא רק המשתמשים שלנו בוחרים בנו, אלא אנחנו גם בוחרים את המשתמשים שלנו, עם סיבות ברורות, אותן נסביר בהרחבה במאמר עתידי.

  לא מעניין אותנו המספר, אלא איכות המצטרפים אלינו, לא מעוניינים שיהיו הרבה משתמשים לא פעילים, אבל בשלב הראשוני אנחנו מעדיפים כמה משתמשים, שמתעסקים, כל יום כ-15-20 דקות. , לשתף פעולה עם כולנו, ואחד עם השני, על בסיס פרויקטים קונקרטיים.

  למרות שאיננו מעוניינים במספרים, הגענו כבר כמה חודשים לשיא, שאפשר לנו להמשיך לשלב המינוי, ולהצביע על 75% מהתקנון הרשמי שלנו, ואנחנו מסיימים את התקנון, שעליו כל המפלגות הפוליטיות הלאומיות שלנו. יש לנו משתמשים רשומים, ממש מכל מדינה בעולם, גם אם מתוך 3 המשתמשים הרשומים, במדינת הוותיקן אנחנו לא בטוחים, הם יכולים להיות ברומא, וגרים ליד הוותיקן, או סתם תיירים, אבל אנחנו נהיה גלה מתי כולם הופכים למשתמשים רשומים מאומתים. .

  עם קבוצות האבטחה, אנו מבצעים את כל הבדיקות, שלא יהיו באתר הרשמי, כל "פולש", או כל אדם שאינו תואם את הכללים שלנו, עם הערכים שלנו ועם האידיאלים שלנו.

  אנחנו כבר מינו, ופעילים, את הנציגים הרשמיים שלנו, בכל מדינה בעולם, אשר בתורם תהיה המשימה לארגן את המפלגות הפוליטיות הלאומיות שלנו, ולבצע מינויים חשובים אחרים. במקרים מסוימים, מסיבות ביטחוניות, נעבוד במדינות אחרות, כי לא כל המדינות מקבלים את הארגון הפוליטי שלנו בהנאה. לא כל המדינות רוצות שלאוכלוסיה תהיה הכוח להחליט, ותוכל להציע כל חוק.

  לא אכפת לנו מה הם עשו, מה הם עושים או מה יעשו כוחות פוליטיים אחרים.

  שיטת העבודה שלנו פשוטה, כל המשתמשים הרשומים שלנו מאומתים, אשר בתקווה יהיו גם הבוחרים העתידיים שלנו, יהיו הבעלים של כל העסקים שלנו, ויחליטו באופן חופשי, אך מושכל, על כל החלטה שתתקבל על ידי המפלגות הפוליטיות שלנו. דרך כוללת ורציפה כל בחירה וכל הצבעה של הנציגים הפוליטיים שלנו, שלראשונה בעולם יעמדו לשירותם של מי שנותנים להם את הכוח לייצג אותם. הנציגים הפוליטיים שלנו, והמפלגות הפוליטיות שלנו, יהיו משרתיו של העם, ולא להיפך.

  למעט מאמר בודד, או לכל היותר 2 או 3, מאמרי ביקורת, אולי בונה, על המצב הפוליטי של כל מדינה, אנו מעדיפים להציע, באמירה מה נעשה ואיך נעשה זאת, מאשר לבקר, או גרוע מכך, לתת, להאשים אחרים. מאז שנולדנו זה עתה, האשמה היחידה שהייתה לנו, כמצביעים, הייתה שהצבענו, וגרמנו לקחת את השלטון, למפלגות ולאנשים שלא היו ראויים לאמון שלנו.

  למעוניינים, אנו יוצרים את אתר המידע העצמאי שלנו, אנו מודים בנוסף לכל המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, המודיעים לנו על המתרחש בשטחים שלהם, גם לעיתונאים מקצועיים רבים, שעוזרים לנו בעילום שם ליצור חינמי, מלא ומוכשר ומידע עצמאי.

  אנחנו גם יוצרים באתרים השונים שלנו הזדמנויות עסקיות שונות, בנקאות, כסף משלך, פיננסים, עסקים, מולטימדיה, ספורט, רדיו וטלוויזיה ועוד הרבה פעילויות מעניינות.

  אנו יוצרים חלקים ציבוריים, בכל אתרי האינטרנט שלנו, גלויים לכולם בשפות שונות, לעת עתה מתאפשרים תרגומים של כל חלק באנגלית, של כל אחד מאתרי האינטרנט שלנו, בלמעלה מ-100 שפות, תוך שינוי השפה מצורה נוחה, עם תפריט נפתח, מאנגלית, לאחת מהשפות הקיימות. ברור שכל מה שנכתב באנגלית יתפרסם לאורך זמן, בכל שפות העולם, כדי לאפשר שיתוף פעולה טוב יותר בין המשתמשים הרשומים המאומתים שלנו. עבור 52 שפות רשמיות יש לנו כבר דפי מצגות פומביים, וקטגוריות של בלוגים ודיונים, עבור למעלה מ-30 שפות יש לנו (שמורה למשתמשים הרשומים שלנו) קבוצות שפות עם משרד המידע, עם שאלות מהמשתמשים שלנו ותשובות מהמנהלים שלנו.

  כבר יצרנו, בכל אחד מאתרי האינטרנט שלנו, קבוצות עבודה ודפי מצגות, ציבוריים, פרטיים וסודיים, לכל מדינה בעולם, ומתחילים ביצירת קבוצות מקומיות, לנוכחות טובה ושלמה על השטח. .

  כבר יצרנו, ופעילים ומתפקדים, את כל הקבוצות המיוחדות, אבטחה, חוקיות, מומחים, עסקים, ואנחנו עושים עוד הרבה פעילויות חשובות.

  כבר התחלנו פרויקטים רבים, כולם חדשניים, עליהם נספר לכם באתרים שלנו, ברגע הנכון.

  הכל קורה מהר, אבל מאוד קשוב לכל פרט, אז אנחנו גאים בעבודה שלנו.

  אנחנו כמעט מוכנים, לשלב הבא, הפתיחה הרשמית. נתחיל בהצגה, בכל האמצעים האפשריים, של הפעילויות שלנו, ובהודעה לעיתונות עולמית, ברמה הבינלאומית, הלאומית והמקומית. אנו נעביר אליך כתמיד, הן את תוכן הטקסט של ההודעה לעיתונות, והן את האנשים והתקשורת שאליהם שלחנו אותם. אנחנו גם נספר לכם מי פרסם את החומר שלנו ומי לא , כדי שתבינו מי מודיע ומי לא. נספר לכם גם איך נשתף פעולה, עם מי יפרסם את ההודעות שלנו, ובעיקר איך לעולם לא נשתף פעולה, ומכל סיבה שהיא, עם מי שיתעלם מאיתנו.

  מי שיפרסם יהיה שותף התקשורת שלנו, שיקבל בהתאם למועד הפרסום, בתצוגה מקדימה, המידע שלנו, שלא יעשה זאת יקבל אזהרה רשמית, מעורכי הדין שלנו, בשם כל אחד מהמשתמשים המאומתים הרשומים שלנו, בבקשה , שלעולם אינם מפרסמים, ללא אישורנו הרשמי, מידע כלשהו שלנו, בין אם הוא נוגע לאחד מהם או לאף אחת מהפעילויות שלנו.

  עם קצת מפה לאוזן, ועם כמה משתמשים שיעזרו לנו, בקרוב נוכרים בכל העולם.

  בוודאי יצטרפו אלינו אנשים אינטליגנטיים רבים, כי למרות שאנו פתוחים לקבל את כל אוכלוסיית העולם, חיוני לנו לבחור בקפידה את המשתמשים הרשומים הראשונים, ולקבוע את הפגישות היחסיות.

  תודה ליותר מ-100,000 החברים שלנו, שמשתמשים באפליקציה שלנו למערכות אנדרואיד, שעובדת היטב, ותתפרסם בקרוב, יחד עם אלה של מערכות הפעלה אחרות, ב-App Stores בהתאמה.

  במאמר תודה זה, עלינו לעשות מאמר מיוחד, לתורמים הרבים שלנו, שבתקופה קשה זו מצאו כמה סכומים קטנים ואחרים גדולים לתרום לארגון הפוליטי הבינלאומי שלנו. מזכיר לכם להשתמש אך ורק בטופס התרומה באתר הרשמי שלנו, בתפריט הרשמי, כלי עזר, תרומות, כי הוא היחיד שמקבל את הכסף אלינו, ולא להשתמש בשיטות אחרות, כדי לא לזרוק אותו הרחיק את כספך, או דף להיות הונאה על ידי אדם חסר לב. אנו מבטיחים לכם שכל סכום שיתקבל ישמש בצורה הטובה ביותר, לשיפור כל הפעילויות שלנו.

  אנו מסיימים בתודה לכל מי ששיתף פעולה איתנו. לעת עתה עשית זאת בחינם, בזמנך הפנוי, אבל בקרוב נמשיך לגיוס, עם חוזי עבודה או שיתוף פעולה, עבור עובדים, סטודנטים או גמלאים, של רבים מהמשתמשים הרשומים המאומתים שלנו, שראינו שהם לעשות עבודה טובה ולעשות את עצמם שימושיים. הבקשות יהיו זמינות באתר הרשמי ויובדקו בקפידה, תוך בחירת הטובות ביותר.

  במאמר הבא, נפרסם מספר קישורים חשובים, כדי לאפשר לכם לגלות את הגלקסיה הפוליטית שלנו, ואת יקום הפרויקטים החדשניים שלנו.

  תודה לכולכם, שתקראו את הודעתנו, אנו בטוחים שאתם כבר מתחילים להיות סקרנים כיצד תימשך ההרפתקה הגדולה שלנו. חזינו הכל, הרבה דברים, יפים, ואחרים, למרבה המזל, מעטים, פחות יפים. לא קל לשנות ולשפר את העולם, אבל מחובתנו לנסות, למעננו, ולמען הדורות הבאים, להם איננו רוצים להשאיר עולם משועבד לפוליטיקה, שבתורה היא עבד של כַּלְכָּלָה. נשאיר להם עולם שבו האוכלוסייה מחליטה, הפוליטיקה מבצעת, והכלכלה מתאימה. עולם צודק, ישר, מוכשר ומבוסס על יתרונותיו של כל אדם. עולם שבו לכולם יהיו אותם סיכויים, אבל שיתגמל את מי שעובד קשה יותר, לא משאיר אף אחד מאחור.

  שתפו עם כמה שיותר אנשים, הצטרפו אלינו בהקדם האפשרי.

  בברכה ואיחולים מכל הצוות שלנו.

  DirectDemocracyS, הפרויקטים שלך והפוליטיקה שלך, בכל מובן!

  נ.ב אנא עקבו בקפידה אחר כל המידע שלנו, לרישום, ויצירת הפרופיל האישי שלכם, וכדי לעקוב אחר הכללים לאימות זהות, כדי לא להסתכן בטעויות. הכל פשוט, מהיר, בטוח, בחינם, ותוך התחייבות הבלעדית מצידכם לא להיות רק צופים, אלא גיבורי המדיניות החדשנית שלנו ושלכם.

  0
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  Gracias
  Kiitos Ty
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 27 February 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts